Jestem w związku z obcokrajowcem- część II - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-18, 00:12   #4831
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

"how clean is Ur house?' moja mama to uwielbia
Mówię Wam - napiszmy wspólnie książkę o perypetiach dziewczyn będących w związkach z obcokrajowcami. To mógłby być HIT! a główną bohaterką byłaby napewno SZIEN
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 06:14   #4832
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
Amoura - moja mama jest zdania, że najszczęśliwsza będę żyjąc takim życiem, jaki mi zaplanuje.tak robił jej ojciec z nią i ona powiela jego schemat, to jest straszne i chore.a ja już czuję się przez to nieszczęśliwa, bo zawsze robiłam to co ona chciała, ona i jej brat(mój wujek)wybrali mi szkołę bankową, którą musiałam skończyć i przez to teraz cierpie.wiem, mogłam się bardziej postarać, mogłam się zbuntować, ale jak zwykle byłam dobrą córką..dlatego po skończeniu studiów uciekłam do anglii, nauczyłam się w końcu samodzielności ale postanowiłam wrócić.nie bałam się tym razem, bo miałam być tu krótko ale sprawy się pokomplikowały i znowu dałam się omotać przez mamęale teraz nie boję się już jej postawić, dlatego uważa, ze jestem niewdzięczna, bezczelna i pyskata.ale jak ona tak krzyczy to we mnie też coś pęka i też zaczynam krzyczeć.wiem, ze to nie jest dobry sposób, bo mama odróci całą rodzinę przeciwko mnie i ja wyjdę na tą złą...może powinnam olewać to co ona mówi tak jak radzisz?
Moi rodzice są tacy sami! Nie potrafią zrozumieć, że nawet jesli mam tylko 17 lat to mam swoje życie i nie bedę zawsze ich małą córeczką,która robi wszystko aby oni byli zadowoleni. W sumie pierwszym krokiem "przeciwko nim" było to jaką szkołe wybrałam... oni marzyli, że bedę lekarzem albo weterynarzem... a ja poszłam na pforil humanistyczny z elementami filozofi i dziennikarstwa w języku angielskim. Oczywiście bardzio im się to nie podoba i przy każdej okazji namawiaja mnie do zmniany szkoły No i oczywiście nie akceptują mojego chłopaka i mówią, że on mnie "buntuje" przeciwko nim
No ale có, nie oni piewrsi, nie ostatni... rodzice chyba często tak mają... chyba trzeba to przeczekać i dzielnie znosić, oczywiście w międzyczasie robiąc to co ty chcesz, a nie to co oni chca żebyś robiła...
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 06:55   #4833
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

ja tylko sie przywitac

no i szien mnie rozwalila lacina podworkowa
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 07:30   #4834
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

hej Wam,

kropka241, olmia, szien, JossStone, emanko i amoura - dzięki Wam dziewczyny za wsparcienie czuję się już tak żle bo wiem, że jesteście i wspieracie mnie
mama się już nie zmieni, więc muszę żyć własnym życiem, bo będę w końcu zgryżliwą starą pannąaaa, i wiecie co mama mi powiedziała jeszcze wczoraj?że jak mój tż przyjedzie, to mamy nie wychodzić z domu i nie jechać nad morze, bo jego zastrzela za wygląd(ciemniejsza skóra)a o mnie pomyślą, że jestem jakąś jego panienką lekkich obyczajów..nic na to nie odpowiedziałam, no bo i co miałam powiedzieć?zatkało mnie i teraz chce mi się z tego śmiać.tak sobie pomyślałam, co by mama powiedziała na tż od roux (sorry roux)...
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 08:34   #4835
olmia
Raczkowanie
 
Avatar olmia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Alicante
Wiadomości: 98
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

witam wszystkich !

