Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty? - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-10, 10:17   #2881
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

a ja chce jeszcze raz podziekowac za pomoc
dzis przymierzalam staniki i faktycznie 70E lezy najlepiej
swoja droga to u mnie chyba zaden stanik nie bedzie lezal idealnie bo lewa piers mam wieksza ale i tak jest juz dobrze
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 17:14   #2882
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez andziuchna Pokaż wiadomość
a ja chce jeszcze raz podziekowac za pomoc
dzis przymierzalam staniki i faktycznie 70E lezy najlepiej
swoja droga to u mnie chyba zaden stanik nie bedzie lezal idealnie bo lewa piers mam wieksza ale i tak jest juz dobrze
Miło się czyta, jak kolejna osoba jest zadowolona ze zmiany stanika. A z asymetrią jest tak, że prawie każdy ją ma, a co dziwne, często dopiero pod wpływem dobrze dopasowanego stanika się ją dostrzega
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 18:08   #2883
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Miło się czyta, jak kolejna osoba jest zadowolona ze zmiany stanika. A z asymetrią jest tak, że prawie każdy ją ma, a co dziwne, często dopiero pod wpływem dobrze dopasowanego stanika się ją dostrzega
ja asymetrie widzialam w kazdym staniku myslalam, ze to dlatego mi bylo trudno wybrac odpowiedni rozmiar...
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 18:22   #2884
Maith
Raczkowanie
 
Avatar Maith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 477
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Andziuchna, to przede wszystkim przeczytaj sobie ten tekst o asymetrii.
Maith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 18:49   #2885
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Maith Pokaż wiadomość
Andziuchna, to przede wszystkim przeczytaj sobie ten tekst o asymetrii.
dzieki- ciekawy artykulik, ale jakos sie ta swoja asymetria nie przejmowalam nigdy, poprostu byla a mam sporo stanikow, ktore (jakby to zgrabnie wytlumaczyc) maja hmm tak jakby ta twardsza czesc miseczki tak do polowy piersi a wyzej jest koronka- i przewaznie na tej mniejszej piersi koronka sie troche marszcz, ale jak dzis zmierzylam stanik w swoim rozmiarze (70E zamiast noszonego do tej pory 75C lub 80D (sic!)) zauwazylam, ze koronka lepiej lezy i w ogole miseczka lezy lepiej na obu piersiach
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 22:22   #2886
Maith
Raczkowanie
 
Avatar Maith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 477
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

To po tym artykule i (przede wszystkim!) w dobrze dobranym staniku, będziesz się nią mam nadzieję przejmować jeszcze mniej I poważnie, asymetria jest normą.
Maith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 06:22   #2887
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Maith Pokaż wiadomość
To po tym artykule i (przede wszystkim!) w dobrze dobranym staniku, będziesz się nią mam nadzieję przejmować jeszcze mniej I poważnie, asymetria jest normą.
dzieki za troske, ale chyba zle mnie zrozumialas, bo to nie jest (i nie bylo) dla mnie zadnym problemem ale juz nie offtopuje
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 13:49   #2888
Anusia111
Raczkowanie
 
Avatar Anusia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 272
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dotarły dzisiaj do mnie moje maskaradki ( te lutowe) i trochę jestem rozczarowana. Jakoś mnie wizualnie nie poruszają tak jak gorset antoinette. No i po miesiącu w miękkich milenkach jakos mi tak dziwnie z nimi. Może wieczorem przyjrzę się im bliżej i przeanalizuję. Na razie wydaje mi się że przynajmniej jeden stanik odsyłam.
__________________
Pozdrowienia,
Ania

