Ciężko mi;( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-06, 17:00   #31
bebe18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 98
Dot.: Ciężko mi;(

No ale przeciez to, ze mu nie mowilam wcale nie wyklucza tego, ze on nie mial nic z tym wspolnego. Przeciez mogl zobaczyc to sam przez przypadek, przeciez przebywal w moim domu. Tak trudno sie tego domyslic?
No tak klucze go nie obciazaja, ale wg mojej mamy troche tak, bo to byl plan B, gyby cos im nie wyszlo, zawsze warto miec klucze.
Ale poza tym czytajcie uwazniej, bo na pewno to nie on sie wlamal, tylko jesli juz to jakis jego kolega. Nie ryzykowalby tak. A poza tym moj tata by go rozpoznal.

Edytowane przez bebe18
Czas edycji: 2009-08-06 o 17:05
bebe18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 17:04   #32
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Ciężko mi;(

Cytat:
Napisane przez bebe18 Pokaż wiadomość
No ale przeciez to, ze mu nie mowilam wcale nie wyklucza tego, ze on nie mial nic z tym wspolnego. Przeciez mogl zobaczyc to sam przez przypadek, przeciez przebywal w moim domu. Tak trudno sie tego domyslic?
Strasznie nieuprzejma jesteś... Trudno.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 17:08   #33
bebe18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 98
Dot.: Ciężko mi;(

Bo inni ludzie tutaj tez nie sa zbyt uprzejmi okreslając moich rodzicow przymiotnikiem na litere P.
bebe18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 17:14   #34
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: Ciężko mi;(

hmm.... trochę chaotycznie nie wiem jaką radę ci dać bo temu powiedzialaś a tamtemu nie pamiętasz co powiedziałaś i jakoś dziwnie że twoi rodzice nie szukają włamywacza.Przecież 15 tys. (jak dla mnie) to ogromna suma.
__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 17:26   #35
carmelca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 138
Dot.: Ciężko mi;(

Cytat:
Napisane przez Jagoda1982 Pokaż wiadomość
ale ogolnie jaki jest moral z tej opowiesci?!
czego oczekujesz? wizaz to nie W11


---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez bebe18 Pokaż wiadomość
No ale przeciez to, ze mu nie mowilam wcale nie wyklucza tego, ze on nie mial nic z tym wspolnego. Przeciez mogl zobaczyc to sam przez przypadek, przeciez przebywal w moim domu. Tak trudno sie tego domyslic?
No tak klucze go nie obciazaja, ale wg mojej mamy troche tak, bo to byl plan B, gyby cos im nie wyszlo, zawsze warto miec klucze.
Ale poza tym czytajcie uwazniej, bo na pewno to nie on sie wlamal, tylko jesli juz to jakis jego kolega. Nie ryzykowalby tak. A poza tym moj tata by go rozpoznal.
przecież było ciemno więc chyba by go nie rozpoznał, zapomniałaś?

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

A może brat powiedział swojej byłej przez przypadek bo chciał się z nią ożenić ale potem jednaj się zdecydował że woli inną i się przespał z inną i tamta pierwsza chciała na złość zrobić i wzięła te pieniądze ale tak naprawde to ona jest uczciwa i tak tylko chciała się odegrać a nie ukraść i te pieniądze tylko przełożyła do innej szuflady. WNIOSEK: sprawdź w innej szufladzie.
Ale teraz problem bo brat chce być z tą dziewczyną bo ją kocha i nie wie jak jej zaufać, co będzie jak jeszcze kiedyś przełoży pieniądze w inne miejsce i nikt nie przyjdzie na ślub????
OMG już nie mogę!!!!!!!!!!
carmelca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 17:31   #36
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: Ciężko mi;(

Cytat:
Napisane przez carmelca Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------


przecież było ciemno więc chyba by go nie rozpoznał, zapomniałaś?

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

A może brat powiedział swojej byłej przez przypadek bo chciał się z nią ożenić ale potem jednaj się zdecydował że woli inną i się przespał z inną i tamta pierwsza chciała na złość zrobić i wzięła te pieniądze ale tak naprawde to ona jest uczciwa i tak tylko chciała się odegrać a nie ukraść i te pieniądze tylko przełożyła do innej szuflady. WNIOSEK: sprawdź w innej szufladzie.
Ale teraz problem bo brat chce być z tą dziewczyną bo ją kocha i nie wie jak jej zaufać, co będzie jak jeszcze kiedyś przełoży pieniądze w inne miejsce i nikt nie przyjdzie na ślub????
OMG już nie mogę!!!!!!!!!!


