Panny Młode - Kielce cz. III - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-23, 11:33   #1891
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Dziewczyny czy któraś z Was zna jakieś opinie na temat wesela w dworku staropolskim w Kielcach?
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 11:33   #1892
mika_am
Raczkowanie
 
Avatar mika_am
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 369
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez rptrbj1978 Pokaż wiadomość
juz wiem jakby ktos był zainteresowany 200 zł wynajecie rollbaru 160 zł do tego piwo.
ja również proszę o namiary i szczegóły gdzie się to wypożycza!


maleństwo gratuluję!
A co do sukienki to mnie panie powiedziały w salonie gdy kupowałam suknie, że gdyby się zmienił mój stan to mam ich zawiadomić!także nie zwlekaj!
mika_am jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 12:44   #1893
karothka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N.Ireland
Wiadomości: 436
GG do karothka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez lejlla Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was zna jakieś opinie na temat wesela w dworku staropolskim w Kielcach?
To jest ten dworek na ul.Przejazd, tak? Moi rodzice byli tam w zeszłym roku i podobało im się. Nawet powiedziali, że było to najlepsze wesele z tych na których byli w 2008 roku, a było ich chyba z pięć, więc według mnie to komplement. Ogólnie sala nieduża, tak do stu osób, jedzenie smaczne, obsługa w porządku, czysto i schludnie. Jedyne co im się nie podobało, to sąsiedztwo torów i chyba niezbyt dużo osób chciało wychodzić na zewnątrz, ale to pewnie dla Was lepiej. Mam nadzieję, że pomogłam.
A teraz powiem Wam o okropnym śnie jaki miałam. Śniło mi się, że nasz ślub i wesele było kompletną porażką, goście nie przyszli, moja suknia źle uszyta, a obrącznik nie takie jak być powinny...To było straszne, na szczęście to tylko sen.
A nasz ślub za niecałe 3 miesiące! Jeszcze nie ustaliliśmy menu...
__________________
Odkąd Cię pokochałam, moja samotność zaczyna się dwa kroki od Ciebie...

22.08.2009-to był Ten dzień

Edytowane przez karothka
Czas edycji: 2009-05-23 o 12:44 Powód: dopis
karothka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 13:11   #1894
Ghia
Zadomowienie
 
Avatar Ghia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 362
GG do Ghia
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Dziewczyny potrzebuje namiary na sklepy z butami ślubnymi bo chcialabym buty na platformie
__________________
Antoś
Ghia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 13:16   #1895
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Karothka dziękuję Ci bardzo za informacje na temat dworku. Tak to ten o którym pisałaś. Sala akurat mi pasuje bo u nas będzie ok 80 osób więc chyba w sam raz. Umowa już podpisana więc klamka zapadła
A co do Twojego snu to chyba na szczęście bo sny i tak się tłumaczy odwrotnie, więc głowa do góry U Ciebie to już tak niedługo...fajnie
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 14:08   #1896
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez lejlla Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was zna jakieś opinie na temat wesela w dworku staropolskim w Kielcach?
A jak wygląda w środku ten dworek My początkowo braliśmy go pod uwagę ale trochę mnie odstraszyły krzesła które są na zdjęciach na ich stronie :/

A wiec tak dzisiaj byliśmy oglądać sale
1. Hotel "Ameliówka" bardzo ładna sala, druga w budowie cała oszklona pani nam powiedziała żebyśmy przyjechali za dwa tygodnie bo już będzie gotowa to sobie ją też obejrzymy. Ogólnie bardzo nam się podoba zwłaszcza, że pani z hotelu zaraz nas oprowadziła, odpowiedziała na wszystkie pytania, dała ofertę. Cena 130zł/os już na przyszły rok.
2. Hotel "Przedwiośnie" hmmm odrazu na wstępie zraził nas brak kogoś kto nam pokaże sale i odpowie na pytania (zwłaszcza że dzwoniłam i się umawiałam że przyjedziemy). Pani w recepcji skierowała nas na górę żebyśmy sobie obejrzeli sale. Ta na której są stoły ok widać ze nowa i elegancka, natomiast ta do tańczenia troche zalatuje staroscią. Cena 160zł/os no i pani w recepcji która wyklepała co jest zawarte w tej cenia odrazu zanaczyła, że nie możemy kupić swojego alkoholu tylko płacimy za niego u nich 25zł.
3. Hotel "Ambaras" totalna porażka :/ Wczoraj dzwoniłam i się umawiałam, że przyjedziemy a tam wszystko pozamykane a telefonu nikt nie odbiera Skoro oni Nas olali to skreśliliśmy to miejsce z naszej listy.
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty

