Chce mieć płaski brzuch! - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-05, 14:10   #361
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Cytat:
Napisane przez Gallathea
Eska23 - super pomysł z tymi karami . Bardzo motywujący . Zarówno do ćwiczeń jak i do powsciągliwości od grzeszków. Dobrze wiedzieć że jest taki strażnik
A ja proponuję po jakimś czasie (np po tygodniu) dodać RANKING kto ile razy zgrzeszył i jego kary (żeby po każdym następnym grzeszku je zwiększać) no i wtedy nikt nie będzie chciał zajmować pierwszego miejsca to się jakoś zmobilizujemy Co Wy na to?
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 14:29   #362
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

COś dłuuugo mnie nie było...ale kurde nie ma się czym chwalić =]] Zaczełam od dziś (choć mialam zaczać od 1.01 ale się nie udalo)...wczoraj pochlonelam maxymalna ilosc slodyczy i sie zastrzele chyba...rano mialam takie wyrzuty sumienia ze zaczelam intensywnie cwiczyc a patrzac na to że jestem chora teraz mnie głowa boli...ehh...ale i tak bede ciwczyc!!!Chora czy zdrowa musze w koncu sie zabrac porzadnie za siebie...nadal mam ochote na slodycze kurcze...ale jakos sie trzymam. Jak wytrzymam do wieczora to bedzie dobrze...narazie jem mandarynki same jak mi sie chce jesc =]]]
Dzisiaj jest 5.01 i to jest oficjalna data mojej noworocznej diety! KoNieC =]]]
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 15:19   #363
Vaikea
Raczkowanie
 
Avatar Vaikea
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 57
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Cytat:
Napisane przez Ania_P
A ja proponuję po jakimś czasie (np po tygodniu) dodać RANKING kto ile razy zgrzeszył i jego kary (żeby po każdym następnym grzeszku je zwiększać) no i wtedy nikt nie będzie chciał zajmować pierwszego miejsca to się jakoś zmobilizujemy Co Wy na to?
ojj to pewnie bede zajmowaz jedno z pierwszych miejsc wszystko bylo dobrze, wczoraj ze zdziwieniem stwierdzilam ze waze wcale nie tak duzo ale za to dzisiaj zjadlam pizze znalazlysmy z kumpela 20 zlotych a że bylysmy koszmarnie głodne i daleko od domu to pochlonełyśmy całą duza pizze a studniowka juz za tydzien hehhh. Za to ide dzis na aerobik więc to moze byc jako kara
Vaikea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 15:57   #364
idealnecialo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 261
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Cytat:
Napisane przez eska23
zrobiłaś mega grzeszek i kara;D
no wiec idealecialo ! 30 pajacyków, 30 brzuszków i 30 przysiadów jak nic!!!
Dobrze postaram się wykonac Ale powinnam miec chyba po 300 bo zabralam sie za kolejna czekolde

Cytat:
Napisane przez agulla
Idealne ciało ja miałam pdobnie zawsze przy spotkaniach z moim Tz jedlismy chipsy pizze i tego typu inne niezdrowe i kaloryczne rzeczy, w dodatku jego mam równiez zawsze we mnie wpychała swoje pyszności, w przeciwienstwie do mojej która mnie mobilizuje do dbania o siebie. Teraz mają obydwoje zakazane kuszenie mnie czymkolwiek, TŻ zrozumial i sam mnie motywuje do działania (zauważył ze mi sie przytyło ) wierze ze tez ci sie uda, tylko troszke poswięcenia z twojej strony , i uda ci sie !!!!
Agulla tyle ze moje Kochanie wie ze chce dbac o siebie itp.Ale mezczyzni chyba sa tacy ze nie rozumieją.Oni chcą bysmy jadły u szalały razem z nimi ale tez bysmy zawsze dobrze wygladaly.Bo co nad da to ze mowia ze takie im sie podobamy(to prawda jezeli nas kochają),ale wiadomo ze jeszcze bardziej bysmy sie im podobaly gdybysmy mialy ladne ciala i zgrabne sylwetki.A ja bede miala nadal problem z naszymi spotkaniami.

