Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4 - Strona 172 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-19, 23:31   #5131
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez $ylwu$ Pokaż wiadomość
Kurcze, od paru dni nieźle panikuje, nie zrobilismy tego z chłopakiem (w sumie jeszcze wogole tego nie robiliśmy - jestem dziewicą) tylko on mnie miział spodniami miedzy nogami a wiem że miał troche mokro. Okres mi się już spóźnia ponad tydzień, zazwyczaj mam krótkie cykle ok 28 dni a dziś mam 37 dzień cyklu i nic strasznie się boję, czasami próbuję się pocieszać że nie mam okresu przez ten stres towarzyszący obawom. I wogole jest możliwe zapłodnienie (dziwnie to zabrzmi) przez spodnie? Aha dodam że ostatni okres pojawił się 13 marca.
Zapewne powiadam Ci w ciązy nie jesteś,no chyba że urojonej bo przez spodnie zajść w ciąze nie można.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 15:09   #5132
truskawa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 137
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

witam. czy jest to możliwe , abym mogła zajść w ciążę biorąc tabletki anty skoro 18 dni po stosunku dostałam normalnie okresu ? teraz czekam na okres, już mija 4 dzień przerwy czy jeśli teraz nie dostane okresu to może być to spowodowane ciążą czy raczej nie skoro po stosunku okres dostałam normalnie. zaznaczę ,że od tamtego czasu nie współżyłam wcale
truskawa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 16:27   #5133
a taka sobie
Raczkowanie
 
Avatar a taka sobie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 124
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez truskawa20 Pokaż wiadomość
witam. czy jest to możliwe , abym mogła zajść w ciążę biorąc tabletki anty skoro 18 dni po stosunku dostałam normalnie okresu ? teraz czekam na okres, już mija 4 dzień przerwy czy jeśli teraz nie dostane okresu to może być to spowodowane ciążą czy raczej nie skoro po stosunku okres dostałam normalnie. zaznaczę ,że od tamtego czasu nie współżyłam wcale
no raczej nie jest to mozliwe skoro wczesniej mialas normalnie okres a na dodatek bierzesz tabletki anty
a taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 16:57   #5134
truskawa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 137
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

no tak tylko 2 tygodnie przed stosunkiem wymiotowałam. troszkę,ale wymiotowałam, bo za dużo wypiłam było to jakieś 3,5h po tym jak wzięłam tabletkę czy mimo to skuteczność została zachowana skoro resztę tabletek brałam i nie zdarzyła mi się więcej podobna sytuacja?
truskawa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 17:03   #5135
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez truskawa20 Pokaż wiadomość
no tak tylko 2 tygodnie przed stosunkiem wymiotowałam. troszkę,ale wymiotowałam, bo za dużo wypiłam było to jakieś 3,5h po tym jak wzięłam tabletkę czy mimo to skuteczność została zachowana skoro resztę tabletek brałam i nie zdarzyła mi się więcej podobna sytuacja?
chyba już pisałam, a jak nie to napiszę:
nawet jeśli tę tabletkę zwymiotowałaś to po tygodniu poziom hormonów wrócił do normy
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 17:03   #5136
AmyL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 82
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Mam takie pytanie... Czy jak się liczy pierwszy trymestr ciąży? Bo się w tym pogubiłam... To jest od 4 tygodni po stosunku czy jak? Wiem wiem! Mówicie, że prawdopodobnie nie jestem w ciąży.. Ale ja ostatnio mam dziwne objawy... Zgaga, skurze jelit i tak jakby zaciemniła mi się aureola wokół sutków... Chociaż to może być skutek częstego ostatnio opalania na solarium bądź mojej wielgachnej wyobraźni... Ale no mimo wszystko... jak to się liczy? Bo ja nadal schizuję.. Jutro robie test... A co powiecie o teście quick vue? Jest wiarygodny?
AmyL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 17:39   #5137
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez AmyL Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie... Czy jak się liczy pierwszy trymestr ciąży? Bo się w tym pogubiłam... To jest od 4 tygodni po stosunku czy jak? Wiem wiem! Mówicie, że prawdopodobnie nie jestem w ciąży.. Ale ja ostatnio mam dziwne objawy... Zgaga, skurze jelit i tak jakby zaciemniła mi się aureola wokół sutków... Chociaż to może być skutek częstego ostatnio opalania na solarium bądź mojej wielgachnej wyobraźni... Ale no mimo wszystko... jak to się liczy? Bo ja nadal schizuję.. Jutro robie test... A co powiecie o teście quick vue? Jest wiarygodny?
Trymestr to jest 3 miesiące, więc jeśli potencjalnie zaszłaś w ciąże to przede wszystkim powinnaś obliczyć prawdopodobny termin jajeczkowania i od tej daty liczyć tygodnie, a potem miesiące...
A z tego co się orientuje, to zgaga i skurcze jelit nie są typowym objawem ciąży, przynajmniej w jej początkowych stadiach, może po prostu za bardzo się nakręcasz?
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 17:43   #5138
AmyL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 82
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Nie wiem... Dużo czytałam o tych objawach... I właśnie wszędzie jest napisane, że zgaga, skurcze jelit pojawiają się w pierwszym trymestrze... Bardzo się boję Nie mogę być w ciąży... Jestem o wiele za młoda.. ;(
AmyL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 18:01   #5139
a taka sobie
Raczkowanie
 
