Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-06, 07:39   #1111
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Jorelia Pokaż wiadomość
Moje grzeszne, obfite ( jak na mnie) U:

I. Owsianka z czterech łyżek płatków owsianych, truskawek, szklanki mleka 2%, suszonych bananów i żurawiny.
II. Drożdżówka z budyniem, serek homo straciatella z garścią migdałów, kawa z mlekiem i cynamonem.
III. Pierożki z cukinią + bukiet surówek ---> Greenway
Kinder Bueno White
IV. Kromka razowca z twarożkiem, sałatą i ogórkiem, lód świderek waniliowy, dwa jeżyki kokosowe.
V. Serek wiejski z pomidorem i szczypiorkiem, kromka razowca z masłem.

Nie za dużo tego wszystkiego? Odczuwam lekkie wyrzuty sumienia....
Odczuwasz wyrzuty sumienia,bo jestes chora na zaburzenia odzywiania,co juz zauwazylam po Twoich innych postach.
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 07:45   #1112
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
Dzisiejsze R z prosba o ocene

Sn:2kromki pelnoziarnistego(100g razem)posmarowane cienko maslem,homo nat,pol pomidora,liscie salaty lodowej,listki bazylii,3plasterki wedliny z kurczaka male,3uduszone pieczarki na teflonie, jablko
2Sn:400g maslanki naturalnej,250g truskawek
O:piers z indyka gotowana na wodzie z przyprawami,brokuly,cebul a,pieczarki duszone na wodzie,2lyzki kaszy gryczanej,lyzeczka musztardy
P:pol makreli,pol ogorka
K:100g wiejskiego,pol pomidora
dzis cwiczysz?

moze caly wiejski na kolację? ładnie, ładnie, jak zawsze. na sniadanie cały serek homo? mam nadzieje, ze tak.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 08:19   #1113
tibbidabo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 444
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

moje dzisiejsze R

s-0.5 kubka kakao mleko 2% kanapka grahama z dzemem niskoslodzonym(nie wcisne wiecej bo jak na sniadanie napije sie czegos cieplego to od razu jestem najedzona)
2s-garsc orzchow wloskich truskawki
o-znowu ta nieszczesna lazania
p-pomidor czeresnie(albo inne owocki)
k-kanpka z jajkiem na twardo i moze jablko
tibbidabo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 08:48   #1114
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Tuppence_ Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o zatwierdzenie mojej jutrzejszej redukcji.

Ś:
6 łyżek płatków owsianych, 1 łyżka otrąb pszennych, 2 małe jabłka, 200 g jogurtu naturalnego =350 kcal
II Ś: 250 g truskawek z 200 g jogurtu naturalnego, pomarańcza, żytnia kromka z polędwicą i warzywkami =325 kcal
O: 120 g piersi z kurczaka, 2 ziemniaki, 225 g kalafiora = 350 kcal
P: sałata, pomidor i ogórek z łyżeczką sosu tysiąca wysp, jajko z dwiema łyżeczkami serka Fresek, kromka żytnia z polędwicą =250 kcal
K: wieśniak light, 225 g brokułów =185 kcal

Jogurty zamiast serków ze względu na żołądek. Dziewczyny, czy w tym powyższym jadłospisie może być za dużo błonnika? Cierpię z powodu strasznych wzdęć i bólów brzucha (przed rozpoczęciem diety było tak samo). Nie wiem już, których produktów powinnam się wystrzegać, a które jeść. Zazwyczaj zaczynam źle się czuć dopiero po obiedzie i trwa to do wieczora. Może Wy zauważacie co może być przyczyną? Moje różne jadłospisy są w tym wątku. Praktycznie po każdym czuję się tak samo tragicznie. Wiem, że przyczyną mogą okazać się warzywa, ale nie chcę ich wyrzucać z diety. W sumie to może być praktycznie wszystko, dlatego naprawdę czasami nie wiem już co mam jeść.
Kochana, ja Ci mogę powiedzieć tyle, że u siebie przyuważyłam straszne wzdęcia i zaczęłam obserwować, po czym występują ; ) u mnie było to zdecydowanie po chlebie razowym, ale co najśmieszniejsze po żytnim takim z paczuszki już nie ; ) spróbuj na jeden dzień wykluczyć chlebek i zobacz mnie też męczy napęczniały brzusio czasami jeszcze, ale po tym chlebie to było dzień w dzień.. szkoda, że muszę się go wyrzec, jest taki pyszny!