Cytat:
Napisane przez paulcia1
mnie się też wydawało, że nie umiem zacząc, bo jakos do tej pory nigdy nie wytrwalam dluzej niez pare dni zawsze mnie cos kusilo. ale tym razem inaczej robie!
ja wlasnie tez probuje tak robic ze jem wlasciwe rzeczy, ale niezawsze wychodzi.Wlasciwie nigdy. No gdyby nie bylo tych rzeczy zlych w domu moze byloby latwiej...ale niestety są...

Cytat:
Napisane przez anka85
Idealnecialo nie poddawaj sie na samym poczatku wkoncu Ci sie uda ze mna to tez roznie bywa,ale wazne jest zeby "walczyc" dalej...Zycze powodzenia pozdrawiam
dzieki Anuś. staram sie powstawac gdy upadne ale upadek i tak pozostawia "siniaki na kolanach"
idealnecialo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 15:59   #365
idealnecialo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 261
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Cytat:
Napisane przez Ania_P
A ja proponuję po jakimś czasie (np po tygodniu) dodać RANKING kto ile razy zgrzeszył i jego kary (żeby po każdym następnym grzeszku je zwiększać) no i wtedy nikt nie będzie chciał zajmować pierwszego miejsca to się jakoś zmobilizujemy Co Wy na to?
POPIERAM!
Juz czuje ze jestem na samej górze!!!!!!
idealnecialo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 16:03   #366
Dolot
Zadomowienie
 
Avatar Dolot
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :) - Lublin :)
Wiadomości: 1 483
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Cytat:
Napisane przez OLuNia
COś dłuuugo mnie nie było...ale kurde nie ma się czym chwalić =]] Zaczełam od dziś (choć mialam zaczać od 1.01 ale się nie udalo)...wczoraj pochlonelam maxymalna ilosc slodyczy i sie zastrzele chyba...rano mialam takie wyrzuty sumienia ze zaczelam intensywnie cwiczyc a patrzac na to że jestem chora teraz mnie głowa boli...ehh...ale i tak bede ciwczyc!!!Chora czy zdrowa musze w koncu sie zabrac porzadnie za siebie...nadal mam ochote na slodycze kurcze...ale jakos sie trzymam. Jak wytrzymam do wieczora to bedzie dobrze...narazie jem mandarynki same jak mi sie chce jesc =]]]
Dzisiaj jest 5.01 i to jest oficjalna data mojej noworocznej diety! KoNieC =]]]
Ja to samo Olusiu
Przez Swięta przytyło mi sie strasznie ale od dzisiaj biore sie do roboty Znaczy z dietką, bo noga nadal boli Pozdrawiam
__________________
16.04.2007- rozpoczęcie postu od słodyczy
30.04.2007- [62.5] kg
30.05.2007- [?] kg
Dolot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 16:04   #367
Dolot
Zadomowienie
 
Avatar Dolot
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :) - Lublin :)
Wiadomości: 1 483
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Cytat:
Napisane przez Ania_P
A ja proponuję po jakimś czasie (np po tygodniu) dodać RANKING kto ile razy zgrzeszył i jego kary (żeby po każdym następnym grzeszku je zwiększać) no i wtedy nikt nie będzie chciał zajmować pierwszego miejsca to się jakoś zmobilizujemy Co Wy na to?
Racja popieram w 100% - moze wkońcu zaczne sie ograniczać Prosze podac od kiedy i kiedy sprawdzamy sie Pozdrowionka
__________________
16.04.2007- rozpoczęcie postu od słodyczy
30.04.2007- [62.5] kg
30.05.2007- [?] kg
Dolot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-05, 16:23   #368
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Cytat:
Napisane przez idealnecialo
Agulla tyle ze moje Kochanie wie ze chce dbac o siebie itp.Ale mezczyzni chyba sa tacy ze nie rozumieją.Oni chcą bysmy jadły u szalały razem z nimi ale tez bysmy zawsze dobrze wygladaly.Bo co nad da to ze mowia ze takie im sie podobamy(to prawda jezeli nas kochają),ale wiadomo ze jeszcze bardziej bysmy sie im podobaly gdybysmy mialy ladne ciala i zgrabne sylwetki.A ja bede miala nadal problem z naszymi spotkaniami

