Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-01, 17:09   #2191
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Składam zaraz mazidłowe zamówienie Zakładając tak długie czekanie jak ostatnio, wole zamówić wcześniej, bo potrzebuję hydrolat oczarowy i rumiankowy (półlitrowe butle ) - niedługo mi się skończa a musze je mieć Do tego olej z zurawiny mały i coś jeszcze pewnie dobiore

EDYCJA: aaa no i 100ml hydrolatu bławatkowego
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-04-01 o 17:14
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 17:10   #2192
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny Jeszcze jestem w szoku, bo ciężko mi w to uwierzyć No, ale nie ukrywam, że się z tą pracą już zżyłam: z ludźmi, z biurem, z gospodarzami domu, gdzie mamy biuro Taka rodzinna atmosfera tam panuje, dlatego mi się tam podoba. No i jakby nie patrzył, to już 5 miesięcy tam spędziłam. A czasem mi się wydaje jakby minął dopiero miesiąc.

lizzie To może zróbmy jakąś wspólną akcję dbania o cerę?
Jestem za choć wydaje mi się, że naprawdę dobrze dbam o cerę, regularnie się peelinguję i maseczkuję, nie używam rzeczy, które mogłyby mi zapychać pory a te paskudne niespodzianki i tak wyskakują

Fajnie, że ta praca ci się bardzo podoba, miła atmosfera jest naprawdę ważna, żeby lubić to co sie robi i chodzić codziennie do pracy z uśmiechem na twarzy

Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
I
Kupilam wczoraj nail teka na te moje okropnie łamiące się paznokcie, mam nadzieje ze mi pomoze
Dagmara, a którego NailTeka kupiłaś? Daj znać za jakiś czas czy są efekty, moje paznokcie masakrycznie się łamią i rozdwajają, muszę je obcinać naprawdę na krótko bo inaczej pękają przy pierwszym lepszym uderzeniu Stosuję Hard as Nails Sally Hansen, ale jakoś nie widzę rezultatów za bardzo
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 17:11   #2193
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Przyszłam się tak w ogole pochwalić, że dostalam dziś pracę w mojej firmie, gdzie miałam staż
Rano szefowa mnie wezwała i zapytała, czy chcę u nich pracować(narazie na umowę o dzieło a jeśli wypali nowy projekt to od lipca-września na stałe). Zgodziłam się od razu, tymbardziej, że nie wiem czy na ten kolejny staż z urzędu pracy bym się doczekała w tym roku . Narazie nie mam jeszcze umowy podpisanej, ale jutro będę dzownić do urzędu pracy i pytać jak wyglada sprawa wyrejestrowania się z bezrobocia, gdy nie wiem kiedy będę mieć umowę podpisaną(podobno muszę to zgłosić w terminie 7 dni, ale nie wiem kiedy oficjalnie podpiszę umowę, bo szefostwa nie ma od jutra aż do po świętach a z szefową uzgodniłyśmy, że oficjalnie jestem pracownikiem od dziś).
Tak czy siak jestem bardzo szczęśliwa; mam nadzieję, że to się dzieje naprawdę i że to nie primaaprilisowy żart



Isa gratulacje
Trzymam kciuki za pelne powodzenie,by wszystko ulozylo sie po Twojej mysli.

_________________________ _________________________ _________________________ _________________________ _

Nail Teka uzywam juz bardzo dlugo i jest to naprawde swietna odzywka,widoczne efekty sa po ok.2-3 tyg.sumiennego uzywania.

Ostatnio zrobilam sobie przerwe od NT i zainteresowalam sie bardziej odzywka Aurigi Si Nails
jest naprawde niesamowita i wlasciwie niby dzialanie zblizone do NT ale rzeklabym,ze dziala lepiej i nie wysusza plytki paznokcia i mniej zabawy z nia jest
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-04-01 o 17:51
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 17:17   #2194
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Isa gratulacje!
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 17:19   #2195
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Składam zaraz mazidłowe zamówienie Zakładając tak długie czekanie jak ostatnio, wole zamówić wcześniej, bo potrzebuję hydrolat oczarowy i rumiankowy (półlitrowe butle ) - niedługo mi się skończa a musze je mieć Do tego olej z zurawiny mały i coś jeszcze pewnie dobiore