Avatar a taka sobie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 124
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez AmyL Pokaż wiadomość
Nie wiem... Dużo czytałam o tych objawach... I właśnie wszędzie jest napisane, że zgaga, skurcze jelit pojawiają się w pierwszym trymestrze... Bardzo się boję Nie mogę być w ciąży... Jestem o wiele za młoda.. ;(
wg mnie to tez nie jest ciaza...
najlepszy bedzie test jesli go zrobisz
ale czemu za mloda ja wlasnie w Twoim wieku moze rok wicej chce miec dziecko
a taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 18:07   #5140
AmyL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 82
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Ja nie jestem jeszcze gotowa... Właśnie zerwałam z chłopakiem, lubię korzystać z życia, lubię się bawić, ale seksu nigdy nie uprawiałam.. Potem były te dwa niby mało prawdopodobne razy i schizuję, dlatego uważam, że jestem na ten światek za młoda jeszcze... Jutro robie test... Od ostatniego razu minęły niecałe dwa tygodnie... Wiem, że to za wcześnie, ale objawy jakie mam mogą wskazywać na to, że do potencjalnego zapłodnienia doszło własnie za tym pierwszym razem... Mam nadzieję, że to nie to... tak bardzo się boję... Jestem jeszcze dziewicą, a już mam być matką? Nie... Oby jutro test wyszedł negatywnie
AmyL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 18:21   #5141
a taka sobie
Raczkowanie
 
Avatar a taka sobie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 124
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez AmyL Pokaż wiadomość
Ja nie jestem jeszcze gotowa... Właśnie zerwałam z chłopakiem, lubię korzystać z życia, lubię się bawić, ale seksu nigdy nie uprawiałam.. Potem były te dwa niby mało prawdopodobne razy i schizuję, dlatego uważam, że jestem na ten światek za młoda jeszcze... Jutro robie test... Od ostatniego razu minęły niecałe dwa tygodnie... Wiem, że to za wcześnie, ale objawy jakie mam mogą wskazywać na to, że do potencjalnego zapłodnienia doszło własnie za tym pierwszym razem... Mam nadzieję, że to nie to... tak bardzo się boję... Jestem jeszcze dziewicą, a już mam być matką? Nie... Oby jutro test wyszedł negatywnie
skoro jestes dziewica to w ciazy raczej napewno nie jestes...
a taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 18:41   #5142
AmyL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 82
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Wiem, że dziewica może zajść w ciążę, więc to, że jestem dziewicą akurat mnie nie uspokaja... Kurczę.. Trzymajcie za mnie kciuki... I wypowiedzcie się jeszcze na ten temat, proszę Może niepotrzebnie schizuję? A może powinnam już kupywać śpioszki... Znacie moją sytuacje, bo była opisana dwie strony wcześniej ;( Tak bardzo się boję
AmyL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 18:41   #5143
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez a taka sobie Pokaż wiadomość
skoro jestes dziewica to w ciazy raczej napewno nie jestes...
ona poprostu shizuje na maxa. a teraz DZIWICa jest w ciąży!! he he...........