Edytowane przez margaret82
Czas edycji: 2009-05-23 o 15:27
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 17:02   #1897
Puchatek M.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 730
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Meana u nas na drugie danie była polędwica po rycersku- pychotka Owszem, w Sobkowie jest pyszne jedzonko, wszystkie dania były super

Dworek Staropolski jest fajny, byliśmy rok temu na weselu. Sala bardzo ładna tylko mała. Jedzenie też dobre.
__________________
02.08.2008- Nasz Wielki Dzień
Puchatek M. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-23, 17:55   #1898
monini2507
Zakorzenienie
 
Avatar monini2507
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 391
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez lejlla Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was zna jakieś opinie na temat wesela w dworku staropolskim w Kielcach?
Ja ide tam na wesele koleżanki dokładnie 11 lipca tego roku wiec pożniej moge zdać relacje z niego jak bylo

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

No a u mnie w rodzince szykuje sie jeszcze jedno wesele juz za rok a dokladnie mojeje siostry wyprzedzila nas ale mysle no w koncu miala prawo choc tylko o roczek jest starsza ale ciesze sie bardzo razem z nia tylko rodzice mowia skad tu tyle pieniedzy na raz wziac jak wesele tak rok po roku ale mama nadzieje ze bedzie ok a sale ma zarezerwowana w Bohemie wstepnie
monini2507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 19:03   #1899
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

[quote=monini2507;12434423]Ja ide tam na wesele koleżanki dokładnie 11 lipca tego roku wiec pożniej moge zdać relacje z niego jak bylo

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Monini2507 to chętnie dowiem się jakie będą Twoje opinie na temat wesela w dworku. Więc po 11 lipca daj znać jak się bawiłaś.Dzięki
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 21:27   #1900
Daysy85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 069
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cześć trochę mnie tu nie było...
Ja w sumie już mogę iść do USC bo 22 maja minęły 3 miesiące do ślubu.
Tak właściwie to nie mam za bardzo czasu na rozdawanie zaproszeń... czeka mnie baaardzo gorący okres w szkole bo... mam same egzaminy a 10 czerwca koniec roku, 15-16 egzamin o dyplom ... totalna masakra. 13 czerwca wesele sis ciotecznej Tżta a 14 rocznica komunii mojej bratanicy i wtedy chcielibyśmy dać mojej bratowej zaproszenie.
Na to wesele szukałam sukienki chyba 3 tygodnie... kupiłam ją wczoraj w skarżysku teraz mam nowy problem buty .... :P wybiorę się jutro na bazary może coś będzie tak na jeden raz.... chociaż wątpię bo szukam jasno fioletowych...
Daysy85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 23:05   #1901
monini2507
Zakorzenienie
 
Avatar monini2507
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 391
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Zdam z wszystikego relacje bez problemu takze czekaj na pewno napisze u mnie tez juz powoli sesja sie zbliza tyle ze mnie jeszcze roczek zostal meczarni na studiach ale mam nadzieje ze jakos to wytrzyma bo szczerze to juz mi sie nie chce te projekty i wogole tak to jest ja sie wybiera uczelne techniczna
monini2507 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-24, 09:09   #1902
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

mam pytanie ile płaci sie w bohemie od osoby?
rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 11:25   #1903
monini2507
Zakorzenienie
 