http://podroze-ani-i-tomka.blogspot.com/
Anusia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 14:02   #2889
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Anusia111 Pokaż wiadomość
Dotarły dzisiaj do mnie moje maskaradki ( te lutowe) i trochę jestem rozczarowana. Jakoś mnie wizualnie nie poruszają tak jak gorset antoinette. No i po miesiącu w miękkich milenkach jakos mi tak dziwnie z nimi. Może wieczorem przyjrzę się im bliżej i przeanalizuję. Na razie wydaje mi się że przynajmniej jeden stanik odsyłam.
A wkleisz zdjęcia??
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 14:10   #2890
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Anusia111 Pokaż wiadomość
Dotarły dzisiaj do mnie moje maskaradki ( te lutowe) i trochę jestem rozczarowana. Jakoś mnie wizualnie nie poruszają tak jak gorset antoinette. No i po miesiącu w miękkich milenkach jakos mi tak dziwnie z nimi. Może wieczorem przyjrzę się im bliżej i przeanalizuję. Na razie wydaje mi się że przynajmniej jeden stanik odsyłam.
Pokażesz zdjęcia?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 14:50   #2891
anomalia83
Raczkowanie
 
Avatar anomalia83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 189
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Witajcie
Mam pytanie, wybaczcie jeśli już takie było ale nie miałam siły czytać całego wątku
Kupiłam stanik, niby wszystko dobrze, obwód pod biustem idealnie pasuje, miseczka cała wypełniona, fiszbiny między piersiami przylegają do klatki piersiowej, jednak wydaje mi się, że na zewnątrz idą za bardzo w kierunku pleców, nie celują końcówką idealnie w środek pach tylko troszkę dalej, nie wiem czy to tak ma być czy to za duży obwód czy z miseczką coś nie tak?
Będę wdzięczna za wskazówki i podpowiedzi
Pozdrawiam
anomalia83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 15:14   #2892
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Anusia111 Pokaż wiadomość
Dotarły dzisiaj do mnie moje maskaradki ( te lutowe) i trochę jestem rozczarowana. Jakoś mnie wizualnie nie poruszają tak jak gorset antoinette. No i po miesiącu w miękkich milenkach jakos mi tak dziwnie z nimi. Może wieczorem przyjrzę się im bliżej i przeanalizuję. Na razie wydaje mi się że przynajmniej jeden stanik odsyłam.
Jakbym ja miała gorset Antoinette to chyba niewiele staników byłoby mnie w stanie zachwycić Przyłączam się do prośby o wklejenie zdjęć.

Cytat:
Kupiłam stanik, niby wszystko dobrze, obwód pod biustem idealnie pasuje, miseczka cała wypełniona, fiszbiny między piersiami przylegają do klatki piersiowej, jednak wydaje mi się, że na zewnątrz idą za bardzo w kierunku pleców, nie celują końcówką idealnie w środek pach tylko troszkę dalej, nie wiem czy to tak ma być czy to za duży obwód czy z miseczką coś nie tak?
A jaki masz model stanika? Z Twojego opisu wynika, że i miseczka jest dobra, i obwód, a stanik ma po prostu za szerokie fiszbiny dla Ciebie. Ale jeśli stanik jest wygodny, ładnie się układa, to nie ma co sobie głowy zawracać kończącą się za pachą fiszbiną Przy zakupie następnego stanika możesz uwzględnić, że jesteś raczej wąskofiszbinowa i celować w takie modele.

Oczywiście jeśli spodoba Ci się jakiś szerokofiszbinowiec, to też możesz go zakupić Ale wtedy jest większe prawdopodobieństwo, że stanik nie będzie się układał (pojawi się szeroki pas materiału między piersią a fiszbiną), no i fiszbiny mogą być niewygodne.

Wąskofiszbinowce to przede wszystkim polskie staniki, z angielskich Freya, Miss Mandalay, Masqueradki mają średnie fiszbiny, a szerokofiszbinowce to m.in. większość modeli Panache, Curvy Kate.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 15:15   #2893
nefretam
Raczkowanie
 
Avatar nefretam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 395
GG do nefretam
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez anomalia83 Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam pytanie, wybaczcie jeśli już takie było ale nie miałam siły czytać całego wątku
Kupiłam stanik, niby wszystko dobrze, obwód pod biustem idealnie pasuje, miseczka cała wypełniona, fiszbiny między piersiami przylegają do klatki piersiowej, jednak wydaje mi się, że na zewnątrz idą za bardzo w kierunku pleców, nie celują końcówką idealnie w środek pach tylko troszkę dalej, nie wiem czy to tak ma być czy to za duży obwód czy z miseczką coś nie tak?
Będę wdzięczna za wskazówki i podpowiedzi
Pozdrawiam
A jaki to stanik? Prowdopodobnie ma po prostu za szerokie fiszbiny. Spóbuj innego modelu
nefretam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 16:09   #2894
anomalia83
Raczkowanie
 
