..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::.. - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-10, 19:34   #1921
agnieo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie
Wiadomości: 3
GG do agnieo
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Witam!

Diete SB znam już od jakiegoś czasu (zaraziła mnie nią moja bratowa Marta której przyniosła super efekty). Tak naprawdę to rozpoczęłam ją ok 10.01 ale różne mam z nia przeboje.
Było tak, przez pierwszy tydzień (zreszta jak do tej pory) jadłam 4 posiłki dziennie. o 8, 12, 15, 18.
W pierwszym tyg trzymałam mocno dietę ale nie schudłam ani deka, a następnym tygpdniu zaczęłam grzeszyć odrobinę. Ale trzymałam się zasad. Po 2 tyg waga ani drgnęła a ja wyjechałam na urlop. 5 dniowy. Jadłam wtedy wszystko kompletnie porzucając SB i jakie było moje zdziwienie ze po powrocie i jednym dniu przerwy wazyłam o kilo mniej ? Potem przez parę dni znów dieta ale już nie taka rygorystyczna i kolejny kilogram w dół. Szok. To ja dietę zacieśniłam, mija 4 dni i waga początowa powróciła.
Naprawdę w 1 tyg trzymałam diete mocno. Potem zaczełam grzeszyć tym że na śniadanie jadlam jogurt naturalny z płatkami np Fitnes (Nestle) albo Frutiną. MArta mówiła że to straszny grzech ale ja tam i tak jadłam. JEdnak do dziś dnia od 10.01 nie zjadłam ani 1 kromki chleba, a ni 1 bułeczki makaronu czy ryżu czy ziemniaków. Zmieniłam swój jadłospis do góry nogami na dużo bardziej zdrowszy.
Zwykle na codzień jadłam kanapki z bułką i masłem, obiady z ziemniakami, batoniki, pizze, kebaby... oj jestem straszną fastfudziarą i słodkożercą.. ale od miesiaca nic nie tykam, no raz czy dwa zdażylo mi sie zjeść kawałek pizzy czy kebaba, ale to sporadycznie. Wiedziałam jak jem i nie spodziewałam się cudów.
Ale ta dzisiejsza waga wyjściowa mnie załamała. NAprawdę przez ostatnie 5 dni nic nie zgrzeszyłam więc skąd powrót wagi ?

No ale nic, skoro wróciła to wróciła.
Postanowiłam że od dziś jestem na SB trzymając się reguł. Jak w ciągu 2 tyg nie schudnę to kaplica.
No więc dziś:
8 rano miseczka (taka flaczarka) płatków czy jakby to nazwać "zdrowy błonnik" firmy Granex o ten http://www.granex.pl/module-Produkty...5-lang-pl.html
+ kawa nescafe ze śmietanką 1 łaciatą do kawy i 1 tab słodzika
12 na obiad 2 gołąbki (dietetyczne czyli kapusta a w środku pierś z kurczaka jajko papryka)
15 jogurt (zwkle jadałam inny posiłek w stylu kurczak plus coś ale dziś byłam w biegu wiec tylko jogurt)
18 kakao (szklanka mleka 0,5 z płaską łyżeczką kakao i jednym słodzikiem)


Jutro zamierzam :
8: 2 jajka na twardo, 1/4 papryki, 1/2 pomidora, troszkę sera żółtego light (Prymus, Mlekovita) 2 plasterki sznki drobiowej
+ kawa, ze śmietanką (nie wypiję bez ) i 1 słodzikiem
12: 2 gołąbki (mam ich jeszcze kilka)
15: zamierzam zjeść pierś z kurczaka z curry i ziołami posypaną serek z sałatką z pekińskiej i ogórka
18: nie wiem jeszcze co, znowu kakao ?

Własnie, co jesc na kolację żeby nie było monotonne? Marta mówi że kolacja ma być białkowa ale już pomysłów mi brak.

