American Girls po raz...IX - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-03, 15:13   #4081
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
oglądam rozmowy w toku i tam Jola R - nawet ładnie wygląda ,fajne włosy ,a ten koleś
Obleśnie wyglada A to co gada, nei wiem czy coś źle usłyszałam, ale ona jest dziewicą???
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:16   #4082
bangsa
Raczkowanie
 
Avatar bangsa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 302
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez Mayumi Pokaż wiadomość
Oj, tak absolutnie się zgadzam. Sama go używam, poleciła mi go moja siostra- fryzjerka Jadę na nim już 2 lata.
powaznie działa na tapira ?? ja sobie lakieruje mojego tapira i ogrzewam powietrzem ciepłym z suszarki i jak ide na impreze to mi sie trzyma nawet całą noc i nie klapnie.
jaki ten środek daje efekt ? na długo starcza i czy nie są po tym włosy przesuszone ?? ogólnie prosze napisz mi na jakiej zasadzie to działa ahhh dużo pytań,wiec ale bardzo mnie to coś zaciekawiło

edit, tez oglądam tvn. Jolka nie wygląda aż tak źle,jak na niąto wporzadku nawet bym powiedziała ale tam beka odchodzi,normalnie leże i pieje z brechtu haha ciekawy odcinek .. haha

Edytowane przez bangsa
Czas edycji: 2009-03-03 o 15:19
bangsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:18   #4083
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Obleśnie wyglada A to co gada, nei wiem czy coś źle usłyszałam, ale ona jest dziewicą???

taka niedojda z Niego ,potem na ulicy będą go wyśmiewać ;d a ja nie wiem ,czy jest mówi dookoła ,że jest ;d możliwe ,bo ona taka głupiutka ,pewnie nie wie co to seks
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:19   #4084
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez verzara Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja znow rycze ( Pokłóciłam się z Tz . Znów o to kiedy będziemy sie widzieć . Pytał sie mnie po co bede przyjeżdzać do omu . ( dziwne pytanie chyba proste ze do niego ) Potem sie zapytał czy moze on ma przyjachac ja jestem sfochowana na nieg wiec mu pisze ze nie wiem jak chce to niech przyjezdza . A ten mi mowi ze jak przyjedzie to nic tylko bedziemy siedziec razem , zmarnuje cały wekend , nie zrobi nic itd :/ no to ja sie kwurzyłam . Jesli uważa ze przyjezdzajac do mnie marnuje czas to dziekuje niech nie przyjezdza . No i ta sie kłocilismy przez tel . Ja sie rozryczałam to on wkurzony ze ja rycze i ze jestem jakas diwna i wogole . Zero wsparcia :/ Ostantio mu napisałam ze mi zle itd wyżaliłam sie a na nastepny dizen wkurzył sie o cos i mi zaczał wypominac ze mu pisze jakies swoje żale itd jakby z łaską tego sluchał :/
Czemu on jak sie rozplacze nie powie "kotek czemu płaczesz co sie stało " tylko "znowu ryczysz " itp mam dosc nie odezwesie do niego juz dziś . Tylko musze wytrzymac !
Faceci już tacy są. Oni kompletnie inaczej myślą. Jak sami mają problemy to nikomu o tym nie mówią, stąd takie dziwne zachowanie kiedy ty chcesz się jemu wyżalić. To kompletnie nie w ich stylu, dlatego nie rozumieją że komuś taka rozmowa pomoże... Jak już vadi i inne dziewczyny wcześniej pisały, faceci po prostu kompletnie inaczej myślą. Nie załamuj się tak jeszcze będzie przepraszać... Głowa do góry i uwierz w siebie!
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:20   #4085
madziamic
Wtajemniczenie
 
Avatar madziamic
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 156
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
znam 3 przypadki dokocenia psiarzy, w każdym z nich kot jest teraz pupilkiem domu, który ustawia psa i wzajemnie kradną sobie z misek chociaz oczywiscie początki bywają różne, psy i koty mają dokładnie odwrotną mowę ciała (np. machanie ogonem = szczęśliwy pies i zdenerwowany kot ), z czego wynikają różne nieporozumienia i przez jakiś czas trzeba je powoli oswajac i nie zostawiac sam na sam, ale najczęściej wszystko kończy się happy endem

