Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-07, 19:08   #1231
beaufyf00l
Zadomowienie
 
Avatar beaufyf00l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 586
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
U:

Śn. Owsianka z 4 łyżek z połową banana, małym jabłkiem, żurawiną suszoną, figą, daktylem i amarantusem ekspandowanym i cynamonem, pół kubeczka serka wiejskiego, kawa z mlekiem 0,4l.

IIŚn. Serek wiejski z brzoskwinią - kupny, dodane przeze mnie do niego migdały, pestki dyni, nerkowce i laskowe, bułeczka ziarnista z masłem, herbata zielona

Kakao naturalne z miodem

Ob. Pierożki ze szpinakiem i kapustą, brokuły z oliwą i koperkiem, oliwki, szparagi

Pd., a właściwie obiad II: Łosoś wędzony, pomidory z cebulą i rzodkiewką, trochę kaszy gryczanej (kocham, uwielbiam łososia!)

K. (właśnie się odbywa ) - Truskawki z jogurtem greckim

Dziś mało kawy, dziś mało kawy, pochwalcie mnie, starałam się! ^^



fajnie fajnie
taa gratuluję zmniejszenia ilości kawy hihi
__________________



Kto się boi,

nie wiedząc właściwie czego,
podwójnie się boi.
beaufyf00l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 19:23   #1232
gorzkakawa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Mazur ;))
Wiadomości: 869
GG do gorzkakawa
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
U:

Śn. Owsianka z 4 łyżek z połową banana, małym jabłkiem, żurawiną suszoną, figą, daktylem i amarantusem ekspandowanym i cynamonem, pół kubeczka serka wiejskiego, kawa z mlekiem 0,4l.

IIŚn. Serek wiejski z brzoskwinią - kupny, dodane przeze mnie do niego migdały, pestki dyni, nerkowce i laskowe, bułeczka ziarnista z masłem, herbata zielona

Kakao naturalne z miodem

Ob. Pierożki ze szpinakiem i kapustą, brokuły z oliwą i koperkiem, oliwki, szparagi

Pd., a właściwie obiad II: Łosoś wędzony, pomidory z cebulą i rzodkiewką, trochę kaszy gryczanej (kocham, uwielbiam łososia!)

K. (właśnie się odbywa ) - Truskawki z jogurtem greckim

Dziś mało kawy, dziś mało kawy, pochwalcie mnie, starałam się! ^^




Martynko, ślicznie jak zwykle! chwalę za kawę i gratuluję , u mnie trzy muszą być, nie ma bata a jeszcze to, że nic mi po niej nie jest, ciśnienie nie wzrasta , to się nie hamuję

Cytat:
Napisane przez Aagaciorek Pokaż wiadomość
Utrzymanie

1. 2 kromki razowca, jedna z masłem i dżemem, druga z serkiem wiejskim i szynką, garść pestek słonecznika, banan, kawa z mlekiem

2. tiramisu z biszkoptami, ciasteczko korzenne, kawa z mlekiem again

3. makaron tagiatelle z sesem z gorgonzoli i szpinaku, posypane parmezanem- wieelka porcja

4. pół Milki z musem czekoladowym, Jogobella owoce leśne, kabanos- ojej, pomieszanie z poplątaniem , hihi, ale mam dziś dzień mieszania smaków

5. planuję mozarellę z pomidorami, oliwą i oregano, pewnie jakaś kanapeczka z szynką wpadnie

Proszę o ocenkę!
fajnie, fajnie, że wpadłaś znów i jedzonko fajne

Cytat:
Napisane przez gosixa09 Pokaż wiadomość
śniadanie:
koktajl, serek homogenizowany

obiad:
zupa pomidorowa
2 kromki chleba, 50g łososia wędzonego, 1 plasterek sera i plasterek szynki, ciasteczko 7 days ;D

kolacja:
mleko sojowe waniliowe z witaminami ;D
no do ch**** jasnej! czy tak trudno jest przeczytać pierwszą stronę, nie mam siły już
__________________


175, 83/62/89
gorzkakawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 19:37   #1233
Irish lady 28
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 358
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

redukcja



  1. jajko na miękko,grahamka z serkiem Danone ogórkowym
  2. truskawki plus mleko 0,5%-taki koktajl
  3. 100 g piersi z kurczaka,smażonego na oliwie z o.,trochę warzyw na patelnię z pesto,2 małe ziemniaki
  4. banan..(wiem-nie na R)
  5. 2 łyżki wieśniaka,dużo szczypiorku,pomidorek wkrojony,tuńczyka trochę wsw,cebulka...


i jakaś głodna jestem
Irish lady 28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 19:50   #1234
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Irish lady 28 Pokaż wiadomość
redukcja



  1. jajko na miękko,grahamka z serkiem Danone ogórkowym jedno jajko to mało białka , nie wiem co to za serek wiec nie bede go komentowała
  2. truskawki plus mleko 0,5%-taki koktajl dodaj wiecej białka. ile tego kontajlu było ?
  3. 100 g piersi z kurczaka,smażonego na oliwie z o.,trochę warzyw na patelnię z pesto,2 małe ziemniaki na Redukcji unikamy smazenia
  4. banan..(wiem-nie na R) to nie posiłek
  5. 2 łyżki wieśniaka,dużo szczypiorku,pomidorek wkrojony,tuńczyka trochę wsw,cebulka... mam nadzieje ze w sumie wyszło sporo tego biała.
i jakaś głodna jestem

dziwisz sie? mało dzisiaj zjadłas.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 19:51   #1235
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Irish lady 28 Pokaż wiadomość
redukcja



