Jak się przygotować? - pierwsza/kolejna wizyta u ginekologa - zbiorczy! - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-27, 14:41   #1681
du$ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 31
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

A ja się właśnie wybieram na pierwszą wizytę. Boję się, bo co miesiąc podczas owulacji boli mnie ten sam jajnik - prawy. Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek bolał mnie lewy. Nie jestem dziewicą już długo i na bank mnie zbada. Brakuje mi miesiąca do 18-stki, jak myślicie, może mi nie dać tabletek (ze względu na cerę i bolesne miesiączki)?? Nie każe mi przyjść z mamą?! Bo ja takiej opcji nie widzę
__________________
du$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 18:36   #1682
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez du$ka Pokaż wiadomość
A ja się właśnie wybieram na pierwszą wizytę. Boję się, bo co miesiąc podczas owulacji boli mnie ten sam jajnik - prawy. Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek bolał mnie lewy. Nie jestem dziewicą już długo i na bank mnie zbada. Brakuje mi miesiąca do 18-stki, jak myślicie, może mi nie dać tabletek (ze względu na cerę i bolesne miesiączki)?? Nie każe mi przyjść z mamą?! Bo ja takiej opcji nie widzę
ja na pierwszej wizycie byłam w wieku 16 lat i sama mi proponowała, że mi tabletki da. wtedy jeszcze nie chciałam, poszłam po paru miesiącach, tylko o nich wspomniałam i dostałam od ręki. oczywiście byłam sama
także nawet jak jeden lekarz będzie miał opory, to pójdziesz do innego i dostaniesz bez problemu
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 14:19   #1683
du$ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 31
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

Dzięki za pocieszenie. Moja mama sama chciała iść, ale powiedziałam, że nie musi.
Idę 11 maja!!! Przeżywam, jak żaba okres, hehe ale chce mieć to już za sobą:PP
__________________
du$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 14:48   #1684
ana2239
Raczkowanie
 
Avatar ana2239
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

A odpowiemy, że nie ma się czego bać, naprawdę zwłaszcza, że, jak sama napisałaś, masz już prawie 20 lat, więc nie masz na co czekać ;D pamiętaj, ze zdrowie jest najwazniejsze powiem szczerze, że ja tez dość pozno poszłam do gina, bo mialam tyle lat co Ty ;D Więc moja rada- nie ma na co czekać- nawet jak Ci nic nie dolega to po prostu się wybierz na wizytę, tak dla pewności. Moja koleżanka np po raz pierwszy byla u ginekologa dopiero jak zaszła w ciążę ! A ja myślę, że to trochę głupio tak- być juz w ciąży a nawet u gina nie być ;P więc- przewertuj wątek i pędź do lekarza najlepiej popytaj mamę, siostrę czy koleżanki żeby wybrać jak najlepszego- to ważne, zwłąszcza przy pierwszej wizycie <yes> pozdrawiam
ana2239 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 17:51   #1685
ella12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 32
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

Trzeba iść wcześnie, ale trzeba też trochę się przygotować. Poczytać, wybrać dobrego lekarza, nauczyć się jak taka wizyta powinna wyglądać.
__________________

ella12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 20:00   #1686
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ella12 Pokaż wiadomość
Trzeba iść wcześnie, ale trzeba też trochę się przygotować. Poczytać, wybrać dobrego lekarza, nauczyć się jak taka wizyta powinna wyglądać.
tu się nie ma czego uczyć
nerwów się nie uniknie, wiadomo, że ginekolog to nie ten sam lekarz co okulista
co do wyboru dobrego lekarza, to się jak najbardziej zgadzam.
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 15:21   #1687
chatone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

Czesc,
czy chodzicie do ginekologa w spodnicach/sukienkach? Ja zawsze staralam się
zakladac wtedy tunikę albo dłuższą bluzkę zeby czuc się mniej skrępowana. Ale
jutro mam wizytę o 18.30 a potem umowilam się ze znajomymi na miescie i
planowalam zalozyc sukienkę. Ale jakos tak mi glupio sciagac te rajstopy,
potem isc boso do fotela. A moze wziąc skarpetki? Niestety tam gdzie chodzę
jest dosc maly gabinet, co prawda jest parawan ale lekarz i tak chodzi po
gabinecie, np. jak się przebieram to zmienia te ręczniki papierowe na fotelu.
A jak to jest tam gdzie Wy chodzicie?
chatone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 16:33   #1688
Abigail123
Rozeznanie
 
