Scent Bar IX - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-27, 14:21   #3841
malekssandra
Zadomowienie
 
Avatar malekssandra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 921
Dot.: Scent Bar IX

To ja też pomarudzę... Siedzę w pracy i nawet nie mysle o urlopie, chociaż gdybym się bardzo uparła, pewnie bym dostała... Tylko u nas z pogodą nigdy nic nie wiadomo, a dalszych wypadów ze względów finansowych nie planuję - chociaż z drugiej strony zawsze można się nawet zadłużyć na wakacje marzeń - no ale sama pojadę? Bez sensu to wszystko, w dodatku od piątku humor psuje mi pewna sprawa o ktorej dowiedziałam się po 1,5 roku...
__________________
WYMIENIĘ
malekssandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 14:22   #3842
Cairo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 272
Dot.: Scent Bar IX

Moja szklanka chyba pełna nie jest, nie wiem sama. Praca nie przynosi mi właściwie żadnej satysfakcji, nie przepadam za tym, co robię, ale nie wiem, co innego bym mogła robić. Dlatego chyba tak ciężko mi przetrzymać lato w biurze... Gdy wychodzę wreszcie o 16 zamiast się tym cieszyć, to już sobie myślę, że jutro o 8 będę musiała wrócić...[/QUOTE]

W "Pachnącym" Barze jestem nowa, ale czasami Was podczytuję. Teraz nie mogłam się postrzymać. Mendosito, nie wiem, czy Cię to pocieszy, ale ja również męczę się w biurze, a praca nie przynosi mi za grosz satysfakcji. Trzymam się jej, ponieważ - podobnie jak Ty - nie mam pomysłów ani perspektyw (tak sądzę) na inną, lepszą. Również tak jak Ty, wychodząc z biura, myślę o kolejnych dniach. Niestety, rzadko zdarza mi się skończyć przed 16, zwykle zanoszę robotę do domu i ślęczę wieczorami przed komputerem albo odbywam mało interesujące spotkania "w terenie".
Lata nie znoszę, między innymi dlatego, że w mojej pracy to wręcz upiorny okres. Wtedy nawet kolejne flaszki (oczywiście perfum ) nie pomagają. Czekam więc z utęsknieniem na październik, listopad, tłumacząc sobie, że muszę wreszcie poszukać sobie innego zajęcia.
A moja szklanka jest chyba, niestety, w połowie pusta...
Pomarudziłam sobie ... Wybaczcie
Cairo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 14:49   #3843
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Krótko jak krótko- po prostu zaczynam wczesniej
Szukam na siłę czegoś w Douglasie, ale to chyba bez sensu. Chyba sobie spokojnie poczekam, aż rzeczywiście coś mi będzie potrzebne.



Moja szklanka chyba pełna nie jest, nie wiem sama. Praca nie przynosi mi właściwie żadnej satysfakcji, nie przepadam za tym, co robię, ale nie wiem, co innego bym mogła robić. Dlatego chyba tak ciężko mi przetrzymać lato w biurze... Gdy wychodzę wreszcie o 16 zamiast się tym cieszyć, to już sobie myślę, że jutro o 8 będę musiała wrócić...
Zle napisalam, mialam napisac, ze wczesnie konczysz Ja pracuje od 8:30 do 17, choc jestem w pracy juz o 8, a wychodze roznie. Na szczescie niezbyt czesto musze zostawac po godzinach, ale doskonale wiem, jak to jest nie miec zycia prywatnego -jeszcze rok temu, w poprzedniej firmie, konczylam prace o 23. A o 8 start od nowa...
A ja sobie wlasnie nabylam flaszunie w Quality, w przyszlym miesiacu jeszcze capne sobie gdzies Organze, moze Flore i... nic wiecej chyba miec nie chce Az mi z tym dziwnie...
Ale za to wrocilam wlasnie od lekarza i jest nadspodziewanie dobrze, wiec ciesze sie strasznie Dzis na pilatesik jeszcze, jutro do kina z malzem i jakos moze do piatku dotrwam...
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 14:49   #3844
malekssandra
Zadomowienie
 
Avatar malekssandra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 921
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
PS. Dostałam od znajomych z pracy prezent: bon do Douglasa. Mam ten bon już prawie 2 tygodnie i jakoś nie wiem na co go wydać.
Mendosito, a ja ostatnio w Douglasie ostatnio odkryłam pięknie pachnące kosmetyki Kings And Queens:
http://www.forkingsandqueens.com/
Cenowo tak około 40 PLN za produkt (balsam, płyn do mycia)

