Rzucić palenie - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-02-02, 14:27   #271
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Rzucić palenie

O widzę, że dziewczynom humorki dopisują .

A mój stosunek do papierosów jest taki jak tego chłopaczka z reklamy, który siedzi w samochodzie i delektuje sie wydychanym przez siedzącego w sąsiednim samochodzie dymem palącego faceta .

Tak na poważnie - z dnia na dzień jest coraz lepiej, przede wszystkim już coraz rzadziej mam napady wściekłości i zaczynam być osobą "do wytrzymania"
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-02, 15:09   #272
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez E
Kurna - ja wiem gdzie masz Chomikujesz, żeby mi też zrobić prezent z okazji rzucenia
jeśli tak, to robię to jako lunatyk i nici z prezentu bo nie mam bladego pojęcia gdzie zachomikowałam
No ale jak wytrzymasz miesiąc to sie spręzę finansowo i postawie Ci kawę i ..... torcik bezowo jakis tam.....
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-02, 18:43   #273
Olcia35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 14
Dot.: Rzucić palenie

Witam. A ja nie palę od 8 miesięcy, a dokładnie od 17 maja 2005 roku. Łatwo nie było i nie jest,ale na razie się udaje. Pomógł mi biorezonans. Pozdrawiam. Życzę powodzenia.
Olcia35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-02, 18:58   #274
moni115
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez Olcia35
Witam. A ja nie palę od 8 miesięcy, a dokładnie od 17 maja 2005 roku. Łatwo nie było i nie jest,ale na razie się udaje. Pomógł mi biorezonans. Pozdrawiam. Życzę powodzenia.
Słyszałam o tym biorezonansie i sama się nad tym zastanawiałam, ja zaczełam bez wspomagaczy i narazie trwam (mija 11 dzień) ...jak to będzie zobaczymy (8 miesięcy w moim przypadku to juz bedzie sukces)Pozdrawiam.
moni115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 07:10   #275
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Rzucić palenie

Olcia35 - gratulacje, kiedy ja będę mogła powiedzieć, że nie palę już osiem miesięcy ?
Rozpoczęłam 12 dzień bez papierosa - jeszcze nigdy w życiu nie miałam tak długiej przerwy w paleniu. Co ja gadam- jakiej przerwy? Tym razem to koniec .
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 07:33   #276
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez vilandra
jeśli tak, to robię to jako lunatyk i nici z prezentu bo nie mam bladego pojęcia gdzie zachomikowałam
No ale jak wytrzymasz miesiąc to sie spręzę finansowo i postawie Ci kawę i ..... torcik bezowo jakis tam.....

Oj, ja sobie żartowałam, ale skoro tak... I rosną 4 litery! La la la 4 litery!
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 07:46   #277
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Rzucić palenie

Ja biorezonansu też próbowałam - dwa razy. I powiem tyle - działa... na podświadomość tylko Jakiś czas później czytałam na ten temat artykuł i -najdelikatniej mówiąc - określili biorezonans jako bujdę.

Olciu, serdecznie Ci gratuluję I pamiętaj, że rzucenie zawdzięczasz wyłącznie sobie
E jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-03, 07:48   #278
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez agajot
Olcia35 - gratulacje, kiedy ja będę mogła powiedzieć, że nie palę już osiem miesięcy ?
Rozpoczęłam 12 dzień bez papierosa - jeszcze nigdy w życiu nie miałam tak długiej przerwy w paleniu. Co ja gadam- jakiej przerwy? Tym razem to koniec .
Ago, teraz będzie już tylko lepiej
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 11:30   #279
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez E
Oj, ja sobie żartowałam, ale skoro tak... I rosną 4 litery! La la la 4 litery!
hmmm, 4 litery...... Wiem, wiem, to DUMA, że taka dzielna jesteś
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 12:00   #280
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Rzucić palenie

E - no pewnie, że teraz może być już tylko lepiej .

