..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::.. - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-05, 11:48   #1111
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
Przede wszystkim spytam - jak poszlo???
I nawet nie chce mi sie tu ciebie prostowac po takim dniu, nawet jakbys poszla na lody po wszystkim, to bys miala wybaczone.
A twarog zajadaj, co do serow - uwazaj, bo to tez tluszcze, choc i mi zdarza sie zjesc czasaaaamiii calego smazonego camemberta na kolacje (oczywiscie light)
Dzisiaj było całkiem w porządku, jutro trzeci i ostatni dzień pisemnych... dla mnie najtrudniejszy i boję się niesamowicie, na samą myśl o jutrze robi mi się słabo. Ale ogólnie o maturze myślę raczej na spokojnie.

Co do lodów... nie ma szans, nie będę niszczyć mojej całej ideologii
Mam w domu masę słodyczy, moje ulubione czekolady Wedla i inne cuda... i nic! Patrzę na nie bez większego zainteresowania i myślę sobie, że pewnie, że bym sobie zjadła - ale przecież wiem że u mnie się nigdy nie kończy na małej ilości. Zacznę i skończę pewnie w kfc w przyszłym tygodniu. A tego byśmy nie chciały...
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 11:48   #1112
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez Caterina666 Pokaż wiadomość
Zmiksowałam dwa jajka, z 3/4 szkl mleka, do tego otreby żytnie i otreby pszenne z jabłkami, dodałam słodzik, troche olejku waniliowego o i usmażyłam i pyycha wyszły
brzmi smakowicie. Ile tych otrębów dawałaś? Tzn jakiej konsystencji ma wyjść ciasto- bardzo gęste czy takie trochę lejące?
Ja bym dała na wierzch jogurt i jakiś owoc

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
choc i mi zdarza sie zjesc czasaaaamiii calego smazonego camemberta na kolacje (oczywiscie light)
i po co przypominałaś o takiej pyszności? Ja uwielbiam camembert smażony w panierce orzechowej
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 11:51   #1113
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
Hmmm, właściwie się obyło Tylko czasami padałam po pracy jak kawka i zamiast 5 posiłków robiły się 4., bo potem trzeba już było spać żeby wstać następnego dnia o strasznej 4 rano!
Jestem w domu, w Poznaniu, po zakupach z siostrą w spożywczaku, żeby jutro przetrwać - dom jest napakowany pysznościami, już miałam myśli "a może mała przerwa? tak między pierwszą a drugą fazą".
Jak tam wypoczynek w Poznaniu...??

Cytat:
Napisane przez KALLISTE Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Dołączam do was

Tylko, że ja wskakuję odrazu na fazę II, bo faza I mi nie służy niestety.
Jeśli jest tu ktoś ze "starych" plażowiczek to mnie pamięta pewnie.
Ostatnio miałam dobrą wagę. Odkąd porzuciłam SB w maju tamtego roku to waga mi sie ustabilizowała w miare. Po I fazie SB miałam okropne jojo niestety. Dlatego juz nie wejdę nigdy w tą fazę. Ale ostatnio przez problemy zdrowotne mi sie przytyło. A dokładnie w ciągu dwóch tygodni przytyłam z 3kg. Chcę to zrzucić.Oczywiście węgle będę jadła. Mam zamiar sie nie przejadać Tylko!! To moja główna dwiza No i myślę, że 20 dni na tej fazie mi wystarczy zeby zrzucić to co przytyłam ostatnio.

Dziś na śniadanie był omlet z serkiem waniliowym

Mam nadzieję ze z Wami będzie mi raźniej

Jak bede miec czas to przeglądne wątek.
Pamiętam Cie kochana.... witam serdecznie, miło Cie widzieć znów

No w końcu doczytałam 6 stron postów..... jakaś Kambodża.....
Witam piękne Panie i Panowie.....
U mnie jakaś załamka..... mam 14 dzień I fazy i co duppppa, schudłam 2kg jeszcze na początku (1-2 dzień) i nic,zero........ waga stoi...... powiedzcie mi co mi jest.... dziś tak sobie pomyślałam że może to przez te tabletki LINEA....??? Dziewczyny pomóżcie proszę bo mam załamke i się zastanawiam czy nie rzucić tego w kąt......

