Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-22, 18:38   #1861
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

Cytat:
Napisane przez sorejna Pokaż wiadomość
wyobraź sobie co będzie jak wrócisz z urlopu
Pewnie spędzę cały dzień na nadrabianiu zaległości

Cytat:
Napisane przez precious_81 Pokaż wiadomość
Ładnie wygląda na tym zdjęciu, ale nie jest krótszy niż podawałaś wymiary od producenta?
Jest krótszy, co potwierdza regułę, że producent wózków podaje wymiary zewnętrzne a nie wewnętrzne gondoli. Ale przynajmniej jest w miarę szeroki, co rekompensuje jego długość. W x-landerze gondolka jest straszliwie wąska. Ale teraz to sobie tylko tak piszę. Zobaczę wózek na żywo, to się przekonam i podejmę ostateczną decyzję.

Wyskoczyłam dziś na chwilę do miasta, żeby kupić w aptece kremy z Pharmacerisu przeciw rozstępom i do biustu, no i po drodze zaliczyłam 3 lumpeksy, w których za łącznie 10,40 nabyłam kolejnych 5 ciuszków dla brzdąca

Kochane Mamuśki! Żegnam się z Wami aż do 1 czerwca. Życzę udanych: wypoczynków weekendowych, wizyt u gina, tygodnia w pracy bądź w domu, tanich truskawek i pomidorków Pa! Pa!
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 18:47   #1862
Biedroneczkaolga
Zadomowienie
 
Avatar Biedroneczkaolga
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 113
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

papapappaa
miłego wypoczynku !!!!
__________________
Wojtuś 17.09.2009
Anielka 24.11.2012
Biedroneczkaolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 19:30   #1863
aniago25
Zadomowienie
 
Avatar aniago25
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 318
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

Miss.hot fajny aparacik a gdzie dokładnie na Roztocze chcecie jechać?
PW ci wysłałam
__________________
14.10.09 22.35 nasza kochana córeczka Laura

Edytowane przez aniago25
Czas edycji: 2009-05-22 o 19:40
aniago25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 20:31   #1864
tery i suzy
Raczkowanie
 
Avatar tery i suzy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wiedeń
Wiadomości: 189
GG do tery i suzy
Post Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

Cytat:
Napisane przez woman31 Pokaż wiadomość
pochwal sie prosze ta swoja sukieneczka zaloze sie ze jest sliczna,a Ty poprostu wybrzydzasz jak przystalo na ciężarna
Cytat:
Napisane przez karamari Pokaż wiadomość
Alii, nie chcę Cię martwić, ale ja - przedciążowy słodyczak - przez pierwsze 4 miesiące miałam odruch wymiotny na samą myśl o słodkim... Tylko pikantne i kwaśne. Nie powiem, żebym nad tym ubolewała
Niestety, z początkiem II trymestru wszelkie mdlości, jak i niechęć do słodyczy przeszły Teraz miewam ochotę na słodkie, którą staram się zaspokajać orzechami, suszonymi słodkimi owocami, surowymi owocami... Też jestem zwolenniczką zdrowego odżywiania, ale takie ciążowe smaki są ciężkie



Oprócz chętki na słodycze, wpisuję się też na listę pomidorkożerców Prawie codziennie jem sałatki z pomidorem i świeżym ogórkiem, a do tego chętnie małosolny, ew. kiszony i czerwona papryczka... Surowej cebuli niestety nie trawię! Do tego jogurt naturalny albo feta, moga być oliwki albo liście sałaty...
Dzisiaj były co prawda szparażki z młodymi ziemniorami i kozim serkiem, ale sałatka pomidorowa może będzie na kolację

Malin, udanego wyjazdu!
Tery i Suzy, pochwal się sukienką
Trzymajcie się, dziewczynki
Zrobie zdjecie i wkleje ale jutro bo dzis mi sie nie chce aparatu szukac bo zawsze gdzies go poloze a potem nie moge znalezc Ryczalam dzis z powodu sukieneczki ze az mnie glowa rozbolala bo ja chcialam inna ale w takiej co chcialam wygladam jeszcze okropniej, kurde no wiec bedzie ta. Chociaz mnie narzyczony pocieszyl jak przyszedl z pracy bo powiedzial ze mu sie podoba i wygladam sexi Mam nadzieje ze nie sciemnial
__________________
URODZIŁEŚ SIĘ 19 WRZEŚNIA... TEGO DNIA ŚWIAT NA CHWILĘ STANĄŁ W MIEJSCU... OD WTEDY NIC JUŻ NIE JEST TAKIE SAMO... KOCHAMY CIĘ SYNECZKU...