EDYCJA: aaa no i 100ml hydrolatu bławatkowego

Szalejesz


Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Jestem za choć wydaje mi się, że naprawdę dobrze dbam o cerę, regularnie się peelinguję i maseczkuję, nie używam rzeczy, które mogłyby mi zapychać pory a te paskudne niespodzianki i tak wyskakują

Fajnie, że ta praca ci się bardzo podoba, miła atmosfera jest naprawdę ważna, żeby lubić to co sie robi i chodzić codziennie do pracy z uśmiechem na twarzy
Ja też nie wiem czemu mi cera wariuje. Żel hialu i oleje mi służą a nic innego nie używam i nie wiem czy może juz mi się buźka do nich przyzwyczaiła i teraz się buntuje? Obstawiam jednak bardziej to, że pogorszenie stanu cery jest związane z wiosną

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Isa gratulacje
Trzymam kciuki za pelne powodzenie,by wszystko ulozylo sie po Twojej mysli.
Dziękuję

sleepy dziękuję
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 17:24   #2196
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Dziewczyny, niech mi któraś podpowie, gdzie mam szukać działu: szafa? Od dobrej pół godziny buszuję po całym wizażu i nie mogę znaleźć. Generalnie gubię się w tej nowej szacie graficznej .
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 17:31   #2197
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Isa: ja tych hydrolatów uzywam na rózne sposoby (dodaje do oleju, rumiankowym pryskam skóre po depilacji), poza tym chce rozrobić nimi hialuron w proszku (jeden z oczarowym, drugi z rumiankowym) a do tego już jest potrzebne 100 ml hydrolatu

0306: chyba juz nie ma tego działu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 17:35   #2198
xxxDAGMARAxxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 595
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Dagmara, a którego NailTeka kupiłaś? Daj znać za jakiś czas czy są efekty, moje paznokcie masakrycznie się łamią i rozdwajają, muszę je obcinać naprawdę na krótko bo inaczej pękają przy pierwszym lepszym uderzeniu Stosuję Hard as Nails Sally Hansen, ale jakoś nie widzę rezultatów za bardzo
Kupiłam Extra ale ten nawierzchni teraz musze dokupić ten foundation ale to troszke później bo moja kosmetyczka go nie miała.
Używam od wczoraj pierwsze małe bo małe ale efekty maja być już po tygodniu stosowania wiec zobaczymy jak to bedzie
xxxDAGMARAxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 17:37   #2199
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
Kupilam wczoraj nail teka na te moje okropnie łamiące się paznokcie, mam nadzieje ze mi pomoze
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Dagmara, a którego NailTeka kupiłaś? Daj znać za jakiś czas czy są efekty, moje paznokcie masakrycznie się łamią i rozdwajają, muszę je obcinać naprawdę na krótko bo inaczej pękają przy pierwszym lepszym uderzeniu Stosuję Hard as Nails Sally Hansen, ale jakoś nie widzę rezultatów za bardzo
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Nail Teka uzywa juz bardzo dlugo i jest to naprawde swietna odzywka,widoczne efekty sa po ok.2-3 tyg.sumiennego uzywania.
Dziewczyny, słuchajcie Hex to ona mi poleciła NailTeka i to jedyna dotychczas odżywka, która zdziałała cokolwiek na moje łamliwe, rozdwajające się paznokcie. Uwielbiam NailTeka Mam Foundation II i Intensive Therapy II. Teraz już nie stosuję tak regularnie, jak na początku, tylko od czasu do czasu. Efekty zarówno ja, jak i moja mama zobaczyłyśmy po ok. tygodniu-dwóch.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Składam zaraz mazidłowe zamówienie Zakładając tak długie czekanie jak ostatnio, wole zamówić wcześniej, bo potrzebuję hydrolat oczarowy i rumiankowy (półlitrowe butle ) - niedługo mi się skończa a musze je mieć Do tego olej z zurawiny mały i coś jeszcze pewnie dobiore

EDYCJA: aaa no i 100ml hydrolatu bławatkowego
Hosenko, do czego Ty tyle tych hydrolatów zużywasz? Jako toniku? Czy coś jeszcze (chyba mówiłaś o mieszaniu z hialuronem)?

