Origami modułowe - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-18, 15:01   #1231
Erhong
Zadomowienie
 
Avatar Erhong
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiadomości: 1 096
Dot.: Origami modułowe

Zygiela śliczny łabędź, taki inny niż wszystkie, niepowtarzalny i pingwinki też super. Ja niestety nie mogę nigdzie znaleźć czarnego papieru, chyba już całe miasto obeszłam i nic, z brązem też jest u nas straszny problem
__________________
Zapraszam do siebie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=331934

Erhong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 15:28   #1232
EwcIaKIcIA
Zakorzenienie
 
Avatar EwcIaKIcIA
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kutno :D
Wiadomości: 5 482
GG do EwcIaKIcIA
Dot.: Origami modułowe

Cytat:
Napisane przez mag345 Pokaż wiadomość
Ewcia nie pisałam wcześniej,bo byłam bardzo zawalona w pracy no i właśnie ciągle tak jak ty coś dla kogoś robię teraz właśnie skończyłam zieloną laleczkę dla koleżanki z pracy,jeszcze dwa dni i będą wakacje i wtedy coś nowego zrobię i opracuję kursiki
Zygelko śliczny ten twój łabędź powiedz skąd wzięłaś czarny papier
w takim razie czekam na kursiki, ja sie sama do tego nie nadaje wiec ide na latwizne i kosze pomysly od innych (ale chyba sie nie gniewacie??) a czarny papier słuchaj mozna dostać na allegro

Cytat:
Napisane przez Rubella Pokaż wiadomość
koniecznie pokaż jak Ci wyszło gdy skończysz
Oczywiscie ze sie pochwale, ale chyba najpierw sie wezme za smoka znalazlam taki fajny wzor w internecie i go zrobie kupilam sobie złoty papier pakowy i mama mi potnie na odpowiednia wielkosc bo gdybym ja sie za to wziela to wyszlyby te prostokaty jak jakies wielosciany HEH...

Cytat:
Napisane przez Erhong Pokaż wiadomość
Ja niestety nie mogę nigdzie znaleźć czarnego papieru, chyba już całe miasto obeszłam i nic, z brązem też jest u nas straszny problem
ja brązowy dostałam cała ryze w hurtowni papierniczej a czarny kupiłam tak jak mowie na allegro tylko zapytałam sie tej kobitki co sprzedaje czy nie ma moze czarnego i wystawila, wiec jak jestes zarejestrowana to tez mozesz do niej napisac i ci wystawi (w jednym komplecie 20 szt i kosztowały chyba z jakies 3 zł jak dobrze pamietam, kupiłam 5 kompletow i zaplacilam 21 zl razem z wysyłka podam ci link do jednej aukcji tej koitki jak chcesz to do niej napisz, to sa wszystkie kolory jakie ona ma http://www.allegro.pl/item653321613_...0_kolorow.html
__________________
Zapraszam Serdecznie
Origami

wędrowniczek:
Monika_75>honka'>JaneB>hejasz>Pagata>ewel ika>dagus_gd>poppy>Alexan draM>joanwi>nir>agniesia1 25>Damurek>kaariokaa>JA

Już praawie w domku
EwcIaKIcIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 15:39   #1233
Erhong
Zadomowienie
 
Avatar Erhong
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiadomości: 1 096
Dot.: Origami modułowe

EwcIaKIcIA dzięki, pewnie kiedyś tak zrobię
__________________
Zapraszam do siebie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=331934

Erhong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 09:28   #1234
mag345
Raczkowanie
 
Avatar mag345
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 36
Dot.: Origami modułowe

No to koniec roku nastał, oczywiście szkolnego, już robię trójkąciki do kłapouchego i będzie drugi kursik.
Ewcia dziękuję za link zaraz go sprawdzę, ja do tej pory robiłam pingwinki z czarnego kartonu 160g bardzo niewygodnie si,e go składało, a jak pytałam o papier ksero w kolorze czarnym to wszyscy robili głupią minę, jeszcze raz bardzo dziękuję
Zygelko podaj mi proszę adres tej hurtowni i powiedz za ile kupiłaś ten papier, może jest tańszy niż na allegro.Mój mąż jeździ trochę po kraju to może uda się kupić
mag345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 22:23   #1235
EwcIaKIcIA
Zakorzenienie
 
Avatar EwcIaKIcIA
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kutno :D
Wiadomości: 5 482
GG do EwcIaKIcIA
Dot.: Origami modułowe

