Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-13, 15:45   #3031
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Spróbuj używać toniku co dwa dni
Spróbuję .

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość


i tam hialuron. silikon, silikon!
E tam,silikon daje "spektakularne" efekty, jeszcze mnie wezmą za króliczka Playboya, a ja przecież za mądra jestem
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:45   #3032
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
W obowodzie pewnie przyjdzie, ale nie wiele. A dlaczego niby się śmiejesz z mojego pomysłu? Jestem szczupła, prawie jak patyk i muszę przytyć. Żebra mam na wierzchu
A jaką masz pewność, że przytyjesz w biuście? Bo może być tak, że przytyjesz wszędzie, tylko nie tam. Zresztą tyle, ile chcesz przybrać w biuście wydaje mi się niemożliwością bez ingerencji chirurga.

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
O to lepiej tego winogronowego nie kupować. A za kaskę trzymam kciuki
Ale dziewczyny tą winogronową sobie chwaliły Ja z początku też, ale teraz dochodzę do wniosku, że jest za słaba i tyle. A sama się nie przekonasz dopóki jej nie kupisz i nie przetestujesz na własnej skórze. Droga nie jest, przyjemnie pachnie, więc warto spróbować.

Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
Magja: staniki piękne a co do maseczki ja bym poleciła tą https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-i-melona.html tylko ona to saszetkowa jest Hosenka i Gaja zachwycały to kupiłam i teraz tylko jej używam
Dziękuję za polecenie, ale niestety nie mogę używać nic z isopropylami Co by to nie było i na którym miejscu by to świństwo nie siedziało zawsze mnie wysyfi

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Witam
Dziewczyny chciałam wczoraj rano przekazać Wam świąteczne życzenia, ale nim zabrałam sie do pisania wysiadł mi monitor w biurze . Dlatego dopiero dziś mam okazję, tak więc życzę Wam na resztę świątecznego dnia dużo radości .
Fajnie, że wpadłaś, niefajnie, że znów coś Ci się przytrafiło Dobrze, że nic Ci się nie stało
Tobie równeż życzę szczęścia, a przede wszystkim spokoju. Bo chyba tego Ci najbardziej trzeba

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Dzięki kochana już przeglądam Allegro najbardziej kusi mnie właśnie żurawina i spirulina. Hmm, czy Bielenda też jest w formie proszku do samodzielnego zmieszania? Bo wszędzie podają jej ilość w ml, a Ziaję w g?
Tak to jest proszek do samodzielnego rozrobienia

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Och, ach jaką mam piękną cerę po Blue Corn Cały czas się miziam po policzkach, są takie gładkie i oczyszczone.
Psze nie kusić, już ją sobie wybiłam z głowy, a teraz znów mi zaczyna chodzić

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Było wiele lat temu, ale to nie był L'oreal tylko coś z górnej półki. Chyba w różowym i zielonym opakowaniu; jedno nakładałaś na brzuch lub uda - tam gdzie był tłuszcz, a drugie na biust. I ten tłuszcz 'migrował' do biustu i go powiększał
No właśnie, też mi się z L'Orealem nie kojarzyło to cudo, ale też pamiętam, że tanie to toto nie było, więc możliwe, że górna półka.

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to raczej chęć przypodobania się użytkowniczkom w tym wątku.
Takie mylne myślenie, że trzeba wszystko skomentować i napisać, że też się coś chce bo a nuż może tak się przypodobam? Lista Wirlandii jest już baaardzo długa i bardzo kosztowna
No ale to moje zdanie.
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Nigdy nie widziałam, żeby ktoś tak desperacko chciał zostać nałogowcem
Dziewczyny, żarty żartami, ale na miejscu Werki nie poczułabym się zbyt miło...

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Nim się nie zostaje, nim się jest
Otóż to To się ma we krwi

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Cześć Vibi Gratuluję przeprowadzki. Ja mam ten deo i jestem b.zadowolona, moim zdaniem warto
Też gratuluję (i strasznie zazdroszczę , nie ma to jak swoje gniazdko) i też polecam te Garnierowe kulki Pocę się intensywnie, wybrałam Active i daje radę, a Etiaxilu używałam ostatnio ponad tydzień temu, bo w ogóle stosuję go, jak mi się przypomni, czyli z raz na miesiąc ostatnio.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:50   #3033
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Fajnie, że wpadłaś, niefajnie, że znów coś Ci się przytrafiło Dobrze, że nic Ci się nie stało
Tobie równeż życzę szczęścia, a przede wszystkim spokoju. Bo chyba tego Ci najbardziej trzeba
O tak! spokój to to, czego tygryskom teraz najbardziej potrzeba .
Co do "przydarzania" - już przywykłam do faktu, że w moim życiu nie może być nudno . Kiedyś strasznie się zamartwiałam takimi sytuacjami, teraz biorę wszystko z humorem, bo inaczej chyba bym zwariowała .
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:56   #3034
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