Avatar monini2507
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 391
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez rptrbj1978 Pokaż wiadomość
mam pytanie ile płaci sie w bohemie od osoby?
wiem ze moja siostra jak tam byla w zeszłym tyg rezerwowac sale to jej wlasciciele powiedzieli ze sa 2 opcje albo 160 zł od osoby albo 180 to zalezy jaie sobie menu wybierzesz prawda ale powiem ci ze sala tam mi sie bardzo podoba
monini2507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 14:06   #1904
lejlla
Raczkowanie
 
Avatar lejlla
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce/Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Co do Bohemy to sala super, cena jaką mi powiedzieli to 160, ale mój termin mieli już zajęty. Wybrała Dworek Staropolski na Herbach.Moi rodzice byli w zeszłym roku na weselu w Bohemie i bardzo sobie chwalili, począwszy od jedzenia przez salę i ogólną atmosferę
lejlla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 14:22   #1905
karothka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N.Ireland
Wiadomości: 436
GG do karothka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez lejlla Pokaż wiadomość
Co do Bohemy to sala super, cena jaką mi powiedzieli to 160, ale mój termin mieli już zajęty. Wybrała Dworek Staropolski na Herbach.Moi rodzice byli w zeszłym roku na weselu w Bohemie i bardzo sobie chwalili, począwszy od jedzenia przez salę i ogólną atmosferę
Świetnie się słucha takich opinii, tym bardziej, że za nie całe 3 miesiące będę się tam bawić na swoim weselu.
__________________
Odkąd Cię pokochałam, moja samotność zaczyna się dwa kroki od Ciebie...

22.08.2009-to był Ten dzień
karothka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 15:21   #1906
Meana1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 548
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Monini2507 a kiedy Twoja siostra ma wesele w Bohemie?
Alice the Bride ja mam wesele po Tobie 3 miesiące więc Ty pierwsza będziesz wybierać menu Ja się pewnie zdecyduje w ostatniej chwili. Myślałam jeszcze o rosole z makaronem naleśnikowym tylko nie wiem czy taki zrobią.
Masz rację Karothka faknie się czyta takie opinie o Bohemie
Meana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 16:45   #1907
monini2507
Zakorzenienie
 
Avatar monini2507
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 391
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Meana1 Pokaż wiadomość
Monini2507 a kiedy Twoja siostra ma wesele w Bohemie?
Alice the Bride ja mam wesele po Tobie 3 miesiące więc Ty pierwsza będziesz wybierać menu Ja się pewnie zdecyduje w ostatniej chwili. Myślałam jeszcze o rosole z makaronem naleśnikowym tylko nie wiem czy taki zrobią.
Masz rację Karothka faknie się czyta takie opinie o Bohemie
no powiem ci ze wyprzedziła mnie ona ma dokladnie 09.10.2010 tzn do pon ma podjac decyzje i ewentualnie podpisac umowe ale jak z nia rozmawialam to byla zdecydowana na to Boheme bo bardzo jej sie tam podoba tylko moi rodzice mowia ze teraz musza zarabiac tylko na nasze wesele bo moje jest rok po niej 13.08.2011 ale mam nadzieje ze bedzie dobrze ja mam znowu sama sale w Niestachowie tzreba troche gosciom urozmicic smiejemy sie z siostra
monini2507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:09   #1908
karothka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N.Ireland
Wiadomości: 436
GG do karothka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Zamówiłam sobie drugą parę butów ze strony białebuty.pl , mam nadzieję, że szybko je dostanę, bo przymiarkę mam za 3 tygodnie. Pamiętam, że któreś z Was zamawiały stąd buty - ile czekałyście na dostawę? Muszę mieć niskie buty, bo przy moim 176cm jestem tylko 2cm niższa od TŻta. Zdjęcia wklejam poniżej:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (4,6 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty1.jpg (2,7 KB, 43 załadowań)
__________________
Odkąd Cię pokochałam, moja samotność zaczyna się dwa kroki od Ciebie...

