Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!! - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-13, 18:58   #511
KasiaTbg
Rozeznanie
 
Avatar KasiaTbg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 512
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

a u mnie pogoda PASKUDNA ale mimo tego humor dobry z Ł no teraz dobrze, w czw sobie popił i mieliśmy nieprzyjemną rozmowę ale heh...doszliśmy do porozumienia. Jesteśmy dwa złośliwce o podobnych charakterach i czasami nam trudno ale dopse, dopse jest Tylko...wiesz że ja się może zobaczę z nim dopiero w lipcu? boję sie że jak będziemy mieć się na co dzien przez dłuższy czas to będzie inaczej, tzn inaczej to oczywiste ale żeby się nic nie popsuło
AAAA!! W poniedziałek mam zawodowy w środe druga częśc, trzymajcie kciuki żebyście miały w gronie technika architektury krajobrazu

A teraz mi się przypominają miłosne jakieś teksty ale więszość od facetów do kobiet hmmm... ale jak coś to będę tutaj jakieś zamieszczała
Mam nadzieję że pogoda u Was lepsza,
Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę
__________________


Dyplom w kieszeni


KasiaTbg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 06:34   #512
nieSmutna24
Raczkowanie
 
Avatar nieSmutna24
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 470
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

witam Serduszka!
No i jak tam po weekendzie?
U mnie jak zwykle za szybko zleciało i dziś juz poniedziałek :/ W sumie na dzis mam mieszane uczucia, bo niby dzień spokojny i bezstresowy ale jednak....dzis mamy pożegnanie Starszaków. Jakoś mbnie to niezbyt cieszy, bo to była moja pierwsza grupa w pierwszym roku pracy i mam sentyment. jejku, jak oni sobie tam poradzą w tej szkole
No wiec dziś ich żegnamy wiec będzie się troszkę działo. najgorsze, ze mam do 16.30- dłuuuugo

Co poza tym?
A! Odezwałam sie do tej koleżanki z NK, która jak wam wcześniej pisałam ma jakieś problemy osobiste. nie wiem co z tego wyniknie, ale fakt jest taki, ze moja kobieca intuicja mnie nie myliła i okazało sie, ze w jej życiu nie za wesoło z tym facetem..
Tak to juz jest, ze jak jest dziecko, jak był kościelny ślub to nie łatwo tak o tym zapomneć i przejść ponad tym. Myślę jednak, ze moze świadomość, ze ktoś sie zainteresował jej sprawami jej pomoże i ze czasem napisze co u niej.

Miłego dnia Kochane

PS. Ale bym jeszcze pospała
__________________
aaa! i nie rozmyślaj i nie smuć sie, DZIAŁAJ DZIAŁAJ ,that's it!




nieSmutna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 11:35   #513
KasiaTbg
Rozeznanie
 
Avatar KasiaTbg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 512
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Ale mamy dziś wyjątkowy dzień
Dreamerciu Nasza z okazji urodzin wszystkiego najlepszego jeszcze raz dziękuję że jesteś tutaj nasza dobra duszyczko
__________________


Dyplom w kieszeni


KasiaTbg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 14:28   #514
Dreamerka
Rozeznanie
 
Avatar Dreamerka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczęśliwa właścicielka swojego kąta na najwspanialszym wizażowym wątku Nie planuję się wymeldować;)
Wiadomości: 616
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Dziewczynki Moje Kochane!!!!!!
BARDZO, BARDZO WAM DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZENIA, JESTEŚCIE CUDOWNE ;**** MOJE KOCHANE, DOBRE DUSZYCZKI...MOJE SŁONECZKA NAJDROŻSZE...MOJE SILNE, DOBRE ANIOŁY....JEJCIU, JAK JA SIĘ CIESZĘ, ŻE WAS MAM! JAK JA SIĘ CIESZĘ, ŻE JEDYNYM WIELKIM PLUSEM TYCH NASZYCH ROZSTAŃ BYŁO TO, ŻE WAS POZNAŁAM! JAK JA TYM WASZYM EXOM DZIĘKUJĘ :ppppp