EDIT: Aha, jak tylko dodałam posta, to zauważyłam, że właśnie napisałaś Isie, do czego je stosujesz

Edytowane przez Olaola
Czas edycji: 2009-04-01 o 17:38
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 17:38   #2200
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Isa: ja tych hydrolatów uzywam na rózne sposoby (dodaje do oleju, rumiankowym pryskam skóre po depilacji), poza tym chce rozrobić nimi hialuron w proszku (jeden z oczarowym, drugi z rumiankowym) a do tego już jest potrzebne 100 ml hydrolatu
Aha, no to wszystko jasne
Ja się nie mogę doczekać aż złożę kolejne zamówienie z BU, a będę zamawiać dopiero po Wielkanocy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 17:41   #2201
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Do Szafy były kiedyś skróty na modzie, ale nie wiem czy coś się zmieniło w tej kwestii ;-)

Isa, gratulacje!
A z tym zapychaniem, to może olej monoi? Pamiętam, że pisałaś kiedyś, że stosowałaś na twarz, a on ma skłonności zapychające

Hosenko, zrobiłam małe zamówienie, bo chcę popróbować różne specyfiki żeby móc wybrać oleje, które najbardziej mi służą. Teraz czas na konopny, maliny, truskawki + hialu w formie żelu i proszku

Używała któraś z Was kochane korektora pod oczy TBS?
Skonczyłam magica Heleny (pod koniec opakowania rozdawałam próbkami, bo już patrzeć na niego nie mogłam, tyyyyle czasu go stosowałam, czas na zmiany ).
Wybadałam tam ostatnio taki w pisaku, coś jak touche magique, odcień wydawał mi się jasny

Rzyrafkocie Trzymam kciuki za Twoje postanowienia, choć nie ukrywam, że byłam zaskoczona jak dzisiaj przeczytałam co napisałaś o TŻ. Myślałam, że Wam się od ostatniego kryzysu układa wspaniale.

Jaka piękna pogoda dzisiaj była
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 17:41   #2202
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Ola: lubie mieszać hydrolat oczarowy z hialuronem i serum lemon Ostatnio polubiłam eksperymenty i mieszam wazystko z wszytskim co sie tylko da

Isa: ja chyba też po świętach. Ale teraz jeszcze zrobie zamówię z ZSK - chyba jutro

Jelonku: a gdzie zamawiałaś bo nie pamiętam?? Ja ostatnio składając zamówienie na mazidłach poprosiłam o kilka próbek i na ich podstawie zamówiłam teraz olej żurawinowy, konopnego mam próbkę i też wezmę ale następnym razem, podobnie jak masło cupuacu. Teraz tez poprosze o kilka próbek, ale tym razem hydrolatów.

Rzyrafko: trzymam: za Ciebie i TZ
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-04-01 o 17:54
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 17:47   #2203
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Używała któraś z Was kochane korektora pod oczy TBS?
Skonczyłam magica Heleny (pod koniec opakowania rozdawałam próbkami, bo już patrzeć na niego nie mogłam, tyyyyle czasu go stosowałam, czas na zmiany ).
Wybadałam tam ostatnio taki w pisaku, coś jak touche magique, odcień wydawał mi się jasny
Jelonku, ja użyłam raz, koleżanka go kupiła i postanowiłam przetestować niestety, po pół dnia zebrał się w zmarszczkach pod oczami, których NIE MAM. Po prostu podkreślił każde minimalne załamanie skóry. Nie wiem, może zależy to od kondycji skóry, ja wówczas miałam trochę bardziej przesuszoną niż zwykle chyba - to był środek okresu grzewczego.

Teraz używam High Precision Armani i nie mogę się nachwalić - to na pewno najlepszy korektor, jaki kiedykolwiek miałam wszystko mi się w nim podoba, i opakowanie nie jest OGROMNE, także raczej nie znudzi się w połowie .