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
hej Wam,

kropka241, olmia, szien, JossStone, emanko i amoura - dzięki Wam dziewczyny za wsparcienie czuję się już tak żle bo wiem, że jesteście i wspieracie mnie
mama się już nie zmieni, więc muszę żyć własnym życiem, bo będę w końcu zgryżliwą starą pannąaaa, i wiecie co mama mi powiedziała jeszcze wczoraj?że jak mój tż przyjedzie, to mamy nie wychodzić z domu i nie jechać nad morze, bo jego zastrzela za wygląd(ciemniejsza skóra)a o mnie pomyślą, że jestem jakąś jego panienką lekkich obyczajów..nic na to nie odpowiedziałam, no bo i co miałam powiedzieć?zatkało mnie i teraz chce mi się z tego śmiać.tak sobie pomyślałam, co by mama powiedziała na tż od roux (sorry roux)...
Eskadia na pewno mama kiedyś pożałuje wypowiedzianych słów, a gdy pozna Twojego tż to może to coś zmieni?
hehe to ja, aby nie było aż tak różowo, mam gorliwą przeciwniczkę w mojej babci mój tż jest z argentyny, ale ona ciągle myśli, że to jakiś arab, i że kiedyś mi dzieci uprowadzi poza tym myślała, że ma jedną brew ! (nie wiem skąd jej się to wzięło) i ciągle namawia mnie na znalezienie sobie jakiegoś polaka (a argumenty, że polacy też różni bywają to jej nie przekonywują) ostatnio nawet posunęła się do namowy mojej drugiej babci (która raczej akceptuje mój związek) na zawiązanie spisku, aby mnie tu zatrzymać ! ale mnie i mojego tż to wszystko póki co bawi do łez on twierdzi, że gdy go poznają osobiście to go pokochają (hehe bardzo niską samoocenę ma chłopak!)

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

a poza tym to jutro mam egzamin i wstałam dziś raniutko, co by poświęcić dzień nauce, a rozpoczęłam znów od wizażu
ajjj uzależniacie dziewczynki!

__________________

03.09.2011
olmia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 08:38   #4836
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cześć Wszystkim
Eskadia...po to jesteśmy by się wspierać nie tylko w sprawach teżetowych ale także i pocieszać podczas konfliktu z rodziną
W najgorszym wypadku wynajmiemy domek i będziemy razem mieszkać jako zgryźliwi tetrycy z mnóstwem kotów tylko czy wytrzymałybyśmy razem??
olmia - połamania długopisu/języka na jutrzejszym egzaminie
fakt....Mieszadełka uzależniają i to mooooooooocno ja też wstałam by zabrać się za pracę i co....i zamiast w papiery to na wizaż zajrzałam.
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 09:20   #4837
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
Nigdy wczesniej sie tak nie zachowywalam,dopiero przy tym TZ ...
stalam sie kompletna histeryczka i panikara,wpadajaca w czarna rozpacza ,nawet wtedy jak nie odpisuje mi na sms'a dluzej niz dwie godziny

ja tez przez lata (jak to brzymi ,jakbym miala conajmniej 60tke ) w hotelach ,robilam to jeszcze do niedawna ,ale kilka miesiecy temu otworzylam malutki b&b z przyjacielem,dlatego zostawilam te prace ,moj TZ przez prawie 7 lat w londynie tez pracowal jako recepcjonista w hotelu .... a za kolka miesiecy otworzy swoj wlasny hotelik w Toscanii
Ej kochana! Uwazaj z histeria, bo na Wlochow to w przeciwna strone dziala A tak na powaznie to - uwazaj, na prawde Skup sie kobito, docen to co ci jest dane i ciesz sie, ze jest masz kochanego makarona My Polki musimy byc twarde, ale na nasz kobiecy sposob,mam nadzieje, ze nie zakrecilam czegos W kazdym razie trzymaj sie i nie daj sie

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
...dostalam ta prace
Lovely, wspaniale!! Gratuluje milionowo!!!

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
bosze, jaki ten świat mały...
niesamowite, że ludzie poznają się na necie a potem się okazuje że będą ze sobą pracować,
normalnie jak z jakiegoś filmu
Kurcze, to moze znajdzie sie miejsce i dla mnie? Do Londynu mam 1 i 10 min. ale to do stacji Waterloo Ja juz z tymi poszukiwaniami czasem nie wyrabiam

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Dzien dobry wszystkim!
Ja to mam tak z Wizazem, ze moge pisac i pisac w ciagu dnia ale wieczorem to juz zatko, bo jednak chce troszke z IT pogadac i pobyc. A wy - kobiety sukcesu - wlasnie wracacie z pracy i macie czas na relaks i pisanie milionow postow w tym czasie Ech... ale rozumiem, w gruncie rzeczy tez tak bym chciala...
Emanko, Eskadia - do piersi mej obfitej was przytulam i jestem z wami calym sercem. Pamietajcie, ze to wasze zycie i na stare lata to wy bedziecie rozliczaly sie ze swoich decyzji - niech przede wszystkim beda WASZE.

