Brak znajomych, jaki powód? - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-11, 20:39   #691
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

Cytat:
Napisane przez _abigail_ Pokaż wiadomość
A ja mam zupełnie inaczej. Jestem właśnie wesołą otwartą dziewczyną, ogólnie mam sporo znajomych i chętnie nawiązuje nowe znajomości. A mimo to też czuje sie sama. Zawsze to ja musze sie odezwac do kogoś czy chce gdzieś iść, mi nigdy nikt tego nie proponuje. Teraz kiedy są wakacje i mam mase czasu to żywcem nie mam z nikim gdzie wyjsć. Sama nie wiem dlaczego sie tak dzieje. Mam mase znajomych a tak naprawde nie mam żadnych...
Moze to byc tak, ze kiedys znajomym odmowilas wspolnego wyjscia i teraz nie pytaja sie, bo boja sie znow Twojej odmowy sama wiem po sobie, ze jak ktos mi odmowil to drugi raz ciezko jest sie spytac. Jesli masz na prawde ochote z nimi gdzies wyjsc to smialo sama proponuj. Wiem, ze to tak glupio, ze ciagle Ty, ale po czasie moze oni zaczna, probowa warto
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 20:40   #692
Stu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

Bleeee,
Jeżeli jest Ci głupio się zapytać czy możesz iść z nimi, to powiedz swojemu kumplowi, że masz wolny wieczór czas, i jeżeli masz jakieś plany, to chętnie byś się przyłaczył, albo powiedz po prostu, że otwierasz się na nowych ludzi, i chętnie byś wypadł gdzieś w towarzystwie nowym.
Jest to całkowicie, tylko nie rób tego na zasadzie "mogę iść z Wami, bo nie mam znajomych, proszę?";-)

Samotny,
Wydaję mi się, że jeżeli nabierzesz wprawy w rozmawianiu z ludźmi, to Twoje obawy przejdą.
Zgadzam się. Często w takim gronie tematy rozmów wydają się obce. Stań się aktywnym słuchaczem Słuchaj, i angażuj się w rozmowę emocjonalnie. Zadawaj pytania, podkreślaj emocje, "naprawdę?", "niedowiary", "co wtedy czułeś", "nie no gdyby mi się to zdarzyło to bym chyba się zapadł pod ziemie", "co wtedy czułeś", "wow, musieliście się super bawić", i masa innych pytań, zdań, po przez, które możesz brać aktywny udział w dyskusji, nawet wtedy kiedy temat jest Tobie obcy.
Czasami po, po takim zdaniu, możesz dodać, że zdarzyło Ci się coś podobnego w życiu i zrobić krótką historyjkę.

Poza tym, jak zaczniesz się z nimi trzymać, to i Ty będziesz miał wspólne historyjki.

JA uwielbiam poznawać nowych ludzi, i robię to nieustannie. Jest to dla mnie naprawdę, ekscytujące i dużo ciekawsze niż oglądanie telewizji. Można się tyle ciekawych rzeczy dowiedzieć, i tyle razem przeżyć. Interakcję z innymi ludźmi jest jedną z moim ulubionych rzeczy w życiu, łącznie z podróżami;-)
Stu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 20:44   #693
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

ja też nie mam znajomych...i to chyba z wyboru. Mieszkam na obrzeżach miasta i w okolicy nie miałam rówieśników. Przebywałam z rodzeństwem. przedszkole i szkoła podstawowa była jakieś 4 km od domu, w innym rejonie więc spotykaliśmy się tylko w szkole. Skończyła się szkoła skończyły się znajomości. Szkoła srednia była super, fantastyczni ludzie ale znowu koniec szkoły i wszyscy wybyli w swoją stronę. Na studiach było tak, ze znajomi byli wtedy jak coś potrzebowali...następne studia moze lepsze relacje. Wspólne wyjścia, fantastyczne spędzony czas ale też studia się skończyły i każdy w swoją stronę. Ludzie odzywają sie raz na kilka lat, czasem cześć na ulicy. Bardzo mnie rozczarowała spora grupa moich znajomych i całkowicie się odizolowałam. Zawsze wszystkim pomagałam, wysłuchałam, doradzałam...a jak już nikomu nie byłam potrzebna to koniec...stąd z wyboru została mi tylko rodzina.
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 20:48   #694
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