  1. jajko na miękko,grahamka z serkiem Danone ogórkowym zjedz dwa jajka
  2. truskawki plus mleko 0,5%-taki koktajl co to za mleko 0,5% toż to sama woda jest.. lepsze jest mleko 2,0%, nie ma białka
  3. 100 g piersi z kurczaka,smażonego na oliwie z o.,trochę warzyw na patelnię z pesto,2 małe ziemniaki ok
  4. banan..(wiem-nie na R) jeśli to nie przeszkadza Ci w chudnieciu to ok, są osoby którym owoce w tym nie przeszkadzają jednak na podwieczorek lepiej np. zjeść orzechy z serkiem homo naturalnym - to fajnie syci i jest taakie pyszne.
  5. 2 łyżki wieśniaka,dużo szczypiorku,pomidorek wkrojony,tuńczyka trochę wsw,cebulka... zjedz całego wieśniaka albo całą puszczę tuńczyka


i jakaś głodna jestem
moim zdaniem trochę małę prorcje - pewnie dlatego jesteś głodna, nie boj się zjeść całego wieśniaka na kolację, ma dużo białka i fajnie syci
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 19:53   #1236
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość
Niedzielne U.

Isn; Omlet z 2 jaj + pomidory z bazylia,keczup,podsmazane pieczarki. Bulka pszenna z maslem, herbata z mlekiem. brzmi pysznie i zapewne tak smakowało

IIsn; Pucharek lodow czekoladowych z wkrojonym bananem i truskawkami, swiezo wycisniety soczek z pomaranczy. mniammm

Ob; Ryz brazowy z kawalkiem gotowanej piersi z kurczaka, brokuly w sosie czoskowym (obiad u kuzyna dziewczyny,ktora jest na r)

frytki z keczupem super, że i frytki są, brawo
wafel teatralny

P; Miseczka twarozku z dzemem truskawkowym, kawalek babki czekoladowo waniliowej, kawa z mlekiem. bardzo ładnie

K; 2 podwojne tosty z serem, jajkiem i cebulka.

kakao na mleku i pewnie wpadna jeszcze delicje pomaranczowe
super! widac, że na luzie, a przy tym bardzo smacznie-tak jak powinno byc

Cytat:
Napisane przez aoii Pokaż wiadomość
już chyba setny raz to piszesz. Nie zamierzaj tylko w końcu to zrób!.

[font=Times New Roman]


teraz moje XD P:
I: 3 kromki razowca z almette, szynką, pomidorem, sałatą, cebulką, dymką i papryką + 0,5l kawy zbożowej z mlekiem ale razowiec duży?
po: kawał drożdżowego z serem i kruszoną pięknie, ale może jakiś jogurcik do tego?
o: (2h po ś) talerz rosołku z makaronem, 2 duże ziemniaki z masłem i koperkiem + 2 kawały fileta smażonego i duuużo sałaty z sałaty, pomidora, kukurydzy, ogórka, paprki z sosem do sałatek knora z olejem ryżowym smacznie
p: 0,5l zielonej z miętą + lidlowski lód waniliowy w grubeej polewie czekoladowej ( pyszną tam mają tą czekolade )
jabłko, 3 wafle ryżowe , garść orzechów ziemnych, kawał drożdżówki z serem znowu i kawa z mlekiem ładnie i nnkt są
k: (standard XD)micha płatków( otręby, bransy, fitella) zalane maślanką 1,5% z jogobellą truskawkową ze zbożami uwielbiam takie jedzonko
po: gruszka chociaż wiem że na wieczór to tak nie bardzo, ale tak lubieeeeee <3 ojj jesteś na P

o ocene proszę
ładnie, ale mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
U:

Śn. Owsianka z 4 łyżek z połową banana, małym jabłkiem, żurawiną suszoną, figą, daktylem i amarantusem ekspandowanym i cynamonem, pół kubeczka serka wiejskiego, kawa z mlekiem 0,4l.co do śniadań już nie będę się wypowiadac bo wiadomo, że PYCHA

IIŚn. Serek wiejski z brzoskwinią - kupny, dodane przeze mnie do niego migdały, pestki dyni, nerkowce i laskowe, bułeczka ziarnista z masłem, herbata zielona mniammmmmciu

Kakao naturalne z miodem dobre?

Ob. Pierożki ze szpinakiem i kapustą, brokuły z oliwą i koperkiem, oliwki, szparagi znowu ten szpinak-z ciekawości chyba kiedyś kupię

Pd., a właściwie obiad II: Łosoś wędzony, pomidory z cebulą i rzodkiewką, trochę kaszy gryczanej (kocham, uwielbiam łososia!) w takim razie jedz go duuuuuzio i niech Ci idzie na zdrówko

K. (właśnie się odbywa ) - Truskawki z jogurtem greckim jw-mniamniuśnie

Dziś mało kawy, dziś mało kawy, pochwalcie mnie, starałam się! ^^haha braaaawwwwwoooo!!!




moje Uuuuuuu:

Iśn- jak zwykle w niedzielę- ok 200gr placka drożdżowego (dziś z truskawkami i kruszonką:slina) z miodem plus płatki śnaid (ok 170gr) z mlekiem 3.2%

kilka truskaweczek

IIśn- makaron polany kefirem (truskawki+ jogurt naturalny+cukier+...2 gałki lodów waniliowych) kawałek drożdżowego jw

duuuuużo orzeszków solonych

O- rosołek z makaronem plus warzywka, ziemniaczki polane tłuszczykiem posypane koperkiem, 2 devolay-e z pieczarkami i serem, mizeria i buraczki, kompocik truskawkowy

ok 300ml lodów waniliowo-truskawkowych, kilka kruchych ciasteczek z marmoladą, pierniczki lukrowane

P- kebab na frytkach, cola

2 gałki lodów

K- porcja sałatki wielowarzywnej z majonezem, grahamka z masełkiem, sałatą, serem, kiełbaską i warzywkami

zaraz będzie wieśniak z truskawkami
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 19:53   #1237
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

anusia w 2 posiłku jest białko tylko nie widomo jaka ilosc ponieważ nie wiesz jaka ilosc była mleka
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 20:06   #1238
party
Raczkowanie
 
Avatar party
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 75
GG do party
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Mój dzisiejszy jadłospis, oceniać w kryterium U:

I śniadanie(9 godz.): 1 banan, 3 parówki drobiowe ( -małe,jedna ma ok. 6,5 cm długości, ale nie wiem ile gram) z musztardą, 1 szkl. herbaty bez cukru
II śniadanie(10 godz.): 1 duże jabłko
Obiad(12:30 godz.): 3 średnie ziemniaki z przysmażoną bułką tartą, 1 ogórek, mięsko z pieczonego w woreczku, w piekarniku kurczaka (bez tłuszczu)-nie wiem dokładnie ile, 1 szkl. wody mineralnej
I przekąska(14 godz.): pół ciastka francuskiego bez lukru
II przekąska(16:30 godz.): 6 małych truskawek, duża garść otrąb granulowanych (-sante, chyba owsiane i pszenne), 1 szkl. herbaty bez cukru
Kolacja(18:30 godz): 1 kromka pieczywa pszennego waza, 2 kromki ciemnego pieczywa z nasionami kukurydzy z twarogiem i 2 plasterkami ogórka (bez margaryny, czy masła), 1 szkl. herbaty bez cukru

proszę o ocenę

Możecie podać mi jakieś ciekawe potrawy/dania na kolację?? Czy dobrym pomysłem byłoby zjedzenie na kolację np. płatków kukurydzianych lub nestle fitness z mlekiem?
__________________


party jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 20:06   #1239
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze R, proszę o ocenę
10.30 pół serka homo, 200g jogurtu naturalnego, ćwiartka mango, 6 łyżek Zdrowego Błonnika
13.30 spora porcja paelli (kurczak na oliwie, biały ryż, cebula, papryka, trochę kukurydzy, czosnek, bulion), nie wiem ile tego było, na oko jakieś 300-400g
17.30 pół serka homo zmiksowane ze szklanką kefiru 0%, łyżeczką miodu i przyprawą korzenną , do tego garstka migdałów
20.00 100g wędzonego łososia, dużo gotowanego kalafiora
up
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 20:16   #1240
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
moje Uuuuuuu:

Iśn- jak zwykle w niedzielę- ok 200gr placka drożdżowego (dziś z truskawkami i kruszonką:slina) z miodem plus płatki śnaid (ok 170gr) z mlekiem 3.2% i znowu Twoje przeboskie śniadanko

kilka truskaweczek

IIśn- makaron polany kefirem (truskawki+ jogurt naturalny+cukier+...2 gałki lodów waniliowych) kawałek drożdżowego jw ślicznie

duuuuużo orzeszków solonych też tak masz,że jak zaczniesz je jeść to nie możesz skończyć?

O- rosołek z makaronem plus warzywka, ziemniaczki polane tłuszczykiem posypane koperkiem, 2 devolay-e z pieczarkami i serem, mizeria i buraczki, kompocik truskawkowy niedzielnie,niedzielnie

ok 300ml lodów waniliowo-truskawkowych, kilka kruchych ciasteczek z marmoladą, pierniczki lukrowane jakie przepyyyszne słodkości!

P- kebab na frytkach, cola

2 gałki lodów

K- porcja sałatki wielowarzywnej z majonezem, grahamka z masełkiem, sałatą, serem, kiełbaską i warzywkami śLicznie;*

zaraz będzie wieśniak z truskawkamiuwielbiam
nie muszę chyba komentować?