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ola: lubie mieszać hydrolat oczarowy z hialuronem i serum lemon Ostatnio polubiłam eksperymenty i mieszam wazystko z wszytskim co sie tylko da

Isa: ja chyba też po świętach. Ale teraz jeszcze zrobie zamówię z ZSK - chyba jutro
Wszystko jasne, dziękuję jak tak ostatnio czytam Twoje zachwyty nad tymi produktami, i jak eksperymentujesz, to zachciewa mi się też coś zamówić . Ale najpierw muszę trochę dłużej poprowadzić akcję Minimalizacja
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 17:51   #2204
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Isa, gratulacje!
A z tym zapychaniem, to może olej monoi? Pamiętam, że pisałaś kiedyś, że stosowałaś na twarz, a on ma skłonności zapychające
Dziękuję
Co do oleju Monoi to na twarz go nie nakładam zbyt często, może góra 1-2 razy w tygodniu W pozostałe dni używam oleju z owoców leśnych a czasem tylko samego żelu hialu.
Ja jestem jednak na 90% pewna, że to wiosna sprawia, że mi cera wariuje. Takie same problemy miałam z nią wraz z nadejściem jesieni. Przez pewien czas miałam wypryski i gule a potem nagle same zniknęły jak ręką odjął.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 17:58   #2205
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Ola, jak chcesz mogę Ci wyslać odleweczki na spróbowanie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 18:00   #2206
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ola, jak chcesz mogę Ci wyslać odleweczki na spróbowanie
Mmm... a co byś chciała w podzięce? Nawet nie wiem, czy tu coś mam, co by Cię interesowało - większość rzeczy została w Londynie ograniczenia bagażowe nie pozwalają mi nigdy zabierać wielu kosmetyków

To mój 1000 post! Po tylu latach!
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 18:06   #2207
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Dobry wieczór
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Nie wiem co jeszcze chcialam napisać....aha użyłam wczoraj maseczki z białą glinką Bielendy i wg. mnie nie jest rewelacyjna - coś tam oczyszcza, ale jednak słabo. Muszę poszukać innego i chyba zdecyduję się na tą zachwalaną przez Was Blue Corn, tylko nie wiem kiedy będę w okolicy TBS. Może w sobotę mi się uda skoczyć do Kazimierza, bo zamierzam jechać oddać wreszcie mój indeks do dziekanatu
To na pewno kupię tego Blue Corn
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Hej

MagJa: godzina czekania to nic w porównaniu z 3 godzinami które się ostatnio wysiedziałam - nie dość że zmęczona zaraz po pracy to jeszcze głodna. W piątek znowu mnie to czeka i kolejne 100 zł za wizyte wyfrunie z porfela Najbardziej mnie przeraża wizja niedalekiej przyszłosci bo czeka mnie usuwanie nadżerki laserem koszt to ok 400 zł juz nie mówić o wątpliwej przyjemności
Ojej Hosenko by wszystko się dobrze powiodło
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
i to chyba faktycznie tonikz PHA zaczal dzialac, bo nie smaruje sie olejem a gulki wyskakuja ciagle nowe ale to dobrze
Chyba go wezmę, jak go tak rekomendujesz.
Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Kosmetycznie: trochę się ostatnio zapuściłam , choć zakupów mi troszkę przybyło w ostatnich kilku dniach. Skorzystałam z Douglasowej promocji na Ogrody i kupiłam 100ml ogródka śródziemnomorskiego - mojego aktualnego nr 1 . Poza tym obkupiłam się w klinikowe zestawy (te z Repairwearem) oraz pędzle do makijażu (w sklepie dla plastyków ).
Mascary nadal szukam, MUF niestety w Opolu nie znalazłam, więc z zakupem jeszcze się wstrzymuję.
Na wiosnę potzrebuję też nowego podkładu - kupię przetestowany krem tonujący (?) Diora i beżowe meteorki (no chyba, że jednak zdecyduję się na pryzmy, które mam w planach od ponad roku ). Potzrebuję jeszcze nowego różu - marzy mi się jakiś chłodny brzoskwiniowy i bródno-różowy. Macie jakieś typy?

