Rzucić palenie - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-02-01, 10:35   #241
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Rzucić palenie

Moni, Midi - witajcie . Ja myślę, że reszta rzucaczek nie skapitulowała, tylko przez chwilę nie mogą chwalić nam się swoimi sukcesami. Jeszcze trochę na nie poczekajmy

Widzisz Midi, moim problemem jest to, że ja jeszcze nie "dorosłam" aby myśleć o swoim "zdrowym i atrakcyjnym nowym życiu". Nadal rozmyślam jak to było miło zapalic do kawki i przeżywam chwilami wielką tęsknotę za papieroskiem . Wiem, że z czasem to minie ale na razie...
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 10:48   #242
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Rzucić palenie

Moni, trzymaj się dzielnie - wszystkie wszak sobie wzajemnie kibicujemy Ja o paleniu nie myślę często ale czasem też mam ochotę tak ogromną... Zawsze wtedy sobie powtarzam, że przecież robię to dla siebie i jeśli zapalę to nie tyle oszukam innych, co właśnie siebie!
A w sprawie "zakorkowania" - próbowałaś suszne śliwki? Mnie zawsze "pogoni" nawet po 3-4- sztukach

Midi, tylko wiecz, właściwie nic nie jest do d... Szczerze mówiąc to sama nie wiem, o co mi dzisiaj chodzi A to z pewnością nie jest PMS No i jak tu nie wierzyć, że kobiety zrozumieć się nie da


Ago, a nie mówiłam, że w końcu dziewczyny się pojawią ?

Wszystkie Rzucaczki - dla Was wielki i pachnący!
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 10:59   #243
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Rzucić palenie

Agajot, ja też miałam oczywiście ochotę zapalić do kawki albo do winka poobiedniego, ale u mnie to działało bardziej na takiej zasadzie, że robię coś nowego - tzn. zmiana trybu życia jest wartością samą w sobie, niezależnie od obiektywnie pozytywnych aspektów. Oj, jakoś to zawile napisałam. Chodzi o to, że ja lubię zmiany, nowe rzeczy, nowe akcje, początki realizacji planów itp. - po prostu świadomość, że zaczynam coś nowego (np. opakowanie nowego kremu, naukę niemieckiego, chodzenie na basen, używanie nowego depilatora itd. - czysto dla przykładu) to trochę tak, jak robienie przemeblowania: coś się zmienia i mnie to cieszy. Z niepaleniem było tak samo: cieszyła mnie zmiana, a nie fakt jej pożyteczności dla zdrowia. Trochę jak zabawa w próbowanie czegoś nieznanego, ciekawego, nieoczekiwanego.
To pewnie kwestia charakteru - ja już tak mam, że jak mi wpadnie do głowy jakiś tego typu pomysł, to natychmiast chcę go zrealizować i sprawia mi to dziecięcą wręcz frajdę.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 11:15   #244
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Rzucić palenie

Midi - świetnie, że tak to sobie tłumaczyłaś. Jednak ja na razie jeszcze traktuję palenie jako coś, co niestety odeszło i nie wróci, a ja tęsknię za tym. No nie bez przerwy w ten sposób myślę, ale jednak zdarza mi się
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 11:53   #245
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Rzucić palenie

Aga, przecież to normalne! Gdyby rzucenie palenia było takie prostę, to nie byłoby tylu nałogowców No i z faktu, że rzuciłaś nie mogłabyś być aż tak dumna - wszak byłaby to rzecz najzwyklejsza pod słońcem
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 12:09   #246
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez E
Ty sobie jaj Koleżanko z poważnie uzależnionych nie rób Na nasze spotkanie muszę dobrać jakiegoś moco killerowatego killera to jeszcze zatęsknisz za "zwykłym" dymkiem
Moje mięśnie to może z 5 dkg., a reszta to góra sadła Wszak od kilku miesięcy nie miałam czasu i sposobności ćwiczyć, to i coś na grzbiet wrzuciłam Mierzyć to ja się też nie muszę - nie mieszczę się w nic - no i tu żarty się kończą
Ewcia, informuje i uprzedzam, własnie nabyłam sobie takiego "kilera",takiego "kilera" za............8zł, że jak Ci wachnę ,to nos Ci odpadnie
Słonko, a ubrankami sie nie przejmuj. Może z tego "odwykowego stresu" wyprałaś w zbyt gorącej wodzie
Obiecuje, że w ramach ćwiczeń na naszym spotakniu zamiast usadzić d..... na kanapie zrobimy kurs po butikach. No a przede wszytkim SCHODY...... ruchome
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 12:34   #247
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Rzucić palenie