Avatar Abigail123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 526
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

A ginekologa tak jak wszystkich lekarzy obowiązuje tajemnica lekarska tak?
i jak nie będę chciała żeby ginekolog czegoś mówił mojej mamie to nie powie?
bo już sama nie wiem. boję się trochę a pójść muszę nie mam okresu od 5 miesięcy i to będzie moja pierwsza wizyta i nie wiem czy zabierać mamę czy nie.
__________________
www.szkla.com/164183
zapraszam!
Abigail123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 18:41   #1689
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Abigail123 Pokaż wiadomość
A ginekologa tak jak wszystkich lekarzy obowiązuje tajemnica lekarska tak?
i jak nie będę chciała żeby ginekolog czegoś mówił mojej mamie to nie powie?
bo już sama nie wiem. boję się trochę a pójść muszę nie mam okresu od 5 miesięcy i to będzie moja pierwsza wizyta i nie wiem czy zabierać mamę czy nie.
zależy ile masz lat.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 09:08   #1690
alzieaddiction
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

ja jestem już po mojej pierwszej wizycie, w ogóle nie było strasznie od razu powiedziałam pani ginekolog, że jest to moja pierwsza wizyta, faktycznie nie było się czego bać
przepisała mi tabletki, za miesiąc mam znowu przyjść i jeśli te nie będą mi odpowiadały to zmienimy
alzieaddiction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 18:28   #1691
Abigail123
Rozeznanie
 
Avatar Abigail123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 526
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
zależy ile masz lat.
no niedawno skończyłam 18.
__________________
www.szkla.com/164183
zapraszam!
Abigail123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-01, 19:53   #1692
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Abigail123 Pokaż wiadomość
no niedawno skończyłam 18.
skoro masz 18 to Ci mama "niepotrzebna"
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 10:48   #1693
chatone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

