Misja w Zambii - część III - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-09, 11:33   #4981
MartaiMaciej
Raczkowanie
 
Avatar MartaiMaciej
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 355
Dot.: Misja w Zambii - część III

MARKU napisz jak coś będziesz wiedział. Mocno trzymamy kciuki i jesteśmy razem z Wami.

Nelu dobrze byłoby się dowiedzieć, czy może płacić w ratach i w jakiej wysokości byłoby za pół roku, bo może wspólnymi siłami uzbieralibyśmy na pierwszą ratę i mógłby zacząc studia od czerwca ( nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale rok akademicki zaczyna się tam w czerwcu - bo Mubanga tak zaczyna)? Szybciej zacznie, to szybciej skończy. Dobrze byłoby również liczyć na bieżąco wpłaty, to wiedzielibyśmy jakby brakowało coś do drugiej, czy kolejnej raty. I prosiłabym o info czy to dwa, czy trzy lata, bo jak dwa to muszę zmienić dyspozycję i jej wysokość.

Edytowane przez MartaiMaciej
Czas edycji: 2009-04-09 o 11:50
MartaiMaciej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 12:04   #4982
beautyb
Raczkowanie
 
Avatar beautyb
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
Dot.: Misja w Zambii - część III

Cytat:
Napisane przez mazAvy Pokaż wiadomość
Agnieszka - 15 minut temu wjechała na blok operacyjny, składają udo, mam stresa na maxa
Natalia - stan bez zmian, pomalutku do przodu

potrzebowałbym namiary na jakiegoś zaufanego chirurga szczękowego,
muszę szczerze porozmawiać z kolejnym (bo już rozmawiałem z 2ma) czy można odłożyć operację do wtorku

Marek
Niestety, nie znam żadnego chirurga
Myślę o was ciepło nieustannie.
Trzymajcie się, Kochani
beautyb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 12:07   #4983
nicola2002
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 411
GG do nicola2002
Dot.: Misja w Zambii - część III

Cytat:
Napisane przez New_Rock Pokaż wiadomość
Osobiście obwiązuję podwójnym sznurkiem - jeśli przez pół roku mają tą paczką rzucać po różnych magazynach... to niech łapią za sznurek, no i pewniejsze, że się to wszystko nie rozleci.

Taśmą oklejam swoją drogą - też powinna trzymać, ale... łatwiej rozciąć "przypadkiem" taśmę niż sznurek
New_Rock dzięki bardzo za info, to popędzę jeszcze dzisiaj po sznurek.

Ava, trzymaj się!
__________________
17.05.2009
Antosia jest już z nami!
DZIĘKUJĘ
nicola2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 12:12   #4984
Nela85
Raczkowanie
 
Avatar Nela85
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Oslo, Pobierowo, Szczecin, Poznań - już sama nie wiem gdzie mieszkam ...
Wiadomości: 213
GG do Nela85 Send a message via Skype™ to Nela85
Dot.: Misja w Zambii - część III

Ava - trzymaj się na tej operacji. Myślę o Tobie i Twoich dwóch skarbach 0 jak się muszą o Ciebie martwić...

Co do Pana Moyo to czekam na odpowiedź od niego - jak to dokładnie wygląda. Ale on nie ma internetu na co dzień, więc trochę to może potrwać... Nie jestem pewna, czy na składanie podań nie jest już za późno. Ale wszystkiego się dowiemy.
Kochana Siostro Józefo - proszę wypytać Pana Moyo - poprosić żeby napisał, niech mu Siostra powie ile tu dobrych i życzliwych ludzi o nim myśli i chce pomóc

A teraz dobre wieści. Tak narzekamy na naszą pocztę, a tu przesyłka z bizuterią wysłana wczoraj ze Szczecina dziś już jest u Pyziulki !!!! Mało z krzesła nie spadłam
Ale teraz pytanie do Was - bo mamy dylemat. Wysyłać listem zwykłym czy poleconym. Różnica 2 zł. Ja pokryję przesyłkę niezależnie od Waszego wyboru. Ale decyzję podejmijcie Wy kochani
Nela85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 12:24   #4985
Pyziulka
Rozeznanie
 
