BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-26, 10:00   #2341
renata00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 145
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Kupiłam coś dzisiaj. Nazywa się to live color xxl nr 01 aufheller decolorant. To jest niemieckie a ja nie znam dobrze niemieckiego i nie wiem co to jest. Myślałam że znajdę coś w internecie o tym ale tego chyba nie ma w Polsce

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

To chyba jest dekoloryzator. Nigdy nie używałam czegoś takiego. To chyba niszczy włosy jeszcze bardziej niż rozjaśniacz?
renata00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 10:31   #2342
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Wydaję mi się, że nic już bardziej włosów nie zniszczy jak rozjaśniacz. O matko, pamiętam jak miałam czarne włosy i chciałam zostać blondynką. Potraktowałm włosy o ile mnie pamięć nie myli Joanna, kupiłam to dziadostwo w kiosku pod blokiem. To co mi zostało z włosów trudno nazwać nawet włosami, haha. No i wyglądałam tragicznie.. Różne odcienie brązu, zieleni i rudości. Brrr, dobrze, że mam już to za sobą. Wtedy był to dla mn koniec świata:P Teraz się z tego śmieję. Łooo, ale się rozpisałam. Zycze wam dziewczynki udanego farbowania. Ja dzisiaj idę do Rossmana rozejrzeć się za farbkami które polecacie:cmo k:
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 11:04   #2343
norka27
Zakorzenienie
 
Avatar norka27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 7 826
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dekolorant to dekolorant, lepszy niz farba w 100%, nie masz kogos kto szprecha po niemiecku? A moze napisz do dziewczyn z jakiegos forum niemieckiego - jest tu pelno wizazanek niech ci przetlumaczy ktoras Renatko znalazlam o dekolorancie cosik takiego wiem ze to inna firma ale przyblizy tobie temat http://alejka.pl/nutrisse_natea_decolorant.html
ok i jeszcze opinie do innego dekoloranta ale raczej nie pochlebne z naszego forum https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ecolorant.html
Na mysim blondzie kazdy inny blond sie zalapie - byle to lodowe paskudztwo zeszlo ja tez to przeszlam hihi - ciesz sie ze nie wyszedl tobie roz jak u mnie Polecam tobie tego Garniera 111 na poczatek bo mysle ze to da rade do blondu ciebie dobielic i to w lekim srebrnawym bedzie Ja osobiscie nie moge go uzywac za kazdym farbowaniem bo golabkiem zosrane

Edytowane przez norka27
Czas edycji: 2009-02-26 o 11:12
norka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 11:16   #2344
renata00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 145
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez norka27 Pokaż wiadomość
Dekolorant to dekolorant, lepszy niz farba w 100%, nie masz kogos kto szprecha po niemiecku? A moze napisz do dziewczyn z jakiegos forum niemieckiego - jest tu pelno wizazanek niech ci przetlumaczy ktoras Renatko znalazlam o dekolorancie cosik takiego wiem ze to inna firma ale przyblizy tobie temat http://alejka.pl/nutrisse_natea_decolorant.html
ok i jeszcze opinie do innego dekoloranta ale raczej nie pochlebne z naszego forum https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ecolorant.html
Na mysim blondzie kazdy inny blond sie zalapie - byle to lodowe paskudztwo zeszlo ja tez to przeszlam hihi - ciesz sie ze nie wyszedl tobie roz jak u mnie Polecam tobie tego Garniera 111 na poczatek bo mysle ze to da rade do blondu ciebie dobielic i to w lekim srebrnawym bedzie Ja osobiscie nie moge go uzywac za kazdym farbowaniem bo golabkiem zosrane
Chyba zaryzykuję TYlko boję się żeby mi nie wyszły pomarańczowe włosy. Dziękuję i pozdrawiam
renata00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 11:20   #2345
norka27
Zakorzenienie
 
Avatar norka27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 7 826
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Tak sobie poczytalam opinie naszych wizazanek na temat tych farb XXL i wiecie co mi wyszlo - ze zadowolone sa jedynie blondynki uzywajace wlasnie Mroznego Blondu Reszta raczej negatywnie - wlaczajac w to moja mame ktora jakis wariacki czerwony kupila i wyszedl jej wcale nie czerwony i jeszcze brudzila tym kolorem poduszke przez jakies 3 tygodnie
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html
norka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 17:52   #2346
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Yes pokaże jak zafarbuje narazie mam taki żółto miodowy kolor-za pare dni mi przyjdzie farba ten mrożny blond
a odrosty jakiego masz kolorku? (o ile masz ;p). To czekam z niecierpliwością na fotkę po farbowaniu