Cytat:
Napisane przez _abigail_ Pokaż wiadomość
A ja mam zupełnie inaczej. Jestem właśnie wesołą otwartą dziewczyną, ogólnie mam sporo znajomych i chętnie nawiązuje nowe znajomości. A mimo to też czuje sie sama. Zawsze to ja musze sie odezwac do kogoś czy chce gdzieś iść, mi nigdy nikt tego nie proponuje. Teraz kiedy są wakacje i mam mase czasu to żywcem nie mam z nikim gdzie wyjsć. Sama nie wiem dlaczego sie tak dzieje. Mam mase znajomych a tak naprawde nie mam żadnych...
Ale właśnie większość osób z tego watku tak ma. Są wesołymi otwartymi ludźmi.
Nie jesteś sama.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 22:49   #695
Kiti
Raczkowanie
 
Avatar Kiti
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 458
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

jestem z Krakowa,ale nie z Nowej Huty jednak znam stamtąd kilka pozytywnych osób,które z żulami nie mają nic wspólnego,wręcz przeciwnie : >więc nie róbmy z niej jakiejś mrocznej dzielnicy .Samotny18 a może zapiszesz się na jakieś kursy?masz zamiar pójść na studia?bo jesli tak,to tam na pewno poznasz jakieś nowe osoby.Jasne niektórzy swoje paczki mają już od podstawówki,niektórzy od gimnazjum,inni od liceum,ale jeszcze inni od studiów lub dopiero od momentu pójścia do pracy,więc na to nigdy nie jest za późno.Ja sama nie mam jeszcze stałej paczki,stałej grupy i nie wiem czy w najbliższym czasie będą takową miała,bo trochę taka za mnie chorągiewka,jescze nie wiem gdzie mnie wywieje,gdzie osiądę na stałe(chciaż Kraków to moje ukochane,rodzinne miasto).Owszem znajomych mam,ale żeby się ugadać jakąs większą grupą na wypad do knajpy to często graniczy z cudem.Wszyscy są zajęci,zawsze komuś coś wypadnie.Poza tym ja jeszcze swojego miejsca nie znalazłam

Samotny będzie dobrze,tylko trzeba coś zrobić w tym kierunku.W Krakowie np.jest prowadzone mnóstwo warsztatów dla młodych ludzi.
__________________
http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/


pomóż,nic Cię to nie kosztuje

Edytowane przez Kiti
Czas edycji: 2009-07-11 o 22:50
Kiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 11:25   #696
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

Cytat:
Napisane przez Wenila Pokaż wiadomość
ja też nie mam znajomych...i to chyba z wyboru. Mieszkam na obrzeżach miasta i w okolicy nie miałam rówieśników. Przebywałam z rodzeństwem. przedszkole i szkoła podstawowa była jakieś 4 km od domu, w innym rejonie więc spotykaliśmy się tylko w szkole. Skończyła się szkoła skończyły się znajomości. Szkoła srednia była super, fantastyczni ludzie ale znowu koniec szkoły i wszyscy wybyli w swoją stronę. Na studiach było tak, ze znajomi byli wtedy jak coś potrzebowali...następne studia moze lepsze relacje. Wspólne wyjścia, fantastyczne spędzony czas ale też studia się skończyły i każdy w swoją stronę. Ludzie odzywają sie raz na kilka lat, czasem cześć na ulicy. Bardzo mnie rozczarowała spora grupa moich znajomych i całkowicie się odizolowałam. Zawsze wszystkim pomagałam, wysłuchałam, doradzałam...a jak już nikomu nie byłam potrzebna to koniec...stąd z wyboru została mi tylko rodzina.
Skoro wczesniej z paczka dobrze sie uklado moze warto sie samemu do nich odezwac. Ot po prostu spytac co u nich itp? albo spotykajac na ulicy nie ograniczac sie tylko do "czesc"?Wiem, ze latwo sie mowi ale sprobowac zawsze warto
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 11:56   #697
Magik81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 51
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

