Skakanka VS tłuszcz :) 2 - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-27, 17:32   #1591
iwka2021
Raczkowanie
 
Avatar iwka2021
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 78
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

czy po skakance powiększają sie ramionaaa??? ii czy skakac (cwiczyć) najlepiej codziennie? czy co drugi dzien?? codziennie koło 3-40 min i niewiem czy nie czesto tak co dziennie?

Edytowane przez iwka2021
Czas edycji: 2009-05-27 o 17:33
iwka2021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 19:33   #1592
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

A ja wczoraj jakieś 3 minutki, a dzisiaj hmm 4, i jakieś 500 podskoków.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 19:42   #1593
iwka2021
Raczkowanie
 
Avatar iwka2021
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 78
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

nikttt nie wieee???
iwka2021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 21:18   #1594
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

iwka na skakance skaczemy za długo ze wzgledu na to ze mocno obciaza kolana.skacz co drugi dzien.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 21:56   #1595
iwka2021
Raczkowanie
 
Avatar iwka2021
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 78
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
iwka na skakance skaczemy za długo ze wzgledu na to ze mocno obciaza kolana.skacz co drugi dzien.

skręci mnie jak codziennie nie poskacze to może jednego dnia rower czy hula hop... a drugiego dnia skakanka i tak na przemian... hmmmm
iwka2021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 09:24   #1596
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmrau
Raczkowanie
 
Avatar mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmrau
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Gdańska :))
Wiadomości: 197
GG do mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmrau
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Iwka, tak byłoby najlepiej, ale boje sie że jak przestane raz to następny i następny pójdzie dalej i sie odzwyczaje... A hula i tak sie nie nauczę. Próbowałam już nie raz, nie dwa, a efektów żadnych :/ Może dla odmiany dzisiaj sobie pobiegam. Chociaż nie lubie bo mnie to nudzi :/
__________________
WARTO!

Gdy się urodziłam, diabeł powiedział ''o kurde!"
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 18:19   #1597
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Ja skaczę już dobre pól roku, początkowo tylko na weekendach, bo inaczej nie mialam możliwości. Od jakiegoś miesiąca skaczę co drugi dzień po pół godziny lajkonikiem i efektów nie widać Moze dlatego ze nie stosuje zadnej diety... A czy jesli zarowno przed jak i po skakaniu bede rozciagac miesnie lydek, to nawet jak bede skakac na palcach to lydki nie rozbuduja sie? Ile czasu trzeba rozciagac lydki przed i po skakaniu?
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 21:45   #1598
iwka2021
Raczkowanie
 
Avatar iwka2021
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 78
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Ja skaczę już dobre pól roku, początkowo tylko na weekendach, bo inaczej nie mialam możliwości. Od jakiegoś miesiąca skaczę co drugi dzień po pół godziny lajkonikiem i efektów nie widać Moze dlatego ze nie stosuje zadnej diety... A czy jesli zarowno przed jak i po skakaniu bede rozciagac miesnie lydek, to nawet jak bede skakac na palcach to lydki nie rozbuduja sie? Ile czasu trzeba rozciagac lydki przed i po skakaniu?


lekko tylkoo musisz sie rozciagacc rozgrzac ciało przed i poo wsytarczy nei duzo czasu aaa z dietą jest tak ze najlepiej jesć 5 posilkow dziennie albo 4 bardzo to pomagaaa aa ile jesz posilków? ja zmienilam tryb i clakiem inne samopoczucie itd pijjj czerowną herbatke oczywiscie nie slodzonąąą wspomaga bardzo tez iii ja jakos widze efektyyy uda jedrniejsze boczki spadlyyy.. ale biore wspomagacza therm line forte wpisz w google Therm line forte forum wizaz

p.s skacze dopeiro od 2 tygodni codziennie.. ale podno źle ze robie tak..wiec bede co drugi dizen poł godziny ii co drugi dzien huka hopep musz ekupci tylko ii rower bardzo dobrze odchudza
iwka2021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 22:00   #1599
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