NASZ SLUB : AMOR OMNIA VINCIT...
tery i suzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 20:47   #1865
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Kochane Mamuśki! Żegnam się z Wami aż do 1 czerwca. Życzę udanych: wypoczynków weekendowych, wizyt u gina, tygodnia w pracy bądź w domu, tanich truskawek i pomidorków Pa! Pa!
Malinko miłego pobytu

Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
Miss.hot fajny aparacik a gdzie dokładnie na Roztocze chcecie jechać?
PW ci wysłałam
W sumie to nie wiemy, ale tak żeby zwiedzić okolice Zwierzyńca czy Krasnobrodu - nie wiem gdzie ładniejsze okolice, muszę jeszcze poszukać
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 21:02   #1866
Shine01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 435
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

Cytat:
Napisane przez sorejna Pokaż wiadomość
o nie, miss. hot nie rób smaka proszę, barszcz z uszkami to jest to co kocham najbardziej na świecie
:sli na::lo ve::sl ina:
i tylko tyle powiem

Cytat:
Napisane przez bea83 Pokaż wiadomość

Ja w tym tygodniu kupowałam po 7,50 zł za kilogram
kupilam dzis truski za 7zl kg i zjadlam prawie caly kg

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

pomidorki zawsze lubilam, ale teraz jak mam na sniadanie swieza bulke, ser zolty i pomidora to juz moge nic innego nie jesc codziennie

moja mama jak byla ze mna w ciazy to codziennie jadla jajecznice z pomidorem ;P przynajmniej raz dziennie!
Shine01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 21:25   #1867
III78
Raczkowanie
 
Avatar III78
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 405
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

A ja właśnie wróciłam z pracy, i kładę się spać śniąc o barszczyku z uszkami...
III78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-22, 21:27   #1868
aniago25
Zadomowienie
 
Avatar aniago25
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 318
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

Miss.hot czyli jedziecie w moje rodzinne strony jak dla mnie Zwierzyniec jest ładniejszy. A ze Zwierzyńca można pojechać dalej zwiedzać a na obiad do Górecka Kościelnego tam gdzie brałam ślub i w karczmie gdzie mielismy wesele
http://www.karczma.bilgoraj.biz/galeria.html
Uciekam do łóżeczka, dobranoc.
__________________
14.10.09 22.35 nasza kochana córeczka Laura
aniago25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 06:34   #1869
woman31
Zadomowienie
 
Avatar woman31
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 055
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

witam z sobotni poranek, a co wy jeszcze spicie???
kurcze albo ja mam po truskawkach zgage wieczorem albo tak poprstu juz zaczela mi dokukac. tak sobie pomyslalam ze to po truskawkach bo ostatnie pardni non stop je jem, no i ostatnie pare dni wieczorami czuje sie tak niekomfortowo- nocos takiego jak zgaga. nigdy wczesniej nie mialam zgagi wiec 100% pewnosci nie mam zo to to.

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość

Kochane Mamuśki! Żegnam się z Wami aż do 1 czerwca. Życzę udanych: wypoczynków weekendowych, wizyt u gina, tygodnia w pracy bądź w domu, tanich truskawek i pomidorków Pa! Pa!
milego pobytu, wracaj cala i zdrowa
woman31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 06:45   #1870
aniago25
Zadomowienie
 
Avatar aniago25
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 318
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