W weekend zaczęłam biegać...(ciężko....) ale biegam..... byłam na rolkach dziś aerobic.... sama już nie wiem.... trochę widzę po sobie ale mało naprawdę nie wiem co jest ze mną.... HELP:pl iz:
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 11:54   #1114
Agee79
Rozeznanie
 
Avatar Agee79
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zmy
Wiadomości: 772
GG do Agee79 Send a message via Skype™ to Agee79
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
Cos mi muli wizaz dzis.

Dlatego tez nie dopisalam. CO tez czynie:
Agee dzieki za zauwazenie mojego jadlospisu
no wlasnie mi tez mulilo wiec dlatego teraz sie odzywam!!!

Effciu ja zawsze czekam na Twoje jadlospisy i foty (tak jak i pozostalych plazowiczek ) bo normlanie sie katuje ale jednoczesnie motywuje
bardzo mi sie podoba Twoja przekaska (taka sama jak moja )

co do wspolnego jedzenia to Majka moje mlodsze dziecie je wszystko razem ze mna, a najbardziej podchodza jej kasze i fasole
z Emilka jest troszke gorzej bo ona wychowana na tym "normalnym" jedzonku. TZet na takiej 2-giej luznej fazie, bo ciezko u niego z tymi produktami SB ale popracuje sie i nad nim

co do gotowania to te potrawy ktore wiecej czasu pochlaniaja to gotuje dla wszystkich a fasolce po bretonsku to powiem Wam ze nie czuje juz zadnej roznicy ze jest zamiast na jakims boczku czy kielbasce to na chudej wedlince to samo ma sie do bigosu zamiast tlustych miech daje tylko piersi z kury
__________________

Agee79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 11:55   #1115
Caterina666
Raczkowanie
 
Avatar Caterina666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 195
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
brzmi smakowicie. Ile tych otrębów dawałaś? Tzn jakiej konsystencji ma wyjść ciasto- bardzo gęste czy takie trochę lejące?
Ja bym dała na wierzch jogurt i jakiś owoc
a na oko tych otrąb dodawałam, takie bardziej lejące mi wyszło
a na wierzch dałam jogurcik naturalny z cynamonem
Caterina666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 11:56   #1116
mokka_kk
Raczkowanie
 
Avatar mokka_kk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zzzamorza
Wiadomości: 118
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Paparak, wszystkiego naaaj Głównie siły w życiu z SB i ciągłych sukcesów


beoneself
Jadłospis spoko, tylko ja bałabym się tylu węglowodanów. I chleb na śniadanie bym zjadła(ale, matura, rozumiem ). I te placuszki za późno by były jak dla mnie, ale chyba ok, skoro w Tych godz. jadasz i zwłaszcza, że masz maturkę (powodzenia jutro). Tych serów i innego nabiału może być ok. 2 szkl dziennie, więc jak jest gdzieś tyle to nie martw się i jedz. Zwłaszcza chudy ser. Ja ostatnio miksuję go w blenderze z odrobiną mleka 0,5 i słodzikiem, robi się to puszyste i smakuje jak serek homo!!! Tyle, że można zjeść więcej niż 2 łyżeczki;P Jutro mam zamiar zjeść z tym truskawki, już będę mogła!!! Generalnie jestem w szoku, że z maturą na glowie, takie ciekawe jadłospisy wymyślasz i urozmaicone! Brawo!


Co do mojego śniadania to:
Ś: twaróg i 2 zawijasy z sałatą, papryką i ogórkiem, plus kawałki papryki, kawa.
Z resztą jeszcze nie wiem jak będzie.

Boję się jutrzejszego wprowadzenia węglowodanów, zwłaszcza, że nie mam na nie ochoty... Będę musiała się zmusić? Chleb i ziemniaki mogą dla mnie nie istnieć, na makarony i kasze też nie mam ochoty, jeśli już to otręby. Tylko na owoce czekam z utęsknieniem, ale najchętniej pozostałabym w I fazie;P

Zmykam do pracy
__________________
1.04.2009: 73,5kg
9.03.2012: 61kg (SB1)
cel: 58kg-->56kg, wyrzeźbiony BRZUCH, ramiona, plecy

SB2 dzień 17
włosy: pokrzywa, olejowanie, masaż
mokka_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 11:57   #1117
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Dzień Dobry,

wizaz mi dzisiaj szaleje

Byłam wczoraj na aerobiku, ale dała nam insruktorka wycisk
Albo ja taka ocieżała po długim weekendzie

Paprak (po raz drugi ) Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin !!!
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 12:02   #1118
Caterina666
Raczkowanie
 
Avatar Caterina666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 195
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość


No w końcu doczytałam 6 stron postów..... jakaś Kambodża.....
Witam piękne Panie i Panowie.....
U mnie jakaś załamka..... mam 14 dzień I fazy i co duppppa, schudłam 2kg jeszcze na początku (1-2 dzień) i nic,zero........ waga stoi...... powiedzcie mi co mi jest.... dziś tak sobie pomyślałam że może to przez te tabletki LINEA....??? Dziewczyny pomóżcie proszę bo mam załamke i się zastanawiam czy nie rzucić tego w kąt......

