Aparaty ortodontyczne, cz. VI :) - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-27, 12:23   #1051
rudo-zielona
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 155
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

ChiiKam ja miałam problem z jedzeniem przez tydzień.. Także i tak jesteś fuksiarą nieziemska

Druciaki są rozkoszne. Mnie aparat odmładza (mam 24 lata- więc mi to nawet schlebia ) Aparaty nie przeszkadzają w niczym- dosłownie w niczym, także jesli nie trafiłaś na typ, który jest anty-aparatowy to nie powinnaś mieć żadnego problemu. Z drugiej strony nie pochwaliłaś się facetowi wcześniej, że zakładasz?? Dziwne trochę jak dla mnie, no ale będzie miał niespodzianke chłopina
rudo-zielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 14:06   #1052
manka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 169
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

A ja ide na 18:30 zakładać dół w sumie na dole to mam proste zęby, ale chyba im wczesniej dwa aparaciki tym lepiej, niech sie ładnie ząbki do siebie dopasują aaaaa nadal nie wiem jaki założę okaże się na miejscu
__________________

manka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 14:07   #1053
kropka1
Raczkowanie
 
Avatar kropka1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 127
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez rudo-zielona Pokaż wiadomość
ChiiKam ja miałam problem z jedzeniem przez tydzień.. Także i tak jesteś fuksiarą nieziemska
A mi dziś mija tydzień z aparatem a dalej nic nie zjem na samych papkach żyje, próbowałam dzisiaj już strasznie głodna wracając do domu przemiętolić frytki ale zrezygnowałam ogólnie dobrze się z nim czuje, tylko gdybym mogła jeść i gdyby mnie z tyłu pierścienie w język nie obcierały.,..
kropka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 14:37   #1054
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Dzisiaj znalazłam separację sprzed czterech miesięcy
Orto przy wyjmowaniu jej w styczniu nie mogła znaleźć jednej gumki, doszła do wniosku, że pewnie zjadłam ;] A dzisiaj mnie lekko bolał ząb pod prawym dolnym pierścieniem. I przy oglądaniu swoich zębiszczy w lusterku zauważyłam coś turkusowego za pierścieniem wyciągnęłam pęsetą, lekko krwawi. Nie wiem, jak to możliwe, że się schowała, na pewno bym ją zauważyła... (za dokładnie lustruję zmiany w zębach )
__________________


Edytowane przez parodia
Czas edycji: 2009-05-27 o 14:38
parodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 14:44   #1055
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez kropka1 Pokaż wiadomość
A mi dziś mija tydzień z aparatem a dalej nic nie zjem na samych papkach żyje, próbowałam dzisiaj już strasznie głodna wracając do domu przemiętolić frytki ale zrezygnowałam ogólnie dobrze się z nim czuje, tylko gdybym mogła jeść i gdyby mnie z tyłu pierścienie w język nie obcierały.,..
Serio jest aż tak źle? Ja tylko przez długi czas nie mogłam niczego odgryzać, dlatego na początku głównie żywiłam się jogurtami, budyniami, kaszkami itp. - bo tak było najprościej, nie chciało mi się wszystkiego kroić w małe kawałeczki Pamiętam, że nawet jadłam pizzę po kilku dniach od założenia aparatu. Zajęło mi to 2 razy więcej czasu niż zazwyczaj, ale dałam radę A jeśli chodzi o pierścienie, to faktycznie na początku strasznie obcierały język, gdy jadłam... ale zobaczysz - wkrótce to minie i będziesz zapominać, że w ogóle masz w buzi aparat Powodzenia!
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 15:04   #1056
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Dzisiaj znalazłam separację sprzed czterech miesięcy
Orto przy wyjmowaniu jej w styczniu nie mogła znaleźć jednej gumki, doszła do wniosku, że pewnie zjadłam ;] A dzisiaj mnie lekko bolał ząb pod prawym dolnym pierścieniem. I przy oglądaniu swoich zębiszczy w lusterku zauważyłam coś turkusowego za pierścieniem wyciągnęłam pęsetą, lekko krwawi. Nie wiem, jak to możliwe, że się schowała, na pewno bym ją zauważyła... (za dokładnie lustruję zmiany w zębach )
jak to się stało ????:confused :
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 15:09   #1057
~Gonia~
Rozeznanie
 