Avatar anomalia83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 189
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Jest to Marks&Spencer, taki jak na załączonym zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1313_1.jpg (22,4 KB, 53 załadowań)
anomalia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 17:50   #2895
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 803
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Przyszedł dzisiaj do mnie stanik La Senzy, wylicytowany na allegro. Rozmiar 30B na moje 66/77.
Chyba jest za mały Dziwnie lezy, mimo tego jest wygodny jak zaden inny stanik w mojej szafie. obwod nie jest mega scisliwy, ale lezy na swoim miejscu i mi sie nie suwa po ciele... Foto czwarte na wygietych do tylu ramionach robi bulki. Nie wiem czy w dobrze dobranym staniku tez tak sie kazdemu robi....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (20,0 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (26,3 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (13,6 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (27,0 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (40,5 KB, 53 załadowań)
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 18:29   #2896
Anusia111
Raczkowanie
 
Avatar Anusia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 272
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

OK. Są zdjęcia Chociaż nie wiem czy jest się czym chwalić.
Po pierwsze mam wrażenie jak zawsze że oba staniki są za duże.
Po drugie maia kolorem mnie trochę rozczarowała - myślałam że to ciemniejszy róż, ale może się przyzwyczaję. A shanghai rozczarował mnie jakoś krojem.

I tak jak mówiłam jestem na 99% przekonana, że będzie odsyłka. No chyba że Wy mnie przekonacie do wymiany na inny rozmiar, ale nie wiem czy aż tak mi na tych stanikach zależy - wrześniowe maskaradki prezentują się dużo ładniej ( na modelkach jak zwykle )
Zresztą co tu będę się rozpisywać same popatrzcie, oceńcie, proście o pytania itd.

P.S. Zdjęcia za pół godziny, bo wyskoczył mały problem w postaci siostrzeńca
__________________
Pozdrowienia,
Ania

http://podroze-ani-i-tomka.blogspot.com/
Anusia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 18:42   #2897
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez anomalia83 Pokaż wiadomość
Jest to Marks&Spencer, taki jak na załączonym zdjęciu
Nie znam tego modelu, więc trudno mi powiedzieć, jakie ma fiszbiny w stosunku do innych modeli, ale część M&S to szerokofiszbinowce. Najlepiej, jak zmierzysz szerokość fiszbin i przy następnych zakupach porównasz sobie z innymi modelami. Tutaj znajdują się opisy fiszbin.

Cytat:
Przyszedł dzisiaj do mnie stanik La Senzy, wylicytowany na allegro. Rozmiar 30B na moje 66/77.
Chyba jest za mały Dziwnie lezy, mimo tego jest wygodny jak zaden inny stanik w mojej szafie. obwod nie jest mega scisliwy, ale lezy na swoim miejscu i mi sie nie suwa po ciele... Foto czwarte na wygietych do tylu ramionach robi bulki. Nie wiem czy w dobrze dobranym staniku tez tak sie kazdemu robi....
Stanik rzeczywiście ma za małe miseczki. Nie wiem czy ten model jest małomiseczkowy, ale tutaj przydałoby się zwiększyć rozmiar do 65C. Wizualnie ładny. Przy następnych zakupach sugerowałabym spróbować z rozmiarem 28D.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 18:46   #2898
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 803
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dzieki luizka Z tego co wiem La senza malomiseczkowa jest. Teoretycznie pownnma miec 65A. Nie myślałam, ze az tak zanizone miseczki ma. Mam nadzieje, ze to nie ten jedyny model ma tak zanizoną rozmiarowke....A taki slczny ten stanik i wygodny

28D mialam Sorbeta i byl za duzy. A niby jest malomiseczkowy.

Wiec wyboru za bardzo nie mam w stanikowych zakupach.