Dokładnie Mój kotek jak był malutki trochę się bał, ale wiadomo styczności nie miał z psem A teraz goni mi psa i go pod szyją podgryza A pies mu nie pozwala po płotach skakać Właśnie przed chwilką widziałam jak go łapami przytrzymywała w połowie furtki, żeby przez przypadek na ogrodzenie nie wskoczył

Cytat:
Napisane przez verzara Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja znow rycze ( Pokłóciłam się z Tz . Znów o to kiedy będziemy sie widzieć . Pytał sie mnie po co bede przyjeżdzać do omu . ( dziwne pytanie chyba proste ze do niego ) Potem sie zapytał czy moze on ma przyjachac ja jestem sfochowana na nieg wiec mu pisze ze nie wiem jak chce to niech przyjezdza . A ten mi mowi ze jak przyjedzie to nic tylko bedziemy siedziec razem , zmarnuje cały wekend , nie zrobi nic itd :/ no to ja sie kwurzyłam . Jesli uważa ze przyjezdzajac do mnie marnuje czas to dziekuje niech nie przyjezdza . No i ta sie kłocilismy przez tel . Ja sie rozryczałam to on wkurzony ze ja rycze i ze jestem jakas diwna i wogole . Zero wsparcia :/ Ostantio mu napisałam ze mi zle itd wyżaliłam sie a na nastepny dizen wkurzył sie o cos i mi zaczał wypominac ze mu pisze jakies swoje żale itd jakby z łaską tego sluchał :/
Czemu on jak sie rozplacze nie powie "kotek czemu płaczesz co sie stało " tylko "znowu ryczysz " itp mam dosc nie odezwesie do niego juz dziś . Tylko musze wytrzymac !
Ach te chłopy.. Nie daj się Wytrzymaj bez odzywania się
__________________


W jednym słowie czasem ukrywa się historia całego życia...


Troszkę bloguję Magdamic o modzie i nie tylko...

Instagram
madziamic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:20   #4086
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez SaMa Pokaż wiadomość
pamiętam, mam nawet jeszcze w liście kontaktów twój numer, tylko nie wiem czy aktualny
fajnie tak spotkać kogoś po latach jaki ten świat mały...
SaMa aktualny na pewno nigdy nie zmieniłam nru gg, od wielu wielu lat mam ten sam!
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:22   #4087
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: American Girls po raz...IX

a ja jak tego słucham i czytam o tych naszych problemach z tż-tami to mam ochote...... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale jestem w****i^onaaa!!! mam tego juz kur^a dosyć....;/;/!!!!! nie rozumiem jak można tak sie zachowywać... oni wogóle nie rozumieją co sie do nich mówi... ;/;/ nie potrafią zrozumieć..wiadomo my tez popełniamy błędy [ zwłaszcza JA ostatnio..] alee...! bez przesady... gdy oni cos zrobia to odrazu chca wybaczenia ..itp a gdy ty coś zrobisz nie tak a i tak to jest w sumie nic w porówaniu z tym co oni robią, to jest wielka afera i wielkie halo... i wymyślaja różne głupoty...;/ na gó^no nam to wszystko!;/....


musiałam to napisać bo już mnie to wszystko denerwuje.. ze my tak sie z tym męczymy i tylko musimy sie nawzajem pocieszać.. i nic z tym w sumie nie robimy i uważamy to zaa "normalne?" ... - "nie martw się mój też tak ma.." "i rycze jak idootka..bo już po wszystkim..?" ale tak nie może być!!! do chole^ry! ;/ ...