__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 17:32   #37
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Ciężko mi;(

Słowo na P. jeszcze nigdy nie krążyło wokół mnie tak natrętnie... To się w ogóle kupy nie trzyma. A co do tego że chłopak miałby przypadkiem zobaczyć te pieniądze: to co, ta szuflada jest otwarta i świeci równiutko poukładaną kasą leżącą na samym wierzchu? Czy on Ci grzebie po szufladach?
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 17:32   #38
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: Ciężko mi;(

a tak na poważnie to dziwi mnie fakt z tymi pieniędzmi... że rodzice ich nie szukają i nie chcieli złożyć odcisków
__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 17:33   #39
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Ciężko mi;(

Cytat:
Napisane przez bebe18 Pokaż wiadomość
Bo inni ludzie tutaj tez nie sa zbyt uprzejmi okreslając moich rodzicow przymiotnikiem na litere P.
o lol!

Ciekawa jestem co ty sobie pomyślałaś


Moim zdaniem sprawa wygląda tak:
1) Skrajną głupotą jest dla mnie trzymanie 15 tys. zł w szufladzie
2) Kompletnym bezsensem jest zaniechanie śledztwa skoro uważają, że znają podejrzanego
3) Ty sama oskarżyłaś swojego chłopaka i najwyraźniej dalej twierdzisz, że on to zrobił. Jakbym miała w narzeczonej takie oparcie to bym się cieszyła, że jednak nie zostanie moją żoną. Nie broniłaś go na żadnym etapie. Nie próbowałaś udowodnić, że to nie on. Tańczysz tak jak ci grają, znajdujesz sobie nowego i nie widzę u ciebie żadnego problemu.
No może cię gryzą jakieś wyrzuty sumienia i boisz się, że starą panną zostaniesz.

Za to szczęście duże ma ten chłopak, bo jeżeli ukradł to i tak nie poniesie żadnych konsekwencji, a jeżeli nie ukradł to przynajmniej zażegnał widmo fatalnego małżeństwa.


EDIT: I jak można cokolwiek mówić byłemu chłopakowi o większych pieniądzach w szufladzie? Widocznie wy wszyscy macie tam lekki stosunek do pieniądza.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru

Edytowane przez margitta
Czas edycji: 2009-08-06 o 17:36
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 17:49   #40
bebe18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 98
Dot.: Ciężko mi;(

"A może brat powiedział swojej byłej przez przypadek bo chciał się z nią ożenić ale potem jednaj się zdecydował że woli inną i się przespał z inną i tamta pierwsza chciała na złość zrobić i wzięła te pieniądze ale tak naprawde to ona jest uczciwa i tak tylko chciała się odegrać a nie ukraść i te pieniądze tylko przełożyła do innej szuflady. WNIOSEK: sprawdź w innej szufladzie.
Ale teraz problem bo brat chce być z tą dziewczyną bo ją kocha i nie wie jak jej zaufać, co będzie jak jeszcze kiedyś przełoży pieniądze w inne miejsce i nikt nie przyjdzie na ślub????
OMG już nie mogę!!!!!!!!!! "

hehe dobre:p


"Moim zdaniem sprawa wygląda tak:
1) Skrajną głupotą jest dla mnie trzymanie 15 tys. zł w szufladzie
2) Kompletnym bezsensem jest zaniechanie śledztwa skoro uważają, że znają podejrzanego
3) Ty sama oskarżyłaś swojego chłopaka i najwyraźniej dalej twierdzisz, że on to zrobił. Jakbym miała w narzeczonej takie oparcie to bym się cieszyła, że jednak nie zostanie moją żoną. Nie broniłaś go na żadnym etapie. Nie próbowałaś udowodnić, że to nie on. Tańczysz tak jak ci grają, znajdujesz sobie nowego i nie widzę u ciebie żadnego problemu.
No może cię gryzą jakieś wyrzuty sumienia i boisz się, że starą panną zostaniesz."

