Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-23, 12:28   #1171
JuliaMama
Raczkowanie
 
Avatar JuliaMama
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 95
Szkoły wizażu szukam

Gdzie w Gdańsku lub okolicach znajdę szkołę lub studia kształcące w kierunku wizażysta - stylista lub podobnym?? Zależ mi na profesjonalnej i pełnej ofercie kształcenia (z kosmetologią w wizażu, analizą kolorystyczną, stylizacją fryzur itp.), tak aby po ukończeniu szkoły, nie musieć kończyć całej masy kursów.
Bardzo proszę o pomoc.
JuliaMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 22:18   #1172
ewciak123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 381
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez tatiene Pokaż wiadomość
Międzynarodowa Sięć Szkół Makijażu i Charakteryzacji od kwietnia organizuje intensywne kursy makijażu.
istotne jest to że najlepsi kursanci dostają propozycję praktyk.
wejdźcie na www.fammakeup.com
fam z tego co wiem funkcjonuje na podobnych zasadach co francuska ITM i jest oceniana jako szkoła prestiżowa na fakt dużej ilości przygotowania praktycznego (samodzielne praktyki) i nastawienia na małą ilość słuchaczy .Co roku fam wypuszcza na rynek łącznie Warszawa i Kraków około 30 absolwentów swojej szkoły .
Nie ma się co dziwić że absolwenci są oceniani bardzo wysoko i 90 % z nich to osoby które pracuja w zawodzie ,zasilając grono charakteryzatorów filmowych i teatralnych ,pracowników MACa ,MakeUpFor Ever ,i wielu innych prestiżowych placówek .
Pozdrawiam i jeśli mogę polecić szkołę najlepszą pod względem późniejszej pracy - polecam FAM

szkola zapowiada sie super...czy ktos jednak moze mi pomoc...pracuje od poniedzialku do piatku 8h dziennie a chce podjac nauke wizazu...praktycznie od zera ,ale szukam szkoly weekendowej bo tylko w takiej bede mogla ewentualnie dojechac ze szczecina... nie chce inwestowac w kursy, ktore moga mnie nei przygotrowac profesjonalnie...z jednej strony che uczyc sie dla siebie ale jak sie uczyc to uczyc porzadnie...czy macie cos godnego polecenia w stylu fammemakup.com , ale z mozliwoscia nauki weekendowej?
ewciak123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 13:29   #1173
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

hej jeśli chodzi o Kraków, to weekendowe zajęcia ma artystyczna alternatywa. Szkoła trwa rok. Jest wizaż i stylizacja - ale bez charakteryzacji. Opinie jakie słyszałam były pozytywne.
www.art.cracow.pl
jeśli chodzi o charakteryzację - słyszałam ze Kryolan (Warszawa )prowadzi roczny weekendowy kurs.Poszukaj informacji na stronie ich sklepu
pozdrawiam

edytuję:

a weekendowych szkół charakteryzacji znalazłam jeszcze 2 w Warszawie:

http://www.dziewulscy.home.pl/index.php?p=szkola

http://www.szkolafilmowa.pl/palio/ht...kSum=628431672

ja również obawiałabym się krótkich kursów, bo czego tak naprawdę można się nauczyć w ciągu kilku dni? A takie kursy kosztują strasznie dużo, tyle co miesiąc nauki w szkole. Kursy są chyba dobre gdy ktoś już ma pewną praktykę i chce się doszkolić w czymś nowym

Edytowane przez tenarr
Czas edycji: 2009-03-24 o 16:19
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 09:38   #1174
tatiene
Raczkowanie
 
Avatar tatiene
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Zapomniałam podać :

Międzynarodowa Sieć Szkół Charakteryzacji i Makijażu FAM
http://www.fammakeup.com

Akademia Teatralna
http://www.at.edu.pl/



---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Słuchajcie, przecież FAM ma szkołę weekendową .
Najlepiej zadzwonić do szkoły i sprawdzić u źródła .
__________________
witajcie