My wczoraj powaznie i dlugo rozmawialismy z IT o ewentualnym wyjezdzie do Polski. To trudna decyzja, nawet jesli sa z nas 2 bardzo mobline osobniki i mozemy z dnia na dzien wyjechac, jesli tak zdecydujemy.
Na razie doszlismy do wnisku, ze cv moze wyslac i dowiedziec sie wiecej na temat tej pracy, jesli beda zainteresowani (1000% ze tak). Na dzien dzisiejszy nadal planujemy kupno domu tutaj i zycie tutaj przez kolejne 3-4 lata. ()

A ja dzisiaj wyciagam moja super extra niebieska walize i zaczynam przymierzac sie do pakowania na wakacje
To juz w niedziele!!!
Moj brat skomentowal to tylko w ten sposob:"Czy wy nie macie co robic? Co miesiac wakacje? Kiedy IT pracuje? Czy on na pewno pracuje??!!"


Milego dnia i do pozniej!
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 09:43   #4838
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

olmia - mój tż był już kilka razy u mnie ale rodzice nie mogą z nim porozmawiać, bo nie znają angielskiego.pojechaliśmy też nawet do ciotki, to jak go pierwszy raz zobaczyła, to się cofnęła w drzwiach i powiedziała "o boże, jaki ciemny!".w polsce to jest jeszcze zacofanie, jeśli chodzi o ludzi z ciemniejszą skórąmoja mama marzy o tym, żebym miała polaka!a Ty zamierzasz zamieszkać w przyszłości w Argentynie?

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

emanko - jasne, możemy zamieszkać, ale ja mam uczulenie na koty!!!tzn. bardzo je lubię, ale gdy są w pobliżu to kicham i łzawięale jak co, to proponuję moją chatkę w górach

anessa - dziekujęhej, widzę, ze masz "życie jak w Madrycie"ze swoim tżTwój tż naprawdę chciałby zamieszkać w polsce?w sumie ja gdybym miała wybierać wybrałabym włochya gdzie na wakacje jedziesz?
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 09:59   #4839
olmia
Raczkowanie
 
Avatar olmia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Alicante
Wiadomości: 98
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
olmia - mój tż był już kilka razy u mnie ale rodzice nie mogą z nim porozmawiać, bo nie znają angielskiego.pojechaliśmy też nawet do ciotki, to jak go pierwszy raz zobaczyła, to się cofnęła w drzwiach i powiedziała "o boże, jaki ciemny!".w polsce to jest jeszcze zacofanie, jeśli chodzi o ludzi z ciemniejszą skórąmoja mama marzy o tym, żebym miała polaka!a Ty zamierzasz zamieszkać w przyszłości w Argentynie?


Eskadia to nic tylko uczyć Twojego tż polskiego! mojemu postawili taki warunek (stwierdzili, że oni na starość się języka uczyć nie będą) a mój tż wyraża ogromną chęć nauki, tylko czeka aż przyjadę
hehe no mój też ciemniejszy, ale jako, że i mój tata sam jest ciemniejszej karnacji (często za granicą brany za włocha) to chłopak przypadł do gustu mamie na razie robię za pośrednika, a znają się tylko z rozmów przez kamerkę
zamieszkać mamy zamiar w Hiszpanii (on właśnie tam przebywa i tam się poznaliśmy), a ja dostałam teraz erazmusa dokładnie do tego samego miasta, więc jadę na całe wakacje, później 10 dni września w Polsce i z powrotem do niego! mój tż bardzo chce osobiście poznać moją rodzinę i przyjechać tu na święta! mam nadzieję, że nic nam planów nie zakłóci...