A i najistotniejsze: mam 163cm, waże 55 kg. Zawsze czyli ostatnio 3 lata temu ważyłam do 50 kg. Teraz znowu chcę wrócić do tej wagi.
Trzymajcie za mnie kciuki !
agnieo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:13   #1922
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Dziewczyny, ja nie wiem, ale co druga z Was pisze, ze przybyły jej kg.. Moze jednak cos nie tak z ta dieta?Ogólnie schudlyscie na niej czy wiekszosc stosuje ja tylko ze wzgledu na zdrowie ?
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:14   #1923
hanulka xxx
Raczkowanie
 
Avatar hanulka xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 60
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez agnieo Pokaż wiadomość
No więc dziś:
8 rano miseczka (taka flaczarka) płatków czy jakby to nazwać "zdrowy błonnik" firmy Granex o ten http://www.granex.pl/module-Produkty...5-lang-pl.html
+ kawa nescafe ze śmietanką 1 łaciatą do kawy i 1 tab słodzika
12 na obiad 2 gołąbki (dietetyczne czyli kapusta a w środku pierś z kurczaka jajko papryka)
15 jogurt (zwkle jadałam inny posiłek w stylu kurczak plus coś ale dziś byłam w biegu wiec tylko jogurt)
18 kakao (szklanka mleka 0,5 z płaską łyżeczką kakao i jednym słodzikiem)

Ja ekspertem nie jestem bo dopiero zaczynam moja przygodę z SB, ale płatki są w pierwszej fazie zakazane bo tak w ogóle to w której fazie jesteś, bo się pogubiłam???? Kakao o 18 to ma być posiłek białkowy zdecydowanie za mało jesz, ale pewnie niedługo dziewczyny bardziej "kompetentne" się wypowiedzą

Edytowane przez hanulka xxx
Czas edycji: 2009-02-10 o 20:15
hanulka xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:22   #1924
agnieo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie
Wiadomości: 3
GG do agnieo
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

z tym kakaem to było tak, że bolał mnie żołądek z nieznanych przyczyn więc postanowiłam się lepiej przegłodzić i tylko kakao wypiłam.
Ten "zdrowy błonnik" to nie sa takie zwykłe płatki a ja mam małe problemy z metabolizmem i stwierdziłam że za mało mi błonnika więc podjadłam to.
No ale sama już nie wiem co robić.

No ja jak mówiłam nie spodziewałam się cudów naprawde, a moją dietę dotychczasową naprawde przewróciłam do góry nogami zamieniając zdecydowanie na zdrowszą, ale wiem moja wina pewnie że nie schudłam, bo dodawałam do niej co raz cos niedozwolonego, np te płatki.

A i do tej pory czyli do stycznia jadłam tak: o 7, o 10, o 16, o 19. Udało mi sie zmienić zasady jedzenia na 8, 12, 15, 18 i jestem najedzona jak wilk jeśli to zjem.

a SB zamierzam zacząć od początku czyli od 1 fazy.

Edytowane przez agnieo
Czas edycji: 2009-02-10 o 20:23
agnieo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:32   #1925
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Pij kawe zbożowa zamiast kakao
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:53   #1926
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez seszen5 Pokaż wiadomość
n
A co do serów to nie rozumiem, pełnotłusta feta jest o.k. bo jest słona i nie zjemy jej za dużo a ten pleśniak lekki jest zabronionyprzec ież ja nie chce zjeść odrazu całego tylko po 2 małe kawałeczki np do sałatki albo zapiekania no ale skoro niet to niet, ja się dostosuję jak trzeba W końcu chcę schudnąć więc lepiej nie kombinować.
To nie moje wydumki a Agatstona i on majac na mysli fete nie ma na pewno na mysli tego czegos co jest u nas. Feta grecka to calkiem inny ser i bardzo slony a nasza to cos zupelnie innego dlatego warto jesc po prostu sery do 6g tluszczu na 100g

Edytowane przez paprak
Czas edycji: 2009-02-10 o 20:54 Powód: lit.
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:53   #1927
Poisonous17
Raczkowanie
 
Avatar Poisonous17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 48
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Hejka ;-) Eh Dziewczyny nie wiem czy dzisiejszy dzień zalicze do diety nic zakazanego nie bylo, ale prawie w ogóle warzyw i te godzimy mi się jakas poplataly i sie pogubilam juz :-( Taki dziwny ten jadłospis dzsiejszy. Nigdy nie byłam dobra kucharka i staram się isc po najmniejszej lini oporu, przynajmniej przez ta pierwsza faze. Do tego zadnych cwiczen nie było, o 9 zjadłam reszte rybki i.. czuje sie taka gruba Chyba mnie jakiś dołek łapie.
__________________
wyniosę cię na najwyższy szczyt, lecz gdy się potkniesz będę patrzeć z rozkoszą jak długo z niego spadasz... )


Bierzemy się za siebie!
SB- 6
Poisonous17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 20:58   #1928
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

A ja ciagle o fruitku mysle Moglaby sie odezwac
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 21:01   #1929
Agee79
Rozeznanie
 
