Wykroje dla lalek - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-01, 12:40   #511
Emanuella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: Wykroje dla lalek

Wszystko super, ale sweterek jest rewelacyjny. Strasznie mi się podoba. Wcale nie wygląda na pierwsze.
Emanuella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 18:17   #512
ewa_sz24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 28
Dot.: Wykroje dla lalek

No brawo, brawo dziewczyny, piękne piękności. Nawiasem mówiąc ja też zaczynam chorować na Tonnerkę, ale nie mam męża więc chyba będę musiala sama zadziałać
ewa_sz24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 19:01   #513
Emanuella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: Wykroje dla lalek

Najwspanialsza lalka na świecie. Tzn, nigdy nie miałam lepszej.
Emanuella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 22:05   #514
smok-kati
Raczkowanie
 
Avatar smok-kati
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 106
Dot.: Wykroje dla lalek

no i zrobiłam jeszcze jeden komplecik generalnie to nie temat szydełkowy ale to nadal lalki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1042a.jpg (25,6 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1043a.jpg (40,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_1044a.jpg (43,9 KB, 12 załadowań)
__________________
Kasia
smok-kati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 22:40   #515
Siencja
Przyczajenie
 
Avatar Siencja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Wykroje dla lalek

Witam, obserwuję watek podziwiam kunszt (ubranka sa po prostu REWELACYJNE!!) i... kusi mnie zrobienie czegoś dla Borna córci, ale... mam mały problem z maszyna do szycia i w ogóle igłą to ja się nie za dobrze znam. Prędzej druty i szydełko chociaż tez jestem początkująca. Dlatego mam pytanie czy macie może w swoich skarbach wzory na dziergane ubranka dla baby borna? Przeszukałam cały watek i znalazłam linki tylko do szycia, a te co były w gazetkach to dla mnie czarna magia bo języka ni w ząb nie łapię. Czy ktoś ma to może przetłumaczone, albo coś innego? Chociaż ze dwa ubranka...
Może już były linki do polskich stron wklejane, ale niestety niektóre strony nie chcą się otwierać. Będę wdzięczna za cokolwiek, bo az mnie świerzbi ręka do szydełka a tak z głowy to jeszcze nie umiem.
Na razie udało mi się zrobić czapeczkę z prostokąta (taka z dwoma rogami) i szaliczek. próbuję wymyślić jakis sweterek ale chyba to co mam na drutach zostanie jednak kolejną czapką. )))
Oj, rozpisałam się ale to przez was, bo się naoglądalam tych cudowności i mnie wzięło na robienie.
Pozdrawiam,
Siencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 21:25   #516
smok-kati
Raczkowanie
 
Avatar smok-kati
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 106
Dot.: Wykroje dla lalek