W weekend zaczęłam biegać...(ciężko....) ale biegam..... byłam na rolkach dziś aerobic.... sama już nie wiem.... trochę widzę po sobie ale mało naprawdę nie wiem co jest ze mną.... HELP:pl iz:

Spokojnie kochana, trzymaj sie jakoś
może waga dopiero zacznie spadać w II fazie,
musisz być dobrej myśli i pełna cierpliwości

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez mokka_kk Pokaż wiadomość

Boję się jutrzejszego wprowadzenia węglowodanów, zwłaszcza, że nie mam na nie ochoty... Będę musiała się zmusić? Chleb i ziemniaki mogą dla mnie nie istnieć, na makarony i kasze też nie mam ochoty, jeśli już to otręby. Tylko na owoce czekam z utęsknieniem, ale najchętniej pozostałabym w I fazie;P

a ja sie dzisiaj rzuciłam na jabłuszka i zjadłam dwa! ale na szczescie takie malutkie były, to jak jedno duże był to dodatek do II śniadanka ;P

Edytowane przez Caterina666
Czas edycji: 2009-05-05 o 12:11
Caterina666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 12:03   #1119
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

NO
to moze napisze cos.
wiekszosc postów "przeleciałam"
ostatnio jakos czas mi sie dziwnie skurczył do minimum wiec i na forum nie wchadzałam.
weekend dosc grzeczny oprócz jednego alkoholowego wieczoru
ale ze telik to menelik to juz wiecie
pozatym sportowo tez ok
a pozatym..................
waga znowu czasami mi płata figle i pokazuje czasami 60 kg
NIe wiem co ze mna nie tak, przykładam sie naprawde i do diety i jestem aktywna fizycznie jak nigdy i nic...
ale to troche tak nieładnie ze wpadłam na chwile i juz narzekam no nie>?!

effus zdradz przepis na zapiekaną cykorie jak mozesz, a pozatym to fajnie zobaczyc jakiegos flesha i to takiego ładnego
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 12:17   #1120
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
U mnie jakaś załamka..... mam 14 dzień I fazy i co duppppa, schudłam 2kg jeszcze na początku (1-2 dzień) i nic,zero........ waga stoi...... powiedzcie mi co mi jest.... dziś tak sobie pomyślałam że może to przez te tabletki LINEA....??? Dziewczyny pomóżcie proszę bo mam załamke i się zastanawiam czy nie rzucić tego w kąt......
nie ma co się załamywać- tak to czasem bywa. Niektóre dziewczyny pisały, że waga zaczęła im spadać dopiero na 2-giej fazie. Pamiętaj, że 1 faza ma za zadanie głównie nauczenie się regularnego jedzenia oraz ograniczenie zachcianek na węgle

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
ale ze telik to menelik to juz wiecie
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 12:20   #1121
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez Caterina666 Pokaż wiadomość
Dziewczynki a znacie jakies fajne przpisy na makrele, bo zakupiłam takie fileciki w sosie koperkowo pomidorowym.. i sie zastanawiam co dobrego można z niej wymodzic?

to nie jest przepis, ale ja na przykład lubię sobie pomieszac twaróg czy wieśniaka z taką rybką w pomidorach (bez cukru), wtedy już nie przyprawiam nijak, mieszam i wychodzi taka gęsta twarogowa pasta rybna ;-)
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 12:20   #1122
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez mokka_kk Pokaż wiadomość
beoneself
Jadłospis spoko, tylko ja bałabym się tylu węglowodanów. I chleb na śniadanie bym zjadła(ale, matura, rozumiem ). I te placuszki za późno by były jak dla mnie, ale chyba ok, skoro w Tych godz. jadasz i zwłaszcza, że masz maturkę (powodzenia jutro). Tych serów i innego nabiału może być ok. 2 szkl dziennie, więc jak jest gdzieś tyle to nie martw się i jedz. Zwłaszcza chudy ser. Ja ostatnio miksuję go w blenderze z odrobiną mleka 0,5 i słodzikiem, robi się to puszyste i smakuje jak serek homo!!! Tyle, że można zjeść więcej niż 2 łyżeczki;P Jutro mam zamiar zjeść z tym truskawki, już będę mogła!!! Generalnie jestem w szoku, że z maturą na glowie, takie ciekawe jadłospisy wymyślasz i urozmaicone! Brawo!