No wlasnie z tymi posilkami to roznie bywa. Jem wtedy gdy jestem glodna po prostu. Teraz, przed matura, nie zwracalam uwagi na to co jem, byly frytki, tosty, sandwicze, placki z jablkami, ciastka itp. Ale od jutra ( mam nadzieje ze zdam hihi ) to biore sie za siebie. Nie bede stosowac zadnej drastycznej diety, tylko po prostu bede jadala mniej tlusto i ogranicze slodycze. Bo rezygnacja z pieczywa czy ziemniakow lub dieta nielaczenia odpada :/ Kupilam sobie herbatke 'szczupla talia' bodajze i lezy do dzis... Nienawidze gorzkiej herbaty ale chyba musze sie przyzywczaic. No i najgorsze jest to, ze bardzo pobudza uklad moczowy co jest strasznie niekomfortowe. Chyba ze to moze przechodzi z czasem po dluzszym stosowaniu herbatek???
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 22:31   #1600
iwka2021
Raczkowanie
 
Avatar iwka2021
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 78
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
No wlasnie z tymi posilkami to roznie bywa. Jem wtedy gdy jestem glodna po prostu. Teraz, przed matura, nie zwracalam uwagi na to co jem, byly frytki, tosty, sandwicze, placki z jablkami, ciastka itp. Ale od jutra ( mam nadzieje ze zdam hihi ) to biore sie za siebie. Nie bede stosowac zadnej drastycznej diety, tylko po prostu bede jadala mniej tlusto i ogranicze slodycze. Bo rezygnacja z pieczywa czy ziemniakow lub dieta nielaczenia odpada :/ Kupilam sobie herbatke 'szczupla talia' bodajze i lezy do dzis... Nienawidze gorzkiej herbaty ale chyba musze sie przyzywczaic. No i najgorsze jest to, ze bardzo pobudza uklad moczowy co jest strasznie niekomfortowe. Chyba ze to moze przechodzi z czasem po dluzszym stosowaniu herbatek???


hmmm sandwiczee jadlam codziennie kiedys to był moj bład.... pwoli wyrzucam chelb z menu albo bardzo rzadko zjem..raz w tygodniu dwa pozwalam sobie na cos szalonego przywaznie w sobotę jaaa za slodyczami nie przepadam każdy sie dziwi u mnie z znajoychhh natomiast bardzo uwielbiam chipsyyyy... kiedys bardzo czesto jadlam...ale od miesiaca juz bardzo rzadko... tęsknie wręcz za nimi ;(;( chore ale ćóż nap oczatku pobudza ale potem musi lajttt dolacz moze hula hopp podobno swietny na boczki i brzuch jesli to chodzi ja od pn dolaczam hula hopaa
iwka2021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 22:35   #1601
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

No widzisz, a ja chipsow moge w ogole nie jesc, ale nie wyobrazam sobie zycia bez slodyczy Chleba jasnego jem bardzo mało, głównie ciemny. Od sandwiczy tez musze odejsc niestety :/ Z hoola hopem zaczelam juz dzis Dzieki za porady
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-28, 22:40   #1602
iwka2021
Raczkowanie
 
Avatar iwka2021
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 78
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
No widzisz, a ja chipsow moge w ogole nie jesc, ale nie wyobrazam sobie zycia bez slodyczy Chleba jasnego jem bardzo mało, głównie ciemny. Od sandwiczy tez musze odejsc niestety :/ Z hoola hopem zaczelam juz dzis Dzieki za porady

bardzo rzadko jem a nawet naucyzlam sie odmawiać jak u kogos jestem uważam to za moj mały sukces jak ocś piszz efekty i wogoel ciekawa jestem
iwka2021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 09:22   #1603
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmrau
Raczkowanie
 
Avatar mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmrau
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Gdańska :))
Wiadomości: 197
GG do mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmrau
Talking Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Iwka, ja mam tak samo jak Ty :P Słodycze to od czasu do czasu jedynie ale chipsy mogłabym dniami i nocami...

Ja na odrzuanie posiłków nie kładę takiej dużej wagi, jem raczej mniej i więcej warzyw, zdrowiej ale nie odmawiam sobie cukru czy też białego pieczywa. Nie lubie gorzkich herbat a białe świeże bułeczki czy chlebek... Mniam :P Troche ruchu, troche warzywek, a efekty zaraz na brzuszku widać, czy też trawienie lepsze ) A z tym to od dawna problem miałam. Mała kanapeczka a brzuch jak u kobity w ciąży :P

Znalazłam nową miłość - hopa hop (skakaneczka)
__________________
WARTO!

