Ostatnio testowałam cz.II - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-01, 21:15   #1081
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
no czech&speak strona

http://www.czechandspeake.com/
dziekuje, nie wiem czemu nie mogłam znaleźć
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 22:12   #1082
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez liquefy Pokaż wiadomość
dziekuje, nie wiem czemu nie mogłam znaleźć
no bo to sie faktycznie jakoś nie wyszukuje, zwłaszcza jak się zamiast and zawijaska wpisze
Do mnie juz doszły-tak ze to działa
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 14:56   #1083
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Właśnie testowałam i w sumie nadal testuję Hypnose Eau Legere, które dzisiaj do mnie przybyły. Ku mojemu zaskoczeniu i radości okazuje się, że nie mają w sobie mocno wyczuwalnych cytrusów. Są rzeczywiście w jakiś sposób lżejsze od EDP, ale nie potrafię wytłumaczyć, jak to się dzieje. Na pewno nie za sprawą rześkich nut cytrusowych. Za godzinkę okaże się, jak z trwałością - będą na mnie jeszcze czy już odlecą w dal.
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 19:17   #1084
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Testowala wczoraj nowa wersje Niny Ricci- zielone jablko.
Bardzo podobna do klasycznej, czuc te charakterystyczne nuty...
W sumie nie wiem po co wypuszczaja tak podobne zapachy, lekko tylko zmienione..
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 19:43   #1085
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
mialam trzecie badz czwarte podejscie do Poison. tak jak wszystkie pozostale Trucizny bardzo lubie, tak w/w mnie dotad odrzucala (...) gdy bylam z kims w perfumerii, to podtykalam te perfumy temu komus pod nos z komentarzem: "zobacz, niby drogie perfumy, a jak potrafia smierdziec!" - ba, chyba nawet pisalam o Poison w watku o smierdziuchach i inszych takich...
no i przyszla kryska na Matyska - ostatnio mnie cos tknelo i blotterek spryskalam przedmiotowym zapachem, wlozylam do kieszeni plaszcza i wyjelam dopiero w domu. i coz poczulam? cos... intrygujacego, zaiste
jakze sie ladnie rozwinal ten zapach, teraz znow go wacham i wacham. na pewno juz smierdziuchem bym go nie okreslila.
po prostu teraz bede dumac. i dumac. i dumac.
Siarka ja mam z Poison - tym klasycznym podobnie. Czaję się na niego, testuję i testuję i chyba kiedyś zakupię. Niesamowicie trwałe i pieknie się rozwijają. Na pewno miłość ale od któregoś tam podejścia.

W temacie testowałam Very Irresistible Absolute
na początku szok - ah, oh, cudowny Joop Femme z najpiękniejszymi nutami, wibrujący i sensualny a chwila potem same kwiatki, ładne ale tylko kwiatki.
Dam mu szansę jeszcze, może cieplejsza pora będzie mu bardziej sprzyjać
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 19:55   #1086
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

W tej chwili testuję Santal Blanc SL. Na razie trudno mi go określić i rozebrać na czynniki pierwsze, to połączenie wilgotnego drewna, posmaku ziołowego i pieprzu w dużej ilości.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 20:35   #1087
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
W tej chwili testuję Santal Blanc SL. Na razie trudno mi go określić i rozebrać na czynniki pierwsze, to połączenie wilgotnego drewna, posmaku ziołowego i pieprzu w dużej ilości.
To masz szczęście, że takie piękne składniki czujesz. Dla mnie Santal Blanc to zapach drewna takiego jak w kredkach plus coś w rodzaju przyprawy jak Vegeta
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-02, 20:37   #1088
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez lavenderfay Pokaż wiadomość
To masz szczęście, że takie piękne składniki czujesz. Dla mnie Santal Blanc to zapach drewna takiego jak w kredkach plus coś w rodzaju przyprawy jak Vegeta
Tego drewna z kredek nie czuję, ale ów pieprz to taki przyprawowy jest, trochę pieprzu, trochę maggi Ale na razie pierwsze koty za płoty, w pomieszczeniu bardziej pieprznie pachnie, na zewnątrz lekko... cytrusowo-ziołowo?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 20:47   #1089
lavenderfay
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 544
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
...w pomieszczeniu bardziej pieprznie pachnie, na zewnątrz lekko... cytrusowo-ziołowo?
??? no to jeszcze lepiej, gdzie tam u mnie takie skojarzenia, ech zdaje się, że SL niestety nie dla mnie , tyle już testowałam
lavenderfay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 20:51   #1090
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez lavenderfay Pokaż wiadomość
??? no to jeszcze lepiej, gdzie tam u mnie takie skojarzenia, ech zdaje się, że SL niestety nie dla mnie , tyle już testowałam
Jutro jeszcze potestuje, to opisze dokładniej, ale on sie na mnie zmienia w zalezności, czy jestem w środku czy na worze.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-02, 20:57   #1091
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