Skarby Moje Kochane...
Jutro lecę na drugi koniec świata...Nie wiem, co mnie tam czeka, bo to nic pewnego, zresztą ja mam ostatnio tak pod górkę, że wolę nic nie brać za pewnik...Wracam we wrześniu...Mam taką nadzieję (powód ten sam :P)...Kochane Moje! Życzę Wam przede wszystkim pięknego lata, pełnego uśmiechu, niespodzianek, radości z życia i z tego, że jesteście, że patrzycie swoimi oczkami na to, co to życie Wam oferuje! Chwytajcie swoje szczęście w otwarte łapki, pod każdą postacią! Odpoczywajcie na całego, za mnie też, bo ja raczej nie będę wiedziała co to chwilka oddechu ale marzenia mają swoją cenę Bądźcie silne ze wszystkim, co Was spotyka, dbajcie o piękne wspomnienia i o to, żebym miała co czytać przez kolejne trzy miesiące po powrocie)) Myślami będę z Wami, Moje Kochane ** I proszę byście i Wy mnie wspierały duchowo
Uwielbiam Was dziewczynki i naprawdę będzie mi Was brakowało...;(
Nienawidzę pożegnań, nienawidzę!!!!
Ściskam Myszki Moje Kochane ;****

P.S Kasieńku, dziękuję Myszko Kochana **
__________________
Jeden krok w tył- dwa do przodu!
Dreamerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 16:05   #515
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Dreamerko kochana nasza solenizantko będzie nam smutno bez Ciebie bardzo smutno będziemy bardzo tęsknić ale przecież do nas wrócisz

Aniołku życzę Ci spokojnej i bezpiecznej podróży, żebyś dzięki temu wyjazdowi spełniła swoje marzenia a wiem że uda Ci się spełnić bo w to mocno wierzysz, a to jest najważniejsze wiara w to co chce się osiągnąć.
Nie będziemy mogły wspierać Cię w rozmowie bo jak mówiłaś nie będziesz miała z nami kontaktu ale na pewno wesprzemy Cię myślami i na pewno każda wesprze Cię modlitwą . Będziemy trzymały za Ciebie kciuki Powodzenia Dreamerciu.Buzka

Oj jak mi smutno
__________________
***Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić a całego życia by go później zapomnieć***
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 21:04   #516
nieSmutna24
Raczkowanie
 
Avatar nieSmutna24
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 470
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Dreamuniu raz jeszcze 100 lat i bezpiecznej jazdy tam i z powrotem
aj, aj..juz tesknie.....
__________________
aaa! i nie rozmyślaj i nie smuć sie, DZIAŁAJ DZIAŁAJ ,that's it!




nieSmutna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 11:52   #517
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

ojej dziewczynki odzywajcie się, bo smutno jak tak cichutko jest a chyba nie chcecie żebym płakała no chyba że jednak chcecie

U mnie weekendzik minął bardzo dobrze ( pisze że minął bo zaraz lecę odsypiać ) Zjechało się do mnie troszkę rodziny na weekend i wiecie jak to jest jak się z kimś długo nie widzi, buzia się nie zamyka od opowiadania i śmiania
Poza tym zrobiliśmy imprezę babci na 80 urodziny która trwała prawie do białego rana, więc snu miałam nie zawile ale co tam sen jeszcze zdążę się wyspać
Oj fajnie mi weekend minął i nawet mnie nie rusza nerwa że muszę iść jutro do pracy że na tygodniu mam jeszcze 3 egzaminy

Ciekawe jak tam u naszej Dreamerki? oglądając zdjęcia na nk widać że Dreamerka jest uśmiechnięta więc napewno jest dobrze, i niech tak zostanie
Przesyłam buźkę dla Dreamerki w ekspreowym tempie

Kasia kochana a Ty co porabiasz?? nic nie piszesz pewnie weeknd spędzasz z Ł

dziewczyny pomóżcie mi przywołać do nas Asie bo chyba wieki już tu nie piasała

ASIU ODEZWIJ SIĘ

Buziaczki kochane, miłej nedzieli Wam życzę i każdej buziaka przesyłam
__________________
***Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić a całego życia by go później zapomnieć***
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-22, 07:53   #518
DarkChocolate
Raczkowanie
 
Avatar DarkChocolate
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 186
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Dziewczynki trzeba zrobić coś z ta pogoda ! Ja ma pomysl Tyle ciepelka mamy na tym forum, ze musimy go jakos sprobowac na polko odeslac co Wy na to Księzniczki?

Kasiaa co u Ciebie Kochanie ? Juz po egzaminie czy jeszcze przed? Ł. jak?