Cytat:
Napisane przez Abigal Pokaż wiadomość
Proszę o ocenę mojego wczorejszego U:


Śn: owsiana: szklanka mleka 2%, brzoskwinia, suszona figa, łyżeczka miodu, łycha żurawiny, łyżka słonecznika, płatki owsiane 5 łych

30 min gimnastyki


IIŚn: duża grahamka z masłem, sałatą, szynką, bri, ketchupem, ogórkiem, Pysio bez cukru mała butelka

spacerek


O: udo pieczone, dużo surówki z marchwi z oliwą, pół woreczka ryżu brązowego przesmarzonego na odrobinie oliwy z cebulką i curry

1h orbiterka

micha truskawek, 0,5l inki świątecznej


P: serek wiejski z garścią orzechów, 0,5l inki świątecznej


K: kromka razowca z masłem, pół wielkiej wędzonej makreli, duuuużo ogórków małosolnych
0,5l inki świątecznej
Bardzo ładnie
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka
star15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 08:49   #1115
deyminka
Zadomowienie
 
Avatar deyminka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 042
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

R prosze o ocene
I. owsianka(4 lyzki platkow owsianych, homo nat 150g, pomarancza, przyprawa piernikowa)
II. bulka orkiszowa, 2 plastry szynki z indyka, salata, pomidor, ogorek, rukola, grejpfrut
III. indyk duszony na odrobinie oliwy z oliwek, pol woreczka kaszy gryczanej, kalafior
IV. garsc mieszanki(nerkowce, migdaly, slonecznik luskany)
V. 2 jajka na miekko, ogorek
deyminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 08:49   #1116
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
dzis cwiczysz?

moze caly wiejski na kolację? ładnie, ładnie, jak zawsze. na sniadanie cały serek homo? mam nadzieje, ze tak.
jesli bede glodna to zjem caly serekserka homo ze 3male,ale czubate łyzeczki byly.
A dzis tylko skakanka,szybkie marsze i wieczorem codzienne brzuszki,i cwiczenia na brzuch i boczki.
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 09:02   #1117
pussszek
Raczkowanie
 
Avatar pussszek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 374
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Dawno nie pisalam, ale mialam mnostwo pracy i ogolnie latania po urzedach:P

Nie bede calego jadlospisu wklejac, bo wyjatkowo jem dzisiaj poza domem i nie ode mnie to zalezy, ale mam pytanie: wyslalam rodzicow na cotygodniowe zakupy i zamiast zwyklych jogurtow nat. kupili mi greckie - niby to samo, ale o ile zwykly ma kolo 70kcal na 100g, to grecki ma 115... Czy moge jesc codziennie na sniadanko 200g greckiego + jablko + 6 lyzek platkow owsianych i jeszcze jakies rodzynki, czy to moze za bardzo kaloryczne? Wiem, ze pisze jak jakas anorektyczka, ale o jednak jest zwiekszenie kalorycznosci mojego sniadania o jakies 100kcal:P

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

do Tuppence_ ->Wywal otreby pszenne - w prawie kazdym artykule o wzdeciach jest napisane, ze moga je powodowac. Mialam ten problem, zrobilam tak i praktycznie zniknal (o ile nie jem za duzo straczkowych). Polecam tez herbatke z melisy A i policz blonnik w diecie - jak przekraczalam 30 gr tez mnie strasznie meczylo. Tu masz tabele:
http://blonnikpokarmowy.fm.interia.pl/
pussszek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 09:06   #1118
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Kikuś - bosko! : * :kwiaty:

To i moje wczorajsze U


Śn. Płatki jęczmienne* - 2 łyżki, z malinami , daktylami, żurawiną, figami suszonymi, amarantusem ekspandowanym**, serkiem wiejskim & 0,4l. kawy z mlekiem

IIŚn. Bułka owsiana z masłem, jajkiem na twardo, sałatą, papryką i rzodkiewką

Przed obiadem: 5 wafli miodowych eko, resztka sałatki z sałaty, truskawek, mango, parmezanu i octu balsamicznego

Ob. Pierś z kurczaka w sosie śmietanowo-ziołowym, ziemniaki ze śmietaną i koperkiem, kawałek kalafiora podsmażanego na maśle, dużo fasolki szparagowej i oliwek zielonych

Pd. Serek homo naturalny z pestkami dyni, nerkowcami i kawałkami mango

Pomarańcza

K. Dużo sałatki z bakłażanem, sałatą, pomidorkami koktajlowymi, serem feta, oregano i oliwą & 2 kromki żytniego z masłem, szczypiorkiem i koperkiem

Wielka caffe latte w kawiarni


* tata kupił zamiast owsianych zdecydowanie mniej smaczne, acz przejdą
** z ciekawości wzięłam w sklepie i powiem, że super pasuje do owsianek, więc polecam!
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka

Edytowane przez star15
Czas edycji: 2009-06-06 o 09:07
star15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 09:10   #1119
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość
Smacznie, slicznie

Dziewczyny, narobilyscie mi ochoty na taka dobra drozdzowke! a u mnie w polskim sklepie jest tylko jeden rodzaj i w dodatku juz mi sie znudzily trzeba Tate namowic ale ostatnio zapracowany jest i o przyslijcie mi poczta

Kawus,Kika- pięęęknie

No to moje U?
Iśn. Bula pszenna z pasta z makreli wedzonej, herbata z mlekiem i miodem + duuuzo winogrona.

IIśn. Danio kokosowe , ok 200g paluszkow sezamowych (w podrozy) butelka soku z czarnej porzeczki.

400g truskawek.