---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Emanko nie dziękuję ! co by nie zapeszyć
__________________

03.09.2011
olmia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 09:59   #4840
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
anessa - dziekujęhej, widzę, ze masz "życie jak w Madrycie"ze swoim tżTwój tż naprawdę chciałby zamieszkać w polsce?w sumie ja gdybym miała wybierać wybrałabym włochya gdzie na wakacje jedziesz?
To dosyc skomplikowane... IT moze mieszkac wszedzie za odpowiednia pensje. W Polsce mialby bardziej niz odpowiednia + moja rodzina i ja jako Polka wiec luz, bluz i orzeszki Ale tak na prawde Warszawa mu sie nie podoba (podzielam zdanie), wiec bardziej zalezy mu na mojej decyzji. ech... wszystko sie komplikuje, bo ja do Polski nie chce juz wracac ale na 3 lata to nie tak zle.
Bardziej mi sie marzy Hiszpania i IT tez nia zachwycony Bo on do Wloch nie chce wracac Dlatego zeby uszanowac nasze obie decyzje kombinujemy z Hiszpania albo raczej chcielibysmy kombinowac. Dlatego robimy sobie czesto tanie wycieczki po roznych miejscach Hiszpanii, zeby wypatrzec nasz RAJ Na poczatku byla Majorka, ale teraz top place to Santander. UUUUUUU.... Jest boskie!!
A w niedziele lecimy na Lanzarote, na Wyspy Kanaryjskie. 5 godzin w samolocie Po dwoch juz mam zamiar udeptac tor w korytarzyku z nudow a co dopiero 5 h No ale czego sie nie robi dla odnalezienia domu marzen albo raczej miejsca, dom nie taki wazny
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 10:01   #4841
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość

emanko - jasne, możemy zamieszkać, ale ja mam uczulenie na koty!!!tzn. bardzo je lubię, ale gdy są w pobliżu to kicham i łzawięale jak co, to proponuję moją chatkę w górach
zawsze mogą to być pluszakowe koty
no to...lokum mamy już zapewnione

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Anessa Pokaż wiadomość
To dosyc skomplikowane... IT moze mieszkac wszedzie za odpowiednia pensje. W Polsce mialby bardziej niz odpowiednia + moja rodzina i ja jako Polka wiec luz, bluz i orzeszki Ale tak na prawde Warszawa mu sie nie podoba (podzielam zdanie), wiec bardziej zalezy mu na mojej decyzji. ech... wszystko sie komplikuje, bo ja do Polski nie chce juz wracac ale na 3 lata to nie tak zle.
Bardziej mi sie marzy Hiszpania i IT tez nia zachwycony Bo on do Wloch nie chce wracac Dlatego zeby uszanowac nasze obie decyzje kombinujemy z Hiszpania albo raczej chcielibysmy kombinowac. Dlatego robimy sobie czesto tanie wycieczki po roznych miejscach Hiszpanii, zeby wypatrzec nasz RAJ Na poczatku byla Majorka, ale teraz top place to Santander. UUUUUUU.... Jest boskie!!
A w niedziele lecimy na Lanzarote, na Wyspy Kanaryjskie. 5 godzin w samolocie Po dwoch juz mam zamiar udeptac tor w korytarzyku z nudow a co dopiero 5 h No ale czego sie nie robi dla odnalezienia domu marzen albo raczej miejsca, dom nie taki wazny
5 godzin w samolocie - współczuje
ja miałam co prawda kilka razy po 5 godzin ale...w dwóch samolotach
no a ja ciekawa jestem jak zniosę te 30 godzin w autokarze
no i...gdzie mnie zabierze na wakacje wiem, ze jade ale nie wiem gdzie
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 10:21   #4842
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

anessa - kurczę, większość z Was o tej Hiszpanii marzy...a mój tż też kiedyś powiedział, że chciałby się przeprowadzić do hiszpanii, ale ja nie chciałam, no bo nie wiedziałabym, jakiego jezyka miałabym się uczyć?podobne są do siebie, no ale zawsze są różnice.masz się więc super, bo jakieś konkretne plany macie i Twój tż ma dobrą pracę, więc to najważniejszeheh, ja też zaczynam wakacje w przyszłym tygodniu, ale nad polskim morzem

olmia - mój tż niechętny jest do nauki polskiegołapie tylko pojedyńcze słówka i potem przy okazji się nimi popisuje, ale tak, żeby przysiąść to nieee..poza tym tak rzadko się widujemy, że nie mam kiedy go poduczać.hej, a mogę zobaczyć Was na fb lub nk?