dzisiaj też nie mam najlepszego dnia. więc wybaczcie jeśli kogos uraziłam.. ale ja też czesto tak sie zachowuje jak piszecie..a wkurza mnie to jak nie wiem..
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 15:22   #4088
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez verzara Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja znow rycze ( Pokłóciłam się z Tz . Znów o to kiedy będziemy sie widzieć . Pytał sie mnie po co bede przyjeżdzać do omu . ( dziwne pytanie chyba proste ze do niego ) Potem sie zapytał czy moze on ma przyjachac ja jestem sfochowana na nieg wiec mu pisze ze nie wiem jak chce to niech przyjezdza . A ten mi mowi ze jak przyjedzie to nic tylko bedziemy siedziec razem , zmarnuje cały wekend , nie zrobi nic itd :/ no to ja sie kwurzyłam . Jesli uważa ze przyjezdzajac do mnie marnuje czas to dziekuje niech nie przyjezdza . No i ta sie kłocilismy przez tel . Ja sie rozryczałam to on wkurzony ze ja rycze i ze jestem jakas diwna i wogole . Zero wsparcia :/ Ostantio mu napisałam ze mi zle itd wyżaliłam sie a na nastepny dizen wkurzył sie o cos i mi zaczał wypominac ze mu pisze jakies swoje żale itd jakby z łaską tego sluchał :/
Czemu on jak sie rozplacze nie powie "kotek czemu płaczesz co sie stało " tylko "znowu ryczysz " itp mam dosc nie odezwesie do niego juz dziś . Tylko musze wytrzymac !
Nie wydzwaniaj do niego i nie płacz!!!! I nei jedź do domu - o ile on sam Cię o to nie poprosi
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:22   #4089
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez bangsa Pokaż wiadomość
edit, tez oglądam tvn. Jolka nie wygląda aż tak źle,jak na niąto wporzadku nawet bym powiedziała ale tam beka odchodzi,normalnie leże i pieje z brechtu haha ciekawy odcinek .. haha

ona jest taka sympatyczna ale fakt faktem ,na głupocie zarobiła kupę kasy.

A te "gwiazdy" Ci faceci :/ w życiu nie zwróciłabym uwagi na takie łatwe teksty matko.
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:25   #4090
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: American Girls po raz...IX

witam was tez byl obejrzala tvn ale telewizor zajety a u siebie nie mam tvn




vadi pzrelykaj juz sline bo dzis ide odebrac moj tusz 2000 calories

na spotkaniu AG musimy zrobic sobie identyczne zdjecie

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1236022401

w ogole bardzo duzo zdjec
__________________



justyss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:26   #4091
boondziek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 134
Dot.: American Girls po raz...IX

Te "gwiazdy" disco polo są tak pewne siebie, dumne i hmm puste ,że nie wiem czy się z nich śmiać czy im współczuć

ps. może była o tym mowa ,ale nie pamiętam. Może ktoś coś polecić na wypadanie włosów ?
Umyłam głowę i wypadła mi połowa włosów ( wcale nie wyolbrzymiam ) POŁOWA :O
Nie wiem co zrobić , boja się dotknąć ,żeby reszta nie wypadła
boondziek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 15:27   #4092
krokodylek
Raczkowanie
 
Avatar krokodylek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 472
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez bangsa Pokaż wiadomość
powaznie działa na tapira ?? ja sobie lakieruje mojego tapira i ogrzewam powietrzem ciepłym z suszarki i jak ide na impreze to mi sie trzyma nawet całą noc i nie klapnie.
jaki ten środek daje efekt ? na długo starcza i czy nie są po tym włosy przesuszone ?? ogólnie prosze napisz mi na jakiej zasadzie to działa ahhh dużo pytań,wiec ale bardzo mnie to coś zaciekawiło

edit, tez oglądam tvn. Jolka nie wygląda aż tak źle,jak na niąto wporzadku nawet bym powiedziała ale tam beka odchodzi,normalnie leże i pieje z brechtu haha ciekawy odcinek .. haha
ja nie mayumi, ale... można powiedzieć ze trzyma włosy w jednym miejscu, starcza na długo bo niewiele go trzeba użyć-odrobinkę wystarczywłosy nie są przesuszonena jakiej zasadzie nie wiem poprostu działa
__________________
Kobieta umie wszystko wybaczyć mężczyźnie, którego kocha, i kochać go nadal, jeśli dzięki niemu odkryła miłość w sobie samej
krokodylek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:29   #4093
bangsa
Raczkowanie
 
