Siatkarze górą! - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-28, 08:23   #1471
visionario
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 673
Dot.: Siatkarze górą!

Cytat:
Napisane przez ulf Pokaż wiadomość
Też nie rozumiem, po co Guma dostał powołanie na LŚ. Wiadome było, że na parkiecie stopy nie postawi, tak jak Świder, Plina i reszta, więc spokojnie można było powołać Żygadło/ę(kurde nigdy nei wiem czy się jego naziwkso odmienia!) i porównać wszystkich trzech predententów do tytułu drugiego rozgrywającego reprezentacji, bo że Paweł jest pierwszym nikt chyba nie ma wątpliwośći.
Woicki po sezonie przesiedzianym praktycznie na ławie w Resovi nie świeci formą, a Łomacz ma znikome doświadczenie i nie wiem czy będzie w stanie zastąpić Gumę w razie potrzeby.
Zgadzam się, Castellani mógł chociaż spróbować, zobaczyć w jakiej jest formie, powinien dać mu szansę, jeśli dał szansę innym
A co do nazwiska to też nigdy nie wiem jak je odmieniać

Cytat:
Napisane przez sykutka Pokaż wiadomość
Miljković jest najlepszym atakującym świata, gra bajecznie!
O tak, gra wspaniale. Aż przypomniały mi się te nasze zacięte mecze z Serbią (wtedy chyba jeszcze Serbią i Czarnogórą) kilka lat temu. Jego gra naprawdę robi wrażenie
__________________

visionario jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 19:21   #1472
ulf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 270
Dot.: Siatkarze górą!

Haha, nie będzie transmisji ze sparingu z Bułgaramii...pierwszy raz w życiu się cieszę z braku transmisji, bo będę na woodstocku wtedy i byłoby mi przykro, a tak nie będzie Wiem, podła jestem :P
Czyli najbliższa seniorska męska siatkówka do obejrzenia to eliminacje MŚ...niech będzie i tak, byleby to wszystko się zakończyło pozytywnie!!
A do tego czasu panie w WGP i nasi smarkacze, pardon, juniorzy w MŚ
ulf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 19:45   #1473
201605040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 442
Dot.: Siatkarze górą!

Cytat:
Napisane przez sykutka Pokaż wiadomość
Vissotto jest super najprzystojniejszy z kanarków

Biedny, ale mam nadzieję, że zdaje sobie sprawę, że znacząco się przyczynił do porażki

Miljković jest najlepszym atakującym świata, gra bajecznie!
Nie żal mi Kubańczyków, bo mam nadzieję, że trafiło do ich głów, nad czym muszą jeszcze popracować, a jest to głównie sfera mentalna. Taka porażka dobrze im zrobi.
nie bardzo zbyt pucołowaty jest

ja nie widziałam 5 seta więc już mu wybaczyłam

Miljković jest najlepszy, kosmiczny wręcz

Cytat:
Napisane przez visionario Pokaż wiadomość
O tak, gra wspaniale. Aż przypomniały mi się te nasze zacięte mecze z Serbią (wtedy chyba jeszcze Serbią i Czarnogórą) kilka lat temu. Jego gra naprawdę robi wrażenie
byłe te zacięte mecze zawsze się na niego wkurzałam, bo za dobrze grał ale tak ogólnie to go lubię

Cytat:
Napisane przez ulf Pokaż wiadomość
Haha, nie będzie transmisji ze sparingu z Bułgaramii...pierwszy raz w życiu się cieszę z braku transmisji, bo będę na woodstocku wtedy i byłoby mi przykro, a tak nie będzie Wiem, podła jestem :P
Czyli najbliższa seniorska męska siatkówka do obejrzenia to eliminacje MŚ...niech będzie i tak, byleby to wszystko się zakończyło pozytywnie!!
A do tego czasu panie w WGP i nasi smarkacze, pardon, juniorzy w MŚ
woodstock zazdroszczę baw się genialnie
na eliminacjach będzie się działo
a co do naszej młodzieży to można będzie zobaczyć transmisję gdzieś??? obejrzałabym tych smarkaczy
201605040950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 20:14   #1474
visionario
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 673
Dot.: Siatkarze górą!

Cytat:
Napisane przez ulf Pokaż wiadomość
Haha, nie będzie transmisji ze sparingu z Bułgaramii...pierwszy raz w życiu się cieszę z braku transmisji, bo będę na woodstocku wtedy i byłoby mi przykro, a tak nie będzie Wiem, podła jestem :P
Czyli najbliższa seniorska męska siatkówka do obejrzenia to eliminacje MŚ...niech będzie i tak, byleby to wszystko się zakończyło pozytywnie!!
A do tego czasu panie w WGP i nasi smarkacze, pardon, juniorzy w MŚ
Ja tam żałuję, że nie będzie transmisji ale ze sparingów to chyba nigdy nie ma.
A juniorów pokazują w tv albo gdzieś w internecie?