Nie mam gotowego wzoru ale zliczyłam ci oczka w sweterku który robiłam dla lalki Agatka ma ok. 40 cm - sweterek zrobiony z cienkiej wełenki dla dzieci nabierasz 40 oczek trzy rzędy przerabiasz (lub pięć) na przemian prawo lewo - to ściągacz, potem wszystko na prawo aż do podkroju szyi (u mnie było to 38 rzędów bez ściągacza), potem w środku zamykasz 4 oczka, potem po 1 oczku lub 2 oczka w każdym rzędzie aż będziesz miała ramię na 10 oczek, jeżeli w pierwszym czyli w 39 rzędzie zamkniesz 4 a potem po 1 w każdym rzędzie da to ci dodatkowych 10 rzędów a tym samym powinnaś dojść do końca ramienia. Tył robisz tak samo tylko że podkrój robisz płytszy czyli jakieś cztery trzy rzędy przed końcem zbierasz wszystkie 20 oczek tak by zostało po 10 na każde ramię. Potem jedno ramię zszywam, dorabiam ściągacz oczka narzucając tak by zwęzić trochę podcięcie na szyję (czyli oczko nie w każdej dziurce tylko co drugą trzecią) - ściągacz przy szyi może być taki sam jak na dole lub węższy np. jeżeli robiłaś na dole 5 rzędów to przy szyi może być 3 rzędy, zamykam trochę ciaśniej to ładniej układa ściągacz, drugie ramię po zrobieniu ściągacza przy szyi tylko lekko łączę by móc nabrać oczka do rękawa. Oczka do rękawa nabieram po 20 z każdej strony szwu, czyli łącznie 40, robię tak długo aż będzie odpowiedni do długości ręki lalki - u mnie to było 22 rzędy, potem zwężałam rękaw poprzez przerabianie razem co któregoś oczka tak by zostało parzyście - zmniejszyłam liczbę oczek do 26. Znów zrobiłam ściągacz 3 rzędy i zamknęłam oczka. Jak zrobiłam ściągacz przy szyi to na jednym ramieniu tam gdzie miało być zapięcię dorobiłam jakiś 1 cm - taką klapkę by móc zrobić zapięcie na guziki. Potem zszyłam rękawy i boki, dorobiłam szydełkiem pętelki na klapce doszyłam guziki i gotowe. Najlepiej zrobić pierwszy sweterek i spisywać na kartce co i jak, przymierzając w trakcie pracy do lalki. Bo wzór sam w sobie to jedno ale do tego trzeba dołożyć grubość wełny, rodzaj drutów oraz jak luźne oczka ktoś robi. Ja najczęściej tak robię, metodą przymiarki, jak już mi jeden wyjście to mam podstawy by coś robić. Nie jest to cudo co ci opisałam ale może ci coś pomoże. Ten sweterek gdzieś powinien być na tym wątku taki jasnoróżowy bez wzorów, całkiem gładki. Powodzenia i próbuj
__________________
Kasia

Edytowane przez smok-kati
Czas edycji: 2009-03-22 o 21:31
smok-kati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 15:13   #517
Loreen
Zadomowienie
 
Avatar Loreen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)
Wiadomości: 1 124
Dot.: Wykroje dla lalek

Tutaj takie śliczności...a ja mam zastój i brak czasu.....
__________________
MÓJ BLOG O LALKACH
BLOG ROBÓTKOWY

Moje topiki na Wizażu:
SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE I TONNER

Należę do Polskiego (zamkniętego) Forum Lalek DollPlaza


Konsultantka AVON od 2000 roku do dziś
Loreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 06:08   #518
Siencja
Przyczajenie
 
Avatar Siencja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Wykroje dla lalek

Smok-Kati wielkie dzięki. Ja w międzyczasie przymierzyłam sie do sukienki i o dziwo cos mi z tego wyszło chociaz nie tak jak mialam w głowie. Jak zrobię zdjęcie to zamieszczę,a teraz spróbuje ten sweterek zrobić.
Dziękuje jeszcze raz.

zgrałam zdjecia, oto moja piewsza z zyciu kiecka. W sumie drugie ciut wieksze dzieło. Wyszła mi troche za szeroka bo najpierw mierzyłam do sukienki ktora juz lalka ma, ale ze sukienka szyta na maszynie to mi się troche rozjechało. Dlatego jest pasek.
W tej chwili to największy problem sprawia mi oszacowanie ile wełny jeszcze potrzebuję i czy to co mam to mi starczy...
DSCN8031.jpg

DSCN8028.jpg

DSCN8030.jpg

No to czekam na opinie.