Co wy się tak tych węglowodanów boicie...
Przecież mam tylko 2 porcje skrobii (czyli przepisowo, od 8 dnia doktorek poleca wprowadzić właśnie tą drugą porcję ww) i nadprogramową porcję truskawek (bo powinna być tylko jedna). Ale tak myślę, że mało było tych truskawek (swoje kosztują to trzeba oszczędzać ) no i mają niskie IG, to w czym problem...
Dzięki za miłe słowa!
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 12:20   #1123
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

A może przedłużyć II fazę o tydzień..... może wszystko przez te głupie tabletki.....
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 12:22   #1124
Caterina666
Raczkowanie
 
Avatar Caterina666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 195
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

mój jadłospisik na jutro:

śniadanie: jogurt naturalny z kakaem, słodzikiem i słonecznikiem
II śniadanie: pół mrożonego banana zmiksowanego z 2 tafelkami czekolady gorzkiej bez cukru
Obiad: sałatka z: mozzarelli light, gotowanego brokuła, jajka, kostki serka topionego light
Podwieczorek: serek wiejski z rzodkiewką
Kolacja: sałatka z makrelą, ogórkiem, pomidorem, cebulką, koprem i jajkiem.

I jak może być..??

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
to nie jest przepis, ale ja na przykład lubię sobie pomieszac twaróg czy wieśniaka z taką rybką w pomidorach (bez cukru), wtedy już nie przyprawiam nijak, mieszam i wychodzi taka gęsta twarogowa pasta rybna ;-)
musze wypróbować
Caterina666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 12:25   #1125
Agee79
Rozeznanie
 
Avatar Agee79
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zmy
Wiadomości: 772
GG do Agee79 Send a message via Skype™ to Agee79
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
A może przedłużyć II fazę o tydzień..... może wszystko przez te głupie tabletki.....
Kala nie lam sie! byly i takie co nic nie zrzucily na I a na II dopeiro zaczely

ja juz od miesiaca stoje w miejscu.. ale sobie to tlumacze tym ze moja waga osiagnela wage sprzed ciaz i uwaza ja za swoja odpowiednia... i teraz trzeba odczekac troche aby organizm zalapal ze trzeba isc dalej na przod a nie stac w miejscu
no nic... jak do konca miesiaca nic sie nie ruszy, to bede musiala cos z tym zrobic...
__________________

Agee79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 12:26   #1126
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
Jak tam wypoczynek w Poznaniu...??
super jak zawsze.
chociaż w moim wydaniu jak tak jestem na niecale 3 dni to wygląda to jak jakiś maraton: zakupy-spożywczaki-kosmetyczka-fryzjer-szewc-bank... a teraz byłam na weekend i w związku z 3 maja wszystko było zamknięte więc wszystko załatwiałam wczoraj i dzisiaj.
za 1h już w drogę na Ławicę ((
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 12:46   #1127
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
No w końcu doczytałam 6 stron postów..... jakaś Kambodża.....
Witam piękne Panie i Panowie.....
U mnie jakaś załamka..... mam 14 dzień I fazy i co duppppa, schudłam 2kg jeszcze na początku (1-2 dzień) i nic,zero........ waga stoi...... powiedzcie mi co mi jest.... dziś tak sobie pomyślałam że może to przez te tabletki LINEA....??? Dziewczyny pomóżcie proszę bo mam załamke i się zastanawiam czy nie rzucić tego w kąt......

W weekend zaczęłam biegać...(ciężko....) ale biegam..... byłam na rolkach dziś aerobic.... sama już nie wiem.... trochę widzę po sobie ale mało naprawdę nie wiem co jest ze mną.... HELP:pl iz:
A wrzuc jadlospisy, to popatrzymy i sie zobaczy.
Inna sprawa, ze faktycznie niektore chudna na dwojce dopiero. Masz sporo do zrzucenia, wiec kg powinny isc w dol.