Ja już nie śpie mnie wczoraj też męczyła zgaga nie wiem dokładnie po czym bo wieczorem jadłam różne rzeczy ale mi sie wydaje że po kefirze, nie mogłam zasnąć męczyłam się do północy.
Wczoraj jak się położylismy spać , tak mnie dzidziuś kopną że teraz to już jestem pewna że czuję ruchy dziecka, a mój mąż nachylił się do brzucha i mówi ...niuniu dlaczego ty jeszcze nie śpisz o 23.00
__________________
14.10.09 22.35 nasza kochana córeczka Laura
aniago25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 07:19   #1871
woman31
Zadomowienie
 
Avatar woman31
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 055
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
Ja już nie śpie mnie wczoraj też męczyła zgaga nie wiem dokładnie po czym bo wieczorem jadłam różne rzeczy ale mi sie wydaje że po kefirze, nie mogłam zasnąć męczyłam się do północy.
Wczoraj jak się położylismy spać , tak mnie dzidziuś kopną że teraz to już jestem pewna że czuję ruchy dziecka, a mój mąż nachylił się do brzucha i mówi ...niuniu dlaczego ty jeszcze nie śpisz o 23.00

po kefirze to raczej nie, wrecz przeciwnie, czytalam ze kefir pomaga lagodzic zgage ja nawet mam zamiar dzisiaj na wieczor zaopatrzyc sie w kefirek.
wczoraj przeczytalalm w m jak mama ze jak dzidzia juz kopie to mozna bawic sie z nim w zabawe w pukanie- dzidzia kopnie, a my w to miejsce pukamy. no i my z mezem tak sie wieczorem bawilismy- i wiecie ze malenstwo tez moze to i zbieg okolicznosci- ale mnostwo radosci
woman31 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-23, 08:13   #1872
zartownis
Zadomowienie
 
Avatar zartownis
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 313
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

Czesc laseczki ja juz po sniadanku zrobionym przez TZ-a, co ja bym bez niego w weekendy zrobila
Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
Miss.hot czyli jedziecie w moje rodzinne strony jak dla mnie Zwierzyniec jest ładniejszy. A ze Zwierzyńca można pojechać dalej zwiedzać a na obiad do Górecka Kościelnego tam gdzie brałam ślub i w karczmie gdzie mielismy wesele
http://www.karczma.bilgoraj.biz/galeria.html
Uciekam do łóżeczka, dobranoc.
Niedaleko moich rodzicow tez wybudowali cos podobnego do tej karczmy, tylko, ze duuuuzo wieksze, specjalnie do slubow i innych wielkich uroczystosci teren jest tez ladnie zagospodarowany. Sala jest juz zarezerwowana na jakies 10 lat do przodu . Wiec juz sie na slub tam nie zalapie
Ostatnimi tygodniami tez mialam wieczorami straszna zgage, mi sie wydaje, ze mialam to po slodyczach.

Wczoraj posprzatalam tyko kuchnie i musialam dla TZ zawiesc 3 paczki do klienta na drugi koniec Belgii. Potem mialam goscia i skoczylismy do sklepu dziedziecego ogladac lozeczka, do domu wrocilam ok 16 00, a ze w domu byl juz TZ wiec nici ze sprzatania. Dzisiaj tez nic nie zrobie, musze leciec zaraz szukac sobie sandalkow i moze jakas nowa torebke.
A potem na mecz rugby, a po nim ma byc jakas recepcja z piciem i jedzonkiem
Pewnie sprzatanie odloze do poniedzialku
zartownis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 08:16   #1873
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
Miss.hot czyli jedziecie w moje rodzinne strony jak dla mnie Zwierzyniec jest ładniejszy. A ze Zwierzyńca można pojechać dalej zwiedzać a na obiad do Górecka Kościelnego tam gdzie brałam ślub i w karczmie gdzie mielismy wesele
http://www.karczma.bilgoraj.biz/galeria.html
Uciekam do łóżeczka, dobranoc.
Dzięki za info, najbardziej zależy nam na chodzeniu po Parku Roztoczańskim, znalazłam kilka ciekawych propozycji tras

A mnie dziś w nocy zaczął boleć kręgosłup i boli ciągle, grr nie wiem co ze sobą zrobić normalnie

Wieczorem idziemy do kina na "Anioły i demony"
(ciekawe jak wysiedzę ponad 2 godziny )
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 08:30   #1874
zartownis
Zadomowienie
 