Cześć dziewczyny, jakoś tak wyszło, że nie miałam kiedy pisać . Jak najbardziej nie palę i to drugi tydzień. Chociaż, nie powiem często myślę o tym, jak fajnie byłoby sobie puścić chmurkę . Ale wiem, że nie zapalę, nawet jednego, bałabym się, że znowu do tego wrócę. Jak się paliło nałogowo 11 lat, to nie można sobie zapalić nawet tego jednego, bo na nim się nie skończy. Mój znajomy nie palił ponad 2 lata, zapalił kiedyś sobie jednego i znowu kopci. Mój tata nie palił 3 lata i tak samo. Teraz miał rzucać, ale wymiękł.No dziewczyny jesteśmy niezłe
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-01, 13:00   #248
moni115
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Dot.: Rzucić palenie

E-to jest mysl suszone śliwki,już ktos mi o tym mówił muszę spróbowac-zobaczymy,jak narazie katuje się jakąs wstretną herbatką u szwagierki-ale nic.......(a co ciekawsze jej mało nie wykończy ).
Nie załamuj się swoimi zmiennymi nastrojami, mnie też ostatnio nie wiem o co samej chodzi(może dlatego ze od dwóch dni mam kryzys i zabiła bym za 1 macha dymku z fajeczki,no ale...),ale staram się to kontrolowac na tyle zeby nie prowokowac otoczenia do awantur..
moni115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 13:04   #249
gocha06_75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 151
GG do gocha06_75
Dot.: Rzucić palenie

Ja paliłam kilka lat. Wypalałam najwyżej 7-8 papierosów dziennie ale biada ludzkości gdyby mi zabrakło!!! Opamietałam się, jak zorientowałam się, że nie ja "tu rządzę" a ten cienki, blady ON (żaden On nie będzie mną rządził, niedoczekanie!!!). Nie miałam zaufania do swojej słabej silnej woli (długie lata bezskutecznego trzymania się diety czegoś uczy), więc załatwiłam receptę na Zyban. Powinnam była zużyć co najmniej 2 opakowania a wystarczyło mi 10 tabletek. Nie palę ponad 6 lat. Pomijając bezsprzeczne walory zdrowotne niepalenia - ostatecznie przeszła mi chęć na dymka, jak odzyskałam smak i ... węch - wszyscy palacze okropnie śmierdzą!!!! Na nic perfumy, mycie zębów... brrrr. Papierochy czuć we włosach, śmierdzi skóra, nie mówiąc o wyziewach gębowych. Jak pomyślę, że też byłam takim śmierdziuchem z szarą cerą i zębami, które wiecznie mordowałam wybielaczami różnej maści.... Skutecznie mnie to hamuje. Przez pewien czas miałam "odruchy": kawa + ... nic, impreza+... nic, w pracy babki na fajkę a ja... No cóż. Z biegiem czasu wszystko sie wyprostowało i w ogóle nie ma mowy, że mogłabym znowu palić. Myślę, że trzeba sobie powiedzieć: nigdy więcej i tego się trzymać. Jak nikotyna wylezie z organizmu to minie chęć na dymka. I w tym mozna sobie pomóc. Ja bardzo sie bałam, że przytyję i ... schudłam. Pomyślałam sobie, że szybciej pozbędę się toksyn z papierochów jak będę ćwiczyć, jeść zdrowo (jedzonko bogate w błonnik, warzywa, mniej mięsa i tłuszczy nasyconych) i dużo pić. Jak pomyślalam tak zrobiłam: dieta+rower+woda+zielona herbata i na uspokojenie ziołowe tabletki. Przy okazji zrobiłam w domu remont, żeby zająć ręce i myśli i takim sposobem rzuciałm fajki i kilka kilogramów. Teraz 7 października obchodzę kolejne rocznice "niepalenia". Życzę sukcesów, trzymam kciuki!!!!
gocha06_75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 16:11   #250
moni115
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Dot.: Rzucić palenie

