Wpedzil mnie w kompleksy :( - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-17, 21:43   #301
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Jak narazie to on Ciebie zmotywował do pokazywania ludziom tyłka i proszenie o ocenianie cellutu [post pierwszy przed modyfikacją].
też się zastanawiałam w jakiej trzeba być desperacji, żeby zrobić coś takiego. Obcym ludziom się wystawiać na komentarze - rzeczywiście dowód samoakceptacji
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 21:52   #302
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
też się zastanawiałam w jakiej trzeba być desperacji, żeby zrobić coś takiego. Obcym ludziom się wystawiać na komentarze - rzeczywiście dowód samoakceptacji
Oj, Ty, złapałaś mnie przed poprawką literówek Wyszło, ze nie wiem, co to cellulit

A tak serio, to mnie już ten wątek nawet nie śmieszy. Przeraża, ot co. Pokazuje, jak bardzo można dać się zmanipulować i stracić resztki własnego zdania i poczucia własnej wartości.
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 21:59   #303
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

Tyyyyyyyyyyyyle takich przypadkow juz wizaz widzial.

Jedno co mnie dziwi, to czy to nie wstyd? Tyle zlych rzeczy o swoim zwiazku napisac, po czym nastepnego dnia przyjsc i oglosic, ze on mnie kocha i jestesmy szczesliwi. Ja bym sie wolala juz wiecej nie pokazywac chyba...
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 22:12   #304
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Jak narazie to on Ciebie zmotywował do pokazywania ludziom tyłka i proszenia o ocenianie cellulitu [post pierwszy przed modyfikacją]. Rzeczywiście, jest się czym chwalić.
Zgadzam się


Ewakuacjo, na tym zdjęciu widać było całkiem zgrabną dziewczynę z tyłkiem, który spodobałby się wielu mężczyznom...

ale...

sam fakt, że pod wpływem prania mózgu swoją dupą zawracasz dupę wizażankom (niezbyt pięknie i powabnie brzmi, ale szczerze ) sprawia, że wielu z tej grupy zapewne by wysiadło w przedbiegach,

po przeczytaniu haseł o świniach, tuczeniu- myślę, że kolejna część facetów by wymiękła

to rzeczywiście zaczynam rozumieć, co Cię tak trzyma przy władcy hulahopa

urobił Cię pod siebie, a to znaczy, że w innym, wartościowym, dobrym związku msiałabyś się znacznie zmienić... wewnętrznie
__________________


Edytowane przez dzustam
Czas edycji: 2008-09-17 o 22:14 Powód: dopisek
dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 00:03   #305
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

Ja tylko życze powodzenia w życiu osobistym z tym swoim panem i władcą.Bronisz go i to nieźle.Dzięki Bogu,że z miłośći nie usłyszałam żadnych epitetów w moją strone.No chyba,że to jakieś nowe wyznania miłości poniżać drugą osobe.Nieźle cię urobił twój facet.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 02:46   #306
amelkagda
Raczkowanie
 
Avatar amelkagda
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 48
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

toksyczny facet ja się kiedyś z takim spotykałam ale skończyło się tylko na kilku spotkaniach.. i całe szczęście ale niektórzy pewnie potrafią się lepiej na początku maskować
amelkagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 12:00   #307
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

przeczytałam tego długiego posta i jestem w szoku
już Cię nie rozumiem... najpierw piszesz że to on wpędza Cie w kompleksy, a później że kobiety przy kości są grubymi świniami... już nie mówiąc o tym, że kolejny zakładasz wątek jaki on jest zły, a później piszesz "a wy nie wiecie ile on dobrego dla mnie zrobił". To jak jest taki wspaniały to po co na niego narzekasz? Jak to się mówi albo wóz albo przewóz, więc moja rada jest taka że albo chcesz z nim być i nauczysz się żyć z jego tendencją do obrażania Cię, albo z nim zerwij i miej spokojne nerwy...
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 12:31   #308
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

Jak czlowiekowi 2 lata kładziono do głowy takie "mądrosci" to nic dziwnego
Tylko czasem w przeblysku świadomosci zalozy sie jakis watek,ale po 1 dniu mroczna zaslona znowu spada

ps czyli jak ktos kreci hula to jest świnia??
Przeciez gdyby nie musial to by nie krecil heh
Nota bene znam lepsze cwiczenia na brzuch
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 13:00   #309
Eflinka
Rozeznanie
 
Avatar Eflinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 700
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

Ten przebłysk to tak naprawdę wołanie o pomoc dziewczyny uwięzionej w kokonie kłamstw i obelg toksycznego faceta.
Eflinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 13:07   #310
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

Cytat:
Napisane przez Eflinka Pokaż wiadomość
Ten przebłysk to tak naprawdę wołanie o pomoc dziewczyny uwięzionej w kokonie kłamstw i obelg toksycznego faceta.
Szkoda tylko że ona nie chce sobie sama pomóc...
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 13:36   #311
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

Przeczytałąm cały watek.