Avatar zartownis
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 313
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

A my juz od wczoraj w 20 tyg ciazy !!!!
We wtorek widzimy naszego maluszka

Widze, ze nastepna pojechala na wakacje udanego urlopu Malinko
zartownis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 08:35   #1875
woman31
Zadomowienie
 
Avatar woman31
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 055
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

Cytat:
Napisane przez zartownis Pokaż wiadomość
We wtorek widzimy naszego maluszka
ale bedziesz miala wspanialy prezent na swoj pierwszy DZIEN MATKI
woman31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 09:19   #1876
zartownis
Zadomowienie
 
Avatar zartownis
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 313
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

Cytat:
Napisane przez woman31 Pokaż wiadomość
ale bedziesz miala wspanialy prezent na swoj pierwszy DZIEN MATKI
Faktycznie, zapomnialam, bo u nas obchodzi sie Dzien Matki wczesniej, jakos w druga niedziele maja
zartownis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 09:24   #1877
woman31
Zadomowienie
 
Avatar woman31
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 055
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

Cytat:
Napisane przez zartownis Pokaż wiadomość
A my juz od wczoraj w 20 tyg ciazy !!!!
widze ze masz wpisany termin na 15.10 i wedlug Ciebie ze od wczoraj juz jestescie w 20 tygodniu ciazy. ja mam termin na 8.10 i mi wychodzi ze od przedwczoraj jestem w 20 tygodniu ciazy czy ja zle licze?
woman31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 09:29   #1878
karamari
Rozeznanie
 
Avatar karamari
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 836
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

Hej, dziewczynki!

U mnie kolejny ponury weekend - znowu pochmurno i chłodniej się zrobiło
Zimny maj...

Cytat:
Napisane przez tery i suzy Pokaż wiadomość
Zrobie zdjecie i wkleje ale jutro bo dzis mi sie nie chce aparatu szukac bo zawsze gdzies go poloze a potem nie moge znalezc Ryczalam dzis z powodu sukieneczki ze az mnie glowa rozbolala bo ja chcialam inna ale w takiej co chcialam wygladam jeszcze okropniej, kurde no wiec bedzie ta. Chociaz mnie narzyczony pocieszyl jak przyszedl z pracy bo powiedzial ze mu sie podoba i wygladam sexi Mam nadzieje ze nie sciemnial
Ach, te kobiety! Ciekawe, ile w tym rozpaczaniu kokietowania?
Może spróbuj na siebie spojrzeć oczami narzeczonego i dostrzec, czemu mu się podobasz? Odrzuć wszystkie krytyczne podszepty i zobacz tę atrakcyjną kobietę w lustrze! To ważne, by w dniu ślubu czuć się pięknie i wyjątkowo

Cytat:
Napisane przez woman31 Pokaż wiadomość
wczoraj przeczytalalm w m jak mama ze jak dzidzia juz kopie to mozna bawic sie z nim w zabawe w pukanie- dzidzia kopnie, a my w to miejsce pukamy. no i my z mezem tak sie wieczorem bawilismy- i wiecie ze malenstwo tez moze to i zbieg okolicznosci- ale mnostwo radosci
Cudne są te zabawy z nienarodzonym dzidziusiem!
Ja też jak tylko poczułam ruchy, to gładziłam się w tym miejscu po brzuchu, może nie pukałam A dzidzia odpowiada

Cytat:
Napisane przez zartownis Pokaż wiadomość
A my juz od wczoraj w 20 tyg ciazy !!!!
We wtorek widzimy naszego maluszka
Gratuluję półmetka!
Ale będziesz miała fajny pierwszy Dzień Matki

Co do zgagi, to mnie niestety też nie omija W sytuacjach, gdy się denerwuję (np. w te dni, kiedy mąż wyjeżdża), albo po słodyczach, na które ostatnio mam popołudniami chętkę
W mojej mądrej książce jest napisane, żeby nie jeść za dużo i zbyt szybko - lepiej mniej, a częściej, powoli i unikać produktów kwasotwórczych: cukru w każdej postaci, serów żółtych i pleśniowych, owoców cytrusowych oraz produktów pszennych. Na złagodzenie objawów jest polecany właśnie kefir, maślanka i mleko oraz napar z mięty i kopru włoskiego.