Dreamerka to taka światowa kobieta, ze hohooh

Marzencia ode mnie dla CIebie- wielki buziak Myszko

Beatka łer ar JU ??
DarkChocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 09:56   #519
nieSmutna24
Raczkowanie
 
Avatar nieSmutna24
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 470
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

No tu sem ja ;P
dziś mam wolne to moge się pozajmować rozsyłaniem tego ciepełka..W sumie to fucha fajna a i opalic się bedzie można w godzinach pracy
Apropo...Opalanie się w godzinach pracy to moja specjalność, bo ostatnio wyskoczyłam z dziećmi na ogród przedszkolny i final taki, ze trochę mnie opaliło

Powiem wam, ze ta pogoda mnie załamuje, bo co z tego jak się opaliłam jak teraz przez te deszczowe dni zblednę na nowo

A serio to czas ucieka, w sierpniu wypad nad morze a tu takie warunki deszczowe się szykują..Chyba sobie z P weźmiemy karty i będziemy grać na zapałki
Ehh...takie to polskie klimaty...
Niestety kase trzena oszczędzac, ale w przyszłe wakacje ruszam nad ciepłe morze. Choćby z kredytem, ale ruszam

Powiem wam, ze na dzis u mnie planów brak, bo ile można spać!

PS. czy widziałyscie fotki Dreamerki na Nk! Superowe.....tylko ze ona tak tajemniczo pisała, ze juz myslałam, ze jedzie w jakieś tropiki Juz oczyma wyobraźni widziałam ją w chatce z palmowych liści, otoczoną przystojnymi, opalonymi tubylcami...a tu NY...Hmmmm...Poniosło mnie

A co tam u was kochane???

MARZENKO pytasz o Asię..Przypominam, ze jest jeszcze NK i to tez jakiś sposób na dotracie do bardziej zabieganych forumowiczek Napisz do niej, bo ja napisałam i mi odpisała wiec jestem uspokojona co do niej.

Całuski

ps. KOCHANE ZGŁASZAM WNIOSEK!!! KIEDYŚ KAZDA Z NAS WKLEJAŁA TU FAJNE NUTKI NA SMUTKI I NIE TYLKO...TO BYŁA FAJNA SPRAWA! MOZE DO TEGO WRÓCIMY...JA DZIS DLA PRZYPOMNIENIA POSYŁAM TAKĄ:
http://www.youtube.com/watch?v=gXWvVLQMiZM

BUZIAKI
__________________
aaa! i nie rozmyślaj i nie smuć sie, DZIAŁAJ DZIAŁAJ ,that's it!





Edytowane przez nieSmutna24
Czas edycji: 2009-06-22 o 11:23
nieSmutna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 19:47   #520
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

CHCĘ JUŻ LATA dlatego wrzucam piosenkę która może szybko nam go przyniesie

http://jobus69.wrzuta.pl/audio/7pNIv...o_-letni_wiatr
__________________
***Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić a całego życia by go później zapomnieć***

Edytowane przez marzena85k
Czas edycji: 2009-06-22 o 19:49
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 04:02   #521
nieSmutna24
Raczkowanie
 
Avatar nieSmutna24
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 470
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

HEHEHEHEHEHE....MARZENKO WIEDZIAŁAM, ZE TY MNIE NIE ZAWIEDZIESZ I POSLESZ JAKĄŚ NIEZŁĄ NUTKĘ ZARAZ MI LEPIEJ O TEJ 5 RANO
__________________
aaa! i nie rozmyślaj i nie smuć sie, DZIAŁAJ DZIAŁAJ ,that's it!




nieSmutna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 00:08   #522
KasiaTbg
Rozeznanie
 
Avatar KasiaTbg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 512
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Witam
Ja na weekendzie bawiłam w rodzie Kraka hehe mimo że pogoda była OKROPNA to i tak było fajnie Lennego zobaczyłam hihi i było super, pobiegałam w ogrodzie botanicznym (mój żywioł) i tak zleciało od pt do dzisiaj
Marzenko niestety nie z Ł ;((
DarkChocolate już po ale wyniki będą chyba pod koniec wakacji czy coś z Ł doobrze ale prawdziwe "bycie" z Nim zacznie się w lipcu
Przepraszam że tak krótko, postatram się nadrobić i mam nadzieję poczytam co u Was jeszcze

Ja chcę ciepłych wakacji
__________________


Dyplom w kieszeni


KasiaTbg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 09:57   #523
nieSmutna24
Raczkowanie
 
Avatar nieSmutna24
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 470
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Hej Kobitki!

Wczoraj przez tą burzę nastroje były takie, ze połozyłam się z P spac tylko na chwilkę o 18 a obudziliśmy się dzis o 6 rano!!!! Normalnie chyba się cofam do etapu przedszkolaka, ze tyle śpię.....

Poza tym co...Burza tak poszalała,ze nawet w RMF FM głosili, ze u nas PKP zablokowane i pociagi nie wyjechały...Normalnie szkoda tych, którzy o 6 czekali na transport do pracy, brrrr...

A jak u was?? tez mokro i burzowo??