Ręce opadają , dziewczyny, macie cierpliwośc!

Niestety, sytuacja ma się jak z ciężkim uzależnieniem. Ja? ALkoholik? Niemozliwe.

Ewakuacja jest na etapie zaprzeczania rzeczywistości i usprawiedliiwania siebie i swojego faceta. Albo przewidzi na oczy, albo dojda do takiego stanu, że widząć pulchną 2-latkę wyzwa ją i jej matkę od tłustych świń.

Szkoda takich ludzi. Zostaną parą sfrustrowanyc, zgrzybiałych staruszków, bo któzby chciał z taką parką utrzymywac kontakty.

A ewakuacji należy zyczyć, aby w ciązy wymiotowała ile wlezie coby ani dekagrama nei przytyła, bro boże! Bo TZcik sie oburzy.

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
Właśnie jemy pizzę i pijemy piwo . I mówię: ejjj, chcesz mnie utuczyć i rzucić, bo...
a TŻ przerywa i mówi: bo gadasz głupoty
Ide na BigMaca.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 13:50   #312
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Przeczytałąm cały watek.

Ręce opadają , dziewczyny, macie cierpliwośc!

Niestety, sytuacja ma się jak z ciężkim uzależnieniem. Ja? ALkoholik? Niemozliwe.

Ewakuacja jest na etapie zaprzeczania rzeczywistości i usprawiedliiwania siebie i swojego faceta. Albo przewidzi na oczy, albo dojda do takiego stanu, że widząć pulchną 2-latkę wyzwa ją i jej matkę od tłustych świń.

Szkoda takich ludzi. Zostaną parą sfrustrowanyc, zgrzybiałych staruszków, bo któzby chciał z taką parką utrzymywac kontakty.

A ewakuacji należy zyczyć, aby w ciązy wymiotowała ile wlezie coby ani dekagrama nei przytyła, bro boże! Bo TZcik sie oburzy.
Zgadzam się z twą wypowiedzią.A co do wytłuszczonego rozbroil mni ten tekst.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 13:56   #313
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

Tak sobie myśle, że może Ewakuacja nie odejdzie od TŻ bo są w nowym mieście, jak by nie było obcym. Zaczęli układać sobie życie razem, studia, praca, pierwsze doświadczenia. Szkoda byłoby wszystko zaprzepaścić z powodu kilku 'głupich' kłótni. Przecież musiałaby wrócić do rodzinnego domu czy miasta, co oznaczałoby zdaniem niektórych porażkę. A gdyby została w Warszawie musiałaby wynająć sobie mieszkanie, przeprowadzić się, może nie byłoby komu pomóc. Może dlatego po prostu wygodniej jest zostać przy TŻ pomimo jego charakteru i braku szacunku.

Ale uważam moja droga, że jak się chce to się potrafi i jeśli wahasz się to pomyśl, że na pewno dasz sobie radę i będziesz potem z siebie dumna.
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 14:00   #314
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

Cytat:
Napisane przez Eflinka Pokaż wiadomość
Ten przebłysk to tak naprawdę wołanie o pomoc dziewczyny uwięzionej w kokonie kłamstw i obelg toksycznego faceta.
Dokładnie.


ewakuacjo.Życze raz jeszcze powodzenia w życiu osobistym.Trzymaj się,bo potrzebujesz dużo siły aby wytrwać przetrwać obelgi twego chłopa.Oby twe próby naprawiania związku,tż-ta się powiodły.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 14:44   #315
ivonka14
Przyczajenie
 