Miłego weekendu!
karamari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 09:34   #1879
woman31
Zadomowienie
 
Avatar woman31
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 055
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

Cytat:
Napisane przez karamari Pokaż wiadomość

Co do zgagi, to mnie niestety też nie omija W sytuacjach, gdy się denerwuję (np. w te dni, kiedy mąż wyjeżdża), albo po słodyczach, na które ostatnio mam popołudniami chętkę
W mojej mądrej książce jest napisane, żeby nie jeść za dużo i zbyt szybko - lepiej mniej, a częściej, powoli i unikać produktów kwasotwórczych: cukru w każdej postaci, serów żółtych i pleśniowych, owoców cytrusowych oraz produktów pszennych. Na złagodzenie objawów jest polecany właśnie kefir, maślanka i mleko oraz napar z mięty i kopru włoskiego.
!
no to ciezko bedzie mi zrezygnowac ze slodyczy, sera zoltego i owocow mi mieta nie pomaga, jedynie na krotka chwile migdaly pomagaja
woman31 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-23, 10:36   #1880
aniago25
Zadomowienie
 
Avatar aniago25
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 318
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

A ja się dzisiaj znowu źle czuję, ta pogoda mnie dobija mam tak niskie ciśnienie że ledwo chodzę po domu, nawet nie wspomne że miałam dzisiaj posprzątać a o gotowaniu dzisiaj nie ma mowy bo padne w kuchni.
Po połódniu jedziemy do teściów i juz zostaniemy do jutra więc życze Wam miłego weekendu
__________________
14.10.09 22.35 nasza kochana córeczka Laura
aniago25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 14:11   #1881
Shine01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 435
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

Cytat:
Napisane przez woman31 Pokaż wiadomość
ale bedziesz miala wspanialy prezent na swoj pierwszy DZIEN MATKI
Cytat:
Napisane przez zartownis Pokaż wiadomość
A my juz od wczoraj w 20 tyg ciazy !!!!
We wtorek widzimy naszego maluszka
ja w dzien matki koncze 20 tygodni
ale malego zobaczymy na USG dopiero 9 czerwca


Cytat:
Napisane przez woman31 Pokaż wiadomość
widze ze masz wpisany termin na 15.10 i wedlug Ciebie ze od wczoraj juz jestescie w 20 tygodniu ciazy. ja mam termin na 8.10 i mi wychodzi ze od przedwczoraj jestem w 20 tygodniu ciazy czy ja zle licze?
ja mam na 13.10 i we wtorek skonczylam 19

Cytat:
Napisane przez karamari Pokaż wiadomość
Hej, dziewczynki!
Co do zgagi, to mnie niestety też nie omija W sytuacjach, gdy się denerwuję (np. w te dni, kiedy mąż wyjeżdża), albo po słodyczach, na które ostatnio mam popołudniami chętkę
W mojej mądrej książce jest napisane, żeby nie jeść za dużo i zbyt szybko - lepiej mniej, a częściej, powoli i unikać produktów kwasotwórczych: cukru w każdej postaci, serów żółtych i pleśniowych, owoców cytrusowych oraz produktów pszennych. Na złagodzenie objawów jest polecany właśnie kefir, maślanka i mleko oraz napar z mięty i kopru włoskiego.
czyli wszystkiego co ja jem
Shine01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 14:55   #1882
Biedroneczkaolga
Zadomowienie
 
Avatar Biedroneczkaolga
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 113
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

Cytat:
Napisane przez Shine01 Pokaż wiadomość
:sli na::lo ve::sl ina:
i tylko tyle powiem


kupilam dzis truski za 7zl kg i zjadlam prawie caly kg

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

pomidorki zawsze lubilam, ale teraz jak mam na sniadanie swieza bulke, ser zolty i pomidora to juz moge nic innego nie jesc codziennie

moja mama jak byla ze mna w ciazy to codziennie jadla jajecznice z pomidorem ;P przynajmniej raz dziennie!
a u nas truskawki są po 4,50


wczoraj się martwiłam bo dzidziuś się mało ruszał - prawie wogóle i już myślałam o szpitalu i o ktg
wieczorem po basenie trochę się powiercił i mi ulżyło
ale za to dziś ciągle sprzedaje mi kopniaczki więc się uspokoiłam