Cytat:
Napisane przez peggy sue Pokaż wiadomość
byłe te zacięte mecze zawsze się na niego wkurzałam, bo za dobrze grał ale tak ogólnie to go lubię
Ja też się wkurzałam, ile krwi mi napsuł ale zawsze go podziwiałam za grę.


Edit: Wraz z końcem LŚ nastała nam cisza w wątku

Nowe wieści o Winiarskim:

Cytat:
Michał Winiarski przeszedł we wtorek zabieg artroskopii barku w klinice w Forli. Dzisiaj wraca do Polski, gdzie za pewien czas czeka go trzymiesięczna rehabilitacja, po której według prognoz lekarzy wróci do gry.



Jak dowiedział się serwis Reprezentacja.net, Michał Winiarski przeszedł we wtorek zabieg artroskopii barku w klinice w Forli. Operacja początkowo planowana była na najbliższy piątek, ale nieoczekiwanie zwolniło się miejsce, które pozwoliło Michałowi szybciej poddać się zabiegowi. Menadżer zawodnika, Ryszard Bosek, w rozmowie z nami powiedział, że zabieg się udał, a sam Winiarski czuje się dobrze. Profesor, który operował bark polskiego siatkarza stwierdził, że poddanie się zabiegowi było najlepszą z możliwych decyzji, a odwlekanie operacji w czasie mogłoby mieć bardzo złe skutki dla zdrowia Polaka.

Winiarski już dziś wraca do Polski. Wiadomo, że co pewien czas będzie pojawiał się we Forli na badaniach kontrolnych. - Najprawdopodobniej po operacji najpierw mam przed sobą trzy tygodnie, w czasie których nie będę mógł robić praktycznie nic. Będę miał rękę usztywnioną w temblaku i być może będę już wtedy chodził na jakieś zabiegi. Potem, po miesiącu, zaczyna się rehabilitacja, natomiast po dwóch miesiącach wzmacnianie i już bardziej intensywna praca. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, według prognoz lekarzy, po trzech miesiącach wrócę do grania i formy - mówił Winiarski w rozmowie z Reprezentacja.net o tym, co czeka go w najbliższym czasie.
__________________


Edytowane przez visionario
Czas edycji: 2009-07-30 o 16:09
visionario jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 20:14   #1475
201605040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 442
Dot.: Siatkarze górą!

Cytat:
Napisane przez visionario Pokaż wiadomość
Nowe wieści o Winiarskim:
czyli po operacji już
za 3 miesiące wróci do formy a przyszłym roku coś zwojuje z reprezentacją

a tymczasem wyniki pierwszego sparingu z Bułgarami
Cytat:
Podopieczni Daniela Castellaniego rozegrali cztery sety z siatkarzami Bułgarii. Pierwsze trzy partie były rozgrywane do 15, ostatni do 25 wygranych "oczek".

Polska-Bułgaria 1:3 (8:15, 16:18, 9:15, 25:20)
czyli wieści mało optymistyczne i czekamy na coś więcej
chociaż skład

Edytowane przez 201605040950
Czas edycji: 2009-07-30 o 20:16
201605040950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 20:33   #1476
visionario
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 673
Dot.: Siatkarze górą!

Cytat:
Napisane przez peggy sue Pokaż wiadomość
czyli po operacji już
za 3 miesiące wróci do formy a przyszłym roku coś zwojuje z reprezentacją

a tymczasem wyniki pierwszego sparingu z Bułgarami
czyli wieści mało optymistyczne i czekamy na coś więcej
chociaż skład
Mam nadzieję, że szybko wróci do formy

Rzeczywiście mało optymistyczne jak na razie, oby to była tylko rozgrzewka
__________________

visionario jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 21:47   #1477
sykutka
Raczkowanie
 
Avatar sykutka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: 大阪市
Wiadomości: 466
Dot.: Siatkarze górą!

Nie za fajnie jest

Do tego ludzie tracą cierpliwość do DC, węszą spisek i nie ma się co dziwić!

Jeżeli Zbigniew nie znajdzie się w 12, to jak Boga kocham, odpuszczę sobie oglądanie eliminacji.

Z nieco innej beczki: mam ogromną nadzieję, że ktoś w tym roku przełamie dominację Skry - na każdym polu. Póki co zapowiadany przyjmujący światowej klasy nie został pozyskany.
W obecnej sytuacji jest to strasznie potrzebne polskiej siatkówce, w kontekście reprezentacji przede wszystkim


Staram się zachowywać spokój i w ogóle, ale tak naprawdę to mnie już totalna ku*wica bierze, jak to wszystko oglądam i czytam!!!!!!!!!
A najgorsza jest bezsilność. My, szarzy kibice nie mamy wiele do gadania, a "dziennikarze" swoją poprawnością też nie pomagają. Nie ma się więc co dziwić, że zorientowani kibice radzą sobie sami i wyciągają daleko idące wnioski.
sykutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 22:05   #1478
201605040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 442
Dot.: Siatkarze górą!

