W kółko i w kółko, bez żadnych efektów... - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-09, 11:41   #3061
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
To pochwal się wynikami

A przepraszam jaką naukę hmm? już na nowy rok się uczysz

hehe, nie, nie, na nowy jeszcze nie ale cóż, kampania wrześniowa w życiu studentki Sesja zimowa poszła gładko, a do letniej za dużo balowałam i nie wyszło, haha
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 11:43   #3062
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Czyli, ze poprawka we wrześniu?to tak jak u mnie
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 12:17   #3063
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Czyli, ze poprawka we wrześniu?to tak jak u mnie
Bo student bez poprawki, to nie student
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 12:27   #3064
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
Bo student bez poprawki, to nie student
Oczywiście

Dziewczyny....fryzjer mnie goni z nożyczkami
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 20:42   #3065
topcia06
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 886
GG do topcia06
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

A ja dzisiaj ćwiczyłam 40 minut! Tak dawno tego nie robiłam, że aż mnie brzuch boli. W dodatku dzisiaj mam pierwszy dzień @, ale postanowiłam, że mimo to się nie poddam!
Mój brat ostatnio zaczął regularnie ćwiczyć, więc pomyślałam, że zacznę ćwiczyć razem z nim
__________________
Badania dowiodły, że szczęścia nie daje miłość, bogactwo czy władza, tylko dążenie do nieosiągalnych celów: a czymże jest dieta, jeśli nie tym?
topcia06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 22:05   #3066
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Oczywiście

Dziewczyny....fryzjer mnie goni z nożyczkami
To leć do niego czym prędzej A czemu nie zapuścisz włosków? Ja od dwóch lat mam obsesję na ich punkcie. Dbam, pielęgnuję maksymalnie i regularnie podcinam. Nie farbowałam ich od stycznia, ale po wakacjach pójdę i walnę sobie rudy łeb

Cytat:
Napisane przez topcia06 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj ćwiczyłam 40 minut! Tak dawno tego nie robiłam, że aż mnie brzuch boli. W dodatku dzisiaj mam pierwszy dzień @, ale postanowiłam, że mimo to się nie poddam!
Mój brat ostatnio zaczął regularnie ćwiczyć, więc pomyślałam, że zacznę ćwiczyć razem z nim
Gratulacje kochana, tak trzymać! Ja dziś pół godzinki na rowerku a jutro i rowerek i aerobik i biegando wieczorne i tak do końca września, hehe
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 10:05   #3067
Corny
Rozeznanie
 
Avatar Corny
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podWarszawa
Wiadomości: 818
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

ja wczoraj też 40min na rowerku i obtarłam sobie stopę okropnie
właśnie Dziewczyny, pomyślałam, żebyśmy codziennie WSZYSTKIE pisały, co zjadłyśmy i co ćwiczyłyśmy, bo trzeba przyznać, że w sumie to bardziej tutaj pogaduszki prowadzimy, a w końcu jesteśmy wszystkie, żeby się wspierać w odchudzaniu (i mam w tym własny interes, bo może w końcu to mnie zmotywuje do codziennych ćwiczeń i diety) co Wy na to?
więc moja spowiedź z dnia wczorajszego
śn(10.30): musli z mlekiem i jabłkiem
przek(13): koktajl bananowy (zmiksowane banan+mleko) ok. 300ml
podw(18.30): kanapka z freshpointa - na ciemnym pieczywie, jajko, pomidor, sałata, majonez
kolacja(21.30): serek wiejski light 150g

miałam trochę za dużą przerwę między przekąską, a podwieczorkiem, ale koleżanka nie chciała pójść ze mną kupić nic do jedzenia dopiero mój zły humor, wynikający oczywiście z głodu, ją ułaskawił
ale sukcesem było to, ze nie zjadłam nic słodkiego!

no, mam nadzieję, że też się zaraz tu będziecie spowiadać, żebym nie czuła się samotnie
__________________
http://onet.pl
Corny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 10:38   #3068
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
To leć do niego czym prędzej A czemu nie zapuścisz włosków? Ja od dwóch lat mam obsesję na ich punkcie. Dbam, pielęgnuję maksymalnie i regularnie podcinam. Nie farbowałam ich od stycznia, ale po wakacjach pójdę i walnę sobie rudy łeb
Zapuszczam zawsze marzyly mi sie długie włosy, a przez pewnien czas miałam króciutkie tylko teraz mam, że z tyłu krótsze, a z przodu dłuższe, coś ala te boby i mam takie głupie włosy, że jak troche dłużesze to wywijają się na zewnątrz


Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
Gratulacje kochana, tak trzymać! Ja dziś pół godzinki na rowerku a jutro i rowerek i aerobik i biegando wieczorne i tak do końca września, hehe
Powdziwiam!