Avatar bangsa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 302
Dot.: American Girls po raz...IX

messinka jak mi nieznajomy koles taki tekst powie w klubie to jak jestem juz lekko wypita to mówie że ma spadac bo jest śmieciem serio
w sumie,nie wiem czemu Jolka nie wybieli sobie zębów,bardzo rzuca sie w oczy że ma takie żółtawo-brązowe aż ...niezbyt fajnie to wygląda.
ale no ogólnie program jest wywalony w kosmos..chyba im zapłacili żeby taki ubaw zrobili haha

krokodylek dziekuje chyba zastanowie sie na tym proszkiem i sama sie przekonam,jak tak zachwalacie

Edytowane przez bangsa
Czas edycji: 2009-03-03 o 15:31
bangsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:30   #4094
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: American Girls po raz...IX

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1236088833

figura! włosyy!! cuuudooownie
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:33   #4095
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez boondziek Pokaż wiadomość
Te "gwiazdy" disco polo są tak pewne siebie, dumne i hmm puste ,że nie wiem czy się z nich śmiać czy im współczuć

ps. może była o tym mowa ,ale nie pamiętam. Może ktoś coś polecić na wypadanie włosów ?
Umyłam głowę i wypadła mi połowa włosów ( wcale nie wyolbrzymiam ) POŁOWA :O
Nie wiem co zrobić , boja się dotknąć ,żeby reszta nie wypadła
Okropne są... gdyby chociaż przystojni było ,no ale porażka na całej linii uważają się za Bóg wie kogo.

Cytat:
Napisane przez bangsa Pokaż wiadomość
messinka jak mi nieznajomy koles taki tekst powie w klubie to jak jestem juz lekko wypita to mówie że ma spadac bo jest śmieciem serio
w sumie,nie wiem czemu Jolka nie wybieli sobie zębów,bardzo rzuca sie w oczy że ma takie żółtawo-brązowe aż ...niezbyt fajnie to wygląda.
ale no ogólnie program jest wywalony w kosmos..chyba im zapłacili żeby taki ubaw zrobili haha

krokodylek dziekuje chyba zastanowie sie na tym proszkiem i sama sie przekonam,jak tak zachwalacie

Oj tak o tym samym pomyślałam ,nawet za czasów Big Brothera ,widać strasznie ,że te ząbki nie są białe.
Haha ,ja właśnie z takiego powodu nigdy do żadnego klubu nie ruszam się bez TŻ
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:35   #4096
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: American Girls po raz...IX

nie ma o czym mowic.
__________________


Edytowane przez kiiiciiia
Czas edycji: 2009-03-03 o 16:49
kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:37   #4097
bangsa
Raczkowanie
 
Avatar bangsa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 302
Dot.: American Girls po raz...IX

ja do klubów chodze,nawet dość często ale bawie sie powiedzmy że ze znajomymi z którymi ide,no ale wiadomo,nie raz zdarzają sie sytuacje że jakis koles ubzdura sobie cos i jest uparty,ale ja tam nie mam oporów żeby nawyzywac go od śmieci itp i znam w klubach do których chodze większość ochroniarzy wiec to nie problem żeby taki koleś wyleciał z klubu.

przez zęby Jolki aż sie zmobilizowałam i poleciałam po swoją paste wybielającą haha wiecie co ,mam taką paste Vademecum white fresh i ona rzeczywiście mi zabki wybieliła
bangsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:40   #4098
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: American Girls po raz...IX

umowiłam się na czwartek na podwójną sterylkę moich 2 dziewczynek umieram ze strachu
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:42   #4099
bangsa
Raczkowanie
 
Avatar bangsa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 302
Dot.: American Girls po raz...IX