Ob. kurak z rozna w ziolach, pol metrowej bagietki pszennej , ogorki konserwowe i szklanka coca coli z lodem.

d. banan, pare sliwek i kilka orzeszkow solonych.

p. miseczka lecza (po ktorej cierpialam caly wieczor) i mala pizzerka.

k. kromka chleba z szynka, serem zoltym i jajkiem w majonezie. Kilka sztuk smazonej watrobki z cebulka, surowka.

kubek cieplego mleka z miodem.



aaaaaaaa zapomnialam! Patus, czekam na Twoj jadlospisiak!
Pięknie

Okkk, mowisz masz
moje wczorajsze Ppppp;
I. Owsianka (płatki owsiane, otręby granulowane, masa rodzynek, migdały, jabłko, serek homo &cynamon) Petitek Lubiś Miś czekoladowy Big kubas kawy zbożowej z mlekiem
II. Dwie kanapeczki z szynką z indyka i warzywami, 2 nektarynki, kawaa
III. Jogurt nat. z zarodkami pszennymi i czyms tam jeszcze,ale juz nie pamietam
IV. Lane kluski na rosole
truuuskawki
V. Grzesiek kakaowy bez czeko, sporo różnych orzeszków(na mózg hehe), kawka --->uczelnia,egzam
VI.Dorsz z grilla z ketchupikiem i surowkaa (pomidor, ogorek, rzodkiewka, papryka, cebula, oliwa z oliwek)
VII. Kanapka z pieczonym schabem ze śliwką i chrzanem
KakaaaŁo
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 09:12   #1120
ElleEstJolieeeee
Raczkowanie
 
Avatar ElleEstJolieeeee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 142
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

wczorajsze U:

Śn:
owsianka(6 łyżek) na mleku,z garstką rodzynek, paroma daktylami,paroma orzechami włoskimi,łyżeczką kakao i 100g serka wiejskiego

parę truskawek

II Śn: grahamka: jedna połówka z masłem,szynką, sałatą,rzodkiewką i pomidorem, druga z masłem orzechowym i paroma plasterkami banana

jabłko, 1 pralinka kokosowa

O: filet z morszczuka pieczony, ryż biały (ok pół woreczka), sałatka z pomidorów,cebulki,rzodkie wek,sałaty i śmietany

P: ok 1kg truskawek , koktajl z nich z odrobiną mleka i łyżeczką miodu

K: jajecznica z 2 jaj na maśle, z cebulką,pomidorami, szczypiorkiem,cebulką,pie czarkami ,mała kromka żytniego z musztardą, herbata z cytryną

mam pytanie: czy na U można jesc truskawki bez ograniczeń?czy nie jest ich za dużo? nie przytyje sie jeśli codziennie będzie się je jadło w takich ilościach? bo teraz sezon,a one takie pyszne, szkoda nie wykorzystaćz tego co wiem to dużo w nich jest wody i błonnika,więc może nie bedzie tak źle
__________________
I'm delighting in the air

but I'm hungry ..

for you
ElleEstJolieeeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 09:47   #1121
olalola24
Wtajemniczenie
 
Avatar olalola24
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 022
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

R/u (ale bardziej R bo chce jeszcze chudnąć ale bardzo powoli;])

Sniadanie; Owsianka z 4 lyzek na mleku z 1 lyzka otrębów orkiszowych, jablkiem, cynamonem i jogurtem serduszko biszkoptowym (moje idealne śniadanie)
30 min HH + 10 min twister + 5 min stretch nóg
IISniadanie; 2 kanapki jedna z turkiem i tunczykiem wsw, druga z maselkiem, pasztetem takim robionym i salatka (ogórek kiszony, pomidor, cebula, tofu, ziola) + koktajl (truskawki, polowa banana, 1/4 pomarańczy, lyzka jog nat)
Obiad; 2 udka z kurczaka grilowane, ziemniaki pieczone, surówka
Podwieczorek 500g czereśniii, 5 migdałów
28 dzien a6w
Kolacja; po tygodniowym odwyku; wiesniak z warzywami ;]
litr zielonej herbaty , mineralna w ciagu dnia
olalola24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 10:10   #1122
suzana1618
Rozeznanie
 
Avatar suzana1618
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 604
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

moje(średnie) eRRR:

śn: grahamencja z wiejskim sałatą pomidorkiem i z plasterkiem serka żółtego topionego(wiem, wiem , ale to swiadomy grzech:P14%tłuszczu)z sałatą i papryką, 3truskawy, małe jabłko
IIśn:koktajl(tuskawyyy+jogo naturalny150g+cynamon)
obiad:młoda kapustka gotowana z warzywami(pomidorek, szczypior,papryka, pieczarki)i z tuńczykiem
podw
:połowa makreli z ogórkiem
kol:homo naturalny z marchewką

w międzyczasie woda, zielona herbata i kawa
40min jazdy na rowerze

bardzo proszę o ocenkęęę)
suzana1618 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 10:39   #1123
beaufyf00l
Zadomowienie
 
Avatar beaufyf00l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 586
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Kikuś - bosko! : * :kwiaty:

To i moje wczorajsze U

Śn. Płatki jęczmienne* - 2 łyżki, z malinami , daktylami, żurawiną, figami suszonymi, amarantusem ekspandowanym**, serkiem wiejskim & 0,4l. kawy z mlekiem