Gdy się urodziłam, diabeł powiedział ''o kurde!"
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 17:23   #1604
Rozzz
Zakorzenienie
 
Avatar Rozzz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 896
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Tutaj się gada o skakance, a nie o jedzeniu Nie róbcie smaka na te chipsy, bo gdzie się nie zaglądanie to o jedzeniu mimo sprzeczności w temacie
Rozzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 20:14   #1605
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
No wlasnie z tymi posilkami to roznie bywa. Jem wtedy gdy jestem glodna po prostu. Teraz, przed matura, nie zwracalam uwagi na to co jem, byly frytki, tosty, sandwicze, placki z jablkami, ciastka itp. Ale od jutra ( mam nadzieje ze zdam hihi ) to biore sie za siebie. Nie bede stosowac zadnej drastycznej diety, tylko po prostu bede jadala mniej tlusto i ogranicze slodycze. Bo rezygnacja z pieczywa czy ziemniakow lub dieta nielaczenia odpada :/ Kupilam sobie herbatke 'szczupla talia' bodajze i lezy do dzis... Nienawidze gorzkiej herbaty ale chyba musze sie przyzywczaic. No i najgorsze jest to, ze bardzo pobudza uklad moczowy co jest strasznie niekomfortowe. Chyba ze to moze przechodzi z czasem po dluzszym stosowaniu herbatek???
To się dziwisz, że nie widzisz rezultatów? Co wyskakałaś, to doładowałaś tłuszczami.
larva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 22:09   #1606
Rozzz
Zakorzenienie
 
Avatar Rozzz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 896
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

A no, a to prawda. Skakanka to jak sport, w każdym tak jest, jeśli sobie pobłażasz i pofolgujesz to wiadomo, że nic nie będzie spadac waga,a też skakanka nie zdziała cudów, bo przecież nie jest to nie wiadomo co, że można sobie pozwalac, a ona będzie cudowne rzeczy z Nami wyprawiac
Rozzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 13:07   #1607
GreyLovex3
Rozeznanie
 
Avatar GreyLovex3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 592
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

jest to jednym z powodów, dla których nie potrafię wytrwać w różnorodnych formach aktywności. :P
nie ćwiczyłam już tak dawno, wstyd się przyznać. chciałabym wrócić do callaneticsu, jednak nie mam woli, pomimo że fajnie rozciągnęły się łydki. a po 2 minutach skakanki zziajana jestem jak pies!
GreyLovex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 16:23   #1608
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

GreyLove, powiedz, co robisz, że Ci tak łądnie zjechała waga z 56 do 54 kg?
Zdradź swą tajemnicę...
larva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 14:51   #1609
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Cytat:
Napisane przez iwka2021 Pokaż wiadomość
lekko tylkoo musisz sie rozciagacc rozgrzac ciało przed i poo wsytarczy nei duzo czasu
p.s skacze dopeiro od 2 tygodni codziennie.. ale podno źle ze robie tak..wiec bede co drugi dizen poł godziny ii co drugi dzien huka hopep musz ekupci tylko ii rower bardzo dobrze odchudza
jeszcze mam pytanie co do tego rozciągania.
ile czasu rozciągasz łydki ?
i przez te 2 tyg. obwód łydek troszkę zmalał ? właśnie na tym zależy mi najbardziej, chcę je zmniejszyć..
a jak prawidłowo ich nie porozciągam to chyba nawet powiększyć się mogą. Bo raz powiększyły mi się o 1cm przez skakanie, ale wtedy w ogóle się nie rozciągałam. ale na szczęście już ten 1cm zgubiłam

więc jak to jest z tym rozciąganiem?
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 09:58   #1610
maadaa
Rozeznanie
 
Avatar maadaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 597
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

boli Was kręgoslup po skakaniu?
__________________
studentka UWr: pedagogika wczesnoszkolna i kształcenie zintegrowane

http://www.suwaczek.pl/cache/bed1d6e3ea.png

maadaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 13:01   #1611
TheTen
Raczkowanie
 
Avatar TheTen
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 252
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

jak myslicie, czy moge zastapic rowerek skakanka? kurde, no nie mam jak jezdzic
__________________

TheTen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 13:27   #1612
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Cytat:
Napisane przez maadaa Pokaż wiadomość
boli Was kręgoslup po skakaniu?
nie
mam pytanko. powiększyły Ci się łydki od skakania ?
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 17:49   #1613
Rozzz
Zakorzenienie
 
Avatar Rozzz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 896
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Mi się łydki nie powiększyły, kiedyś skakałam chyba z pół roku, potem zaprzestałam.
Obecnie cwiczę, skaczę, ale bez skakanki, po prostu jakoś tak... Czyli generalnie biegnę w miejscu - tak to można nazwać najstosowniej.
__________________
Pokaż na co się stać, niech inni patrzą, nic nie mówią, a zazdroszczą....!
Zdobyć świata szczyt to jest najważniejszy cel..

Rozzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 13:35   #1614
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Ja wczoraj się zawzięłam i skakałam. Bolą mnie mięśnie brzucha
larva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 15:19   #1615
Urut
Raczkowanie
 
Avatar Urut
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Seven Heaven
Wiadomości: 37
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Cytat:
Napisane przez TheTen Pokaż wiadomość
jak myslicie, czy moge zastapic rowerek skakanka? kurde, no nie mam jak jezdzic
Rowerek stacjonarny? Jezeli tak to jednak zostal bym przy rowereku. Od czasu do czasu skakanka.
__________________
Chcesz mieć płaski brzuch?
Zapraszam pod adres:
http://abs2.pl

ABS2.pl - Fanowska strona, wszystko o treningu ABS2 trening na mięśnie brzucha.

Kulturystyka&Fitness

Urut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 21:11   #1616
GreyLovex3
Rozeznanie
 
Avatar GreyLovex3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 592
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Cytat:
Napisane przez larva Pokaż wiadomość
GreyLove, powiedz, co robisz, że Ci tak łądnie zjechała waga z 56 do 54 kg?
Zdradź swą tajemnicę...
przepraszam że mnie tak długo nie było .
no cóż, przebrnęłam przez 2 tygodnie lekkiej diety i 11h callaneticsu .
poza tym ruszałam się na wuefie bardzo aktywnie, wówczas miałam biegi na długie dystanse [jak dla mnie długie, 5km to max ^^] i piłka nożna, koszykówka .
GreyLovex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 23:33   #1617
Angel Eyes
Rozeznanie
 
Avatar Angel Eyes
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 533
GG do Angel Eyes
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

Dziewczyny mam pytanie czy używacie jakiegoś urządzenia do liczenia skoków i czasu?Bo widzę,że precyzyjnie określacie ilośc skoków i czas więc podejrzewam, że nie robicie tego same tylko z pomocą a jesli mam rację to jak się ono precyzyjnie nazywa???
__________________
Mam jeszcze czas żeby być grzeczną dziewczynką

Zdeklarowana kociara

Edytowane przez Angel Eyes
Czas edycji: 2009-06-07 o 23:37
Angel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 19:47   #1618
Rozzz
Zakorzenienie
 
Avatar Rozzz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 896
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

ja mam skakankę z licznikiem, który się obkręca i nalicza.
__________________
Pokaż na co się stać, niech inni patrzą, nic nie mówią, a zazdroszczą....!
Zdobyć świata szczyt to jest najważniejszy cel..

Rozzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 19:56   #1619
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

A mnie się popsuł licznik... Cóż, jakoś wytrzymam. Dzięki za odpowiedź, Grey Love Ja, niestety, nie mam już wf, bo skończyłam szkołę, zatem muszę sama się mobilizować. Ale dziś zrobiłam rundę po mieście - załatwianie różnych spraw - ok. 6 km, 20 minut na skakance i czuję, że żyję
larva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 18:44   #1620
GreyLovex3
Rozeznanie
 
Avatar GreyLovex3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 592
Dot.: Skakanka VS tłuszcz :) 2

no to super larva.
n-l historii który był opiekunem na mojej wycieczce do Zakopca założył się z trzema dziewczynami (i do nich później dołączyła pani wuefistka, również opiekunka) z mojej klasy o duuuuużą pizzę, że w 10 minut skoczy więcej razy niż one we czwórkę w tym samym czasie. Skoczył coś około 1100-1200, nie pamiętam dokładnie, i posługiwał się właśnie takim licznikiem w skakance. I biedne dziewczyny z resztek kieszonkowego wycieczkowego złożyły się mu na małą pizzę, gdyż nie podołały zadaniu, a na dużą pizzę, jak sądziły, nie miały pieniędzy ;P.
GreyLovex3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.