Cytat:
Napisane przez Agee79 Pokaż wiadomość
Effciu ja zawsze czekam na Twoje jadlospisy i foty (tak jak i pozostalych plazowiczek ) bo normlanie sie katuje ale jednoczesnie motywuje
bardzo mi sie podoba Twoja przekaska (taka sama jak moja )

dzieki Slonce
Cytat:
Napisane przez mokka_kk Pokaż wiadomość


Co do mojego śniadania to:
Ś: twaróg i 2 zawijasy z sałatą, papryką i ogórkiem, plus kawałki papryki, kawa.
Z resztą jeszcze nie wiem jak będzie.

Boję się jutrzejszego wprowadzenia węglowodanów, zwłaszcza, że nie mam na nie ochoty... Będę musiała się zmusić? Chleb i ziemniaki mogą dla mnie nie istnieć, na makarony i kasze też nie mam ochoty, jeśli już to otręby. Tylko na owoce czekam z utęsknieniem, ale najchętniej pozostałabym w I fazie;P

Zmykam do pracy
Pamietajcie, we weglowodany pomagaja w spalaniu tluszczu i sa niezbedne do zdrowego funkcjonowania organizmu. Wyeliminowanie ich z diety moze doprowadzic do powaznych schorzen.
Takze jesc wegle. Jedna porcja dziennie na poczatek.

Cytat:
Napisane przez goosia207 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry,

wizaz mi dzisiaj szaleje

Byłam wczoraj na aerobiku, ale dała nam insruktorka wycisk
Albo ja taka ocieżała po długim weekendzie

Paprak (po raz drugi ) Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin !!!
DObry wycisk nie jest zly

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
NO
to moze napisze cos.
wiekszosc postów "przeleciałam"
ostatnio jakos czas mi sie dziwnie skurczył do minimum wiec i na forum nie wchadzałam.
weekend dosc grzeczny oprócz jednego alkoholowego wieczoru
ale ze telik to menelik to juz wiecie
pozatym sportowo tez ok
a pozatym..................
waga znowu czasami mi płata figle i pokazuje czasami 60 kg
NIe wiem co ze mna nie tak, przykładam sie naprawde i do diety i jestem aktywna fizycznie jak nigdy i nic...
ale to troche tak nieładnie ze wpadłam na chwile i juz narzekam no nie>?!

effus zdradz przepis na zapiekaną cykorie jak mozesz, a pozatym to fajnie zobaczyc jakiegos flesha i to takiego ładnego
Rozumiem skracanie czasu, ja dosc szybko obrabiam sie w pracy ostatnio, wiec mam chwile na szperanie po necie.
Ja tez sie dzis zwazylam i ... waga ani drgnie, co akurat mnie ciezszy, bo wg moich obliczen powinna isc w goreTelik a Ty nie wzielas pod uwage, ze ci miesnie "przyrastaja", a te sa ciezsze??? Ja bym na to stawiala
Wlasnie probuje sie wziac i ulozyc sobie zestaw cwiczen domowych... Bo nie jest zle, ale wiem, ze mogloby byc lepiej...
Dzieki tak w ogolePrzepis wrzuce wieczorkiem do przepisowego. Banalny jak zawsze

Cytat:
Napisane przez Caterina666 Pokaż wiadomość
mój jadłospisik na jutro:

śniadanie: jogurt naturalny z kakaem, słodzikiem i słonecznikiem to jest raptem przekaska, a nie sniadania!!!!! i to sa wegle
II śniadanie: pół mrożonego banana zmiksowanego z 2 tafelkami czekolady gorzkiej bez cukru wegle znowu bez warzyw
Obiad: sałatka z: mozzarelli light, gotowanego brokuła, jajka, kostki serka topionego light a mieso, ryba jakas???
Podwieczorek: serek wiejski z rzodkiewką warzywa!!!
Kolacja: sałatka z makrelą, ogórkiem, pomidorem, cebulką, koprem i jajkiem.

I jak może być..??
MASAKRA. Malo wspolnego z SB. Sniadanie jest najwazniejsze. Zero NNKT, tak jak pisala Ilona - nie jadacie slodyczy, ale za to mnostwo slodkich rzeczy przemycane jest. Na moje oko, to tu jest okolo 1000 kcal - prawda Telik??? Z warzyw brokul i rzodkiewka, cos tam na kolacje, choc jak dla mnie ta makrela podejrzana, bo ona jest w puszce, kupiona, w sklepie gotowa??? Daje sobie znowu reke odciac, ze ma cukier, jezeli byla kupiona gotowa.
eh my swoje, a ty swoje.


