![]() |
#271 |
Wtajemniczenie
|
Dot.: Żony doskonałe PM2008
Cześć skarby
![]() ![]() ![]() Wczoraj zrobiliśmy sohbie wieczorek filmowy- obejrzeliśmy The Reader-bardzo fajna kreacja Kate Winslet ![]() Poza tym czuję się zgorszona Waszymi rozmowami ![]() Ale poczucie humoru podziwiam ![]()
__________________
![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
#272 |
Zakorzenienie
|
Dot.: Żony doskonałe PM2008
Hej zoneczki, piekne slonko dzis nas przywitalo.
Przede mna ciezki dzien musze dorobic 2 kartki bo mi zabraklo, musze podszyc cioci zaslonek szt 4, i musze nas spakowac bo jutro jedziemy do Walbrzycha ![]() ![]() Widze ze zescie wieczorkiem niezle pogadulily sobie. Ja po odlozeniu lapka zasnelam snem mocnym nawet nie wiem kiedy ![]() A co do naszego nowego rozwiazania otoz... z uwgi na to ze mamy kawalerke to jedyny pokoj jaki mamy ma bardzo fajna wneke w ktorej bedziemy miec sypialnie (czyli lozko) odgrodzona kotara. W naszym pierwszym planie wymyselismy ze to lozko bedzie stalo na podescie a miejsce pod podestem wykorzystamy na szuflady. We wczorajszej gazetce widzielismy podobne rozwiazanie tylko lozko bylo w podescie chowane. Wiec moj Dziubek wpadl na pomysl ze po, co kupowac lozko i podwyzszac i tak wysoki podest (wiadomo lozka maja nozki) jak lepiej kupic materac i obudowac go jako calosc z podestem pozwalajac aby materac troche wystawal. Mam nadzieje zescie zrozumiely moj wywod. No to sie biere za zaslonki i moze kiecke skroce ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
#273 | |||||
Zakorzenienie
|
Dot.: Żony doskonałe PM2008
Cytat:
![]() ![]() a jesli chodzi o moje gały to oczywiscie ze kropelki uzywam 3 razy dziennie!!! Cytat:
![]() Cytat:
![]() Cytat:
![]() Cytat:
![]() u mnie dzisiaj 1 dzien remontu- troche szkoda ze przed swietami bo juz mam posprzatane wszystko.....ale brat ma teraz urlop , a potem to nie wiadomo kiedy. musze powynosic rzeczy z poddasza, bo sie uzbierala niezla graciarnia, a tam bedzie nasza sypialnia ![]() Tż chodzi juz do nowej pracy.......to teraz wieczory ma wolne!!idziemy dzisiaj w odwiedziny do mojej przyjaciolki.....jutro znajomi zaprosili nas na ognisko do lasu, ale kurcze za zimno jeszcze jest!!chyba bede musiala ubrac sie bardzo cieplo!!
__________________
![]() ![]() ![]() ![]() |
|||||
![]() ![]() |
![]() |
#274 |
Rozeznanie
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 545
|
Dot.: Żony doskonałe PM2008
Witam żoneczki
![]() Piękna pogoda ![]() Która chętna na kawusię??? |
![]() ![]() |
![]() |
#275 |
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
|
Dot.: Żony doskonałe PM2008
Hejka laseczki
![]() Mężuś się chyba jednak troszkę dzisiaj zreflektował, bo widziałam, że chodził koło mnie na palcach i próbował czymś zagadać, odwrócić uwagę, żeby doła nie łapała ![]() Miłego dzionka!