emanko - jedziesz autokarem?o matko, to miłego siedzenia 30 godzinpamiętam, jak ja jechałam do anglii autokarem
zapraszam więc do mojego lokum
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 10:26   #4843
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
olmia - mój tż niechętny jest do nauki polskiegołapie tylko pojedyńcze słówka i potem przy okazji się nimi popisuje, ale tak, żeby przysiąść to nieee..poza tym tak rzadko się widujemy, że nie mam kiedy go poduczać.hej, a mogę zobaczyć Was na fb lub nk?

emanko - jedziesz autokarem?o matko, to miłego siedzenia 30 godzinpamiętam, jak ja jechałam do anglii autokarem
zapraszam więc do mojego lokum
mój też tylko pojedyncze no ale...może mi się uda go zmusić
autokarem....około 3razy taniej mnie wyniesie (a że dłużej, no cóż. nie raz podrożowałam już na dalekie odległości, w Hiszpanii byłam autokarem :P i przeżyłam). wiem, że tż by bez gadania zapłacił kartą za mój lot ale...wolę by tą kasę przeznaczył na inne rzeczy no chyba, że się uprze
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 10:27   #4844
olmia
Raczkowanie
 
Avatar olmia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Alicante
Wiadomości: 98
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Eskadia hehe pewnie! na fb- olmia@hotmail.es , chyba po mailu najłatwiej będzie mnie odnaleźć

Emanko naprawde szczerze współczuję! jakiś czas temu jeszcze za młodu ( ), podróżowałąm autokarami do Hiszpanii, Anglii, ale najgorsza i najdłuższa moja podróż była do Bułgarii....NIGDY więcej !
__________________

03.09.2011
olmia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 10:29   #4845
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
no a ja ciekawa jestem jak zniosę te 30 godzin w autokarze
no i...gdzie mnie zabierze na wakacje wiem, ze jade ale nie wiem gdzie
Bossssze... 30 h w autokarze... Nigdy wiecej... Mialam watpliwa przyjemnosc jako mlode dziewcze tuz przed matura jechac na Costa Brava, ale 47 h... Wspolczuje

He he - najlepsze sa niespodzianki

A ja jestem najszczesliwsza corka na swiecie!!!!
Moj tatus wlasnie mi oznajmil, ze przez kolejne 3 miesiace nie musi brac chemii bo jego wyniki sie poprawily:jup i:
Zycie jest czasem zaskakujaco piekne
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 10:37   #4846
olmia
Raczkowanie
 
Avatar olmia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Alicante
Wiadomości: 98
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez Anessa Pokaż wiadomość
Bossssze... 30 h w autokarze... Nigdy wiecej... Mialam watpliwa przyjemnosc jako mlode dziewcze tuz przed matura jechac na Costa Brava, ale 47 h... Wspolczuje

He he - najlepsze sa niespodzianki

A ja jestem najszczesliwsza corka na swiecie!!!!
Moj tatus wlasnie mi oznajmil, ze przez kolejne 3 miesiace nie musi brac chemii bo jego wyniki sie poprawily:jup i:
Zycie jest czasem zaskakujaco piekne
Cieszymy się razem z Tobą! i oby tak dalej!!!
__________________

03.09.2011
olmia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 10:38   #4847
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez olmia Pokaż wiadomość
Emanko naprawde szczerze współczuję! jakiś czas temu jeszcze za młodu ( ), podróżowałąm autokarami do Hiszpanii, Anglii, ale najgorsza i najdłuższa moja podróż była do Bułgarii....NIGDY więcej !
Cytat:
Napisane przez Anessa Pokaż wiadomość
Bossssze... 30 h w autokarze... Nigdy wiecej... Mialam watpliwa przyjemnosc jako mlode dziewcze tuz przed matura jechac na Costa Brava, ale 47 h... Wspolczuje

He he - najlepsze sa niespodzianki

A ja jestem najszczesliwsza corka na swiecie!!!!
Moj tatus wlasnie mi oznajmil, ze przez kolejne 3 miesiace nie musi brac chemii bo jego wyniki sie poprawily:jup i:
Zycie jest czasem zaskakujaco piekne
moja najdłuższa w autokarze była...do Grecji przed maturą (fakt...był to autokar i statek ), potem Hiszpania (do miejscowości Platja D'aro), i do Francji . Tak więc...moja pupa i nogi znają ten ból. Tak więc...albo ja autokarem albo....tż funduje
Anessa - super wieść oby tak dalej
Olmia - ja też sobie pozwolę dodać Cię do fb ale...nie przestrasz się
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 10:43   #4848
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Ja jechałam kiedyś autokarem do Francji i pamiętam, że mnie dupsko bolało nieziemsko

Anessa przykro mi z powodu Taty, ale dobrze, że leki na niego podziałały Trzymam kciuki za dalsze postępy!!