Uciekam do pracy.
__________________
aaa! i nie rozmyślaj i nie smuć sie, DZIAŁAJ DZIAŁAJ ,that's it!




nieSmutna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 19:01   #524
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

hehheheheheheh nieSmutna to mieliście drzemkę nie dziwie się bo przy takie pogodzie to tylko spać można

U mnie też pogoda nie najlepsza a wręcz fatalna, codziennie ulewny deszcz codziennie burze, jednym słowem jest fatalnie

Ja dziś miałam ostatni egzamin, więc sesja zakończona co nie znaczy że ja mam wszystko pozaliczane nie nie czekają mnie poprawki ale ja sie tym nie przejmuje bo prędzej czy później pozaliczam

Teraz tylko poproszę o ładną pogodę i mogę wakacjować pomimo tego że codziennie do pracy, ale przynajmniej jest taka świadomość że z nauką do września koniec
Ohhhhhh jak fajnie że jutro już piątek i weekendzik
A teraz idę zrobić sobie odprężającą kąpiel na poprawkę humoru obejrzę sobie przyjaciół i przytulę główkę do poduszki

Całuję każdą dziewuszkę w czółko
__________________
***Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić a całego życia by go później zapomnieć***
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 10:15   #525
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

kochane dziewczyny jestem, wróciłam do żywych
sesja zdana, rozdział teoretyczny pracy mgr prawie cały napisany i mogę oficjalnie wrocić na łono wizażu i internetu

rzucam książki w cholere, mam dość.........chociaż z drugie strony będzie mi się nudzić jak nic nie będę kuc

dziękuję kochane moje, ze nie zapomniałyście o mnie matko! ale wy jesteście cudowne
ja wakację spędzam w domu więc nie mam się z czego cieszyć, ale trudno. Już taki mój pech
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 10:35   #526
nieSmutna24
Raczkowanie
 
Avatar nieSmutna24
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 470
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

No tak mnie coś tknęło, ze na forum nowe wieści, ale ze od ciebie Kochana to w szoku jestem Hejka Słoneczko!
To gratuluję ci z całego serducha a co do pracy mgr to też samo jakos poleci, zobaczysz!
Ja jestem tez przez większość czasu w domu. W lipcu mamy dyżur i pracujemy a raczej staramy się przetrwać z całym ciekawym dziecięcym zrzutem z naszej gminy a potem 15 jade na tydzień nad morze złapać troszkę nadmorskiego deszczu- tak dla odmiany

Fajnie, ze jesteś...Buziaki
PS. U mnie zaś leje masakrycznie i juz od pół godziny robię podchody jak tu do sklepu skoczyć...aaaaaaa......
__________________
aaa! i nie rozmyślaj i nie smuć sie, DZIAŁAJ DZIAŁAJ ,that's it!




nieSmutna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 12:17   #527
DarkChocolate
Raczkowanie
 
Avatar DarkChocolate
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 186
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Asia gratuluje serdecznie

U mnie samopoczucie chyba takie samo jak pogoda. Kupilam telefon a juz w pierwszym dniu sie zepsul, nie wiem co to bedzie, 500zl wydane w bloto;( Do tego straszne kłopoty z rodzicami mojego Ł. Sa okropni i chyba nie ma w tym ani troszke przesady. Był u mnie w tamtym tygodniu, mam do niego dzwoni i slysze; zaa ten balagan w pokoju od dzis mieszkasz w garazu, gdybyscie ja slyszaly ja sie przerazilam. Wczoraj byla jeszcze wieksza afera, byl u mnie i mial telefon na profilu milczy i rodzice dzwonili a on nie zauwazyl po prostu, jak wrocil do domu zabrai mu telefon, na ktory sam sobie bardzo ciezko zapracowal, jestem wycienczona i przerazona tym wszystkim
DarkChocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 12:38   #528
nieSmutna24
Raczkowanie
 
Avatar nieSmutna24
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 470
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

No tak...rodzice potrafią czasem być upierdliwi...A z 2 strony to niezła ironia losu-jak sie juz układa z facetem to ktoś inny szaleje
A z tym telefonem to leć do punktu sprzedaży bo jak juz na początku z nim takie kredki to warto wymienić na inny a nie bawić się w naprawy, gwarancje itd.