W sumie to masz racje z facetami to zawsze jest jakos inaczej ale jakos kurcze może ogranicz te smakłyki
Dolot wiodze nowy avantarek
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 16:27   #369
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Oj dziwczyny super pomysl z tym rankingiem popieram również !!!!
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 16:27   #370
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Rozpoczęłam ćwiczonka Co prawda już piąty, ale lepiej późno, niż wcale
eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 16:28   #371
bunia_85
Przyczajenie
 
Avatar bunia_85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 14
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Racja z tym rankingiem swietny pomysl,slodycze zawsze byly moim wielkim problemem.nigdy nie bylam sie im w stanie oprzec...a w okresie swiatecznym ilosc pochalanianych przeze mnie slodyczy byla ogromna.Teraz udaje mi sie oprzec...Wlasnie mykam na aerobik. Moze niedlugo tez odwaze sie zamiescic swoje wymiary.
bunia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-05, 16:45   #372
kasiula24
Raczkowanie
 
Avatar kasiula24
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 92
GG do kasiula24
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Witam ! Dawno mnie tu nie było (miałam duuuzo nauki i zajec :/)
Czytam wszystkie Wasze wypowiedzi i powiem tak Nie załamujcie się jakimis drobnymi wpadkami. ja róznego rodzaju diety zaczynałam 100000 razy i zawsze kończyło się ogromnym obżarstwem! teraz od 1.01 nie licze kalorii nie stosuje zadnych diet Staram się nie jesc po 18 jem duzo owoców warzyw Staram sie nie jesc pieczywa i tłustych rzeczy. jem chude wedliny mięsa pije sporo wody i wieczorkiem trochę ćwicze. Wierzcie mi czuje się o wiele lepiej! mam nadzieje że utrzymam "ten stan" i będe mogła sie cieszyć ze swojego ciała a przede wszystkim z brzucha Dlatego Wierze w WAS i trzymam za Wszystkie kciuki!!! Musimy sie wspierać i dawać sobie cenne rady Pozdrawiam
kasiula24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 16:48   #373
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

No to ja proponuję zacząc od jutra tj. piątek 6.01.2006. Ale warunek jest jeden trzeba się przyznawać szczerze do grzeszków I ranking niech będzie tygodniowy. W kązdy piątek będzie lista osób (nicków), które czymś zgrzeszyły i osoby te zostaną uplasowane na odpowiednich miejscach w rankingu- pierwsze miejsce- największy grzesznik Tylko teraz trzeba wymyśleć jakies punkty, np. słodycze- 5 pkt- rzucajcie propozycje- ewentuyalnie to co ja zaproponowałam można modyfikować. Czekam na pomysły- i radzę żeby żadna z nas się w tym rankingu nie znalazła
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 16:54   #374
Dolot
Zadomowienie
 
Avatar Dolot
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :) - Lublin :)
Wiadomości: 1 483
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Cytat:
Napisane przez Ania_P
No to ja proponuję zacząc od jutra tj. piątek 6.01.2006. Ale warunek jest jeden trzeba się przyznawać szczerze do grzeszków I ranking niech będzie tygodniowy. W kązdy piątek będzie lista osób (nicków), które czymś zgrzeszyły i osoby te zostaną uplasowane na odpowiednich miejscach w rankingu- pierwsze miejsce- największy grzesznik Tylko teraz trzeba wymyśleć jakies punkty, np. słodycze- 5 pkt- rzucajcie propozycje- ewentuyalnie to co ja zaproponowałam można modyfikować. Czekam na pomysły- i radzę żeby żadna z nas się w tym rankingu nie znalazła
Radziłabym załozyć specjalnie po to nowy watek np pod tytułem" cotygodniowy ranking grzeszników" i ustalic zasady zabawy aż mi sie odechciało isc do szafki po czeklade Pozdrawiam
__________________
16.04.2007- rozpoczęcie postu od słodyczy
30.04.2007- [62.5] kg
30.05.2007- [?] kg
Dolot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 16:57   #375
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Oj tak pomysł jest dobry, tam byśmy wpisywały grzeszki przynajmnie byłoby przejżyście. Bo tak to mozemy sie pogubic posród innych postów w tym watku, a nie daj Boże jeszcze cos pominąć i kogos spotka za mała kara
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 17:27   #376
eska23
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar eska23
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: kraina a 7 górami i lasami :)
Wiadomości: 314
GG do eska23
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Powiem Wam tak drogie laseczki wiec...
u mnie jest taki problem że ja , matula i Tomasz ( ojciec ) jemy słodycze dwa razy w roku na Boże Narodzenie i Wielkanoc tak somo jak jest Coca-Cola
wiec ja nie wiem skad taka sadlina u mnie , jedyny mój nawyk to cukier, musze kupić sobie saharoze albo jakiś słodzik poprostu nie kupujcie, jak idę do hipermarketu omijam szerokim łukiem regały ze slodkościami i myjscie zęby pastą miętową i żujcie dużo gum mietowych albo miętusów, mieta zabija smak na słodkości
eska23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 17:28   #377
maly-losiu
Raczkowanie
 