gocha06_75 to tak pięknie brzmi to co napisałaś..ja paliłam 12lat i ostatnio dochodziłam do 1,5paczki dziennie,naprawde to nie jest hop-siup ot tak rzucić,ja wiem ze to smierdzi,kosztuje, ale po mimo to i majac siadomość tego ,ja uwielbiam palić-narazie próbuje rzucić i jakoś mi to idzie, to 10 dzien jak już nie pale,to moze sukces a moze nie-okaze sie, ale jestem na jeszcze wiekszym głodzie nikotynowym niż przez pierwsze 3dni,(prawdopodobnie jest to pierwszy etap odtoksyczniania organizmu, a tych etapów jest kilka i może trwac to........uuuuuu nawet do roku), a Ty fakt masz co świetowac,gratuluję zaciecia i wytrzymałosci..
moni115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 16:41   #251
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Rzucić palenie

Moni - jakie próbuję??? Ty już rzuciłaś i koniec kropka. Teraz wystarczy w tym wytrwać - najgorsze już za nami .

A i nie obsmarowuj szwagierki na forum bo nieładnie.
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-01, 18:02   #252
moni115
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Dot.: Rzucić palenie

Herbatki nie działają........
Śliwki suszone też nie ,prawdopodobie woda przegotowana-wypróbuję.
agajot-ale taka jest prawda,jedna biega a druga nic
moni115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 18:09   #253
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Rzucić palenie

Może spróbuj jeszcze raz herbatkę - szwagierka pewnie juz czeka i chętnie Cię poczęstuje .

ps. to ja jestem szwagierką Moni, mieszkamy po sąsiedzku i razem rzucamy palenie, stąd te dziwne dygresje na forum. Monia przychodź na tą herbatkę, może w końcu Ci pomoże . Czekam.
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 18:15   #254
moni115
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Dot.: Rzucić palenie

kotek już idę...mozesz nastawiac wodę moze kiedyś zacznie działać...
moni115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 20:52   #255
moni115
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Dot.: Rzucić palenie

Następna herbatka i chyba nic z tego...idę popić troszke więcejzobaczymy!!!!!
moni115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-01, 20:56   #256
moni115
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Dot.: Rzucić palenie

Zapomniałam ze jak się nie pali to również się nie pije,a ja dzisiaj piję i.....oki daję sobie radę....Pozdrawiam....pa
moni115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-02, 08:12   #257
moni115
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Dot.: Rzucić palenie

Witam...
No i alkohol bez fajek=zero kaca,ale super ,coś w tym jest, mówi się ze zazwyczaj to kac nikotynowy powodował bóle głowy i inne dolegliwosci.....(i następny plus niepalenia)
moni115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-02, 08:18   #258
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Rzucić palenie

Witam 11 dnia bez papierosa

Wczoraj znów robiłam zakupy u tej mojej pani od papierosów. Powiedziała mi, że jak dotychczas jestem jej jedyną klientką, która zostawiała u niej tyle kasy a teraz nic. A i powiedziała mi, że jest pełna podziwu dla mnie . Dzis rano mój małżonek pytał czy nadal chce mi się zapalić - odpowiedziałam mu, że mogę już egzystować bez papierosa, ale nadal myslę o paleniu. Pocieszył mnie, że myślenie tak szybko nie przechodzi
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-02, 08:23   #259
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez vilandra
Ewcia, informuje i uprzedzam, własnie nabyłam sobie takiego "kilera",takiego "kilera" za............8zł, że jak Ci wachnę ,to nos Ci odpadnie
Słonko, a ubrankami sie nie przejmuj. Może z tego "odwykowego stresu" wyprałaś w zbyt gorącej wodzie
Obiecuje, że w ramach ćwiczeń na naszym spotakniu zamiast usadzić d..... na kanapie zrobimy kurs po butikach. No a przede wszytkim SCHODY...... ruchome
To Ty Kobieto ekonomiczna w utrzymaniu jesteś - dużo nie zjesz, boś chudzinka, killer za 8 zł. A na Nivea się nie przerzucasz?