Cytat:
Napisane przez sykutka Pokaż wiadomość
Nie za fajnie jest

Do tego ludzie tracą cierpliwość do DC, węszą spisek i nie ma się co dziwić!

Jeżeli Zbigniew nie znajdzie się w 12, to jak Boga kocham, odpuszczę sobie oglądanie eliminacji.

Z nieco innej beczki: mam ogromną nadzieję, że ktoś w tym roku przełamie dominację Skry - na każdym polu. Póki co zapowiadany przyjmujący światowej klasy nie został pozyskany.
W obecnej sytuacji jest to strasznie potrzebne polskiej siatkówce, w kontekście reprezentacji przede wszystkim


Staram się zachowywać spokój i w ogóle, ale tak naprawdę to mnie już totalna ku*wica bierze, jak to wszystko oglądam i czytam!!!!!!!!!
A najgorsza jest bezsilność. My, szarzy kibice nie mamy wiele do gadania, a "dziennikarze" swoją poprawnością też nie pomagają. Nie ma się więc co dziwić, że zorientowani kibice radzą sobie sami i wyciągają daleko idące wnioski.
Ja sobie nie odpuszczę (nie będę umiała ) ale jak nie będzie Zibiego w składzie to się obrażę na Daniela

nie doczekam się tych składów dziś

na pewno JW ma szanse przełamać Skrę, ale jak bedzie zobaczymy

szczerze to nie bardzo wiem do czego nawiązujesz późna pora i nie myślę już chyba czyżby do obecności ławkowiczów skry w reprezentacji??
201605040950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 22:54   #1479
sykutka
Raczkowanie
 
Avatar sykutka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: 大阪市
Wiadomości: 466
Dot.: Siatkarze górą!

Peggy,
zaczęło się rzecz jasna od wyboru Castellaniego na trenera reprezentacji Polski, co samo w sobie było sporą kontrowersją.
Potem oczywiście Liga Światowa: wybranie na kapitana etatowego rezerwowego Skry Bełchatów.
Faworyzowanie Bąkiewicza, mimo że w ogóle mu nie szło, i reszty z rezerw Skry również. Oczywiste wydawało się wówczas pytanie: jak to się stało, że zawodnicy ci nie byli w stanie przebić się do pierwszego składu bełchatowskiej drużyny, a stanowią o "sile" kadry narodowej?
Wypowiadanie się w mediach Castellaniego na temat szans poszczególnych zawodników na znalezienie się w wąskiej kadrze na ważne mecze (stabilny Jarosz, pewniak Bąkiewicz, równe szanse Kurka i Zbyszka) -
Zgrupowanie w Bełchatowie dodatkowo podkręca atmosferę, choć to akurat żaden argument

Jeżeli ktoś pobieżnie zna sytuację w polskiej lidze: absolutna dominacja Skry, słynny półfinał z Jastrzębskim Węglem w tym roku, w którym za błąd ustawienia odebrano Ptokom bodaj 7pkt., widok śmiertelnie obrażonego Piechockiego w studiu Polsatu Sport, bo ktoś odważył się skrytykować jego postępowanie,... w końcu Skra to DOBRO NARODOWE, to wie, że takie głupie podejrzenia nasuwają się same
No i te asekuracyjne, skądinąd wiecznie te same, pytania dziennikarzy. Czy kiedyś ktokolwiek odważy się zadać kilka ważnych, nurtujących niejednego kibica pytań Castellaniemu?

Miałam się nie rozpisywać, ale emocje jakie we mnie wywołuje ten temat są ogromne
Żeby nie było, chciałabym żeby to wszystko okazało się bujdą, ale czy ktoś w to jeszcze wierzy?
I jeszcze jak czytam te fora wszystkie, to dodatkowo się nakręcam, bo niektórzy piszą naprawdę odważne, konkretne, poparte argumentami, a jednocześnie baaardzo ostre słowa.

Przepraszam Was za tę krytyczność i powątpiewanie
za czasów Raula mi się to nie zdarzało jakoś nigdy, od samego początku nie miałam zastrzeżeń co do jego wyborów.

Edytowane przez sykutka
Czas edycji: 2009-07-30 o 23:24
sykutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 09:00   #1480
201605040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 442
Dot.: Siatkarze górą!

Cytat:
Napisane przez sykutka Pokaż wiadomość
Peggy,
zaczęło się rzecz jasna od wyboru Castellaniego na trenera reprezentacji Polski, co samo w sobie było sporą kontrowersją.
Potem oczywiście Liga Światowa: wybranie na kapitana etatowego rezerwowego Skry Bełchatów.
Faworyzowanie Bąkiewicza, mimo że w ogóle mu nie szło, i reszty z rezerw Skry również. Oczywiste wydawało się wówczas pytanie: jak to się stało, że zawodnicy ci nie byli w stanie przebić się do pierwszego składu bełchatowskiej drużyny, a stanowią o "sile" kadry narodowej?
Wypowiadanie się w mediach Castellaniego na temat szans poszczególnych zawodników na znalezienie się w wąskiej kadrze na ważne mecze (stabilny Jarosz, pewniak Bąkiewicz, równe szanse Kurka i Zbyszka) -
Zgrupowanie w Bełchatowie dodatkowo podkręca atmosferę, choć to akurat żaden argument