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2009-03-11 o 18:47
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 19:09   #2899
Anusia111
Raczkowanie
 
Avatar Anusia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 272
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

No dobra wklejam fotki . Najpierw Maia x 3
Potem Shanghai x3

Wszelkie uwagi mile widziane. Pytania też.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010831.jpg (54,9 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010839.jpg (67,0 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010846.jpg (40,2 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010848.jpg (35,5 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010853.jpg (46,8 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010855.jpg (65,5 KB, 37 załadowań)
__________________
Pozdrowienia,
Ania

http://podroze-ani-i-tomka.blogspot.com/

Edytowane przez Anusia111
Czas edycji: 2009-03-11 o 20:31
Anusia111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 19:13   #2900
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

ua uprzedzilas mnie
wlasnie przywiozlam do domciu maię, pandore i rozowego nemesisa
zaraz sie obfotografuje

komus nie odpisalam na pw, zaraz to zrobie, przepraszam

http://www.bizouboutique.co.uk/linge...nnet-12013.htm jest przepiekny, mierzylam go dzisiaj, ale rozmiaru juz nie bylo... w zyciu nie widzialam tak eleganckiego stanika


mierzylam jeszcze lune, bardzo udany plunge dla tych, ktorym coquette i polka robily dzioby i ciely biust na pol, niestety shanghai jest taki jak coq i polka , pusto w staniku, dzioby i bulka nad stanikiem (u mnie) i moze lepiej, bo stracilabym fortune
ramiaczka jak to panache, wszystkie sa do skrocenia


okropnie przeswietloe, ale zow musze wyjsc, poziej moge wstawic lepszej jakosci
65DD, wszystkie obwody do zwezenia, wymiary 63/82 (nie wiem dlaczego mam takie wahania centymetrow)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maia.jpg (35,2 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maia1.jpg (36,2 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maia2.jpg (33,9 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pandora.jpg (32,7 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pado1.jpg (24,4 KB, 61 załadowań)

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2009-03-11 o 19:52
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 19:40   #2901
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Dzieki luizka Z tego co wiem La senza malomiseczkowa jest. Teoretycznie pownnma miec 65A. Nie myślałam, ze az tak zanizone miseczki ma. Mam nadzieje, ze to nie ten jedyny model ma tak zanizoną rozmiarowke....A taki slczny ten stanik i wygodny

28D mialam Sorbeta i byl za duzy. A niby jest malomiseczkowy.

Wiec wyboru za bardzo nie mam w stanikowych zakupach.
Kiedyś pushit wklejała zdjęcia push-upów Mileny, wszystkie w rozmiarze chyba 60F i Lemon Sorbet był z nich największy, także on chyba do końca nie jest małomiseczkowcem w porównaniu z innymi modelami Mileny (jak cofniesz się w wątku, to zobaczysz).

Cytat:
No dobra wklejam fotki . Najpierw Maia x 3
Potem Shanghai x3
Shanghai to mój ulubiony stanik, więc moja opinia nie będzie obiektywna Podoba mi się , moim zdaniem fajnie leży i miska jest dobra (mniejsza by bułkowała)

Co do Mai, to rzeczywiście spodziewałam się czegoś więcej, ale wizualnie ok Tutaj chyba miseczka mogłaby być mniejsza, bo nie ma tego efektu jabłuszek w koszyku - a maskaradki powinny wydawać się za małe, mimo, że nie są
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 19:45   #2902
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Shanghai to mój ulubiony stanik, więc moja opinia nie będzie obiektywna Podoba mi się , moim zdaniem fajnie leży i miska jest dobra (mniejsza by bułkowała)
Ja się w nim wizualnie zakochałam jak tylko obejrzałam nowy katalog bravissimo ale obecna sytuacja finansowa pozwala mi tylko na zakup dwóch staników Mileny i teraz pytania - na wymiary 72/96 wychodzi rozmiar 70G. I pytanie - czy przy toffino brać rzeczywiście 70G? Bo pisałyście, że to to się rozciąga po kilku użyciach?

I jeszcze planowałam kupić flamenco bałażanowe, które podobno rozciągliwe i duzo-miskowe?