Dostałam próbkę balsamu z drobinkami Queen Isabella Cinnamon Orange i już mam pełnowymiarowe opakowanie
__________________
WYMIENIĘ
malekssandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 15:00   #3845
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar IX

A ja pracuję w najróżniejszych godzinach,więc marudzić tu nie będę

Idę zaraz robić A6W,bo zjadłam 2 kawałki pizzy i mam wyrzuty sumienia
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 15:14   #3846
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
A ja pracuję w najróżniejszych godzinach,więc marudzić tu nie będę

Idę zaraz robić A6W,bo zjadłam 2 kawałki pizzy i mam wyrzuty sumienia
Jeśli Cię to pocieszy, to my z siostrą w jakieś półtora dnia opędzlowałyśmy całą blachę pizzy Ale była po prostu
Same zrobiłyśmy (no dobra, ja pomagałam )
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 15:17   #3847
Madzikon85
Zakorzenienie
 
Avatar Madzikon85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 284
Dot.: Scent Bar IX

Mendosito zobaczysz za parę dni będzie lepiej czasem po prostu przychodzi kryzys, ale jak przychodzi tak przechodzi. Wiem to z własnego doświadczenia

Ja pracuję od 9 do 17.00 -rzadko kończe o tej o której powinnam - choć ostatnio wrzuciłam na luz i jest lepiej , wychodzę i nie robię nadgodzin, za które i tak mi nie płacą
Ale bywało że byłam w pracy po 12 godzin i więcej a płacone jak za 8 ale to przeszłość .... mam nadzieję

A teraz podchodze do tego inaczej
Wychodze o 17 wrzucam coś na ruszt i mam jeszcze siłę na jakieś dodatkowe rozrywki, rozwiajnie pasji i TŻ
Wakacje to wspaniały czas bo dni są dłuższe - zimą to jest dopiero problem - dnia nie starcza

A do piątku jakoś wytrwam dziś ognisko, jutro wyjście na piwo, pojutrze wieczór w kinie z TŻ a popojutrze się pomyśli a potem to juzz górki i weekend

3maj się dzielnie
Madzikon85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 15:18   #3848
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 093
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
A ja sobie wlasnie nabylam flaszunie w Quality, w przyszlym miesiacu jeszcze capne sobie gdzies Organze, moze Flore i... nic wiecej chyba miec nie chce Az mi z tym dziwnie...
Ale za to wrocilam wlasnie od lekarza i jest nadspodziewanie dobrze, wiec ciesze sie strasznie Dzis na pilatesik jeszcze, jutro do kina z malzem i jakos moze do piatku dotrwam...
A ja przeczytałam CHLORĘ Źle ze mną już...
Swoją drogą, też się na nią czaję, ale choćbym nie wiem jak chciała, to i tak teraz nie nabędę (za droga :/)
Co do zdrowia - cieszę sie, że jest OK, ja miałam w piatek jechać po wyniki histologii, ale jadę jutro...
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 15:26   #3849
Madzikon85
Zakorzenienie
 
Avatar Madzikon85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 284
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez winter76 Pokaż wiadomość
A ja pracuję w najróżniejszych godzinach,więc marudzić tu nie będę

Idę zaraz robić A 6W,bo zjadłam 2 kawałki pizzy i mam wyrzuty sumienia

Winterku nie miej wyrzutów

Życie jest za krótkie żeby sobie odmawiać przyjemności ( w tym jedzenia tego na co ma się ochotę)

Ja tam potrafię zjeść całą dużą pizzę na grubym cieście w PH i wyrzutów nie mam
Madzikon85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 15:40   #3850
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez Madzikon85 Pokaż wiadomość
Winterku nie miej wyrzutów

Życie jest za krótkie żeby sobie odmawiać przyjemności ( w tym jedzenia tego na co ma się ochotę)

Ja tam potrafię zjeść całą dużą pizzę na grubym cieście w PH i wyrzutów nie mam
Zjadłam nie tylko pizzę A mam małe wyrzuty,bo nie po to chodziłam parę miesięcy do dietetyczki,żeby teraz to wszystko zaprzepaścić
No dobra,jutro będę grzeczna
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 17:25   #3851
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez Madzikon85 Pokaż wiadomość
pojutrze wieczór w kinie z TŻ
ENH rządzi, co nie Madzik?
rety, pizze to ja bym zjadła... chyba w najbliższe wolne popołudnie jakąś własnoręcznie popełnię
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 17:34   #3852
Madzikon85
Zakorzenienie
 