Hej,
bylam ostatnio u ginekologa i mialam po raz pierwszy robione USG. Chodze prywatnie, lekarz jest bardzo mily i ogolnie to taka mala, prywatna przychodnia. Niestety, jak lezalam na tej lezance a lekarz robil mi USG to nagle bez zadnego pukania wlazl jakis facet, taki dziadek. On chyba jest wlascicielem tej przychodni, czasem go tam widuje i czasem przyjmuje zapisy telefoniczne. Popatrzyl się,powiedzial przepraszam i wyszedl ale jejku, poczulam się koszmarnie, normalnie mnie zatkało, mialam łzy w oczach i myslalam, ze zaraz ze zdenerwowania się popłaczę. Lekarz w sumie nic nie powiedzial, dal mi czas zebym się uspokoila i kontynuowal badanie. Ale po prostu jestem taka wkurzona, jak moze jakis obcy dziad wchodzic bez pukania do gabinetu, po prostu wszystko bylo widac.
No nie wiem, czy ja przesadzam czy powinnam napisac jakąś skargę do tej przychodni?
chatone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 17:51   #1694
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez chatone Pokaż wiadomość
Hej,
bylam ostatnio u ginekologa i mialam po raz pierwszy robione USG. Chodze prywatnie, lekarz jest bardzo mily i ogolnie to taka mala, prywatna przychodnia. Niestety, jak lezalam na tej lezance a lekarz robil mi USG to nagle bez zadnego pukania wlazl jakis facet, taki dziadek. On chyba jest wlascicielem tej przychodni, czasem go tam widuje i czasem przyjmuje zapisy telefoniczne. Popatrzyl się,powiedzial przepraszam i wyszedl ale jejku, poczulam się koszmarnie, normalnie mnie zatkało, mialam łzy w oczach i myslalam, ze zaraz ze zdenerwowania się popłaczę. Lekarz w sumie nic nie powiedzial, dal mi czas zebym się uspokoila i kontynuowal badanie. Ale po prostu jestem taka wkurzona, jak moze jakis obcy dziad wchodzic bez pukania do gabinetu, po prostu wszystko bylo widac.
No nie wiem, czy ja przesadzam czy powinnam napisac jakąś skargę do tej przychodni?
Myślę, że skarga nic nie da. Ja w sumie bym zmieniła miejsca, bo nikt ci nie zagwarantuje, że taka sytuacja się nie powtorzy. Ja chodzę do prywatnego gabinetu i tak w ogóle w takim zagłębieniu, za ścianką, jest fotel, więc nawet jakby ktoś mial wejść. Ale ofc nie wchodzi, bo to ginekolog jest i wiadomo, że kobieta z tylkiem na wierzchu może być. To nie laryngolog.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 18:02   #1695
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez chatone Pokaż wiadomość
Hej,
bylam ostatnio u ginekologa i mialam po raz pierwszy robione USG. Chodze prywatnie, lekarz jest bardzo mily i ogolnie to taka mala, prywatna przychodnia. Niestety, jak lezalam na tej lezance a lekarz robil mi USG to nagle bez zadnego pukania wlazl jakis facet, taki dziadek. On chyba jest wlascicielem tej przychodni, czasem go tam widuje i czasem przyjmuje zapisy telefoniczne. Popatrzyl się,powiedzial przepraszam i wyszedl ale jejku, poczulam się koszmarnie, normalnie mnie zatkało, mialam łzy w oczach i myslalam, ze zaraz ze zdenerwowania się popłaczę. Lekarz w sumie nic nie powiedzial, dal mi czas zebym się uspokoila i kontynuowal badanie. Ale po prostu jestem taka wkurzona, jak moze jakis obcy dziad wchodzic bez pukania do gabinetu, po prostu wszystko bylo widac.
No nie wiem, czy ja przesadzam czy powinnam napisac jakąś skargę do tej przychodni?
oj bardzo Ci współczuje. Ja tż bym się koszmarnie poszuła
a tak swoją drogą, ciągle się mówi, że wizyta u ginekologa jest bezbolesna itp. Samą pierwszą wizytą się nie stresowałam, ale podczas badania byłam spięta i potwornie mnie bolało. Wspominam to jako coś szalenie nieprzyjemnego, po prostu chciało mi się płakać jak stamtąd wyszłam. Czułam się potwornie psychicznie i fizycznie, nie wiem czemu tak mnie bolało. wg. koleżanki to coś ze mną musiało być po prostu nie tak. Po badaniu jeszcze przez dłuższy czas nie mogłam usiąść.
nie chciałam straszyć dziewczyn, które pierwszą wizytę mają jeszcze przed sobą, napisałam tylko takie odczucia, ale martwi mnie to troche
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 18:21   #1696
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 190
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
oj bardzo Ci współczuje. Ja tż bym się koszmarnie poszuła
a tak swoją drogą, ciągle się mówi, że wizyta u ginekologa jest bezbolesna itp. Samą pierwszą wizytą się nie stresowałam, ale podczas badania byłam spięta i potwornie mnie bolało. Wspominam to jako coś szalenie nieprzyjemnego, po prostu chciało mi się płakać jak stamtąd wyszłam. Czułam się potwornie psychicznie i fizycznie, nie wiem czemu tak mnie bolało. wg. koleżanki to coś ze mną musiało być po prostu nie tak. Po badaniu jeszcze przez dłuższy czas nie mogłam usiąść.
nie chciałam straszyć dziewczyn, które pierwszą wizytę mają jeszcze przed sobą, napisałam tylko takie odczucia, ale martwi mnie to troche
To ze stresu. Ja u ginekologa bylam juz duzo razy i za kazdym jest tak samo potwornie. To na pewno ze stresu, bo mnie nawet zwykla cytologia boli <chore>. A z toba na pewno nic nie jest nie tak, swietnie cie rozumiem.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 18:28   #1697
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
To ze stresu. Ja u ginekologa bylam juz duzo razy i za kazdym jest tak samo potwornie. To na pewno ze stresu, bo mnie nawet zwykla cytologia boli <chore>. A z toba na pewno nic nie jest nie tak, swietnie cie rozumiem.
myślisz, że to tylko wina stresu? Taki ból? Prawie każda dziewczyna się potwornie stresuje pierwsza wizytą, ale nie doświadcza takiego bólu.
Pomyślałąm, że to może przez jakieś dolegliwości, bo tak cos mi się obiło o uszy, że nawet przy dotykaniu można się skręcać z bólu, ale w tej chwili nie pamiętam o czym to była mowa i tak mi się skojarzyło
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 10:58   #1698
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 190
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
myślisz, że to tylko wina stresu? Taki ból? Prawie każda dziewczyna się potwornie stresuje pierwsza wizytą, ale nie doświadcza takiego bólu.
Pomyślałąm, że to może przez jakieś dolegliwości, bo tak cos mi się obiło o uszy, że nawet przy dotykaniu można się skręcać z bólu, ale w tej chwili nie pamiętam o czym to była mowa i tak mi się skojarzyło
No ja nie wiem co jest przyczyna. Jak bylam ostatnio u lekarza, byla nowa pani doktor i sie spytala czy juz wspolzylam. A ja jej powiedzialam, ze nie (choc to nieprawda) bo sie strasznie balam, ze bedzie mi wsadzac do pochwy to okropne metalowe urzadzenie, ktorego juz kiedys inna pani doktor uzywala. Na dodatek przy badaniu powiedziala, ze jak na osobe niewspolzyjaca mam latwe wejscie do pochwy. Balam sie, ze sie skapuje (bo w koncu nie jest glupia) i popadlam w jeszcze wieksze klamstwa, ze uzywam duzych tamponow!! Popatrzyla sie na mnie dziwnie i mi zrobila wyklad, ze tak nie wolno robic. Ale przynajmniej nie wsadzila mi tego metalowego wziernika A jak to opowiedzialam mojemu TZ to sie wsciekl (kompletnie nie rozumiem o co). Naprawde sie balam i oklamalam ja ze strachu.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 15:30   #1699
Jully
Raczkowanie
 