Avatar Agee79
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zmy
Wiadomości: 772
GG do Agee79 Send a message via Skype™ to Agee79
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

hej
wpadlam na chwilke aby zyczyc kolorowych

kurcze, ja chyba tez troche pozmniejszam te swoje posilki pomiedzy tymi glownymi
ale z tym ze te POSILKI to bedzie sniadanie, II sniadanie i obiad, a male to przekaska i kolacja

dziewczyny, a polecacie jakies kupne ciastka dozwolone na II?
tak mnie tez kreca te zbozowe ciasteczka

no to z dzisiaj :

S: ryz zasmazany z jablkiem i cynamonem
IIS: wiesniak (miala byc jeszcze pomarancza ale jednak sie nie zdecydowalam )
O: 1,5 fileta pangi gotowanej + micha surowki z kiszonej kapusty
K: jogurt naturalny z fruktoza i platkami migdalowymi

za malo warzyw dzisiaj nie? wiem... jutro obiecuje poprawe

no to chyba tyle!!!! dobranoc moje kochaniutkie
__________________

Agee79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 21:25   #1930
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

ja sie dzisiaj nie spowiadam bo to co dzisiaj wtrąciłam wola o pomste do nieba, wiec zachowam to dla siebie.
effa zrobilam sobie ta paste z makreli juz, a dalam tak: makrela, jajko, ogórek kiszony , pol cebulki, szczypiorek, i lyzeczka majonezu light. ;] mam nadzieje ze jest ok.

a jutro planuje :
s: 2 kromki ciemnego razowego chlebka z własnie pasta z makreli, pół papryki, i być może 1 łyżka płatków owsianych z mlekiem. (postanowilam jesc duze pierwsze sniadanie)
IIś: wiesniak i jablko
O: salatka z tunczyka i warzyw (sałata, papryka, fasolka czerwona, ogórek, pomidor)moze dodam ser feta.
k: piers z kurczaka grillowana z warzywami albo z surówka z kiszonej kapusty
p.: 2 plastry szynki i pomidor z cebula.
jesli macie chwile prosze o korekte to moze uda mi sie z czegos do jutra zrezygnowac i zmienic jadlospis zeby byl korekt bo znow powoli wracam na prosta... :P
__________________

dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 21:26   #1931
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez Agee79 Pokaż wiadomość
hej
wpadlam na chwilke aby zyczyc kolorowych

kurcze, ja chyba tez troche pozmniejszam te swoje posilki pomiedzy tymi glownymi
ale z tym ze te POSILKI to bedzie sniadanie, II sniadanie i obiad, a male to przekaska i kolacja

dziewczyny, a polecacie jakies kupne ciastka dozwolone na II?
tak mnie tez kreca te zbozowe ciasteczka

no to z dzisiaj :

S: ryz zasmazany z jablkiem i cynamonem
IIS: wiesniak (miala byc jeszcze pomarancza ale jednak sie nie zdecydowalam )
O: 1,5 fileta pangi gotowanej + micha surowki z kiszonej kapusty
K: jogurt naturalny z fruktoza i platkami migdalowymi

za malo warzyw dzisiaj nie? wiem... jutro obiecuje poprawe

no to chyba tyle!!!! dobranoc moje kochaniutkie
Agee a czemu chcesz zmniejszac przekaski? Mi sie nie wydaje, ze duzo jesz jak czytam ten ostatni jadlospis. Ja bym dodala jakas przekaseczke
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 21:28   #1932
seszen5
Raczkowanie
 
Avatar seszen5
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Ipsos ;)
Wiadomości: 174
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
To nie moje wydumki a Agatstona i on majac na mysli fete nie ma na pewno na mysli tego czegos co jest u nas. Feta grecka to calkiem inny ser i bardzo slony a nasza to cos zupelnie innego dlatego warto jesc po prostu sery do 6g tluszczu na 100g
nie no jasne, ja Ci wierze ksiązki niestety nie mam dlatego grzecznie słucham sie porad i ser oddam siostrze Faktycznie prawdziwa feta to coś zupełnie innego niż u nas te produkty fetopodobne...ale taką lepszą fetę też już można dostać, tylko ta cena ...
__________________
SOUTH BEACH
Faza I - dzień 10 / 17
71 kg70->69->68->67->66->65->64->63kg
seszen5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 21:31   #1933
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