P pt'spodnie są ciasne"
Śn; Micha owsianki z jabłkiem,truskawkami,rodz ynkami, sliwkami, mnóstwem orzechów (migdały,nerkowce,ziemne) , cynamonem i twarogiem---> pyycha! Duża kawa z mlekiem
p;Knoppers, mała Princessa kokosowa, kawa zbożowa z mlekiem
II Śn; Biała mała Gratka z crunchy sezamowym i rodzynkami, 2 nektarynki, 2 marchewki młode
Ob; Młode ziemniaczki z koperkiem, pierś z indyka, kalafiooor
d;kilka Tyci Grześków, kawa z mlekiem
P; wafel ryżowy z dżemem, serek Kaśka czekoladowy (smaki dzieciństwa;D)
K; 2 kanapki z cielęcinką i warzywaami
p; kawałek arbuza, wieśniak z kawą

i jak?
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 20:34   #1241
aoii
Rozeznanie
 
Avatar aoii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 594
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość

ładnie, ale mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej

dzięki też mam taką nadzieje;p
a z gruszką to chodziło o to że wszamałam wieczorem, a potem w nocy będe jej słuchac jak mi biega po jelitach XD



moje Uuuuuuu:

Iśn- jak zwykle w niedzielę- ok 200gr placka drożdżowego (dziś z truskawkami i kruszonką <333 ) z miodem plus płatki śnaid (ok 170gr) z mlekiem 3.2% / jakie masz płatki? :P

kilka truskaweczek

IIśn- makaron polany kefirem (truskawki+ jogurt naturalny+cukier+...2 gałki lodów waniliowych) kawałek drożdżowego jw / ojj

duuuuużo orzeszków solonych / wciąga! XD

O- rosołek z makaronem plus warzywka, ziemniaczki polane tłuszczykiem posypane koperkiem, 2 devolay-e z pieczarkami i serem, mizeria i buraczki, kompocik truskawkowy / dawno nie było u mnie buraczków, trzeba będzie kupić

ok 300ml lodów waniliowo-truskawkowych, kilka kruchych ciasteczek z marmoladą, pierniczki lukrowane / lodyyyyy jak zaczne z nimi to nie moge skończyć XD

P- kebab na frytkach, cola

2 gałki lodów

K- porcja sałatki wielowarzywnej z majonezem, grahamka z masełkiem, sałatą, serem, kiełbaską i warzywkami

zaraz będzie wieśniak z truskawkami/ dużo masz tych truskawek :P u mnie są w ogródku a że pogoda była nie bardzo to na 2 dni zbieram miske i to tyle ._.
musze pakować w siebie żeby ten metabolizm się rozkręcił bo to moje pe wypadło blado przy Twoim u xDDDDDDD


Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
P pt'spodnie są ciasne" / gratulacje!
Śn; Micha owsianki z jabłkiem,truskawkami,rodz ynkami, sliwkami, mnóstwem orzechów (migdały,nerkowce,ziemne) , cynamonem i twarogiem---> pyycha! Duża kawa z mlekiem
p;Knoppers, mała Princessa kokosowa, kawa zbożowa z mlekiem /o! kolejna kawoszka ;p i czyżbyś porzuciła kinder kanapke dla knopersa?
II Śn; Biała mała Gratka z crunchy sezamowym i rodzynkami, 2 nektarynki, 2 marchewki młode / ta gratka to jest jak jogo naturalny czy waniliowy?
Ob; Młode ziemniaczki z koperkiem, pierś z indyka, kalafiooor / kocham kalafioooooooor !
d;kilka Tyci Grześków, kawa z mlekiem / i znowu kawa xD
P; wafel ryżowy z dżemem, serek Kaśka czekoladowy (smaki dzieciństwa;D)
K; 2 kanapki z cielęcinką i warzywaami
p; kawałek arbuza, wieśniak z kawą / nie zaśniesz dzisiaj ;p

i jak?

piękno! ;D
__________________
'Uważaj czego pragniesz, bo nawet jeśli to zdobędziesz i tak okaże się, że chciałeś czegoś innego.'
Alex Kava
aoii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-07, 20:39   #1242
zilka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
super! widac, że na luzie, a przy tym bardzo smacznie-tak jak powinno byc



ładnie, ale mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej




moje Uuuuuuu:

Iśn- jak zwykle w niedzielę- ok 200gr placka drożdżowego (dziś z truskawkami i kruszonką:slina) z miodem plus płatki śnaid (ok 170gr) z mlekiem 3.2%

kilka truskaweczek

IIśn- makaron polany kefirem (truskawki+ jogurt naturalny+cukier+...2 gałki lodów waniliowych) kawałek drożdżowego jw

duuuuużo orzeszków solonych

O- rosołek z makaronem plus warzywka, ziemniaczki polane tłuszczykiem posypane koperkiem, 2 devolay-e z pieczarkami i serem, mizeria i buraczki, kompocik truskawkowy

ok 300ml lodów waniliowo-truskawkowych, kilka kruchych ciasteczek z marmoladą, pierniczki lukrowane

P- kebab na frytkach, cola

2 gałki lodów

K- porcja sałatki wielowarzywnej z majonezem, grahamka z masełkiem, sałatą, serem, kiełbaską i warzywkami

zaraz będzie wieśniak z truskawkami
Ślicznie
Tak z ciekawości spytam(wczoraj trułam Izie).Czy po odstawieniu "P" dużo ograniczyłaś kalorie?Bo ja jem teraz sporo i jestem naprawdę głodna i podjadam i jem słodkie i nie wiem jak się z tym rozstane jak przyjdzie czas na "U"
Jeśli chcesz to napisz na priv
zilka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 20:39   #1243
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez aoii Pokaż wiadomość
piękno! ;D
DzięKować;* Gratka jest jak jogo naturalnyy
Noo kawa to moje uzależnienie Kinder mleczne kanapki sie skonczyly i Knoppersy tez
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 21:15   #1244
agussssia
Rozeznanie
 
Avatar agussssia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 980
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

ehh dziś Moje R . pół dnia w domu mnie nie było :/

10. 30 ś: oowsianka na mleku (6 łyżek płatków, banan, truskawki)

