Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-10, 19:00   #1441
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Annie1441 Pokaż wiadomość
ja sądzę że te zastoje spowodowae są tym, e większość dziewczyn ma spowolniony metabolizm byciem długo na diecie i brakiem fachowego że tak powiem treningu oraz grzeszkami typu 'raz czasem można'

sama święta nie jestem, żeby nie było
ale dlaczego grzeszki miałyby spowolnić metabolzim?
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 19:20   #1442
suzana1618
Rozeznanie
 
Avatar suzana1618
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 604
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

moje UUUuuuu:

Iśn: owsianka(3łyzki owsianych, duużo BF, wiejski lekki, łyżeczka dżemu porzeczkowego, cynamon)jabłuszko, kawka
IIśn:homo waniliowy, koktajl z truskawek i jogo naturalnego
obiad:jajecznica z 2jaj z pomidorkiem, czerwoną fasolą, big buła z ziarnami, ogórek
podw: 2cukierki karmelowe, kawał sernika na zimno z truskawkami(sama robiłam)
kol:twarożek domowy, bułka żytnia, papryka

PRoszę o ocenęęę
suzana1618 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 19:25   #1443
Jorelia
Rozeznanie
 
Avatar Jorelia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 565
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez suzana1618 Pokaż wiadomość
moje UUUuuuu:

Iśn: owsianka(3łyzki owsianych, duużo BF, wiejski lekki, łyżeczka dżemu porzeczkowego, cynamon)jabłuszko, kawka
IIśn:homo waniliowy, koktajl z truskawek i jogo naturalnego
obiad:jajecznica z 2jaj z pomidorkiem, czerwoną fasolą, big buła z ziarnami, ogórek
podw: 2cukierki karmelowe, kawał sernika na zimno z truskawkami(sama robiłam)
kol:twarożek domowy, bułka żytnia, papryka

PRoszę o ocenęęę
Bardzo fajnie, smacznie i na luzie, tylko brakuje chyba nnkt
Jorelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 19:29   #1444
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez suzana1618 Pokaż wiadomość
moje UUUuuuu:

Iśn: owsianka(3łyzki owsianych, duużo BF, wiejski lekki, łyżeczka dżemu porzeczkowego, cynamon)jabłuszko, kawka
IIśn:homo waniliowy, koktajl z truskawek i jogo naturalnego
obiad:jajecznica z 2jaj z pomidorkiem, czerwoną fasolą, big buła z ziarnami, ogórek
podw: 2cukierki karmelowe, kawał sernika na zimno z truskawkami(sama robiłam)
kol:twarożek domowy, bułka żytnia, papryka

PRoszę o ocenęęę
ładnie, ale strasznie dużo nabiału!
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 19:34   #1445
stoookroootkaaa
Raczkowanie
 
Avatar stoookroootkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroc. ;)
Wiadomości: 162
GG do stoookroootkaaa
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

i to znów ja ...

Dzisiejsze, mam nadzieję lepsze PpPppPpPPp:

I; grahamka z ziarnami 80g z salata, plastrem sopockiej, plastrem żółtego sera, pomidorem i rzodkiewka

II(w szkole); drożdżówka z serem

III(w szkole); jablko, lód princessa kokosowa

IV; makaron razowy z sosem pieczarkowym z pieczarkami


V; jajko na miękko, kromka chleba graham z salata, plastrem sopockiej, pomidorem i rzodkiewka
po;kilka garści mieszanki z felixa (pistacje, orzeszki ziemne i chrupki sezamowe) na oko jakieś 25g

I jak dzisiaj dziewczyny ? Lepiej?
stoookroootkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 19:36   #1446
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze R:

Śniadanie: 4 łyżki płatków owsianych, 1,5 jabłka, jogurt bez cukru jogobella light 150g, marchewka
Obiad: 450 g warzyw na patelnie z ziemniakami, łyzka ketchupu, 2 łyzki koncentratu pomodorowego, jabłko
Podwieczorek: 150g twarogu, 5 orzechów włoskich, łyżka rodzynek, 70g jogurtu naturalnego, papryka, 2 machewki.

tutaj będzie najmniej godzina roweru

Kolacja: planuje grahamke z sekiem ostrowia , chudą wedlina i pomidorem. Czy może polecacie coś innego po treningu?

Z II śniadaniem nie dałam rady, ale podwieczorek był wiekszy
W ciągu dnia wypiłam szklanke mleka 0,5%

Prosze o ocenę i ewentualne podpowiedzi co mogę zminić aby było lepiej?
Jeszcze raz prosz o sprawdzenie. Zalezy mi przede wszystkim na tej kolacji. Co jeść po tym jak wracam z rowerku? z góry dziękuje.
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 19:36   #1447
suzana1618
Rozeznanie
 
Avatar suzana1618
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 604
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
ładnie, ale strasznie dużo nabiału!
no fakt dziś go dosyć dużo, ale to dlatego że go uwielbiam jutro postaram sie bardziej urozmaicić nadmiar nabiału chyba źle działa na nerki, tak?