Samotny w każdym mieście czy dzielnicy można dostać porządnie w pape czy to Nowa Huta czy to inne mniejsze miasto lub osiedle... i też nie można życ jakimś stereotypem bo kiedyś tam naprawde było możę niebezpiecznie ale czasy się także zmieniają a jeśli będziesz tam na wszystkich patrzył jak na bandziorów i na żuli pijaków czy ćpunów to napewno żadnych znajomości nie znajdziesz a także trzeba pamiętać że pozory często mylą i jak się pozna człowieka to może nie jest pijakiem czy kimś tylko poprostu osobą która lubi się bawić (choć nie zawsze to takie ładne i kolorowe jest) Moim zdaniem skoro nie masz problemów z nawiązywaniem kontkaków z dziewczynami to także pewnie nie masz problemów z ogólną komunikacją ... Wieć uważam że powinieneś poprostu przybić pare razy do kumpli a oni potem już sami będą Cie zabierać na imprezy nie imprezy spotkania itp... a alkochol to naprawde nie jest zło i czasem tez mozna sobie pozowlić na troszke więcej )
Magik81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 13:03   #698
_abigail_
Raczkowanie
 
Avatar _abigail_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 178
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Moze to byc tak, ze kiedys znajomym odmowilas wspolnego wyjscia i teraz nie pytaja sie, bo boja sie znow Twojej odmowy sama wiem po sobie, ze jak ktos mi odmowil to drugi raz ciezko jest sie spytac. Jesli masz na prawde ochote z nimi gdzies wyjsc to smialo sama proponuj. Wiem, ze to tak glupio, ze ciagle Ty, ale po czasie moze oni zaczna, probowa warto
No wlasnie ze nie odmawialam, ja bardzo lubie spotykac sie z innymi wiec to napewno nie jest powód. Sama nie wiem dlaczego tak jest, zawsze jak jakas impreza czy wspolne wyjscie to jak sie sama nie wprosze to raczej nie jestem nigdzie zapraszana...
__________________
...but I'm a supergirl, and supergirls don't cry !


Am I bright enough to shine in your spaces ?
_abigail_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 13:50   #699
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Skoro wczesniej z paczka dobrze sie uklado moze warto sie samemu do nich odezwac. Ot po prostu spytac co u nich itp? albo spotykajac na ulicy nie ograniczac sie tylko do "czesc"?Wiem, ze latwo sie mowi ale sprobowac zawsze warto
Niestety większość ludzi nie mieszka w moim mieście a ci co zostali to już mają swoje rodziny więc różnie z wolnym czasem bywa
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 14:52   #700
Samotny18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 140
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

Cytat:
Napisane przez Stu Pokaż wiadomość

Samotny,
Wydaję mi się, że jeżeli nabierzesz wprawy w rozmawianiu z ludźmi, to Twoje obawy przejdą.
Zgadzam się. Często w takim gronie tematy rozmów wydają się obce. Stań się aktywnym słuchaczem Słuchaj, i angażuj się w rozmowę emocjonalnie. Zadawaj pytania, podkreślaj emocje, "naprawdę?", "niedowiary", "co wtedy czułeś", "nie no gdyby mi się to zdarzyło to bym chyba się zapadł pod ziemie", "co wtedy czułeś", "wow, musieliście się super bawić", i masa innych pytań, zdań, po przez, które możesz brać aktywny udział w dyskusji, nawet wtedy kiedy temat jest Tobie obcy.
Czasami po, po takim zdaniu, możesz dodać, że zdarzyło Ci się coś podobnego w życiu i zrobić krótką historyjkę.

Poza tym, jak zaczniesz się z nimi trzymać, to i Ty będziesz miał wspólne historyjki.