Teraz możemy nawet mówić, że nie palimy od poprzedniego miesiąca , a w poniedziałek wchodzimy w trzeci tydzień
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 12:19   #281
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez vilandra
hmmm, 4 litery...... Wiem, wiem, to DUMA, że taka dzielna jesteś

To też, ale raczej nie od torcików bezowo-jakiś tam a konkretnie bezowo-bananowych
E jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-03, 14:26   #282
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez agajot
E - no pewnie, że teraz może być już tylko lepiej .

Teraz możemy nawet mówić, że nie palimy od poprzedniego miesiąca , a w poniedziałek wchodzimy w trzeci tydzień
Fakt Nie palimy od stycznia A czy ktoś musi wnikać w to od którego?
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 19:58   #283
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Rzucić palenie

Cześć dziewczynki
Przestałam się już tak regularnie meldować, bo wiem, że już nigdy nie zapale Nie ciągnie, nie mam ochoty i zostałam teraz Guru Miesiąca u moich babeczek - wszystkie nagle zapałały chęcią rzucenia, zobaczymy, co im z tego wyjdzie
Czuję się jak wielki, tłusty wieloryb - co z tego, że niekopcący, pachnący Britem itd, jak przytyłam chyba równowartość czterystu milionów wagonów z papierosami - od jutra zaczynam dietę, bo źle jest
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 20:11   #284
moni115
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez Sandija
Cześć dziewczynki
Przestałam się już tak regularnie meldować, bo wiem, że już nigdy nie zapale Nie ciągnie, nie mam ochoty i zostałam teraz Guru Miesiąca u moich babeczek - wszystkie nagle zapałały chęcią rzucenia, zobaczymy, co im z tego wyjdzie
Czuję się jak wielki, tłusty wieloryb - co z tego, że niekopcący, pachnący Britem itd, jak przytyłam chyba równowartość czterystu milionów wagonów z papierosami - od jutra zaczynam dietę, bo źle jest
Witaj po długiej nieobecnosci-musze się przyznac że i ja zaczynam puchnąć,jem tonami i niby wydaje mi się ze da się nad ty zapanowac ale ,co tylko zblize sie do kuchni i to juz cos ciapię ,staram się zjadać duzo owoców, ale nic z tego jak nie "wtrynie" nic treściwego to chodze dziwnie rozkojarzona...
moni115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 08:53   #285
manipura
Raczkowanie
 
Avatar manipura
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 53
Dot.: Rzucić palenie

Powiem jedno,ja rzucilam palenie ze strachu! Wystarczyl jeden pomiar ciśnienia w gabinecie lekarskim.To bylo dwa lata temu i wiem napewno,że już nigdy nie zapalę papierosa. Uważam,że w pewnym wieku po prostu nie wypada palić. Pomarszczonej ze starości kobiecie nie pasuje papieros,jeżeli dożyje tego wieku...
__________________
...nie warto żyć życiem niezbadanym...
manipura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 09:42   #286
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez manipura
Powiem jedno,ja rzucilam palenie ze strachu! Wystarczyl jeden pomiar ciśnienia w gabinecie lekarskim.To bylo dwa lata temu i wiem napewno,że już nigdy nie zapalę papierosa. Uważam,że w pewnym wieku po prostu nie wypada palić. Pomarszczonej ze starości kobiecie nie pasuje papieros,jeżeli dożyje tego wieku...
A pewnie- masz całkowita rację. Poza tym palenie jest ogólnie de mode.

Sandijo- odzywaj sie do nas i nie martw się - na zrzucenie wagi nigdy nie jest za późno, na rzucenie papierosów niestety może być za późno .
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 10:04   #287
moni115
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Dot.: Rzucić palenie

O rany mam dzisiaj egzamin wszyscy bedą palic, bo sie stresuja a ja co????może dam rade..........13 dzien się zaczał i co szlag by to trafił-oj musze byc dzielna-a tu podwójny stres....
moni115 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 10:47   #288
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez agajot
Sandijo- odzywaj sie do nas i nie martw się - na zrzucenie wagi nigdy nie jest za późno, na rzucenie papierosów niestety może być za późno .
Dzięki Aga za pocieszenie
Podjadę dzisiaj do rodziców, moja Mama jest całe życie na diecie, więc pogadam z ekspertką Już dziś zaczęłam dietetycznie - płatki, sok z pomarańczy i banan
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 11:26   #289
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Rzucić palenie