Cytat:
Napisane przez Jorelia Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie, smacznie i na luzie, tylko brakuje chyba nnkt
racjaale chyba w jajkach było troche
suzana1618 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 19:38   #1448
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez stoookroootkaaa Pokaż wiadomość
i to znów ja ...

Dzisiejsze, mam nadzieję lepsze PpPppPpPPp:

I; grahamka z ziarnami 80g z salata, plastrem sopockiej, plastrem żółtego sera, pomidorem i rzodkiewka

II(w szkole); drożdżówka z serem

III(w szkole); jablko, lód princessa kokosowa

IV; makaron razowy z sosem pieczarkowym z pieczarkami


V; jajko na miękko, kromka chleba graham z salata, plastrem sopockiej, pomidorem i rzodkiewka
po;kilka garści mieszanki z felixa (pistacje, orzeszki ziemne i chrupki sezamowe) na oko jakieś 25g

I jak dzisiaj dziewczyny ? Lepiej?
bardzo malo
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 19:43   #1449
stoookroootkaaa
Raczkowanie
 
Avatar stoookroootkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroc. ;)
Wiadomości: 162
GG do stoookroootkaaa
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
bardzo malo
kurczę, a ja się łudziłam, że już lepiej, że nie jest źle ...
ale fakt, jak tak teraz na to patrzę, to w porównaniu do niektórych P ...
a ja dalej mam schizy ze na takim jedzeniu juz tyje duzo .. ale wpadne chyba na inny watek z tym. co do jadlo, to jutro dodam coś, zeby bylo więcej .. tylko nie wiem co, bo i po tym czuje sie najedzona.
stoookroootkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 19:44   #1450
agussssia
Rozeznanie
 
Avatar agussssia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 980
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
ale to moze miec kalorii? w calosci;]
i czy jedzac mneij wiecej tyle i takie pokarmy scjudne cos;>
rano: herbata z bratka
1sniadanie:jablko,jogurt truskawkowy(ok 200kcal), herbata slim fit
2snaidanie: miseczka surowki z kukuryczy z puszki, polowki surowego pomidora, 5 plasterkow ogorka, troszke<!!> sera tartego zoltego chedar, odobina sosu czosnkowego do smaku, pomarancza
obiad: pelnoziarnista bulka, miseczka iceberg lettuce , 2 plasterki pomidora plus sos vinegret
kolacja duza szklanka koktajlu z truskawek plus 6 lyzek jogurtu naturalnego low fat
herbata z bratka


na innym watku zostalam zbiczowana
yyy..
regulaminu nie czytałaś ?
__________________
Bo chciałabym ufać Ci tak, by w twoich rękach zostawić mój świat..

agussssia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 19:50   #1451
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

nie nie, nie grzeszki spowolnić metabolizm mam na myśli takie coś:
poniedziałek- a, dziś zjem torta bo ktoś ma urodziny, raz nie zginę
wtorek- dzisiaj idę na pizzę, ale nie jadłam rok
środa- wiem, e nie można ALE...
czwartek- dzisiaj nie ćwiczę, bo mi smutno


może tutaj to nie jest tak widoczne, ale czytam wiele forów/ for i to dość częste, takie hmmm, wymówki a ziarnko do zbiera się miarka
nie chcę żeby to było źle odebrane a żeby nie było OT to moje U:

1. cornflakesy na mleku 2% (miseczka) z odrobiną cukru
kostka milki, fisielki kakaowe szt. 3
2. 300g truskawek, gratka nat. mała, troszku cukru, garstka mieszanki studenckkiej
3. kromka cienka orkiszowego długa z szynką, sałatą, pomidorem, koperkiem
4. omlet: 2 jaja, 2 łyżeczki czubate mąki, proszek do pieczenia, łyżeczka oleju, łyżeczka orzechów+ 0,5 kalafiora gotowanego

siłownia: 30 minut intensywne siłowe+ 20 minut intensywne aeroby

5. kromka jw. z makrelą i serkiem kanapkowym szczypiorkowym, pomidorem i ogórkiem małosolnym


Wiem, że jak na potreningową kolację to mało, ale nie jestem zbyt głodna, obiadem też się najadłam. Jakbym się b. późno kładła to wpadnie wiejski z sałatą ale nie sądzę. I jak??
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 19:54   #1452
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Dziękuję Owsianka z gruszką b. smaczna, teraz mam full owoców w domu i co raz to z innym wypróbowuję ; ) A kaszy też nie lubiłam, dopóki nie spróbowałam wersji na słodko, polecam!