Masz rację ale to nie tak łatwe jak się wydaję. Teraz większość ludzi trzyma się w ścisłych grupach. Może mam pecha do takich ludzi ale każdy ma swoje grupy od podstawówki i poporstu mają miliony tematów do rozmowy.


A co do nowej Huty to nie ejst to przereklamowane. Pospacerujcie sobie po osiedlach to zobaczycie. Chodzenie po nie swoim osiedlu może sie źle skończyć. Rozdawałem ulotki po innych osiedlach i raczej dziękuje za taką robotę. Uratował mnie fakt że miałem ulotki ale jakbym ich nie miał to by nie było za miło.


Ile bym dał żeby się gdzieś spokojnie na wsi urodzić;/
Samotny18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 15:48   #701
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

Cytat:
Napisane przez Samotny18 Pokaż wiadomość
Ile bym dał żeby się gdzieś spokojnie na wsi urodzić;/
Wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma na wsi tez pieknie nie jest
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 16:12   #702
Samotny18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 140
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

Na wsi jest elegancko. Wiesjkie imprezy, wiejskie bójki. Też można zdrowo oberwać ale nikt nikogo nie zabije;] mam babcie na wsi tyle że nie mam żadnego kuzynowstwa w swoim wiku i też ciężko o nowe znajomośći;/;/

i tak rzadko korzzystam z udogodnień miasta;]
Samotny18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 17:48   #703
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

Cytat:
Napisane przez Samotny18 Pokaż wiadomość
Na wsi jest elegancko. Wiesjkie imprezy, wiejskie bójki. Też można zdrowo oberwać ale nikt nikogo nie zabije;] mam babcie na wsi tyle że nie mam żadnego kuzynowstwa w swoim wiku i też ciężko o nowe znajomośći;/;/

i tak rzadko korzzystam z udogodnień miasta;]
Ale nie na każdej wsi tak jest to co, ze kuzynostwo nie w Twoim wikeu, jesli to tylko roznica kilku lat warto sie z nimi wybrac. Najpierw poznasz jedna nowa osobe potem druga, trzecia, a potem to juz kwestia czy bedziesz chcial ta znajomosc utrzymac czy nie...
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 18:53   #704
Samotny18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 140
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Ale nie na każdej wsi tak jest to co, ze kuzynostwo nie w Twoim wikeu, jesli to tylko roznica kilku lat warto sie z nimi wybrac. Najpierw poznasz jedna nowa osobe potem druga, trzecia, a potem to juz kwestia czy bedziesz chcial ta znajomosc utrzymac czy nie...

9,10 i 13 lat więc niestety już w tym wypadku duża różnica poglądów... Pamiętam jak kuzynki jak miały 18/19 chodziły po wsi z jakimiś chłopakami no ale były we 2;] poznały 1, 2 i poszło. Ale we 2 i ładnym dziewczyną jest dużo łatwiej;]
Samotny18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 20:04   #705
Magik81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 51
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

Co do wiejskich zabaw to nie wiem czy są takie lajtowe Bo sztachetą też można dostać Ale widzisz wszędzie można dostać po pysku... W Lublinie we Wrocławiu w Krakowie w Puławach w Gdańsku i na wsi też na dyskotece można zarobić... Wyjdź do ludzi na początku czasem poprostu wystarczy być.... a potem same tematy wam przyjdą
Magik81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 20:16   #706
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

Cytat:
Napisane przez Samotny18 Pokaż wiadomość
9,10 i 13 lat więc niestety już w tym wypadku duża różnica poglądów... Pamiętam jak kuzynki jak miały 18/19 chodziły po wsi z jakimiś chłopakami no ale były we 2;] poznały 1, 2 i poszło. Ale we 2 i ładnym dziewczyną jest dużo łatwiej;]
Bez marudzenia prosze i do ludzi

Cytat:
Napisane przez Magik81 Pokaż wiadomość
Co do wiejskich zabaw to nie wiem czy są takie lajtowe Bo sztachetą też można dostać A
Albo wyjsc z bronami w plecach
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 22:24   #707
Magik81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 51
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

na wsi to lepiej przemycić widły ;D ale wiadomo co miejsce to obyczaj :P
Magik81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 08:44   #708
lady1717
Raczkowanie
 
Avatar lady1717
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 109
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

.