Sandijo - staraj sie pic dużo wody, to sprawia, że nie jestes dłużej głodna. Ja staram się być na diecie South Beach. Piszę, że się staram bo odkąd nie palę zdarzają mi sie wpadki typu czekoladka, paluszki

Moni zdaj ten egzamin - trzymam kciuki

To juz 13 dzień - ale jestem z siebie dumna , z Was też .
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-06, 07:39   #290
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Rzucić palenie

Co tu tak pusto??? Ja jestem 15 dzień niepaląca, innymi słowy to juz 3 tydzień, albo pół miesiąca. Mam nadzieję, że Wy też .
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 10:18   #291
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Rzucić palenie

Pewno
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 11:45   #292
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Rzucić palenie

Dzisiaj serial pt. "Zły nastrój" odc. ??? - ale jestem
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 12:00   #293
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Rzucić palenie

E - a może to nie z powodu papierosów??? Trzymam kciuki, żeby Ci się polepszyło.

Wczoraj po raz pierwszy po przebudzeniu nie pomyślałam o papierosie. Dzisiaj jednak juz o tym myslałam . Ja nawet mam wrażenie, że w końcu przywykłam do niepalenia, ale może tylko mam takie wrażenie?
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 12:12   #294
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez agajot
E - a może to nie z powodu papierosów??? Trzymam kciuki, żeby Ci się polepszyło.

Wczoraj po raz pierwszy po przebudzeniu nie pomyślałam o papierosie. Dzisiaj jednak juz o tym myslałam . Ja nawet mam wrażenie, że w końcu przywykłam do niepalenia, ale może tylko mam takie wrażenie?
Ago, to zdecydowanie nie z powodu papierosów
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 12:14   #295
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Rzucić palenie

Ja już w ogolę rano czy wieczorem nie myślę o papierosie. Przeszkadza mi dym, śmierdzi mi i już Teżet na mnie w sobotę nakrzyczał, żebym teraz tak nie tępiła palaczy, jak sama już nie palę. Kurczaki pieczone, ja nie tępię, tylko nie chcę przez nich śmierdzić. No i w gardle mnie drapie jak ktoś mi kopci ze stolika dalej. OMG, popadam w jakąś dewocję antynikotynową
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 12:19   #296
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez E
Ago, to zdecydowanie nie z powodu papierosów
E, postaraj się tak bardzo tym nie przejmować Ja wiem,że zawsze łatwo jest tak mówić, ale może pomoże. Jesteśm z Tobą Na pewno za chwilę będzie dobrze
Nie wiem, co jest przyczyną Twojego złego nastroju, ale jeśli Cię to pocieszy, to powiem Ci, że ja też taki mam. Problemy rodzinne, w pracy kołomyja, eh. Widocznie mamy taki okres pechowy
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 12:24   #297
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Rzucić palenie

A mnie niestety zapach papierosów wcale nie przeszkadza . Chciałabym, żeby ten zapach był dla mnie nieprzyjemny, ale na razie mogę się nim tylko upajać . Obawiam się Sandijo, że w odróżnieniu od Ciebie jeszcze długo nie będę dewotką antynikotynową.

E - głowa do góry, jutro też jest dzień .
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 12:27   #298
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Rzucić palenie

Aga, a może sobie wmawiaj, że przecież to smród, a Ty wolisz pachnieć perfumami i gumą do żucia? Mnie pomogło
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-06, 12:30   #299
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Rzucić palenie

Dzięki Dziewczyny
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-07, 00:07   #300
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Rzucić palenie

Cześć Dziewczyny. Zazroszczę Ci Sandijo, że Ciebie już nie ciągnie. Mnie się w nocy śni, że palę . Apetyt to mam taki, że nawet przed pójściem spać do lodówki zaglądam. Muszę jutro sobie marcheweczek nastrugać Na razie tylko kilo więcej na wadze, ale coś mi się wydaje, że to dopiero początek Pozdrowienia
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.