Cytat:
Napisane przez norka27 Pokaż wiadomość
Tak sobie poczytalam opinie naszych wizazanek na temat tych farb XXL i wiecie co mi wyszlo - ze zadowolone sa jedynie blondynki uzywajace wlasnie Mroznego Blondu Reszta raczej negatywnie - wlaczajac w to moja mame ktora jakis wariacki czerwony kupila i wyszedl jej wcale nie czerwony i jeszcze brudzila tym kolorem poduszke przez jakies 3 tygodnie
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html

hihi też właśnie czytałam KWC i tez z z palette XXL polecali mroźny blond, a resztę odradzali
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 17:32   #2347
klaudelle
Przyczajenie
 
Avatar klaudelle
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam
Dziś rano kolejny raz umyłam włosy i co? Powitał mnie złoty blond Odrobinę ciemniejszy od tego, co miałam, ale skaczę do góry z radości!!
Będę wierna jedynie Garnierowi
A tak właśnie miałam się spytać, jakich kosmetyków używacie do pielęgnacji jasnych włosków?
Ja używałam już wszystkich możliwych do kupienia w drogerii i nie byłam do końca z żadnego zadowolona. Ostatnio kupiłam na allegro litrową butlę odżywki Matrixa Biolage Fortetherapie i jestem bardzo zadowolona Nie podoba mi się zapach, ale włosy świetnie odżywia, błyszczą się ze wszystkich sił i nie mają zadziorków
Pozdrawiam!
klaudelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 08:42   #2348
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A ja polecam LOREAL INTENSE REPAIR- SUCHE WŁOSY

Cała gama, maski, odżywki, szampony. Jestem bardzo zadowolona. Są dostepne w salonach fryzjerskich i na allegro ( zdecydowanie taniej!! u mnie jeden zabieg z maską intense repair kosztuje 15 zł i nazywa sie 'odbuduj z nami włosy' )

Garnier rządzi :P
__________________
I znów zmierzch.. kolejny dzień dobiegł końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc.


elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 17:08   #2349
renata00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 145
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

To co kupiłam schwarzkopf xxl aufheler dekolorant to chyba jest farba. Nałożyłam to dzisiaj na włosy i wyszły mi pomarańczowe. Myślałam że zetnę włosy na krótko ale położyłam na to jeszcze loreal excellence 9.1 i pokryło pomarańcz. Moje włosy nie są w najlepszym stanie ale mam w końcu kolor który mi odpowiada
__________________
.
renata00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 18:29   #2350
norka27
Zakorzenienie
 
Avatar norka27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 7 826
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Renatko mi tez wlasnie ten kolor z Loreal pokryl oranz, wiem ze wele osob go nie chwali bo podobno schodzi ale nie niszczy tak okropnie i pokrywa nie utleniajac U mnie to jedyna farba poeksperymentowa Czy u ciebie tez wyszla lekka oliwka? U mnie notorycznie sie to zdaza ale sie zmywa bardzo sybko i pozostaje ladny blond. Tyle ze ten okrutny zapach podczas farbowani... brrr... Dobrze ze daja az tyle tej odzywki, jest wspaniala, szkoda ze nie mozna jej kpic w sklepie.

Edytowane przez norka27
Czas edycji: 2009-02-28 o 18:33
norka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 20:59   #2351
renata00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 145
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Tak jest odcień lekko oliwkowy ale na szczęście szybko schodzi. Ja już wcześniej też przykrywałam tym kolorem rudawy blond i kolor mi się podobał ale zachciało mi się naturalnego blondu a że odcienie ciepłe mi nie pasują to zrobiłam tym lodowym blondem który okazał się porażką. Także moje włosy są po przejściach. Teraz muszę dać im odpocząć
__________________
.
renata00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 12:20   #2352
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