Avatar Pyziulka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 606
GG do Pyziulka
Dot.: Misja w Zambii - część III

Cytat:
Napisane przez Nela85 Pokaż wiadomość
A teraz dobre wieści. Tak narzekamy na naszą pocztę, a tu przesyłka z bizuterią wysłana wczoraj ze Szczecina dziś już jest u Pyziulki !!!! Mało z krzesła nie spadłam
Ale teraz pytanie do Was - bo mamy dylemat. Wysyłać listem zwykłym czy poleconym. Różnica 2 zł. Ja pokryję przesyłkę niezależnie od Waszego wyboru. Ale decyzję podejmijcie Wy kochani
Ja o mało zawału nie dostałam jak zobaczyłam tyle cudeniek A poczta polska sie spisała - duzo wysyłam i dostaję ale pierwszy raz priorytet oznaczał priorytet! Wieczorkiem jak bedę w domku skontaktuję sie z kazdym w sprawie terminu wysyłki i ewentulnych zmian w zamówieniu - o czym pisała Nela. Teraz niestety jestem w pracy i nawet zdjęć nie mogę wam przesłac, ale jak macie pytania to piszcie na PW
Pyziulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 12:24   #4986
beautyb
Raczkowanie
 
Avatar beautyb
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
Dot.: Misja w Zambii - część III

Cytat:
Napisane przez Nela85 Pokaż wiadomość
A teraz dobre wieści. Tak narzekamy na naszą pocztę, a tu przesyłka z bizuterią wysłana wczoraj ze Szczecina dziś już jest u Pyziulki !!!! Mało z krzesła nie spadłam
Ale teraz pytanie do Was - bo mamy dylemat. Wysyłać listem zwykłym czy poleconym. Różnica 2 zł. Ja pokryję przesyłkę niezależnie od Waszego wyboru. Ale decyzję podejmijcie Wy kochani
Mnie się wydaje, że lepiej zwykłym listem
Z odbiorem poleconego jest później zamieszanie (bo zazwyczaj nikogo nie ma w domu, kiedy przychodzi listonosz). No i te 2 złote razy kilkanaście, -dziesiąt (?) przesyłek robi już różnicę.
Takie w każdym razie jest moje zdanie
beautyb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 13:25   #4987
Dla ciebie J.
Rozeznanie
 
Avatar Dla ciebie J.
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 993
Dot.: Misja w Zambii - część III

Z wiadomości od Marka:
"Agnieszka jest już po operacji,wszystko ok.
z operacją szczęki chyba poczekamy do wtorku"



Z listem poleconym jest o tyle dobrze,że wiadomo że dotrze,a jeśli nie to jest odszkodowanie,
natomiast list zwykły hm..wiadomo tylko....nic,ani kiedy wysłany ani gdzie teraz jest no i jak zginie to szukać można w Koluszkach przy dobrych wiatrach,czasami można odnaleźć....
ale jak chcecie
__________________
filmikiZobaczcie koniecznie Afrykę.




www.adopcjaserca.pl




Edytowane przez Dla ciebie J.
Czas edycji: 2009-04-09 o 13:28
Dla ciebie J. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 13:29   #4988
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Misja w Zambii - część III

Cytat:
Napisane przez beautyb Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że lepiej zwykłym listem
Z odbiorem poleconego jest później zamieszanie (bo zazwyczaj nikogo nie ma w domu, kiedy przychodzi listonosz). No i te 2 złote razy kilkanaście, -dziesiąt (?) przesyłek robi już różnicę.
Takie w każdym razie jest moje zdanie
Zgadzam się
Dla Ciebie J. masz rację, ale z drugiej strony, to jest 2 zł wiecej dla Neli.
Chyba, ze zwrócimy jej za przesyłkę (na co jednak nalegam!)