No i ta nasza najczesciej jednak jest z mleka krowiego Ale wazne zeby generalnie odtluszczony nabial spozywac i bedzie dobrze
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 21:48   #1934
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
mój swiatopogląd żywieniowy runął
na samych orzeszkach mam 3 godziny do kolejnego posiłku wytrzymać?
w sumie kg szybko by spadały
dorzuc pół szkl. soku pomidorowego, najlepiej jeść pistacje bo można ich 30szt albo brazylijskie są bardzo sycące
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 21:52   #1935
Beatky
Raczkowanie
 
Avatar Beatky
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 56
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja nie wiem, ale co druga z Was pisze, ze przybyły jej kg.. Moze jednak cos nie tak z ta dieta?Ogólnie schudlyscie na niej czy wiekszosc stosuje ja tylko ze wzgledu na zdrowie ?

z dietą jest wszystko ok, zapewniam. Tylko dziewczyny czasami trochę grzeszą
Ja w tydzień zrzuciłam 3 kg i jest mi z tym super, dalej chudnę a chodzę najedzona. Nie pozwalam sobie na odstępstwa chociaż nie wiem czy dobrze zrobiłam jedząc fetę mimo tego, co tu dziewczyny napisały.

Większość jest tutaj już na II lub III fazie to normalne, że czasmi waga stoi w miejscu lub lekko się podniesie, ale łatwo można się tego pozbyć, przechodząc na tydzień na I fazę.
__________________
MOJA WALKA Z KILOGRAMAMI:

70...68...67,9....67,3...65,5...64,4.....60kg

wzrost: 174cm.

Cel: 60 kg
Beatky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 21:55   #1936
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez Beatky Pokaż wiadomość
z dietą jest wszystko ok, zapewniam. Tylko dziewczyny czasami trochę grzeszą
Ja w tydzień zrzuciłam 3 kg i jest mi z tym super, dalej chudnę a chodzę najedzona. Nie pozwalam sobie na odstępstwa chociaż nie wiem czy dobrze zrobiłam jedząc fetę mimo tego, co tu dziewczyny napisały.

Większość jest tutaj już na II lub III fazie to normalne, że czasmi waga stoi w miejscu lub lekko się podniesie, ale łatwo można się tego pozbyć, przechodząc na tydzień na I fazę.
Spokojnie od odrobinki fety nic sie nie stanie Ze wzgledu na to, ze jest taki slony, jest troche inaczej traktowany niz inne sery ale nie bede sie powatrzac W kazdym razie sery jadamy odtluszczone
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 21:56   #1937
Beatky
Raczkowanie
 
Avatar Beatky
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 56
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Dziewczyny, dajcie przepis na tego wieśniaka! Będę jeść w II fazie
__________________
MOJA WALKA Z KILOGRAMAMI:

70...68...67,9....67,3...65,5...64,4.....60kg

wzrost: 174cm.

Cel: 60 kg
Beatky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 21:57   #1938
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

wiesniak to zwykly serek wiejski. odtluszczony, rzecz jasna no i mozna dodac warzywa jakie lubisz do niego: rzodkiewke, ogorka, cebulke, itp.
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 22:00   #1939
Corny
Rozeznanie
 
Avatar Corny
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podWarszawa
Wiadomości: 818
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Dziewczyny, proszę, niech mi któraś odpowie czy jakbym na śniadanie zjadła jajecznicę z kromką chleba maślankowego, potem przekąskę w postaci jogurtu, a potem gofra z serkiem wiejskim to będzie za dużo węgli? jak jestem dopiero na początku II fazy? bo nie wiem, jak zaplanować posiłki na jutro
__________________
http://onet.pl
Corny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 22:07   #1940
Beatky
Raczkowanie
 
Avatar Beatky
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 56
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Eh.... jak się cieszę, ze jesteście. Jakoś tak łatwiej mi jest A miałam mały kryzys dzisiaj. Nie grzeszyłam, ale zjadłam całą paczkę gum do żucia bez cukru owocowych. To nie podlamało, ale chyba to nie jest złe? MA kalorie, ale nie cukier i skrobię...
__________________
MOJA WALKA Z KILOGRAMAMI:

70...68...67,9....67,3...65,5...64,4.....60kg

wzrost: 174cm.