Vadi bęzie dobrze
steryla powoli przestaje byc odbierana jako operacja,a staje sie zabiegiem.i jest wykonywana na porządku dziennym. Jak twoje laski dorbze sie czują,i nie mają problemów zdrowotnych to napewno wszytsko bedzie dobrze nie martw sie na zapas
bangsa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 15:43   #4100
messinka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Polska Północna ;)
Wiadomości: 4 059
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez bangsa Pokaż wiadomość
ja do klubów chodze,nawet dość często ale bawie sie powiedzmy że ze znajomymi z którymi ide,no ale wiadomo,nie raz zdarzają sie sytuacje że jakis koles ubzdura sobie cos i jest uparty,ale ja tam nie mam oporów żeby nawyzywac go od śmieci itp i znam w klubach do których chodze większość ochroniarzy wiec to nie problem żeby taki koleś wyleciał z klubu.

przez zęby Jolki aż sie zmobilizowałam i poleciałam po swoją paste wybielającą haha wiecie co ,mam taką paste Vademecum white fresh i ona rzeczywiście mi zabki wybieliła

no to rzeczywiście nie masz się co bać a tacy kolesie straszni są ,ubzdurają sobie ,że są panami świata i próbują poderwać super laski a to niestety nie ich poziom

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
umowiłam się na czwartek na podwójną sterylkę moich 2 dziewczynek umieram ze strachu
__________________

Zapuszczam włosy - codzienna pielęgnacja. Wymarzona długość ? DO PASA

walczę o marzenia
Technik ochrony środowiska ? --- zrealizowane
Technik farmacji ? --- zrealizowane
Lingwistyka stosowana j.angielski + j. hiszpański --- do realizacji

messinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:43   #4101
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: American Girls po raz...IX

Rudzia ma trochę niedrożny nosek, więc dziś i jutro dostaje antybiotyk, ale i tak się boje narkozy i ciągle się trzęsę, że to takie 2 uliczne sierotki i że mają słabsze organizmy
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:47   #4102
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: American Girls po raz...IX

Jaka ty jestes dla tych swoich kotow..kochana, niektore matki nawet o dzieci tak nie dbaja i sie boją
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:48   #4103
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Rudzia ma trochę niedrożny nosek, więc dziś i jutro dostaje antybiotyk, ale i tak się boje narkozy i ciągle się trzęsę, że to takie 2 uliczne sierotki i że mają słabsze organizmy
Vadi nie przejmuj się, wszystko będzie dobrze Uliczne sierotki może i kiedyś były ale już nie są i na pewno będą zdrowe jak rydz
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:48   #4104
Anulkaa
Raczkowanie
 
Avatar Anulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 387
Dot.: American Girls po raz...IX

vadi , będzie dobrze )
Anulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:49   #4105
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez justusia16 Pokaż wiadomość
Jaka ty jestes dla tych swoich kotow..kochana, niektore matki nawet o dzieci tak nie dbaja i sie boją
dlatego ja chyba nie powinnam się rozmnażać bo wychowam pod kloszem nieprzystosowane warzywa, a sama trafie w kaftan


Cytat:
Napisane przez Lainathiel Pokaż wiadomość
Vadi nie przejmuj się, wszystko będzie dobrze Uliczne sierotki może i kiedyś były ale już nie są i na pewno będą zdrowe jak rydz
Cytat:
Napisane przez Anulkaa Pokaż wiadomość
vadi , będzie dobrze )


teraz one przychodza sie tulic, a ja sie czuje jak kat i zdrajca
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:52   #4106
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
dlatego ja chyba nie powinnam się rozmnażać bo wychowam pod kloszem nieprzystosowane warzywa, a sama trafie w kaftan
Hahahaha jesteś niemożliwa. Nie denerwuj się tak bo jeszcze wyczują i się zestresują... Wszystko będzie dobrze. My tu będziemy na AGowym trzymać kciuki.
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:53   #4107
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: American Girls po raz...IX

He he wychuchane dzieci

A kotki no coz..cchcesz dla nich dobrze..zrozumieją
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..