Jeżeli ktoś pobieżnie zna sytuację w polskiej lidze: absolutna dominacja Skry, słynny półfinał z Jastrzębskim Węglem w tym roku, w którym za błąd ustawienia odebrano Ptokom bodaj 7pkt., widok śmiertelnie obrażonego Piechockiego w studiu Polsatu Sport, bo ktoś odważył się skrytykować jego postępowanie,... w końcu Skra to DOBRO NARODOWE, to wie, że takie głupie podejrzenia nasuwają się same
No i te asekuracyjne, skądinąd wiecznie te same, pytania dziennikarzy. Czy kiedyś ktokolwiek odważy się zadać kilka ważnych, nurtujących niejednego kibica pytań Castellaniemu?

Miałam się nie rozpisywać, ale emocje jakie we mnie wywołuje ten temat są ogromne
Żeby nie było, chciałabym żeby to wszystko okazało się bujdą, ale czy ktoś w to jeszcze wierzy?
I jeszcze jak czytam te fora wszystkie, to dodatkowo się nakręcam, bo niektórzy piszą naprawdę odważne, konkretne, poparte argumentami, a jednocześnie baaardzo ostre słowa.

Przepraszam Was za tę krytyczność i powątpiewanie
za czasów Raula mi się to nie zdarzało jakoś nigdy, od samego początku nie miałam zastrzeżeń co do jego wyborów.

To widzę, że dobrze zrozumiałam mimo późnej pory
Faworyzowanie Bąkiewicza to mnie też irytowało na początku, bo jego zmiennik, Michał Ruciak, prezentował dużo równiejszą i stabilniejszą formę, ale nie grał z Skrze więc miał trudniej
Równe szanse Kurka i Zbyszka, patrząc na sezon, ogranie i doświadczenia, Bartman bez wahania i mam nadzieję, że trener będzie sę tym kierować, jeżeli wybierze Kurka to ja też zacznę podejrzewać, że coś jest nie halo. Rozumiem twoje oburzenie, bo to wszystko rzeczywiście tak wygląda, ale mam nadzieję, że mylimy się obie i trener wybierze tych najlepszych sportowo zawodników. Jeśli nie to rzeczywiście trzeba się zastanowić nad tym czy Daniel to był dobry wybór.

Skra to przecież wielki klub, szkoda tylko, że z takim możliwościami kadrowymi, doszła do tego samego etapu LM co Czewa, ale tego niestety już nikt nie zauważy, tak samo jak tego, że dobrzy zawodnicy są skupowani przez Skrę, aby okupować ławkę rezerwowych, no ale cóż taka polityka

Przykładów jest dużo, ale ja nie chcę jeszcze oceniać do końca Daniela. Jego wybory będziemy oceniać po najważniejszych turniejach tego roku, po wynikach.

a tymczasem
juniorzy prowadzą z Kanadą 2:1
EDIT:
Już 2:2 i decydujące starcie

EDIT2 :
i już po meczu, 3:2 dla Kanady

Edytowane przez 201605040950
Czas edycji: 2009-07-31 o 09:49
201605040950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 09:54   #1481
sykutka
Raczkowanie
 
Avatar sykutka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: 大阪市
Wiadomości: 466
Dot.: Siatkarze górą!

Przypomniał mi się jeszcze teraz ten słynny wywiad Jarosza pt. siedzę na ławce, ale przynajmniej będę sobie mógł dopisać mistrzostwo do CV. On już wtedy mocno nadwyrężył poważanie kibiców. Nie dość, że nic w swoim życiu nie ugrał, wiecznie był rezerwowym, to jeszcze takie teksty wygłasza.
Bąkiewicza bardzo szanuję, wiele razy pokazywał klasę, ale aktualnie jest kompletnie bez formy, no przecież to każdy widzi Poza tym jeżeli on chce robić karierę w kadrze, to dlaczego godzi się na bycie rezerwowym, kiedy może odejść, np. do Częstochowy i grać? To bardzo wygodnickie i pozwala kwestionować poziom jego ambicji A jeżeli już serio widzi siebie tylko jako rezerwowego i tak mu jest dobrze, to po jaką cholerę gra w szóstce reprezentacji Polski?
Poplątane, nie?

A tymczasem dzisiaj zaczyna się Grand Prix Oj, ale męskiej kadrze przydałby się taki trener jak Matlak!
sykutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-31, 14:45   #1482
visionario
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 673
Dot.: Siatkarze górą!