Edytowane przez Siencja
Czas edycji: 2009-03-27 o 17:54 Powód: dodanie zdjec
Siencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 16:02   #519
myszkulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 57
Dot.: Wykroje dla lalek

ma ktos jeszcze jakies przyklady kapeluszy i bucikow dla barbie?

dziewczyny podziwiam Wasz talent!
myszkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 19:19   #520
smok-kati
Raczkowanie
 
Avatar smok-kati
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 106
Dot.: Wykroje dla lalek

a to moje ostatnie dzieło - sukienka na zamówienie złożone przez córkę, suknia ślubna, szyta całkowicie ręcznie - znowu na urlopie skończona przed chwilą jeszcze muszę welon dorobić zdjęcia nie są najlepszej jakości jak zrobię lepsze to wkleję na nowo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2596a1.jpg (18,8 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2597a1.jpg (19,4 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2598a1.jpg (25,2 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2599a1.jpg (17,4 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2602a1.jpg (17,8 KB, 59 załadowań)
__________________
Kasia
smok-kati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 20:13   #521
ewa_sz24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 28
Dot.: Wykroje dla lalek

Slicznie ślicznie, gratuluję. Motywuje mnie to do ponownego szycia, bo to już rok mija jak nic nie uszyłam
ewa_sz24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-25, 23:29   #522
Yours_Fairy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wykroje dla lalek

Witam Szanowne Panie!
W poszukiwaniu wykrojów dla Tonner trafiłam na to Forum do tego tematu. Przeanalizowałam temat od dechy do dechy. Jeśli napiszę, że stroje wykonywane przez Was są fenomenalne, to nie będę oryginalna. Prawda jest taka, że każdej z Was należą olbrzymie za talenty, wykonanie i pomysły.
Sama szyję od wielu lat. Głównie ubrana dla Barbie dla młodszej siostry. Nie ukrywam jednak, że zawsze sprawiało mi to olbrzymią frajdę. Wykroje z których korzystałam podczas szycia pochodziły ze starej wersji gry na PC "Barbie - Kreatorka Mody". Jeśli tylko ją znajdę wydrukuję je, zeskanuję i wrzucę dla zainteresowanych. Były tam wykroje na wszystko od bluzek po suknie ślubne. Bajecznie proste
Jednocześnie zwracam się do Pań z prośbą. Urzeczona lalkami Tonner zakupiłam jedną i właśnie oczekuję na listonosza. Dokonując zakupu poczułam się jak mała dziewczynka. Już nie mogę się jej doczekać. Chciałabym rozpocząć szycie lub dzierganie poszukuję jednak podstawowych wzorów. Chciałabym uszyć podstawową "szafę": bluzki, koszulki, spódnice, płaszcz, kurtkę może żakiet i spodnie. Na cienkich drutach lub na szydełku chciałabym zrobić bezrękawnik z golfem - widziałam gdzieś taki i się zakochałam Proszę więc Szanowne Panie o pomoc za którą będę niezwykle wdzięczna.
Część umieszczonych przez Panie linków nie działa - z różnych względów - co prawie doprowadziło mnie do łez, bo niesamowicie "nakręciły" mnie Wasze prace. Dlatego wręcz błagam o pomoc.
Mój e-mail: yours.fairy@gmail.com
Jeszcze raz dziękuję
Yours_Fairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 07:55   #523
Loreen
Zadomowienie
 
Avatar Loreen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)
Wiadomości: 1 124
Dot.: Wykroje dla lalek

Wrzuciłam na mojego Chomika wykroje dla Tonner. Znajdziecie tam również dużo skanów wykrojów dla lalek Barbie : SZUKAJ CHOMIKA Loreen
__________________
MÓJ BLOG O LALKACH
BLOG ROBÓTKOWY

Moje topiki na Wizażu:
SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE I TONNER

Należę do Polskiego (zamkniętego) Forum Lalek DollPlaza


Konsultantka AVON od 2000 roku do dziś

Edytowane przez Loreen
Czas edycji: 2009-12-15 o 09:14
Loreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 19:11   #524
ewa_sz24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 28
Dot.: Wykroje dla lalek

Ja mam trochę wykrojów dla TONNEREK, ale niestety nie sa to wykroje podstaowe, raczej suknie wieczorowe.
ewa_sz24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 21:48   #525
smok-kati
Raczkowanie
 