Cytat:
Napisane przez Dla ciebie J. Pokaż wiadomość
Z wiadomości od Marka:
"Agnieszka jest już po operacji,wszystko ok.
z operacją szczęki chyba poczekamy do wtorku"

No, przynajmniej jedna operacja juz za nią.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2009-04-09 o 13:31
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 16:20   #4989
dodus_90
Raczkowanie
 
Avatar dodus_90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Bunclody/Waterford(irl)/Nowy Sącz
Wiadomości: 217
Dot.: Misja w Zambii - część III

czesc Wszystkim
ja chcialam zlozyc zyczenia wszystkim jubilatom
Marek fajnie, ze jestes z nami i, ze dzieki Tobie wiemy co sie dzieje z Ava, wszyscy jestesmy z Wami i pamietamy w modlitwach
Nela faktycznie poczta chociaz raz pokazala na co ja stac ! a wlasnie pyziulka ja jeszcze nie wyslalam ci potwierdzenia wyslania przelewu, ale postaram sie zrobic to dzis wieczorem
pozdrawiam wszystkich serdecznie
dodus_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 17:07   #4990
New_Rock
Rozeznanie
 
Avatar New_Rock
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 714
Dot.: Misja w Zambii - część III

Cytat:
Napisane przez mazAvy Pokaż wiadomość
potrzebowałbym namiary na jakiegoś zaufanego chirurga szczękowego,
muszę szczerze porozmawiać z kolejnym (bo już rozmawiałem z 2ma) czy można odłożyć operację do wtorku
Na Cafe Dom i Rodzina na Allegro polecają (ale w sprawie nogi) Szpital Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich
http://allegro.pl/phorum/read.php?f=...36800&t=636800
Przejrzyj wszystkie odpowiedzi w tym wątku.

Jeśli masz konto na Allegro, możesz zapytać (w tym wątku albo założyć nowy wątek) o chirurga szczękowego - może coś ktoś doradzi.
__________________
poCZATuj z nami!
CENNIK POCZTY =>suwak na Afryka
(paczka ekonomiczna 20 kg [max] = 187 zł)
New_Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 17:34   #4991
beautyb
Raczkowanie
 
Avatar beautyb
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
Dot.: Misja w Zambii - część III

Kochani,
jutro rano jadę do mamy i pewnie nie będę miała za dużo czasu, by tu zaglądać.
Tak więc już teraz życzę Wam pięknych, radosnych i pełnych słońca dni - i to nie tylko w te Święta

Bogna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg radosnych świąt.jpg (47,7 KB, 9 załadowań)
beautyb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 22:01   #4992
Animator
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 835
GG do Animator
Dot.: Misja w Zambii - część III

Cytat:
Napisane przez suzi82 Pokaż wiadomość
No to ja dziękuję Dzisiaj ćwierć wieku za mną :
Suzi Moja żonka też miała te dwie cyfry, ale odwrotnie i chętnie by się zamieniła.

Cytat:
Napisane przez suzi82 Pokaż wiadomość
Dziekuje za zyczonka zapraszam na jeszcze cieple ciasto wlasnie upieklam
Suzi szkoda,że mam przerwy w forum to może bym się na to ciasto załapał. Gratulacje

[QUOTE=beautyb;11793560]Najlepszego, Suzi!
Ja też rocznik '84 - 25 lat kończę w sierpniu
Beautyb Ja to tyle miałem już w 73.


Cytat:
Napisane przez Tatyana29 Pokaż wiadomość
Mam pytanie z innej jak się to mówi beczki. Czy ktos z Was pije herbate z firmy LIPTON ( smak dowolny)? Proszono mnie o zbieranie przywieszek (kartonowe prostokąciki na końcu sznureczka) ktoś z moich znajomych zbiera to dla jakiegoś dziecka by mogło od firmy LIPTON mieć zasponsorowany wózek inwalidzki. Niestety trzeba tego bardzo dużo, więc robię akcję gdzie sie da, bo wtedy niewielka liczba ,ale od wielu osób da rezultaty. Gdyby ktos chciał pomóc proszę napisać na forum podam wtedy prywatny mój adres i po nazbieraniu chocby niewielkiej liczby można mi przysłać . Pozdrawiam wszystkich an forum
Tatyana Pijemy różne cherbaty, ale Lipton też i obiecuję te kartoniki pozdejmować i Ci je wyślę. Podaj na priv adres