A ja gotuje obiadek, bo moja mama szaleje z ludziskami z pracy w Karpaczu. Fajnie ma, choc i tam deszczowo..
Ehhh ta pogoda
__________________
aaa! i nie rozmyślaj i nie smuć sie, DZIAŁAJ DZIAŁAJ ,that's it!




nieSmutna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 13:01   #529
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

i ja też się ciesze że jestem, jak to miło zobaczyć że nie zostałam zapomniana
DarkChocolate- leć do punktu gdzie kupiłaś telefo i niech ci naprawiają! szkoda czasu, nie zastanawiaj się tylko idź. To ich obowiązek Ci pomóc

mam dość na razie tej nauki. ALe postanowiłam sobie że tym razem wezmę się za naukę- w koncu to koniec 4 roku więc kiedy mam nadgonić średnią jak nie teraz
a z mgr to sama męka, nie wiedziałam ze będę sie aż tak stresować. Nawet nie chcę myśleć co będzie jak będę to musiała liczyć w SPSSie
musze kołować kasę i kogoś poprosić o oblicznenia bo sama nie dam rade. Starystyka, psychometria i inne cuda na kiju to nie na moją małą głowę

no właśnie, NieSmutna...........ta pogoda......nie zachęca do niczego
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-27, 13:09   #530
nieSmutna24
Raczkowanie
 
Avatar nieSmutna24
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 470
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

No w3łasnie nie zachęca. Juz sie przebrałam w coś mega wygodnego, bo nie dość, ze pada to jeszcze duuszno na maxa, wrrrr...A wilgoć-100% tak to jest na blokach. Nie przepalisz a jeszcze w takim czasie jak teraz zmarzniesz, ehhh

Jakos tak mnie to nie nastraja pozytywnie, bo w sumie to czekam na urlop a i on minie bardzo szybko..Życie jakos mi ucieka za szybko ostatnimi czasy....

Poza tym cóż...W pracy juz czuć, ze kazdy sobą zmęczony i sa takie kwasy jak nigdy. Chyba , ze teraz im dłuzej tam robie to to widzę, moze i tak? W kazdym razie chyba nas zjednoczy reforma oświatowa i kolejne kosmiczne wymagania na wczoraj A! No i mamy mega odjechaną wizytatorke na głowie, która jak chłopczyk potańczy z chłopcem lub jak gdzies widzi tęczę to juz ma focha bo to GEJOWSKIE śMIECH NA SALI, NO ALE ZBITA I trzeba sie dopasować.

A jakie plany na dzis Kobitki???
__________________
aaa! i nie rozmyślaj i nie smuć sie, DZIAŁAJ DZIAŁAJ ,that's it!





Edytowane przez nieSmutna24
Czas edycji: 2009-06-27 o 13:11
nieSmutna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 14:53   #531
KasiaTbg
Rozeznanie
 
Avatar KasiaTbg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 512
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

DarkChocolate ojj no ale nieciekawie z tymi rodzicami :/ nie wiem co poradzić, dziwne to dla mnie..ja czasami na moich narzekam ale jak tak popatrzę czasami to mam jak w niebie... mają chyba wobec niego straszne wymagania...A on jest jedynakiem może...?

nieSmutna powiem Ci że moja mama w przedszkolu pracuje i też jest jakaś dziwna atmosfera, jakieś koalicje hmmm. Też zmęczona już, grupę ma mega krejzolów, jak czasami słysze co te dzieci wyrabiają albo jak się odzywają podziwiam, ja bym nie mogła chyba w przedszkolu pracować

Pogoda zmienna jak kobieta haha u mnie to szok, dzisiaj rano oberwanie chmury, tak dudniło że spać nie mogłam, teraz duszno i wilgoć właśnie ;/ oby pranie wyschło chociaż haha...
Sobota mi mija jak to sobota- sprzątanie, zakupy itp.
Jeszcze 18 dni i mi się wakacje zaczną u boku ukochanego a wcześniej tyle spraw, te wszystkie dokumenty, zdjęcia, zaświadczenia nie lubię załatwiać takich rzeczy czuję się wtedy życiowo bezradna jak dziecko
We wtorek wyniki matur
__________________


Dyplom w kieszeni



Edytowane przez KasiaTbg
Czas edycji: 2009-06-27 o 14:54
KasiaTbg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 15:32   #532
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

a ja idę dziś do przyjaciółki pić
obalimy pare win i od razu będzie nam przyjemniej, pewnie nigdzie nie wyjdziemy bo najczęściej jak zaczynamy pić to nas lenistwo łapie i tyłków nie możemy podnieść z kanapy
znajomi wyjechali, ehhhh tylko ja tak siedzę i siedzę w domu. Zadnych wyjazdów w te wakacje nie będzie
no, może jak się zdarzy jakiś cud i mnie jakiś książe porwie ale ja w bajki to przestałam daaaawno wierzyć
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 16:03   #533
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Hej laski

Jeżeli chodzi o pogodę to u mnie jest dziś cieplutko, wręcz parno, słonko na przemian przeplata się z chmurami ale bynajmniej deszcz nie pada i jest w końcu ciepło.