IIŚn. Bułka owsiana z masłem, jajkiem na twardo, sałatą, papryką i rzodkiewką

Przed obiadem: 5 wafli miodowych eko, resztka sałatki z sałaty, truskawek, mango, parmezanu i octu balsamicznego

Ob. Pierś z kurczaka w sosie śmietanowo-ziołowym, ziemniaki ze śmietaną i koperkiem, kawałek kalafiora podsmażanego na maśle, dużo fasolki szparagowej i oliwek zielonych

Pd. Serek homo naturalny z pestkami dyni, nerkowcami i kawałkami mango

Pomarańcza

K. Dużo sałatki z bakłażanem, sałatą, pomidorkami koktajlowymi, serem feta, oregano i oliwą & 2 kromki żytniego z masłem, szczypiorkiem i koperkiem

Wielka caffe latte w kawiarni


* tata kupił zamiast owsianych zdecydowanie mniej smaczne, acz przejdą
** z ciekawości wzięłam w sklepie i powiem, że super pasuje do owsianek, więc polecam!
Cytat:
Napisane przez ElleEstJolieeeee Pokaż wiadomość
wczorajsze U:

Śn: owsianka(6 łyżek) na mleku,z garstką rodzynek, paroma daktylami,paroma orzechami włoskimi,łyżeczką kakao i 100g serka wiejskiego

parę truskawek

II Śn: grahamka: jedna połówka z masłem,szynką, sałatą,rzodkiewką i pomidorem, druga z masłem orzechowym i paroma plasterkami banana

jabłko, 1 pralinka kokosowa

O: filet z morszczuka pieczony, ryż biały (ok pół woreczka), sałatka z pomidorów,cebulki,rzodkie wek,sałaty i śmietany

P: ok 1kg truskawek , koktajl z nich z odrobiną mleka i łyżeczką miodu

K: jajecznica z 2 jaj na maśle, z cebulką,pomidorami, szczypiorkiem,cebulką,pie czarkami ,mała kromka żytniego z musztardą, herbata z cytryną

mam pytanie: czy na U można jesc truskawki bez ograniczeń?czy nie jest ich za dużo? nie przytyje sie jeśli codziennie będzie się je jadło w takich ilościach? bo teraz sezon,a one takie pyszne, szkoda nie wykorzystaćz tego co wiem to dużo w nich jest wody i błonnika,więc może nie bedzie tak źle
Super dziewczyny! Widać, że jecie z przyjemnością i to smacznie bardzo achh


A to moje wczorajsze U:

Ś: szklanka mleka koziego+ miseczka płatków owsianych+ siemię+ otręby+ twaróg (kilka łyżeczek)+ gruszzka+ truskawki

IIŚ: kromka wieloziarnistego z soją+ 1/3 puszki tuńczyka+ pomidor+ szklanka soku warzywnego

O: miseczka kapuśniaku + filet z indyka gotowany+ pół woreczka kaszy gryczanej+ miseczka sosu pudliszki chińskiego (wiem, że nie jest za zdrowy, ale uwielbiammm go ) + sałatka z: olwiek czarnych, sałaty lodowej, ooleju z win, pomidora, rzodkiewki, cebulki, przypraw

P: kilka łyżek homo, kilka łyżek wieśniaka, mix meksykański z felixa (następne nie do końca chyba zdrowe uzależnienie)

K: omlet z dwóch jaj, mąki, mleka+ cebulka+ tuńczyk+ rzodkiewki i masa przypraw

Proszę o ocenkęę
__________________



Kto się boi,

nie wiedząc właściwie czego,
podwójnie się boi.
beaufyf00l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 10:40   #1124
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Kikuś - bosko! : * :kwiaty:

To i moje wczorajsze U


Śn. Płatki jęczmienne* - 2 łyżki, z malinami , daktylami, żurawiną, figami suszonymi, amarantusem ekspandowanym**, serkiem wiejskim & 0,4l. kawy z mlekiem

IIŚn. Bułka owsiana z masłem, jajkiem na twardo, sałatą, papryką i rzodkiewką

Przed obiadem: 5 wafli miodowych eko, resztka sałatki z sałaty, truskawek, mango, parmezanu i octu balsamicznego

Ob. Pierś z kurczaka w sosie śmietanowo-ziołowym, ziemniaki ze śmietaną i koperkiem, kawałek kalafiora podsmażanego na maśle, dużo fasolki szparagowej i oliwek zielonych

Pd. Serek homo naturalny z pestkami dyni, nerkowcami i kawałkami mango

Pomarańcza

K. Dużo sałatki z bakłażanem, sałatą, pomidorkami koktajlowymi, serem feta, oregano i oliwą & 2 kromki żytniego z masłem, szczypiorkiem i koperkiem

Wielka caffe latte w kawiarni


* tata kupił zamiast owsianych zdecydowanie mniej smaczne, acz przejdą
** z ciekawości wzięłam w sklepie i powiem, że super pasuje do owsianek, więc polecam!
mniaaaami, super u Ciebie

Cytat:
Napisane przez olalola24 Pokaż wiadomość
R/u (ale bardziej R bo chce jeszcze chudnąć ale bardzo powoli;])