Avatar ~Gonia~
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 619
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Dzisiaj znalazłam separację sprzed czterech miesięcy
Orto przy wyjmowaniu jej w styczniu nie mogła znaleźć jednej gumki, doszła do wniosku, że pewnie zjadłam ;] A dzisiaj mnie lekko bolał ząb pod prawym dolnym pierścieniem. I przy oglądaniu swoich zębiszczy w lusterku zauważyłam coś turkusowego za pierścieniem wyciągnęłam pęsetą, lekko krwawi. Nie wiem, jak to możliwe, że się schowała, na pewno bym ją zauważyła... (za dokładnie lustruję zmiany w zębach )
Pewnie schowała się pod dziąsło, ale że aż 4 miesiące tak chodziłaś Nie czułaś, że masz lekko napuchnięte albo coś w tym stylu?
__________________
aparatka 2007-2009
Goniowe karteczki quillingowe


soy una soñadora incorregibla por que espero al príncipe azul
~Gonia~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-27, 15:13   #1058
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Lensky Pokaż wiadomość
jak to się stało ????:confused :
Cytat:
Napisane przez ~Gonia~ Pokaż wiadomość
Pewnie schowała się pod dziąsło, ale że aż 4 miesiące tak chodziłaś Nie czułaś, że masz lekko napuchnięte albo coś w tym stylu?
nic nie czułam orto tam dłubała parę minut wtedy, zanim założyła pierścienie
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 15:39   #1059
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez elinka20 Pokaż wiadomość
ja mam łuk podniebienny już miesiąc i przez dłuższy czas odciskał na języku teraz już nie, początkowo kaleczyłam sobie nim język ale jak miałam obolałego smarowałam DENTASEPT i bardzo mi pomagało jedynie nadal mam dziwny nie kontrolowany ślinotok z jedzeniem miałam problem przez prawie 1,5 tygodnia bo bolały mnie wszystkie zęby i zamki na nich przeszkadzały w gryzieniu.
Mam to samo, ale tylko w nocy Ja już nosze tydzień ten aparat podniebienny i jest lepiej, zęby nie bolą, język jeszcze troche obolały, ale da się z tym żyć i odkąd zakupiłam ten wosk to także rany w wewnętrznej stronie policzków tez się ładnie zagoiły

Teraz pozostaje mi czekać do 17 czewrca na wizytę u mojej orto
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 16:20   #1060
kropka1
Raczkowanie
 
Avatar kropka1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 127
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez wiewioora83 Pokaż wiadomość
Serio jest aż tak źle? Ja tylko przez długi czas nie mogłam niczego odgryzać, dlatego na początku głównie żywiłam się jogurtami, budyniami, kaszkami itp. - bo tak było najprościej, nie chciało mi się wszystkiego kroić w małe kawałeczki Pamiętam, że nawet jadłam pizzę po kilku dniach od założenia aparatu. Zajęło mi to 2 razy więcej czasu niż zazwyczaj, ale dałam radę A jeśli chodzi o pierścienie, to faktycznie na początku strasznie obcierały język, gdy jadłam... ale zobaczysz - wkrótce to minie i będziesz zapominać, że w ogóle masz w buzi aparat Powodzenia!
niestety:| ja nie mam co myśleć o gryzieniu, troche mniej mnie już bolą, niby jest super jak dotykam dolna szczeka do górnej, ale tylko coś przegryźć... nie da rady
ehh no i budze sie z bolącą paszczą, ale po godzinie przechodzi;P
kropka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 16:26   #1061
xooxserduszkoxoox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 8
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Witam Was...prawdopodobnie z przyszłym tyg dołacze do grona zadrutowanych;]
OD stycznia nosiłam tzw motylek..ktory rozrzezał moja szczeke...dzis byłam na wizycie i okazało sie ze juz moge zakładac stały..!

ale nurtuje mnie pare spraw...
mam sie umówic juz na zakładanie...a separacja?
nie bede tego miec czy jak???
Nie powiedziała mi nic o czyszczeniu kamienia ani tego typu podobnych...nie trzeba?
oraz...o wyleczeniu zebow jak jakies mam oczywiscie popstute...;/
wiec....?...
prosze o odpowiedz ...
bede wdzieczna;D
xooxserduszkoxoox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-27, 17:55   #1062
kropka1
Raczkowanie
 