amyL czemu nie pojdziesz do lekarza? a jak jesteś dziewicą to dam sobie rękę uciąć NIE JETEŚ W CIĄŻY!!!!!!!!!!!
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 18:44   #5144
AmyL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 82
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Do lekarza idę w środę... Tak.. wiem, pewnie niesamowicie schizuję Przepraszam, że tak bardzo zawracam wam głowy tym, ale ja się niesamowicie martwie...
AmyL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 18:54   #5145
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez AmyL Pokaż wiadomość
Do lekarza idę w środę... Tak.. wiem, pewnie niesamowicie schizuję Przepraszam, że tak bardzo zawracam wam głowy tym, ale ja się niesamowicie martwie...
to sie nie martw. bo naprawdę wierz mi nie ma udowodnionych przypadków by dziewica zaszła w ciążę!! jak będziesz u lekarza to sie go spytaj o to. przejdz do porządku dziennego i będzie ok.
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 18:55   #5146
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez AmyL Pokaż wiadomość
Do lekarza idę w środę... Tak.. wiem, pewnie niesamowicie schizuję Przepraszam, że tak bardzo zawracam wam głowy tym, ale ja się niesamowicie martwie...
ja czegos tutaj nie rozumiem... piszesz o jakis razach i o tym, ze jednoczesnie jestes dziewica? O_o to ze mna jest cos nie tak, czy z kim?
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 19:10   #5147
AmyL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 82
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Bo to nie był pełny stosunek Seks oralny i prawdopodobieństwo dostania się męskich płynów do pochwy, przez nieuwagę...
AmyL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 19:27   #5148
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Amy L Pokaż wiadomość
Wiem, że dziewica może zajść w ciążę, więc to, że jestem dziewicą akurat mnie nie uspokaja...
Jedyny udokumentowany przypadek dziewicy w ciąży (jaki znam) wydarzył się jakieś 2000 lat temu i wątpię by się w historii powtórzył
AmyL,
zrób jutro rano test i z głowy i nie baw się więcej seksem, bo najwyraźniej ci to szkodzi
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 19:35   #5149
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

  • Cytat:
    Napisane przez AmyL Pokaż wiadomość
    Bo to nie był pełny stosunek Seks oralny i prawdopodobieństwo dostania się męskich płynów do pochwy, przez nieuwagę...
pod prysznicem, tak? dobrze pamiętam?? masakraaaaaaaaa
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 19:36   #5150
truskawa20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 137
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

ostatnie pytanie mam. jeśli dostałam okres 18 dni po stosunku to czy jesli teraz nie dostanę to czy mogę podejżewać ciążę? od tamtego stosunku mam mocne upłay i jajniki często mnie bolą? czy takie objawy występują w ciąży? pytam bo lekarza mam dopiero za 2 tyg, a martwię się trochę..
truskawa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 19:41   #5151
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

... NIE jestes w ciazy... i nie rozumiem, czemu piszesz o stosunku, tak jakby to byl zwykly stosunek "dowcipny"... to byl tylko seks oralny... rany...

Edytowane przez P-o-n-y
Czas edycji: 2009-04-20 o 19:41 Powód: dopisek
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 19:43   #5152
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez anusiaa89 Pokaż wiadomość
pod prysznicem, tak? dobrze pamiętam?? masakraaaaaaaaa
+ jeszcze przeciez wziela Escapelle....
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 19:57   #5153
AmyL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 82
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Dobra... jeśli mam tu się spotykać z takimi szyderstwami to cóż... Drogie panie wybaczcie, ale nie każda może robić to codziennie i nie martwić się o ciażę Ja już stwierdziłam, że odpuszczę sobie seks, bo za młoda jestem chociażby psychicznie Ale błaaagam... Nie wyśmiewajcie się tutaj z młodych dziewczyn pragnących porady od bardziej doświadczonych kobiet Żegnam
AmyL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 20:01   #5154
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez AmyL Pokaż wiadomość
Dobra... jeśli mam tu się spotykać z takimi szyderstwami to cóż... Drogie panie wybaczcie, ale nie każda może robić to codziennie i nie martwić się o ciażę Ja już stwierdziłam, że odpuszczę sobie seks, bo za młoda jestem chociażby psychicznie Ale błaaagam... Nie wyśmiewajcie się tutaj z młodych dziewczyn pragnących porady od bardziej doświadczonych kobiet Żegnam
Z jakim szyderstwem? Ile razy mamy ci pisać żebyś dla świętego spokoju zrobiła test??? I ile razy mamy ci pisać, że wg nas raczej na bank w ciąży nie jesteś?
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 20:58   #5155
neex
Raczkowanie
 