A ja włąśnie napadłam e-sklep housa i kupiłam kurtkę na jesień przecenioną ze 150 na 39zł i sweterek granatowy)) i żeby dobić do darmowej wysyłki różowe długie skarpetki w groszki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kurtka.jpg (35,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg getry.jpg (30,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sweterek.jpg (25,0 KB, 26 załadowań)
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 15:57   #3035
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
o wlasnie to. to jednak jeden rozmiar? abu, napalilam sie na dwa
Dorzucę gratis jeden rozmiar od siebie
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dobra. 2 rozmiary biustu chętnie przygarnę również, nie będę musiała go wtedy operować, żeby wyglądać jak kobieta.
Dobra
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
też polecam te Garnierowe kulki Pocę się intensywnie, wybrałam Active i daje radę, a Etiaxilu używałam ostatnio ponad tydzień temu, bo w ogóle stosuję go, jak mi się przypomni, czyli z raz na miesiąc ostatnio.
Ja też mam Active, bardzo ładnie pachnie, tylko u mnie dość długo schnie. Za to bardzo szybko wchłania się kulka Yves Rocher o zapachu zielonej herbaty
MAgJuś jak pachnie Twój Etiaxil? Bo podejrzewam, że mój się zestarzał
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 16:01   #3036
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Za to bardzo szybko wchłania się kulka Yves Rocher o zapachu zielonej herbaty
MAgJuś jak pachnie Twój Etiaxil? Bo podejrzewam, że mój się zestarzał
Mnie ta kulka YR strasznie długo się wchłania Co do Etiaxilu, od jak dawna go masz? Mój jest otwarty jakieś 1,5 roku i nadal jest ok .
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 16:02   #3037
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

No nie, przegapiłam taką dyskusję!
Bossy
Ja też chcę taki krem/dietę co by mi ukształtowały ciało jakie bym chciała I najlepiej żeby nie tylko odchudzały/pogrubiały, ale jeszcze robiły mięśnie:marzy:

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Oj, coś mi się nie chce wierzyć, że to Twoje 70C jest ok. Sprawdzałaś w tym bra-fitterze albo na jakimś forum Cię tak wymierzono?
EDIT: Już doczytałam

A co do staników, to niestety Maskaradki miękkie nie są Z jednej strony fajnie, bo pewnie dzięki temu tak pięknie jabłuszkują, ale z drugiej strony chciałabym jednak chodzić na co dzień w miękkich stanikach, a tu bo jeszcze nie znalazłam takiego, który by tak ładnie leżał i był tak wygodny jak Maskaradki, a mierzyłam ich sporo. Większość albo mi się wbija w mostek albo pod pachami
No właśnie chyba dobrze, sama się wymierzyłam - chociaż to, że 65 było aż takie ciasne może być winą tego, że było mało rozciągliwe No nie wiem, na razie nie mam ochoty na kupowanie staników przez net, ale na wszelki wypadek zapiszę sobie tę nazwę


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mija już 11-sty dzień bez zakupów kosmetycznych
Gratuluję Zostało już niewiele do końca roku

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Noseczku
Aaaa bo jakoś tak się dziwnie układało u mnie ....
Musiałam się pozbierać. Jak czasami mam takie natchnienie jak dziś to nawet coś tam napiszę od siebie
Cześć Vibesko Fajnie, że wróciłaś, mam nadzieję, że teraz już częściej będziesz wpadać

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Witam
Hej Ale fajnie, Święta przyciągają "stare" NK Wypadku bardzo współczuję, całe szczęście, że nic Tobie się nie stało Samochód się naprawi, albo wymieni.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja mogę o każdej godzinie, ta 13 mi bardzo pasuje, ale nie wiem jak dziewczyny.
Mi każda pasuje