__________________
|
![]() ![]() |
![]() |
#276 |
Rozeznanie
|
Dot.: Żony doskonałe PM2008
Hejka
![]() i lecę do pracy... śpieszę się, bo chciałam jeszcze po drodze podciąć grzywkę u fryzjera - już osiągnęła ten moment kiedy doprowadza mnie do szału ![]() kurcze jeszcze nie mam pomysłu w co ja się dzisiaj ubiorę ;/ ech... nie lubię... miłego dnia żonki ;* |
![]() ![]() |
![]() |
#277 | ||||||
Wtajemniczenie
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
|
Dot.: Żony doskonałe PM2008
Witam wszystkich wiosennie
![]() Cytat:
![]() Ad 2 ![]() ![]() Cytat:
![]() ![]() ![]() Cytat:
![]() ![]() Ad 2 Rozumiem Twoja wizję ![]() ![]() Ad 3 Pokazuj kieckę jak skończysz ![]() Cytat:
![]() Ad 2 Ty się kochana nie przeforsuj znowu za bardzo - Przecież Ci nie wolno ![]() ![]() Ad 3 No właśnie - też mi się wydaje że na ognisko trochę jeszcze za zimno bo ciągnie chłodem od lasu i ziemi. Tak że chyba zimowe ciuchy trzeba zarzucić ![]() Cytat:
![]() Cytat:
![]() Edytowane przez Anusia_piekniusia Czas edycji: 2009-04-02 o 09:30 |
||||||
![]() ![]() |
![]() |
#278 | |||
Zadomowienie
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
|
![]()
Hej dziouchy
![]() Cytat:
![]() ![]() To szybkiego wysprzątania życzę... Cytat:
![]() Cytat:
To dziś mnie czeka mycie okien(końcoweczka) u mamy, potem zaopatrzeć sklepik i fru na zakupy...moze jakies spodnie upoluję...latam za jaśniutkiki jeans-ami.... ![]() U mnie też słoneczko... ![]() |
|||
![]() ![]() |
![]() |
#279 | ||||||
Wtajemniczenie
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
|
Dot.: Żony doskonałe PM2008
Witam słonecznie
![]() Cytat:
![]() myślisz, że tylko Ty jedna ![]() pamiętam, że za czasów przygotowań ślubnych tempo miałyśmy takie, że mój mąż zastanawiał się ileż to można pisać o ślubie ![]() Cytat:
![]() ad. 2 no wiesz my jako Żony Doskonałe musimy znać się i rozmawiać na każdy temat ![]() ![]() Cytat:
![]() ![]() ad. 2 już mi się podoba to rozwiązanie ![]() ![]() Cytat:
![]() ad. 2 ubierz się ciepło i smacznego ![]() Cytat:
![]() Cytat:
![]() ![]() ad. 2 no wychodzi na to, że niby tak ![]() Lecę wywiesić pranie na nasz gigantyczny balkon o szerokości mojej stopy ![]() ![]()
__________________
Edytowane przez malutka_24 Czas edycji: 2009-04-02 o 10:26 |
||||||
![]() ![]() |
![]() |
#280 |
Zakorzenienie
|
Dot.: Żony doskonałe PM2008
a ja nic nie robie..........mialam robic porzadki na poddaszu, ale jak zobaczylam ile tego jest to stwierdzilam ze sama tego robic nie bede
![]() na podworko tez nie wychodze bo strasznie wieje dzis- wiec szypanko oczu murowane!! ale za to po poludniu idziemy z tż na kawusie do mojej przyjaciolki!! kurcze ale nudyyyyy
__________________
![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
#281 | ||
Wtajemniczenie
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
|
Dot.: Żony doskonałe PM2008
Cytat:
![]() ![]() Cytat:
![]() Ja własnie zeszłam wszystkie sklepiki osiedlowe w poszukiwaniu wielkanocnych figurek marcepanowych (wiecie takich kurczaczków, baranków i zajączków ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
||
![]() ![]() |
![]() |
#282 | ||||||||
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
|
Dot.: Żony doskonałe PM2008
Witam w piękną wiosenkę
![]() słoneczko świeci to i samopoczucie lepsze ![]() Cytat:
![]() Cytat:
![]() fajne rozwiązanie, na pewno będzie świetnie wyglądało koniecznie fotki wklej jak już to zrobicie ![]() Cytat:
![]() suuuuper z tym ognichem... ja ostatnio byłam.. hmm nawet nie pamiętam kiedy ![]() no ubierz się grubo bo wieczory zimne jeszcze... Cytat:
![]() Cytat:
![]() dzisiaj idę poszukać jakichś butków wiosennych po fryzjerze ![]() ![]() Cytat:
udanych zakupków ![]() Cytat:
![]() ![]() Cytat:
![]() ja za pół godzinki spadam do fryca odezwę sie później ![]() |
||||||||
![]() ![]() |
![]() |
#283 |
Wtajemniczenie
|
Dot.: Żony doskonałe PM2008
Pochwalę się bluzeczkami jak mąż mi udostępni swój komputerek
![]() A mam superową wiadomość- jedziemy z mężem i ekipą na majówkę w góreczki Opawskie do Pokrzywnej-ot takie wzniesienia dla emerytów ![]() ![]()
__________________
![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
#284 |
Zadomowienie
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 028
|
Dot.: Żony doskonałe PM2008
Czy ja się dziś z Wami witałam? - chbya nie, a wiec
Dzień doberek ![]() Trochę udało mi się nadrobić. Izazusia – Ty to masz głowę do pomysłów, zresztą tak samo Czekoladka J super prezenty. Ja pomysły mam czasem, ale ciężko mi się zabrać do wykonania, szczególnie jak nie mam poparcia w danym przedsięwzięciu :/ Zapomniałam się Wam pochwalić, że dostałam od moich sobotnich gości świąteczny prezencik - jajko wielkanocne na patyczku – dzieło Dagetowych rączek oczywiście J … zapomniałam że Grześ też pomagał. Piękności! Kasieńko – super wyglądasz w tych spódniczkach. Każda jest inna i każda do Ciebie pasuje i podkreśla Twoją kobiecą figurkę J Mogę byś niedyskretna i zapytać jaki rozmiar stanika kupujesz (jakby co to może być na pw albo gg) – ja trochę przejrzałam tę stronkę i ciężko mi coś znaleźć na mój biuścik L Staniczki – cudne – zazdroszczę J Malutka ![]() Czekoladka79 – dobrze, ze sytuacja z mamą się częściowo rozwiązała/wyjaśniła. Widać, że Twoja mama miała częściowe podstawy do takiego zachowania. Mam nadzieję, że uda Wam się jeszcze porozmawiać i relacje miedzy Wami będą poprawne … niedługo święta, więc dobry moment. Widzę po cytatach, że poruszany był temat zaręczyn – ile par tyle rozwiązań i każde jedyne w swoim rodzaju – piękne i niezapomniane J moje były takie: Mój nie romantyczny mąż oświadczył mi się w kuchni, kiedy miałam ręce całe w pianie, bo zmywałam i do tego byłam na niego strasznie zła. To był dzień naszej 7 rocznicy. On do rocznic itp. świąt przywiązuje bardzo małą wagę a o kupowaniu mi kwiatków tak po prostu musiałam zapomnieć. Tego dnia przypomniałam mu dyskretnie który to dzień stycznia i zasugerowałam, że chętnie przyjęłabym jakiś kwiatek. Po powrocie do domu zaczęłam szykować uroczystą kolacyjkę i cały czas zastanawiałam się czy dostanę tego kwiatka czy np. po drodze nie będzie żadnej kwiaciarni. W końcu przyszedł i widzę, że kwiatka niet L Strasznie się wkurzyłam i było mi smutno. Zostałam w kuchni (nie odzywając się) i kończyłam to co miałam do zrobienia kiedy wszedł mąż (jeszcze wtedy nie mąż ![]() Mimo, że było to bardzo mało romantyczne miejsce i czas, nie zamieniłabym tych zaręczyn na żadne inne – słowa które mówił mój przyszły mąż kładą na łopatki wszystkie najpiękniejsze i najromantyczniejsze miejsca świata. Zaręczyliśmy się 7.01.2008, a na przełomie luty-marzec ustaliliśmy datę i zaczęliśmy szukać sali, no a we wrześniu pobraliśmy się ![]() Agunia – gratuluję sukcesów w pracy, żeby jeszcze