22.08.2009-to był Ten dzień
karothka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 20:46   #1909
monini2507
Zakorzenienie
 
Avatar monini2507
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 391
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Butki super od razu mowie ja tez w mojej dalekiej dalekij przyszlosci tez bede sobie kupowac takie płaskie bo wygodne i przede wszystkim ja nie lubie i nie umiem chodzic na wysokim obcasie a poza tym i tal mi nie pasuje bo jestem wysoka prawie 180 cm ale oprocz płaskości to ogolny wyglad super bardzo urokliwe
monini2507 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-24, 20:52   #1910
karothka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N.Ireland
Wiadomości: 436
GG do karothka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez monini2507 Pokaż wiadomość
Butki super od razu mowie ja tez w mojej dalekiej dalekij przyszlosci tez bede sobie kupowac takie płaskie bo wygodne i przede wszystkim ja nie lubie i nie umiem chodzic na wysokim obcasie a poza tym i tal mi nie pasuje bo jestem wysoka prawie 180 cm ale oprocz płaskości to ogolny wyglad super bardzo urokliwe
Ha ha Monini, to widzę, że jest nas więcej z tych wysokich. Cieszę się, że Ci się podobają.
__________________
Odkąd Cię pokochałam, moja samotność zaczyna się dwa kroki od Ciebie...

22.08.2009-to był Ten dzień
karothka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 21:23   #1911
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Hehe ja jestem niska ale na ślub pewnie też będę miała niskie buciki bo w końcu trzeba w nich całą noc wytrzymać
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 05:37   #1912
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

hej a jka kamizelk kolor wybieraja do garnituru Wasze połoweczki.
rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 07:54   #1913
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Malenstwo21 nie wszyscy przpadają za zupa serową - dla mnie
Palila świetny ten tort A nie wiesz gdzie był zamawiany?
Witaj Olayya Niestety co do wódki nie mogę Ci pomóc, ale podobno Wyborowa się popsuła ostatnio I może napisz gdzie i co zarezrwowałaś, bo na pewno nie jest tak źle jak piszesz, że troszkę byś zmieniła.
Lejlla gratuluję tak szybkich wyborów. Byłam w dworku Staropolskim na weselu w 2006 chyba , ale sala mnie się średnio podoba, bo po prostu nie lubię takiego stylu i strasznie przeszkadzal mi ten filar na sali tanecznej. Jak dla mnie sala do tańczenia malutka, ale jedzenie dobre i sprawna obsługa, tylko ja strasznie powolna w jedzeniu jestem i mi talerze zabierali. I otoczenie nie bardzo - mało miejsca do siedzenia na zewnątrz i te tory ... troszkę strasznie. Ale to było dobrych kilka lat temu, więc może się coś zmieniło.
Karothka to tylko zły sen - nie przejmuj się Na odwrót się śni, jak to jedna z dziewczyn napisała Ładne te buciki tylko osobiście wole wyższe, bo jestem niewysoka. Dla mnie optymalna i wygodna wysokosć obcasa to 5 cm.
Monini2507 czyżbyś studiowała na PŚk? Nie bój się uczelnia jest do przejścia, nawet przez leserów Powodzonka w sesji dla wszystkich!
Daysy85 faktycznie Ci się strasznie dużo tego uzbierało, ale bedzie dobrze

A ja się rozchorowałam, ale siedzę w pracy, bo wczoraj TŻ wykupił chyba pół apteki i mi lepiej, a jak przytulił to się najlepiej poczułam
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55