Avatar Madzikon85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 284
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
ENH rządzi, co nie Madzik?
rety, pizze to ja bym zjadła... chyba w najbliższe wolne popołudnie jakąś własnoręcznie popełnię
Kurcze chcemy iść na Almodovara - myślę że jak stanę w kolejce z karnetem na półtorej godziny przed to wejdziemy


EDIT - ooo to już wiem co robię w najbliższe wolne popołudnie - zajadam pizze u Kasi :P

Edytowane przez Madzikon85
Czas edycji: 2009-07-27 o 17:35
Madzikon85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 17:47   #3853
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez Madzikon85 Pokaż wiadomość
Kurcze chcemy iść na Almodovara - myślę że jak stanę w kolejce z karnetem na półtorej godziny przed to wejdziemy


EDIT - ooo to już wiem co robię w najbliższe wolne popołudnie - zajadam pizze u Kasi :P
masz wprawę w staniu w kolejce z poprzedniego roku (pamiętam tę kolejkę, która zajmowała calutki 2 poziom i schodziła aż do pierwszego ) Almodovara okropnie zazdroszczę i nie wybaczę sobie, że pożałowałam te 300 zł na karnet na całość

a na pizze/ciasto/jedno i drugie serdecznie zapraszam, tylko trzeba się dogadać kiedy
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 17:59   #3854
Madzikon85
Zakorzenienie
 
Avatar Madzikon85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 284
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
masz wprawę w staniu w kolejce z poprzedniego roku (pamiętam tę kolejkę, która zajmowała calutki 2 poziom i schodziła aż do pierwszego )
w tym roku nie inaczej - dzis rano do poziomu O z dziewiątki schodziła

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Almodovara okropnie zazdroszczę i nie wybaczę sobie, że pożałowałam te 300 zł na karnet na całość

a na pizze/ciasto/jedno i drugie serdecznie zapraszam, tylko trzeba się dogadać kiedy
Wiesz, że ja zawsze chętnie
A właśnie widzimy się jutro na piwie ?

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

A może wystylizuj sie na Beti ? Bo mam jej karnet wolny

ok, ja zmykam na zakupy -bo w lodówce tylko światło
Madzikon85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 18:01   #3855
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez Madzikon85 Pokaż wiadomość
w tym roku nie inaczej - dzis rano do poziomu O z dziewiątki schodziła



Wiesz, że ja zawsze chętnie
A właśnie widzimy się jutro na piwie ?
wow! ale szczerze mówiąc, to jedyne kolejki, w których stanie nie jest aż takie straszne ja nawet chodzę sama na filmy, mimo że normalnie tego nie lubię, ale na festiwalowych mi to nie przeszkadza.
tak, też się jutro wybieram
(a za wolny karnet, to mogłabym się na wszystkich przestylizować )
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 18:32   #3856
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IX

Uff, wróciłam do domu właśnie. Pojechałyśmy z mamą na Harry'ego Pottera - tzn. mama była prowodyrką, a ja, że miałam wolny dzień, nie pogardziłam "wycieczką". Przy okazji szukałyśmy dla niej butów. Nie znalazłyśmy, ale ja za to znalazłam sobie kolejną torebkę
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 18:41   #3857
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 093
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Uff, wróciłam do domu właśnie. Pojechałyśmy z mamą na Harry'ego Pottera - tzn. mama była prowodyrką, a ja, że miałam wolny dzień, nie pogardziłam "wycieczką". Przy okazji szukałyśmy dla niej butów. Nie znalazłyśmy, ale ja za to znalazłam sobie kolejną torebkę
A cóż to za torebka? Moją największą miłością są pikowane... cudeńka...
Filmowo się tu zrobiło... a ja zawsze od filmu muzykę wolałam i taka ze mnie melomanka jak z koziej d*** trąba :/

Edytowane przez Pin up girl
Czas edycji: 2009-07-27 o 18:42
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 18:46   #3858
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IX

Turkusowa, pojemna, w kształcie lekkiego trapezu, zapinana z przodu na duży, drewniany guzik.