Avatar maly-losiu
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 97
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

hej dziewczyny! Jestem tu poczatkująca i co prawda mam tylko 15 lat, ale mam dla Was pewną radę. Chodzę na zajęcia teatru tanca i wbrew temu co wskazuje nazwa, mamy zajęcia 3 razy w tygodniu, 2 razy po 1,5h i raz 3h i po każdych wychodzimy czerwoni jak buraki, mokrzy jak każda z nas po 500 pompkach i zmęczeni jak po 100km rajdzie, ale również bardzo szczęsliwi Zajęcia, które sprawiają wielką przyjemność, jak również wyrabiają mięśnie i powodują że chudniecie i to naprawdę szybko! Bajka? Nie, to prawda Szczerze polecam
Dodam jeszcze, że choć staram się przytyć, bo mam 'lekką' niedowagę :P to chudnę tam naprawdę szybko

Pozdrawiam
Paulina
__________________
"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"
Antoine de Saint - Exupery
maly-losiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 17:29   #378
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Cytat:
Napisane przez agulla
Oj tak pomysł jest dobry, tam byśmy wpisywały grzeszki przynajmnie byłoby przejżyście. Bo tak to mozemy sie pogubic posród innych postów w tym watku, a nie daj Boże jeszcze cos pominąć i kogos spotka za mała kara


bardzo dobry pomysl ^^

Tylko ze kto to bedzie co tydzien zliczal??..
Moze by tak kazdy kto zgrzeszy wpisal posta co i jak- albo tak co 2 dni a pozniej w piatek kazdy soie bedzie podliczal.?

jak myslicie? a jak juz podliczą to wtedy ktos zrobi "ranking".. hm??
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 18:17   #379
OLuNia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 086
GG do OLuNia
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Dolotek 3maj się z tą nóżką...ja też zaczynam dietke

Te kary to super pomysł Już widze jak za pierwsze miejsce będe musiała robić 1000 brzuszków i 1000 przysiadów (proporcjonalne do moich grzeszków )
OLuNia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-05, 18:30   #380
eska23
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar eska23
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: kraina a 7 górami i lasami :)
Wiadomości: 314
GG do eska23
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

1000 to za dużo ale 200 to tak
eska23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 18:35   #381
paulcia1
Raczkowanie
 