No, to jeszcze dzisiejsze U z prośbą o ocenę:

Śn. Owsianka z 4 łyżek z truskawkami, migdałami, żurawiną suszoną, daktylami, figami, amarantusem i serkiem wiejskim - pół kubeczka, kawa z mlekiem duży kubek -->
IIŚ. Homo naturalny, garść żurawiny suszonej, garstka rodzynek, trochę musli z melasą i żurawiną pysznie
Kawa z mlekiem, truskawki
Ob. Zupa z botwinki z ziemniakami i koperkiem,wczoraj miałam na obiadek tę zupkę wołowina w sosie, sałatka ze szparagami, fetą, jajkiem, rukolą, szczypiorem i oliwą z ol. bosko
Kawa z mlekiem, daktyle suszone to już 3 kawy
K. Zapiekanka z masłem, szynką, camembertem, natką pietruszki, oliwkami czarnymi i pomidorkami koktajlowymi --> zwykła bułeczka podgrzana w mikrofali , kubek mleka mniammmmmciu...nie mam najmniejszych wątpliwości, że to było pyszne


superpiękne U

Cytat:
Napisane przez beaufyf00l Pokaż wiadomość

A oto moje U:

Ś: owsianka (szklanka mleka koziego, twaróg, płatki owsiane, siemię, amarantus, otręby, śliwki suszone) + truskawki jeśli płatków sporo to super

IIŚ: butelka soku pomidorowego+ kromka wieloziarnistego z soją+ dużo dorsza wędzonego+ pomidor+ szczypior a pieprzysz sok pomidorowy?ślicznie

O: makaron razowy orkiszowy (ponad 70g suchego)+ takie cuś uczyniłam : pomidory krojone+ olej z win.+ oliwki czarne+ filet z indyka+ cebulka+ pieczarki+ warzywa na parze+ przyprawy i to wszystko dusiłam. Całkiem ok wyszło, ale porcja omgg grunt to dobra zabawa podczas gotowania i ciekawe pomysły napewno było smaczne

P: wieśniak z wiórkami, orzechami i migdałami a jadłaś kiedyś z kawą? pyyyszzzzny jest

K: jajko na miękko+ kromka jw.+ wieśniak+pomidor+ rzodkiewki i duzo przypraw szkoda, że tylko 1 kromeczka

bardzo ladnie, ale cccccemmmu nie ma nic słodkiego? jakiś deserek?

Cytat:
Napisane przez airwaves Pokaż wiadomość
Kikuś tutaj nie ma co komentować;Pdziękuję
takich lodów nie jadłam jeszcze, ale zacznę ich od dziś poszukiwac a owsiankę zrobiłam tak: zalałam płatki mlekiem z cukrem waniliowym, gdzy lekko przestygła wkroiłam kiwi, banany i truskawki, poczekałam aż jeszcze przestygnie i położyłam na to wszystko furrrrrę lodów podczas jedzenie te lody się tak fajnie roztapiały i w połączeniu z płatkami i owocami smakowały bosko

Ja sama siebie zaskakuje, a jak zjadlam ten zolty ser (pierwszy raz od ponad roku) to az zadzwonilam do mamy zeby sie pochwalić hehe, ale bardzo mie to cieszy bo zrobiłaś duży postęp

moje U:

Iśn- jajecznica na śmietanie z cebulką prażoną (taką jak w hamburgerach), pomidorkami, parówką i koperkiem, grahamka z ziarnami-połowa z masłem, serem żółtym i szynką, połowa z almette ziołowym i ogórkiem, banan

w pracy:

bułka słodka z budyniem i marmoladą oraz kruszonką, do tego jogurt owocowy 330gr, potem kawka z mleczkiem i mnóstwo wafelków w czekoladzie(opakowanie miało 900gr, jesteśmy 4 więc ja zjadłam z pewnością jakieś 300gr)

lód włoski duży w polewie

O-zupka grzybowa zabialana i zaprawiana mąką, jakieś mięsko z kromeczką chlebka, furrrraaaa łazanek z mięsem, kapustą i grzybami plus buraczki, kompocik

grzesiek orzechowy w czekoladzie, cappuccino, truskawki

P- wieśniak z truskawkami, 2 kromki chleba z nutellą, banan, pasek czekolady toffiee, orzeszki solone

truskaweczki

K- pyzy z mięsem poalne smażoną na masełku cebulką, herbata

teraz będzie kefirrrr truskawkowy z j. naturalnym i cukrem i może biszkopty
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 20:00   #1453
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez MalaLejdi Pokaż wiadomość
Ja właśnie od poniedziałku zaczęłam jeść więcej, żeby metabolizm podkręcić, bo tak jak mówisz że organizm przyzwyczaił się do tej samej ilości kcal... Myślisz że coś poskutkuje większa dawka kcal?
Uważam, że tak! Oczywiście wszystko zależy od tego z czego tj. b t czy w dodasz i w jakiej postaci i o której i jak treningi do tego, ale skoro teraz masz zastój to nic nie ma do stracenia trzymam kciuki żeby ruszyło
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 20:04   #1454
Fankaus5olga
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Moje dzisiejsze wychodzenie z ED, ciąg dalszy ( u mnie 8 h wcześniej, więc nie dziwcie się,że jeszcze nie jadłam obiadu xDD