testuję sobię ambrowego ruska, no i powiem Wam że jak już się alkohol wszelaki z nigo ulotni ( z tym że ja w nim Czuję też martini) to on pachnie mi jak Prada i dałabym sobie łeb uciąć że w nich jest paczula

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2009-04-02 o 21:02
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 09:22   #1092
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

A ja pare dni temu dorwalam nowego Rodrigueza w srebrnej butelce. Nie wiem czy to jest nowy zapach czy jakas wersja limitowana, ale pachnie zupelnie inaczej niz klasyk. Calkiem ladny zapach, ale po 2 dniach na paseczku zrobil sie jakis taki dziwnie cytrusowy Moze macie juz wlasne zdanie na temat tego zapachu?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 10:01   #1093
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
A ja pare dni temu dorwalam nowego Rodrigueza w srebrnej butelce. Nie wiem czy to jest nowy zapach czy jakas wersja limitowana, ale pachnie zupelnie inaczej niz klasyk. Calkiem ladny zapach, ale po 2 dniach na paseczku zrobil sie jakis taki dziwnie cytrusowy Moze macie juz wlasne zdanie na temat tego zapachu?
Zgłosiłam ten nowy zapach Rodrigueza do KWC, to Essence EDP, upolowałam przedwczoraj na Allegro próbkę 4ml, wczoraj już dotarła do mnie, zresztą fiolka duża i niespotykana, pierwszy raz widze taką.
Zapach dziwnie drażniący, czysto-świeży. Nic z klasyka For Her, ani EDT, czy też EDP, zupełnie nie ta bajka. Czyste drażniące mydło i to nie delikatne zapachowe mydełko, raczej ostra kanciasta czystość.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/

Edytowane przez bluegirl
Czas edycji: 2009-04-03 o 10:05
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 11:41   #1094
magdulenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdulenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: B-awaria ;)
Wiadomości: 8 630
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Wczoraj testowałam J. Galliano i She Wood.
Ale to nie był mój dzień na testy
Najpierw urwałam "psikadło" z tej butli (bo myślałam, że to G jest korkiem), zanim udało mi się to na nowo zamocować i się "psiknąć", zrzuciłam z półki Kenzo Flower Oriental - na szczęście się nie potłukł!
I uwierzcie - nikt się moimi wypadkami nie zainteresował!
Zapach Galliano - na początku wkurzający, nie potrafię tego inaczej określić, po prostu mnie denerwował. Gdybym mogła, umyłabym natychmiast nadgarstek. Jednak po chwili wyszło coś tak pięknego, że Chyba takie udane połączenie kadzidła i paczuli z kwiatami. Kolejna flacha na listę muszmieciową
She wood - no ja nie wiem, gdzie tam wood. Kfiotki!
Owszem przyjemne i noszalne, ale kfiotki. Bardzo nietrwałe na dodatek. Butla piękna
__________________
Wciąż szukam...