Avatar ivonka14
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

Moja droga nie wiem ile masz lat, ale ja osobiście nie znam dziewczyny, która nie miałaby rozstępów czy celulitisu (pomijając nastolatki). Ten Facet jest intelektualnie nierozgarnięty!!! Za kilkadziesiąt lat wszystkie będziemy pomarszczone. I co nam zostanie? Wspomnienia i zdjęcia na których Ty wyglądasz super. Tylko z kim chcesz spędzisz te dni i wspomnienia??? Mężczyzna, który nie docenia tego,co ma, nie jest tego wart!
Spróbuj z nim porozmawiać o Twoich uczuciach, że jeśli on nie będzie Cię w pozytywny sposób motywował do tego aby dbać o siebie, to nie ma sensu, bo krytyka jaką on stosuje jest mało konstruktywna. Działa w inną stronę. Ja mam 34 lata i widzę zmiany jakie nieubłagalnie nadchodzą, tak już jest. Ale wszyscy się zmieniamy, faceci też! Chodzi o to, czy Jemu podobam się JA, czy to co widzi, bo jeśli chodzi mu tylko o wygląd, to i tak Cię zostawi dla młodszego ciała, ale za nim to nastąpi to zniszczy Ciebie.....
NIE DAJ SIĘ! WSZYSTKIE JESTEŚMY PIĘKNE!
ivonka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 17:55   #316
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Ja tylko życze powodzenia w życiu osobistym z tym swoim panem i władcą.Bronisz go i to nieźle.Dzięki Bogu,że z miłośći nie usłyszałam żadnych epitetów w moją strone.No chyba,że to jakieś nowe wyznania miłości poniżać drugą osobe.Nieźle cię urobił twój facet.
Przeraża mnie to ze ona go broni.. chyba że on siedzi nad nią nad kompem i dyktuje jej co ma pisać?:rolleyes : na początku wyglądala na taką która potrzebuje pomocy... teraz mi wygląda że i ona i on potrzebują pomocy specjalisty.

Cytat:
Napisane przez amelkagda Pokaż wiadomość
toksyczny facet ja się kiedyś z takim spotykałam ale skończyło się tylko na kilku spotkaniach.. i całe szczęście ale niektórzy pewnie potrafią się lepiej na początku maskować
toksyczny facet, tak, ale i dziewczyna toksyczno-masochistyczna...
Cytat:
Napisane przez Eflinka Pokaż wiadomość
Ten przebłysk to tak naprawdę wołanie o pomoc dziewczyny uwięzionej w kokonie kłamstw i obelg toksycznego faceta.
a gdzież ona woła o pomoc? ona wychodzi na nas z pazurami że śmiemy obrażać jej misia...:rolley es:
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 22:56   #317
Eflinka
Rozeznanie
 
Avatar Eflinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 700
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

Cytat:
Napisane przez niebedetwoja19 Pokaż wiadomość
a gdzież ona woła o pomoc? ona wychodzi na nas z pazurami że śmiemy obrażać jej misia...:rolley es:
Wtedy, gdy raz na jakiś czas założy tematy i opiszę jak naprawdę źle jest w jej związku. Takie przebłyski po prostu, jak to już wcześniej zostało określone.
Eflinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 16:57   #318
niebedetwoja19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 740
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

tak, racja, ale ona tylko chwile prosiła o pomoc, potem udowadniała, ze to my mamy jakieś skrzywione i wypaczone zdanie o jej zwiazku... idealnym związku............
niebedetwoja19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 20:13   #319
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

Jak dla mnie wątek stracił zupełnie sens.


Tydzień, dwa i będzie nowy ... ... - przepraszam, nie mogłam się powstrzymać
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 21:25   #320
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

Cytat:
Napisane przez niebedetwoja19 Pokaż wiadomość
tak, racja, ale ona tylko chwile prosiła o pomoc, potem udowadniała, ze to my mamy jakieś skrzywione i wypaczone zdanie o jej zwiazku... idealnym związku............
Też tak sądze.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 14:44   #321
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

DZIEWCZYNY !

Zerwałam z nim... W KONCU !