Avatar neex
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 153
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

nie tylko ona schizuje... mnie bolą piersi, jajnik, czesciej oddaje mocz.. mam nadzieje, ze to przed zblizającym sie okresem. Ja tez jestem za młoda i tez szukam tutaj pocieszenia, zanim nadejdzie termin miesiaczki..
neex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 21:32   #5156
Cannella
Raczkowanie
 
Avatar Cannella
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 195
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

A zabezpieczasz się ???
Ja tego nie rozumiem ... Nieodpowiednie sytuacje a potem lament ... Po to jest antykoncepcja żeby jej używac i nie zadreczac się czy jest się w ciąży czy nie

Edytowane przez Cannella
Czas edycji: 2009-04-20 o 21:35
Cannella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 21:46   #5157
neex
Raczkowanie
 
Avatar neex
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 153
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Cannella Pokaż wiadomość
A zabezpieczasz się ???
Ja tego nie rozumiem ... Nieodpowiednie sytuacje a potem lament ... Po to jest antykoncepcja żeby jej używac i nie zadreczac się czy jest się w ciąży czy nie


masz świętą racje, tylko problem w tym, gdy to zabezpieczenie pęknie w moim przypadku był w sumie przerywany mimo peknietej gumki, po 17 h escpapelle, wiec chyba nie znałas sytuacji.. a teraz te objawy, nie mam siły
neex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 21:50   #5158
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 536
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

tutaj nikt z nikogo nie szydzi. generalnie wybaczcie za wyrazenie, ale jeszcze nie slyszalam o przypadku "dziecka z orala"... zeby byla ciaza, to trzeba sie bzykac, a nie bawic sie przyjemnie pod prysznicem... zdrowy rozsadek o podstawowa wiedza biologiczna sie klaniaja...
P-o-n-y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 07:15   #5159
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez AmyL Pokaż wiadomość
Bo to nie był pełny stosunek Seks oralny i prawdopodobieństwo dostania się męskich płynów do pochwy, przez nieuwagę...
oj faktycznie plemniki sa bardzo sprytne ,chwila nieuwagi a one juz z GPS biegną do macicy w poszukiwaniu jajeczka do zaplodnienia

no chyba ,ze uwazasz ,ze mozna zajsc w ciąze poprzez polkniecie kilku drani

jezuu dziewczyno ,wstydzialbym sie pisac takie dyrdymaly ,wez ty sie lepiej za nauke a nie sex.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 08:40   #5160
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez AmyL Pokaż wiadomość
Dobra... jeśli mam tu się spotykać z takimi szyderstwami to cóż... Drogie panie wybaczcie, ale nie każda może robić to codziennie i nie martwić się o ciażę Ja już stwierdziłam, że odpuszczę sobie seks, bo za młoda jestem chociażby psychicznie Ale błaaagam... Nie wyśmiewajcie się tutaj z młodych dziewczyn pragnących porady od bardziej doświadczonych kobiet Żegnam
nikt z ciebie nie szydzi przezec iez wszyscy mówimy ci że nie jesteś ciąży. zrozum i tak jesteśmy cierpliwi bo już tyle razy piszesz tylko że jesteś ciąży. zrozum wkońcu i przyjmij to do wiadomości że nie jesteśw ciąży!! plemniki nie komandosy i nie mieli jak dotrzeć do twojej macicy!! i też nie ma udowodnionych przypadków by DZIEWICA zaszłą w ciążę. chyba żę maryją jestes? a może jesteś?
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.