Avatar paulcia1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 40
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Cytat:
Napisane przez kasiula24
Czytam wszystkie Wasze wypowiedzi i powiem tak Nie załamujcie się jakimis drobnymi wpadkami. ja róznego rodzaju diety zaczynałam 100000 razy i zawsze kończyło się ogromnym obżarstwem! teraz od 1.01 nie licze kalorii nie stosuje zadnych diet Staram się nie jesc po 18 jem duzo owoców warzyw Staram sie nie jesc pieczywa i tłustych rzeczy. jem chude wedliny mięsa pije sporo wody i wieczorkiem trochę ćwicze. Wierzcie mi czuje się o wiele lepiej! mam nadzieje że utrzymam "ten stan" i będe mogła sie cieszyć ze swojego ciała a przede wszystkim z brzucha Dlatego Wierze w WAS i trzymam za Wszystkie kciuki!!! Musimy sie wspierać i dawać sobie cenne rady Pozdrawiam
tak właśnie robie i ja i popieram wspólnotę brzuchów i wzajemną mobilizację w kupie raźniej!
paulcia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 18:36   #382
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Jest ktoś chętny do podjęcia się pracy nad nowym wątkiem? Tzn podliczania tych wszystkich grzeszków? Ja myślę, że z tymi punktami byłoby łatwiej, np. za zjedzenie słodyczy ileś tam punktów, za wypicie napoju gazowanego i tym podobne znowu ileś punktów itd. I wtedy tylko podlicza się punkty po tygodniu i w zależności od częstotliwości i ilości grzeszenia przysługuje kara. Acha i karę dostanie osoba nawet z najmniejszym przewinieniem- nie ma pomiłuj
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 18:58   #383
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

kochane, właśnie pochłonełam dwie grzanki z mozzarellą i pomidorkiem, skropione odrobiną oliwy z bazylią. I tak sie teraz zastanawiam czy mozzarella jes bardzo kaloryczna??? Nie byłam zbytnio głodna, ale wróciłąm z zajęc a takie powroty zawsze sprawiaja ze musze coś zjeść. Jak temu zaradzic? Ale wybaczem dzis sobie z tego powodu ze jeszcze długi wieczór przedemna bo musze sie uczyć na jutrzejsze laborki? ALe Kochane, kupiłam sobie wczoraj karnet do fitnes klubu na 2 wejścia w tygodniu, pozatym chce ćwiczyc brzuszki, codziennie jeśli starczy mi sił. Jak myślićie uda mi sie? Pozatym opieram pomysł z karaniem obrzarstwa i innego rodzaju grzechów które szkodza naszym wymarzonym sylwetka. dla wszystkich Pań
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 18:59   #384
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

och jak ja marze o płaskich brzuszku. Dziewczyny musimy trzymać sie razem, wytrwamy, a w wakacje.................. .. nie chce myśleć co sie bedzie działo
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 19:01   #385
Dolot
Zadomowienie
 
Avatar Dolot
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :) - Lublin :)
Wiadomości: 1 483
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Kamilko mozzarella to jest bardzo kaloryczna przekąska Ale do wakacji damy rade
Oluniu dziękuję Ci za współczucie Promyku słońca Ty mój
__________________
16.04.2007- rozpoczęcie postu od słodyczy
30.04.2007- [62.5] kg
30.05.2007- [?] kg
Dolot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 19:03   #386
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

no chyba, ze mozzarella bedzie part skim albo low fat..
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 19:13   #387
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

o kurcze, ale pech nie bardzo wiedziałam, bo nie jadam na codzień mozzareli, ale tost był bez masełka, aplasterki chude, ehhhhhhh ide porobić brzuszki
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 19:31   #388
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

Cytat:
Napisane przez kama98
o kurcze, ale pech nie bardzo wiedziałam, bo nie jadam na codzień mozzareli, ale tost był bez masełka, aplasterki chude, ehhhhhhh ide porobić brzuszki
No brawo sama się zmobilizowała tylko pozazdrościć
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 19:43   #389
eska23
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar eska23
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: kraina a 7 górami i lasami :)
Wiadomości: 314
GG do eska23
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

wiec może ustalę punktację w skali : grzechy żywianiowe
a) szkanka gazowanego napoju 2 pkt
b) białe pieczywo 2 pkt
c) sery mozarella, parmeza itp, 3 pkt
d) lasagne , spagetii 4 pkt
c) ciasta, batony, ciasteczka babuni i wszystko co słodkie 5 pkt
co Wy na to?
eska23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 19:56   #390
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: płaki brzuszek i wąska talia na wakacje - marzenie prawie każdej kobietki

No dobra ale ja robię spagetii bez sera, mąki i nie z proszku a jedynie z podgotowanym, mielonym mięskiem,przecierem pomidorowym, pieprzem cytrynowym i bazylia - czy takie jest też bardzo tuczące???
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 13:20:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:24.