Edytowane przez tatiene
Czas edycji: 2009-03-25 o 08:56
tatiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 10:52   #1175
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Witam Dziewczyny , od października również mam zamiar zacząć swoją edukację w tym kierunku Jestem miłośniczką amatorką :P i teraz mały dylemat..
Wyjeżdżam do Mediolanu na wakacje..i mam możliwość żeby tam zostać..
czy orintujecie się może w tamtejszych szkołach wizażu ??
Jeśli nie zostaję od października być może szkoła anity folaron Poznań..
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 20:00   #1176
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Dziewczyny czy ktoras z was robila kurs w szkole, na ktory mozna dostac dofinansowanie z urzedu pracy?
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 10:36   #1177
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Znalazłam przez przypadek taką szkołę:

http://www.charakteryzacja.pl/studium/
czy któraś z Was o niej słyszała?
wygląda bardzo ciekawie
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 14:15   #1178
NiedOzdObycia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cześć
Mam takie pytanko czy do Akademii Wizażu i Stylizacji we Wrocku przy ul.Ułańskiej
trzeba skończyc szkołe średnią jaką tylko chce czy trzeba związaną z stylizacją i wizażem ? .. Czekam na odpowiedz ;*
NiedOzdObycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 14:22   #1179
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez NiedOzdObycia Pokaż wiadomość
Cześć
Mam takie pytanko czy do Akademii Wizażu i Stylizacji we Wrocku przy ul.Ułańskiej
trzeba skończyc szkołe średnią jaką tylko chce czy trzeba związaną z stylizacją i wizażem ? .. Czekam na odpowiedz ;*
nie ma szkół średnich, gdzie uczą wizażu i stylizacji;] Ew. jakies może związane z kosmetologią są. Do AWiS może iść każdy, po obojętnie jakiej szkole;]
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 16:19   #1180
marg14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 225
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Witam, jestem nowa na forum. Niedługo kończę studia magisterskie, ale chciałabym zostać wizażystką lub charakteryzatorką. Głównie chodzi mi o pracę na planach filmowych lub pokazach mody, ważnych wydarzeniach. Chciałabym się uczyć w Warszawie. Ale mam pytanie do wizażystek po szkołach. Jak wygląda praca w praktyce? Czy kończąc szkołę np. Dziewulskich będę miała szanse na pracę na planie filmowym? Czy dziewczyny po szkołach np. beauty- art faktycznie pracują potem na pokazach mody?
Jeśli chcę być wizażystką lub charakteryzatorką, to właśnie chciałabym w takich miejscach pracować.
Ale widze, że polskie szkoły są kiepskie. Czy charakteryzatorki pracujące np. w TVN-ie kończyły polskie szkoły?
Inna praca mnie nie interesuje, więc mam dylemat, może do Londyńskiej szkoły?
dziękuję i pozdrawiam
marg14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 16:23   #1181
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez marg14 Pokaż wiadomość
Witam, jestem nowa na forum. Niedługo kończę studia magisterskie, ale chciałabym zostać wizażystką lub charakteryzatorką. Głównie chodzi mi o pracę na planach filmowych lub pokazach mody, ważnych wydarzeniach. Chciałabym się uczyć w Warszawie. Ale mam pytanie do wizażystek po szkołach. Jak wygląda praca w praktyce? Czy kończąc szkołę np. Dziewulskich będę miała szanse na pracę na planie filmowym? Czy dziewczyny po szkołach np. beauty- art faktycznie pracują potem na pokazach mody?