1) nie mialam na to wplywu
2) nie mialam na to wplywu
3) nie oskarzalam go, mowilam tylko, ze sie boje ze to on. Nie powiedzialam nigy: ty to zrobiles, bo dla mnie to bybyl koszmar. A poza tym mowisz ze zazegnal fatalnemu malzenstwu, no nie wiem, on nadal chce ze mna byc:p

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
Słowo na P. jeszcze nigdy nie krążyło wokół mnie tak natrętnie... To się w ogóle kupy nie trzyma. A co do tego że chłopak miałby przypadkiem zobaczyć te pieniądze: to co, ta szuflada jest otwarta i świeci równiutko poukładaną kasą leżącą na samym wierzchu? Czy on Ci grzebie po szufladach?
No wlasnie tlumaczylam rodzicom, ze on nawet nie wchodzil za bardzo o tego pokoju, gdzie trzymali pieniadze, a oni mowili, ze mu ufali i nie kontrolowali sie, gdy cos np. wyjmowali z tej szuflady, ze mogl cos widziec. Oni maja wlasna teorie i nie chca mnie sluchac:/
bebe18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 17:52   #41
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: Ciężko mi;(

A może oni chcieli specjalnie wkopać twojego chłopaka

już nie wiem co tu pisać....
__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 17:53   #42
menorka
Rozeznanie
 
Avatar menorka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 828
Dot.: Ciężko mi;(

Uh... Przebrnęłam. Pomieszanie z poplątaniem...
Jestem na wizażu niedługo i chyba jeszcze nie użyłam tego słowa, ale nadszedł ten czas... Wydaje mi się, że to PROWOKACJA. I mam nadzieje, że w regulaminie nie ma jeszcze notki na temat tego, że za używanie tego słowa na p. są jakieś punkty karne
Moim zdaniem nie ułożyłaś sobie do końca tej historyjki, albo są jakieś fakty o których nie chcesz powiedzieć. Tak naprawdę to nie wiem na co liczysz autorko wątku... Na współczucie?
Sypiasz z innym mimo, że teoretycznie kochasz tego całego B. Sama nie wiesz co komu mówisz... Twoi rodzice trzymają 15 tys w domu i nic sobie nie robią z tego, że im to ginie... Ty im podbierasz pieniądze jak Ci brakuje(tak zrozumiałam) Ej ludzie gdzie wy żyjecie?
__________________
Nie narzekaj, że masz pod górę skoro wspinasz się na szczyt.

***


menorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 17:54   #43
Gloire
Zadomowienie
 
Avatar Gloire
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 219
GG do Gloire
Dot.: Ciężko mi;(

To ja też dopiszę się do tego kryminalistycznego wątku

A może:

1. Twoi rodzice nie lubią Twojego TŻ i postanowili znaleźć jakiegoś chłoptasia, który się niby włamie, zabierze pieniądze, a wina będzie na Twojego B? :P
2. Twój brat maczał w tym palce :P
3. Sama to zrobiłaś, za pomocą swojego byłego lub tego co się z nim przespałaś, tylko nie pamiętasz :P
__________________
w końcu czuję spokój ducha
Gloire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 17:56   #44
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: Ciężko mi;(

Też to wszystko mi się jakoś nie klei ale zobaczymy jak to się dalej potoczy
__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 18:06   #45
bebe18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 98
Dot.: Ciężko mi;(

Heh nie dziwe ci sie, ze myslisz, ze to prowokacja, bo mi czasem wydaje sie, ze to jest zly sen. A jak pisalam wczesniej nie potrafie dobrze opowiadac.

Mojego brata znajomi nie rpzychodzili do niego w tym czasie, bo byl chory, jakby byly tam pieniadze, a poza tym on nic o tych pieniadzach nawet nie wiedzial. Dowiedzial sie dopiero po wlamaniu.

No wiesz sylwetke w ciemnosci mozna rozpoznac, wiec mysle ze jakby to byl B. to by moj tata go rozpoznal. tata powiedzial ze mial taka duza twarz, moj chlopak raczej takiej nie ma. Ale bylo ciemno i nawet nie widzial rysow twarzy. Ale mysle ze ktos na miejscu mojego chlopaka raczej by wyslal tam kolege.