Z ubraniami też sobie tak tłumaczę Zdecydowanie za gorąca woda

No proszę, jakie tu koneksje rodzinne Dobrze, że możecie się dziewczyny wzajemnie wspierać

TO JUŻ 11 DZIEŃ!!!!!!!!
E jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-02, 08:53   #260
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Rzucić palenie

E - widzisz z tymi koneksjami rodzinnymi to jest tak, że widujemy się z Monią niemal codziennie. Miałyśmy więc dwa wyjścia - albo razem rzucić, albo nie spotykac się przynajmniej na początku. Bardzo często razem broimy i pewnie gdyby jedna rzuciła a druga nie, szanse na powodzenie takiego przedsięwzięcia jak rzucenie palenia byłyby żadne. Dodatkowo do Moni biegnę kiedy pokłócę się z mężem, albo ogólnie, żeby się wygadać. Zazwyczaj jestem wtedy podminowana i gdyby u Moni były fajki to byłby to fajny pretekst, do zapalenia. Zresztą kiedy ostatnio rzucałam palenie - właśnie u Moni zapaliłam tego pierwszego..

vilandro - bardzo spodobało mi się Twoje określenie powodu za ciasnych ubrań
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-02, 10:05   #261
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Rzucić palenie

Rewelacja do głowy mi nie przyszło, że się znacie! No to możecie się nawzajem wspierać, pilnować i motywować
A co do herbatek itp. - Moni, herbatki tego rodzaju (sądzę, że masz na myśli jakieś mieszanki ziołowe) to nie jest najlepsze rozwiązanie, nie są zdrowe i mogą trochę uzależniać przewód pokarmowy (a uzależnieniom wszelkiej maści mówimy nie )
Dosypuj sobie na kanapki i do dań obiadu trochę otrąb, pojadaj śliwki suszone, możesz zalać na 10 minut siemię lniane wrzątkiem, a potem dodać tę paciaję np. do muesli z mlekiem (na śniadanie). Zamiast ziółek z sensem czy kruszyną pij herbatę czerwoną i zieloną, ewentualnie poszukaj takich kaw zbożowych (tzw. napoje wysokobłonnikowe, różne cykorie itp.) - bardzo poprawiają przemianę materii. Nie jedz smażonych na tłuszczu rzeczy, w ogóle ogranicz tłuszcze zwierzęce. Po 3-4 dniach powinno Ci się wszystko wyrównać. Może troszkę więcej się poruszaj, idź na jakiś szybki i długi spacer - to bardzo pomaga.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-02, 11:07   #262
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Rzucić palenie