DarkChocolate to naprawdę dziwne zachowanie rodziców Ł , fakt mogli się martwić że nie odbierał telefonu ale bez przesady zabierać mu tel to jakaś paranoja. Nie wiem dlaczego rodzice są do niego w ten sposób nastawieni ale wiem że pomimo tego że jesteś wycieńczona tą sytuacją musisz go wspierać bo jemu napewno potrzebne jest wsparcie i dużo ciepła. Wiesz jak to jest z facetami jak sie dzieje źle nigdy nie pokażą że tak jest, ale w gruncie rzeczy bardzo potrzebują przytulenia, rozmowy. Więc kochana musisz być wytrwała a może ta sytuacja się zmieni, życzę Wam tego bo jak napisała wcześniej nieSmutna że jak jest dobrze w związku to zawsze muszą wyjść inne kłopoty Oby ta sytuacja szybko się zmieniła na lepszą .

Asiu no kochana witam Cię studentko fajnie że do nas zawitałaś. Ja to jestem przekonana że świetnie sobie poradzisz z mgr więc nie musisz się martwić.
No to Asiu baw się dobrze z przyjaciółką hehehe
A ja dziś siedzę w domku, nie mam nastroju nigdzie wychodzić wiecie oglądałam sobie fotki i wpadłam na fotki z exem , od razu mi sie oczy zeszkliły i smutek mnie naszedł Jejku dlaczego mysli o exsie nie dają mi spokoju

Buziaczki laseczki i bawcie się dobrze
__________________
***Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić a całego życia by go później zapomnieć***
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 16:37   #534
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Cytat:
Napisane przez marzena85k Pokaż wiadomość
Hej laski

Jeżeli chodzi o pogodę to u mnie jest dziś cieplutko, wręcz parno, słonko na przemian przeplata się z chmurami ale bynajmniej deszcz nie pada i jest w końcu ciepło.

DarkChocolate to naprawdę dziwne zachowanie rodziców Ł , fakt mogli się martwić że nie odbierał telefonu ale bez przesady zabierać mu tel to jakaś paranoja. Nie wiem dlaczego rodzice są do niego w ten sposób nastawieni ale wiem że pomimo tego że jesteś wycieńczona tą sytuacją musisz go wspierać bo jemu napewno potrzebne jest wsparcie i dużo ciepła. Wiesz jak to jest z facetami jak sie dzieje źle nigdy nie pokażą że tak jest, ale w gruncie rzeczy bardzo potrzebują przytulenia, rozmowy. Więc kochana musisz być wytrwała a może ta sytuacja się zmieni, życzę Wam tego bo jak napisała wcześniej nieSmutna że jak jest dobrze w związku to zawsze muszą wyjść inne kłopoty Oby ta sytuacja szybko się zmieniła na lepszą .

Asiu no kochana witam Cię studentko fajnie że do nas zawitałaś. Ja to jestem przekonana że świetnie sobie poradzisz z mgr więc nie musisz się martwić.
No to Asiu baw się dobrze z przyjaciółką hehehe
A ja dziś siedzę w domku, nie mam nastroju nigdzie wychodzić wiecie oglądałam sobie fotki i wpadłam na fotki z exem , od razu mi sie oczy zeszkliły i smutek mnie naszedł Jejku dlaczego mysli o exsie nie dają mi spokoju

Buziaczki laseczki i bawcie się dobrze
marzenko, marzenko postaraj się nie smucić, tyle już wypłakałaś łez. Może już wystarczy. Wiem że to łatwo powiedzieć ale postaraj się dla mnie choć troszkę
dobrze nie jest, ale nie utrudniajmy sobie tego życia jeszcze bardziej... wakacje są, trzeba się cieszyć pogodą, wyjść z domu, nawet jeżeli nic nas nie spotka to chociaż wyszłyśmy
ja idę pić i choć wiem że i tak na piciu się skończy- idę bo wiem że to lepsze niż ten mój cholerny dom
__________________
kto kochał naprawdę będzie kochać zawsze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 18:39   #535
DarkChocolate
Raczkowanie
 