13.00 2 ś : grahamka z 2 jajkami , pomidorek i ogórkiem

14.40 o: ryba na parze z ogórkiem - z ledwością wcisnęłam bo to prawie zaraz po 2 śniadaniu

p: tutaj nic tylko 4 mentosy

22.00 k: pół twarogu z serkiem naturalnym, kalarepa


co może powodować wzdęcia? ?
__________________
Bo chciałabym ufać Ci tak, by w twoich rękach zostawić mój świat..

agussssia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 21:15   #1245
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Dzięki dziewczyny za pochwały, się staram

Moje niedzielne, brzydko-pogodowe P:

Ś:
grahamka 100g, obie połówki z masłem, serem żółtym, polędwicą z indyka, pomidorem i ogórkiem, talerzyk sałatki jarzynowej, jabłko, cappuccino
3bit
ŚII: rogal maślany z masłem i dżemem porzeczkowym, 2 kubki kakao
O: rosół z makaronem, udko i 2x skrzydełko z kurczaka, pieczone, ziemniaki młode z koperkiem, mizeria ogórkowo-rzodkiewkowa
D:
7 days, cappuccino
kawa z mlekiem
P: podwójna pierś z kurczaka (obiadowa), 2 kromki chleba z masłem, keczup
Kubuś, 2 kubki herbaty poziomkowej z miodem i cytryną
micha truskawek ze śmietaną i cukrem
K: omlet z 3 big (podwójne żółtka) jaj, z szynką, serkiem topionym śmietankowym, pomidorem i szczypiorem, polany keczupem i sosem czosnkowym
Po:kilka garści mieszanki studenckiej
wieśniak z dżemem porzeczkowym
4 Werther's Original
__________________
Kocham

Edytowane przez Kawwaa
Czas edycji: 2009-06-07 o 21:16
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 21:17   #1246
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
anusia w 2 posiłku jest białko tylko nie widomo jaka ilosc ponieważ nie wiesz jaka ilosc była mleka

ale co to za białko w mleku 0,5 %?
__________________

anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 21:35   #1247
beaufyf00l
Zadomowienie
 
Avatar beaufyf00l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 586
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Kawwaa Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za pochwały, się staram

Moje niedzielne, brzydko-pogodowe P:

Ś: grahamka 100g, obie połówki z masłem, serem żółtym, polędwicą z indyka, pomidorem i ogórkiem, talerzyk sałatki jarzynowej, jabłko, cappuccino
3bit
ŚII: rogal maślany z masłem i dżemem porzeczkowym, 2 kubki kakao
O: rosół z makaronem, udko i 2x skrzydełko z kurczaka, pieczone, ziemniaki młode z koperkiem, mizeria ogórkowo-rzodkiewkowa
D: 7 days, cappuccino
kawa z mlekiem
P: podwójna pierś z kurczaka (obiadowa), 2 kromki chleba z masłem, keczup
Kubuś, 2 kubki herbaty poziomkowej z miodem i cytryną
micha truskawek ze śmietaną i cukrem
K: omlet z 3 big (podwójne żółtka) jaj, z szynką, serkiem topionym śmietankowym, pomidorem i szczypiorem, polany keczupem i sosem czosnkowym
Po:kilka garści mieszanki studenckiej
wieśniak z dżemem porzeczkowym
4 Werther's Original

WooW!! Mniaamm pyszniutko!! Gratuluję takiego PppPPpppP i zazdroszczę pojemności hihi super
__________________



Kto się boi,

nie wiedząc właściwie czego,
podwójnie się boi.
beaufyf00l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 23:35   #1248
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
super! widac, że na luzie, a przy tym bardzo smacznie-tak jak powinno byc dziekuje
Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
moje Uuuuuuu:
Iśn- jak zwykle w niedzielę- ok 200gr placka drożdżowego (dziś z truskawkami i kruszonką:slina) z miodem plus płatki śnaid (ok 170gr) z mlekiem 3.2% mniam
kilka truskaweczek
IIśn- makaron polany kefirem (truskawki+ jogurt naturalny+cukier+...2 gałki lodów waniliowych) kawałek drożdżowego jw
duuuuużo orzeszków solonych
O- rosołek z makaronem plus warzywka, ziemniaczki polane tłuszczykiem posypane koperkiem, 2 devolay-e z pieczarkami i serem, mizeria i buraczki, kompocik truskawkowy pysznie
ok 300ml lodów waniliowo-truskawkowych, kilka kruchych ciasteczek z marmoladą, pierniczki lukrowane pierniczki
P- kebab na frytkach, cola a ja jeszcze nigdy nie jadlam kebaba
2 gałki lodów
K- porcja sałatki wielowarzywnej z majonezem, grahamka z masełkiem, sałatą, serem, kiełbaską i warzywkami
zaraz będzie wieśniak z truskawkami