a co powiecie o bardzo jasnym blondzie naturalym z loreala ? malowala moze ktoras z Was nim wlosy?
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 06:46   #2353
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Czesc dziewczyny
Moze ktoras z Was zna odpowiedz na moje pytanie ,tak sie zastanawiam czy farby wellaton 12/1 ,wella decore 12/1, wella safira 12/1(blask ksiezyca) czy one daja taki sam efekt w rozjasnianiu włosów? Ja obecnie uzywam wellaton 12/1 i jestem zadowolona ale obilo mi sie o uszy ze ten odcien ma byc wycofany z produkcji i chcialabym wiedziec czy tymi dwoma pozostałymi z taka sama numeracja osiagne taki sam stopien rozjasnienia.W koncu numery te same tylko nazwy i ceny inne
Co Wy na to dziewczyny?
Pozdrawiam.
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 20:19   #2354
Nea75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Wyślij wiadomość przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Nastja1989 Pokaż wiadomość
malowalam farba palette. pamietam tylko nr tej farby A10.
dziękuję bardzo! co prawda nie mam zaufania do palette ale chyba się skuszę i wypróbuję bo kolorek śliczny
__________________
"Fashion Is Everything To Me. I Breathe Expensive Perfume, I Eat Delicious Lip-gloss And I Make Love To My Couture Gowns"
V.B.
Nea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 21:03   #2355
anomalia83
Raczkowanie
 
Avatar anomalia83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 189
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
Moze ktoras z Was zna odpowiedz na moje pytanie ,tak sie zastanawiam czy farby wellaton 12/1 ,wella decore 12/1, wella safira 12/1(blask ksiezyca) czy one daja taki sam efekt w rozjasnianiu włosów? Ja obecnie uzywam wellaton 12/1 i jestem zadowolona ale obilo mi sie o uszy ze ten odcien ma byc wycofany z produkcji i chcialabym wiedziec czy tymi dwoma pozostałymi z taka sama numeracja osiagne taki sam stopien rozjasnienia.W koncu numery te same tylko nazwy i ceny inne
Co Wy na to dziewczyny?
Pozdrawiam.

Wydaje mi się, że to jet to samo. Wszystkie trzy są jasne popielate, prawie ten sam skład chemiczny, te same barwniki. Safira jest najdroższa bo najładniej pachnie i długo się utrzymuje bez blaknięcia i dołączony jest odświeżacz koloru.
anomalia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 23:03   #2356
Nastja1989
Przyczajenie
 
Avatar Nastja1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 11
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Nea75 Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo! co prawda nie mam zaufania do palette ale chyba się skuszę i wypróbuję bo kolorek śliczny
Dziekuje
__________________
Nastja
Nastja1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:58   #2357
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

sintagma- i jak? dostalas juz farbe? pofarbowalas wlosy?
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 15:58   #2358
jaskuleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 101
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam
Jeszcze niedawno miałam piękny, popielaty odcień blondu (l'oreal recital preferance kolor kopenhagen 8.1). Potem coś mnie pod kusiło i ufarbowałam najpierw o ton ciemniejszym l'orealem 7.1 islande a potem jeszcze ciemniejszym szamponem L'oreal casting 600 kolor ciemny blond. Po castingu wyszły mi brązowe włosy. Dziś minął miesiąc od farbowania i chociaż producent zapewnia trwałość koloru do 28 myć to moje włosy nadal mają ciemny kolor. Może nie jest to już brąz ale właśnie taki ciemny blond jak na opakowaniu. Dodam jeszcze że casting strasznie zniszczył mi włosy mimo tego że nie zawiera amoniaku. Włosy wypadają mi dosłownie garściami, są suche i sianowate. Obcięłam już ok 5 cm końcówek, ale jeszcze drugie tyle powinnam obciąć. Bardzo chciałabym wrócić do takiego koloru jaki miałam po L'oreal kopenhagen ale nie wiem jak to zrobić.
Proszę was o radę:
-Czy powinnam jeszcze czekać aż kolor się bardziej spierze i regenerować w tym czasie zniszczone włosy?
-Czy sprubować rozjaśnić włosy? A jeśli tak to jaką farbą? ( stopniowo przechodzić w coraz jaśniejsze najpierw 7.1 a potem 8.1 czy od razu dać 8.1 a może najpierw dać jeszcze jaśniejszy kolor 9.1 viking aby mieć pewność że chwyci)