Avatar DarkChocolate
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 186
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Dziekuje Kochane za wsparcie ja staram sie Łukasza wspierac, ale nie bardzo mam jak, bo nie mam z nim kontaktu odkad mu zabrali telefon. Bardzo chcialabym przy Nim być, ale wiem, że sobie poradzi. On jest opanowany nawet w takiej sytuacji zlego slowa nie powie na rodzicow, bo bardzo ich szanuje, podziwiam Go bo mnie by juz nerwy puscily.Tak bym chciala, zeby oddali mu juz ten telefon(ktorego na prawde nie mieli mu prawa zabierac, sam sobi na niego zarobil i sam go utrzymuje). Ajjj Sloneczka tak bardzo mnie oni martwia

Marzenka wiem, że Ci ziezko szczegolnie po ogladnienciu zdje, alegloweczka do gory Kochana. Wspomnienia na zawsze beda, ale Ty juz masz nowe zycie i trzeba je wziasc w lapki, zeby kazdy dzien byl coraz lepszy

Kasia jak ja CI zazdroszcze tych wakacji z Ukochanym, ja przez tych jego rodzicow mam utrudniony kontakt, a o wakacjach wspolnych to chyba wogole nigdy nie ebdzie mowy, chyba, ze po slubie. Masakra jaks istna.ALe Kochanie ciesze sie Twoim szczesciem
DarkChocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 09:36   #536
nieSmutna24
Raczkowanie
 
Avatar nieSmutna24
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 470
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

MARZENKO aaaa..zdjęciaa z EXem to zawsze rowna się niepotrzebny smutek! Trzeba tego unikać a najlepiej wywalić do kosza i już

Kochane nie wiem jak was ale mnie ta popgoda juz zniechęca na maxa. Wczoraj znów powrórka z rozrywki-burza i lało bez końca. dziś znów duchota..Ile jeszcze?
Opalenizna już mi zbladła i tyle z tego. Chyba na solarium skoczę

Poza tym jakoś leci. Mama była na weekendowej wycieczce, wiec miałam z P dom dla siebie. Jednak by nie było za dobrze i za spokojnie to zaczęło się od spięcia i to na maxa. Ehh...Faceci czasem są niezdecydowani a mój P ma to do siebie , ze nie umie i nie lubi odmawiać. No wiec w łep prawie bierze to co ustalimy, bo jak trzeba powiedzieć jego mamie, ze na obiad bedziemy u mnie to on czeka az ja to wypowiem Ale się mu oberwało za to. Bo czemu to ja mam byc ta oporna a on ten co zawsze jest i sie zgadza?? Nie ma! Poza tym co teraz wywalczę to bede miała a potem to juz za późno bedzie z takim ulubieńcem rodzinki No wiec ma czas na poprawę a jak nie to klaps w i tyle...
Dzieciaki z tych facetów czasem a do tego cwane, bo " wole byś ty decydowała"-wygodne no nie?
Zaczęłam go więc treningować i nie przyjmuję do siebie porażki Zobaczymy
Potem po tej naszej burzy wskoczyło na dobre tory i było bardzo romantycznie-świeczuszki, kolacyjka no i cały weekend udany.

No a dziś praca-szara rzeczywistość i nastawienie barowe jak ta pogoda..A! No i od środy dyżur-aaaaaaaaa-ewakuacja

A jak po weekendzie u was Laleczki?

Buziaki i słoneczka życzę
__________________
aaa! i nie rozmyślaj i nie smuć sie, DZIAŁAJ DZIAŁAJ ,that's it!




nieSmutna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 18:06   #537
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Hejka

nieSmutna to wpadaj do mnie od niedzieli jest tak cudna pogoda że z tego upału można się roztopić heheheh temperatura powyżej 25 stopni ale niestety nie opalam się bo zanim wrócę do domu to już to najlepsze słońce znika ale może w weekend nadrobie

A z tymi facetami kochana tak to jest, widać nie nadarmo mówi się że facet to dziecko najlepiej się wykręcić i zostawić dziewczynie decyzje, bo jak coś źle pójdzie to ma na kogo zrzucić winę .
Ale co tu mówić ich proces dojrzewania zaczyna się bardzo późno .
nieSmutna ale dobrze robisz trenuj go

A u mnie podobnie jak u Ciebie szara rzeczywiśtość czyli codziennie praca ale dobrze że jest słońce przynajmniej chce się rano wstać


Mam nadzieję nieSmutna że pogoda się u Ciebie poprawił a jak nie to wysyłam Ci utworek na rozgrzanie
http://w920.wrzuta.pl/audio/9Ctj6YgY...a_-_mydelko_fa

Asiu jak po imprezce z przyjaciółką?? ile butelek poszło ??