Śniadanie: Kawałek bagietki (na oko,na 13 cm długości), przekrojone na pół, jedna i druga połówka grubo posmarowana masłem orzechowym i dżemem truskawkowym Szklanka zimnego mleka, 1.5%, pasek czekolady ritter sport z bakaliami, 3 ciasteczka owsiane

II Śniadanie: Pół szklanki jogurtu (mam takie w wiaderkach, więc inaczej nie da sie zmierzyć), pół na pół naturalny z brzoskwiniowym, do tego łyżka rodzynków, łyżka owsianych, łyżka kukurydzianych z miodem i łyżka granoli cynamonowej, małe jabłko, garśc orzechów włoskich i 2 śliwki suszone

III Śniadanie?? Mała muffinka czekoladowa, ćwiartka bułeczki z rodzynkami (niestety zostało tylko to z moich poniedziałkowych wypieków ), a teraz skończyłam pochłaniać kisel poziomkowy z garstką rodzynków

Tu może coś jeszcze wpadnie, ale się zobaczy...

Obiad: będzie kawałek upieczonej rybki, z dużą iloscią pieczonych ziemniaczków i mizerią

Kolacja: Mam nadzieję,że sushi, a jeżeli tak to pewnie z 8 rollsów z łososiem i awokado

I jak dzisiaj?? Co dodawać i gdzie dodawać?? I czy dodawać??
Fankaus5olga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 20:20   #1455
Kawwaa
Rozeznanie
 
Avatar Kawwaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 622
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
superpiękne U


bardzo ladnie, ale cccccemmmu nie ma nic słodkiego? jakiś deserek?




moje U:

Iśn- jajecznica na śmietanie z cebulką prażoną (taką jak w hamburgerach), pomidorkami, parówką i koperkiem, grahamka z ziarnami-połowa z masłem, serem żółtym i szynką, połowa z almette ziołowym i ogórkiem, banan

w pracy:

bułka słodka z budyniem i marmoladą oraz kruszonką, do tego jogurt owocowy 330gr, potem kawka z mleczkiem i mnóstwo wafelków w czekoladzie(opakowanie miało 900gr, jesteśmy 4 więc ja zjadłam z pewnością jakieś 300gr)

lód włoski duży w polewie też dzisiaj jadłam

O-zupka grzybowa zabialana i zaprawiana mąką, jakieś mięsko z kromeczką chlebka, furrrraaaa łazanek z mięsem, kapustą i grzybami plus buraczki, kompocik

grzesiek orzechowy w czekoladzie, cappuccino, truskawki

P- wieśniak z truskawkami, 2 kromki chleba z nutellą, banan, pasek czekolady toffiee, orzeszki solone

truskaweczki i truskawyyyy też

K- pyzy z mięsem poalne smażoną na masełku cebulką, herbata mniam

teraz będzie kefirrrr truskawkowy z j. naturalnym i cukrem i może biszkopty
i jeszcze raz mniam

Ślicznie, pięknie i uroczo jak zwykle zresztą

I moje P:

Ś: 3 parówki drobiowe, grahamka 100g z masłem, serem żółtym i pomidorem, sos czosnkowy, banan, 2 herbatniki korzenne, 3 herbatniki kokosowe, cappuccino
0,5kg truskawek i 0,5kg czereśni, jabłko
Kubusiek
ŚII: pączek z budyniem, DanMleko-poza domem
O: zupa grzybowa, 3 gołąbki, ziemniaki młode z koperkiem, sos pomidorowy, 3 ogórki konserwowe
D: cappuccino, kilka-hmmm kilkanaście ciastek jw
duży lód włoski, caca-cola 0,5l
mała paczka maczug
P: dużo kwiatów bzu smażonych w cieście naleśnikowym z dżemem porzeczkowym, kawa z mlekiem
połowa mieszanki studenckiej
K: grahamka 100g, obie połówki z masłem, serem żółtym i polędwicą z indyka + warzywa-pomidor, ogórek, rzodkiewka, szczypior, gorący kubek -serowy
pęczek rzodkiewki
A teraz chrupki orzechowe Curly