Avatar smok-kati
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 106
Dot.: Wykroje dla lalek

ja niestety nie mam wykrojów dla Tonerek bo nie mam jeszcze Tonerki
__________________
Kasia
smok-kati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 19:22   #526
ktos-ktos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 15
Dot.: Wykroje dla lalek

Wizażanki, jesteście świetne, wykroje są niesamowite!
ktos-ktos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 00:32   #527
moniaaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Cool Dot.: Wykroje dla lalek

Witajcie jestem tu nowa ale od jakiegos zasu przeglądam forum .Ja w wolnych chwilach też szyję dlalal ale niestety czasu mam mało małe dzieciątko mam i nie zawsze dajemi cos zrobic juz stworzyłam komplecik tylko nie mam czasu go wrzucic ale jak znajdę chwilę to też sie pochwalę .A wasze kreacje są super
moniaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 09:35   #528
naamahia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Wykroje dla lalek

Dużo wykrojów z serii Andrea jest tu http://www.kodges.ru/17522-andrea-kreativ-504.html Jest to większy zasób niż ten podany przez Was, ogólnie wykroje oraz inne robótki ręczne nie tylko dla lalek ale i dla dzieci i dla nas itp są tu: http://www.kodges.ru/hobbi/shite/page/1/ Większość po rosyjsku ale nie sądzę by to był jakiś problem
naamahia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 09:19   #529
jotka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Wykroje dla lalek

Cytat:
Napisane przez salamanka77 Pokaż wiadomość
Hehe popatrz wyzej - dodałam wykroje dla BABY BORN )))
Cytat:
Napisane przez kajasia222 Pokaż wiadomość
Podciagam wątek jestem w trakcie szycia ubranek dla Zuzi ulubionej przytulanki mojej siostrzenicy i mam tyle co wymyslilam z glowy a więcej by sie przydało
Pozdrawiam!
Jestem babcią prawie 5 letniej Martynki. Szyję jej ubranka dla lalki BABY BORN. Mam z tym lekki problem. Mam prośbę o podzielenie się wykrojami. Chciałabym zdążyć z uszyciem przed świętami. Będę wdzięczna za każdy wykrój.
jotka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 13:01   #530
ewa_sz24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 28
Dot.: Wykroje dla lalek

jotka2
ten link już gdzieś jest na forum, ale proszę bardzo jeszcze raz. Sama szyłam dla jednej lali z tych wykrojów, jedyna wada to, że rozmaiar nie pasował więc musialam sama powiększać.
http://community.webshots.com/user/bestemor_
ewa_sz24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 08:09   #531
naamahia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Wykroje dla lalek

Dużo wykrojów dla baby Born jest w tych linkach co podałam seria Andrea .
naamahia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 23:56   #532
uff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Unhappy Dot.: Wykroje dla lalek

Cytat:
Napisane przez salamanka77 Pokaż wiadomość
Hehe popatrz wyzej - dodałam wykroje dla BABY BORN )))
Nie ma ,nie ma starałam się wszystko przejrzeć ale nic nie znalazłam ,albo coś mi się nie otwiera ,albo nic nie jaże.Czy mogę prosić o kawę na ławę i pójście na łatwiznę bo trochę mam dość tych poszukiwań.Potrzebuję choć jeden szablon ,najlepiej jakieś śpioch,aby bylo dokładnie(bo pomysły są).Sama nie posiadam lalki i nie mam jak przymierzać,szyję dla chrześnicy.Ale jakoś ciężko idzie,a jak jeszcze się tu naoglądałam takich cudów to wpadnę w depresje.szacune czek
uff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 16:00   #533
suzimuzi
Przyczajenie
 
Avatar suzimuzi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Abu Dhabi
Wiadomości: 25
Wyślij wiadomość przez MSN do suzimuzi
Question Dot.: Wykroje dla lalek