Edytowane przez lady1717
Czas edycji: 2010-08-19 o 22:23
lady1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 11:19   #709
madeleine1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

Czytam, czytam te posty i większość odpowiada mojej sytuacji Tragedia, tymbardziej, że teraz są wakajce, a ja siedzę sobie sama w domu... Nie jestem osobą bardzo bardzo nieśmiałą i na przykład na uczelni mam dużo znajomych, wszyscy się lubimy, dużo gadamy itp ale gdy chodzi o wyjście gdzieś po zajęciach jest już gorzej. Każdy ma swoich znajomych i z nimi chodzi na imprezy, a ja zostaję wtedy sama. Powinnam się cieszyć teraz z wakacji, ale niestety nie mam z kim. Myślałam, że jak pójdę na studia wszytsko się zmieni, poznam super ludzi, znajdę w końcu przyjaciół, a tu nic...Próbowałam też odnowić stare znajmośći z gimnazjum czy liceum, ale po jednym spoktaniu znowu było to samo, każdy zajęty, nie ma czasu, albo ma tylko dla swoich znajomych. A nie chcę się narzucać. Ja już nie wiem co ze mną jest nie tak:/
madeleine1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-13, 21:52   #710
Samotny18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 140
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

Cytat:
Napisane przez lady1717 Pokaż wiadomość
Mam w sumie calkiem podobnie.. Tyle, że ja nie mieszkam w mieście.
Czuję bezsens i pustkę. wolny czas spędzam najczęściej sama przed kompem, slucham muzyki, bo co niby mozna tu lepszego robić, nie ma gdzie wyjsc, ani nic, ani nawet z kim... , czasem udaje mi się gdzieś wyciągnąc jakąs koleżankę, ale to i tak rzadko... one mają swoje sprawy, itd. Nikt nie ma dla mnie czasu, każdy jest dobry tylko kiedy ma w tym jakiś interes, a potem olewa.
w podst i gim byla masakra, kl byla cholernie podzielona, (i gim i podst mialam ta sama kl, te same osoby...) no w kazdym razie nie z amila atmosferka byla... w lo jest lepiej, ale i tak kl jest podzielona...

Hmmm.... Ja wcześniej nigdy o tym nie myślałem. Dotarło to do mnie gdy wyzdrowiałem an tyle żeby fukncjonować ale nie na tyle żeby uprawiać sport. Zawsze jak mi sie nudziło to rower i 100 km i cały dzień nawet w samotnosci fajnie miał. Albo kilka klimetrów pływanie na skałkach. mimo wszystko miałem z kim gdzieś wypaść a teraz ciągle jakies choroby/kontuzje dosyć poważne i dotarło do mnie że bez sportu nie mam co robić... Moge siędzieć przed kompem i tyć;/
A poroty na siły kończą się jeszcze dłużą rehabilitacją....

Co do klasy ja mam podział dopiero w LO i kiedy 4 z 5 osob z którymi się zadawałem mają zagrożenie z majcy to dotarło do mnie że już kompletnie nie będe miał co robić.... jak widać nie jestem sam.


Cytat:
Napisane przez madeleine1 Pokaż wiadomość
Czytam, czytam te posty i większość odpowiada mojej sytuacji Tragedia, tymbardziej, że teraz są wakajce, a ja siedzę sobie sama w domu... Nie jestem osobą bardzo bardzo nieśmiałą i na przykład na uczelni mam dużo znajomych, wszyscy się lubimy, dużo gadamy itp ale gdy chodzi o wyjście gdzieś po zajęciach jest już gorzej. Każdy ma swoich znajomych i z nimi chodzi na imprezy, a ja zostaję wtedy sama. Powinnam się cieszyć teraz z wakacji, ale niestety nie mam z kim. Myślałam, że jak pójdę na studia wszytsko się zmieni, poznam super ludzi, znajdę w końcu przyjaciół, a tu nic...Próbowałam też odnowić stare znajmośći z gimnazjum czy liceum, ale po jednym spoktaniu znowu było to samo, każdy zajęty, nie ma czasu, albo ma tylko dla swoich znajomych. A nie chcę się narzucać. Ja już nie wiem co ze mną jest nie tak:/
to jesteśmy klonami tylko ja jestem 2/3 lata młodszy ale mimo wszystko przestałem już liczyć że na studiach się coś zmieni... Nie ma się co oszukiwać.
Samotny18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 22:31   #711
Bleeee
Raczkowanie
 