Mam fisia na tle torebek. Najfajniejsze mi się trafiają, jak ich nie szukam
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 18:49   #3859
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 093
Dot.: Scent Bar IX

Tak jest zazwyczaj, że jeśli czegoś nie szukasz, to samo się jakoś znajduje
Ja zamiast guzików wole te takie zapinane inaczej, nie wiem jak sie to ustrojstwo nazywa, takie dwie kuleczki naprzeciwko siebie...
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 18:52   #3860
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Tak jest zazwyczaj, że jeśli czegoś nie szukasz, to samo się jakoś znajduje
Ja zamiast guzików wole te takie zapinane inaczej, nie wiem jak sie to ustrojstwo nazywa, takie dwie kuleczki naprzeciwko siebie...
Takie jak w portfelikach czasem? Też uwielbiam to zapięcie
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 19:05   #3861
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 093
Dot.: Scent Bar IX

Właśnie takie kiedyś koleżanka mówiła mi jak to się zwie, ale zapomniałam... ufff... chyba muszę sobie zrobić przerwę, bo mało co płuc nie wyplułam
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 19:08   #3862
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez Cairo Pokaż wiadomość
W "Pachnącym" Barze jestem nowa, ale czasami Was podczytuję. Teraz nie mogłam się postrzymać. Mendosito, nie wiem, czy Cię to pocieszy, ale ja również męczę się w biurze, a praca nie przynosi mi za grosz satysfakcji. Trzymam się jej, ponieważ - podobnie jak Ty - nie mam pomysłów ani perspektyw (tak sądzę) na inną, lepszą. Również tak jak Ty, wychodząc z biura, myślę o kolejnych dniach. Niestety, rzadko zdarza mi się skończyć przed 16, zwykle zanoszę robotę do domu i ślęczę wieczorami przed komputerem albo odbywam mało interesujące spotkania "w terenie".
Lata nie znoszę, między innymi dlatego, że w mojej pracy to wręcz upiorny okres. Wtedy nawet kolejne flaszki (oczywiście perfum ) nie pomagają. Czekam więc z utęsknieniem na październik, listopad, tłumacząc sobie, że muszę wreszcie poszukać sobie innego zajęcia.
A moja szklanka jest chyba, niestety, w połowie pusta...
Pomarudziłam sobie ... Wybaczcie
Czasem trzeba pomarudzić. Dzięki Waszym wypowiedziom uświadomiłam sobie, że nie mam jeszcze tak najgorzej, bo co prawda praca nieciekawa, ale za to rzadko kiedy muszę zostać po godzinach a i do domu nie zabieram pracy nigdy.

Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Zle napisalam, mialam napisac, ze wczesnie konczysz Ja pracuje od 8:30 do 17, choc jestem w pracy juz o 8, a wychodze roznie. Na szczescie niezbyt czesto musze zostawac po godzinach, ale doskonale wiem, jak to jest nie miec zycia prywatnego -jeszcze rok temu, w poprzedniej firmie, konczylam prace o 23. A o 8 start od nowa...
A ja sobie wlasnie nabylam flaszunie w Quality, w przyszlym miesiacu jeszcze capne sobie gdzies Organze, moze Flore i... nic wiecej chyba miec nie chce Az mi z tym dziwnie...
Ale za to wrocilam wlasnie od lekarza i jest nadspodziewanie dobrze, wiec ciesze sie strasznie Dzis na pilatesik jeszcze, jutro do kina z malzem i jakos moze do piatku dotrwam...
Cieszę się bardzo, że ze zdrowiem wszystko dobrze

Cytat:
Napisane przez malekssandra Pokaż wiadomość
Mendosito, a ja ostatnio w Douglasie ostatnio odkryłam pięknie pachnące kosmetyki Kings And Queens:
http://www.forkingsandqueens.com/
Cenowo tak około 40 PLN za produkt (balsam, płyn do mycia)

Dostałam próbkę balsamu z drobinkami Queen Isabella Cinnamon Orange i już mam pełnowymiarowe opakowanie
Hmm, powiem szczerze, że takie coś niespecjalnie mnie pociąga- pielęgnację mam już "swoją", sprawdzoną, używana od lat i nie mam potrzeby zmieniać. Bon wydam najchętniej na kolorówkę lub zapach, tylko jeszcze nie wiem zupełnie jaki

Cytat:
Napisane przez Madzikon85 Pokaż wiadomość
Mendosito zobaczysz za parę dni będzie lepiej czasem po prostu przychodzi kryzys, ale jak przychodzi tak przechodzi. Wiem to z własnego doświadczenia

Ja pracuję od 9 do 17.00 -rzadko kończe o tej o której powinnam - choć ostatnio wrzuciłam na luz i jest lepiej , wychodzę i nie robię nadgodzin, za które i tak mi nie płacą
Ale bywało że byłam w pracy po 12 godzin i więcej a płacone jak za 8 ale to przeszłość .... mam nadzieję

A teraz podchodze do tego inaczej
Wychodze o 17 wrzucam coś na ruszt i mam jeszcze siłę na jakieś dodatkowe rozrywki, rozwiajnie pasji i TŻ
Wakacje to wspaniały czas bo dni są dłuższe - zimą to jest dopiero problem - dnia nie starcza

A do piątku jakoś wytrwam dziś ognisko, jutro wyjście na piwo, pojutrze wieczór w kinie z TŻ a popojutrze się pomyśli a potem to juzz górki i weekend

3maj się dzielnie
Dzięki za otuchę Kryzys chwilowy to chyba nie jest, bo ciągnie się już jakiś czas.. Pocieszam się myślą, że ta praca sama w sobie nie jest wcale zła (tylko mnie osobiście nie bardzo odpowiada) no i że mam w pracy naprawdę świetnych ludzi, z którymi aż miło pracować.