Nie ma za co, a skoro mówisz ze maz po kraju jezdzi to jeszcze włodzi tak kobitka ma sklep, osobiscie nie wiem skad jestescie, wiec podałam adres na allegro, ale mam jej wizytówkę i tam mam adres sklepu podany. Może w sklepie sprzedaje taniej np?? Bede za tydzień włodzi ale to na wesele jade wiec pewnie nie bede miala czasu zebby tam zajrzec bo to w zupenie innej dzielnicy, ale moze sie kiedys wybiore (mieszkam w sumie niedaleko) to napisze po jakiej cenie w sklepie sprzedaje... a tak apropo mag345 to tez jak sie pytam w sklepach o czarny papier to na mnie patrza jak na jakiegos nienormalnego... nawet w hurtowni u mnie sie dziwili, a jednak brazowy dostałam. a i jeszcze wiem ze w warszawie tez jest jedna hurtownia papierów do origami i tam sami barwia papier, wiec pewnie i czarny tez by mieli.. adres mam gdzies zapisany, jak znajde to podam...
__________________
Zapraszam Serdecznie
Origami

wędrowniczek:
Monika_75>honka'>JaneB>hejasz>Pagata>ewel ika>dagus_gd>poppy>Alexan draM>joanwi>nir>agniesia1 25>Damurek>kaariokaa>JA

Już praawie w domku
EwcIaKIcIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 12:13   #1236
zygela
Raczkowanie
 
Avatar zygela
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 35
Dot.: Origami modułowe

Mag ja ten papier kupowałam już dawno. Ale mogę tam podjechać, zorientuję się czy jest czarny, w jakiej cenie i dam znać. A tu masz namiary na tę hurtownię.

"As" PH ZPCHR
42-500 Będzin, ul. Wolności 110a
woj. śląskie, powiat: będziński

Telefon:
032 7617830
Fax:
032 7617846

Edytowane przez zygela
Czas edycji: 2009-06-21 o 12:16
zygela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 16:03   #1237
kalcia92
Raczkowanie
 
Avatar kalcia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Houston, TX
Wiadomości: 170
Dot.: Origami modułowe

Witam
Origami modułowe nie jest mi obce ponieważ już od roku składam łabedzie Teraz przyszła mi ochota na królika ale mam problem z doczepieniem głowy. Chciałabym żeby wyraznie odznaczala się od tułowia i była okrągła. Załączam fotki brzucha. Jeśli ktoś jest mi wstanie pomóc, wytłumaczyć będę bardzo wdzięczna (niewiele rozumiem z diagramów).

A. I jeszcze jedno. Jak doczepić lapki?


Z góry dziękuję )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0005.jpg (67,2 KB, 28 załadowań)
__________________
Wszyscy blogują, bloguję i ja!
kalcia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 18:17   #1238
Rubella
Rozeznanie
 
Avatar Rubella
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 820
Dot.: Origami modułowe

królik jest tu
http://stranamasterov.ru/technic/bunny
a łapki tu są takie doklejone (po prostu włożone w szparki)

ale jeżeli, bo tak mi się zdaje, Ty chcesz zrobić raczej takiego co modułowe łapki to mam na blogu instrukcję osiołka i tam jest jak je dołączyć

Edytowane przez Rubella
Czas edycji: 2009-06-21 o 18:19
Rubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 19:36   #1239
mag345
Raczkowanie
 
Avatar mag345
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 36
Dot.: Origami modułowe

Ewcia bardzo dziękuję za pomoc, nie rób sobie kłopotu, tylko baw się dobrze na weselu. Łódź jest trochę dla mnie za daleko, mieszkam w Brzegu na Opolszczyźnie, ale Zygelki propozycja jest mi bliższa, bo to chyba jakieś 150km i mogę być w okolicy, więc jeśli będziesz mogła zerknąć czy mają to bardzo proszę, dziękuję za namiary jakoś się z nimi wtedy dogadam, bo interesuje mnie wi,eksza ilość tych kartek. Baaardzo wam dziękuję dziewczyny za pomoc
mag345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 08:20   #1240
kalcia92
Raczkowanie
 
Avatar kalcia92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Houston, TX
Wiadomości: 170
Dot.: Origami modułowe