Cytat:
Napisane przez peggy sue Pokaż wiadomość

na pewno JW ma szanse przełamać Skrę, ale jak bedzie zobaczymy
Oby Twe słowa okazały się prorocze

Cytat:
Napisane przez sykutka Pokaż wiadomość

Jeżeli Zbigniew nie znajdzie się w 12, to jak Boga kocham, odpuszczę sobie oglądanie eliminacji.
Ja odpuścić to sobie nie odpuszczę (nie wytrzymałabym ), ale jak zamiast Zbigniewa Castellani weźmie Kurka to mnie krew zaleje

Cytat:
Napisane przez sykutka Pokaż wiadomość
Faworyzowanie Bąkiewicza, mimo że w ogóle mu nie szło, i reszty z rezerw Skry również. Oczywiste wydawało się wówczas pytanie: jak to się stało, że zawodnicy ci nie byli w stanie przebić się do pierwszego składu bełchatowskiej drużyny, a stanowią o "sile" kadry narodowej?
O tak, zastanawiające jest jak to się stało, że w kadrze w pierwszym składzie grają nagle zawodnicy, którzy normalnie grzeją ławkę w Skrze, a zawodnicy tacy jak Ruciak czy Bartman, którzy w sezonie ligowym stanowili o sile swoich drużyn, nagle muszą walczyć o miejsce w składzie i do tego jeszcze z marnym skutkiem, mimo że moim zdaniem prezentują lepszą formę


Cytat:
Jeżeli ktoś pobieżnie zna sytuację w polskiej lidze: absolutna dominacja Skry, słynny półfinał z Jastrzębskim Węglem w tym roku, w którym za błąd ustawienia odebrano Ptokom bodaj 7pkt., widok śmiertelnie obrażonego Piechockiego w studiu Polsatu Sport, bo ktoś odważył się skrytykować jego postępowanie,... w końcu Skra to DOBRO NARODOWE, to wie, że takie głupie podejrzenia nasuwają się same
Ja mimo że z całego serca kibicuję JW to staram się być obiektywna, jednak to, co się działo w tym półfinale przeszło moje pojęcie. Nie będę nawet tego komentować, bo się znów zdenerwuję na samo wspomnienie A jak potem ludzie piszą na forach, że 'jak Skra nie może to sędzia pomoże' to czasem trudno się nie zgodzić.

A Castellani (i inni zresztą też) chyba zapomniał, że reprezentacja nie równa się Skra i w drugą stronę - polska siatkówka to nie tylko Skra.

sykutka, bardzo dobrze rozumiem Twoje emocje i wzburzenie, a nawet cieszę się, że jest więcej osób, które dostrzegają tę całą chorą sytuację. Więc nie martw się i pisz śmiało, co myślisz

Cytat:
Napisane przez peggy sue Pokaż wiadomość
Skra to przecież wielki klub, szkoda tylko, że z takim możliwościami kadrowymi, doszła do tego samego etapu LM co Czewa, ale tego niestety już nikt nie zauważy, tak samo jak tego, że dobrzy zawodnicy są skupowani przez Skrę, aby okupować ławkę rezerwowych, no ale cóż taka polityka

a tymczasem
juniorzy prowadzą z Kanadą 2:1
EDIT:
Już 2:2 i decydujące starcie

EDIT2 :
i już po meczu, 3:2 dla Kanady
Skra jest naprawdę bardzo dobrym klubem, na chwilę obecną najlepszym w Polsce i wcale nie mam zamiaru tego negować. Ale nazywanie jej siatkarską potęgą i umiejscowienie jej w ścisłej czołówce drużyn na świecie to dla mnie przesada. A z tą polityką klubu to racja. Najgorsze jest to, że jak jakaś drużyna może stworzyć dla Skry zagrożenie, to wykupują ich najlepszych zawodników. Teraz kupili Novotnego z Kędzierzyna, a w przeszłości chociażby przykład Jastrzębia, które zawsze dla Skry było niewygodne, więc wykupili najpierw Plińskiego, a potem Murka

A co do juniorów - szkoda

Cytat:
Napisane przez sykutka Pokaż wiadomość
A tymczasem dzisiaj zaczyna się Grand Prix Oj, ale męskiej kadrze przydałby się taki trener jak Matlak!
Oj, przydałby się ktoś taki, kto by powiedział (a właściwie nakrzyczał ) im bez owijania w bawełnę, jak wygląda sytuacja i o co w tej całej zabawie zwanej reprezentacją chodzi.
Trzymam kciuki za dziewczyny
__________________

visionario jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 21:04   #1483
201605040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 442
Dot.: Siatkarze górą!

Cytat:
Napisane przez visionario Pokaż wiadomość
Ja mimo że z całego serca kibicuję JW to staram się być obiektywna, jednak to, co się działo w tym półfinale przeszło moje pojęcie. Nie będę nawet tego komentować, bo się znów zdenerwuję na samo wspomnienie A jak potem ludzie piszą na forach, że 'jak Skra nie może to sędzia pomoże' to czasem trudno się nie zgodzić.