Co myślicie o tej historii (o której pisała Szien - a teraz jest wszędzie głośno) dziewczyny z wytatuowanymi gwiazdkami? Mnie się nie chce wierzyć w wersję dziewczyny
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 10:52   #4849
olmia
Raczkowanie
 
Avatar olmia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Alicante
Wiadomości: 98
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
moja najdłuższa w autokarze była...do Grecji przed maturą (fakt...był to autokar i statek ), potem Hiszpania (do miejscowości Platja D'aro), i do Francji . Tak więc...moja pupa i nogi znają ten ból. Tak więc...albo ja autokarem albo....tż funduje
Anessa - super wieść oby tak dalej
Olmia - ja też sobie pozwolę dodać Cię do fb ale...nie przestrasz się

Emanko
ja rozumiem, że skromność itd, ale bez przesady!

Ehinokokus ja wczoraj w faktach widziałam, że o tym mówili! też nie sądzę, by wersja tej dziewczyny była prawdziwa! ale widzę, że zrobiło się wokół niej spore zamieszanie, może o to właśnie chodziło?
__________________

03.09.2011
olmia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 11:05   #4850
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Moi rodzice też zawsze mają jakieś "ale" do mojego tż... najlepsze są pytania typu " a w Polsce nie ma żadnych ładnych chłopaków??? " xD
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:20   #4851
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Dzieki dziewczynki - kochane jestescie Ja mam nadzieje, ze dluzej nacieszy sie zyciem bez kolejnych wlewow
Nigdy nie wyzdrowieje zupelnie (jest to szpiczak - atakuje szpik w kosciach i robi z nich ser szwajcarski) ale choroba moze zostac "uspiona" i pby wlasnie to sie stalo w jego przypadku

A ja o tej dziewczynie tylko od was slyszalam To na polskiej czy na angielskiej tv leci w wiadomosciach? Bo ja mam tylko angielska
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:21   #4852
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

ja w jej wersję wydarzeń nie wierzę
kto w ogóle wierzy w to, że da się zasnąć przy tym jak ktoś Ci igłą tnie twarz?
dziewczyny, które mają tatuaż mogą poświadczyć jakie to "bezbolesne" jest
tymbardziej jak ktoś Cię dziarga koło oka
poza tym ona mówi, że się obudziła kiedy koleś zaczął jej robić koło nosa
no to sorry, w takim razie dlaczego one są dokończone? ba! nawet wypełnione
szkoda mi tego tatuażysty teraz
gówniara chcę od niego kasę wyciągnąć na usuwanie
zbulwersowałam się
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:29   #4853
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Anessa - cieszę się razem z Tobą bo wiem co czujesz, mam w domu podobną sytuację...

a ta laska od tatuaży - myślę, że chciało dziewczę zaszaleć, ale po zobaczeniu efektu jej się przestało podobać, wiec dodała coś od siebie do tej histori... poza tym nie wyobrażam sobie jak można zasnąć w czasie tatuowania jakiejkolwiek części ciała!
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:30   #4854
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

szien ja o malo nie zasnelam w trakcie robienia tatuazu bylam wtedy po 1 calonocnej i trwajacej do okolo 16stej imprezie, potem poszlismy sie z moim bylym chlopakiem tatuowac, on byl pierwszy bo ja w sumie na poczatku nie myslalam o tatuazu.. wiec byl tatuowany do 4 rano a pozniej ja ja z moim exem siedzialam i gadalam a ten cwok zamiast mnie wspierac to poszedl spac no i ja po kilku godzinach mialam jazdy, do kumpla ktory tatuwal mowilam jak do kogos innego a potem oczy zaczely mi sie same zamykac pomimo bolu no i przerwalismy az odespie, no i skonczylismy nast dnia

ale osobiscie w wersje dziewczyny nie wierze
zreszta jej sie podobalo. w koncu zaplacila kolesiowi i dopiero jak ja ojciec i chlopak zjechali to wymyslila historyjke

a dziewczyny ja blagam o pomoc..