Za to ja kupilam dzis szparagi i... bede je robic pierwszy raz w zyciu... Biale. Wersja z maselkiem i bulka tarta rzecz jasna odpada. A gdyby tak je zapiec z camembertem na makaronie z ziolami na obiad????
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:05   #1128
Caterina666
Raczkowanie
 
Avatar Caterina666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 195
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
MASAKRA. Malo wspolnego z SB. Sniadanie jest najwazniejsze. Zero NNKT, tak jak pisala Ilona - nie jadacie slodyczy, ale za to mnostwo slodkich rzeczy przemycane jest. Na moje oko, to tu jest okolo 1000 kcal - prawda Telik??? Z warzyw brokul i rzodkiewka, cos tam na kolacje, choc jak dla mnie ta makrela podejrzana, bo ona jest w puszce, kupiona, w sklepie gotowa??? Daje sobie znowu reke odciac, ze ma cukier, jezeli byla kupiona gotowa.
eh my swoje, a ty swoje.
kurczę.. to jednak mało pojętna jestem
a myślałam ze ten jadłospis w maire bedzie
sniadanie takie napisałam, bo jutro wstaje o 5 i szybko lece na pks wiec nie zdąże nic innego upichcić..
co do II sniadania jak dodam biały ser chudy.. to już bedzie z białkiem, tak?
Do sałatki z mozzarellą dodam jeszcze ugotowaną piers z kurczaka,
do serka wiejskiego wiecej warzyw..
a co do kolacji to ta makrela bez cukru jest tylko z jakimś posmakiem koperkowo- pomidorowym..

jak jeszcze moge naprawic ten przykładowy jadłospis..
pomórzcie!
Caterina666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:13   #1129
Agee79
Rozeznanie
 
Avatar Agee79
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zmy
Wiadomości: 772
GG do Agee79 Send a message via Skype™ to Agee79
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Effciu ja znam przepis na przepyszna salatke ze szparagami!!!! a najbardzije to smakuje mi z niej sosik

salatka ze szparagami

Skladniki:
1 glowka salaty takiej targanej jesli cos wam to mowi
5 lyzki oleju roslinnego
szparagi ( ile kto woli, moze byc cala wiazka )
1 czerwona papryka
1 zielona papryka
4 ugotowane na twardo jajka
2 lyzki octu ( czerwonego najlepiej )
1.5 lyzeczki cukru
1.5 lyzeczki musztardy
sol i pieprz
mozna dodac ugotowane najlepiej na parze krewetki jesli ktos lubi

Na malym ogniu podgrzac na patelni 2 lyzki oleju, wrzucic do niego pokrojone szparagi i pokrojone w kostke papryki i podsmarzac az wszystko troszeczke zmiekknie ( okolo 5-10 min )
W garku osobno podgrzac 3 lyzki oleju z octem, cukrem, musztarda sola i pieprzem i zmieszac wszystko razem.
Potem pokroic ugotowane na twardo jajka w kosteczke, salate potargac ( nie kroic) dodac szparagi z papryka, sos z musztardy i wszystko razem wymieszac.
Salatka gotowa.

mozna dodac krewetki upieczone na golej, rozgrzanej patelni bez zadnego oleju i olejo podobnych

zamiast cukru oczywiscie furktoza jak juz albo wcale

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Caterina666 Pokaż wiadomość
a co do kolacji to ta makrela bez cukru jest tylko z jakimś posmakiem koperkowo- pomidorowym..
tu nie chodzi jaki ma posmak tylko co jest na etykiecie
__________________

Agee79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 13:19   #1130
WendyiStella
Raczkowanie
 
Avatar WendyiStella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 442
GG do WendyiStella
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Ja własnie po obiedzie, najedzona do granic możiwości ;p :
brukselka, 4 kotleciki sojowe i ok. 80 g piersi indyczej w przyprawie con carne
Pękammmm ;]
__________________

Waga obecna:71 kg...
Waga zadowalająca: 68 kg
Waga docelowa: 65 kg
SB + MM + ćwiczenia = .... zobaczymy 31 lipca

WendyiStella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:21   #1131
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Dzięki dziewczyny za wsparcie i miłe słowa ale naprawdę nie wiem co źle zrobiłam.... i chyba przedłużę I fazę do 12 maja a potem II faza do końca maja, i jak nie schudnę z 5 kg chociaż to chyba polegnę w jakimś kącie z batonikiem.....
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:22   #1132
Caterina666
Raczkowanie
 