Cytat:
Napisane przez beautyb Pokaż wiadomość
Kochani,
jutro rano jadę do mamy i pewnie nie będę miała za dużo czasu, by tu zaglądać.
Tak więc już teraz życzę Wam pięknych, radosnych i pełnych słońca dni - i to nie tylko w te Święta

Bogna
Drodzy Forumowicze Ja też życzę wszystkim radosnych i ciepłych świąt Wielkanocnych, niech Chrystus Zmartwychwstały obdarza Was wszystkich dalej taką życzliwością do pięknych spraw do pomocy potrzebujacym.
Szczególne życzenia kieruję do Avy, Marka i Natalki, których miałem przyjemność poznać w Tychach. Wracajcie szybko do zrowia.
__________________
"Misje dotyczą wszystkich chrześcijan"
Redemptoris Missio JPII

Mój blog: www.tereska-misje.blog.onet.pl
Animator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 12:56   #4993
Karotka87
Raczkowanie
 
Avatar Karotka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 115
Dot.: Misja w Zambii - część III

Kochani,
Chciałabym złożyć wam najserdeczniejsze życzenia świąteczne, te zwyczajne o zdrowiu, pogodzie ducha, dużej dozie optymizmu i spełnieniu marzeń- bo właśnie te proste są, jak nasz chleb, który zawsze syci, nigdy się nie nudzi o oby nigdy go nam nie zabrakło.

Chciałabym także podziękować Neli za zrobienie i mojej kochanej Pyziulce za wysłanie- zdjęć mojej córeczki Kilka postaram się załączyć

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zambia 836.jpg (172,3 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zambia 825.jpg (183,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zambia 824.jpg (171,5 KB, 19 załadowań)
Karotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 14:02   #4994
Renia11
Raczkowanie
 
Avatar Renia11
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 141
GG do Renia11
Dot.: Misja w Zambii - część III

Witam serdecznie!
Z okazji świąt Wielkanocnych

życzę Wam wszystkiego tego,
co od Boga pochodzi.
Oby skrzydła wiary przykryły
kamienie zwątpienia
i uniosły serca ponad przemijanie.

Wszystkiego Dobrego,
Jajka wielkiego, malowanego,
zielonej łączki, na której zajączki
jedzą makowce i pasą owce.


AVA dla Ciebie i córeczki duuuuużo zdrówka


NELA serdeczne dzięki za piękne zdjęcia

Pyziulko Tobie podziękowanie za błyskawiczne przesłanie fotografii rzeczywiście piękny prezent świąteczny

Pozdrawiam całą rodzinkę adopcyjną!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 422. Gift Phiri-Mulamba.jpg (57,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zambia 982.jpg (53,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (51,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zambia 981.jpg (40,6 KB, 13 załadowań)
__________________
KAROLEK I MIŁOSZEK.
Adopcja Serca: ''nasze" dzieciaczki GIFT i Christine

Edytowane przez Renia11
Czas edycji: 2009-04-10 o 14:08
Renia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 14:17   #4995
_MAMA_
Zakorzenienie
 