Avatar Jully
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 454
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

Rozumiem, że ze strachu mogłaś okłamać ginekologa, ale lepszym wyjściem byłoby powiedzieć żeby była delikatna przy badaniu, bo ostatnim razem odczuwałaś ból. Moje pierwsze badanie też było bardzo bolesne, a pani doktor strasznie niedelikatna. Potem poszłam juz do pana doktora, powiedziałam jak ma sie sytuacja, że poprzednie badanie bardzo mnie bolało, no i on był sto razy delikatniejszy. Więc chyba warto przełamać wstyd i poprostu być z szczerym z lekarzem.
Jully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 12:41   #1700
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 190
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Jully Pokaż wiadomość
Rozumiem, że ze strachu mogłaś okłamać ginekologa, ale lepszym wyjściem byłoby powiedzieć żeby była delikatna przy badaniu, bo ostatnim razem odczuwałaś ból. Moje pierwsze badanie też było bardzo bolesne, a pani doktor strasznie niedelikatna. Potem poszłam juz do pana doktora, powiedziałam jak ma sie sytuacja, że poprzednie badanie bardzo mnie bolało, no i on był sto razy delikatniejszy. Więc chyba warto przełamać wstyd i poprostu być z szczerym z lekarzem.
Problem w tym, ze ja jestem jakas nienormalna, bo to nie bylo moje pierwsze badanie. U ginekologa bylam juz mnostwo razy i juz nie jestem nastolatka, a mimo wszystko u lekarza zachowuje sie jak dzieciak. I niestety to nie byl pierwszy raz kiedy oklamalam lekarza co do wspolzycia :/ Oni jak slysza, ze nie jest sie dziewica to czuja jakies dziwne przyzwolenie na robienie nieprzyjemnych rzeczy, na ktore ja totalnie nie mam ochoty. A na slowo 'dziewica' reaguja tak jakby mieli przed soba male, niedoswiadczone dziecko... I wtedy nigdy nic nie boli.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 20:05   #1701
tylko 5 kg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 33
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