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie beżowe, letnie szpileczki Kazar, niestety tych wymarzonych nie mieli w moim rozmiarze (nie produkują), ale kupiłam bardzo podobne, jedwabną bluzeczkę Intimissimi w kolorze groszkowym (z nowej letniej kolekcji), tę sukienkę-tubę z Pabii, o której pisałam w ub. tygodniu, mnóstwo klamer i gumek do włosów, które aktualnie zapuszczam.
Z kosmetyków: balsam brązująco-wyszczuplający L'oreala, Nutrilift, dwa kolejne zestawy klinikowe z Repairwerem (co prawda pisałam, że są fe, ale postanowiłam dać im szansę ), wspomniany tonik klinikowy i emulsję nawilżającą - w Marionnaud była przecena, do tego -20% z smsa i za oba zapłaciłam coś około 100 zł (tonik 200 ml i pełnowymiarowe opakowanie emulsji), nowy fluid Avenki z filtrem SPF 50+ i ogródek monsunowy. W paczce przywędrowały do mnie: perfumy Sweet Years (Sweet Days) - dopiero następnego dnia zorientowałam się, że są męskie , ale tak cudnie na mnie pachną, że postanowiłam ich używać, nabłyszczający żel pod prysznic Sweet Years (damski), podkład mineralny i Premium Mascara Make Up Factory, szminka Deborah z kolekcji Carski Szyk w jakimś beżowym odcieniu (wzięłam z wyprzedaży, kolor mi nie odpowiada więc powędruje do mamy) oraz kompakt mineralny Rouge Baiser. E-styl pokręcił coś w zamówieniu, bo zamiast niego miał być kompakt Make Up Factory, nie mogłam się przez dwa dni z nimi skontaktować by wyprostować pomyłkę. W końcu ciekawość wzięła górę, podkład otwarłam i powiem, że jest fatalny , więc też poszuka nowego domu.



Przeczytałam o odcinaniu tłuszczu i wysyłaniu w paczce - może wymiankę ktoś chce? Bossy, przestań już bo mi głupio śmiać się przed monitorem

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Mogłabym udawać, że przepisałam ale.. skopiowałam bo znalazłam link
I tak dziękuję
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 16:06   #3038
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
A ja włąśnie napadłam e-sklep housa i kupiłam kurtkę na jesień przecenioną ze 150 na 39zł i sweterek granatowy)) i żeby dobić do darmowej wysyłki różowe długie skarpetki w groszki
Śmieszne te skarpety A kurtka fajna, ja na zimę muszę kupić jakąś nową, ale jeszcze duuużo czasu mam na myślenie. Póki co w głowie mam wiosenno-letnie ciuchy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 16:09   #3039
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Mnie ta kulka YR strasznie długo się wchłania Co do Etiaxilu, od jak dawna go masz? Mój jest otwarty jakieś 1,5 roku i nadal jest ok .
Myślę, że 1,5-2lata, ale nie jestem pewna ma dziwny, mocno alkoholowy zapach
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
No nie, przegapiłam taką dyskusję!
Bossy
Ja też chcę taki krem/dietę co by mi ukształtowały ciało jakie bym chciała I najlepiej żeby nie tylko odchudzały/pogrubiały, ale jeszcze robiły mięśnie:marzy:
Noooo bez wychodzenia z domu i oczywiście przy jedzeniu czekolady. Też taki chcę! Dziewczyny znalazłyśmy niszę rynkową
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 16:09   #3040
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

No to ja życzę miłego wieczora, jak dyskusja zostanie w temacie, to ja jestem chętna na przygarnianie biustu i tłuszczu, bo brak mi własnego.

Idę się pomalować, jadę do Tż a potem na imprezę.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 16:10   #3041
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Hej Ale fajnie, Święta przyciągają "stare" NK Wypadku bardzo współczuję, całe szczęście, że nic Tobie się nie stało Samochód się naprawi, albo wymieni.
Chętnie bym Was odwiedzała częściej, ale nie mam na to czasu . W pracy staram się chociaż podczytywać, ale nie zawsze nadążam...

A propos auta, jeszcze tego samego dnia laweta zawiozła je do warsztatu. Jutro mam tam pojechać, by ustalić koszt naprawy. Niestety wszystko pójdzie z mojej kieszeni, bo AC już dawno przestałam opłacać i na samą myśl okosztach robi mi się słabo

Estelko, moja kulka jest nadal ok, a co do alkoholowego zapachu, od początku był intensywny, więc może to kwestia odzwyczajenia?
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach



Edytowane przez 0306
Czas edycji: 2009-04-13 o 16:12
0306 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 16:14   #3042
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Estelko, moja kulka jest nadal ok, a co do alkoholowego zapachu, od początku był intensywny, więc może to kwestia odzwyczajenia?
No właśnie dawno go nie używałam i nie wiem czy się popsuł czy nie;/ ale dziwnie pachnie.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 16:15   #3043
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Przez Was od godziny siedzę i buszuję w poszukiwaniu informacji o maskach algowych Bielendy i serii nawilżającej Clareny :crazy: Oczywiście maskę algową koniecznie muszę mieć, tylko sama nie wiem jaka byłaby najlepsza.
Hexx a masz może porównanie alg Clareny z Bielendą? :)

Madziu polski Wax jest naprawdę super :ehem: ja co prawda używałam tylko tego pomarańczowego, ale jest super!