Sniadanie; Owsianka z 4 lyzek na mleku z 1 lyzka otrębów orkiszowych, jablkiem, cynamonem i jogurtem serduszko biszkoptowym (moje idealne śniadanie)
30 min HH + 10 min twister + 5 min stretch nóg
IISniadanie; 2 kanapki jedna z turkiem i tunczykiem wsw, druga z maselkiem, pasztetem takim robionym i salatka (ogórek kiszony, pomidor, cebula, tofu, ziola) + koktajl (truskawki, polowa banana, 1/4 pomarańczy, lyzka jog nat)
Obiad; 2 udka z kurczaka grilowane, ziemniaki pieczone, surówka
Podwieczorek 500g czereśniii, 5 migdałów
28 dzien a6w
Kolacja; po tygodniowym odwyku; wiesniak z warzywami ;]
litr zielonej herbaty , mineralna w ciagu dnia
ładnie jakościowo bardziej utrzymanie aha, na podw. bym zjadłam wiecej migdalow; nieduzo nnkt.

Cytat:
Napisane przez suzana1618 Pokaż wiadomość
moje(średnie) eRRR:

śn: grahamencja z wiejskim sałatą pomidorkiem i z plasterkiem serka żółtego topionego(wiem, wiem , ale to swiadomy grzech:P14%tłuszczu)z sałatą i papryką, 3truskawyTYLKO?, małe jabłko
IIśn:koktajl(tuskawyyy+jogo naturalny150g+cynamon) białko? mogłaś sobie zrobic koktajl do jedzenia - serek homo zamiast jogurtu
obiad:młoda kapustka gotowana z warzywami(pomidorek, szczypior,papryka, pieczarki)i z tuńczykiem ok
podw
:połowa makreli z ogórkiem ok
kol:homo naturalny z marchewkąok

w międzyczasie woda, zielona herbata i kawa
40min jazdy na rowerze

bardzo proszę o ocenkęęę)
super
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 10:54   #1125
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Abigal Pokaż wiadomość
Proszę o ocenę mojego wczorejszego U:


Śn: owsiana: szklanka mleka 2%, brzoskwinia, suszona figa, łyżeczka miodu, łycha żurawiny, łyżka słonecznika, płatki owsiane 5 łych smacznie

30 min gimnastyki


IIŚn: duża grahamka z masłem, sałatą, szynką, bri, ketchupem, ogórkiem, Pysio bez cukru mała butelka ser+ketchup idealne polacznie

spacerek


O: udo pieczone, dużo surówki z marchwi z oliwą, pół woreczka ryżu brązowego przesmarzonego na odrobinie oliwy z cebulką i curry pyycha

1h orbiterka

micha truskawek, 0,5l inki świątecznej


P: serek wiejski z garścią orzechów, 0,5l inki świątecznej


K: kromka razowca z masłem, pół wielkiej wędzonej makreli, duuuużo ogórków małosolnych
0,5l inki świątecznej znowuu

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------


śliczny jadłospis, urozmaicony, kolorowy, zdrowy i w ogóle, a ile zdrowych owocków super
Dziekuje za ocenke
Pewnie bylby bardziej zdrowszy gdyby nie ta coca cola Ladny jadlospisiak

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
Pięknie ; ****

Okkk, mowisz masz haaa ;p
moje wczorajsze Ppppp;
I. Owsianka (płatki owsiane, otręby granulowane, masa rodzynek, migdały, jabłko, serek homo &cynamon) Petitek Lubiś Miś czekoladowy Big kubas kawy zbożowej z mlekiem tradycyjna owsianka Patuusi
II. Dwie kanapeczki z szynką z indyka i warzywami, 2 nektarynki, kawaa ; )
III. Jogurt nat. z zarodkami pszennymi i czyms tam jeszcze,ale juz nie pamietam
IV. Lane kluski na rosole malunio
truuuskawki
V. Grzesiek kakaowy bez czeko moj ulubiony , sporo różnych orzeszków(na mózg hehe), kawka --->uczelnia,egzam i jak orzeszki pomogly ? ;>
VI.Dorsz z grilla z ketchupikiem i surowkaa (pomidor, ogorek, rzodkiewka, papryka, cebula, oliwa z oliwek)
VII. Kanapka z pieczonym schabem ze śliwką i chrzanem
KakaaaŁo piknie


Cytat:
Napisane przez ElleEstJolieeeee Pokaż wiadomość
mam pytanie: czy na U można jesc truskawki bez ograniczeń?czy nie jest ich za dużo? nie przytyje sie jeśli codziennie będzie się je jadło w takich ilościach? bo teraz sezon,a one takie pyszne, szkoda nie wykorzystaćz tego co wiem to dużo w nich jest wody i błonnika,więc może nie bedzie tak źle
eee tam trzeba korzystac z sezonu i wcinac truskawki maja b malo kcal i w dodatku sa zdrowe sliczny jadlospis
__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...