Avatar kropka1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 127
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

mi też nie mówiła o kamieniu ani żbeym wyleczyła zęby, zęby poszłam wyleczyć sama Czasem może nie być separacji, może będziesz mieć rurki a nie pierścienie?
kropka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 19:16   #1063
xooxserduszkoxoox
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 8
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

yy nie mam pojecia...z tego co wiem to normalny metalowy aparat....
tylko tyle;/
xooxserduszkoxoox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 20:55   #1064
mclilu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Centum
Wiadomości: 745
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
a ja jutro mam wizytę i wyznaczenie ostatniego terminu na ściąganie he he he
Wow dawno się nie odzywałaś i jak??? Kiedy ściągasz?


Śmiechotka daj znać jak się sprawy mają


To ja jestem już trzecia, której 5 zameczek odpadł! ...ale miał wyczucie czasu - jutro wizyta!

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez manka1982 Pokaż wiadomość
A ja ide na 18:30 zakładać dół w sumie na dole to mam proste zęby, ale chyba im wczesniej dwa aparaciki tym lepiej, niech sie ładnie ząbki do siebie dopasują aaaaa nadal nie wiem jaki założę okaże się na miejscu
Już po? Wklej foty!

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez xooxserduszkoxoox Pokaż wiadomość
yy nie mam pojecia...z tego co wiem to normalny metalowy aparat....
tylko tyle;/
Normalny metalowy aparat ma oprócz zamków (na 1-5 lub 1-6) zakładane jeszcze na 6 lub 7 rurki albo pierścienie!
W przypadku tych pierwszych separacja jest zupełnie zbędna, w przypadku tych drugich nie zawsze konieczna!

Przed założeniem aparatu trzeba poprostu iść do stomatologa na sprawdzenie stanu ząbków! To raczej on powie czy masz kamień czy nie masz ubytków itp.
Może orto zakłada, że każdy pacjent w tych czasach wie, że przed założeniem aparatu z zębami musi być wszystko ok!
__________________
Whenever I'm down
I call on you my friend
A helping hand you lend
In my time of need

Edytowane przez mclilu
Czas edycji: 2009-05-27 o 21:05
mclilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 21:02   #1065
ChiiKam
Raczkowanie
 
Avatar ChiiKam
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: 2 Pac [*} 'Tchórz umiera tysiąc razy, BOHATER raz!'
Wiadomości: 128
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez rudo-zielona Pokaż wiadomość
ChiiKam ja miałam problem z jedzeniem przez tydzień.. Także i tak jesteś fuksiarą nieziemska

Druciaki są rozkoszne. Mnie aparat odmładza (mam 24 lata- więc mi to nawet schlebia ) Aparaty nie przeszkadzają w niczym- dosłownie w niczym, także jesli nie trafiłaś na typ, który jest anty-aparatowy to nie powinnaś mieć żadnego problemu. Z drugiej strony nie pochwaliłaś się facetowi wcześniej, że zakładasz?? Dziwne trochę jak dla mnie, no ale będzie miał niespodzianke chłopina
Pochwaliłam się wcześniej... No ale wiesz ;P
widzieliśmy się i było super ;p
Hehe 'No kotuś daj mi buzi normalnie' 'A to nie bolało?' Było ok i jest ogromne wsparcie
__________________
KOCHAJ mnie tak BEZINTERESOWNIE

zdobąć się na męski gest w koncu powiedz jak to jest.

I'm only at peace when I can hold you in my dreams
ChiiKam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 21:17   #1066
mclilu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Centum
Wiadomości: 745
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez ChiiKam Pokaż wiadomość
Pochwaliłam się wcześniej... No ale wiesz ;P
widzieliśmy się i było super ;p
Hehe 'No kotuś daj mi buzi normalnie' 'A to nie bolało?' Było ok i jest ogromne wsparcie
...i tak być powinno
__________________
Whenever I'm down
I call on you my friend
A helping hand you lend
In my time of need
mclilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 21:18   #1067
elinka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 326
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