Rubella dziękuję bardzo za podpowiedź z tą główką. Mniej więcej tak kombinowałam, ale nie wychodziło. Przysiądę jeszcze raz . Przeglądalam bloga już wcześniej bo myślałam o kłapouchu, ale nie do końca rozumiem diagramy te które wkleiłaś, i te, które były wcześniej podrzucane po chińsku zdaje się. Jeszcze raz dziękuję a efektem końcowym z pewnością się pochwalę )
__________________
Wszyscy blogują, bloguję i ja!
kalcia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 16:36   #1241
zygela
Raczkowanie
 
Avatar zygela
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 35
Dot.: Origami modułowe

Mag byłam, pytałam i oglądałam czarny papier. Jest końcówka serii. Paczka /w paczce jest 500 kartek/ kosztuje 24,85. Jak chcesz więcej to napisz do mnie

Edytowane przez zygela
Czas edycji: 2010-11-13 o 15:11
zygela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-23, 12:23   #1242
Nieniek
Przyczajenie
 
Avatar Nieniek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 10
Dot.: Origami modułowe

już jakiś czas temu stworzyłam żabkę z kapeluszem. potem z resztek z poprzednich figurek powstał chińczyk-grubasek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04569.jpg (140,7 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04573.jpg (142,7 KB, 23 załadowań)
Nieniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 14:51   #1243
myczka
Raczkowanie
 
Avatar myczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 97
Dot.: Origami modułowe

hej, widze ze macie problem z zakupem wybranych kolorow.jesli ktos robi na wieksza skale figurki to rzeczywiscie polecam papier w ryzach, ale calkiem niezlym pomyslem jest zakup bloku rysunkowego z kolorowymi kartkami (dwustronnie kolorowe kartki). Blok formatu A4 kartek jest 20szt tzn-kazdego koloru po dwie kartki -kosztuje okolo 1.70zl . Mysle, ze nie problem o taki blok w hurtowniach papierniczych, czy marketach itp
myczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 17:20   #1244
EwcIaKIcIA
Zakorzenienie
 
Avatar EwcIaKIcIA
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kutno :D
Wiadomości: 5 482
GG do EwcIaKIcIA
Wink Dot.: Origami modułowe

Słuchajcie dziewczynki prosiłabym o pomoc, to sa te łabędzie na wesele, a mozecie mi pomóc i podpowiedziec jak to ładnie zapakowac i moze czyms najpierw spryskac, zeby to było stabilne i sie nie rozleciało przez podróz i pożniej?? chciałam to jakos w celofan zapakowac, tylko nie wiem gdzie go mozna dotac i ja jakos sie do tego nie nadaje... moze robiłyscie juz kiedys cos takiego zeby bylo mocne i sie nie rozleciało podczas podrozy?? POMÓŻCIE!!!
aha i przepraszam,z a takie duze zdjecie, ale nie mam aktualnie programu na komputerze do zmniejszania zdjec,ale tu nie chodzi o zdjecie tylko o pomoc w zapakowaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00509.jpg (157,7 KB, 107 załadowań)
__________________
Zapraszam Serdecznie
Origami

wędrowniczek:
Monika_75>honka'>JaneB>hejasz>Pagata>ewel ika>dagus_gd>poppy>Alexan draM>joanwi>nir>agniesia1 25>Damurek>kaariokaa>JA

Już praawie w domku
EwcIaKIcIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 19:17   #1245
Erhong
Zadomowienie
 
Avatar Erhong
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiadomości: 1 096
Dot.: Origami modułowe

Nieniek, świetna żabka A Chińczyk nie taki znowu gruby, bardzo fajny
Ewciu
, ciężko mi coś doradzić chociaż też miałam ostatnio podobny problem, chciałam wysłać za granicę (przez kogoś, nie pocztą ) ten mój różowy koszyk - ptaka, ale w końcu zrezygnowałam :/ Spryskałam go bezbarwnym lakierem do różnych tworzyw, ale to nic nie dało, dalej się sypał. Może jakiś tradycyjny lakier byłby lepszy, nie wiem czy to jakoś utrwali. A celofan wydaje mi się fajnym pomysłem (czasami można go dostać w niektórych sklepach z prezentami), mogłabyś też wyciąć z jakiejś cienkiej płyty podstawkę, na której by stały. Może na czas podróży dobrze by było wstawić je do jakiegoś pudełka z pociętymi paskami papieru dla ochrony. Z takimi składakami zawsze jest problem
__________________
Zapraszam do siebie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=331934


Edytowane przez Erhong
Czas edycji: 2009-06-23 o 19:20
Erhong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 21:01   #1246
Stoonka
Raczkowanie
 