Błagam o pomoc, bo to będą moje pierwsze mileny, PILNIE potrzebuje stanika i nie chciałaym zwracać, oddawać i wymieniać, więc mam nadzieje, ze ktos poratuje jakąś radą
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 19:53   #2903
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja się w nim wizualnie zakochałam jak tylko obejrzałam nowy katalog bravissimo ale obecna sytuacja finansowa pozwala mi tylko na zakup dwóch staników Mileny i teraz pytania - na wymiary 72/96 wychodzi rozmiar 70G. I pytanie - czy przy toffino brać rzeczywiście 70G? Bo pisałyście, że to to się rozciąga po kilku użyciach?

I jeszcze planowałam kupić flamenco bałażanowe, które podobno rozciągliwe i duzo-miskowe?

Błagam o pomoc, bo to będą moje pierwsze mileny, PILNIE potrzebuje stanika i nie chciałaym zwracać, oddawać i wymieniać, więc mam nadzieje, ze ktos poratuje jakąś radą
Ja w sumie ze swojego Toffino nie jestem zadowolona, praktycznie nie trzyma biustu, nawet jak podszyłam obwód. 65tka rozciąga się spokojnie do 72cm.
A flamenco miałam czerwone - 65tka była ścisła jak standardowa 60tka i miało ciut mniejsze miseczki od toffino. Też czytałam, że bakłażanowe jest bardziej rozciągliwe i że ma odrobinę większe miski od czerwonego, ale nie miałam, więc nie potwierdzę tej opinii.

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
okropnie przeswietloe, ale zow musze wyjsc, poziej moge wstawic lepszej jakosci
65DD, wszystkie obwody do zwezenia, wymiary 63/82 (nie wiem dlaczego mam takie wahania centymetrow)
Oba bardzo ładnie leżą. A miałam się Ciebie wcześniej pytać, jaki rozmiar wzięłaś, bo ty też standardowo 60tki nosisz Pandora mi się spodobała, muszę się nad nią zastanowić (na Bravissimo jest w rozmiarze 28G). Ale postanowiłam zaczekać z kupnem następnego stanika do kwietnia (aż ponownie pojawi się Panache Evie na bravissimo w moim rozmiarze).
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G

Edytowane przez luizka__
Czas edycji: 2009-03-11 o 19:57
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 19:55   #2904
MagdaP
Zadomowienie
 
Avatar MagdaP
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dzis o 22. na TVN Style 2. odcinek polskiej edycji Jak dobrze wygladac nago. Warto obejrzec chociazby ze wzgledu na fragment stanikowy.
__________________
Nie ma czegos takiego jak ten perfum.
Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej
MagdaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 19:56   #2905
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 803
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Czytalam i goladalam zdjecia pushit, ale ogolnie wszyscy zawsze pisza, ze sorbet jest malomiseczkowy...tym sie sugerowalam, w kazdym badz razie dla mnie fiszbiny byly za waskie bo wbijaly sie w cialo okrutnie.

Myslicie, ze 60D z Mileny staniki powinny pasowac na moje 66/77 ? Chcialam tofino,alno falemnco, ale z opini kobiet wywnioskowalam ze sie w nich nie dopne, gdyz sa bardzo scisliwe....

Z drugiej strony zas obawiam sie calkiem miekkich stanikow, bo jednak biust mam nieduzy...


Jeszcze dodam, ale to tak na marginesie do pushit....Starsznie podoba mi sie twoj biust Kragly i nie za maly, ani nie za duzy...

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2009-03-11 o 20:01
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 19:57   #2906
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

moja maia blaga o skrocenie ramiaczek, nemesis tez, fotki wyzej
no i zmykam, moze mi sie jutro uda was poczytac
ehh do dup te fotki.. dam bardziej profesjonalne jak skroce ramiaczka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nem.jpg (20,5 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg neme.jpg (29,7 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nemer.jpg (23,7 KB, 56 załadowań)
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 19:58   #2907
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
ua uprzedzilas mnie
wlasnie przywiozlam do domciu maię, pandore i rozowego nemesisa
zaraz sie obfotografuje

komus nie odpisalam na pw, zaraz to zrobie, przepraszam

http://www.bizouboutique.co.uk/linge...nnet-12013.htm jest przepiekny, mierzylam go dzisiaj, ale rozmiaru juz nie bylo... w zyciu nie widzialam tak eleganckiego stanika