Jeśli chcę być wizażystką lub charakteryzatorką, to właśnie chciałabym w takich miejscach pracować.
Ale widze, że polskie szkoły są kiepskie. Czy charakteryzatorki pracujące np. w TVN-ie kończyły polskie szkoły?
Inna praca mnie nie interesuje, więc mam dylemat, może do Londyńskiej szkoły?
dziękuję i pozdrawiam
wiele zależy od Twoich umiejetnosci, reklamy, jaką sobie zrobisz oraz kontaktow. Takze szkola nie gwarantuje Ci pracy. No chyba, ze zapewnia praktyki w takich miejscach i akurat Ci sie poszczesci i ktos Cie przyuwazy, ale to bedzie zawsze podczas Twojej nauki w szkole. A pracodawcy raczej wolą już dziewczyny po szkole, ktore maja wieksze umiejetnosci.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 16:35   #1182
marg14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 225
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Narazie spodobała mi się szkoła kozłowskiej, wizaz, półtroczna. Mimo kilku negatywnych wypowiedzi. Mam duży talent artystyczny, ale chciałabym się rozwijać. Zastanawia mnie szkoła Bogusława Lindy, niestety mało jest opinii o niej tu na forum. Osoby tam się uczące praktykują na planach, podobno u Dziewulskiej też.
Czy ktoś uczył się charakteryzacji u Bogusława Lindy?
marg14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 19:44   #1183
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez AGATkA_eSZ Pokaż wiadomość
wiele zależy od Twoich umiejetnosci, reklamy, jaką sobie zrobisz oraz kontaktow. Takze szkola nie gwarantuje Ci pracy. No chyba, ze zapewnia praktyki w takich miejscach i akurat Ci sie poszczesci i ktos Cie przyuwazy, ale to bedzie zawsze podczas Twojej nauki w szkole. A pracodawcy raczej wolą już dziewczyny po szkole, ktore maja wieksze umiejetnosci.
zgadzam się w 100 procentach A jeśli chodzi o szkoły - ważna jest kadra pedagogiczna i praktyki
jeśli chcesz pracować jako charakteryzator musisz cały czas poszerzać wiedzę i rozwijać się. Sama szkoła nie wystarczy - nauka rysunku i malarstwa, studiowanie anatomii(też bardzo potrzebne, do metamorfoz,ran i nie tylko), rozwijanie zdolności manualnych. Im dłużej się interesuję tym tematem, tym bardziej widzę, że aby coś osiągnąć w tym zawodzie trzeba mieć nie tylko artystyczną duszę, ale przede wszystkim dużo samozaparcia i umiejętności z wielu dziedzin Czytałam nawet, że jeśli pracuje się przy filmie sensacyjnym, nieraz trzeba się wybrać do szpitali i oglądać zdjęcia różnych wypadków, śmiertelnych ran, urazów itp....a jak się ma dostęp to także dokumentacje zbrodni - np jeżeli film opowiada historię o seryjnym mordercy, opartą na faktach.
też myślałam ze za granicą jest nie wiadomo co, a w Polsce lipa. Rzeczywiście, wyposażenie techniczne i możliwości pracy są w Polsce dużo gorsze niż np we Francji czy w Stanach. Ale można nauczyć się tutaj tyle ile się da i włożyc w rozwój tyle pracy, żeby można było później pojechać za granicę by się dokształcić a nawet może od razu podjąć pracę. Myślę, że jeśli ktoś naprawdę wie ze chce to robić w życiu to zostanie dobrym charakteryzatorem bez konieczności nauki w najdroższych szkołach