Avatar Caterina666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 195
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez Agee79 Pokaż wiadomość


tu nie chodzi jaki ma posmak tylko co jest na etykiecie
no wiem,
cukru w składzie nie ma akurat w tej mojej makreli
Caterina666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:32   #1133
Agee79
Rozeznanie
 
Avatar Agee79
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zmy
Wiadomości: 772
GG do Agee79 Send a message via Skype™ to Agee79
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez Caterina666 Pokaż wiadomość
no wiem,
cukru w składzie nie ma akurat w tej mojej makreli
no to OK
__________________

Agee79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:34   #1134
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez Caterina666 Pokaż wiadomość
kurczę.. to jednak mało pojętna jestem
a myślałam ze ten jadłospis w maire bedzie
sniadanie takie napisałam, bo jutro wstaje o 5 i szybko lece na pks wiec nie zdąże nic innego upichcić..
co do II sniadania jak dodam biały ser chudy.. to już bedzie z białkiem, tak?
Do sałatki z mozzarellą dodam jeszcze ugotowaną piers z kurczaka,
do serka wiejskiego wiecej warzyw..
a co do kolacji to ta makrela bez cukru jest tylko z jakimś posmakiem koperkowo- pomidorowym..

jak jeszcze moge naprawic ten przykładowy jadłospis..
pomórzcie!
A ciezko ugotowac wieczorem dwa jajka na twardo, albo zrobic twistera z omleta z warzywkami, albo pokroic do twarogu warzywka,rano wymieszac z twarogiem i zjesc??? Bez przesady...

Cytat:
Napisane przez WendyiStella Pokaż wiadomość
Ja własnie po obiedzie, najedzona do granic możiwości ;p :
brukselka, 4 kotleciki sojowe i ok. 80 g piersi indyczej w przyprawie con carne
Pękammmm ;]
UWAGA. Jezeli przyprawa byla gotowa, to prawdopodobnie z cukrem. I czemu sojowe kotlety i piers z indyka. Zdecydowanie lepsza bylaby wieksza ilosc tej piersi bez kotletow sojowych

Cytat:
Napisane przez Caterina666 Pokaż wiadomość
no wiem,
cukru w składzie nie ma akurat w tej mojej makreli
A co ma w skladzie????


Agee dzieki za przepis salatkowy. Na pewno wyprobuje, zwlaszcza, ze lubie takiego typu sosy, dzis salatke z takim podobnym zjadlam WIec jutro musze cos innego, a chcialabym na cieplo...
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:38   #1135
Agee79
Rozeznanie
 
Avatar Agee79
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zmy
Wiadomości: 772
GG do Agee79 Send a message via Skype™ to Agee79
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

to ze szparagow na cieplo najszybciej proponuje zupe krem

ale takie grillowane tez musza byc pyszota!!!
__________________

Agee79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:53   #1136
WendyiStella
Raczkowanie
 
Avatar WendyiStella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 442
GG do WendyiStella
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Sprawdziłam skład i nie ma cukru na szczęście
__________________

Waga obecna:71 kg...
Waga zadowalająca: 68 kg
Waga docelowa: 65 kg
SB + MM + ćwiczenia = .... zobaczymy 31 lipca

WendyiStella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:55   #1137
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość

Rozumiem skracanie czasu, ja dosc szybko obrabiam sie w pracy ostatnio, wiec mam chwile na szperanie po necie.
Ja tez sie dzis zwazylam i ... waga ani drgnie, co akurat mnie ciezszy, bo wg moich obliczen powinna isc w goreTelik a Ty nie wzielas pod uwage, ze ci miesnie "przyrastaja", a te sa ciezsze??? Ja bym na to stawiala
Wlasnie probuje sie wziac i ulozyc sobie zestaw cwiczen domowych... Bo nie jest zle, ale wiem, ze mogloby byc lepiej...
Dzieki tak w ogolePrzepis wrzuce wieczorkiem do przepisowego. Banalny jak zawsze

Myślałam nad tym ale, coraz ciasniejsze spodnie i wylewający sie znich tłuszcz odwodzą mnie od tej mysli(o dziwo nawet cycki wieksze) nawet porcje zaczełam zmniejszac, juz sama nie wiem