I jak?
__________________
Kocham
Kawwaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 20:33   #1456
beaufyf00l
Zadomowienie
 
Avatar beaufyf00l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 586
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość


bardzo ladnie, ale cccccemmmu nie ma nic słodkiego? jakiś deserek?

dziękuję Płatków dużo w śniadaniu, conajmniej z 70g. A ja taka nie słodyczowa jestem , a wieśniaka z kawą obiecuje, że wypróbuję!


moje U:

Iśn- jajecznica na śmietanie z cebulką prażoną (taką jak w hamburgerach), pomidorkami, parówką i koperkiem, grahamka z ziarnami-połowa z masłem, serem żółtym i szynką, połowa z almette ziołowym i ogórkiem, banan wow! Taka jajecznica musiała być pyszna! Tylko koperku nie cierpię blee hihi

w pracy:

bułka słodka z budyniem i marmoladą oraz kruszonką, do tego jogurt owocowy 330gr, potem kawka z mleczkiem i mnóstwo wafelków w czekoladzie(opakowanie miało 900gr, jesteśmy 4 więc ja zjadłam z pewnością jakieś 300gr)

lód włoski duży w polewie mniaam!

O-zupka grzybowa zabialana i zaprawiana mąką, jakieś mięsko z kromeczką chlebka, furrrraaaa łazanek z mięsem, kapustą i grzybami plus buraczki, kompocik pyszny obiad! Uwielbiam buraczki! (a pomyśleć, że jeszcze w tamtym roku bym ich nie tknęła echh )

grzesiek orzechowy w czekoladzie, cappuccino, truskawki

P- wieśniak z truskawkami, 2 kromki chleba z nutellą, banan, pasek czekolady toffiee, orzeszki solone

truskaweczki

K- pyzy z mięsem poalne smażoną na masełku cebulką, herbata

teraz będzie kefirrrr truskawkowy z j. naturalnym i cukrem i może biszkopty
Super!!

Cytat:
Napisane przez Kawwaa Pokaż wiadomość
I moje P:

Ś: 3 parówki drobiowe, grahamka 100g z masłem, serem żółtym i pomidorem, sos czosnkowy, banan, 2 herbatniki korzenne, 3 herbatniki kokosowe, cappuccino
0,5kg truskawek i 0,5kg czereśni, jabłko
Kubusiek
ŚII: pączek z budyniem, DanMleko-poza domem
O: zupa grzybowa, 3 gołąbki, ziemniaki młode z koperkiem, sos pomidorowy, 3 ogórki konserwowe
D: cappuccino, kilka-hmmm kilkanaście ciastek jw
duży lód włoski, caca-cola 0,5l
mała paczka maczug
P: dużo kwiatów bzu smażonych w cieście naleśnikowym z dżemem porzeczkowym, kawa z mlekiem nigdy nie jadłam, dobre to?
połowa mieszanki studenckiej
K: grahamka 100g, obie połówki z masłem, serem żółtym i polędwicą z indyka + warzywa-pomidor, ogórek, rzodkiewka, szczypior, gorący kubek -serowy
pęczek rzodkiewki
A teraz chrupki orzechowe Curly

I jak?
Wg mnie bardzo fajnie, smacznie, zdrowo i na luzie
__________________



Kto się boi,

nie wiedząc właściwie czego,
podwójnie się boi.
beaufyf00l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 20:36   #1457
Fankaus5olga
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 139
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Fankaus5olga Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze wychodzenie z ED, ciąg dalszy ( u mnie 8 h wcześniej, więc nie dziwcie się,że jeszcze nie jadłam obiadu xDD

Śniadanie: Kawałek bagietki (na oko,na 13 cm długości), przekrojone na pół, jedna i druga połówka grubo posmarowana masłem orzechowym i dżemem truskawkowym Szklanka zimnego mleka, 1.5%, pasek czekolady ritter sport z bakaliami, 3 ciasteczka owsiane

II Śniadanie: Pół szklanki jogurtu (mam takie w wiaderkach, więc inaczej nie da sie zmierzyć), pół na pół naturalny z brzoskwiniowym, do tego łyżka rodzynków, łyżka owsianych, łyżka kukurydzianych z miodem i łyżka granoli cynamonowej, małe jabłko, garśc orzechów włoskich i 2 śliwki suszone

III Śniadanie?? Mała muffinka czekoladowa, ćwiartka bułeczki z rodzynkami (niestety zostało tylko to z moich poniedziałkowych wypieków ), a teraz skończyłam pochłaniać kisel poziomkowy z garstką rodzynków

Tu może coś jeszcze wpadnie, ale się zobaczy...