Clarena interesowalam sie jakis czas temu szczegolnie seria naczynkowa i po sprawdzeniu skladu dalam sobie spokoj z ta firma wiec nawet nie wiem jakie sa algi :nie:

Polski Wax jest niezly i faktycznie wspomaga pielegnacje,tylko troche zabawy jest;)


Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość

Obecnie szukam info o Active C. Jakie są inne kremy z wit C godne polecenia? Czy lepsze jest to serum z BU (miałam je, fajne, ale może jest coś lepszego?). No i czy można te preparaty z wit C stosować latem?
Mozesz stosowac spokojnie a preparaty to kwestia tego,co lubisz-ja stawiam na gotowce czyli sprawdzone Active C XL-to moj ulubieniec.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja chyba kupię od razu 2 Waxy: dla blondynek i ten też chętnie wypróbuję, bo miałam go brać już za pierwszym razem, ale jednak zdecydowałam się na ten do blondów :ehem: Teraz w SP rzadko bywam, więc zrobię sobie zapas na jakiś czas ;) Może w piątek po pracy skoczę na zakupy jak mi się będzie kcieć.

Hexiu pisałaś o serii profesjonalnej Bielendy. Gdzie można kupić te kosmetyki? :>
Bielende kupuje na All :sol:

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość

Hex, ładne minerałki, ciekawe kiedy moje nowe dolecą:nuda: Mam do Ciebie małe pytanie: jesteś zadowolona z cieni edm? Bo kusi mnie jeden zestaw z pędzlem (najbardziej pędzel;)) i nie wiem, czy warto....
Kochanie dla mnie mineralne cienie to nieporozumienie-w szczegolnosci EDM ale ja lubie mocno napigmentowane i intensywne kolory.
Polecam za to kolorowe miki z Coastal Scents czy pigmenty z Pure Luxe-bajka:D

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A ja właśnie przegladam stronę BU i póki co zdecydowana jestem na 100% na:
- puder bambusowy - nie wiem tylko czy wziąć sam czy ten z jedwabiem, ale chyba jednak wezmę ten drugi, bo boję się, że sam może lekko wysuszać
- mleczko jedwabne do włosów - zapragnęłam go jak tylko zobaczyłam, że się pojawiło na stronie BU :D
- buteleczka z atomizerem do mleczka jedwabnego - kosztuje grosze, więc zamówię.
Myślę jeszcze nad jakimś hydrolatem. Wlazłam też przy okazji na Mazidła i kilka rzeczy mi się tam podoba, ale bardzo zniechęca mnie wizja długiego czekania na przesyłkę :nuda:
Isa bierz zdecydowanie puder bambusowy z jedwabiem:ehem:
Mleczko jedwabne jest super ale koniec koncem zdecydowalam,ze kupie polprodukty na Mazidlach i ukrece sama bo chce dolozyc keratyne i kilka innych rzeczy jeszcze;)

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
na tubce nie ma składu a kartonik już wyrzuciłam.. na kwc też nie ma składu :confused:

- tak jest matowy. od razu się wchłania do matu.
- nie zapycha
- nic nie bieli, jak wsmarujesz krem to od razu znika

wolę go szczerze mówiąc od lirene, bo nie jest taki treściwy. on ma taką konsystencję hm fajną no :) ni to emulsja ni to krem. jest lejący ale czuć, ze nie jest tłusty. poproś o próbkę w aptece, mają takie małe tubeczki :)

Edit: znalazłam

Dzięki połączeniu filtrów UVA-UVB z unikalnym kompleksem BIOprotection, który pobudza naturalny mechanizm obronny komórek skóry oraz zabezpiecza przed zmianami w obrębie DNA. Krem matujący Photoderm AKN Mat zapewnia skuteczną ochronę przed poparzeniami słonecznymi i przedwczesnym starzeniem się skóry. Natomiast dzięki innowacyjnemu kompleksowi Fluidactiv zapobiega zagęszczaniu się sebum i zatykaniu porów hamując tym samym powstawanie zaskórników. Nietłusta, bezbarwna konsystencja oraz silne właściwości matujące sprawiają, że Photoderm AKN Mat długotrwale matuje przetłuszczające się partie twarzy.

Skład: Aqua, dicaprylyl carbonate, octocrylene, methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol, butyl methoxydibenzoylmethane, ptfe, methyl methacrylate crosspolymer, c20-22 alkyl phosphate, glyceryl stearate, peg-100 stearate, silica, tridecyl salicylate, tocopheryl acetate, ectoin, mannitol, xylitol, rhamnose, fructooligosaccharides, laminaria ochroleuca extract, glycolic acid, ginkgo biloba leaf extract, citric acid, dodecyl gallate, c20-22 alcohols, decyl glucoside, propylene glycol, hydroxyethyl acrylate/sodium acryloyldimethyltaurate copolymer, xanthan gum, caprylic/capric triglyceride, disodium edta, chlorphenesin, phenoxyethanol, parfum.
Duzo osob chwali sobie Bioderme i faktycznie dobrze sie sprawdza,baza filtrowa niby ciezka ale ma substancje wiazace ktore w polaczeniu ze skladnikami nosnymi sprawiaja,ze filtr dobrze sie wchlania no i dla cer typowo tlustych jest niezla dzieki temu,ze kwas glikolowy dziala regulujaco:ehem:

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
bo smierdza :lol: mialam filtr Cleanance i smierdzial jak nie wiem, tak samo jakas zwykla emulsja co sobie na wakacje kupilam. smierdza takim zjelczalym kremem :lol:

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------


ja sie do BU chyba ostatecznie nie przekonam :lol: uwielbiam tonik PHA i olejki myjace i tyle. reszta jes, imo, mocno srednia. zel hialu do mojej twarzy nie nadaje sie w ogole, oleje do ciala sa fajne, na twarzy spisuja sie tak sobie. wole moja Aqualie.
A ja np bardzo lubie zapach Cleanance:D i bardzo spasowal mi ten filtr:D

A jak uzywalas zel HA?laczylas go z czyms rozumiem bo solo to on nie nadaje sie :nie:
Aqualia srednia jest,w zasadzie to poza marka nie ma nic,co mogloby zwrocic uwage-nafaszerowali krem ulepszczami skladnikami zapachowymi:cool:

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Poroloniczyłam się trochę, jak nigdy w biały dzień :D zawsze wieczorową porą robię z siebie Fionę, jak to rodzice mawiają :hahaha: A dlatego Fionę, że nakładam zwykle Logonę paczulową, a ona nie dość, że taka buro-zielona, tojeszcze wg nich śmierdzi. Ja tam ich nie rozumiem, mi tam pachnie :ehem:
Dzisiaj jeszcze przed nią wypróbowałam w końcu zalegający w zapasach peeling Biodermy, ten nawilżający, a po niej zapodałam winogronki YR. No i mam mieszane uczucia, bo Bioderma z racji drobinek troszkę zaczerwienia lico, a znów winogronka są przyjemne, pachnące, ale trudno je zmyć, no i sama nie wiem czy w ogóle mnie nawilżają :what: Wcale nie mam po tej maseczce uczucia nawilżenia :nie:
Także chyba muszę sobie jakąś inną nawilżającą kupić. Jakieś propozycje :>
Byle nie algi, bo algi mam, ale oprócz nich chciałabym mieć jakąś łatwą i szybką w stosowaniu maseczkę nawilżającą w tubie. Korci mnie profesjonalna Bandi do cery naczynkowej, bo w końcu wypróbowałam próbki od rzyrafki :cmok:, ale kurka ona droga jest. Chyba z 50zł za 75ml :baba: A tak cudnie pachnie makadamią :slina:

A teraz spadywuję, wracam do Allegro, bo w końcu mi net jako tako działa i wystawiam, co już dawno miałam wystawić :) Może jakaś kaska wpadnie :D
Mam ochote na krem tonujacy z Bandi z serii profesjonalnej choc to troche strzal w ciemno no NIKT nie chce podac skladu :mur: ale jezeli cena kremu wynosi 50zl za 75ml to i tak jest to przyjazne bo wez poprawke,ze za tego typu pielegnacje licza sobie....

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość


Dzięki kochana :cmok: już przeglądam Allegro :cool: najbardziej kusi mnie właśnie żurawina i spirulina. Hmm, czy Bielenda też jest w formie proszku do samodzielnego zmieszania? Bo wszędzie podają jej ilość w ml, a Ziaję w g?




Hex, Pink Snowflakes i Pink Ribbon piękne :love:
Bielenda jest w proszku i dodaja miarke:) 190g=500ml ->starcza na 10 zabiegow.

Pink Ribbon ladnie wyglada na zdjeciach bo na skorze to typowo swinka wychodzi ;) pozbylam sie go na cale szczescie ale Pink Snowflakes jest idealny :love: poodbnie jak Raspberry Sherbet,ktorego ciezko oddac na zdjeciach ale posuzkam lepszej foty :ehem:
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 16:19   #3044
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Isa bierz zdecydowanie puder bambusowy z jedwabiem
Mleczko jedwabne jest super ale koniec koncem zdecydowalam,ze kupie polprodukty na Mazidlach i ukrece sama bo chce dolozyc keratyne i kilka innych rzeczy jeszcze
Ok, już zdecydowałam się na puder z jedwabiem Jutro złożę zamówienie.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 16:24   #3045
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
to ten krem nakladany na biust mial jakis magnes w sobie ze przyciagal tluszcz z ud? o jezujezu
Dokładnie to samo sobie pomyślałam magnes na tłuszcz - czegóż to nie wymyślą

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Tak to jest proszek do samodzielnego rozrobienia

No właśnie, też mi się z L'Orealem nie kojarzyło to cudo, ale też pamiętam, że tanie to toto nie było, więc możliwe, że górna półka.