Avatar Bleeee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 246
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

Cytat:
Napisane przez Samotny18 Pokaż wiadomość
to jesteśmy klonami tylko ja jestem 2/3 lata młodszy ale mimo wszystko przestałem już liczyć że na studiach się coś zmieni... Nie ma się co oszukiwać.
no ja też przestałam liczyć na to że się coś zmieni. Szczerze to mam 4kumpele i jednego kumpla z którymi mogę gdzieś wyjść ale pojedyńczo, no czasem razem. Ale kurcze oni są fajni tylko że strrrasznie leniwi, nigdzie nie chce im się iść

No ale w ogóle wszystko się zmieniło od czasu, kiedy skończyła się przyjaźń z taką dziewczyną z powodu jej chłopaka (nie pozwolił jej mieć żadnych koleżanek z którymi może się widywać). Gdy się z nią przyjaźniłam, to szczerze nie potrzebowałam całej grupki czy czegoś, wystarczyła mi tylko ona, z nią się wygłupiałam itd. ona zastępowała mi całą grupkę o której tak teraz marzę. I dopiero teraz zdaję sobie sprawę że to wszystko zaczęło się gdy skończyła się nasza przyjaźń...
__________________
Swoją obecnością przynosisz mi nadzieję.
**
-Walka z nieśmiałością.
Bleeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 22:59   #712
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

Cytat:
Napisane przez Wenila Pokaż wiadomość
ja też nie mam znajomych...i to chyba z wyboru. Mieszkam na obrzeżach miasta i w okolicy nie miałam rówieśników. Przebywałam z rodzeństwem. przedszkole i szkoła podstawowa była jakieś 4 km od domu, w innym rejonie więc spotykaliśmy się tylko w szkole. Skończyła się szkoła skończyły się znajomości. Szkoła srednia była super, fantastyczni ludzie ale znowu koniec szkoły i wszyscy wybyli w swoją stronę. Na studiach było tak, ze znajomi byli wtedy jak coś potrzebowali...następne studia moze lepsze relacje. Wspólne wyjścia, fantastyczne spędzony czas ale też studia się skończyły i każdy w swoją stronę. Ludzie odzywają sie raz na kilka lat, czasem cześć na ulicy. Bardzo mnie rozczarowała spora grupa moich znajomych i całkowicie się odizolowałam. Zawsze wszystkim pomagałam, wysłuchałam, doradzałam...a jak już nikomu nie byłam potrzebna to koniec...stąd z wyboru została mi tylko rodzina.
to samo u mnie. Pamiętam jak dziewczyna z którą kumpowała się 4 osobowa grupka zachorowała (ona była jakby ważnym "ogniwem" w ich grupie) to ja się wkręciłam, przez tydzień jej nieobecnosci czułam się jakby "zżyta"- wypady po szkole, wspólne spędzanie czasu na przerwach, podejmowanie decyzji. W końcu ta dziewczyna wróciła, a ja czułam się jakby cały swiat się ode mnie odwrócił, zero jakiegokolwiek zainteresowania nic. Byłam zszokowana, bo strasznie się 'zaangażowałam' w tą grupę.
Teraz już nie ufam tym ludziom, nawet jak widzę że cos proponują, zagadują to poprostu odburkuję, poprostu trudno mi dopuscić do kontaktu z kimkogokolwiek kto mnie jakby uraził
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 10:05   #713
lady1717
Raczkowanie
 
Avatar lady1717
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 109
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

.