Bardzo was proszę o pomoc i mam nadzieję że wszystko dokładnie opisałam.
jaskuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 16:28   #2359
anomalia83
Raczkowanie
 
Avatar anomalia83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 189
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez jaskuleczka Pokaż wiadomość
Witam
Jeszcze niedawno miałam piękny, popielaty odcień blondu (l'oreal recital preferance kolor kopenhagen 8.1). Potem coś mnie pod kusiło i ufarbowałam najpierw o ton ciemniejszym l'orealem 7.1 islande a potem jeszcze ciemniejszym szamponem L'oreal casting 600 kolor ciemny blond. Po castingu wyszły mi brązowe włosy. Dziś minął miesiąc od farbowania i chociaż producent zapewnia trwałość koloru do 28 myć to moje włosy nadal mają ciemny kolor. Może nie jest to już brąz ale właśnie taki ciemny blond jak na opakowaniu. Dodam jeszcze że casting strasznie zniszczył mi włosy mimo tego że nie zawiera amoniaku. Włosy wypadają mi dosłownie garściami, są suche i sianowate. Obcięłam już ok 5 cm końcówek, ale jeszcze drugie tyle powinnam obciąć. Bardzo chciałabym wrócić do takiego koloru jaki miałam po L'oreal kopenhagen ale nie wiem jak to zrobić.
Proszę was o radę:
-Czy powinnam jeszcze czekać aż kolor się bardziej spierze i regenerować w tym czasie zniszczone włosy?
-Czy sprubować rozjaśnić włosy? A jeśli tak to jaką farbą? ( stopniowo przechodzić w coraz jaśniejsze najpierw 7.1 a potem 8.1 czy od razu dać 8.1 a może najpierw dać jeszcze jaśniejszy kolor 9.1 viking aby mieć pewność że chwyci)

Bardzo was proszę o pomoc i mam nadzieję że wszystko dokładnie opisałam.

Myślę, że powinnaś odczekać trochę, regenerować włosy.
W Twoim przypadku to dość ryzykowne rozjaśniać je teraz jeśli nie chcesz ich podcinać.
Lepiej poczekać cierpliwie nawet kilka miesięcy i doprowadzić włosy do w miarę dobrego stanu niż teraz zniszczyć je już całkiem.
anomalia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 17:11   #2360
jaskuleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 101
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez anomalia83 Pokaż wiadomość
Myślę, że powinnaś odczekać trochę, regenerować włosy.
W Twoim przypadku to dość ryzykowne rozjaśniać je teraz jeśli nie chcesz ich podcinać.
Lepiej poczekać cierpliwie nawet kilka miesięcy i doprowadzić włosy do w miarę dobrego stanu niż teraz zniszczyć je już całkiem.
Dziękuję za radę
Staram się je zregenerować. Biorę suplementy, robię maseczki z olejku rycynowego, miodu i nafty kosmetycznej, myję metodą omo,używam glorii(jest wspaniała) od 2 dni stosuję seboradin lotion z żeń-szeniem. Chyba tylko dlatego że odrosty nie odróżniają się jakoś specjalnie od reszty cierpliwie czekam na zmycie tego castinga ale nie wiem czy zmyje się jeszcze choć trochę. Napoczątku za każdym myciem była widoczna różnica w kolorze ale od jakegoś czasu nic się nie zmienia.
jaskuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 17:35   #2361
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam, od jakiś 4 lat regularnie robię pasemka(platyna) na moim włosach (ciemny blond). Ale od jakiegoś czasu marzy mi się naturalny jednolity kolor, ale nie ciemny, bo mi nie ładnie w ciemnych kolorach. O wiele lepiej czuje się w jasnych, dlatego chcę się zafarbować na jakiś mysi blond. Podobają mi się odcienie z GARNIER COLOR NATURALS nr 8 - Jasny blond oraz nr 9.13 - Beżowy blond. Myślicie, że mi złapie ta farba?? Czy lepiej wybrać się do fryzjera niż samodzielnie eksperymentować.
Zamieszczam swoje zdjęcia, aktualnie mam więcej pasemek na głowie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1_779ad4cc71b6.jpg (58,4 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5041181048b84b500dd4d.jpg (20,8 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (37,1 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7922153.jpg (25,8 KB, 130 załadowań)
__________________
Filip