Też gratuluję (i strasznie zazdroszczę , nie ma to jak swoje gniazdko) i też polecam te Garnierowe kulki Pocę się intensywnie, wybrałam Active i daje radę, a Etiaxilu używałam ostatnio ponad tydzień temu, bo w ogóle stosuję go, jak mi się przypomni, czyli z raz na miesiąc ostatnio.
To fajnie, lubię rozrabiać te proszki paluchem jakiś fetysz może alboco

Jeśli chodzi o ten spalaczo-magnes, to nie był to przypadkiem Lierac? Oni mają takie jaskrawe różowe opakowania, a Estell bodajże wspomniała, że to był różowy z zielenią to jedyny "górnopółkowiec", który mi się kojarzy w takiej kolorystyce

Garniery kulki mnie nadal kuszą muszę spróbować podejrzeć pod światło ile jeszcze Rexony zostało

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No to ja życzę miłego wieczora, jak dyskusja zostanie w temacie, to ja jestem chętna na przygarnianie biustu i tłuszczu, bo brak mi własnego.
Jakby Ci nie wystarczyło sadełka od bosiaka (a jak przypominam sobie zdjęcie w tej cekinowej bluzce, to nie wydaje mi się, żeby ona miała co tam odcinać ) to ja służę

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Bielenda jest w proszku i dodaja miarke 190g=500ml ->starcza na 10 zabiegow.

Pink Ribbon ladnie wyglada na zdjeciach bo na skorze to typowo swinka wychodzi pozbylam sie go na cale szczescie ale Pink Snowflakes jest idealny poodbnie jak Raspberry Sherbet,ktorego ciezko oddac na zdjeciach ale posuzkam lepszej foty
To mi pewnie Bielendy wystarczy na o wiele więcej, bo Ziaji też ma być na 6 zabiegów, a ja już kilka miechów stosuję i jeszcze mam dużo może ja mam jakąś niezwykle małą twarz

Mi takie "świnki" niestraszne mam taki odcień cery, że w różowych, nawet żarówiastych różach bardzo się lubię. Szukaj fotek, szukaj, bom bardzo ciekawa

EDIT: Estelko, zjadło mi cytat - zdam relację z grejpfruta za kilka dni

Edytowane przez Olaola
Czas edycji: 2009-04-13 o 16:33
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 16:32   #3046
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
A jak uzywalas zel HA?laczylas go z czyms rozumiem bo solo to on nie nadaje sie
Aqualia srednia jest,w zasadzie to poza marka nie ma nic,co mogloby zwrocic uwage-nafaszerowali krem ulepszczami skladnikami zapachowymi
mieszalam z olejem. mimo tego byl lepki na twarzy, lubil sie zwalkowac albo sciagal skore.
Aqualia to jedyny krem, ktory pasuje mi w 100%. przetestowalam juz chyba wszystkie apteczne kremy. Aqualii zuzywam juz trzecia tubke, skora ciagle jest odpowiednio nawilzona. nie zamierzam go zmieniac narazie
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 16:32   #3047
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o ten spalaczo-magnes, to nie był to przypadkiem Lierac? Oni mają takie jaskrawe różowe opakowania, a Estell bodajże wspomniała, że to był różowy z zielenią to jedyny "górnopółkowiec", który mi się kojarzy w takiej kolorystyce
Szukam i nie mogę znaleźć:/
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 16:41   #3048
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Szukam i nie mogę znaleźć:/
To nie ja pisałam o Lieracu , ale pamiętam ten preparat, tzn. jego reklamy i to chyba był jakiś Dior , tak mi się przynajmniej wydaje. Seria bikini była w takich biało-różowo-złotych opakowaniach.
A może to był jakiś preparat z tych reklamowanych w kolorowych pismach, którego nazwy nawet nie pamiętam
__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 17:11   #3049
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość





To mi pewnie Bielendy wystarczy na o wiele więcej, bo Ziaji też ma być na 6 zabiegów, a ja już kilka miechów stosuję i jeszcze mam dużo może ja mam jakąś niezwykle małą twarz

Mi takie "świnki" niestraszne mam taki odcień cery, że w różowych, nawet żarówiastych różach bardzo się lubię. Szukaj fotek, szukaj, bom bardzo ciekawa
One sa naprawde wydajne i w sumie starczaja na ok.20 zabiegow bo ja nie bawie sie w szyje i dekolt-na te miejsca akurat uzywam czegos innego