Avatar _MAMA_
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 3 412
GG do _MAMA_
Dot.: Misja w Zambii - część III

jaka śliczniutka i tu dokładnie widac co mówiły dziewczyny, że do zdjecia dziecko jest przebierane w najlepsze ubrania, bo dziewczynka mna drugim planie jest w stroju "naturalnym " i to mi sie podoba, ale z drugiej strony jeszcze ciężej jak sie widzi te wszystkie zdj że nie można dzieciaczka wycałować i wyprzytulać tylko tak patrzeć na ekran lub papier :/




jeszcze tylko wkleję maila od pewnej siostry Referentka Misyjna Zgromadzenia

i zmyklam bo woła mnie córeczka a ma zapalenie oskrzeli :/

Wszystkim rodzicom adopcyjnym i misyjnym pomocnikom, życzę błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy.
Niech Zmartwychwstały Chrystus swoją Miłością opromieni każde otwarte na potrzebujących serce, a Boża Radość i Nadzieja, zawsze towarzyszą Waszemu zaangażowaniu dla sprawy Misji. Doświadczenie dobroci serca niech innym pomoże odnależć czekającego Jezusa
Wasza pomoc, każdy okruch ludzkiej wrażliwości, miłości - jest śladem, ścieżką do Niego. Z serdecznym pozdrowieniem. Szczęść Boże. S. Vianney`a

Ps. Chciałabym, żeby spotkania rodziców adopcyjnych - przynajmniej raz na jakiś czas - odbywały się w naszych domach, np. w Domu Generalnym w Mikołowie, mamy dosyć duże domy rekolekcyjne w Jastrzębiu, Pszowie. Myślę, że chętnie włączyłyby się również inne siostry. Pozdrawiam

ja jeżeli nie bedize okazji przyłączam sie do życzeń s. Vianey
przytulam każdego z Was i życzę błogosławionych Swiat !!!
a tutaj kliknijcie dopiero w Niedzielę


Edytowane przez _MAMA_
Czas edycji: 2009-04-10 o 14:21
_MAMA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 14:20   #4996
EwikW
Raczkowanie
 
Avatar EwikW
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 31
Dot.: Misja w Zambii - część III

Kochani,
Niech te święta Wielkiej Nocy
spłyną rzeką Boskiej mocy,
otuliwszy serca Wasze spokojem i radością.
Życzę Wam chwil refleksji i chwil radości
spędzonych wspólnie przy rodzinnym stole

Ava, Natalko szybkiego powrotu do zdrowia, Marku duuuużo siły i wiary

Nelu, Gosiu dziękuję


Ewa i Piotr
EwikW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 15:43   #4997
gosiakk7
Rozeznanie
 
Avatar gosiakk7
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 546
Dot.: Misja w Zambii - część III

Kochani!

Ja również, z okazji Świąt Wielkiej Nocy, życzę Wam wszystkim aby ten czas był czasem spędzonym w gronie najbliższych, bo bliskość drugiego człowieka daje siłę, czego tu na forum doświadczyliśmy już nie raz.

Życzę Wam, aby ten czas był czasem pełnym radości, promiennego uśmiechu, spokoju. Aby był czasem, kiedy przystaniecie na chwilę w gonitwie dnia codziennego i złapiecie oddech.


Ava, Natalka, Marek - te Święta będą pewnie dla Was czasem walki. Ale niekiedy walczyć trzeba. Wam, oprócz tego co powyżej, życzę również, aby te Święta - symbol nadziei - dały Wam nadzieję na szybki powrót do pełni sił - zarówno fizycznych jak i psychicznych. Pamiętajcie, że połowa sukcesu to wiara w coś! Ja wierzę, że dacie radę przejść przez te trudne chwile szybko i że niedługo będzie to tylko złe wspomnienie. Pamiętajcie, że macie w nas oparcie, że jesteśmy z Wami cały czas i myślami i modlitwą. Trzymamy za Was kciuki!

A! Zapomniałabym - oczywiście MOKREGO DYNGUSA!!! (Marek, wpadnij do Avy z wiadrem wody...niech dziewczyna ma jakąś rozrywkę w tym szpitalu )
gosiakk7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 16:16   #4998
Pyziulka
Rozeznanie
 
Avatar Pyziulka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 606
GG do Pyziulka
Dot.: Misja w Zambii - część III

Karotka, Renia - cieszę się, że sprawiłam wam taka radość

Nela przysłała wiele zdjęć i jeszcze nie jeden rodzic bedzie sie cieszył

Oczywiście ja także życzę wszystkim Wesołych świat i smacznego jajka
Pyziulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 18:14   #4999
mamabethy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 69
Dot.: Misja w Zambii - część III

Ja również chciałam Wszystkim złożyć życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych i oczywiście duuużo wody w poniedziałek.