Avatar Stoonka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 123
GG do Stoonka
Dot.: Origami modułowe

Ewcia, ostatnio miałam podobne zlecenie na zrobienie dekoracji weselnej i zastanawiałam się jak usztywnić łabędzie. Próbowalam spryskać lakierem bezbarwnym, ale nic nie dał poza lekkim połyskiem (fakt nie pryskałam zbyt mocno, żeby nie porobić zacieków) oraz dodatkowo kilka elementów skleiłam Magikiem, co okazało się lepszym pomysłem. Warto łabędzie przymocować do sztywniejszej płyty, wtedy przynajmniej stabilnie się trzymają. Sama musiałam przewieźć autem swoje łąbędzie i były przykryte jedynie folią, bo padało i wiał silny wiatr. A już w sobotę będę dekoracją na weselu i schowkiem na butelki dla Młodych.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01128.jpg (73,2 KB, 197 załadowań)
Stoonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 09:07   #1247
Rubella
Rozeznanie
 
Avatar Rubella
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 820
Dot.: Origami modułowe

w moich łabędziach,które dawałam na śluby sklejałam 3 ostatnie poziomy z brzegu klejem, a potem zawijałam w celofan i obwiązywałam rafią

z tego co wiem nikomu się nie rozpadły i nikt ich nawet nie wyjmował z opakowania, a jazdę samochodem na miejsce wytrzymały
Rubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 09:10   #1248
bejbik88
Przyczajenie
 
Avatar bejbik88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Origami modułowe

witam wszystkich ! wasze dziełaa sąą cudne. bardzo chcialabym sprobowac zrobic cos takiego. więększość na forum ma juz za sobą łabedzia, moze macie jakas stronke z opisem jak sie go sklada. poprzednie linki nie wchodzaa , to chyba dlatego ze byly juz dawno podawanee. prosze o pomoc i gratulujee
bejbik88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 09:56   #1249
Nieniek
Przyczajenie
 
Avatar Nieniek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 10
Dot.: Origami modułowe

http://www.youtube.com/watch?v=lhlyA...rom=PL&index=4 ja zaczynałam od tego-tylko kartki zrobiłam większe, bo A4 dzieliłam na 16 części a nie na 32.chyba że korzystasz z bloczków biurowych do zapisywania notatek-w sumie to naszybsze i najtańsze rozwiązanie to wtedy tniesz je tylko na pół i dalej tak jak jest w instrukcji. ja swojego pierszego łabędzia zrobiłam z mniejszej ilości elementów-w podstawie miał tylko 16 elementów.
Nieniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-24, 13:18   #1250
EwcIaKIcIA
Zakorzenienie
 
Avatar EwcIaKIcIA
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kutno :D
Wiadomości: 5 482
GG do EwcIaKIcIA
Dot.: Origami modułowe

Cytat:
Napisane przez Rubella Pokaż wiadomość
w moich łabędziach,które dawałam na śluby sklejałam 3 ostatnie poziomy z brzegu klejem, a potem zawijałam w celofan i obwiązywałam rafią

z tego co wiem nikomu się nie rozpadły i nikt ich nawet nie wyjmował z opakowania, a jazdę samochodem na miejsce wytrzymały
a gdzie moge dostac celofan?? tez myslalam zeby skleic i to zwlaszcza szyje, bo najbardziej "ruchoma" tylko nie wiem gdzie celofan dostane
__________________
Zapraszam Serdecznie
Origami

wędrowniczek:
Monika_75>honka'>JaneB>hejasz>Pagata>ewel ika>dagus_gd>poppy>Alexan draM>joanwi>nir>agniesia1 25>Damurek>kaariokaa>JA

Już praawie w domku
EwcIaKIcIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 15:46   #1251
Rubella
Rozeznanie
 
Avatar Rubella
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 820
Dot.: Origami modułowe

ja dostałam w kreślarzu, ale jeżeli tam nie znajdziesz to myślę że powinien być tez w kwiaciarni
Rubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 20:33   #1252
EwcIaKIcIA
Zakorzenienie
 
Avatar EwcIaKIcIA
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kutno :D
Wiadomości: 5 482
GG do EwcIaKIcIA
Dot.: Origami modułowe

dzieki pojde sie dowiedziec, myslalam o kwiaciarnii, bo tam kwiaty pakuja przeciez, ale nie wiedziałam czy sprzedaja tez...
__________________
Zapraszam Serdecznie
Origami

wędrowniczek:
Monika_75>honka'>JaneB>hejasz>Pagata>ewel ika>dagus_gd>poppy>Alexan draM>joanwi>nir>agniesia1 25>Damurek>kaariokaa>JA