Cel: 60 kg
Beatky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 22:14   #1941
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

aska

j

Kubuś mi dał dzis do myslenia z ta przekąską, ale jakos nie wyobrazam sobie miedzy 7,30a 13,30tylko orzeszki zjesc??
no ale jak sobie w internecie czytam SBowskie jadlospisy to faktycznie tak jest w przykładach, wiec od jutra II sniedanie mniejszamy do rozmiarów przekąski, stopnowo -nawet jadłospis ułozyłam, ale jakos tego nie widze[/quote]

Ja to wogóle nigdy się nie spotkałam na SB z czymś takim jak 2-gie śniadanie
powinno być tak
solidne śniadanie
przekąska
obiad/lunch/
przekąska
kolacja
ewentualnie deser
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 22:48   #1942
KUBUŚ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez Corny Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę, niech mi któraś odpowie czy jakbym na śniadanie zjadła jajecznicę z kromką chleba maślankowego, potem przekąskę w postaci jogurtu, a potem gofra z serkiem wiejskim to będzie za dużo węgli? jak jestem dopiero na początku II fazy? bo nie wiem, jak zaplanować posiłki na jutro
do śniadanka mogłabś dorzucić małego pomidorka i połówkę grepfruta, pomarańczy czy jabłuszka

z tego gofra zrezygnuj, w zamian może jakieś warzywko /może papryczka/ lub orzeszki, albo ugotuj sobie jakieś warzywka strączkowe, polecałabym również połóweczkę awokado.
A tak z ciekawości ten serek z gofrem to w ramach obiadu????????

jeśli jesteś na początku 2f stosuj wszystko z umiarem, owoce również, stopniowo wprowadzaj produkty dozwolone w 2f,
np. 1dzień do śniadania pół jabłka, 2dzień do obiadu kasza jęczmienna, 3dzień do śniadania 1kr. chleba, 4 dzień do obiadu ryż brązowy, 5dzień do śniadania pół grejpruta itd...../
KUBUŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 04:44   #1943
Corny
Rozeznanie
 
Avatar Corny
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podWarszawa
Wiadomości: 818
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez KUBUŚ Pokaż wiadomość
do śniadanka mogłabś dorzucić małego pomidorka i połówkę grepfruta, pomarańczy czy jabłuszka

z tego gofra zrezygnuj, w zamian może jakieś warzywko /może papryczka/ lub orzeszki, albo ugotuj sobie jakieś warzywka strączkowe, polecałabym również połóweczkę awokado.
A tak z ciekawości ten serek z gofrem to w ramach obiadu????????

jeśli jesteś na początku 2f stosuj wszystko z umiarem, owoce również, stopniowo wprowadzaj produkty dozwolone w 2f,
np. 1dzień do śniadania pół jabłka, 2dzień do obiadu kasza jęczmienna, 3dzień do śniadania 1kr. chleba, 4 dzień do obiadu ryż brązowy, 5dzień do śniadania pół grejpruta itd...../
niee, obiad jem po powrocie do domu ok. 17-18.
ok, zjadłam kromkę chleba z serkiem light i pół grejfruta. w tej chwili od wszelkiego białka mnie odrzuca. i zmieniam przekąskę w takim razie.
dzięki za odp
__________________
http://onet.pl
Corny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 05:00   #1944
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

dzien dobry corny Alez wczesnie wstajesz, podziwiam
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 05:24   #1945
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

dzien dobry wszystkim



Ilonko co u ciebie slychac, jak sie czujesz? troche mnie martwi taka dluga twoja nieobecnosc...
__________________
Jestem idealna wszak kula to kształt doskonały




Mam ciało boga tylko szkoda, że Buddy

Edytowane przez Djana
Czas edycji: 2009-02-11 o 06:00
Djana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 06:02   #1946
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość
dzien dobry wszystkim



Ilonko co u ciebie slychac, jak sie czujesz? troche mnie martwi taka dluga twoja nieobecnosc...
Ilona przeciez na nartach miala szusowac
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 06:06   #1947
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
Ilona przeciez na nartach miala szusowac
no tak faktycznie a ja idac do pracy w strach wpadlam ze moze cos sie z ta grypa podzialo niedobrego panikara ze mnie
__________________
Jestem idealna wszak kula to kształt doskonały