Skra jest naprawdę bardzo dobrym klubem, na chwilę obecną najlepszym w Polsce i wcale nie mam zamiaru tego negować. Ale nazywanie jej siatkarską potęgą i umiejscowienie jej w ścisłej czołówce drużyn na świecie to dla mnie przesada. A z tą polityką klubu to racja. Najgorsze jest to, że jak jakaś drużyna może stworzyć dla Skry zagrożenie, to wykupują ich najlepszych zawodników. Teraz kupili Novotnego z Kędzierzyna, a w przeszłości chociażby przykład Jastrzębia, które zawsze dla Skry było niewygodne, więc wykupili najpierw Plińskiego, a potem Murka

A co do juniorów - szkoda
Bo to tak wygląda i tyle Skrze zawsze wszystko sprzyja, no ale przecież to nasze dobro narodowe jest

Właśnie to jest najbardziej irytujące 'nie możemy z kimś wygrać to wykupmy najlepszych zawodników i nie będzie zagrożenia' grrrr

szkoda, bardzo szkoda

I najnowsze, złe wieści
Cytat:
Pod koniec trzeciej partii Sebastian Świderski doznał kontuzji po tym, jak źle wylądował na parkiecie po ataku. Wyjącego z bólu przyjmującego koledzy znieśli z boiska. Informowaliśmy, że prawdopodobnie uszkodzone zostało ścięgno Achillesa.

Jak się okazuje, te przypuszczenia się potwierdziły i nie jest to dobra informacja. - Zerwany Achilles. Jutro rezonans i chyba operacja - dowiedzieliśmy sie od naszego przyjmującego, który nie ukrywa, że szanse na lepszą diagnozę po badaniu rezonansem są nikłe. Tak poważna ingerencja będzie się także wiązała z długim okresem rehabilitacji.

Jedno jest pewne - Sebastian Świderski, który bardzo chciał pomóc kadrze w tym sezonie i jeszcze niedawno w rozmowie z naszym serwisem mówił o wielkim głodzie gry, raczej nie pomoże naszej kadrze w zbliżających się wielkimi krokami eliminacjach MŚ.
oj bardzo szkoda Sebastiana
201605040950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 21:08   #1484
sykutka
Raczkowanie
 
Avatar sykutka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: 大阪市
Wiadomości: 466
Dot.: Siatkarze górą!

Oh, Świder! Tylko nie on jako jedyny (no może jeszcze Guma) dawał nadzieję, że ta farsa, jaką jest tegoroczna gra reprezentacji Polski (reprezentacji rezerw Skry Bełchatów?) zakończy się w miarę pomyślnie, tj. przede wszystkim awansem do MŚ.
nieeeeeeeeee



Btw.
Polska rozpoczyna w składzie: Pliński, Zagumny, Świderski, Możdżonek, Jarosz, Bąkiewicz oraz Gacek (libero)

5 zawodników ze Skry rozpoczęło mecz w pierwszym składzie.

3 set. Kontuzji doznaje Sebastian Świderski. W jego miejsce pojawił się Bartosz Kurek.



6 zawodników Skry Bełchatów?!


bez komentarza.

Edytowane przez sykutka
Czas edycji: 2009-07-31 o 21:12
sykutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 21:17   #1485
visionario
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 673
Dot.: Siatkarze górą!

Strasznie szkoda Sebastiana On i Guma są największą nadzieją na dobry wynik, a tu się okazuje, że zabraknie Świdra. Nie wiem jak to będzie, jak będzie wyglądała nasza gra, martwię się bardzo o te eliminacje no i o ME. Kto będzie w ogóle atakował? Bąkiewicz i Jarosz albo Gruszka? Nie widzę tego zupełnie Ciężka próba przed naszą drużyną.

A co do składu - rzeczywiście lepiej pozostawić to bez komentarza
__________________

visionario jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 21:27   #1486
201605040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 442
Dot.: Siatkarze górą!

Cytat:
Napisane przez sykutka Pokaż wiadomość
Oh, Świder! Tylko nie on jako jedyny (no może jeszcze Guma) dawał nadzieję, że ta farsa, jaką jest tegoroczna gra reprezentacji Polski (reprezentacji rezerw Skry Bełchatów?) zakończy się w miarę pomyślnie, tj. przede wszystkim awansem do MŚ.
nieeeeeeeeee
Btw.
Polska rozpoczyna w składzie: Pliński, Zagumny, Świderski, Możdżonek, Jarosz, Bąkiewicz oraz Gacek (libero)
5 zawodników ze Skry rozpoczęło mecz w pierwszym składzie.
3 set. Kontuzji doznaje Sebastian Świderski. W jego miejsce pojawił się Bartosz Kurek.



6 zawodników Skry Bełchatów?!

bez komentarza.
Świder będzie ciężko beż niego, bardzo

aż 5 później 6
jak na razie to Zibi nie bardzo dostał szanse żeby zagrać

Cytat:
Napisane przez visionario Pokaż wiadomość
Strasznie szkoda Sebastiana On i Guma są największą nadzieją na dobry wynik, a tu się okazuje, że zabraknie Świdra. Nie wiem jak to będzie, jak będzie wyglądała nasza gra, martwię się bardzo o te eliminacje no i o ME. Kto będzie w ogóle atakował? Bąkiewicz i Jarosz albo Gruszka? Nie widzę tego zupełnie Ciężka próba przed naszą drużyną.