Szkoda, ze tak pozno.. Ale lepiej pozno niz wcale..
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 16:09   #322
Jakucja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 94
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

Serdeczne gratulacje i powodzenia w dalszym zyciu!
Jakucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 17:30   #323
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

Dziekuje

To juz 6 dzien i mowiac szczerze to ciesze sie . Tylko musze sie wyniesc teraz od niego. Ze tez wtedy robilam z tego taki problem..
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 18:00   #324
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

brawo! trzymam kciuki, zeby nastepny facet, na ktorego trafisz, byl ok. poki co, na pewno dasz sobie rade, powodzenia!
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 18:09   #325
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

Przeczytałam cały wątek ufff ha mi kiedyś facet powiedział żebym poszła do solarium, bo jestem taka blada i w ogóle, że moja siostra ładniejsza hmm oczywiście rzuciłam go i wyszło mi to na dobre życzę powodzenia! Każda kobieta jest piękna jeżeli akceptuje siebie
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 20:34   #326
Modrogonczyk Wedrowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 54
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

Kotku, wybacz, ale 174cm wzrostu i waga 60 kilo to chyba jedna z lepszych konfiguracji Jesteś szczupła, jak możesz myśleć inaczej? Twój facet wyraźnie Cię tłamsi, pewnie sam ma kompleksy i próbuje je sobie "odbić" Twoim kosztem, pociesza się, wmawiając Tobie, że nie jesteś idealna. Powiedziałabym takiemu, żeby sobie spróbował znaleźć lepszą, jak mu nie pasuje I nie wiem, czy tu się da coś zrobić. Z facetem ewidentnie jest coś nie halo, tym bardziej że normalni przedstawiciele tej płci mają dokładnie na odwrót: nie ważne jak wyglądasz, dla tego jednego zawsze jesteś piękna Może czas na "lepszy model"?

..........

Właśnie przeczytałam ostatnie posty. Gratulacje. I nigdy nie wracaj do niego. Dla tego gościa chyba nie ma nadziei

Edytowane przez Modrogonczyk Wedrowiec
Czas edycji: 2009-05-01 o 22:15 Powód: znacząca zmiana przedmiotu sprawy:)
Modrogonczyk Wedrowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 15:32   #327
ewakuacja
Zadomowienie
 
Avatar ewakuacja
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 444
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

No wlasnie juz czas na lepszy model. Nie taki wybrakowany

W koncu jem co chce, robie co chhce. Nikt mi niczego nie wytyka.

A na horyzoncie ciekawy pan..
__________________
ewakuacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 20:50   #328
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

nie napiszę: a nie mówiłyśmy (pisałyśmy)


wszystkiego dobrego, wyciągnij jak najwięcej z tej lekcji, popracuj nad swoim poczuciem wartości, pobądź ze sobą, nie musisz znów szukać, możesz zacząć się rozwijać, odpocząć itp. powodzenia
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 21:46   #329
Apricotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 9
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

Wiesz co, Ty jesteś jak moja znajoma. ;] Tyle że ona naprawdę przytyła po ciąży, a Ty masz odpowiednią wagę. Jej mąż stale jej wytykał to co jadła, że nie ćwiczyła, że o siebie nie dbała. Dlaczego piszę to w czasie przeszłym? Bo stwierdziła, że nie da sobą pomiatać. TAK!! POMIATAĆ. To nie jest troska męża (w Twoim wypadku chłopaka). Ja bym sobie nigdy nie pozwoliła na takie coś. Jak mu się nie podoba, to do widzenia. A Ty z nim jesteś już ponad 2lata, szok:| Doprowadziła do tego, że jej mąż miał ultimatum.. Albo ją zaakceptuje i przestanie jej wytykać, albo koniec. Wyprowadziła się na tydzień do mamy, a on już po zaledwie tygodniu zaczął dostrzegać braki.. Podziałało.
Czy naprawdę masz na tyle niską samoocenę, aby uważać, że nie zasługujesz na kogoś lepszego? To nie Ty jesteś zła, brzydka, głupia, xxx, ***, tylko on. Zauważ to. . I nawet jeżeli nikogo innego nie byłoby w pobliżu (a niby pojawił się jakiś pan to zakończ ten związek tak ostatecznie, nie wracając nigdy. On Cię umniejsza.. Im dłużej tak będzie, tym trudniej Ci będzie potem uwierzyć w siebie po rozstaniu. Powodzenia i jak najwięcej dni bez niego.
__________________
Nie ufaj choć chcesz dać mu cały świat.
Nie odda Ci nikt Twych straconych lat.
Tyle tu Twoich łez...
Czy naprawdę tak chcesz?

Edytowane przez Apricotka
Czas edycji: 2009-05-09 o 21:51
Apricotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 22:07   #330
RazDwaTrzyMamCie
Zadomowienie
 
Avatar RazDwaTrzyMamCie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Wpedzil mnie w kompleksy :(

To dobrze, że z nim zerwałaś. Wszystkiego najlepszego Ci życzę.
RazDwaTrzyMamCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.