RATUNKU dziewczyny wysuną mi się łuk z rurki na 7-mce w sumie trzyma się na zamku na pierścieniu, ale boje się że wyjdzie całkiem z tej rurki i wtedy spanikuje gorzej, a wizytę mam w poniedziałek
elinka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 21:22   #1068
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mclilu Pokaż wiadomość
To ja jestem już trzecia, której 5 zameczek odpadł! ...ale miał wyczucie czasu - jutro wizyta!
To jest nas aż 3? Jakaś plaga czy co?
Ale całkiem Ci odpadł, czy trzyma się na drutach? Mój się trzyma i oby tak zostało do przyszłego tygodnia!
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 21:24   #1069
mclilu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Centum
Wiadomości: 745
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez elinka20 Pokaż wiadomość
RATUNKU dziewczyny wysuną mi się łuk z rurki na 7-mce w sumie trzyma się na zamku na pierścieniu, ale boje się że wyjdzie całkiem z tej rurki i wtedy spanikuje gorzej, a wizytę mam w poniedziałek
Nic się strasznego nie powinno stać - przeciez jeszcze gumki na zamkach go mocna trzymają.
Jeżeli Ci nie dynda luzem i nie przeskadza to do poniedziałku spoko!
A tak po za to masz i rurki i pierścienie?
__________________
Whenever I'm down
I call on you my friend
A helping hand you lend
In my time of need
mclilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-27, 21:34   #1070
elinka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 326
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mclilu Pokaż wiadomość
Nic się strasznego nie powinno stać - przeciez jeszcze gumki na zamkach go mocna trzymają.
Jeżeli Ci nie dynda luzem i nie przeskadza to do poniedziałku spoko!
A tak po za to masz i rurki i pierścienie?
Mam na 6-stce założony pierścień a na to przyklejoną rurkę (potrójna w szczęce) i tu ligaturka już nie trzyma łuku, na 7-mce jest jeszcze jakaś inna rurka(podwójna w szczęce z zaczepem) i to właśnie z niej wysuwa się łuk. Faktycznie nie wyszedł całkowicie i nie majta się po policzku, mam nadzieje że tak zostanie do wizyty.
elinka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 21:37   #1071
mclilu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Centum
Wiadomości: 745
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez wiewioora83 Pokaż wiadomość
To jest nas aż 3? Jakaś plaga czy co?
Ale całkiem Ci odpadł, czy trzyma się na drutach? Mój się trzyma i oby tak zostało do przyszłego tygodnia!
No odkleił się najnormalniej w swiecie, a z "gumki" zdjełam go sama!

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez elinka20 Pokaż wiadomość
Mam na 6-stce założony pierścień a na to przyklejoną rurkę (potrójna w szczęce) i tu ligaturka już nie trzyma łuku, na 7-mce jest jeszcze jakaś inna rurka(podwójna w szczęce z zaczepem) i to właśnie z niej wysuwa się łuk. Faktycznie nie wyszedł całkowicie i nie majta się po policzku, mam nadzieje że tak zostanie do wizyty.
Hm... to u Ciebie bardziej skomplikowana sprawa!
Ale póki nie wylazł cały to nie ma co panikować, a jak sytuacja się zmieni to dzwoń do orto!


Ja oczywiście jak zwykle strasznie cieszę się na jutrzejszą wizytę - o tyle bardziej, z powodu odklejonego zamka i przesuniętego drucika, który rani mi policzek!
__________________
Whenever I'm down
I call on you my friend
A helping hand you lend
In my time of need

Edytowane przez mclilu
Czas edycji: 2009-05-27 o 21:42
mclilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 21:44   #1072
bastylianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 187
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Przyszłam się szybciutko pochwalić ze 13 czerwca mam wizyte u orto, ale nie wiem co na niej bedzie
Dobranoc miłe Panieeee
__________________
- Człowiek może zawrócić, jeśli się boi.
- Nie w połowie wędrówki.
Aparatka!
13.06.2009
bastylianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 21:45   #1073
Wyluzuj
Rozeznanie
 
Avatar Wyluzuj
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 660
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez bastylianka Pokaż wiadomość
Przyszłam się szybciutko pochwalić ze 13 czerwca mam wizyte u orto, ale nie wiem co na niej bedzie
Dobranoc miłe Panieeee
ja to 12 czerwca mam zakładany dól
__________________
Aparatka