finansowo docenili Twoją pracę – czego Ci życzę J Katey – odnośnie piesków, to możecie kupić przecież pieska bez rodowodu (nie cały miot ma prawo do rodowodu – chyba tylko 5 pierwszych szczeniaczków), ale z konkretnej hodowali i prawdopodobnie będzie on tańszy, i odpadnie Wam obowiązek wystawiania go na wystawach itp. Daguś – miło mi, że ma takie zdanie odnośnie mojego wiekowego wyglądu J … mi się wydawało, że tego dnia ja w ogóle nie wyglądałam ![]() Jak to się mówi pierwsze koty za płyty J Przykro mi z powodu Twojej koleżanki i jej maleństwa L Mooonik – witam nową żonę doskonałą i PM 2008 ![]() Kasieńko – przekaż Liloszkowi naszemu ![]() Anusia_piekniusia – trzymam kciukasy za pozytywne załatwienie sprawy z oporną klientką, niech się przekona na własnej skórze, że takie zachowanie nie popłaca. Zostały mi jeszcze 4 strony do nadrobienia, ale nie wiem czy dziś dam radę. Buziaczki ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
#285 | |
Zakorzenienie
|
Dot.: Żony doskonałe PM2008
Cytat:
![]() a jesli chodzi o marcepan to ja tez uwielbiam- najlepsze sa takie chlebki marcepanowe w czekoladzie ![]()
__________________
![]() ![]() ![]() ![]() |
|
![]() ![]() |
Najlepsze Promocje i WyprzedaĹźe
![]() |
#286 |
Zadomowienie
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
|
Dot.: Żony doskonałe PM2008
Witam tu gapcio panikarz
![]() Kurcze pies mi sie rozpycha na moich kolanach - fąfek jeden..... Anusia tunika swietna! Mega bzykanko góra ![]() Izka ![]() Paulinko moze slubne foty sa na wizazu w watku PM 2008 ktores tam czesci albo na nk tyle ze mnie nie masz w znajomych Daguś tak dokladnie podejrzewam ze moj pierscien mocy lezal i rechotał ze mnie jak go szukałam. Ups moze inteligent zna jakis przepis na dobry duszony makaron ![]() ![]() Czeko czekolada i czeresnie do siebie pasuja wiec bierz bzykanko ![]() ![]() Kasienka nikomu takiego prima apriliska nie zycze ![]() ![]() Kotek ![]() Dzasta ![]() Moonik na elektryzowanie sie polecam nawilzacz powietrza. Agusia ja cale zycie marzylam o psie ale zaraz przed tym tak sie balam ze po prostu nie dam rady podolac wszelkim obowiazkom etc. W koncu moj maz powiedzial ze mam nei panikowac i maluszek byl juz nasz Nie wiem czy napisalam wszystko co chcialam bo mam takei jazdy w pracy ze szukuje sie powoli z wypowiedzeniem ![]() Lece konczyc obiad, dziś: dorsz z zapiekaną cukinią ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
#287 |
Wtajemniczenie
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
|
Dot.: Żony doskonałe PM2008
dziewczyny muszę się pochwalić
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() oto moje meble do sypialni (za ok 2 tyśki) (wszystko z pierwszego zdjęcia plus komoda z drugiego)
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie" "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
|
![]() ![]() |
![]() |
#288 | |
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
|
Dot.: Żony doskonałe PM2008
Cytat:
![]() i będę prostować i wyjaśniać ![]() Jak ma się psa z rodowodem wcale nie trzeba z nim jeździć na wystawy! (kolejny mit pseudohodowców). Jedynie taki obowiązek jest, jeśli bierze się psa na prawach hodowlanych- czyli najczęściej dostaje się psiaka za dużo niższą cenę, ale zobowiązuje się do wystawiania go i dążenia do założenia hodowli. Ale to jest jeden, jedyny wyjątek. sofferko a co to się w pracy dzieje?