Kikus przepieknie, zazdroszcze Ci metabolizmu,ojj zazdroszcze

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
P pt'spodnie są ciasne"
Śn; Micha owsianki z jabłkiem,truskawkami,rodz ynkami, sliwkami, mnóstwem orzechów (migdały,nerkowce,ziemne) , cynamonem i twarogiem---> pyycha! Duża kawa z mlekiem smacznie brzmi
p;Knoppers, mała Princessa kokosowa, kawa zbożowa z mlekiem
II Śn; Biała mała Gratka z crunchy sezamowym i rodzynkami, 2 nektarynki, 2 marchewki młode
Ob; Młode ziemniaczki z koperkiem, pierś z indyka, kalafiooor
d;kilka Tyci Grześków, kawa z mlekiem dobre te tyci grzeski?
P; wafel ryżowy z dżemem, serek Kaśka czekoladowy (smaki dzieciństwa;D) pamietam te serki, pamietam!
K; 2 kanapki z cielęcinką i warzywaami
p; kawałek arbuza, wieśniak z kawą

i jak?

slicznie, slicznie

Aoii,Kawwus -slicznie , pieknie i smacznie
__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 06:06   #1249
halfsara
Rozeznanie
 
Avatar halfsara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 712
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez gohs Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze R, proszę o ocenę
10.30 pół serka homo, 200g jogurtu naturalnego, ćwiartka mango, 6 łyżek Zdrowego Błonnika ok
13.30 spora porcja paelli (kurczak na oliwie, biały ryż, cebula, papryka, trochę kukurydzy, czosnek, bulion), nie wiem ile tego było, na oko jakieś 300-400g ryz lepiej brazowy,kukurydza na R unikamy ale jesli bylo jej malo to ok
17.30 pół serka homo zmiksowane ze szklanką kefiru 0%, łyżeczką miodu i przyprawą korzenną , do tego garstka migdałów miod lepiej jak juz to na sniadanie , ta przyprawa chyba ma w skladzie cukier,sprawdz na opakowaniu,pozatym ok
20.00 będzie: 100g wędzonego łososia, dużo gotowanego kalafiora (tak jakby al'dente bo lekko twardy jest ) fajnie
oprocz kilku szczegolow,ktore mozna by zmieniec(ale jesli chudniesz to nie musisz do nich bardzo retrykcyjnie podchodzic) jest fajnie i coraz lepiej
__________________
"To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away."
halfsara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 07:00   #1250
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Kawwaa Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za pochwały, się staram

Moje niedzielne, brzydko-pogodowe P:

Ś: grahamka 100g, obie połówki z masłem, serem żółtym, polędwicą z indyka, pomidorem i ogórkiem, talerzyk sałatki jarzynowej, jabłko, cappuccino
3bit a tak z ciekawości Kawwuś duże- są te grahamki, które jadasz?
ŚII: rogal maślany z masłem i dżemem porzeczkowym, 2 kubki kakao jejku na samą myśl o tym rogalu robię się głodna
O: rosół z makaronem, udko i 2x skrzydełko z kurczaka, pieczone, ziemniaki młode z koperkiem, mizeria ogórkowo-rzodkiewkowa taki niedzielny obiadek, pysznie
D: 7 days, cappuccino
kawa z mlekiem
P: podwójna pierś z kurczaka (obiadowa), 2 kromki chleba z masłem, keczup
Kubuś, 2 kubki herbaty poziomkowej z miodem i cytryną
micha truskawek ze śmietaną i cukrem
K: omlet z 3 big (podwójne żółtka) jaj, z szynką, serkiem topionym śmietankowym, pomidorem i szczypiorem, polany keczupem i sosem czosnkowym pysznie!
Po:kilka garści mieszanki studenckiej
wieśniak z dżemem porzeczkowym
4 Werther's Original nie pamiętam kiedy je jadłam ostatnio
jak zawsze ślicznie!

Cytat:
Napisane przez zilka9 Pokaż wiadomość
Ślicznie
Tak z ciekawości spytam(wczoraj trułam Izie).Czy po odstawieniu "P" dużo ograniczyłaś kalorie?Bo ja jem teraz sporo i jestem naprawdę głodna i podjadam i jem słodkie i nie wiem jak się z tym rozstane jak przyjdzie czas na "U"
Jeśli chcesz to napisz na priv
żeby nie robić OT napiszę potem PW ok?
Cytat:
Napisane przez aoii Pokaż wiadomość
musze pakować w siebie żeby ten metabolizm się rozkręcił bo to moje pe wypadło blado przy Twoim u xDDDDDDD
wiesz wydaje mi się, (a raczej jestem pewna) że jesteś rozsądną dziewczyną i bardzo ważne jest to, że chcesz zmienić swoje jadłospisy na jeszcze lepsze-nie stoisz w miejscu i nie użalasz się nad sobąbrawo za takie podejscie

co do płatków to obecnie mam: Magusie, chocoschoki, corn flakes, jaśki kokosowe, Kangusie, jakies jabłkowe z biedronki, nestle fitness z jogurtem-te są otworzone bo tyle mam pojemniczków a czekają jeszcze takie podobne do chocapic-ów, miodowe z mlekołaków, waniliowe i jesze nigdy nie próbowane cini minis truskawkowe-wiem, że taka ilośc płatków nie jest normalna ale to mój nałóg od x lata Ty jakie masz zbiory? aaa co do truskawek to u mnie jest ich ogrom a na mieście sprzedają je po 2zł za kg

piękno! ;D
Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
nie muszę chyba komentować?dziękuję a orzeszki naprawdę "wciągają"