05.06.2009 r. - dół. mini metal
24.11.2009 r.- góra mini metal



' kochaj się ze mną...ale duszą.Ciałem to każdy głupi potrafi '
Wyluzuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 21:47   #1074
elinka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 326
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mclilu Pokaż wiadomość
Hm... to u Ciebie bardziej skomplikowana sprawa!
Ale póki nie wylazł cały to nie ma co panikować, a jak sytuacja się zmieni to dzwoń do orto!
mam dosłowne tornado w buzi każdy ząbek w swoją stronę (nie tylko na przodzie ale trzonowe również) i dzisiaj tak popatrzyłam na dół i stwierdziłam że skoro też 6-tka i dwie 7-meczki nie są w szeregu to pewnie na dole czeka mnie również coś podobnego co z górą (łuk podniebienny) to możliwe?? muszę wypytać orto. co planuje z dołem.
elinka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 07:29   #1075
manka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 169
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

mclilu tak juz..... jednak załozyłąm kryształ ale mysle ze w moim przypadku to dobra decyzja (nie wiem czy zdąże przed ślubem ściagnąc aparat) zdjęcia dodam wieczorkiem bo tak w pracy to chyba głupio będzie jak zaczne robic sobie zdjęcia szczęki No troszkę ciągną ząbki, więc dzisija na pewno pożywienie miękkie, ale przy górze to ciągnęły tylko 3 dni, więc z głodu nie umre
aaa mam jeszcze podniesione zgryz "cementem" zeby sobie nie odgryźć zamków, i to on mnie wkurza najbardziej
__________________

manka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 09:49   #1076
mclilu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Centum
Wiadomości: 745
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez manka1982 Pokaż wiadomość
mclilu tak juz..... jednak załozyłąm kryształ ale mysle ze w moim przypadku to dobra decyzja (nie wiem czy zdąże przed ślubem ściagnąc aparat) zdjęcia dodam wieczorkiem bo tak w pracy to chyba głupio będzie jak zaczne robic sobie zdjęcia szczęki No troszkę ciągną ząbki, więc dzisija na pewno pożywienie miękkie, ale przy górze to ciągnęły tylko 3 dni, więc z głodu nie umre
aaa mam jeszcze podniesione zgryz "cementem" zeby sobie nie odgryźć zamków, i to on mnie wkurza najbardziej
I Fajnie! Przecież najważniejsze żebyś to Ty była zadowolona!
A co do tego cementu (czy tam kompozytu) szybko się przyzwyczaisz, to lepsze niż stukanie o zamki! Pamiętam jak strasznie się męczyłam jak go nie miałam - normalnie czułam każdy zamek i bałam się zębami ruszać!

Czekamy na fotki
__________________
Whenever I'm down
I call on you my friend
A helping hand you lend
In my time of need
mclilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 10:47   #1077
dzastairasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 36
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

I jestem świeżo po założeniu aparaciku póki co nic mnie nie boli nie wiedziałam, że te zameczki takie małe będę mieć... cudo do tego wzięłam sobie jasno-zielone gumeczki, które bardzo mi się podobają
__________________



Razem: 22.02.2008r.




najszczęśliwsza.

dzastairasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 10:58   #1078
mclilu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Centum
Wiadomości: 745
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez dzastairasta Pokaż wiadomość
I jestem świeżo po założeniu aparaciku póki co nic mnie nie boli nie wiedziałam, że te zameczki takie małe będę mieć... cudo do tego wzięłam sobie jasno-zielone gumeczki, które bardzo mi się podobają
Wow
Ciekawa jestem Twoich gumeczek - mogłabyś się pochwalić na zdjęciach?
__________________
Whenever I'm down
I call on you my friend
A helping hand you lend
In my time of need
mclilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 15:03   #1079
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Hej
Chcialam tylko o sobie przypomniec
Dzis jade do dentysty bo boli mnie jeden zab.
A 3 czerwca mam wizyte.
W sumie nic ciekawego
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 15:34   #1080
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Aparaty ortodontyczne, cz. VI :)

Wlasnie wrocilam od orto zmienilam sobie gumasy w zwiazku z weselem, bo juz swiecily zolcia po ostatnim romansie z kurkuma
zaplacilam 20 zl za wymiane gumek i podkrecenie drutu i uwaga..... 24 czerwca dół
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:54.