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

a ja w dzień matki kończe 23 tydzień ciązy
__________________
Wojtuś 17.09.2009
Anielka 24.11.2012

Edytowane przez Biedroneczkaolga
Czas edycji: 2009-05-23 o 14:56
Biedroneczkaolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 16:02   #1883
woman31
Zadomowienie
 
Avatar woman31
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 055
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

chcialam sie wam pochwalic swoimi zdolnosciami kulinarnymi
dzisiaj mieli wpasc znajomi na kawke i mysle sobie co by tu upichcic bo nikt z nas nie przepada za sztucznym ciastem ze skelpu.a przypominam że ze mnie taka kucharka jak z "koziej dupy trąba" no i wymyslilam ze zrobie francuskie rogaliki kupilam w biedronce gotowe fransuskie ciasto, zrobialam farsz ze zmielonego bialego sera do tego cukier waniliowy, zoltko, cukier puder i rodzynki i to uformowalam w takie jakby pierozki (bo nie umialam uformowac rogalika). aha zeby urozmaicic to polowe zrobilam z powidlami. to wszystko do piekarnila na 220stopni i na 15 min. mowie wam- pyyyyychhhaaaaaaaaaaaaa. a jaka furrore zrobilamps. z powidlami lepsze takze polecam
woman31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 18:38   #1884
zartownis
Zadomowienie
 
Avatar zartownis
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 313
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

Cytat:
Napisane przez woman31 Pokaż wiadomość
widze ze masz wpisany termin na 15.10 i wedlug Ciebie ze od wczoraj juz jestescie w 20 tygodniu ciazy. ja mam termin na 8.10 i mi wychodzi ze od przedwczoraj jestem w 20 tygodniu ciazy czy ja zle licze?
Ja licze od ostatniej @, a mialam 9 stycznia.

Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość

wczoraj się martwiłam bo dzidziuś się mało ruszał - prawie wogóle i już myślałam o szpitalu i o ktg
wieczorem po basenie trochę się powiercił i mi ulżyło
ale za to dziś ciągle sprzedaje mi kopniaczki więc się uspokoiłam
Ja zaczynam sie martwic, bo malego czuje dosc rzadko, co dziwne wydawalo mi sie, ze czulam go juz duzo wczesniej wiec teraz powinnam go czuc coraz mocniej, nie wiem co sie dzieje, jeszcze te kilka dni musze wytrzymac, mam nadzieje, ze z malym wszystko w porzadku

Edytowane przez zartownis
Czas edycji: 2009-05-23 o 18:44
zartownis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 19:57   #1885
sorejna
Zadomowienie
 
Avatar sorejna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 009
GG do sorejna
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość
wczoraj się martwiłam bo dzidziuś się mało ruszał - prawie wogóle i już myślałam o szpitalu i o ktg
wieczorem po basenie trochę się powiercił i mi ulżyło
ale za to dziś ciągle sprzedaje mi kopniaczki więc się uspokoiłam
Cytat:
Napisane przez zartownis Pokaż wiadomość
Ja zaczynam sie martwic, bo malego czuje dosc rzadko, co dziwne wydawalo mi sie, ze czulam go juz duzo wczesniej wiec teraz powinnam go czuc coraz mocniej, nie wiem co sie dzieje, jeszcze te kilka dni musze wytrzymac, mam nadzieje, ze z malym wszystko w porzadku
Dziewczyny nie martwcie się na zapas.
Każde dziecko porusza się inaczej. Do 26 tygodnia ruchy dziecka nie są konsekwentne. Zdarzają się okresy, kiedy rzadziej można je wyczuć , a potem wszystko wraca do normy. To typowa sytuacja i nie ma powodów do obaw.
Od 28 tygodnia powinno się czuć ruchy przynajmniej sześć raz na godzinę po zjedzeniu posiłku. Liczy się nawet najmniejsze poruszenie.