Obiad: będzie kawałek upieczonej rybki, z dużą iloscią pieczonych ziemniaczków i mizerią

Kolacja: Mam nadzieję,że sushi, a jeżeli tak to pewnie z 8 rollsów z łososiem i awokado

I jak dzisiaj?? Co dodawać i gdzie dodawać?? I czy dodawać??
( Przed obiadem (teraz) wpadła łycha masła orzechowego pół na pół z dżemem truskawkowym... Nadal nie czuję,że się najadłam...
Fankaus5olga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 20:43   #1458
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Fankaus5olga Pokaż wiadomość
( Przed obiadem (teraz) wpadła łycha masła orzechowego pół na pół z dżemem truskawkowym... Nadal nie czuję,że się najadłam...
i widzisz w tym jakiś problem? ja bym coś zjadła, gdybym się nie najadła.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 20:47   #1459
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze R:

Śniadanie: 4 łyżki płatków owsianych, 1,5 jabłka, jogurt bez cukru jogobella light 150g, marchewka
Obiad: 450 g warzyw na patelnie z ziemniakami, łyzka ketchupu, 2 łyzki koncentratu pomodorowego, jabłko
Podwieczorek: 150g twarogu, 5 orzechów włoskich, łyżka rodzynek, 70g jogurtu naturalnego, papryka, 2 machewki.

tutaj będzie najmniej godzina roweru

Kolacja: planuje grahamke z sekiem ostrowia , chudą wedlina i pomidorem. Czy może polecacie coś innego po treningu?

Z II śniadaniem nie dałam rady, ale podwieczorek był wiekszy
W ciągu dnia wypiłam szklanke mleka 0,5%

Prosze o ocenę i ewentualne podpowiedzi co mogę zminić aby było lepiej?
Podbijam
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 21:37   #1460
zilka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez kika171 Pokaż wiadomość
superpiękne U


bardzo ladnie, ale cccccemmmu nie ma nic słodkiego? jakiś deserek?




moje U:

Iśn- jajecznica na śmietanie z cebulką prażoną (taką jak w hamburgerach), pomidorkami, parówką i koperkiem, grahamka z ziarnami-połowa z masłem, serem żółtym i szynką, połowa z almette ziołowym i ogórkiem, banan

w pracy:

bułka słodka z budyniem i marmoladą oraz kruszonką, do tego jogurt owocowy 330gr, potem kawka z mleczkiem i mnóstwo wafelków w czekoladzie(opakowanie miało 900gr, jesteśmy 4 więc ja zjadłam z pewnością jakieś 300gr)

lód włoski duży w polewie

O-zupka grzybowa zabialana i zaprawiana mąką, jakieś mięsko z kromeczką chlebka, furrrraaaa łazanek z mięsem, kapustą i grzybami plus buraczki, kompocik

grzesiek orzechowy w czekoladzie, cappuccino, truskawki

P- wieśniak z truskawkami, 2 kromki chleba z nutellą, banan, pasek czekolady toffiee, orzeszki solone

truskaweczki

K- pyzy z mięsem poalne smażoną na masełku cebulką, herbata

teraz będzie kefirrrr truskawkowy z j. naturalnym i cukrem i może biszkopty
Ślicznie.Mam nadzieje,że moje U,kiedyś będzie równie ładne jak Twoje

Moje Pppppp
Śn. jajecznica z 3 jajek,na kiełbasce,z cebulką,3 grube kromy białego,cieplutkiego chleba z twarożkiem i miodem,mega banan,kawa z cukrem i mleczkiem

5 ciaseczek maślanych(dużych),3 kulki(raczej kule)czekoladowe z płynnym nadzieniem runowo-kokosowym

2Śn.sałatka na mieście(kurczak, makaron, sałata, ananas, rodzynki,pomidorki koktaljowe,ser feta), paczka biszkoptów Petitki(takie duże),gorąca czekolada,jabłko

Obiad.u babci-żurek na zakwasie z ziemniaczkami,białą kiełbaską i jajkiem,ziemniaczki upieczone w piekarniku,kotlety różne(babcia robi takie malutkie)z jajka,rybki,mięska mielonego ze śliwką,buraczki smażone,młoda kapusta
deser(jakieś 1.5h później).prawdziwy piernik z polewą czekoladową,szarlotka na ciepło,kompot z truskawek

Podwieczorek.0.5kg truskawek z cukrem;brzoskwinia,ananas---z puszki, winogrona,kiwi,z pół litra różnych lodów(orzechowe, czekoladowe, śmietankowe, truskawkowe) z 5 kostami startej gorzkiej czeko i z 4 pokruszonymi dużymi ciastami z orzechami

Kolacja.bardzo dużo twarogu tłustego z cukrem,miodem,dżemem truskawkowym(podzieliłam sobie na 3 części),3 grube kromki chleba razowego z masłem,garść orzechów

Niedawo wpadło jeszcze kakao z oromną porcją piernika,kilka landynek(kawowych,mleczny ch),2 ptasie mleczka.