Wrzucam foty RS ale ciezko uchywcic jego kolor ;/

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
mieszalam z olejem. mimo tego byl lepki na twarzy, lubil sie zwalkowac albo sciagal skore.
Aqualia to jedyny krem, ktory pasuje mi w 100%. przetestowalam juz chyba wszystkie apteczne kremy. Aqualii zuzywam juz trzecia tubke, skora ciagle jest odpowiednio nawilzona. nie zamierzam go zmieniac narazie
Hmmm dziwne bo ja w sumie mialam zel HA z Mazidel i BU,teraz sama go rozrabiam i nic takiego sie nie dzieje.Fenomen
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg EDM RS Blush.jpg (141,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EDM RS Blush a.jpg (141,8 KB, 9 załadowań)
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 17:14   #3050
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Hmmm dziwne bo ja w sumie mialam zel HA z Mazidel i BU,teraz sama go rozrabiam i nic takiego sie nie dzieje.Fenomen
co skora to opinia. zdziwilam sie, ze mi nie podchodzi, w koncu nie jest ani agresywny ani nic w tym stylu. ale jak widac moja skora konsekwentnie odrzuca zele, nawet gdy jest on zmieszany z olejem...
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 17:16   #3051
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
co skora to opinia. zdziwilam sie, ze mi nie podchodzi, w koncu nie jest ani agresywny ani nic w tym stylu. ale jak widac moja skora konsekwentnie odrzuca zele, nawet gdy jest on zmieszany z olejem...

Nie wszystko dla kazdego..tak to juz bywa.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 17:18   #3052
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Nie wszystko dla kazdego..tak to juz bywa.
mimo wszystko zaluje, bo wiele sobie po tym specyfiku obiecywalam. tak btw. to zawsze po nalozeniu HA na twarz mam czerwone policzki, strasznie mnie pieka i rozpalaja jestem chyba wybitna
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 17:19   #3053
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Dzięki za fotki, Asiu
Jeśli chodzi o maseczki, to ja też dekoltu i szyi nie robię święto jest, jak przynajmniej szyi peeling zafunduję

EDIT: staram się uczyć, ale jednocześnie słucham iPoda - i efekt jest taki, że zaczęłam przeglądać różne muzyczne strony, robić listy tego, co chcę ściągnąć/kupić, szukać płyt na Soulseeku... nie ma to jak umieć się skupić na pracy
__________________

My kind of love is an ugly love
But it's real, and it lasts a long, long time

Edytowane przez Olaola
Czas edycji: 2009-04-13 o 17:21
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 17:26   #3054
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Hex ja mam Pink Ribbon i w ogóle go prawie nie widać na mojej skórze, jest tak jasny. Wczoraj nałożyłam go palcami i dał efekt bardzo naturalnych, delikatnie zaróżowionych policzków.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 17:34   #3055
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
mimo wszystko zaluje, bo wiele sobie po tym specyfiku obiecywalam. tak btw. to zawsze po nalozeniu HA na twarz mam czerwone policzki, strasznie mnie pieka i rozpalaja jestem chyba wybitna
A jaki mialas zel HA?z BU?wielko czy malo-czasteczkowy?czy mieszanke?
bo to tez wazne

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Dzięki za fotki, Asiu
Jeśli chodzi o maseczki, to ja też dekoltu i szyi nie robię święto jest, jak przynajmniej szyi peeling zafunduję

EDIT: staram się uczyć, ale jednocześnie słucham iPoda - i efekt jest taki, że zaczęłam przeglądać różne muzyczne strony, robić listy tego, co chcę ściągnąć/kupić, szukać płyt na Soulseeku... nie ma to jak umieć się skupić na pracy
Prosze bardzo

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Hex ja mam Pink Ribbon i w ogóle go prawie nie widać na mojej skórze, jest tak jasny. Wczoraj nałożyłam go palcami i dał efekt bardzo naturalnych, delikatnie zaróżowionych policzków.

U mnie sie nie sprawdzil przez te rozowosc choc ogolnie nie mam rozowej cery i nawet minimalna ilosc nie bardzo wygladala dlatego lepiej wyglada Pink Snowflakes typowo zimny i wpadajacy bardziej w lila niz w roz.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 17:40   #3056
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
A jaki mialas zel HA?z BU?wielko czy malo-czasteczkowy?czy mieszanke?
bo to tez wazne
z BU 2%. tego z pantenolem jeszcze nie uzywalam...
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 17:50   #3057
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
z BU 2%. tego z pantenolem jeszcze nie uzywalam...