mierzylam jeszcze lune, bardzo udany plunge dla tych, ktorym coquette i polka robily dzioby i ciely biust na pol, niestety shanghai jest taki jak coq i polka , pusto w staniku, dzioby i bulka nad stanikiem (u mnie) i moze lepiej, bo stracilabym fortune
ramiaczka jak to panache, wszystkie sa do skrocenia


okropnie przeswietloe, ale zow musze wyjsc, poziej moge wstawic lepszej jakosci
65DD, wszystkie obwody do zwezenia, wymiary 63/82 (nie wiem dlaczego mam takie wahania centymetrow)
pandora śliczna
maia ładna, ale myślałam, że na żywo będzie ładniejsza, bardzo łądnie leżą
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 20:20   #2908
Anusia111
Raczkowanie
 
Avatar Anusia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 272
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dzięki za dotychczasowe opinie.

Pushit - Twoja Pandora (chyba?) jest boska - takiego koloru spodziewałam się po Mai.

Rzuciłam teraz okiem raz jeszcze na zdjątka Mai i Shanghai na stronie dopasowanej i obok zdjęć z zapowiedzi wskoczyły dodatkowe zdjęcia - i widać sporą różnicę. Czy te modelki z zapowiedzi mają te staniki specjalnie za małe czy jak? Bo teraz właściwie nie wiem jak powinny te moje staniki prawidłowo wyglądać. I czy to że nie wyglądają jak na modelce to znak że są za duże?
Rzućcie okiem zresztą na stronkę i same zobaczcie.

I zaczynam się zastanawiać nad tymi ramiączkami - mam skrócone na maxa może by trzeba było jeszcze je skrócić żeby dobrze leżało?
Strasznie nie lubię zwrotów odsyłania itd, ale nie chcę staników które nie leżą bardzo dobrze jeżeli kosztowały mnie 144zł jeden.
__________________
Pozdrowienia,
Ania

http://podroze-ani-i-tomka.blogspot.com/
Anusia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 20:42   #2909
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Anusia111 Pokaż wiadomość
Rzuciłam teraz okiem raz jeszcze na zdjątka Mai i Shanghai na stronie dopasowanej i obok zdjęć z zapowiedzi wskoczyły dodatkowe zdjęcia - i widać sporą różnicę. Czy te modelki z zapowiedzi mają te staniki specjalnie za małe czy jak? Bo teraz właściwie nie wiem jak powinny te moje staniki prawidłowo wyglądać. I czy to że nie wyglądają jak na modelce to znak że są za duże?
Rzućcie okiem zresztą na stronkę i same zobaczcie.
modelkom zawsze dają przymałe i dorabiają im trochę w photoshopie, więc nie ma co porównywać myślę.
te prawdziwe zdjęcia są ok.
najbardziej z tych prawdziwych podoba mi się soria i pandora (ale ta turkusowa) no i orion..reszta bez rewelacji
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 20:52   #2910
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Faktycznie te staniki w realu zupełnie inaczej wyglądają /leżą, zwłaszcza maia na zdjęciach katalogowych jest mocno wycięta, a w rzeczywistości taki przeciętny stanik,widać,że modelkę wciskają w za mały rozmiar. Dobrze,że są te zdjęcia na dopasowanej , można porównać przynajmniej przed zakupem. Pandora kolorystycznie nie specjalnie mi się podoba, ale ma ładny krój, bardzo ładnie wygląda na biuście i na zdjęciach w dopasowanej i na pushit.
Najbardziej z wiosennych maskaradek podoba mi sie Soria.

Anusia111 jak nie jesteś do końca przekonana to odeślij, w końcu za taką cenę mozna oczekiwać czegoś więcej , maie na pewno bym odesłała - taki zwyczajny biustonosz i z biustem nic specjalnego nie robi.
Ja czekam na cleo i mam nadzieję,że się nie rozczaruję i będą wyglądać podobnie jak na zdjęciach .
__________________


Edytowane przez zorza83
Czas edycji: 2009-03-11 o 20:53
zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.