Ava, Natalia, Marek we wszystkim złym co nas spotyka zawsze należy znaleźć coś dobrego. Najważniejsze, że dziewczyny żyją (patrząc na wraki samochodów to chyba cud) i tylko potrzeba trochę czasu... a wszystko będzie dobrze. Przy takim wsparciu duchowym jakie macie to może i wcześniej). Jesteśmy z Wami.

Mama zgadzam się z Tobą zdjęcia są naturalne, ale właśnie ta dziewczynka w tle świadczy o tym ile jest jeszcze do zrobienia.

Pyziulka nie zapodziało się gdzieś zdjęcie Bethy (kartoteka 511) bo nie mogę sobie dać rady z niecierpliwością???
mamabethy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 18:26   #5000
MartaiMaciej
Raczkowanie
 
Avatar MartaiMaciej
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 355
Dot.: Misja w Zambii - część III

AVA uczyła nas cierpliwości, Wam obecnie Jej nauka jest bardzo potrzebna. Maciek mówi, że już są NASZE DZIEWCZYNY BEZPIECZNE!!!!!! Modlimy się za Nie i jesteśmy rodzinnie myślami razem z WAMI. Ucałowania i trzymamy się razem z Wami w całej rozciągłości!!!!:cm ok:

Wszystkim: Pogodnych i Szczęśliwych Świąt....
Tak nawiasem nam już ktoś popieprzył te radosne Święta, ale nic to, przecież mamy siebie i Was!!!!


NELU jeżeli nie masz nic przeciw, mogę się zająć wpłatami (zbieraniem informacji) na fundusz studencki Mr. Martin MOYO nr kart. 600. (info na prv, jeżeli Siostra i Nela się zgodzą.) NAWET 1 zł JEST W CENIE!!!!!
A tak na marginesie: u mnie w Banku PKO SA traktują wpłaty jako charytatywne i nie pobierają opłaty, MOŻE WARTO SIĘ UPOMNIEĆ!!!!!

Edytowane przez MartaiMaciej
Czas edycji: 2009-04-16 o 13:49
MartaiMaciej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 18:41   #5001
New_Rock
Rozeznanie
 
Avatar New_Rock
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 714
Dot.: Misja w Zambii - część III

Niniejszym przekroczyliśmy magiczną liczbę 5000 postów w wątku, i nie zdziwcie się, jeśli po świętach zastaniecie wątek zamknięty

Wkrótce powinniśmy mieć nowy wątek - już czwarty

No to Wesołych Świąt
__________________
poCZATuj z nami!
CENNIK POCZTY =>suwak na Afryka
(paczka ekonomiczna 20 kg [max] = 187 zł)
New_Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 18:48   #5002
mamapity
Raczkowanie
 
Avatar mamapity
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 198
Dot.: Misja w Zambii - część III

Witam wszystkich serdecznie!!!

Zdrowia,szczęscia,
humoru dobrego,
a przy tym wszystkim
stołu bogatego.
Mokrego dyngusa
smacznego jajka
i niech te świeta będą jak bajka.

Ava Natka życzę Wam szybkiego powrotu do zdrowia.:cmok :
__________________
ceny listów i paczek
mamapity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 18:49   #5003
Pyziulka
Rozeznanie
 
Avatar Pyziulka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 606
GG do Pyziulka
Dot.: Misja w Zambii - część III

Cytat:
Napisane przez mamabethy Pokaż wiadomość
Pyziulka nie zapodziało się gdzieś zdjęcie Bethy (kartoteka 511) bo nie mogę sobie dać rady z niecierpliwością???
Niestety tego nr nie ma Przykro mi bardzo...
Pyziulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 19:01   #5004
bzianka
Raczkowanie
 