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Gloire Pokaż wiadomość
To ja też dopiszę się do tego kryminalistycznego wątku

A może:

1. Twoi rodzice nie lubią Twojego TŻ i postanowili znaleźć jakiegoś chłoptasia, który się niby włamie, zabierze pieniądze, a wina będzie na Twojego B? :P
2. Twój brat maczał w tym palce :P
3. Sama to zrobiłaś, za pomocą swojego byłego lub tego co się z nim przespałaś, tylko nie pamiętasz :P
Myslisz ze moi rodzice w sytuacji, gdy moj brat lezy w spziatlu od dwoch tygodni, a lekarze mowia o stanie powaznym i zagrozeniu zyciu, ze zrobia wsyztsko, zeby przezyl, mysla o tym zeby snuc jakas intryge, a ja o tym, zeby miec jakies pieniadze?
bebe18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 18:17   #46
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: Ciężko mi;(

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
jak dla mnie zachowujesz się jak dziecko, tekst "byłby moim mężem, ale teraz chyba nie będzie", no proszę Cię, masz 15 lat?

Piszesz chaotycznie, i nie tylko jest takie moje zdanie. Większość osób nie wie, o co Ci chodzi, po przeczytaniu Twojego postu. Na miejscu chłopaka już dawno bym Cię zostawiła, motasz, zdradzasz, szkoda słów
niestety ale zgadzam sie z tymi slowami, przeczytalam post 2 razy i zrozumialam ze zostaly skradzione pieniadze dalej jest tak zagmatwane ze nie wiadomo o co tak na dobra sprawe chodzi, ale moze ja mam problemy dzis z czytaniem ze zrozumieniem
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 18:21   #47
anulka24
Raczkowanie
 
Avatar anulka24
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 209
Dot.: Ciężko mi;(

Cytat:
Napisane przez kermitowa Pokaż wiadomość
niestety ale zgadzam sie z tymi slowami, przeczytalam post 2 razy i zrozumialam ze zostaly skradzione pieniadze dalej jest tak zagmatwane ze nie wiadomo o co tak na dobra sprawe chodzi, ale moze ja mam problemy dzis z czytaniem ze zrozumieniem
Nie kochana, nie masz, bo ja nadal nie do końca rozumiem co i jak

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

A, i w końcu nadal nie wiemy, czy Autorka przespała się z innym facetem, czy nie, może mało to ważne, ale zaciekawiło mnie, w jaki sposób można się przespać nie do końca
anulka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 18:21   #48
bebe18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 98
Dot.: Ciężko mi;(

No to czego nie rozumiecie. piszcie, to wam wytlumacze. Chyba, ze wam sie nie chce, bo szczerze mowiac mi troche tez:p

Ech nie wiedzialam jak to okreslic, spal u mnie, calowalismy sie, ale nie do konca doszlo do stosunku. nie wiem, czy mam byc taka doslowna, ale wsadzil mi tylko na chwile. Ale to chyba malo wazne.

Edytowane przez bebe18
Czas edycji: 2009-08-06 o 18:23
bebe18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 18:22   #49
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Ciężko mi;(

Cytat:
Napisane przez bebe18 Pokaż wiadomość
Bo inni ludzie tutaj tez nie sa zbyt uprzejmi okreslając moich rodzicow przymiotnikiem na litere P.
:conf used: tzn?

Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 18:25   #50
anulka24
Raczkowanie
 
Avatar anulka24
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 209
Dot.: Ciężko mi;(

Cytat:
Napisane przez bebe18 Pokaż wiadomość
No to czego nie rozumiecie. piszcie, to wam wytlumacze. Chyba, ze wam sie nie chce, bo szczerze mowiac mi troche tez:p
Przecież pytam się, chyba już ze 3 raz, jak to było z tym przespaniem, bo szczerze mówiąc ta kwestia jakoś najmocniej mi utkwiła, hehe. A tak w ogóle, to jaki jest cel tego wątku?
anulka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 18:26   #51
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Ciężko mi;(

Cytat:
Napisane przez bebe18 Pokaż wiadomość
No to czego nie rozumiecie. piszcie, to wam wytlumacze. Chyba, ze wam sie nie chce, bo szczerze mowiac mi troche tez:p

Ech nie wiedzialam jak to okreslic, spal u mnie, calowalismy sie, ale nie do konca doszlo do stosunku. nie wiem, czy mam byc taka doslowna, ale wsadzil mi tylko na chwile. Ale to chyba malo wazne.


a odnośnie całego wątku;
PROWOKACJA prze duże P!!!
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 18:26   #52
anulka24
Raczkowanie
 
Avatar anulka24
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 209
Dot.: Ciężko mi;(

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
:conf used: tzn?