ksieciunio cos mi poprzestawial w komputerze i na monitorze zmienil ustawienia. okno zajmuje tak ok 3/4 wielkosci monitora. srtony tez.. tak jakby zmienil mi wielkosc monitora. ja to przestawic spowrotem aby tlo i wszystko bylo na caly monitor a nie 3/4
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:33   #4855
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
szien ja o malo nie zasnelam w trakcie robienia tatuazu bylam wtedy po 1 calonocnej i trwajacej do okolo 16stej imprezie, potem poszlismy sie z moim bylym chlopakiem tatuowac, on byl pierwszy bo ja w sumie na poczatku nie myslalam o tatuazu.. wiec byl tatuowany do 4 rano a pozniej ja ja z moim exem siedzialam i gadalam a ten cwok zamiast mnie wspierac to poszedl spac no i ja po kilku godzinach mialam jazdy, do kumpla ktory tatuwal mowilam jak do kogos innego a potem oczy zaczely mi sie same zamykac pomimo bolu no i przerwalismy az odespie, no i skonczylismy nast dnia

ale osobiscie w wersje dziewczyny nie wierze
zreszta jej sie podobalo. w koncu zaplacila kolesiowi i dopiero jak ja ojciec i chlopak zjechali to wymyslila historyjke

a dziewczyny ja blagam o pomoc..

ksieciunio cos mi poprzestawial w komputerze i na monitorze zmienil ustawienia. okno zajmuje tak ok 3/4 wielkosci monitora. srtony tez.. tak jakby zmienil mi wielkosc monitora. ja to przestawic spowrotem aby tlo i wszystko bylo na caly monitor a nie 3/4
prawym przyciskiem myszy na pulpicie i do właściwości ekranu wejdź, w zakładkę ustawienia i zobacz czy masz prawidłową rozdzielczośc ekranu. jak to nie pomoże....to pomyslę
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:34   #4856
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość

a dziewczyny ja blagam o pomoc..

ksieciunio cos mi poprzestawial w komputerze i na monitorze zmienil ustawienia. okno zajmuje tak ok 3/4 wielkosci monitora. srtony tez.. tak jakby zmienil mi wielkosc monitora. ja to przestawic spowrotem aby tlo i wszystko bylo na caly monitor a nie 3/4
ja bym zrestartowała na mój komputer to zawsze działa ale lepiej mnie nie słuchaj, bo jeszcze coś się zepsuje
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:38   #4857
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
prawym przyciskiem myszy na pulpicie i do właściwości ekranu wejdź, w zakładkę ustawienia i zobacz czy masz prawidłową rozdzielczośc ekranu. jak to nie pomoże....to pomyslę

to napewno zmieniona rozdzielczość
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:46   #4858
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

a czym sie zmienia rozdzielczosc??
mam angielskiego windowsa wiec nie bardzo wiem gdzie szukac.. w desktopie??
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:51   #4859
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
a czym sie zmienia rozdzielczosc??
mam angielskiego windowsa wiec nie bardzo wiem gdzie szukac.. w desktopie??
jak klikniesz ppm na pulpicie i wejdziesz w ostatnią pozycję w menu, które Ci się pokaże to powinno ukazać się okienko jak w załączniku (jest przedstawiona ostatnia zakladka gdzie się rozdzielczość zmienia).

hmm chyba to w ang się nazywa desktop...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Schowek01.jpg (151,6 KB, 15 załadowań)
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 11:52   #4860
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
a czym sie zmienia rozdzielczosc??
mam angielskiego windowsa wiec nie bardzo wiem gdzie szukac.. w desktopie??
kliknij prawym przyciskiem na pulpit, potem wybierz ostatnią opcję "personalise"a potem "display settings"
----------------------------------------

butelka pobiła szklankę i talerz dzisiaj
powaga, za nim ona stąd wyjedzie to będziemy jeść z miski i pić ze słoików...
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.