Już praawie w domku
EwcIaKIcIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 21:20   #1253
Lili40
Zadomowienie
 
Avatar Lili40
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 595
GG do Lili40
Dot.: Origami modułowe

Witam!! Ze ja wcześniej tego wątku nie znalazłam ...pozdrawiam
Lili40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 09:14   #1254
myczka
Raczkowanie
 
Avatar myczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 97
Dot.: Origami modułowe

zajrzalam na blog RUBELLI i tak mi sie spodobal waz,ze postanowilam go miec
myczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 09:31   #1255
myczka
Raczkowanie
 
Avatar myczka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 97
Dot.: Origami modułowe

moze uda mi sie wstawic dobrze fotki...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00538.jpg (29,6 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00539.jpg (34,3 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00540.jpg (33,0 KB, 41 załadowań)
myczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 14:24   #1256
Rubella
Rozeznanie
 
Avatar Rubella
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 820
Dot.: Origami modułowe

piękny
dzięki
Rubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 19:18   #1257
kleku152a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Origami modułowe

Witam wszystkich jestem tu nowy. Zainteresowałem się origami jakiś tydzieńtemu i myśle że dobrze mi idzie. Chciałem Was poprosić o jakieś inny diagramy/ wzory na tego typu origami. Jestem także ciekaw po ile można to sprzedać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 816.jpg (38,1 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 814.jpg (40,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 815.jpg (39,4 KB, 49 załadowań)
kleku152a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 10:42   #1258
Rubella
Rozeznanie
 
Avatar Rubella
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 820
Dot.: Origami modułowe

świetnie Ci idzie, widzę że skorzystałeś z naszej ulubionej rosyjskiej strony

tu też są diagramy z zeskanowanych książek:
http://picasaweb.google.com/fina200/Origami3d#

http://picasaweb.google.com/fina200/Origami3D02#

http://picasaweb.google.com/xepgiay1/3DOrigami_3#

http://picasaweb.google.com/roxwillian/Diagramas02#
Rubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 12:38   #1259
EwcIaKIcIA
Zakorzenienie
 
Avatar EwcIaKIcIA
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kutno :D
Wiadomości: 5 482
GG do EwcIaKIcIA
Smile Dot.: Origami modułowe

Cytat:
Napisane przez myczka Pokaż wiadomość
moze uda mi sie wstawic dobrze fotki...
też sie zamierzam ze zrobieniem tego wza,a le jakos wszystko bym chciała a nic nie robie...

Cytat:
Napisane przez kleku152a Pokaż wiadomość
Witam wszystkich jestem tu nowy. Zainteresowałem się origami jakiś tydzieńtemu i myśle że dobrze mi idzie. Chciałem Was poprosić o jakieś inny diagramy/ wzory na tego typu origami. Jestem także ciekaw po ile można to sprzedać.
Super te prace twoje Jak na początkująego to swietnie ci poszło, ja tam tyle juz w tym siedze i narazie tylko zbieram pomysly i chcialabym to wszystko miec..... ale jakos brakuje i czasu i cierpliwoci troszke... a sprzedac to musisz sam ocenic ile one dla ciebie sa warte....
__________________
Zapraszam Serdecznie
Origami

wędrowniczek:
Monika_75>honka'>JaneB>hejasz>Pagata>ewel ika>dagus_gd>poppy>Alexan draM>joanwi>nir>agniesia1 25>Damurek>kaariokaa>JA

Już praawie w domku
EwcIaKIcIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 12:55   #1260
Klaudia10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 37
Wink Dot.: Origami modułowe

Nie no wasze prace są super!!! Mi i tak się jednak najbardziej podoba klapouchy i tygrysek:p Czy ktoś zrobił, albo zna strony na których jest do nich instrukcja? Instrukcję Rubelli już widziałam... jest fajna i napewno mi się przyda, ale może ktoś ma jeszcze jakieś inne;p

A oto moje prace:
Bałwanek "Henryczek" , piesek, lilia wodna i wazonik (z papierowymi różami)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0191.jpg (134,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie037.jpg (138,7 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0211.jpg (135,1 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie066.jpg (126,5 KB, 43 załadowań)
Klaudia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-05 08:05:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.