Dziewczyny, to świetnie, że możecie się wspierać wzajemnie Moja siostra pali, rzucać nie zamierza, a że widujemy się cześto, więc i pokusa silniejsza Ale od początku rzucania często przebywam w towarzystwie osób palących - no i mam duży test charakteru
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-02, 11:14   #263
moni115
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez Midi
Rewelacja do głowy mi nie przyszło, że się znacie! No to możecie się nawzajem wspierać, pilnować i motywować
A co do herbatek itp. - Moni, herbatki tego rodzaju (sądzę, że masz na myśli jakieś mieszanki ziołowe) to nie jest najlepsze rozwiązanie, nie są zdrowe i mogą trochę uzależniać przewód pokarmowy (a uzależnieniom wszelkiej maści mówimy nie )
Dosypuj sobie na kanapki i do dań obiadu trochę otrąb, pojadaj śliwki suszone, możesz zalać na 10 minut siemię lniane wrzątkiem, a potem dodać tę paciaję np. do muesli z mlekiem (na śniadanie). Zamiast ziółek z sensem czy kruszyną pij herbatę czerwoną i zieloną, ewentualnie poszukaj takich kaw zbożowych (tzw. napoje wysokobłonnikowe, różne cykorie itp.) - bardzo poprawiają przemianę materii. Nie jedz smażonych na tłuszczu rzeczy, w ogóle ogranicz tłuszcze zwierzęce. Po 3-4 dniach powinno Ci się wszystko wyrównać. Może troszkę więcej się poruszaj, idź na jakiś szybki i długi spacer - to bardzo pomaga.
Midi dzięki za rady,wszystkie są cenne-próbuje wszystkiego i po mału mam nadzieję ze uporam sie z tym problemem,herbatki faktycznie odstawię bo to syf totalny..
A z Agą faktycznie się wspieramy,nawet pilnujemy, 1 dnia rzucania, to nawet cały dzień razem przesiedziałysmy, tylko po to zeby zadnej nie odbiło nie nie pobiegła po fajki.
moni115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-02, 11:18   #264
moni115
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez E
Dziewczyny, to świetnie, że możecie się wspierać wzajemnie Moja siostra pali, rzucać nie zamierza, a że widujemy się cześto, więc i pokusa silniejsza Ale od początku rzucania często przebywam w towarzystwie osób palących - no i mam duży test charakteru
Fakt przebywanie wsród palaczy,to duży wsysiłek,zwłaszcza ze na tym etapie papierosek nie jest jeszcze be.. tylko mniam.
moni115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-02, 11:28   #265
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez moni115
Fakt przebywanie wsród palaczy,to duży wsysiłek,zwłaszcza ze na tym etapie papierosek nie jest jeszcze be.. tylko mniam.
fajnie to ujęłaś, czasami to nawet bardzo mniam, mniam
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-02, 12:22   #266
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Rzucić palenie

A wiecie co - ja już jestem na etapie, że dymek mi nie przeszkadza ale już jak stanie koło mnie palacz to brrrr...
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-02, 12:29   #267
moni115
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez E
A wiecie co - ja już jestem na etapie, że dymek mi nie przeszkadza ale już jak stanie koło mnie palacz to brrrr...
oj ja szybko chyba do tego etapu nie dojdę ,wiem ze są ludzie którzy nie palą 3-4 lata i potrafia zatęsknić za papierosem,mam nadzieje ze ja do tego grona nie bedę należec jest ciezko,poprostu w moim przypadku jest to tylko silna wola nie palenia, a nie to smierdzi
moni115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-02, 13:40   #268
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez E
To Ty Kobieto ekonomiczna w utrzymaniu jesteś - dużo nie zjesz, boś chudzinka, killer za 8 zł. A na Nivea się nie przerzucasz?
Kurna, to gdzie ja mam te pieniądze . Muszę przeszukać budki swoich kocurów, czy przypadkiem mi nie pokradają i nie imprezują jak nikogo w domu nie ma

Cytat:
Napisane przez E
Z ubraniami też sobie tak tłumaczę Zdecydowanie za gorąca woda

No proszę, jakie tu koneksje rodzinne Dobrze, że możecie się dziewczyny wzajemnie wspierać

TO JUŻ 11 DZIEŃ!!!!!!!!
Gratuluję i trzymaj tak dalej
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-02, 14:03   #269
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez moni115
oj ja szybko chyba do tego etapu nie dojdę ,wiem ze są ludzie którzy nie palą 3-4 lata i potrafia zatęsknić za papierosem,mam nadzieje ze ja do tego grona nie bedę należec jest ciezko,poprostu w moim przypadku jest to tylko silna wola nie palenia, a nie to smierdzi
Moni, w tym właśnie sęk, że palenie przy mnie nie przeszkadza mi w inny niż myślisz sposób tj. dymek mi nie śmierdzi. I co tu dużo mówić - też trochę za tym "tęsknię" Mam nadzieję, że się nigdy nie złamię
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-02, 14:05   #270
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez vilandra
Kurna, to gdzie ja mam te pieniądze . Muszę przeszukać budki swoich kocurów, czy przypadkiem mi nie pokradają i nie imprezują jak nikogo w domu nie ma


Gratuluję i trzymaj tak dalej

Kurna - ja wiem gdzie masz Chomikujesz, żeby mi też zrobić prezent z okazji rzucenia
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.