Buźka piękne
__________________
***Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć, jednej godziny żeby go ocenić i jednego dnia żeby polubić a całego życia by go później zapomnieć***

Edytowane przez marzena85k
Czas edycji: 2009-06-30 o 18:07
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 14:00   #538
KasiaTbg
Rozeznanie
 
Avatar KasiaTbg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 512
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Witam moje słoneczne dziewczynki ) nie będę witac gorąco bo jak dla mnie to upał aż za duży, byłam dziś na mieście to myślałam że się roztopię- więc witam Was jak chłodna bryza

nieSmutna tak trzymać, nie daj się Marzenka dobrze napisała- jak dzieci i to cwane

Ja po wynikach matury...z biologii tak jak się spodziewałam ledwo ponad 60% ehh reszta po 70. Rewelacji nie ma no ale trzeba iść dalej i próbować
Dziś mija pół roku odkąd jestem z Ł. to było bardzo Bardzo BARDZO ubogie pół roku no ale wytrzymaliśmy, nie zwątpiliśmy więc to chyba o czymś świadczy... No ale za 2 tyg będziemy nadrabiać

Jestem ciekawa jak tam u Dreamerki pierwsze dni, tygodnie.

DarkChocolate a jak tam sprawy z Ł, z rodzicami? Lepoej coś czy nie bardzo, jak sobie radzisz?
__________________


Dyplom w kieszeni


KasiaTbg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 08:36   #539
nieSmutna24
Raczkowanie
 
Avatar nieSmutna24
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 470
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

MARZENKO dzięki za nutke na rozgrzanie, bo tego było mi trzeba

U mnie zaczął sie dyżur ale po kolei...

Przedwczoraj mialam takiego pecha, ze szok. Wstałam na tą zasmoloną 5.30 no i było spokojnie. Do czasu. Kiedy już się zeszły dzieciaki itd to usiadłam sobie za stolikiem i nagle patrzę..a tu mi się spodnie prują z jednej strony Obleciałam wszystkie babeczki i finał był taki, ze miałam jedną igłe i 4 nici BIAŁE, a moje spodnie czarne Co było robic. Poszyłam to jako tako, wróciłam zgrzana do sali, usiadłam i trrrraaaaachhhh- pękła mi w kroku 2 nogawkaTak to jest ubrać schodzone spodnie z zeszłego roku! No wieć poleciałam do dyrekcji i po koleżankę, która podwiozła mnie do domu i zmianiłam co miałam zmienić

Jakby tego było mało to dzień był nerwowy, zabiegany i nie było nawet kiedy iść do toalety. Wskoczyłam wiec przed wyjściem do kibelka, posiedziałam, splukałam i.......ZALAŁAM ŁAZIENKĘ
Zaczęłam to wycierac jakimiś ręcznikami itd i lekko sie udało, ale i tak salowa miała robotę z wycieraniem Co za obciach, no ale co poradzić jak takie graty tam mają, że spłuczka wylewa Po tych 2 wpadkach z tamtąd jak tylko szybko sie dało

A wczoraj zalała nas, ale nie woda tylko zgraja dzieciaków z całej gminy. Zaczął się dyzur ale to tak na maxa. Juz od 6 rano było ich sporo a potem gtylko przybywało. Szczęście, w tej grupie gdzie bedę jakiś czas( bo grafik mamy płynny i namieszany wiec nie opisuje tego bajzlu)jest spokojnie i dzieci fajne. Pierwszy dzień minął, dzis 2 i mam nadzieję, ze będzie ok.

Poza tym to u nas z pogodą nie tak jak u was-burzowo i duszno z tym, ze juz nie pada...Dziwne...
Pocieszam sie tylko, ze jeszcze 2 tygodnie a potem mam tydzień urlopu, potem tydzień praca i wolne cały miesiąc i morze, plaża, zimne drinki Teraz tylko dotrwać do tego

Buziaki Kochane

PS. KASIU pewnie, ze daliscie rade. Wiem co to za miód te związki na odległość- Wyższa szkoła jazdy

U DREAMERKI nie wiem co, ale chyba brak info to dobre info Z resztą kto tam da radę jak nie ona.

Całuski. Lecę bo jeszcze się nie wyrobię na 12 i będzie kolejny obciach
__________________
aaa! i nie rozmyślaj i nie smuć sie, DZIAŁAJ DZIAŁAJ ,that's it!




nieSmutna24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 20:11   #540
KasiaTbg
Rozeznanie
 
Avatar KasiaTbg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 512
Dot.: Stara Ekipa z Wątka o "Rozstaniu z Facetem...": Łączmy Się!!!

Jenny nasza!! a gdzie Ty jesteś, Myszko co u Ciebie, jak samopoczucie, jak zdrówko..??
__________________


Dyplom w kieszeni


KasiaTbg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.