__________________
Edytowane przez agunia82 Czas edycji: 2009-04-02 o 15:20 |
|
![]() ![]() |
![]() |
#289 | |||||
Wtajemniczenie
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
|
Dot.: Żony doskonałe PM2008
Cytat:
![]() ![]() Cytat:
![]() Ad 2 Rzeczywiście specyficzne miałaś zaręczynki ![]() Ad 3 dzięki Kochana ![]() Cytat:
![]() Cytat:
![]() ![]() ![]() Cytat:
![]() ![]() |
|||||
![]() ![]() |
![]() |
#290 | ||||||||
Zakorzenienie
|
Dot.: Żony doskonałe PM2008
Cytat:
Cytat:
![]() Kiecki nawet nie zaczelam bo szyjac ciocine zaslonki zlamalam igle i czekalam na nowa dostawe (czyli az ciocia ze sklepu wroci), ale mam plana wystapic w niej we swieta wiec musze ja uszyc ![]() no to widac nie zagmatwalam zbytni. Jak tam polowanko na spodnie???? Cytat:
![]() Cytat:
![]() Cytat:
Moze brakowalo Ci troszke do idealnego wygladu ale tak zle to nie bylo heheh. Cytat:
![]() ![]() Cytat:
![]() Cytat:
![]() A marcepan tez uwielbiam niestety moj mezus nie ![]() Edytowane przez daget Czas edycji: 2009-04-02 o 18:08 |
||||||||
![]() ![]() |
![]() |
#291 | |
Wtajemniczenie
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 689
|
Dot.: Żony doskonałe PM2008
Cytat:
![]() Jak to ? Ja co roku takie kupuję i tylko jakoś w tym roku wszędzie są cukrowe. Obie wyglądają tak samo - białe figurki np baranka z jakims tam małym kolorem. tylko te z cukru są bardziej śnieżnobiałe a marcepanowe takie bardziej ecri ![]() Acha - i śliczne to jajuszko w twoim wątku ![]() ![]() |
|
![]() ![]() |
![]() |
#292 | |||||
Wtajemniczenie
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
|
Dot.: Żony doskonałe PM2008
Cytat:
![]() Cytat:
![]() Cytat:
![]() żałuj, żałuj ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Cytat:
![]() ad2. dzięki ![]() Cytat:
![]() meble będą już jutro do odbioru ![]() ![]() ![]()
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie" "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
|
|||||
![]() ![]() |
![]() |
#293 |
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
|
Dot.: Żony doskonałe PM2008
witanko
![]() kurcze od wczoraj ciagle boli mnie glowa i niedobrze mi ![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
#294 |
Wtajemniczenie
|
Dot.: Żony doskonałe PM2008
Oczywiście że możliwe-mam nadzieję że ich ze sobą nie mieszałaś!!! Spróbuj troszkę mleczka wypić-częściowo może to zneutralizować szkodliwe substancje
__________________
![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
#295 |
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
|
Dot.: Żony doskonałe PM2008
dzieki Izus wlasnie wyslalam malza do sklepu po mleczko...ogolnie "pracowalam" z plynem do toalet ale "przewinal" sie czasem taki spray..jednak sklaniam sie bardziej ku temu pierwszemu bo z nim mialam najwiekszy kontakt
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
#296 | |
Zadomowienie
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
|
Dot.: Żony doskonałe PM2008
Cytat:
Dużo by opowiadać, po krótce problemy z kasą i relacjami z szefostwem. Włascicielka pokazuje swoja prawdziwa twarz. O dziwne wzywa mnie na dywanik bo nie zaplacila mi naleznych mi pieniedzy i odmowilam dodatkowej pracy za grosze. Gdybym powiedziala Ci ta magiczna sume uwierz nie wiedzialabys czy masz śmiać sie czy płakać. Moge troche poczekac ![]() Wlasnie ogladam z mezem Twoje dziela i sie pyta: -masz ją na naszej klasie? -Tak to jest ... -Aaaaaa ![]() Zaraz Wam pokaze moje zdobycze tylko sie zdjecia zaladuja ![]() 1. Sukienka w sumie troche krotsza niz myslalam wiec chyba bede sobie musiala sprawic jakies leginsiory 2. Tunika tam gdzie jest czasrny pas na srodku jest jeszcze kokardka ![]() Dzastus oj wiemy jak sie cieszysz, super ze tak szybko bedziecie je mieli ![]() Edytowane przez soffera Czas edycji: 2009-04-02 o 19:15 |