5269

Edytowane przez magdulenka
Czas edycji: 2009-04-06 o 20:28 Powód: literówka
magdulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 13:18   #1095
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Essence NR - Bluegirl, dzieki za przypomnienie nazwy Wlasnie mam na lapce i wacham. masz 100% racji - mydelko, czysto-swieze. Mnie sie ejdnak ten zapach bardzo podoba, chociaz nie na tyle, zeby do miec. 50-ka kosztuje az 360 zl, za ta cene wole miec jakiegos niszowca.
Sisley 1 2 i 3 - profilaktycznie zamowilam probki, bo dzis testowalam to wszystkot ylko an papierkach. Wrazenia troche dziwne. 1-ka jest podobna do Eau du soir, taka klasyczna, lekko szyprowa. Cytruski jakies niewyrazne. 2-ka ziolowa. 3-ka chyba najciekawsza, ale nie umiem opisac
Poza tym 3 swiezaki wiosenne:
Fresh blossom be delicious DKNY - kwiatki-sratki, pewnie, ze ladne i przyjemne, ale brak im charakteru. jest swiezosc.
Euphoria spring cos tam - odswiezona landrynka, niezwykle podobna do pozycji powyzej oraz do Max mary Zest musk. Wszystko identycznie pachnie.
She wood jeszcze nie mieli w zadnym Douglasie, moze bedzie jutro?
W Sephorze widzialam letnie edycje Amor amor i Prady, zadnej nie wachalam nawet, po prostu nie uznaje tych wszystkich wariacji i limitowanek.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-03, 20:15   #1096
Twitter
Zakorzenienie
 
Avatar Twitter
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lover Silesia
Wiadomości: 4 684
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Laundromat Demeter faaaaktycznie. Biały Jeleń? Środki pirąco-czyszczące? Wrażenie czystości 100% Odlot (niemalże równy SBB ).
Fig Leaf Demeter- figa oczywista, bardzo figowa, tak jak figa w wyobrażeniu pachnie (ale najbardziej z fig podoba mi się Fragonard )
Dzisiejsze testy sponsorowała agnieszka1970, za co dostaje kosz ciasteczek od Ciasteczkowego
__________________
Wymiany kosmetyczne?
Twitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 08:11   #1097
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez ropuszka Pokaż wiadomość
Essence NR - Bluegirl, dzieki za przypomnienie nazwy Wlasnie mam na lapce i wacham. masz 100% racji - mydelko, czysto-swieze. Mnie sie ejdnak ten zapach bardzo podoba, chociaz nie na tyle, zeby do miec. 50-ka kosztuje az 360 zl, za ta cene wole miec jakiegos niszowca.
Sisley 1 2 i 3 - profilaktycznie zamowilam probki, bo dzis testowalam to wszystkot ylko an papierkach. Wrazenia troche dziwne. 1-ka jest podobna do Eau du soir, taka klasyczna, lekko szyprowa. Cytruski jakies niewyrazne. 2-ka ziolowa. 3-ka chyba najciekawsza, ale nie umiem opisac
Poza tym 3 swiezaki wiosenne:
Fresh blossom be delicious DKNY - kwiatki-sratki, pewnie, ze ladne i przyjemne, ale brak im charakteru. jest swiezosc.
Euphoria spring cos tam - odswiezona landrynka, niezwykle podobna do pozycji powyzej oraz do Max mary Zest musk. Wszystko identycznie pachnie.
She wood jeszcze nie mieli w zadnym Douglasie, moze bedzie jutro?
W Sephorze widzialam letnie edycje Amor amor i Prady, zadnej nie wachalam nawet, po prostu nie uznaje tych wszystkich wariacji i limitowanek.
Essence pojawiło się już na Allegro, widziałam wczoraj 50ml - 155zł u nowego co prawda Sprzedawcy- mała ilość komentarzy, ale są też u innych ciut jednak droższe 50ml -200zł.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 10:13   #1098
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Essence pojawiło się już na Allegro, widziałam wczoraj 50ml - 155zł u nowego co prawda Sprzedawcy- mała ilość komentarzy, ale są też u innych ciut jednak droższe 50ml -200zł.
Ponosilam go troche wczoraj i zaczal mnie wnerwiac, wiec dam sobie spokoj Ale dzieki za informacje
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 16:41   #1099
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Amour Indian Holi Kenzo - paskudztwo. Żadnej wiśni, a tak na nią liczyłam! Piżmo i kadzidło, nic więcej. Mdli mnie od tego zapachu.
Santiago Huckleberry Voluspa - cudeńko Jagódki + słodka śmietanka. Mniam. Jadalny. Nietrwały
The Different Company, Jasmin de Nuit EDT - łał. Podobny zapach do Słonika Kenzo, ale bardziej znośny. Pikantny, orientalny. Piękny!!! Cynamonowy. Zero jaśminu.
Moschino Glamour - "kwiatki sratki" z wodną nutą
Ralph Lauren Notorious - ciekawy zapach, ale zbyt mydlany. Cytrusowo-kwiatowy, interesujący, ale to mydło mnie odpycha.
Hypnose Lancome - o żesz, ale śmierdziel. Mocny, rażący w nos, kojarzy mi się z Code Armaniego, oklepany. Wyczuwam porzeczki. Za słodki.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-06, 17:24   #1100
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Trzy nowe Sisleje. Zupełnie wstepnie.
Jedynka najbardziej podobna do Soir d L. Dwójka- fantastyczne zielsko, świetna, Trójka- jakas mikra i nijaka.
__________________
Kot najgorszego sortu
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 17:50   #1101
eldl
Raczkowanie
 