Hej dziewczyny! Jestem pod wrazeniem. Stroje sa cudne.
Ja wlasnie siadam do mojej pierwszej w zyciu maszyny i szczytem ambicji na razie sa poduszki dla misiow moich dziewczynek. One jednak pytaja czy nie zrobilabym spodenek i bluzeczek dla ich misiow.
Czy macie moze wykroje ubranek dla misiow? Niezbyt trudne.
Z gory dziekuje.
Suzi
suzimuzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 07:33   #534
naamahia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: Wykroje dla lalek

Do większości tych wykrojów trzeba mieć po prostu odpowiedni program bez platyny bez problemu do znalezienia w necie przeglaarka formatu dvju działa na takich samych zasadach jak ta do czytania pdf pliki w tym formacie po prostu maja lepsza jakość a zajmują mniej miejsca przeglądarkę można ściągnąć tu http://www.instalki.pl/programy/down...ser_Plugin.php

Co do misiów wydaje mi się że wystarczą wykroje takie jak dla baby born tylko ewentualnie zmodyfikować długość czy szerokość wykroju. Musisz zdobyć wymiary Misiaków.
naamahia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 18:05   #535
uff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Wykroje dla lalek

Cytat:
Napisane przez ADREMIMA Pokaż wiadomość
Znalazłam takie wykroje w sam raz na lalki szmacianki
to za leży jakie duże te misie ,ale znalazłam takie są jeszcze jakieś na lalki szmacianki jak znajdę to za łącze jak mi się uda ,ponieważ kolejny raz przeglądam za wykrojami na baby born

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Ikonki załączonych zdjęć


Cytat:
Napisane przez ADREMIMA Pokaż wiadomość
Znalazłam takie wykroje w sam raz na lalki szmacianki


To zależ jak duże te misie,gdzieś widziałam jeszcze na lalki szmacianki ,jak znajdę to postaram się wkleić,ponieważ kolejny raz przeglądam za lalką baby born.Może się przyda i choć jedna osoba bedzie zadowolona.

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

No właśnie ,i tak jak ja coś chce zrobić. Nie mam wprawy, i z komputerem to ja nie bardzo zapanbrat,i ciekawe dlaczego wykroje np. dla BARBIE się da z kopiować a akurat to co chcę nie,gdybym to wszystko umiała to bym nie prosiła o pomoc!

Edytowane przez uff
Czas edycji: 2010-01-05 o 18:18
uff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 22:32   #536
uff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Wykroje dla lalek

c.d. Ikonki załączonych zdjęć









Cytat:
Napisane przez ADREMIMA Pokaż wiadomość
c.d.


---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

te lale szmaciane znalazłam ,nie wychodzi mi to tak jak bym chciała dle się otwiera i może coś się da z tego zrobić
Ikonki załączonych zdjęć

onki załączonych zdjęć





Edytowane przez uff
Czas edycji: 2010-01-05 o 22:36
uff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 04:34   #537
suzimuzi
Przyczajenie
 
Avatar suzimuzi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Abu Dhabi
Wiadomości: 25
Wyślij wiadomość przez MSN do suzimuzi
Dot.: Wykroje dla lalek

Dziekuje Wam dziewczyny. Jak mi sie juz uda cos uszyc to tez wrzuce zdjecia.
Misie sa malutkie i nie proporcjonalne.
suzimuzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 19:13   #538
sofieta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Wykroje dla lalek

witaj Loreen,
bylam no Twoim chomiku, ale nie znam hasla i nie moge niczego potpatrzec. Bardzo prosze o pomoc!
sofieta
sofieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 00:59   #539
marraf_2005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Wykroje dla lalek

a ja jestem całkiem nowa i nie dałam jeszcze rady przekopać się przez tę skarbnicę wiedzy... poszukuję pomysłu na nosidełko (takie na plecy, albo noszone jak torebka "na bok") dla lalki chou chou
Pozdrawiam
marraf_2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 11:53   #540
smakambrozji
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Wykroje dla lalek

http://photo.163.com/photo/wenwen_mm...&p=1&n=33&cp=1
smakambrozji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-24 08:57:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.