dziewczyny ja mam taki problem..... wlasnie na jtr sie juz zapisalam do gin =niestety plci przeciwnej =bo taki byl w okolicy (a nie chce narazie rodzicom mowic)
ii wlasnie jestem pewna ze cos jest nie tak!!! cos typu grzybiczne zapalenie pochwy ii ja juz to dawno mam ohohoh ile lat .... ii zawsze mialam tam na dole taki chrostki i wg zapach:bleee (he pomimo ze sie myje przeciez )
ii co mam z tym zrobic , gdzie ja z takim osyfionym wyjde ???pomozcie co teraz ???
wiem bd musiala mu to wszystko opowiadac (ale wstyd)
__________________
,, nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło"
tylko 5 kg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 10:02   #1702
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 190
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez tylko 5 kg Pokaż wiadomość
wiem bd musiala mu to wszystko opowiadac (ale wstyd)
Nie przejmuj sie. Jestem pewna, ze ten lekarz na pewno widzial juz gorsze rzeczy.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:16   #1703
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez tylko 5 kg Pokaż wiadomość
dziewczyny ja mam taki problem..... wlasnie na jtr sie juz zapisalam do gin =niestety plci przeciwnej =bo taki byl w okolicy (a nie chce narazie rodzicom mowic)
ii wlasnie jestem pewna ze cos jest nie tak!!! cos typu grzybiczne zapalenie pochwy ii ja juz to dawno mam ohohoh ile lat .... ii zawsze mialam tam na dole taki chrostki i wg zapach:bleee (he pomimo ze sie myje przeciez )
ii co mam z tym zrobic , gdzie ja z takim osyfionym wyjde ???pomozcie co teraz ???
wiem bd musiala mu to wszystko opowiadac (ale wstyd)
Właśnie po to idziesz do lekarza, zeby pomógl ci się ego pozbyć.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 19:08   #1704
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez tylko 5 kg Pokaż wiadomość
dziewczyny ja mam taki problem..... wlasnie na jtr sie juz zapisalam do gin =niestety plci przeciwnej =bo taki byl w okolicy (a nie chce narazie rodzicom mowic)
ii wlasnie jestem pewna ze cos jest nie tak!!! cos typu grzybiczne zapalenie pochwy ii ja juz to dawno mam ohohoh ile lat .... ii zawsze mialam tam na dole taki chrostki i wg zapach:bleee (he pomimo ze sie myje przeciez )
ii co mam z tym zrobic , gdzie ja z takim osyfionym wyjde ???pomozcie co teraz ???
wiem bd musiala mu to wszystko opowiadac (ale wstyd)
chyba sobie żartujesz
że niby od paru lat masz takie objawy i dopiero teraz się zreflektowałaś?
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 21:31   #1705
Agentka19
Raczkowanie
 
Avatar Agentka19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 164
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

Witam kochane dziewczynki,
z racji odbytej dzisiejszej wizyty u Pani ginekolog, chcialam się podzielić swoimi odczuciami zapisałam się wczoraj prywatnie a już dziś mogłam przyjść (cena:50 zł) Z racji moich 21 lat i wiecznym odwlekaniu tej wizyty szłam dosyć niepewnie. Skłonił mnie do tego fakt że chciałam zacząć brać pigułki anty wiec nie dało sie inaczej Uprzedziłam że jest to moja pierwsza wizyta,Pani Doktor po kilku pytaniach o ostatnią, pierwszą miesiączke, wypytała czy mam jakieś dolegliwości, czy mam duże bóle podczas okresu, ile trwa i co ile wystepuje. Następnie podreptałam na fotelik, samo badanie trwało tylko 5 min pytała czy coś boli jak naciska a że mnie nic a nic w żadną strone to skończyło się szybciutko i na temat teraz myśle sobie jaki człowiek był głupi że sie bał pozdrawiam
Agentka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 09:49   #1706
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 190
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Agentka19 Pokaż wiadomość
Witam kochane dziewczynki,
z racji odbytej dzisiejszej wizyty u Pani ginekolog, chcialam się podzielić swoimi odczuciami zapisałam się wczoraj prywatnie a już dziś mogłam przyjść (cena:50 zł) Z racji moich 21 lat i wiecznym odwlekaniu tej wizyty szłam dosyć niepewnie. Skłonił mnie do tego fakt że chciałam zacząć brać pigułki anty wiec nie dało sie inaczej Uprzedziłam że jest to moja pierwsza wizyta,Pani Doktor po kilku pytaniach o ostatnią, pierwszą miesiączke, wypytała czy mam jakieś dolegliwości, czy mam duże bóle podczas okresu, ile trwa i co ile wystepuje. Następnie podreptałam na fotelik, samo badanie trwało tylko 5 min pytała czy coś boli jak naciska a że mnie nic a nic w żadną strone to skończyło się szybciutko i na temat teraz myśle sobie jaki człowiek był głupi że sie bał pozdrawiam