Ubraniowo w przyszłym tyg. wybieram się po nowe buty - upatrzyłam sobie takie śliczne beżowe szpileczki w Kazarze - mam już do nich nową torebkę . Potrzebuję jeszcze klasycznego trenczu i nowej pary dżinsów - chcę proste, obcisłe (ale nie rurki) i jakiegoś szala.
W ubiegłym tyg. złaziłam wszystkie centra handlowe w mieście w poszukiwaniu czegoś odpowiedniego i nic nie znalazłam. Marzy mi się delikatny, jedwabny, w postelowym kolorze, a znalazłam same kolorowe, krzykliwe, bawełniane matowe albo mocno błyszczące .
Czekam jeszcze na nową dostawę w outlecie z markowymi ciuchami (Dior, D&G, Kenzo, etc.) , jeśli tam niczego nie upoluję pozostanie mi wydanie małej fortuny i zakup czegoś przez neta .
Szaliki to ostatnio moja nowa miłość - chyba na starość zaczęło mi się we łbie przewracać
Ile zakupów... jesteś szalona
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Przyszla dzisiaj moja Terracotta Pearly Sun w odcieniu Africa Rythm i przepadlam Balam sie,ze odcien moze okazac sie za ciemny ale jest idealny i zaluje,ze wczesniej nie pokusilam sie o zakup ale...lepiej pozniej niz wcale
Upolowalam jeszcze flaszke Marokanskiej Rozy TBS-zakup w ciemno ale zobaczymy co to bedzie.
Chyba będę go mieć, i dla niego zdradzę moją nieprzyjaźń z brązerami
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Przyszłam się tak w ogole pochwalić, że dostalam dziś pracę w mojej firmie, gdzie miałam staż
Rano szefowa mnie wezwała i zapytała, czy chcę u nich pracować(narazie na umowę o dzieło a jeśli wypali nowy projekt to od lipca-września na stałe). Zgodziłam się od razu, tymbardziej, że nie wiem czy na ten kolejny staż z urzędu pracy bym się doczekała w tym roku . Narazie nie mam jeszcze umowy podpisanej, ale jutro będę dzownić do urzędu pracy i pytać jak wyglada sprawa wyrejestrowania się z bezrobocia, gdy nie wiem kiedy będę mieć umowę podpisaną(podobno muszę to zgłosić w terminie 7 dni, ale nie wiem kiedy oficjalnie podpiszę umowę, bo szefostwa nie ma od jutra aż do po świętach a z szefową uzgodniłyśmy, że oficjalnie jestem pracownikiem od dziś).
Tak czy siak jestem bardzo szczęśliwa; mam nadzieję, że to się dzieje naprawdę i że to nie primaaprilisowy żart
brawo Isa
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Składam zaraz mazidłowe zamówienie Zakładając tak długie czekanie jak ostatnio, wole zamówić wcześniej, bo potrzebuję hydrolat oczarowy i rumiankowy (półlitrowe butle ) - niedługo mi się skończa a musze je mieć Do tego olej z zurawiny mały i coś jeszcze pewnie dobiore

EDYCJA: aaa no i 100ml hydrolatu bławatkowego
Ja też będę musiała zamówienie na mazidłach zrobić, bo trzeba
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 18:09   #2208
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
Kupiłam Extra ale ten nawierzchni teraz musze dokupić ten foundation ale to troszke później bo moja kosmetyczka go nie miała.
Używam od wczoraj pierwsze małe bo małe ale efekty maja być już po tygodniu stosowania wiec zobaczymy jak to bedzie
Dzięki w takim razie czekam na twoja relację

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Dziewczyny, słuchajcie Hex to ona mi poleciła NailTeka i to jedyna dotychczas odżywka, która zdziałała cokolwiek na moje łamliwe, rozdwajające się paznokcie. Uwielbiam NailTeka Mam Foundation II i Intensive Therapy II. Teraz już nie stosuję tak regularnie, jak na początku, tylko od czasu do czasu. Efekty zarówno ja, jak i moja mama zobaczyłyśmy po ok. tygodniu-dwóch.
Kolejny głos za NT chyba będę musiała go kupić, jeśli chcę choć trochę zapuścić paznokcie

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Co do oleju Monoi to na twarz go nie nakładam zbyt często, może góra 1-2 razy w tygodniu W pozostałe dni używam oleju z owoców leśnych a czasem tylko samego żelu hialu.
Ja jestem jednak na 90% pewna, że to wiosna sprawia, że mi cera wariuje. Takie same problemy miałam z nią wraz z nadejściem jesieni. Przez pewien czas miałam wypryski i gule a potem nagle same zniknęły jak ręką odjął.
Oby i teraz tak było, też mam nadzieję, że to przez zmianę pogody
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 18:12   #2209
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Ja też chyba zainwestuję w NailTeka bo muszę zapuścić paznokcie.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 18:16   #2210
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Werka dziękuję