[

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Mam fisia na tle torebek. Najfajniejsze mi się trafiają, jak ich nie szukam
Madziczko- zapamiętaj to sobie dobrze: torebek, butów i perfum nigdy za wiele
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 19:12   #3863
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IX

U mnie z butami kiepsko - mam poważne ograniczenia, co do fasonów, obcasów niet. Więc odbijam sobie w torebkach, na to wygląda

Miałam balsam z mlekiem i miodem Kings&Queens. Trochę upierdliwy, mocny zapach, maział się niesamowicie, ale za to jak nawilżał! Skóra gładka, miękka i nawilżona, jak rzadko po którym balsamie. Mimo to, chyba się nie skuszę, bo cena taka se, a mam już swojego faworyta
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 19:36   #3864
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 093
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
U mnie z butami kiepsko - mam poważne ograniczenia, co do fasonów, obcasów niet. Więc odbijam sobie w torebkach, na to wygląda
Ja też, ku mojej rozpaczy, nie mogę obcasów Największe jakie mam to 5 cm, a i tak wyglądam jak piorunochron i 90% społeczeństwa sięga mi do ramion
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 19:40   #3865
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Ja też, ku mojej rozpaczy, nie mogę obcasów Największe jakie mam to 5 cm, a i tak wyglądam jak piorunochron i 90% społeczeństwa sięga mi do ramion
Ja nawet nie mogę 5 cm. Jak przychodzi do kupienia obuwia np. na jakąś oficjalną okazję, to dostaję niemal szału.

Jutro do pracy, pojutrze wolne - taki tydzień w kratkę trochę

Pytanie - jakie produkty warto kupic w salonach YR? Które, według was, są jakościowo dobre? Dostałam książeczkę z promocjami i może nawet do końca sierpnia się skuszę
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 19:41   #3866
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez Pin up girl Pokaż wiadomość
Ja też, ku mojej rozpaczy, nie mogę obcasów Największe jakie mam to 5 cm, a i tak wyglądam jak piorunochron i 90% społeczeństwa sięga mi do ramion
A ja bym chciała nosić super wysokie obcasy,ale nie mogę ze względów zdrowotnych Trudno nam dogodzić
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 19:46   #3867
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 093
Dot.: Scent Bar IX

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Ja nawet nie mogę 5 cm. Jak przychodzi do kupienia obuwia np. na jakąś oficjalną okazję, to dostaję niemal szału.

Jutro do pracy, pojutrze wolne - taki tydzień w kratkę trochę

Pytanie - jakie produkty warto kupic w salonach YR? Które, według was, są jakościowo dobre? Dostałam książeczkę z promocjami i może nawet do końca sierpnia się skuszę
Oprócz zapachów, żele pod prysznic i balsamy... sama kiedyś żel i balsam jeden miałam i były OK
Winter - i gdzie tu sprawiedliwość...?
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 19:48   #3868
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IX

Żele pod prysznic są w promocji jakoś 2 za niecałe 16 zł. Planuję zrobić zapas anyżkowego

Mają jakiś np. dobry krem do twarzy na dzień, albo maseczki?
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 19:51   #3869
winter76
RENTGEN RZĄDZI!
 
Avatar winter76
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Niu Jork, Niu Jork!
Wiadomości: 28 418
GG do winter76
Dot.: Scent Bar IX

Nie ma sprawiedliwości na tym świecie

Ja YR nie używałam,więc nie doradzę.Za to zbieram się do drugiego zamówienia z BU
__________________
Jestę hejterę, snobę, trollę i wizażystkom

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można....
Bądź uprzejmy, zachowuj się profesjonalnie, ale zawsze miej w głowie plan zabójstwa każdej napotkanej osoby
winter76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 19:54   #3870
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar IX

a ja sobie pracuje na razie w domu...troche mnie łeb boli bo nigdzie nie wychodzę
co do obcasów-kurdupel jestem, ale obcasów nie lubie torebek tez nie zapachy lubie, ale na tyle zadko mnie coś uwiedzie ze sobie nie żałuję
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.