Gwiazdeczko, tez mnie to powaliło
anulka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 18:27   #53
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Ciężko mi;(

Co to za związek bez zaufania?
Nie ufasz facetowi, to się z nim rozstań i po problemie, a nie kombinujesz jak koń pod górę.

P.S. Nie rozumiem, jaki jest sens 'wsadzania na chwilę', wybaczcie
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 18:28   #54
anulka24
Raczkowanie
 
Avatar anulka24
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 209
Dot.: Ciężko mi;(

Cytat:
Napisane przez bebe18 Pokaż wiadomość
No to czego nie rozumiecie. piszcie, to wam wytlumacze. Chyba, ze wam sie nie chce, bo szczerze mowiac mi troche tez:p

Ech nie wiedzialam jak to okreslic, spal u mnie, calowalismy sie, ale nie do konca doszlo do stosunku. nie wiem, czy mam byc taka doslowna, ale wsadzil mi tylko na chwile. Ale to chyba malo wazne.
O matko i córko
anulka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 18:28   #55
bebe18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 98
Dot.: Ciężko mi;(

Chcialam zobaczyc, co inni ludzie o tym mysla, bo ja za bardzo nikomu nie zwierzalam sie z tego. W mojej grupie na uczelni mam kilka fajnych osob, ale z nimi przebywajac odrywam sie od tego, co mnie spotkalo i wole o tym nie opowiadac.
bebe18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 18:29   #56
anulka24
Raczkowanie
 
Avatar anulka24
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 209
Dot.: Ciężko mi;(

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Co to za związek bez zaufania?
Nie ufasz facetowi, to się z nim rozstań i po problemie, a nie kombinujesz jak koń pod górę.

P.S. Nie rozumiem, jaki jest sens 'wsadzania na chwilę', wybaczcie
To samo pomyślałam.
anulka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 18:36   #57
bebe18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 98
Dot.: Ciężko mi;(

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Co to za związek bez zaufania?
Nie ufasz facetowi, to się z nim rozstań i po problemie, a nie kombinujesz jak koń pod górę.

P.S. Nie rozumiem, jaki jest sens 'wsadzania na chwilę', wybaczcie
hehe, nie rozumiesz? nie wszytsko da sie wytlumaczyc slowami, trzeba przezyc, aby zrozumiec:P zreszta po co masz rozumiec? wazne, ze my rozumielismy.

nie wiem czy ufam czy nie, ale chyba nie, jesli sie zastanawiam nad tym, czy to nie on. Nie wszystko da sie okreslic, mowiac ze jest czarne albo białe, nie potrafie powiedziec, czy go kocham, czy nie. Mam zamęt w głowie, ale jednoczesnie wiem, kim byl dla mnie., a maianowicie odpowiedzialnym, czulym, kochajacym chlopakiem. Same byscie to powiedzialy, jakbyscie go znaly.
bebe18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 18:39   #58
menorka
Rozeznanie
 
Avatar menorka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 828
Dot.: Ciężko mi;(

Wsadził Ci na chwilkę?
Szkoda, że jeszcze nie napiszesz, że jesteś dziewicą...

__________________
Nie narzekaj, że masz pod górę skoro wspinasz się na szczyt.

***


menorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 18:42   #59
bebe18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 98
Dot.: Ciężko mi;(

"Wsadził Ci na chwilkę?
Szkoda, że jeszcze nie napiszesz, że jesteś dziewicą..."

A co w tym dziwnego? Nigdy nie probowalas? moze juz czas?
bebe18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 18:44   #60
carmelca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 138
Dot.: Ciężko mi;(

Nikt przecież nie odpowie Ci na pytanie czy kochasz chłopaka czy nie. Nie rozumiem po co w poście historia o włamaniu, która miała miejsce już jakiś czas temu z tego co wyczytałam. A jesteś pewna że w ogóle jakieś pieniadze były????????????
carmelca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.