Edytowane przez ivona84
Czas edycji: 2009-05-25 o 13:03
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 08:09   #1914
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Nie było mnie dwa dni,a tu już tyle nowości do czytania.
maleństwo21 gratuluję! Uważaj teraz na siebie i fasoleczkę.
margaret82 jak tam te wasze sale? Zdecydowaliście się już?
Ja też raczej będę musiała wziąć niskie buty,bo po pierwsze będzie mi wygodniej,a po drugie jestem niewiele niższa od TŻta.
Byłam w sobotę na weselu. Kurczę,ale się wybawiliśmy. Sama zupełnie nie wiedząc czemu. Orkiestra nawet fajnie grała,jedzenie słabe. Ale towarzystwo dobre było i chyba dlatego tak. Dopiero wstałam. Taką imprezę to ja chcę jeszcze raz!
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 08:46   #1915
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Honolinko a jakieś szczegóły, gdzie było wesele? Kto grał? I w ogóle jakieś szczegóły?
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 08:54   #1916
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez honolinka Pokaż wiadomość
margaret82 jak tam te wasze sale? Zdecydowaliście się już?
Nom byliśmy oglądać i na 99% będzie to "Ameliówka" za tydzień jeszcze jedziemy obejrzeć drugą sale u nich bo właśnie wykańczają i zaklepujemy termina
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 08:57   #1917
Korsarzowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 57
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Dziewczynki, jak długo robi się zwykły manicure u kosmetyczki? Taki bez tipsów, tylko ładne wypiłowanie, poradzenie sobie ze skórkami i pomalowanie na francuski?
Korsarzowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 09:06   #1918
Meana1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 548
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Szukam samochodu do ślubu - chyba niczego tak długo nie szukam jak samochodu bo chciałabym coś niedrogiego a fajnego.
http://limuzyna-na-wesela.eu/index.html - Chrysler 300C - koszt 500 zł/5h plus każda następna godzina 100 zł.

http://www.samochod-do-slubu.net.pl/ - Daimler i Alfa Romeo - 300 zł/h, Chrysler Cruiser - 200zł/h plus dojazd do Kielc 200zł. Reszta nie wiem bo się nie pytałam.
Doris miała super samochód do ślubu, ale koszt jego wynajęcia to ponad 1000 zł
Meana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 09:18   #1919
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez Korsarzowa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, jak długo robi się zwykły manicure u kosmetyczki? Taki bez tipsów, tylko ładne wypiłowanie, poradzenie sobie ze skórkami i pomalowanie na francuski?
mnie dziewczyna malowałam i robiła manicure. zajęło jej to godzinę. na paznokcie poświeciłam jakieś 20 minut. wszystko trzymało sie rewelacyjnie.

Cytat:
Szukam samochodu do ślubu - chyba niczego tak długo nie szukam jak samochodu bo chciałabym coś niedrogiego a fajnego.
http://limuzyna-na-wesela.eu/index.html - Chrysler 300C - koszt 500 zł/5h plus każda następna godzina 100 zł.

http://www.samochod-do-slubu.net.pl/ - Daimler i Alfa Romeo - 300 zł/h, Chrysler Cruiser - 200zł/h plus dojazd do Kielc 200zł. Reszta nie wiem bo się nie pytałam.
Doris miała super samochód do ślubu, ale koszt jego wynajęcia to ponad 1000 zł
szczerze to czytając niedrogiego myślałam że naprawdę niedrogiego. szczerze szkoda by mi bylo dawać tyle kasy za limuzynę.
moi znajomi wynajęli sobie samochód z wyporzyczalni samochodow (zwykłych) i zapłacili za niego jakieś groszę. moze poszukaj po prostu w takich wypożyczalniach. podejrzewam że też coś fajnego znajdziesz i to taniej. zawsze wszystko z dopiskiem ślubne kosztuje wiecej.
__________________

Edytowane przez madziadominik
Czas edycji: 2009-05-25 o 09:24
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 09:30   #1920
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Panny Młode - Kielce cz. III

Cytat:
Napisane przez madziadominik Pokaż wiadomość
moi znajomi wynajęli sobie samochód z wyporzyczalni samochodow (zwykłych) i zapłacili za niego jakieś groszę. moze poszukaj po prostu w takich wypożyczalniach. podejrzewam że też coś fajnego znajdziesz i to taniej. zawsze wszystko z dopiskiem ślubne kosztuje wiecej.
Dokładnie ja mam taki sam plan
Choćby z tej strony można coś wybrać
http://www.carnet.pl/cennik.php?id=cennik-osobowy
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.