Edytowane przez tenarr
Czas edycji: 2009-03-30 o 19:53
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 20:51   #1184
marg14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 225
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

A co sądzicie o Warszawskiej szkole filmowej i charakteryzacji tam? Uda się zdobyć kontakty?
marg14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 21:30   #1185
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

na samych kontaktach daleko nie zajedziesz.


Aga robisz furorę na mm juz dwie osoby mi o tobie z zafascynowaniem opowiadaly
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 22:17   #1186
marg14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 225
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

No tak, ale pomijając talent, to widzę, że trzeba znaleźć szkołe, która umożliwi nam zdobycie kontaktów, by ktoś ten talent zauważył.

Nikt nic nie wie o szkole Lindy?nikt nic nie słyszał?zależy mi na opinii.
marg14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 09:37   #1187
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

A ja szukam porządnej szkoly w Poznaniu...
lub jesli ktos wie o takowych w Mediolanie to pisać ! :P
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 10:29   #1188
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez marg14 Pokaż wiadomość
No tak, ale pomijając talent, to widzę, że trzeba znaleźć szkołe, która umożliwi nam zdobycie kontaktów, by ktoś ten talent zauważył.

Nikt nic nie wie o szkole Lindy?nikt nic nie słyszał?zależy mi na opinii.
żadna szkola ci ich nie zapewni. No chyb aże będziesz geniuszem wykonania to może gdzieś ci ktoś wcisnie, ale nie ma tak latwo i tak pięknie.
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 21:39   #1189
marg14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 225
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Ok. Ja zastanawiam się między wizażem a charakteryzacją. Chcę skończyć szkołę, żeby pracować w zawodzie. Na forum nikt nie wypowiedział się na temat szkoły Lindy, nadal jestem ciekawa.
marg14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 23:31   #1190
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez usiakons Pokaż wiadomość
A ja szukam porządnej szkoly w Poznaniu...
lub jesli ktos wie o takowych w Mediolanie to pisać ! :P

ja bym szukała w Mediolanie Nie dość że wspaniały klimat, to wspaniała moda i piękne kobiety do malowania (bez podtesktów, bo jestem hetero ale Włoszki są naprawdę bardzo piękne.

a ja się w końcu zapisałam do FAM - u. Przeszłam przez rozmowę kwalifikacyjną i zostałam przyjęta choć bardzo się stresowałam, bo w zasadzie miałam tylko teczkę z rysunkami i kilka zdjęć, z których nie jestem zadowolona . Jeszcze tylko uzbierać na czesne
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 06:57   #1191
jellybean
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Hej to juz teraz sa rozmowy kwalifikacyjne? czy we wrzesniu tez sie one odbywaja?hgnapisz prosze jak one wyglądaja pozdrawiam
jellybean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 11:17   #1192
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

ja od wrzesnia zamierzam isc na charakteryzacje do Dziewulskich

Jestem na etapie budowania pf teraz. Powiem wam że fajna zabawa. Sesje zdjęciowe normalnie u mnie sa już na porządku dziennym
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 16:45   #1193
klodij
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 22
Smile Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Jeżeli jesteście zaintersowane kursem z Mistrzem to myśle o tym.

[treść usunięta przez Moderatora]

Edytowane przez Anahstasia
Czas edycji: 2009-04-02 o 20:44 Powód: nieopłacona reklama
klodij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 20:35   #1194
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

dajcie se siana juz z tym olafem omg
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 21:48   #1195
wakamajaszi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 14
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Witam wszystkich serdecznie, chciałabym dołaczyć się do wątku o szkołach wizażu i stylizacji we Wrocławiu, dość niedawno ukończyłam studia, we wrzesniu chciałabym się zapisać na roczny kurs wizażu i stylizacji tylko mam wątpliwości co do wyboru szkoły? Zastanawiam się pomiędzy Akademią wizażu i stylizacji a studium Marzeny Daleckiej.

Poświęciłam trochę czasu na przewertowanie internetu i w sumie bez satysfakcji Dotarłam do tego forum, najwięcej informacji znalazłam na temat AWiS mam jednak mieszane uczucia, kadra może i znana (nie wiem czy kadra przedstawiana na stronie jest nadal aktualna, ktoś tu pisał że nie ) poza tym moją uwagę przyciągnęła również profesjonalna strona internetowa, jednak moje ogólne wrażenie, to takie, że szkoła jest poprostu nastawiona na biznes czyli jednym słowem robienie kasy. Szkoła bardzo rozreklamowana i tu na tym forum jest kilka osób, które ciągle przypominają o jej istnieniu i zachwalają, śledzą wszystkie wątki, dość dziwne jakby nie miały czegoś przyjemniejszego do roboty ;P Poza tym negatywnie odbieram w tej szkole rozmowy kwalifikacyjne, ktore zgodnie ze standardami UE nie obowiązują od 2007 r., dziewczyny pisały, ze sa jakies terminy rozmow, na ktorych jest kilka osób ? nie wydaje się wam to troche dziwne, odnioslam wrazenie, ze na rozmowy zaprasza sie po parę dziewczyn w celu ich porównania, tylko nie wiem pod jakim kątem (wygladu, madrosci, zamoznosci??) przeciez to "nie szata zdobi człowieka" a po kilku minutowej rozmowie nikogo nie jest się w stanie ocenić. To nie wszystko, dziewczyny pisałay, ze po rozmowach nie dostawaly od razu odpowiedzi o przyjeciu. Założyielka szkoły ukończyła Międzynarodowa Szkołe WIzazu i Stylizacji w Warszawie, nie moge znalezc tej szkoly na internecie? To tez wzbudziło moje watpliwsci? Ponoc szkoła miesci się w jakiejs willi, to tez wydalo mi się dziwne, ale jestem w stanie to przebolec, ponieważ mieszkam blisko i mogę tam dojsc nawet piechotka J Aha szkola dosc krotko funkcjonuje, bodajże od 2006 r., nauka trwa od wrzesnia do czerwca. Na koniec obrona pracy dyplomowej :/ ktos pisał, że czesne w ciagu rok w tej szkole może ulec zmianie, nie wiem czy dobrze to zrozumiałam ale sa również jakies koszty związane z rezygnacja. Jeśli się myle i pisze bzdury proszę o uwagi, ale tych informacji nie wyssałam sobie z palca, wyczytałam je na tym forum.