P pt'spodnie są ciasne" w takim razie super! to zawsze pretekst, żeby kupić nowe
Śn; Micha owsianki z jabłkiem,truskawkami,rodz ynkami, sliwkami, mnóstwem orzechów (migdały,nerkowce,ziemne) , cynamonem i twarogiem---> pyycha!Duża kawa z mlekiem mniammm i kolorowo jak u Star
p;Knoppers, mała Princessa kokosowa, kawa zbożowa z mlekiem
II Śn; Biała mała Gratka z crunchy sezamowym i rodzynkami, 2 nektarynki, 2 marchewki młode super
Ob; Młode ziemniaczki z koperkiem, pierś z indyka, kalafiooor smacznie, bardzo smacznie
d;kilka Tyci Grześków, kawa z mlekiem
P; wafel ryżowy z dżemem, serek Kaśka czekoladowy (smaki dzieciństwa;D) szkoda, że tylko ten wafelek a nie jakaś bułeczka/kromeczka
K; 2 kanapki z cielęcinką i warzywaami
p; kawałek arbuza, wieśniak z kawą uwielbiam wieśniaka z kawą

i jak?
jak? elegancko

Cytat:
Napisane przez GummyKammy Pokaż wiadomość
Kikus przepieknie, zazdroszcze Ci metabolizmu,ojj zazdroszcze
dziękuję a kebaba koniecznie musisz spróbować w końcu, ale polecam tego w bułce standard-jest najlepszy
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 07:00   #1251
tibbidabo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 444
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

moje R

s-kakao mleko 2% kanapka z serem b. i szczypiorkiem
2s-kawalek tortu (tylko 130kcal!!!)jogurt malinowy fruccis
o-mieszanka brokulowa 5paluszkow rybnych z piekarnika
p-salatka grecka
k-truskawki kanapka grahama z dzemem


prosze o ocene
tibbidabo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 07:08   #1252
Tuppence_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 397
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez tibbidabo Pokaż wiadomość
moje R

s-kakao mleko 2% kanapka z serem b. i szczypiorkiem
2s-kawalek tortu (tylko 130kcal!!!)jogurt malinowy fruccis
o-mieszanka brokulowa 5paluszkow rybnych z piekarnika
p-salatka grecka
k-truskawki kanapka grahama z dzemem


prosze o ocene
Moje sugestie:
zjedz większe śniadanie
zamiast tortu zjedz owoce
zamiast jogurtu owocowego naturalny albo serek homo naturalny
paluszki rybne miewają czasami mnóstwo kcal; zjedz normalną rybę
kolacja powinna być białkowa; poczytaj, co wizażanki jedzą na kolację
Tuppence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 07:17   #1253
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

tibi przeczytaj 1 strone wątka a nastepnie popatrz na swoj jadłopis.
anusia jakies jest bo w 100 ml ma 3,2 g białka - wiec okreslenie brak białka nie pasuje
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 09:03   #1254
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
tibi przeczytaj 1 strone wątka a nastepnie popatrz na swoj jadłopis.
anusia jakies jest bo w 100 ml ma 3,2 g białka - wiec okreslenie brak białka nie pasuje
sorry ale trochę się czepiasz, moim zdaniem taka ilość białka to naprawdę niewiele a mleko 0,5 % jest bardzo mało wartościowe. takie jest moje zdanie i mleko 0,5 % napewno zamiemiłabym na 2% lub więcej.

zeby nie było OT proszę o ocenę mojego R

Śniadanie:
owsianka (6 łyżek płatkow owsianych, 2 małe jabłka, cynamon, 1/2 szkl mleka 3,2%, 1/2 szkl wody, ok. 80g twarogu chudego)
po:
miseczka truskawek
II śniadanie:
zapewne znowu truskawki.... z jogurtem naturalnym / maślanką - zobaczę.
Obiad:
udko z kurczaka gotowane bez skóry, duuużo kalafiora gotowanego, sałatki z ogórka, pomidora sałaty polane jogurtem naturlanym, 3 młode ziemniaki
Podwieczorek:
garść nerkowców i pestek słonecznika:
kolacja
twarożek z warzywami (ogórek, rzodkiewka, szczypiorek) jajko na miękko)

proszę o ocenę
__________________


Edytowane przez anusiaa89
Czas edycji: 2009-06-08 o 09:04
anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 09:42   #1255
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Przeczytałam regulamin i zgodnie z obietnicą - poprawiam się
Chodzi mi o R

Ponieważ wczoraj po raz pierwszy starałam się zjeść 5 posiłków, to z pewnością przesadziłam z kaloriami jeśli chodzi o R

I śniadanie: twarożek z sera półtłustego z dużą ilością rzodkiewki, szczypiorku, cebulki dymki, 2 kromki chleba razowego, pomidor i ogórek zielony, jabłko

II śniadanie Jajecznica, kromka chleba z pomidorem, kawa z mlekiem

Obiad:


zupa pomidorowa z makaronem ryżowym, kotlet schabowy pieczony w folii aluminowej z serem fetą, pomidorem, natką pietruszki, świeżą papryką, 2 ziemniaki z koperkiem,tzatziki na jogurcie naturalnym, lampka czerwonego wina

Podwieczorek: kawa z mlekiem, kawałek sero-makowca, jabłko

Kolacja: surówka z kapusty lodowej, kukurydzy, papryki czerwonej i żółtej, puszka tuńczyka w sosie własnym, piwo z tequilą :|