Avatar eldl
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 240
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

.

Hypnose Lancome - o żesz, ale śmierdziel.


Usmialam sie !
eldl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 19:19   #1102
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Glamour, Moschino - podoba mi się! Niby cuytrusowy, gdzieś tam lilia wodna w składzie, czyli ogólnie nie moja bajka..ale całość jest cudna - radosna, nieskomplikowana, budząca jakieś miłe skojarzenia u mnie, właśnie odbieram ten zapach jako rozkoszny, radosny, odrobinę rozleniwiający. Czyżby muszmieć na lato? Niewykluczone
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-06, 19:34   #1103
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Kate Moss Summer Time
Buteleczka podobna do poprzednich perfum Kate, tylko ze w zoltym kolorze. Zapach okropny...pachnie jak bukiet takich łąkowych, chwastowatych kwiatów, jakie kiedyś zbierałam będąc mała. Po godzinie trzymania ich w domu czy na tarasie musialam je wywalic, bo nie moglam zniesc tego zapachu. Meczacy, duszacy, upierdliwy, chwastowaty...Podobnie z tymi perfumami, psiknelam i po chwili karteczka z zapachem poleciala do kosza...

Thierry Mugler Alien Sunessence
Klasycznego Aliena nie trawie...ta wersja jednak bardzo mi sie podoba.... Bardzo mily, swiezy, fajny zapach, swietnie i dlugo wyczuwalny w powietrzu, nie tylko przy wachaniu nadgarstka
.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kate.jpg (23,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg alien.jpg (12,7 KB, 1 załadowań)

Edytowane przez Hawa
Czas edycji: 2009-04-06 o 19:35
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 10:23   #1104
danaida
Zadomowienie
 
Avatar danaida
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 076
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

ETRO, Messe de Minuit jest piękne i intrygujące... Dużo cynamonu, dzikiego miodu i kadzidła. To przede wszystkim... Zapach wibruje: jest albo skrajnie słodki i kobiecy albo przez ulotną chwilę wyraziście ostry i męski. Mimo pojawiającej się ostrej nuty zapach wyraźnie ewoluuje w kierunku słodyczy... ku niej ewidentnie ciąży...

Jest piękny, ale ubolewam, że nie ma w nim tej śmierci, o której tyle Wizażanek pisało . Miałam wielką ochotę na mroczną podróż w krainę wyobraźni, pełną posępności, bezkresnej czerni i chorego lęku... a tu żadnych pejoratywnych i gwałtownych przeżyć zapachowo-wizualnych