Edytowane przez GummyKammy
Czas edycji: 2009-06-06 o 11:08
GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 11:09   #1126
Papillon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 637
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Rrrrr:
1.owsianka z 5 łyżek płatków,3 otrębów pszennych,łyżeczki miodu i kakao (bez cukru);jabłko
2.pół grahamki z filetem z indyka,papryką,ogórkiem;g arść mieszanki orzechów,słonecznika i pestek z dyni
3.pół woreczka kaszy gryczanej,250 g warzyw na patelnię skropionych oliwą z pestek winogron (zauwazylam,ze prawie wcale nie jem tluszczu...to dobrze,czy zle?hehehe ),upieczona w piekarniku ryba
4.tutaj planuję jabłko i marchewkę,ale wychodzę z domu i nie wiem czy zdążę wrócić przed kolacją
5.jajko na twardo,warzywa na patelnię
proszę o ocenkę
Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 12:43   #1127
agussssia
Rozeznanie
 
Avatar agussssia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 980
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Tuppence_ Pokaż wiadomość
Na pewno wystarczająco. Przed śniadaniem ze dwie szklanki wody. W ciągu dnia piję min 3-4 herbaty miętowe i do tego jeszcze zielone i wodę. Tak więc piję nawet gdy nie czuję pragnienia (przed posiłkiem i jakiś czas po, staram się nie pic w trakcie chociaż wcale nie jestem pewna czy to tak dobrze). Ale też mi się wydaje, że tego błonnika jest ok.

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------


I jak z tym walczysz? Pomaga Ci coś?
zawsze tak mam pod koniec lekcji jak wracam do domu i zjadam obiadek i skożystam z wc to troche przechodzi ale nie zawsze .

MOje R dziś. mam pare godzin obsówy i 2 śniadanie będzie dopiero o 14

ś: owsianka na mleku z(6 łyżek płatków , 1 baNan, truskawki.) wyszła duża micha ale pyszne byłoo

i będzie:

2 ś: grahamka z twarogiem , jajkiem pomidorem ogórkiem pewnie truskawki ;]

o: ,makaron pełne ziarno z truskawkami ;D
i ryba na parze z pomidorem ogórkiem.

p: serek nat. garść orzechów.

k: jajko, troche ryby jak zostanie z obiadu a jak nie to coś innego. pamidor ogórek.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Papillon Pokaż wiadomość
Rrrrr:
1.owsianka z 5 łyżek płatków,3 otrębów pszennych,łyżeczki miodu i kakao (bez cukru);jabłko
2.pół grahamki z filetem z indyka,papryką,ogórkiem;g arść mieszanki orzechów,słonecznika i pestek z dyni -łączysz tłuszcze z węglowodanami ale jeśli chudniesz to ok
3.pół woreczka kaszy gryczanej,250 g warzyw na patelnię skropionych oliwą z pestek winogron (zauwazylam,ze prawie wcale nie jem tluszczu...to dobrze,czy zle?hehehe ),upieczona w piekarniku ryba ok
4.tutaj planuję jabłko i marchewkę,ale wychodzę z domu i nie wiem czy zdążę wrócić przed kolacją to nie posiłek !. zjedz serek naturalny albo wiejski, kilka orzechów, albo chociaz rybę. musisz dostarczyć NNKT
5.jajko na twardo,warzywa na patelnię
proszę o ocenkę
oczywiście że źle ! musisz jeśc tłuszcze ale te zdrowe.są niezbędne w codzienniej diecie.

orzechy, oliwa z oliwek. możesz stracić okres jeśli nie będziesz dostarczała NNKT . poczytaj na 1 stronie.

ale widze że na 2 śniadanie zjadłaś garść orzechów. ja bym przeniosła to na podwieczorek ;]
ogólnie jadłospis dobry
__________________
Bo chciałabym ufać Ci tak, by w twoich rękach zostawić mój świat..

agussssia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 12:48   #1128
Tuppence_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 397
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez ElleEstJolieeeee Pokaż wiadomość
mam pytanie: czy na U można jesc truskawki bez ograniczeń?czy nie jest ich za dużo? nie przytyje sie jeśli codziennie będzie się je jadło w takich ilościach? bo teraz sezon,a one takie pyszne, szkoda nie wykorzystaćz tego co wiem to dużo w nich jest wody i błonnika,więc może nie bedzie tak źle
Truskawki to na szczęście jedne z owoców, którymi można się zajadać nawet na redukcji, a co dopiero na utrzymaniu.
Żeby sprecyzować dla porównania (w 100 g)
truskawki --> 0,7g B, 0,4g T (0,3 NNKT), 7,2g W; 28 kcal
marchewka -->1g B, 0,2g T (0,1 NNKT), 8,7g W; 27 kcal
Tuppence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 13:18   #1129
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Po dluzszej przerwie moje wczorajsze U:
I:2 kanapki grahama z szynka i pomidorem
II:jablko
III: troche makaronu z lyzka bialego sera, zalewajka
IV:100g serka wiejskiego z 7 truskawkami
3lyzki masla orzechowego(zeby okres wrocil, i wrocil dzisiaj rano)
V:miseczka salatki z ryzem, kromka grahama z szynka
__________________
Zdrowo się odżywiam
Ćwiczę
Zapuszczam włosy
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 13:24   #1130
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
Po dluzszej przerwie moje wczorajsze U:
I:2 kanapki grahama z szynka i pomidorem
II:jablko
III: troche makaronu z lyzka bialego sera, zalewajka
IV:100g serka wiejskiego z 7 truskawkami
3lyzki masla orzechowego(zeby okres wrocil, i wrocil dzisiaj rano)
V:miseczka salatki z ryzem, kromka grahama z szynka
yyy....U? Jakies uposledzone U jak dla mnie a poza tym to Ty chyba powinnas byc na P.
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 13:32   #1131
ditty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 144
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Uuuuuu moje łakome:

*przed śniadaniem oczywiście truskawki
śniadanie:
*grzanki z chleba tostowego graham, posmarowane masłem, z szynką, ogórkiem kwaszony, pomidorem, ketchupem i szczypiorem x2
*400 ml kawy zbożowej z mlekiem 2%
śniadanie II:
*100 g jogurtu naturalnego z łyżką musli i truskawkami
* 2 wafle ryżowe (Sonko z wiesiołkiem wzbogacone kwasami Omega 3 i 6 - dobre swoją drogą) posmarowane twarogiem tłustym waniliowym
obiad:
*porcja spaghetti bolognese z groszkiem i makaronem pełnoziarnistym
*miseczka surówki z białej kapusty
podwieczorek:
*dwie gałki algidy śmietankowej z wkrojoną połową banana, wszystko polane koktajlem truskawkowym lub ciasto z truskawkami i gałka lodów (zależy czy zrobię :p )
kolacja:
*jajecznica z jednego jaja na maśle ze szczypiorem, do tego grzanka z grahama a na nią pomidor

I jak myślicie? Za dużo, za mało? Zapotrzebowanie przy wadze 52 kg mam na jakieś 1800 kcal i chciałabym żeby już się ta waga w tym miejscu unormowała :/ . Przy czym moja jedyna aktywność to spacery, bo ćwiczyć nie cierpię.
ditty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 13:42   #1132
gorzkakawa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Mazur ;))
Wiadomości: 869
GG do gorzkakawa
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
Po dluzszej przerwie moje wczorajsze U:
I:2 kanapki grahama z szynka i pomidorem
II:jablko
III: troche makaronu z lyzka bialego sera, zalewajka
IV:100g serka wiejskiego z 7 truskawkami
3lyzki masla orzechowego(zeby okres wrocil, i wrocil dzisiaj rano)
V:miseczka salatki z ryzem, kromka grahama z szynka
naprawdę jestem strasznie, strasznie ciekawa z czego ci ten okres powrócił jak ty masz tu zero tłuszczy( nie uwzględniająz tego masła orzechowego), ZERO, NIE WIDZĘ NIC-żadnych orzechów, oleju/oliwy, masła.
chyba, że masz okres przez tabletki....ale to nie pomoże na dłuższą metę

a tak btw, to dziewczyny na U, patrząc na takie jedzenie naprawdę mogą sobie pomyśleć dziwne rzeczy,a nawet na redukcji
__________________


175, 83/62/89
gorzkakawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 13:53   #1133
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
Po dluzszej przerwie moje wczorajsze U:
I:2 kanapki grahama z szynka i pomidorem
II:jablko
III: troche makaronu z lyzka bialego sera, zalewajka
IV:100g serka wiejskiego z 7 truskawkami
3lyzki masla orzechowego(zeby okres wrocil, i wrocil dzisiaj rano)
V:miseczka salatki z ryzem, kromka grahama z szynka
Nie ma z czego sie cieszyc bo przy takim jedzeniu okresem dlugo cieszyc sie nie bedziesz.
Cytat:
Napisane przez ditty Pokaż wiadomość
Uuuuuu moje łakome:

*przed śniadaniem oczywiście truskawki
śniadanie:
*grzanki z chleba tostowego graham, posmarowane masłem, z szynką, ogórkiem kwaszony, pomidorem, ketchupem i szczypiorem x2
*400 ml kawy zbożowej z mlekiem 2%
śniadanie II:
*100 g jogurtu naturalnego z łyżką musli i truskawkami
* 2 wafle ryżowe (Sonko z wiesiołkiem wzbogacone kwasami Omega 3 i 6 - dobre swoją drogą) posmarowane twarogiem tłustym waniliowym
obiad:
*porcja spaghetti bolognese z groszkiem i makaronem pełnoziarnistym
*miseczka surówki z białej kapusty
podwieczorek:
*dwie gałki algidy śmietankowej z wkrojoną połową banana, wszystko polane koktajlem truskawkowym lub ciasto z truskawkami i gałka lodów (zależy czy zrobię :p )
kolacja:
*jajecznica z jednego jaja na maśle ze szczypiorem, do tego grzanka z grahama a na nią pomidor