Edytowane przez lady1717
Czas edycji: 2010-08-19 o 22:23
lady1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 18:56   #714
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

Cytat:
Napisane przez Magik81 Pokaż wiadomość
na wsi to lepiej przemycić widły ;D ale wiadomo co miejsce to obyczaj :P
Ciii:p bo powiedza, za na wsi to same tylko takie....:p

Cytat:
Napisane przez lady1717 Pokaż wiadomość
Czuję bezsens i pustkę. wolny czas spędzam najczęściej sama przed kompem, slucham muzyki, bo co niby mozna tu lepszego robić, nie ma gdzie wyjsc, ani nic, ani nawet z kim...
Znalezc jakies hobby i korzystac z ladnej pogody póki jest wyjsc mozesz przeciez sama, nigdy nie wiadomo kogo spotkasz
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 09:55   #715
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

Cytat:
Napisane przez lady1717 Pokaż wiadomość
Czuję bezsens i pustkę. wolny czas spędzam najczęściej sama przed kompem, slucham muzyki, bo co niby mozna tu lepszego robić, nie ma gdzie wyjsc, ani nic, ani nawet z kim... , czasem udaje mi się gdzieś wyciągnąc jakąs koleżankę, ale to i tak rzadko... one mają swoje sprawy, itd. Nikt nie ma dla mnie czasu, każdy jest dobry tylko kiedy ma w tym jakiś interes, a potem olewa.
w podst i gim byla masakra, kl byla cholernie podzielona, (i gim i podst mialam ta sama kl, te same osoby...) no w kazdym razie nie z amila atmosferka byla... w lo jest lepiej, ale i tak kl jest podzielona...
Mam ten sam problem, są wakacje i to w dodatku moje ostatnie. Przed wakacjami miałam mnóstwo planów jak je spędzić z koleżanką, którą siedzę w szkolnej ławce. Miałyśmy chodzić na basen, nauczyć się jeździć konno, chodzić na naukę tańca, biegać, a gdy wakacje się zaczęły okazało się, że nie mam kasy więc wszystkie pomysły posypały się. Teraz koleżanka wyjechała a ja nie wiem co robić. Mój dzień ogranicza się do wyjścia z psem, którego traktuję jak przyjaciela i na niego mogę zawsze liczyć, sprzątam w domu, gotuję obiad i to co ty siedzię w domu przed kompem, trochę się uczę na maturę i to wszystko. Czuję się samotna, ale dopiero teraz zauważam jak bardzo jest mi z tym źle. Po 3 dniach spędzonych przed komputerem mam go już dość. Ale postanowiłam coś z sobą zrobić. Będę chodzić po sklepach, łazić po mieście aż kogoś znajdę z kim możnaby spędzić resztę wakacji.
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 12:02   #716
lady1717
Raczkowanie
 
Avatar lady1717
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 109
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

.

Edytowane przez lady1717
Czas edycji: 2010-08-19 o 22:21
lady1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 14:59   #717
Bleeee
Raczkowanie
 
Avatar Bleeee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 246
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

Też bym chciałą poznać kogoś z moich okolic
__________________
Swoją obecnością przynosisz mi nadzieję.
**
-Walka z nieśmiałością.
Bleeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 16:00   #718
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

To moze zajrzyjcie tutaj https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=46
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 16:14   #719
Bleeee
Raczkowanie
 
Avatar Bleeee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 246
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

aaa byłam już tam, i niestety nikt z moich okolic się nie odzywa ; )
__________________
Swoją obecnością przynosisz mi nadzieję.
**
-Walka z nieśmiałością.
Bleeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 16:18   #720
_abigail_
Raczkowanie
 
Avatar _abigail_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 178
Dot.: Brak znajomych, jaki powód?

Cytat:
Napisane przez Bleeee Pokaż wiadomość
aaa byłam już tam, i niestety nikt z moich okolic się nie odzywa ; )
a skąd jesteś?
__________________
...but I'm a supergirl, and supergirls don't cry !


Am I bright enough to shine in your spaces ?
_abigail_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.