|
![]() ![]() |
![]() |
#297 | |||||||
Zadomowienie
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
|
Dot.: Żony doskonałe PM2008
Cytat:
![]() ![]() Cytat:
Cytat:
Miłego gapienia .....tylko proszę się nie ślinić ![]() Cytat:
![]() ![]() ![]() Ad 2 Niestety ostatnio w dwóch niezaleznych szpitalach byłam badana i metody oraz leczenie wyglądają identycznie, więc wiem co mnie czeka - jakieś wylewy w jajnikach (tydzień zwijania się z bólu) kosmos ![]() Ale jak zawsze podejdę do tego z uśmiechem na twarzy i masą głupich pomysłów w głowie ![]() Ostatnio w szpitalu byłam na sali z taką fantastyczną starszą kobietką postrzeloną prawie tak jak ja no i się chichrałyśmy że w sumie fajnie tak .... leżymy sobie czytamy książkę, żarełko nam przynoszą to takie prawie agrowczasy ..... no a potem przez całą noc przyłaziła do nas ielęgniarka co 2 godziny, budziła nas i pobierała nam krew ..... no i po trzecim takim podejściu obie chichocząc stwierdziłyśmy, że my pier......my takie arowczasy i wracamy do domu ![]() ![]() ![]() Cytat:
![]() Ad 2 ![]() Cytat:
Cytat:
![]() Padam na ryj .... znów w pracy spedziłam 10 godzin .....ehhhh już mam tego dość ..... a jeszcze mam jakieś gówno do zrobienia w domu. A zaraz biegnę włoski farbowac, bo siwulce mi wylazły - ja mam juz pół łba siwego .....tylko u mnie siwizna oznacza mądrość inaczej ![]() No i muszę brwi wydepilować bo zarosłam jak małpa ![]() |
|||||||
![]() ![]() |
![]() |
#298 | ||||||
Wtajemniczenie
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
|
Dot.: Żony doskonałe PM2008
Kochane moje
![]() ![]() ![]() Cytat:
![]() oj wesoło, tłoczno i dużo do pisania i czytania było ![]() Cytat:
![]() Cytat:
![]() Cytat:
![]() fajne te mebelki i chyba nie wyszła tak drogo ![]() Cytat:
![]() ![]() ad. 2 zaraz idę wylukać ![]() Cytat:
![]()
__________________
|
||||||
![]() ![]() |
![]() |
#299 |
Wtajemniczenie
|
Dot.: Żony doskonałe PM2008
Droga Malutka i droga Kiniu
![]() ![]() ![]() Koteczku biedaczysko- napij się mleczka ale powoli bo Cię może naciągać. Ja tak piłam jak się kiedyś kwasu siarkowego nawdychałam. Ponoć aż zielona na buzi byłam bo degestorium zamiast wyciągać szkodliwe opary nawiewało nimi na mnie. Nauczycielki tż były zielone ze strachu i mnie mleczkiem (niestety bez Malibu) poiły. I tak na przyszłość kochaniutkie-nie mieszać ze sobą płynów(zwłaszcza różnych do toalet), a na kamień polecam techniczny kwasek cytrynowy- właśnie doszorowałam kabinę tym. A jak ubikacja kamieniem zarośnie to gorący roztwór wlewamy do muszli zostawiamy na jakiś czas i spłukujemy ![]() Sofko słoneczko poszukaj najpierw pracy zastępczej a potem myśl o wypowiedzonku. Trzymam kciuki by się wszystko skończyło jak sprawa z pierścionkiem zaręczynowym ![]() Daget przejrzałam Twoje cuda- golfik i mnie bardzo przypadł do gustu. I pisanka dla Madziczka również superowa ![]() A tak poza tym zgadnijcie kogo dzisiaj spotkałam w Obornikach?? Otóż naszą Kasieńkę z "Wielkim Zadkiem". Obejrzałam ją dokładnie i stwierdziłam naocznie że wielkie to ona miała tylko okulary...no i przepraszam-torbę ![]() ![]()
__________________
![]() ![]() |
![]() ![]() |
![]() |
#300 | |||
Wtajemniczenie
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
|
Dot.: Żony doskonałe PM2008
Cytat:
![]() ad. 2 śliczne te twoje zdobycze ![]() Cytat:
![]() ad. 2 to mógłby być ciekawy widok ![]() ad. 3 ej no nie jest tak źle ![]() ![]() Cytat:
![]() ![]() ad. 2 ![]() ![]()
__________________
|
|||
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
|



Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości) | |
|
|
Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.