lizzie myślę, że pogoda i zmiana pory roku ma dużo do powiedzenia w kwestii pogorszenia stanu cery. Tak samo np. na wiosnę wiele osób zauważa zwiększoną ilość wypadających włosów
No, ale ja postaram się coś zrobić z tym, żeby buźkę doprowadzić do jako-takiego wyglądu.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 18:20   #2211
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Zamówienie mazidłowe poszło, już nawet zapąłciłam
Wzięłam:
HYDROLAT BŁAWATKOWY 100 ml
HYDROLAT OCZAROWY 500 ml
HYDROLAT Z RUMIANKU RZYMSKIEGO 500 ML
EKOLOGICZNY OLEJ ŻURAWINOWY 10 g
EKSTRAKT Z BANANA 10 g
EKSTRAKT Z CENTELLA ASIATICA 12% 5 g

poprosiłam tez o kilka próbek, hydrolatów i jednego oleju.

Obecnie, w komunikatach piszą, że realizuja do 3 po wpłynięciu pieniędzy. Fajnie, bo poprzednio był tydzień


Ola: mnie łatwo skusić odlewki, nawet resztki zwłaszcza że u mniw jest tak, że coś mnie bardzo ciekawi, a jak uzyje raz czy dwa i ta ciekawość jest zaspokojona to w zasadzie mi starczy
A jak nei teraz to kiedyś napewno
Wrzuce Ci zaraz listę co mam, co przyleci i sobie wybierzesz
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-04-01 o 18:26
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 18:22   #2212
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Ile zakupów... jesteś szalona
Eee tam . Od kiedy wyprowadziłam się od eksa zmieniam swój styl na bardziej kobiecy .
Poza tym doszłam do wniosku, że choć figurę mam jeszcze niezłą, to jednak po trzydziestce w niektórych rzeczach wyglądam już, hmm - delikatnie rzecz ujmując - śmiesznie.
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 18:30   #2213
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
lizzie myślę, że pogoda i zmiana pory roku ma dużo do powiedzenia w kwestii pogorszenia stanu cery. Tak samo np. na wiosnę wiele osób zauważa zwiększoną ilość wypadających włosów
No, ale ja postaram się coś zrobić z tym, żeby buźkę doprowadzić do jako-takiego wyglądu.
nie bez powodu mowi sie o przesileniu jesiennym/wiosennym zmiana pogody, temperatury robi swoje, organizm jest oslabiony i to sie odbija na wygladzie.

skoki temperatury nie sa dla naszego organizmu normalne, a na wiosne.jesien sa najbardziej odczuwalne. jednego dnia jest 20*C a nastepnego juz o kilkanascie stopni mniej...
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 18:33   #2214
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
lizzie myślę, że pogoda i zmiana pory roku ma dużo do powiedzenia w kwestii pogorszenia stanu cery. Tak samo np. na wiosnę wiele osób zauważa zwiększoną ilość wypadających włosów
No, ale ja postaram się coś zrobić z tym, żeby buźkę doprowadzić do jako-takiego wyglądu.
Ja zauważyłam zwiększone wypadanie włosów na jesieni, mniej więcej połowę
Naprawdę mam nadzieję, że to w końcu się uspokoi, zwłaszcza że za miesiąc mam wesele i nie chce wyglądać jak straszydło, a grubej tapety nie chciałabym robić bo wiadomo, jak to na weselu, człowiek się zmęczy, spoci a potem wszystko spłynie

Bardzo jestem ciekawa tego bławatkowego, jak go dostaniesz w swoje łapki i użyjesz to napisz, jak się sprawuje
__________________
Trust the lust. Go deeper.