Az zazdroszcze. Mialas w takim razie cudowna wizyte a pani doktor byla kompetentna i mila. No i zaplacilas tylko 50zl!!! U mnie prywatni ginekolodzy biora po 120zl dlatego musze chodzic do publicznych
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 12:17   #1707
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

nie uważam zeby publiczny ginekolog byl gorszy. sama chodze od hmm.. 4 lat do publicznego (u prywatnego nigdy nie bylam) i naprawde nie widze zadnych gorszych stron. fakt ze wizyte trzeba wczesniej umowic ale czekam ok. 3 dni w najgorszym przypadku czekalam tydzien. (woj. ślaskie)
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 12:40   #1708
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 190
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
nie uważam zeby publiczny ginekolog byl gorszy. sama chodze od hmm.. 4 lat do publicznego (u prywatnego nigdy nie bylam) i naprawde nie widze zadnych gorszych stron. fakt ze wizyte trzeba wczesniej umowic ale czekam ok. 3 dni w najgorszym przypadku czekalam tydzien. (woj. ślaskie)
widzisz... w warszawie jest inaczej. jesli jestes w trakcie leczenia i bylas np 2 miesiace temu to tez sie czeka tydzien. ale nie daj boze ostatni raz bylas rok albo 1,5 roku temu to czekasz nawet po 2-3 miesiace!!! nie wiem czym to jest spowodowane.
dokladnie tak samo jest w warszawie jesli chodzi o dermatologa. moja siostra chciala sie zapisac do dermatologa i zadzwonila (na Woloska) pod koniec kwietnia a pani kazala jej zadzwonic pod koniec czerwca bo wtedy beda zapisy na lipiec i sierpien. porazka po prostu.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 15:00   #1709
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
widzisz... w warszawie jest inaczej. jesli jestes w trakcie leczenia i bylas np 2 miesiace temu to tez sie czeka tydzien. ale nie daj boze ostatni raz bylas rok albo 1,5 roku temu to czekasz nawet po 2-3 miesiace!!! nie wiem czym to jest spowodowane.
dokladnie tak samo jest w warszawie jesli chodzi o dermatologa. moja siostra chciala sie zapisac do dermatologa i zadzwonila (na Woloska) pod koniec kwietnia a pani kazala jej zadzwonic pod koniec czerwca bo wtedy beda zapisy na lipiec i sierpien. porazka po prostu.
To jest chore...
A wiecie ile ja czekalam w Warszawie na wizyte u okulisty na nfz?
Ponad rok...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 17:09   #1710
Agentka19
Raczkowanie
 
Avatar Agentka19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 164
Dot.: Jak się przygotować? - pierwsza wizyta u ginekologa - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Az zazdroszcze. Mialas w takim razie cudowna wizyte a pani doktor byla kompetentna i mila. No i zaplacilas tylko 50zl!!! U mnie prywatni ginekolodzy biora po 120zl dlatego musze chodzic do publicznych

Fakt naprawde miła kobieta, a co do ceny jest to bardzo nowoczesna i przyjazna przychodnia, nie wiem tylko dlaczego u Panów Ginekologów wizyta kosztowała 80 zł. Myślę, że nie odbiegała by jakością od Pani doktor, no ja wybrałam nie patrzac na cene a na płeć bo na pierwszy raz to było mi raźniej MdM gdybym miała płacić 120 zł to też bym poszła do publicznej przychodni
Agentka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-10 14:00:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.