Mam ciało boga tylko szkoda, że Buddy
Djana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 07:03   #1948
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Cytat:
Napisane przez seszen5 Pokaż wiadomość
ehh, powinni mi zabronić dostępu do internetu, bo zawsze jak o czymś usłysze to szperam i szperam az znalazłam coś o ksylitolu "Do niedawna jedynym znanym ubocznym efektem duzych dawek ksylitolu byla biegunka. Ale ostatnio badania wykazaly, ze duze dawki przyjmowane stosunkowo dlugo wywoluja nowotwory i uszkadzaja narzady u zwierzat, a dozylne podawanie ksylitolu ludziom jako zrodla energii powodowalo zaburzenia pracy watroby, nerek i mozgu. Obecnie jest pod kontrola FDA, a wiekszosc producentow amerykanskich dobrowolnie zaprzezstalo stosowania go"
taa...jasne - spójrz na skład np gum do żucia, past do zębów itp.... Wiesz, ja mogłabym przytoczyć też sporo informacji na temat tego, że nie jest szkodliwy a stosowanie przynosi szereg korzyści. I dalej będę się upierać, że jest o niebo zdrowszy niż np aspartam... Przypomniał mi się cyta : "Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. Tylko dawka czyni truciznę" (Paracelsus). Nie popadajmy więc w paranoję i skrajności

seszen
możesz mi podesłać link do tego artykułu?
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 07:33   #1949
Maedchen
Raczkowanie
 
Avatar Maedchen
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: no właśnie, skąd?
Wiadomości: 195
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Dzień dobry Plażowiczki!

No i nikt mi nie odpowiedział o tym dżemie słodzonym sokiem z winogron, ani na moje pytanie o len.... Oto spowiedź na dziś:

Ś: łyżka otrąb pszennych, 2 łyżki płatków owsianych, jedna łyżka lnu mielonego, 3 łyżki jogurtu naturalnego i dwie łyżeczki rzeczonego dżemu
P: 2 zawijaski z kapusty pekińskiej, wędliny drobiowej, serka topionego light i pomidorka
O: kotelciki z tuńczyka + szparagówka żółta
P: zawijasy j.w.
K: może omlecik
__________________
START 60 --> 55 ---> 57 ---> 53/52
Maedchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 07:34   #1950
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VII ::..

Witajcie plażowiczki

witam wszystkie nowe ciałka na naszej plaży

Cytat:
Napisane przez KUBUŚ Pokaż wiadomość
Kubuś mi dał dzis do myslenia z ta przekąską, ale jakos nie wyobrazam sobie miedzy 7,30a 13,30tylko orzeszki zjesc??
no ale jak sobie w internecie czytam SBowskie jadlospisy to faktycznie tak jest w przykładach, wiec od jutra II sniedanie mniejszamy do rozmiarów przekąski, stopnowo -nawet jadłospis ułozyłam, ale jakos tego nie widze

Ja to wogóle nigdy się nie spotkałam na SB z czymś takim jak 2-gie śniadanie
powinno być tak
solidne śniadanie
przekąska
obiad/lunch/
przekąska
kolacja
ewentualnie deser
no ok plan wyglada podob nie jak mojtyle ze zamiast II sniadania jest przekąska, no i deser przed snem to niewyobrazam sobie, ale wymieniony jako ewentualność wiec ok

napisze wiec dzisiejsze planowane menu i prosze o wypowiedz(jestem na II fazie ok 4 tygodnie)
7,30 100gr białego chudego twarogu+prazone małe jabłko 2 łyzki płatków(mix owsiano, pszenno jeczmienny)+kawa zbozowa
10,30 poł gruszki
13,3 sałatka (połbrokuła+80gr krewetek, kilka oliwek+plaster fety light)
16,30 15 migdałów
19,30-20 pieczony schab nadziewany suszonymi pomidorami+grilowana cukinia i inne warzywka


ew mysle o zamianie ze soba przekąsek, choc owoce starm si ejesc tylko do 16
godziny

Maedchen - siemie lniane jest ok , tym bardziej mielone odtłuszone(tez mam z tej promocji ) co do konfitury, to mysle ze nie do konca(choc kiedys ja kupiłam i boska w smaku była) bo z tego co pamietam winogronka zabronione na II fazie i i jak na wegle zerkniesz to ma wiecej niz zwykły słodzony cukrem dzem (choc na pewno jest zdrowszy)
polecam dzemy słodzone fruktoza np firmy stovit (ja kupuje w kauflandzie) lub w necie z innych firm
http://www.bogutynmlyn.pl/go/_category/index.php?idc=34


Papraczku - a ja nmigdy nie widziałam nigdy serów zółtych o takiej zaw. tłuszczu. a to czasem nie jest tak ze doktorek mówi ze maksymalnie dziennie spozyc 6 gr tłuszczów pochadzacych własnie z serów

miłego dzionka
__________________

Edytowane przez telik
Czas edycji: 2009-02-11 o 07:45
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:52.