Edytowane przez Kissmisiaa
Czas edycji: 2009-03-06 o 17:41
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 20:56   #2362
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Witam, od jakiś 4 lat regularnie robię pasemka(platyna) na moim włosach (ciemny blond). Ale od jakiegoś czasu marzy mi się naturalny jednolity kolor, ale nie ciemny, bo mi nie ładnie w ciemnych kolorach. O wiele lepiej czuje się w jasnych, dlatego chcę się zafarbować na jakiś mysi blond. Podobają mi się odcienie z GARNIER COLOR NATURALS nr 8 - Jasny blond oraz nr 9.13 - Beżowy blond. Myślicie, że mi złapie ta farba?? Czy lepiej wybrać się do fryzjera niż samodzielnie eksperymentować.
Zamieszczam swoje zdjęcia, aktualnie mam więcej pasemek na głowie.
Hej! Uważam,że to będzie bardzo dobry pomysł abyś wskoczyła w blond. I bardzo dobry wybór z tym naturalnym odcieniem. Używałam farby 9.13 i bylam bardzo zadowlona, kolor wychodzi taki o jakim myślisz
__________________
I znów zmierzch.. kolejny dzień dobiegł końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc.


elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:14   #2363
anomalia83
Raczkowanie
 
Avatar anomalia83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 189
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez elficzeq Pokaż wiadomość
Hej! Uważam,że to będzie bardzo dobry pomysł abyś wskoczyła w blond. I bardzo dobry wybór z tym naturalnym odcieniem. Używałam farby 9.13 i bylam bardzo zadowlona, kolor wychodzi taki o jakim myślisz
a jaki masz naturalny kolor włosów, używałaś rozjaśniacza przed farbowaniem 9.13? wychodził taki jak na pudełku?
anomalia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 22:09   #2364
lasiczka,,
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

łoo... ale się naczytałam, tylko nadal nie wiem tego co bym chciala
chce powrocic do swojego naturalnego sredniego blondu i czytajac rozne odpowiedzi (kilka poczatkowych i kilka koncowych stron tematu - wiecej nie dalam rady)
jestem pelna obaw co do eksperymentowania. Te odcienie rozu i zieleni... zgroza
Ale dowiedzialam sie ze ciemny blond garnier wychodzi bardzo ciemny wiec juz rezygnuje z tego dzieki Wam! A co mysilicie o blondzie garniera color naturals nr 7? Planuje wlasnie go nałozyc na złoty blond garniera nutrissa nr 73. Chyba nie musze sie martwic ze wyjdzie zielen?
lasiczka,, jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 22:40   #2365
anomalia83
Raczkowanie
 
Avatar anomalia83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 189
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez lasiczka,, Pokaż wiadomość
łoo... ale się naczytałam, tylko nadal nie wiem tego co bym chciala
chce powrocic do swojego naturalnego sredniego blondu i czytajac rozne odpowiedzi (kilka poczatkowych i kilka koncowych stron tematu - wiecej nie dalam rady)
jestem pelna obaw co do eksperymentowania. Te odcienie rozu i zieleni... zgroza
Ale dowiedzialam sie ze ciemny blond garnier wychodzi bardzo ciemny wiec juz rezygnuje z tego dzieki Wam! A co mysilicie o blondzie garniera color naturals nr 7? Planuje wlasnie go nałozyc na złoty blond garniera nutrissa nr 73. Chyba nie musze sie martwic ze wyjdzie zielen?