Jeszcze apetyt mi się nie uregulował i dlatego zjadam takie duże ilości.Mam nadzieje,że to się wkrótce zmieni
zilka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 21:39   #1461
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez zilka9 Pokaż wiadomość
Ślicznie.Mam nadzieje,że moje U,kiedyś będzie równie ładne jak Twoje

Moje Pppppp
Śn. jajecznica z 3 jajek,na kiełbasce,z cebulką,3 grube kromy białego,cieplutkiego chleba z twarożkiem i miodem,mega banan,kawa z cukrem i mleczkiem

5 ciaseczek maślanych(dużych),3 kulki(raczej kule)czekoladowe z płynnym nadzieniem runowo-kokosowym

2Śn.sałatka na mieście(kurczak, makaron, sałata, ananas, rodzynki,pomidorki koktaljowe,ser feta), paczka biszkoptów Petitki(takie duże),gorąca czekolada,jabłko

Obiad.u babci-żurek na zakwasie z ziemniaczkami,białą kiełbaską i jajkiem,ziemniaczki upieczone w piekarniku,kotlety różne(babcia robi takie malutkie)z jajka,rybki,mięska mielonego ze śliwką,buraczki smażone,młoda kapusta
deser(jakieś 1.5h później).prawdziwy piernik z polewą czekoladową,szarlotka na ciepło,kompot z truskawek

Podwieczorek.0.5kg truskawek z cukrem;brzoskwinia,ananas---z puszki, winogrona,kiwi,z pół litra różnych lodów(orzechowe, czekoladowe, śmietankowe, truskawkowe) z 5 kostami startej gorzkiej czeko i z 4 pokruszonymi dużymi ciastami z orzechami

Kolacja.bardzo dużo twarogu tłustego z cukrem,miodem,dżemem truskawkowym(podzieliłam sobie na 3 części),3 grube kromki chleba razowego z masłem,garść orzechów

Niedawo wpadło jeszcze kakao z oromną porcją piernika,kilka landynek(kawowych,mleczny ch),2 ptasie mleczka.

Jeszcze apetyt mi się nie uregulował i dlatego zjadam takie duże ilości.Mam nadzieje,że to się wkrótce zmieni
rilaks ślicznie na poczatku myslalam, że czytam jadlospis Kiki!
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 21:55   #1462
zilka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 251
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
rilaks ślicznie na poczatku myslalam, że czytam jadlospis Kiki!
DziękujeBardzo się cieszę,że się podoba
Znajomi ostatnio często pytają mnie gdzie ja to mieszczę
zilka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 06:24   #1463
Annie1441
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 579
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

w brzuszku :P
Annie1441 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 06:40   #1464
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Wczorajsza RRRRRR pt. "po chwilowym błądzeniu, wracam na jedyną słuszną drogę diety"

Śniadanie: 2 grzanki z chleba pełnoziarnistego ze szpinakiem, twarogiem i łososiem wędzonym; kawa z mlekiem
Lunch: sałatka grecka (niestety kupna, ale zamiast gotowego sosu dałam łyżeczkę oliwy z oliwek)
Przekąska: garść mieszanki studenckiej
Obiad: 30 g kaszy gryczanej z podsmażonymi na łyżeczce oliwy z oliwek: piersią z kurczaka (150 g), fasolką szparagową, papryką, cebulą i kiełkami

1,5 godziny siłowni

Kolacja: wieśniak lekki ze szczypiorkiem i 2 wafle ryżowe (czy to wystarczająca porcja węgli po treningu?)

Z góry dziękuję za wszystkie opinie i dobre rady
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 07:36   #1465
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Annie1441 Pokaż wiadomość
nie nie, nie grzeszki spowolnić metabolizm mam na myśli takie coś:
poniedziałek- a, dziś zjem torta bo ktoś ma urodziny, raz nie zginę
wtorek- dzisiaj idę na pizzę, ale nie jadłam rok
środa- wiem, e nie można ALE...
czwartek- dzisiaj nie ćwiczę, bo mi smutno

może tutaj to nie jest tak widoczne, ale czytam wiele forów/ for i to dość częste, takie hmmm, wymówki a ziarnko do zbiera się miarka
nie chcę żeby to było źle odebrane a żeby nie było OT to moje U:
Annie,rozumiem Cie,bo sama czytam wiele watkow i faktycznie czasami tak jest. Ale ja kiedy np czyms zgrzesze np lodami,ciastem, to zdarza mi sie to max 2dni w ciagu 2tyg. Potem jest idealna redukcja,wiec w moim przypadku to nie jest przyczyna ? Nie mam pojecia co mam zrobic,mam jesc mniej kcal? Nie wyobrazam sobie tego, bo ja nie zawsze jem 1500.
Bardzo prosze kogos o pomoc,Iza a Ty moze cos pomozesz?
Chyba ze jestem tak beznadziejnym przpadkiem ze juz nikt i nic mi nie pomoze
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 07:47   #1466
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Moja dzisiejsza R:

Śniadanie: owsianka ( 3 czubate łyżki płatków owsianych, jogurt naturalny 150g, 3 morele i 3 śliwki suszone, jabłko, cynamon.

tu będzie 30 minut rowerku

II śniadanie: ciemna bułka z serkiem almette, wędliną chudą, pomidorem, 2 brzoskwinie.

tu 20 min skakanki i brzuszki

Obiad: pierś z kurczaka gotowana, pomidory z cebulą i jogurtem naturalnym.

Podwieczorek: wiejski z cynamonem i 2 orzechy włoskie

tu będzie znowu 30 minut roweru

Kolacja: jajko, pomidor, ogórek, sałata, 2 łyżki jogurtu naturalnego.

Bardzo prosze dzisiaj o ocenę
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 08:07   #1467
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Cytat:
Napisane przez Airish88 Pokaż wiadomość
Moja dzisiejsza R:

Śniadanie: owsianka ( 3 czubate łyżki płatków owsianych, jogurt naturalny 150g, 3 morele i 3 śliwki suszone, jabłko, cynamon. ładnie

tu będzie 30 minut rowerku

II śniadanie: ciemna bułka z serkiem almette, wędliną chudą, pomidorem, 2 brzoskwinie. ja bym wywaliła almette i wrzuciła tu twaróg półtłusty np, almette to tak raz na jakiś czas, twaróg ma dużo lepszy skład

tu 20 min skakanki i brzuszki

Obiad: pierś z kurczaka gotowana, pomidory z cebulą i jogurtem naturalnym. /a gdzie jakieś ww złożone? można by trochę ryżu brązowego, jakąś kasze, makaron pełnoziarnisty

Podwieczorek: wiejski z cynamonem i 2 orzechy włoskie można troszkę więcej tych wloskich

tu będzie znowu 30 minut roweru

Kolacja: jajko, pomidor, ogórek, sałata, 2 łyżki jogurtu naturalnego. okej rozumiem, że po ćwiczeniach też nie masz apetytu ?

Bardzo prosze dzisiaj o ocenę
j.w
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 08:17   #1468
unusuall
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 204
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

moje U:

rano bieg 8 km

I.
11.00 - owsianka z 4 łyżek płatków, łychy płatków Just Fit, suszonej gruszki, daktyli, garści orzechów włoskich, słonecznika- na szklankę mleka 3,2 % wszystko. Jak ja sie tym objadłam.. Vita miner;
II. 12.30 - miseczka czereśni ( nie byłam w stanie zjeść nic innego, pękłabym :P );
III. 14.30- michaa zupy warzywnej, gęstej. 2 duże racuchy;
IV. 17.00 -kawałek ciasta z kaszy manny (pyyycha :ślina: ), kawałek murzynka z truskawkami :ślina:, kawa
V. 19.00-jajecznica z 2 jajek, 1,5 kawałka chleba wieloziarnistego z szynką,pasztetem i pomidorem.

brzuszki

taka dieta może być przy dużym porannym wysiłku?
unusuall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 08:54   #1469
Airish88
Zakorzenienie
 
Avatar Airish88
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 176
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Stupify - bardzo dziękuję za rady. do obiadu cos dorzuczę
a może być pęczak? czy nie bardzo. Orzechów tez dam trochę więcej.
A co do jedzenia po ćwiczeniach to ja zawsze mam apetyt, ale chce jednak aby to była redukcja i mam trochę do zrzucenia
__________________
10.01.15 - DWIE KRESECZKI
Airish88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 09:10   #1470
myszeczka00
Wtajemniczenie
 
Avatar myszeczka00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: szczyt góry
Wiadomości: 2 523
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część VIII

Witam R!

śniadanie- placuszki owsiane (3 lyzki płatkow, twaróg, jajko) smażone na 1 łyżeczce oliwy, kapsułka omega-3, zielona herbata

II śniadanie- kiwi, 100 gram twarogu z kiełkami fasoli mung ( to miał być seler, ale wystapila pomyłka haha)

obiad: pół woreczka kaszy gryczanej, filet z kurczaka gotowany, surówka, omega 3

podwieczorek: serek homo + około 10 orzeszków ziemnych + mały pomidor

kolacja: tuńczyk wsw, pół papryki czerwonej

Oby nie było za mało (

Pozdrawiam serdecznie
__________________
Ain't No Mountain High Enough

myszeczka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.