Edytowane przez lizzie
Czas edycji: 2009-04-01 o 18:34
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 18:40   #2215
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Bardzo jestem ciekawa tego bławatkowego, jak go dostaniesz w swoje łapki i użyjesz to napisz, jak się sprawuje
ok
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 18:49   #2216
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Ola: mnie łatwo skusić odlewki, nawet resztki zwłaszcza że u mniw jest tak, że coś mnie bardzo ciekawi, a jak uzyje raz czy dwa i ta ciekawość jest zaspokojona to w zasadzie mi starczy
A jak nei teraz to kiedyś napewno
Wrzuce Ci zaraz listę co mam, co przyleci i sobie wybierzesz
Dzięki Zaraz wyślę Ci PW

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
nie bez powodu mowi sie o przesileniu jesiennym/wiosennym zmiana pogody, temperatury robi swoje, organizm jest oslabiony i to sie odbija na wygladzie.

skoki temperatury nie sa dla naszego organizmu normalne, a na wiosne.jesien sa najbardziej odczuwalne. jednego dnia jest 20*C a nastepnego juz o kilkanascie stopni mniej...
To prawda - moja cera też ostatnio wariuje, i też od razu pomyślałam, że wiosna idzie
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 19:13   #2217
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ile zapłaciłaś? Zapytam o możliwość wymrożenia. To lepszy sposób niż laser?
450zł Nie wiem co jest lepsze, lepiej, jak spytasz gina

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
jestem w ciężkiej depresji z powodu stanu mojej cery idę do kosmetyczki, muszę wreszcie oczyścić twarz porządnie
Co się dzieje z cerą ?
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ogłaszam odwyk na kwiecień, humor mi się tak popsuł, że żaden kosmetyk nie pomoże
No może tylko samoopalacz bym chciała, bo wyglądam jakby mnie ktoś z jeziora po 3 dniach wyłowił..
Madziu możesz podać linka do tego Clarinsa z którego byłaś zadowolona?
Gazetka SP do kitu, ale może to i lepiej..
Czemu humor Ci się popsuł, chyba nie przez cerę?
A to jest ten
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10570

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość

Dopiero wróciłam do domu, porządnie wymordowana a dziewczyny tam pewnie zakupowo szaleją
Właśnie nie
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ufff...jaki upał Tydzień temu jeszcze śnieg padał a w tym tygodniu prawdziwa wiosna(a może i nawet lato ).

Przyszłam się tak w ogole pochwalić, że dostalam dziś pracę w mojej firmie, gdzie miałam staż
Rano szefowa mnie wezwała i zapytała, czy chcę u nich pracować(narazie na umowę o dzieło a jeśli wypali nowy projekt to od lipca-września na stałe). Zgodziłam się od razu, tymbardziej, że nie wiem czy na ten kolejny staż z urzędu pracy bym się doczekała w tym roku . Narazie nie mam jeszcze umowy podpisanej, ale jutro będę dzownić do urzędu pracy i pytać jak wyglada sprawa wyrejestrowania się z bezrobocia, gdy nie wiem kiedy będę mieć umowę podpisaną(podobno muszę to zgłosić w terminie 7 dni, ale nie wiem kiedy oficjalnie podpiszę umowę, bo szefostwa nie ma od jutra aż do po świętach a z szefową uzgodniłyśmy, że oficjalnie jestem pracownikiem od dziś).
Tak czy siak jestem bardzo szczęśliwa; mam nadzieję, że to się dzieje naprawdę i że to nie primaaprilisowy żart
Gratulacje

A tak w ogóle to jestem zdegustowana i zawiedziona Nie było tych butów w Nine West, więc kupiłam inne. Torby na fitness też nie było I w ogóle nic mi nie wpadło w oko, Lizzie, w przyszłym tygodniu robimy nalot na FH
Ale za to kupiłam 2 deo Garniera, kulkę i spray
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 19:14   #2218
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
450zł Nie wiem co jest lepsze, lepiej, jak spytasz gina
ILE??
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 19:16   #2219
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

ach wlasnie, Isa gratualcje! szybko Ci poszlo z ta pierwsza praca
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 19:22   #2220
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Właśnie nie

[...]

A tak w ogóle to jestem zdegustowana i zawiedziona Nie było tych butów w Nine West, więc kupiłam inne. Torby na fitness też nie było I w ogóle nic mi nie wpadło w oko, Lizzie, w przyszłym tygodniu robimy nalot na FH
Ale za to kupiłam 2 deo Garniera, kulkę i spray
Jestem za nalotem na FH może być przyszły tydzień

Też się skusiłam na kulkę Garniera, choć mam na razie antyperspirant. Wzięłam różową, bo pisze, że ładnie pachnie i rzeczywiście ładnie pachnie Ciekawe jak z działaniem
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.