MASAKRA. Malo wspolnego z SB. Sniadanie jest najwazniejsze. Zero NNKT, tak jak pisala Ilona - nie jadacie slodyczy, ale za to mnostwo slodkich rzeczy przemycane jest. Na moje oko, to tu jest okolo 1000 kcal - prawda Telik??? Z warzyw brokul i rzodkiewka, cos tam na kolacje, choc jak dla mnie ta makrela podejrzana, bo ona jest w puszce, kupiona, w sklepie gotowa??? Daje sobie znowu reke odciac, ze ma cukier, jezeli byla kupiona gotowa.
eh my swoje, a ty swoje.
Popieram
jadłsopis nieciekawiey, kalorie(choc ich tez niewiele) pochodza z tłuszczy i wegli

Cytat:
Napisane przez Caterina666 Pokaż wiadomość
kurczę.. to jednak mało pojętna jestem
a myślałam ze ten jadłospis w maire bedzie
sniadanie takie napisałam, bo jutro wstaje o 5 i szybko lece na pks wiec nie zdąże nic innego upichcić..
co do II sniadania jak dodam biały ser chudy.. to już bedzie z białkiem, tak?
Do sałatki z mozzarellą dodam jeszcze ugotowaną piers z kurczaka,
do serka wiejskiego wiecej warzyw..
a co do kolacji to ta makrela bez cukru jest tylko z jakimś posmakiem koperkowo- pomidorowym..

jak jeszcze moge naprawic ten przykładowy jadłospis..
pomórzcie!
Trzeba pamietac o pierwszorzędnej zasadzie: BIAŁKO.
podstawą każdego posiłku powinno byc wartościowe białko-najlepsze to te pochadzace z chudego miesa, ryb i owoców morz, w dalszej kolejnosci to rosliny strączkowe oraz białko mleczne(bialy ser, serek wiejski, ricotta) dopiero na koncu chudy nabiał jogurt, maslanka, mleko.
Twoje modyfikacje króre proponujesz napewno jak najbardziej wskazane.
Trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Agee79 Pokaż wiadomość
to ze szparagow na cieplo najszybciej proponuje zupe krem

ale takie grillowane tez musza byc pyszota!!!
pyszota pyszota
wkleje fotke z przed kilku dni
grillowane dszparagi+grillowanyy kurak(a raczej jego cycek)+tzatziki mniam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szparagi.jpg (87,4 KB, 23 załadowań)
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 14:02   #1138
Caterina666
Raczkowanie
 
Avatar Caterina666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 195
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
A ciezko ugotowac wieczorem dwa jajka na twardo, albo zrobic twistera z omleta z warzywkami, albo pokroic do twarogu warzywka,rano wymieszac z twarogiem i zjesc??? Bez przesady...

A co ma w skladzie????
ano masz jak najbardziej racje,
obiecuje poprawe..
a ta makrela to taka jest jest na załączonym obrazku :

200_1656861760492954eacafa8.jpg
Caterina666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 14:06   #1139
Caterina666
Raczkowanie
 
Avatar Caterina666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 195
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Popieram
jadłsopis nieciekawiey, kalorie(choc ich tez niewiele) pochodza z tłuszczy i wegli

Trzeba pamietac o pierwszorzędnej zasadzie: BIAŁKO.
podstawą każdego posiłku powinno byc wartościowe białko-najlepsze to te pochadzace z chudego miesa, ryb i owoców morz, w dalszej kolejnosci to rosliny strączkowe oraz białko mleczne(bialy ser, serek wiejski, ricotta) dopiero na koncu chudy nabiał jogurt, maslanka, mleko.
Twoje modyfikacje króre proponujesz napewno jak najbardziej wskazane.
Trzymam kciuki
a dzięki za pomoc dziewczynki,
i za ocene tego mojego nieszczesnego jadłospisu ;/
bede sie juz starać układać posiłki nienagannie.
Caterina666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 14:11   #1140
Inesis
Rozeznanie
 
Avatar Inesis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: gdzies po drugiej stronie nieba
Wiadomości: 613
Dot.: ..::Dieta Plaż Poudniowych - część VIII ::..

Papraczku

Z okazji urodzinek spe
łnienia wszystkich marzeń...
tych wielkich i tych ma
łych
tych mówionych g
łośno i tych nie mówionych wcale..

Wiary w lepsze jutro
Nadzieji która nie gaśnie
Mi
łości w każdej ilości
Sukcesów w każdej dziedzinie życia
Radości i uśmiechu każdego dnia

__________________
"żyj tak jakby ten dzień byl ostatnim. Jutro nie pewne, wczoraj nie do Ciebie nalezy, dziś tylko jest twoim" św M Kolbe
Inesis jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.