Poproszę o opinię.. Dopiero się uczę i domyślam się, ze wiele błędów zrobiłam

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

I jeszcze mam jedno pytanie - czy ja mogę sobie w pracy bezkarnie chrupać pieczywo chrupkie Sonko (lekkie 7 ziaren? ) Ono bardzo wciąga i uzależnia.
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 09:54   #1256
halfsara
Rozeznanie
 
Avatar halfsara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 712
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Przeczytałam regulamin i zgodnie z obietnicą - poprawiam się
Chodzi mi o R

Ponieważ wczoraj po raz pierwszy starałam się zjeść 5 posiłków, to z pewnością przesadziłam z kaloriami jeśli chodzi o R

I śniadanie: twarożek z sera półtłustego z dużą ilością rzodkiewki, szczypiorku, cebulki dymki, 2 kromki chleba razowego, pomidor i ogórek zielony, jabłko ok

II śniadanie Jajecznica, kromka chleba z pomidorem, kawa z mlekiem
jezeli chleb razowy to ok
Obiad:


zupa pomidorowa z makaronem ryżowym, kotlet schabowy pieczony w folii aluminowej z serem fetą, pomidorem, natką pietruszki, świeżą papryką, 2 ziemniaki z koperkiem,tzatziki na jogurcie naturalnym, lampka czerwonego wina makaron ryzowy zastap makaronem pelonoziarnistym albo durum ,zamiast ziemniakow dalabym jakies inne warzywa,bo wegle juz masz w tym makaronie,wino wytrawne od czasu do czasu

Podwieczorek: kawa z mlekiem, kawałek sero-makowca, jabłko tu by sie przydalo bialko + nnkt,czyli np orzeszki,nasiona i serek homo,wiejski

Kolacja: surówka z kapusty lodowej, kukurydzy, papryki czerwonej i żółtej, puszka tuńczyka w sosie własnym, piwo z tequilą :| kukurydza nie bardzo,no i piwo wiadomo, reszta ok

Poproszę o opinię.. Dopiero się uczę i domyślam się, ze wiele błędów zrobiłam

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

I jeszcze mam jedno pytanie - czy ja mogę sobie w pracy bezkarnie chrupać pieczywo chrupkie Sonko (lekkie 7 ziaren? ) Ono bardzo wciąga i uzależnia.
nie podjadamy miedzy posilkami,zbyt wartosciowe takie pieczywo tez nie jest.
__________________
"To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away."
halfsara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 09:59   #1257
Sherrie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 774
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

P

sn: tradycyjnie juz chyba placek owsiany z rodzynkami i cynamonem (z 2 jaj+4 lychy owsianych+garsc granulowanych), kawa z mlekiem

ob (byl strasznie wczesnie, ale na mieso nie chcialo mi sie czekac): 5 ziemniakow z koperkiem i maslem, duuzo zasmazanej mlodej kapusty
d: lod koktajlowy, kawa z mlekiem

p: talerzyk salatki (resztki z obiadu: pomidor, ogorek, jajko, szczypiorek, sos smietanowo-musztardowy), kromka chleba (sama pieklam), cykoria z mlekiem

p2: kawalek babki, cykoria z mlekiem

ko: micha budyniu o smaku krówki, rodzynki i oczywiscie cykoria z mlekiem

p: herbata, cykoria, 2 pierniczki (od babci hehe)


i jak??
Sherrie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 10:19   #1258
airwaves
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 499
GG do airwaves
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Sherrie Pokaż wiadomość
P

sn: tradycyjnie juz chyba placek owsiany z rodzynkami i cynamonem (z 2 jaj+4 lychy owsianych+garsc granulowanych), kawa z mlekiem

ob (byl strasznie wczesnie, ale na mieso nie chcialo mi sie czekac): 5 ziemniakow z koperkiem i maslem, duuzo zasmazanej mlodej kapusty
d: lod koktajlowy, kawa z mlekiem

p: talerzyk salatki (resztki z obiadu: pomidor, ogorek, jajko, szczypiorek, sos smietanowo-musztardowy), kromka chleba (sama pieklam), cykoria z mlekiem

p2: kawalek babki, cykoria z mlekiem

ko: micha budyniu o smaku krówki, rodzynki i oczywiscie cykoria z mlekiem

p: herbata, cykoria, 2 pierniczki (od babci hehe)


i jak??
niby jest lużno,ale........
Mało,mało,mało.....
__________________
Cytat:
schudnę na proch.
będę nawozem do Twojego krzaku marihuany.
airwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 10:20   #1259
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
tibi przeczytaj 1 strone wątka a nastepnie popatrz na swoj jadłopis.
anusia jakies jest bo w 100 ml ma 3,2 g białka - wiec okreslenie brak białka nie pasuje
Cytat:
Napisane przez anusiaa89 Pokaż wiadomość
sorry ale trochę się czepiasz, moim zdaniem taka ilość białka to naprawdę niewiele a mleko 0,5 % jest bardzo mało wartościowe. takie jest moje zdanie i mleko 0,5 % napewno zamiemiłabym na 2% lub więcej.
też bym ZMieniła, ale Ania ma rację jeśli chodzi o białko, które jest nie tylko w mleku, ale i w płatkach owsianych itp.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 10:22   #1260
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Dzięki dziewczyny
Kikuś, kiedyś zważyłam te grahamki i jedna miała 100g a druga 110g, więc są duże, taaaakie podłużne
__________________
Kocham
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:06.