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Glamour, Moschino - podoba mi się! Niby cuytrusowy, gdzieś tam lilia wodna w składzie, czyli ogólnie nie moja bajka..ale całość jest cudna - radosna, nieskomplikowana, budząca jakieś miłe skojarzenia u mnie, właśnie odbieram ten zapach jako rozkoszny, radosny, odrobinę rozleniwiający. Czyżby muszmieć na lato? Niewykluczone

niestety, na mnie ciekawie pachniał przez kilka minut a później zrobił się nijaki i zniknął w jakąś godzinę pozostawiając niewyraźną smugę zapachu. Zauważyłam, ze Moschino generalnie mnie nie lubi.
danaida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 10:49   #1105
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez danaida Pokaż wiadomość
ETRO, Messe de Minuit jest piękne i intrygujące... Dużo cynamonu, dzikiego miodu i kadzidła. To przede wszystkim... Zapach wibruje: jest albo skrajnie słodki i kobiecy albo przez ulotną chwilę wyraziście ostry i męski. Mimo pojawiającej się ostrej nuty zapach wyraźnie ewoluuje w kierunku słodyczy... ku niej ewidentnie ciąży...

Jest piękny, ale ubolewam, że nie ma w nim tej śmierci, o której tyle Wizażanek pisało . Miałam wielką ochotę na mroczną podróż w krainę wyobraźni, pełną posępności, bezkresnej czerni i chorego lęku... a tu żadnych pejoratywnych i gwałtownych przeżyć zapachowo-wizualnych

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------




niestety, na mnie ciekawie pachniał przez kilka minut a później zrobił się nijaki i zniknął w jakąś godzinę pozostawiając niewyraźną smugę zapachu. Zauważyłam, ze Moschino generalnie mnie nie lubi.
kurczaki..no...no mnie messe to obsiusiana choinka
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 11:12   #1106
danaida
Zadomowienie
 
Avatar danaida
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 076
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
kurczaki..no...no mnie messe to obsiusiana choinka
czyli też oryginalnie, no chyba, że to choinka cmentarna wtedy element śmierci i mroku, by wystąpił...
danaida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 14:21   #1107
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Testuję Kate Moss Summer i jestem zachwycona. Tak, jak klasyczna rozwija się dość prostacko po obiecującym początku, o tyle summer to dla mnie herbaciana róża, prawdziwa, ciut cierpka. Da się nawet porównać do róży lutkowej. Najmilsze zaskoczenie lata.
Nowa Prada pomarańczowa- niestety, dla mnie porażka. Nieciekawy syntetyk, na szczęście mało trwały.
Rodriquez Essence- odświeżacz cytrusowy, na dodatek rozpuszczający wszystkie mikroby, kamienie, rdzę i śluzówkę w nosie. For Her lubię i cenię.
justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 17:06   #1108
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

A ja dopiero wczoraj poznałam Sun Moon Stars KL! Lepiej późno niż później. Piękna flaszka, zapach też całkiem całkiem Ale nie kupię Zbyt charakterystyczne i jednolite zapachy mnie nużą i irytują swoją nieustępliwiością. Recenzja już na KWC.
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 18:56   #1109
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

wypad do douglas:
- Borneo-podpleśniałe kakao w piwnicy, a piwnica jest zimna i ciemna( normalnie czuję jak mi wieje od blottera) podobne do cocona
- He Wood- ani he , a juz na pewno nie wood
- Rousse-no cynamon nie da sie ukryć, ale ja czuję w nim jaśmin
- Sisley ten z 1- to był bląd
-Un Parfum de sens&bois- fiołki tak, drewno jest, są tez korniszonki. Zapach dosyc ciekawy, ale z tych mało wyczuwalnych, prawie od razu po aplikacji trzeba ryc w nadgarstku, po 2 godzinach nie czuję już nic

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2009-04-07 o 19:42
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 19:21   #1110
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Ostatnio testowałam cz.II

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Trzy nowe Sisleje. Zupełnie wstepnie.
Jedynka najbardziej podobna do Soir d L. Dwójka- fantastyczne zielsko, świetna, Trójka- jakas mikra i nijaka.

Tez wstępnie, bo naręcznie, wtórne są, ale ta jakość to sie czuuuuje, świdrująca jedynka to Eau du Soir troszke zmiękczona słodyczą gumy balonowej, dwójka,znana, znana, miałam kiedys ten zapach na sobie, Passion Dance Avonu, wypisz wymaluj
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.