Zielony może wyjść jak łączysz ciepły odcień z zimnym, np. jak na złoty nałożysz jakiś popielaty (niebieski pigment) Żółty + niebieski = zielony
anomalia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 08:49   #2366
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez anomalia83 Pokaż wiadomość
a jaki masz naturalny kolor włosów, używałaś rozjaśniacza przed farbowaniem 9.13? wychodził taki jak na pudełku?
mój naturalny kolor to jasny brąz, ciemny blond taki mysi. Początkowo miałam jasne pasemka nakładadne ale ja zrezygnowałam z tego z dwóch względów ekonomicznego- co półtora miecha 100 zł na pasemka o zgrozo.... i drugi czysty rozsądek jak pomyśle, jak bardzo niszczyłam włosy tymi pasemkami..... masakra. Kupiłam farbę i od razu bez żadnych rozjaśniaczy nalożyłam na całe wlosy. W miejscu odrostów i pasemek kolor był identyczny jak na opakowaniu nie wyglądało to bardzo zle bo reszta wlosow była nieco ciemniejsza ale takie wytonowane też ladnie wyglądały. Kolejne miesiące byly już super, doszłam do jednolitego koloru i stopniowo rozjasnialam teraz uzywam garnier 111 i mam jasne blond wlosy, ale nie takie białe, tylko ładnie naturalnie wyglądający kolorek. Co miesiąc tylko odroscik, włoski nie są męczone bo stykają się z farbą przez sekundke przy płukaniu powodzonka !
__________________
I znów zmierzch.. kolejny dzień dobiegł końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc.


elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 11:51   #2367
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

norka27

tu super wyglądasz
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1235562318
jaki to kolor?
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 15:12   #2368
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez lasiczka,, Pokaż wiadomość
łoo... ale się naczytałam, tylko nadal nie wiem tego co bym chciala
chce powrocic do swojego naturalnego sredniego blondu i czytajac rozne odpowiedzi (kilka poczatkowych i kilka koncowych stron tematu - wiecej nie dalam rady)
jestem pelna obaw co do eksperymentowania. Te odcienie rozu i zieleni... zgroza
Ale dowiedzialam sie ze ciemny blond garnier wychodzi bardzo ciemny wiec juz rezygnuje z tego dzieki Wam! A co mysilicie o blondzie garniera color naturals nr 7? Planuje wlasnie go nałozyc na złoty blond garniera nutrissa nr 73. Chyba nie musze sie martwic ze wyjdzie zielen?
Ja farbowałam się tym kolorem, jakieś kilka miesięcy temu, by dać odpocząć włosom po pasemkach, generalnie wyszedł mi kolor ciemniejszy niż na opakowaniu, ale po 2-3 myciach kolor doszedł do takiego jaki jest pokazany na opakowaniu.

Cytat:
Napisane przez elficzeq Pokaż wiadomość
Hej! Uważam,że to będzie bardzo dobry pomysł abyś wskoczyła w blond. I bardzo dobry wybór z tym naturalnym odcieniem. Używałam farby 9.13 i bylam bardzo zadowlona, kolor wychodzi taki o jakim myślisz
Czyli myślisz, że mi wyjdzie taki kolor?? Moje włosy z reguły są podatne farbowanie, a z czystych względów ekonomicznych tak jak ty chce zrezygnować z pasemek. Szkoda mi wydawać tyle kasy na nie. Kiedyś płaciłam 50zł, ale teraz fryzjerki się podniosły i płacę o wiele więcej. Boję się tylko, żeby mi nie wyszedł jakiś żółty, w razie czego kupię szamponetkę jakąś ciemną by zakryć ewentualne szkody :P
__________________
Filip

Edytowane przez Kissmisiaa
Czas edycji: 2009-03-07 o 15:19
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 17:28   #2369
norka27
Zakorzenienie
 
Avatar norka27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 7 826
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Joanna to byl kolor Viking z Loreala. Na srednim blondzie tak wychodzi - tyle ze ja wczesniej mialam wloski juz farbowane na jasny kolor - ale za to byczy odrost
Ja osobiscie nie lubie bezowych blondow, elficzeq jak ci taki kolor wychodzi na wloskach, mi sie to kojarzy z jakims strasznym zoltym blondem - tak mi kiedys wyszlo
lasiczka,, jest tu na forum taki watek - o przejsciu z jasnego blondy na naturalny. Wlasnie wczooraj pisalam o kolorze Kopenhaga z Loreala - daje mysi, sredni blond, po 2 myciach wyglada fajnie.
norka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 17:50   #2370
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja osobiście nigdy nie farbowałam się farbami z Loreal'a, ponieważ mam gęste, za ramiona włosy i musiała bym kupić aż 2 farby aby mi starczyło. Za drogi interes jak dla mnie. Garnier to ta sama marka co Loreal, Wellaton czy Londa to też bardzo dobre farby.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.