Edytowane przez justusia16
Czas edycji: 2009-03-03 o 15:55
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:53   #4108
Mayumi
Raczkowanie
 
Avatar Mayumi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 316
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez bangsa Pokaż wiadomość
powaznie działa na tapira ?? ja sobie lakieruje mojego tapira i ogrzewam powietrzem ciepłym z suszarki i jak ide na impreze to mi sie trzyma nawet całą noc i nie klapnie.
jaki ten środek daje efekt ? na długo starcza i czy nie są po tym włosy przesuszone ?? ogólnie prosze napisz mi na jakiej zasadzie to działa ahhh dużo pytań,wiec ale bardzo mnie to coś zaciekawiło

edit, tez oglądam tvn. Jolka nie wygląda aż tak źle,jak na niąto wporzadku nawet bym powiedziała ale tam beka odchodzi,normalnie leże i pieje z brechtu haha ciekawy odcinek .. haha
Działa i to znakomicie.
Czasami jak idę na zrobienie włosów do mojej siostry (czyt. podcięcie, farbowanie, ewentualnie nowa fryzurka, modelowanie) to zawsze posypie mi lekko tym pudrem i potrafię chodzić tak z tymi włosami ze 3 dni nawet bez ich dotykania (poprawiania itp.)
Fakt jest taki, że troszkę przesusza włosy (ale ja po każdym myciu nakładam placente, więc nawet tego zbytnio nie odczuwam), hmm, może nie do końca przesusza, ale jak posypiesz u nasady to robią się takie trochę jakby 'tępe' przez co dłuuugo się nie przetłuszczają- co jest +.
Jeśli chodzi o jego wydajność to jest naprawdę znakomita, swoje ostatnie pudełeczko kupiłam w połowie grudnia i została mi gdzieś 1/4, a używam za każdym razem po umyciu (myję najczęściej co 2, 3 dni).
A na jakiej zasadzie działa? Po umyciu i dokładnym wysuszeniu włosów, biorę grzebień ze 'szpikulcem' i rozdzielam sobie pionowo kilka pasemek włosów i pomiędzy te pasemka sypię po troszce na skórę głowy, tapiruję, układam jak chcę i na koniec psikam lekko lakierem.
Naprawdę szczerze polecam, warto wypróbować, ja się uzależniłam
__________________
Tu byłam
I'm not crazy. My reality is just different than yours
Mayumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:56   #4109
UnbelievableGirl
Rozeznanie
 
Avatar UnbelievableGirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 904
GG do UnbelievableGirl
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez boondziek Pokaż wiadomość
Był strasznie duży jak na kota bo prawie po kolano.
Po jakimś czasie nie wyobrażałam sobie snu bez niego na kolanach - do pewnego dnia w którym myłam naczynia a On bez powodu rzucił mi się na łydkę i podrapał/pogryzł tak ,że wylądowałam na pogotowiu i musieli mi to szyć. Koniec moich przygód z kotami.

uciekałabym przed takim, Ty chyba też musiałaś być przerażona!
ja się w ogóle boję, nawet jak kiedyś szczur mi na rękę rzucił i ugryzł delikatnie, to już go nie mogłam mieć..


Cytat:
Napisane przez daruniaa01 Pokaż wiadomość
a potem zaczela sie wykradac z pokoju,ja ja bralam na rece i podtykalam psyu pod nos i mowilam ze "zobacz kicie, to nasza kicia, nie wolno ruszyc" itd
jak czasem na poczatku chcial ja powachac itd a ja do niego " nie rusz kici, zostaw"

ja pamiętam jak u taty kotka(moja ukochana, bardzo za nią tęsknię) sterroryzowała całą okolicę i psa taty, który jej się bał i przed nią uciekał
ona w ogóle była wyjątkowa, taka dama i królewna, tylko ze mną trzymała, nawet przyszła do mnie przed śmiercią

Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
oglądam rozmowy w toku i tam Jola R - nawet ładnie wygląda ,fajne włosy ,a ten koleś
mi się nie podoba..tzn lepiej niż zawsze, ale mimo wszystko mnie drażni..
jej śmiech, głos, wielka gęba, mimika, zachowanie, szpony..bleee..
a facet to jakiś upośledzony mi się wydaje


Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
to mój ukochany wątek na miau, polecam wszystkim
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=31221&highlight=
obejrzałam sobie kilka zdjęć i nie mogę..
bardzo dobrze, że są tacy ludzie, ale stan tych kotków na początku tragiczny..


Cytat:
Napisane przez verzara Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja znow rycze ( Pokłóciłam się z Tz . Znów o to kiedy będziemy sie widzieć . Pytał sie mnie po co bede przyjeżdzać do omu . ( dziwne pytanie chyba proste ze do niego ) Potem sie zapytał czy moze on ma przyjachac ja jestem sfochowana na nieg wiec mu pisze ze nie wiem jak chce to niech przyjezdza . A ten mi mowi ze jak przyjedzie to nic tylko bedziemy siedziec razem , zmarnuje cały wekend , nie zrobi nic itd :/ no to ja sie kwurzyłam . Jesli uważa ze przyjezdzajac do mnie marnuje czas to dziekuje niech nie przyjezdza . No i ta sie kłocilismy przez tel . Ja sie rozryczałam to on wkurzony ze ja rycze i ze jestem jakas diwna i wogole . Zero wsparcia :/ Ostantio mu napisałam ze mi zle itd wyżaliłam sie a na nastepny dizen wkurzył sie o cos i mi zaczał wypominac ze mu pisze jakies swoje żale itd jakby z łaską tego sluchał :/
Czemu on jak sie rozplacze nie powie "kotek czemu płaczesz co sie stało " tylko "znowu ryczysz " itp mam dosc nie odezwesie do niego juz dziś . Tylko musze wytrzymac !

jejuś mój też czasami, że ryczę, że mazgaj jestem.. ale ja inaczej nie umiem..
widać faceci to inny gatunek


Cytat:
Napisane przez wantxme Pokaż wiadomość
oni wogóle nie rozumieją co sie do nich mówi... ;/;/ nie potrafią zrozumieć..wiadomo my tez popełniamy błędy [ zwłaszcza JA ostatnio..] alee...! bez przesady... gdy oni cos zrobia to odrazu chca wybaczenia ..itp a gdy ty coś zrobisz nie tak a i tak to jest w sumie nic w porówaniu z tym co oni robią, to jest wielka afera i wielkie halo... i wymyślaja różne głupoty...;/ na gó^no nam to wszystko!;/....
niestety
nas też to wkurza kochana, ale takie jesteśmy, mamy podobne problemy, a nasi Tżci są tacy sami, być może wszyscy tacy są


Cytat:
Napisane przez messinka Pokaż wiadomość
A te "gwiazdy" Ci faceci :/ w życiu nie zwróciłabym uwagi na takie łatwe teksty matko.
no właśnie.. skuteczny podryw? ja bym takiego wyśmiała!
UnbelievableGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 15:57   #4110
daruniaa01
Wtajemniczenie
 
Avatar daruniaa01
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 081
Dot.: American Girls po raz...IX

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
teraz one przychodza sie tulic, a ja sie czuje jak kat i zdrajca
wpsolczuje Ci...tzn nie ma czeo w sumie bo to niby normalna rzecz ale tego strachu itd, miesiac temu to przezywalam....

i dlatego ja nie pojechalam z nia tylko mama bo wiedziala ze ja nie bede miala serca jej zostawic tylko ja wezme spowrotem do samochodu....

i mam z siostra pojechaly i wrocily obie takie smutne i tez mowily ze czuly sie takie winne, conajmniej jakby ja na uspienie pojechaly zawiezc.....

a ja ja za to pojechalam odebrac.... i zaluje bo nie zapomne nigdy tego widoku
daruniaa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.