Jeśli chodzi o szkołe M. Dalekiej, to trudno mi się wypowiedz, ponieważ dotaralam do niewielu opinii. Strona internetowa, niewiele gorsza od strony AW, szkola ma już swoja renome, istnieje od kilku dobrych lat, chyba od 1999r., dziewczyny pisza tutaj na forum, ze watek Pani Dalekiej i szkoly był już wiele razy poruszany na stronie, ja do niego nie dotarlam. Siostra mojego szwagra, zrobila tam dwuletni kurs kosmetyczny a od lutego rozpoczęła wizaz i stylizacje, zachwala sobie szkole i Pania Marzenę, z tego co wiem nie ma rozmowy, wybierasz jakis temat i przez caly rok tworzysz swoje portfolio. Praktyka 50% i teoria tez 50% to chyba tyle, jeśli dowiem się czegos wiecej to dopisze.
Aha w szkole Daleckije tworzysz również swój kuferek to kolejny koszt około 1000 zl. Nie wiem jak jest w AW.

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Zapomnialam dodac, ze szkola Daleckiej trwa 12 miesiecy, jesli chodzi o opinie na temat tej szkoly to widzialam i dobre i zle, ale te zle nigdy nie byly uzasadnione, w przypdku AW w obu przypadkach widzialam uzasadnienie.
wakamajaszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 22:03   #1196
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez jellybean Pokaż wiadomość
Hej to juz teraz sa rozmowy kwalifikacyjne? czy we wrzesniu tez sie one odbywaja?hgnapisz prosze jak one wyglądaja pozdrawiam
hej w FAM - ie rozmowy są w każdy wtorek, zaczęły się jakieś 2 tygodnie temu. Na rok przyjmowane jest 15-16 osób. Nigdy nie wiadomo, jaka będzie frekwencja, ale jesli jesteś zdecydowana na tą szkołę to im szybciej tym lepiej

Rozmowa polega na wypełnieniu ankiety,pokazaniu prac( zdjęcia, makijaże, rysunki - co kto ma), rozmowa jest nakierowana w taki sposób, by samemu upewnić się czy zawód charakteryzatora to to, czego naprawdę się chce Bardzo mi się to spodobało, bo można się zastanowić i o wszystko pytać, bez mydlenia oczu. Trzeba opowiedzieć o swoich zainteresowaniach, doświadczeniach z makijażem, teatrem, kinem, odpowiedzieć na kilka prostych pytań - zadań. Moja rozmowa trwała w sumie około godziny.
pozdrawiam

Edytowane przez tenarr
Czas edycji: 2009-04-02 o 22:05
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 08:37   #1197
klodij
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 22
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

W sumie to nie wiem co z tym Olafem jest nie tak ???POdajcie wiecej informacji zebym kasy nie stracila...
klodij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 08:47   #1198
wakamajaszi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 14
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Hej dziewczyny, podaje wam adres aukcji charytatywnej na allegro, piesek odgryzł sobie ogon


http://aukcje.nasza-klasa.pl/show_it...item=598810184
wakamajaszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 08:50   #1199
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Mowa o Olafie Tabaczyńskim ??
Moja koleżanka skończyła u niego kurs , była bardz zadowolona . Skąd tte negatywne opinie ?? piszcie dziewczyny bo niezbyt orientuje sie w temacie
__________________
Proszę odpowiadać u mnie

Edytowane przez usiakons
Czas edycji: 2009-04-03 o 09:11
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 09:07   #1200
wakamajaszi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 14
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Sluchajcie o co chodz z tym Olafem to kurs dla "zielonych" czy "wtajemniczonych" uwazacie, ze jesli nie ma sie praktyki i nie ukonczylo sie zadnej szkoly ani kursu jest sens wydawac tyle kasy????
wakamajaszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-15 11:18:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.