A co do składu - rzeczywiście lepiej pozostawić to bez komentarza
Dodałabym jeszcze Plińskiego

Bo tu trzeba Waleczne Zuooooooo do składu
201605040950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 21:29   #1487
sykutka
Raczkowanie
 
Avatar sykutka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: 大阪市
Wiadomości: 466
Dot.: Siatkarze górą!

Poczytajcie komentarze na reprezentacja.net pod notką "Wygrana z Bułgarią przypłacona kontuzją Świderskiego!" - ludzie głupi nie są.
Każdy widzi, co się dzieje.
Kiedy wczoraj to pisałam, myślałam, że przesadzam.
Ale chyba się jednak nie pomyliłam.
sykutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 21:40   #1488
Miss Dramatique
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Dramatique
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 644
GG do Miss Dramatique
Dot.: Siatkarze górą!

Cytat:
Napisane przez sykutka Pokaż wiadomość
Poczytajcie komentarze na reprezentacja.net pod notką "Wygrana z Bułgarią przypłacona kontuzją Świderskiego!" - ludzie głupi nie są.
Każdy widzi, co się dzieje.
Kiedy wczoraj to pisałam, myślałam, że przesadzam.
Ale chyba się jednak nie pomyliłam.
na onecie co poniektórzy też to zauważyli.
przesada. znaczna przesada.


a przede wszystkim to baaardzo szkoda mi Świdra .
__________________
bo Siatkówka to nie jest zwykły sport.
to jest uzależnienie!
Miss Dramatique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 21:48   #1489
visionario
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 673
Dot.: Siatkarze górą!

Cytat:
Napisane przez peggy sue Pokaż wiadomość

Dodałabym jeszcze Plińskiego

Bo tu trzeba Waleczne Zuooooooo do składu
No tak, Pliński oczywiście też, zapomniałam o nim

Myślę, że Bartman mógłby uratować sytuację tylko jest jeden problem - musi się przebić a wygląda na to, że łatwo nie będzie.

Cytat:
Napisane przez sykutka Pokaż wiadomość
Poczytajcie komentarze na reprezentacja.net pod notką "Wygrana z Bułgarią przypłacona kontuzją Świderskiego!" - ludzie głupi nie są.
Każdy widzi, co się dzieje.
Kiedy wczoraj to pisałam, myślałam, że przesadzam.
Ale chyba się jednak nie pomyliłam.
Zaraz sobie poczytam.



Miss Dramatique, cóż za uroczy avatar
__________________

visionario jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-31, 21:50   #1490
201605040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 442
Dot.: Siatkarze górą!

Bo ludzie widzą kolonie Skry w reprezentacji i szlag ich trafia, nas zresztą też, ale cóż zrobić
Ja mam tylko nadzieję, że to wszystko nie sprawi, że cały sezon reprezentacyjny będzie fatalny. Jeżeli dzięki rezerwom skry awansujemy na MŚ i nie zrobimy sobie wstydu na ME, jeżeli będą grali dobrze i pokażą, że są tam nie tylko ze względu na przynależność klubową to ja chyba nie mam nic przeciwko.

Na poprawę humoru oglądam video z MŚ juniorów

Właśnie właśnie Miss Dramatique uroczy avatar

Edytowane przez 201605040950
Czas edycji: 2009-07-31 o 21:53
201605040950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 21:52   #1491
visionario
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 673
Dot.: Siatkarze górą!

Cytat:
Napisane przez peggy sue Pokaż wiadomość
Na poprawę humoru oglądam video z MŚ juniorów
Podasz linka?
__________________

visionario jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 21:55   #1492
Miss Dramatique
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Dramatique
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 644
GG do Miss Dramatique
Dot.: Siatkarze górą!

Cytat:
Napisane przez peggy sue Pokaż wiadomość
Jeżeli dzięki rezerwom skry awansujemy na MŚ i nie zrobimy sobie wstydu na ME, jeżeli będą grali dobrze i pokażą, że są tam nie tylko ze względu na przynależność klubową to ja chyba nie mam nic przeciwko.
nawet jeśli udowodnią, że słusznie większość z nich jest w pierwszym składzie to tak czy siak znaczna faworyzacja moim zdaniem .


visionario, peggy dzięki, dzięki.
__________________
bo Siatkówka to nie jest zwykły sport.
to jest uzależnienie!
Miss Dramatique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 21:56   #1493
201605040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 442
Dot.: Siatkarze górą!

Cytat:
Napisane przez visionario Pokaż wiadomość
Podasz linka?
jasne reprezentacja net
pierwsza część tutaj, a druga tutaj
201605040950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 22:01   #1494
Miss Dramatique
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Dramatique
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 644
GG do Miss Dramatique
Dot.: Siatkarze górą!