Na wiele sposobów można obserwować ruchy dziecka. Jednym z nich jest położenie się ma lewym boku po posiłku i ich liczenie. Innym jest położenie się codziennie na godzinę, liczenie ruchów i nanoszenie ich na wykres dany przez lekarza. W ten sposób można ustalić tryb aktywności dziecka (ale to już w III trymestrze).

Cytat:
Napisane przez woman31 Pokaż wiadomość
chcialam sie wam pochwalic swoimi zdolnosciami kulinarnymi
dzisiaj mieli wpasc znajomi na kawke i mysle sobie co by tu upichcic bo nikt z nas nie przepada za sztucznym ciastem ze skelpu.a przypominam że ze mnie taka kucharka jak z "koziej dupy trąba" no i wymyslilam ze zrobie francuskie rogaliki kupilam w biedronce gotowe fransuskie ciasto, zrobialam farsz ze zmielonego bialego sera do tego cukier waniliowy, zoltko, cukier puder i rodzynki i to uformowalam w takie jakby pierozki (bo nie umialam uformowac rogalika). aha zeby urozmaicic to polowe zrobilam z powidlami. to wszystko do piekarnila na 220stopni i na 15 min. mowie wam- pyyyyychhhaaaaaaaaaaaaa. a jaka furrore zrobilamps. z powidlami lepsze takze polecam
brzmi smakowicie

Edytowane przez sorejna
Czas edycji: 2009-05-23 o 19:59
sorejna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 08:27   #1886
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

Dzień dobry
Pusto tu jakoś
Wstawać śpiochy

Ja już po kościele - nawet całą mszę byłam w środku

Zmykam leżeć, a potem zakupki i spotkanie ze znajomymi

Miłego dnia
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 08:44   #1887
moniniteczka
Raczkowanie
 
Avatar moniniteczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dębica
Wiadomości: 128
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

Witam wszystkie mamy.....

często was czytam a mało się udzielam....
a dziś chciałam się czymś pochwalić....... zostało mi właśnie sto dni do narodzin naszego łobuza!!!!
__________________
Kobieta jest jak pogoda..... z pięknego słonecznego dnia może
zmienić się w tornado.....
tak nagle....
bez wytłumaczenia.....

Damianuś 03.08.09
Ilonka 22.08.12

moniniteczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 08:57   #1888
woman31
Zadomowienie
 
Avatar woman31
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 055
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

witam wszystkie mamusie
ja tez juz po kosciele
dzisiaj wybieramy sie do mamusi zlozyc zyczenia bo we wtorek nie bedziemy mieli mozliwosci. zawsze jak jade do rodzicow to mam doskonaly humorek ale to przeciez normalne ktos pytal o prezent dla mamy- ja kupilam kremy przeciwzmarszczowe- sprawdzony prezent i najbardziej porzadany przez mame no i bukiet roz- jak ktos ma auchan pod bokiem to polecam- cudowne rozyczki- sztuk 20- (35cm)-przepiekne- tylko 14zl kupilam mamie czerwone a maz dla mnie rozowe
woman31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 09:47   #1889
Foka29
Zadomowienie
 
Avatar Foka29
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
(...)
Kochane Mamuśki! Żegnam się z Wami aż do 1 czerwca. Życzę udanych: wypoczynków weekendowych, wizyt u gina, tygodnia w pracy bądź w domu, tanich truskawek i pomidorków Pa! Pa!
Baw się dobrze i dzięki za bardzo praktyczne życzenia

Cytat:
Napisane przez moniniteczka Pokaż wiadomość
Witam wszystkie mamy.....

często was czytam a mało się udzielam....
a dziś chciałam się czymś pochwalić....... zostało mi właśnie sto dni do narodzin naszego łobuza!!!!
To dziś bal studniówkowy?
Foka29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 10:18   #1890
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. II

hej czemu mnie nie ma na liście??
Pisałam na priv ale nie mam mnie...
mam termin na 21.09.2009
dzidzia jest dziewczynką i najprawdopodobniej będzie się nazywała Izabela Magdalena

... ja chcę na liste!!
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.