Avatar bzianka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój - Bzie
Wiadomości: 205
Dot.: Misja w Zambii - część III

witam ,tak pomiędzy ceremoniami Wielkiego Tygodnia a obowiązkami

Wszystkim serdeczne życzenia świąteczne,a w szczególności Avie i Natalce dużo siły i wytrwałości na ich osobistej drodze krzyżowejSerdeczne dzięki za prezent -zdjęcie Sophii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zambia 1072.jpg (176,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zambia 1074.jpg (178,3 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez bzianka
Czas edycji: 2009-04-10 o 19:14
bzianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 19:12   #5005
bzianka
Raczkowanie
 
Avatar bzianka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój - Bzie
Wiadomości: 205
Dot.: Misja w Zambii - część III

oto one
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zambia 1069.jpg (168,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zambia 1071.jpg (170,0 KB, 7 załadowań)
bzianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 19:44   #5006
mamabethy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 69
Dot.: Misja w Zambii - część III

Pyziulka bardzo szkoda że nie ma zdjęcia mojej Bethy. Chyba będę musiała tam pojechać!!! Zdaje się jestem trzecia w kolejce.

Mam pomysł. Jak tylko Ava dojdzie trochę do sił to może zorganizujemy spotkanie rodziców adopcyjnych gdzieś w okolicach Jej zamieszkania??
Co na to Marek?????)

Miejmy nadzieje, że WIZAŻOWCY ) nie zamkną nam wątku!!
mamabethy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 21:51   #5007
Norton
Raczkowanie
 
Avatar Norton
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rheinland-Pfalz
Wiadomości: 290
GG do Norton
Smile Dot.: Misja w Zambii - część III

Radujmy się - Chrystus Zmartwychwstał !


Droga Rodzino Adopcji Serca,
Drodzy Przyjaciele i Sympatycy Misji w Mpanshya

Niech na drodze wiodącej do spotkania Pana Zmartwychwstałego, dane Wam będzie doświadczyć :
miłości Wielkiego Czwartku ,
zaufania Wielkiego Piątku ,
nadziei Wigilii Paschalnej ,

by wreszcie przeżyć radość wspaniałą Poranka Wielkanocnego
u stóp Chrystusa Pana.


Tego życzy z radosnym ALLELUJA !

Norton
__________________
Klub Adopcja Serca

Edytowane przez Norton
Czas edycji: 2009-04-10 o 23:20
Norton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 22:17   #5008
MamaBernarda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 161
Dot.: Misja w Zambii - część III

Wszystkim Wam Wspaniali
Spokoju i Radości wraz ze Zmartwychwstałym Panem!

słonecznie i wiosennie pozdrawiam
MamaBernarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 07:49   #5009
Mikrejsza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 517
Dot.: Misja w Zambii - część III

Kochani!!! ja tu tylko na chwilkę życzyć wszystkim spokojnych, pełnych rodzinnej miłości Świąt
Marku, Avo i Natalko- o Was szczególnie będę w te Święta pamiętać, bo to pewnie jedne z Waszych najtrudniejszych Świąt- trzymajcie się dzielnie i nie traćcie wiary w to, że wszystko w życiu ma jakiś ukryty sens i wszystko dobrze się ułoży
Mikrejsza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 07:59   #5010
suzi82
Rozeznanie
 
Avatar suzi82
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 591
GG do suzi82
Dot.: Misja w Zambii - część III



WESOŁEGO ALLELUJA!!!!!


Radosnych Świąt Wielkanocnych
wypełnionych nadzieją budzącej się do życia
wiosny i wiarą w sens życia.
Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego

w gronie najbliższych osób, wszystkiego tego, co od Boga pochodzi.
Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie.



Tego Wszystkiego życzymy całej adopcyjnej rodzinie, naszej kochanej Siostrze Józefie, bez ktorej nie zdziałalibyśmy tak dużo i wszystkim naszym dzieciom.

Życzenia przesyłamy rownież Waszym rodzinom


Sylwia z Jakubem
__________________




suzi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.