Cytat:
Napisane przez peggy sue Pokaż wiadomość
jasne reprezentacja net
pierwsza część tutaj, a druga tutaj
Siemandero .
__________________
bo Siatkówka to nie jest zwykły sport.
to jest uzależnienie!
Miss Dramatique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 22:02   #1495
visionario
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 673
Dot.: Siatkarze górą!

Cytat:
Napisane przez peggy sue Pokaż wiadomość
jasne reprezentacja net
pierwsza część tutaj, a druga tutaj
Dziękuję, zaraz obejrzę

Czytam te komentarze na reprezentacji.net i jeśli wszyscy to widzą to naprawdę musi być coś na rzeczy.
Szkoda słów
__________________

visionario jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 22:03   #1496
sykutka
Raczkowanie
 
Avatar sykutka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: 大阪市
Wiadomości: 466
Dot.: Siatkarze górą!

Kurde, trochę wstyd sie przynawać, no ale kiedyś trzeba

dałabym sobie Zbigniewa na avatara, tylko w sumie nie wiem czy wypada, on nie jest taką legendą jak Kadziu

Zibi to mój faworyt

sykutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 22:06   #1497
Miss Dramatique
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Dramatique
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 644
GG do Miss Dramatique
Dot.: Siatkarze górą!

Cytat:
Napisane przez sykutka Pokaż wiadomość
Kurde, trochę wstyd sie przynawać, no ale kiedyś trzeba

dałabym sobie Zbigniewa na avatara, tylko w sumie nie wiem czy wypada, on nie jest taką legendą jak Kadziu

Zibi to mój faworyt

późno to sobie uświadomiłaś .


__________________
bo Siatkówka to nie jest zwykły sport.
to jest uzależnienie!
Miss Dramatique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 22:07   #1498
visionario
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 673
Dot.: Siatkarze górą!

Cytat:
Napisane przez sykutka Pokaż wiadomość
Kurde, trochę wstyd sie przynawać, no ale kiedyś trzeba

dałabym sobie Zbigniewa na avatara, tylko w sumie nie wiem czy wypada, on nie jest taką legendą jak Kadziu

Zibi to mój faworyt

Ależ nie krępuj się, toż to sama przyjemność dla oka My na pewno nie będziemy mieć nic przeciwko, prawda peggy?
I Arkadia się na pewno ucieszy jak wróci
__________________

visionario jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 22:08   #1499
201605040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 442
Dot.: Siatkarze górą!

Cytat:
Napisane przez Miss Dramatique Pokaż wiadomość
Siemandero .
w 2 części jest fajny tekst Drzyzgi mianowicie:
"Ja chcę do dooomuuuuu"

Cytat:
Napisane przez visionario Pokaż wiadomość
Dziękuję, zaraz obejrzę

Czytam te komentarze na reprezentacji.net i jeśli wszyscy to widzą to naprawdę musi być coś na rzeczy.
Szkoda słów
nie ma za co

Cytat:
Napisane przez sykutka Pokaż wiadomość
Kurde, trochę wstyd sie przynawać, no ale kiedyś trzeba

dałabym sobie Zbigniewa na avatara, tylko w sumie nie wiem czy wypada, on nie jest taką legendą jak Kadziu

Zibi to mój faworyt

Zibi to nie tylko twój faworyt
jak ci będzie raźniej to mogę ustawić avatar, który miałam wcześniej z Pujolem znaczy

Visionario oj nie żadnych sprzeciwów, bo to przyjemność sama :P

Edytowane przez 201605040950
Czas edycji: 2009-07-31 o 22:10
201605040950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 22:23   #1500
sykutka
Raczkowanie
 
Avatar sykutka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: 大阪市
Wiadomości: 466
Dot.: Siatkarze górą!

Cytat:
Napisane przez Miss Dramatique Pokaż wiadomość
późno to sobie uświadomiłaś .



Kadziu był w 2005, w moim przypadku ofc



ej od razu mi lepiej normalnie


zdaję sobie sprawę, że to faworyt połowy siatkarskiej Polski, ale chcę
wierzyć
, że w moim przypadku to są naprawdę odmienne odczucia

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

– Nawet nie wiem jak to się stało. Szedłem do ataku i nagle poczułem jakby ktoś kopnął mnie z całej siły w Achillesa – mówi nam Sebastian, który w tym sezonie w reprezentacji Polski już nie zagra. – W tym sezonie? To może być już koniec mojej kariery. Nie znam siatkarzy, którzy po całkowitym zerwaniu ścięgna wrócili do gry – mówi smutny siatkarz. – Odniosłem wrażenie, że Sebastian pośliznął się na plamie potu. Ból był straszliwy, chłopak wył z bólu – mówi menedżer polskiej reprezentacji Witold Roman. – Pierwsze badania nie pozostawiają nadziei. Ścięgno jest zerwane. Jutro w Łodzi przejdę specjalistyczne badania i prawdopodobnie operację. Jestem załamany – mówi skrzydłowy Lube Banca i reprezentacji Polski.


Jezu
sykutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.