Nie probowalas go porownac z wersja podstawowa?bo 2% jest silna i moze nie kazda cera go toreluje poodbnie jak nie kazdy jest zadowolony gdzie jest dodatek alantoiny i pantenolu 5%
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 17:55   #3058
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie beżowe, letnie szpileczki Kazar, niestety tych wymarzonych nie mieli w moim rozmiarze (nie produkują), ale kupiłam bardzo podobne, jedwabną bluzeczkę Intimissimi w kolorze groszkowym (z nowej letniej kolekcji), tę sukienkę-tubę z Pabii, o której pisałam w ub. tygodniu, mnóstwo klamer i gumek do włosów, które aktualnie zapuszczam.
Z kosmetyków: balsam brązująco-wyszczuplający L'oreala, Nutrilift, dwa kolejne zestawy klinikowe z Repairwerem (co prawda pisałam, że są fe, ale postanowiłam dać im szansę ), wspomniany tonik klinikowy i emulsję nawilżającą - w Marionnaud była przecena, do tego -20% z smsa i za oba zapłaciłam coś około 100 zł (tonik 200 ml i pełnowymiarowe opakowanie emulsji), nowy fluid Avenki z filtrem SPF 50+ i ogródek monsunowy. W paczce przywędrowały do mnie: perfumy Sweet Years (Sweet Days) - dopiero następnego dnia zorientowałam się, że są męskie , ale tak cudnie na mnie pachną, że postanowiłam ich używać, nabłyszczający żel pod prysznic Sweet Years (damski), podkład mineralny i Premium Mascara Make Up Factory, szminka Deborah z kolekcji Carski Szyk w jakimś beżowym odcieniu (wzięłam z wyprzedaży, kolor mi nie odpowiada więc powędruje do mamy) oraz kompakt mineralny Rouge Baiser. E-styl pokręcił coś w zamówieniu, bo zamiast niego miał być kompakt Make Up Factory, nie mogłam się przez dwa dni z nimi skontaktować by wyprostować pomyłkę. W końcu ciekawość wzięła górę, podkład otwarłam i powiem, że jest fatalny , więc też poszuka nowego domu.
Ładne zakupy
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A jaką masz pewność, że przytyjesz w biuście? Bo może być tak, że przytyjesz wszędzie, tylko nie tam. Zresztą tyle, ile chcesz przybrać w biuście wydaje mi się niemożliwością bez ingerencji chirurga.
Jeśli nie da rady, to nic się nie stanie. Zawsze warto pomarzyć

Cytat:
Ale dziewczyny tą winogronową sobie chwaliły Ja z początku też, ale teraz dochodzę do wniosku, że jest za słaba i tyle. A sama się nie przekonasz dopóki jej nie kupisz i nie przetestujesz na własnej skórze. Droga nie jest, przyjemnie pachnie, więc warto spróbować.
Może spróbuję, zobaczę

Cytat:
Dziewczyny, żarty żartami, ale na miejscu Werki nie poczułabym się zbyt miło...
Dokładnie Trochę mnie to zabolało

Cytat:
Otóż to To się ma we krwi
Ja to mam we krwi
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 18:00   #3059
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Chętnie bym Was odwiedzała częściej, ale nie mam na to czasu . W pracy staram się chociaż podczytywać, ale nie zawsze nadążam...
To tym bardziej miło, że znajdujesz czasem czas

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Kochanie dla mnie mineralne cienie to nieporozumienie-w szczegolnosci EDM ale ja lubie mocno napigmentowane i intensywne kolory.
Polecam za to kolorowe miki z Coastal Scents czy pigmenty z Pure Luxe-bajka
[...]
Duzo osob chwali sobie Bioderme i faktycznie dobrze sie sprawdza,baza filtrowa niby ciezka ale ma substancje wiazace ktore w polaczeniu ze skladnikami nosnymi sprawiaja,ze filtr dobrze sie wchlania no i dla cer typowo tlustych jest niezla dzieki temu,ze kwas glikolowy dziala regulujaco
O, dzięki, że odpisałaś To ja zmieniam zamówienie, oszczędzę 10$, dziękuję Też wolę mocno napigmentowane, jak są delikatne, to w ogóle takich cieni nie używam, nie wiem, po co coś takiego robią

A ta Bioderma to myślisz, że ma dużo tego kwasu? Dosyć daleko w składzie jest niby.... Bo ja chciałam jej używać na czoło i nos, a na nim mam naczynka wrażliwe Czemu moja twarz jest taka kapryśna? Policzki za suche, czoło tłuste i jeszcze te głupie naczynka
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 18:04   #3060
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
EDIT: staram się uczyć, ale jednocześnie słucham iPoda - i efekt jest taki, że zaczęłam przeglądać różne muzyczne strony, robić listy tego, co chcę ściągnąć/kupić, szukać płyt na Soulseeku... nie ma to jak umieć się skupić na pracy
Skąd ja to znam
Mam mocne postanowienie, że do końca tygodnia zrobię plan mojej pracy licencjackiej, ale znając życie znów będę sobie wynajdywać jakieś inne "ważniejsze" rzeczy do roboty i nie napiszę ani pół zdania No chyba, że się zawezmę....muszę się zawziąć w sobie

Żegnam się już, muszę sie przyszykować na jutro do pracy. A potem obejrzę Epokę lodowcową i do spania, bo jutro trzeba wstać przed 6.
Miłego wieczorku
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.