I jak myślicie? Za dużo, za mało? Zapotrzebowanie przy wadze 52 kg mam na jakieś 1800 kcal i chciałabym żeby już się ta waga w tym miejscu unormowała :/ . Przy czym moja jedyna aktywność to spacery, bo ćwiczyć nie cierpię.
Moim zdaniem ladnie, ani nie za duzo ani za malo Obserwuj swoj organizm, trzymam kciuki zeby waga sie unormowala.
__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 13:56   #1134
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Tabletek nie biore, a okres jest tak co 3 miesiace niestetyMialam jesc minimum 1100kcal, tak kazala mi psycholog, ale chyba troszczeke nie wyszloWogole od kilku dni jestem w zlym nastroju i czuje sie strasznie grubo, i jedzenie w wiekszych ilosciach nie wychodzi
Ale dodam ze wieczorem ta jedna kanapke, smaruje troszke maselkiem i nie jadam az tak duzo serkow wiejskich.
__________________
Zdrowo się odżywiam
Ćwiczę
Zapuszczam włosy

Edytowane przez cytrusekxD
Czas edycji: 2009-06-06 o 13:58
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 14:02   #1135
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
Tabletek nie biore, a okres jest tak co 3 miesiace niestetyMialam jesc minimum 1100kcal, tak kazala mi psycholog, ale chyba troszczeke nie wyszloWogole od kilku dni jestem w zlym nastroju i czuje sie strasznie grubo, i jedzenie w wiekszych ilosciach nie wychodzi
Ale dodam ze wieczorem ta jedna kanapke, smaruje troszke maselkiem i nie jadam az tak duzo serkow wiejskich.

Pomylilas chyba watki, to nie KZ;]
a poza tym nie chce byc nie mila,ale takie pisanie powoduje,ze znajdujesz usprawiedliwienie dla walsnej glupoty? Mam zly nastroj to nie jem? ja tez mam zly nastroj czasem a i tak jem, "normalni" ludzie moga nie jesc gdy maja zly nastroj,ale osoby w takiej sytuacji (czyt. ED) nie moga tlumaczyc swojego niejedzenia zlym nastrojem;] zawsze zamiast pomidora mozesz zjesc orzechy, chyba,ze pomidor powoduje u Ciebie przypyw dobrego nastroju
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 14:09   #1136
gorzkakawa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Mazur ;))
Wiadomości: 869
GG do gorzkakawa
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
Tabletek nie biore, a okres jest tak co 3 miesiace niestetyMialam jesc minimum 1100kcal, tak kazala mi psycholog, ale chyba troszczeke nie wyszloWogole od kilku dni jestem w zlym nastroju i czuje sie strasznie grubo, i jedzenie w wiekszych ilosciach nie wychodzi
Ale dodam ze wieczorem ta jedna kanapke, smaruje troszke maselkiem i nie jadam az tak duzo serkow wiejskich.
chyba czas zmienić psychologa, ale jak zauważyła airwaves , to nie KZ, więc nie będę offtopować
__________________


175, 83/62/89
gorzkakawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 14:11   #1137
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
Tabletek nie biore, a okres jest tak co 3 miesiace niestetyMialam jesc minimum 1100kcal, tak kazala mi psycholog, ale chyba troszczeke nie wyszloWogole od kilku dni jestem w zlym nastroju i czuje sie strasznie grubo, i jedzenie w wiekszych ilosciach nie wychodzi
Ale dodam ze wieczorem ta jedna kanapke, smaruje troszke maselkiem i nie jadam az tak duzo serkow wiejskich.
zapraszam na KZ, jesli juz musisz pisac o objawach.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 14:33   #1138
ditty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 144
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość

Moim zdaniem ladnie, ani nie za duzo ani za malo Obserwuj swoj organizm, trzymam kciuki zeby waga sie unormowala.
Dziękuję bardzo . Właśnie póki co nie chcę niczego zmieniać, bo dobrze mi z takimi pysznościami, wszystko powoli wraca do normy , a w sumie jak jeszcze trochę przytyję to nic się nie stanie, kiedyś musi przecież się zatrzymać .
ditty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 14:38   #1139
fucia
Raczkowanie
 
Avatar fucia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 69
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

moja R.
1. Owsianka (6łyżek płatków owsianych,łyżka miodu,1szklanka mleka)
2. Jabłko (wstałam b. późno i było bardzo blisko do obiadu)
3. Filet z kurczaka z warzywami, surówka z kapusty i marchewki
4. 350g truskawek z jogurtem naturalnym.
5. Tuńczyk z pomidorem i ogórkiem małosolnym
__________________
Simone
fucia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 14:52   #1140
agussssia
Rozeznanie
 
Avatar agussssia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 980
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez fucia Pokaż wiadomość
moja R.
1. Owsianka (6łyżek płatków owsianych,łyżka miodu,1szklanka mleka)
2. Jabłko (wstałam b. późno i było bardzo blisko do obiadu)
3. Filet z kurczaka z warzywami, surówka z kapusty i marchewki
4. 350g truskawek z jogurtem naturalnym.
5. Tuńczyk z pomidorem i ogórkiem małosolnym
brak NNKT, brak węglowodanów w obiedzie, mogłas coś wcisnąć na to 2 śniadanie, ja też późno wstałam a 2 śniadanie zjadłam .

ogólnie bardzo mało. za mało ! mogłaś dorzucić chociaż garść orzechów na podwieczorek, jakiś serek homo.
__________________
Bo chciałabym ufać Ci tak, by w twoich rękach zostawić mój świat..

agussssia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.