Cytat:
Napisane przez Corny Pokaż wiadomość
ja wczoraj też 40min na rowerku i obtarłam sobie stopę okropnie
Gratuluje, 40min to dużo

Cytat:
Napisane przez topcia06 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj ćwiczyłam 40 minut! Tak dawno tego nie robiłam, że aż mnie brzuch boli. W dodatku dzisiaj mam pierwszy dzień @, ale postanowiłam, że mimo to się nie poddam!
Mój brat ostatnio zaczął regularnie ćwiczyć, więc pomyślałam, że zacznę ćwiczyć razem z nim
Zakwasów nie ma? to teraz przynajmniej sama cwiczyc nie bedziesz

Co do spowiedzi to o wczorajszym dniu zapomnijmy a dziś na śniadanko sałatka z pomidora, ogórka, jajka i szyneczki no i kawa
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 13:58   #3069
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez Corny Pokaż wiadomość
ja wczoraj też 40min na rowerku i obtarłam sobie stopę okropnie
właśnie Dziewczyny, pomyślałam, żebyśmy codziennie WSZYSTKIE pisały, co zjadłyśmy i co ćwiczyłyśmy (...)
Uważam, że to świetny pomysł! Ja ze swojej strony mogę zagwarantować, że na wizaż wejdę codziennie i coś napiszę Najlepiej, żebyśmy wieczorem wszystko wypisywały, już po całym dniu.

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Zapuszczam zawsze marzyly mi sie długie włosy, a przez pewnien czas miałam króciutkie tylko teraz mam, że z tyłu krótsze, a z przodu dłuższe, coś ala te boby i mam takie głupie włosy, że jak troche dłużesze to wywijają się na zewnątrz
Ach, zapuszczanie to straszna sprawa Już bym chciała mieć takie do pupy Póki co są do łopatek
Ja kiedyś też miałam bardzo krótkie, z resztą moje zdjęcia, które kiedyś tam kiedyś, na początku wątku wrzucałam, pokazywały jak krótkie miałam. Na chłopaka łeb robiony

Pod koniec czerwca musiałam znowu obciąć z 10cm, bo strasznie mi się rozdwajały - niektóre włosy, te bardzo wycieniowane na samej górze, nie były podcinane ze 2 lata, bo tylko same końcówki najdłuższe fryzjerka eliminowała

Ok, a wracając do spowiedzi, jak To Ir pięknie określiła toooo:

ś: dwa jajka na twardo + kromka ciemnego chleba
II ś: dwie kulki lodów grycan byłam z koleżanką na zakupach i samo tak wyszło
O: Udko z kurczaka + ciemna bułeczka + pomidory i kapustka kiszona

Ćwiczeń na razie żadnych, o 18.00 lecę na aerobik na godzinkę, a po aerobiku bieganie


A wczoraj to:

Ś:2 jajka sadzone, pomidor, dwa plasterki wędlinki, chlebek ciemny serkiem turkiem posmarowany
O: (wstałam późno, więc po śniadaniu był od razu obiad :p) Mięsko (polędwica), ryż, fasolka szparagowa
Podw: Nekatrynka
K: Pstrąg (robiony w folii w piekarniku), kromka chlebka ciemnego i surówka z kapusty z czymś tam czymś tam znam się na sałatkach jak nikt!

Wczoraj rowerek 10km.
Aaaaalleeeee się rozpisałam!
__________________
Passion is my fashion!

Edytowane przez Navien
Czas edycji: 2009-08-10 o 14:06
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 19:07   #3070
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość

Ach, zapuszczanie to straszna sprawa Już bym chciała mieć takie do pupy Póki co są do łopatek
Ja kiedyś też miałam bardzo krótkie, z resztą moje zdjęcia, które kiedyś tam kiedyś, na początku wątku wrzucałam, pokazywały jak krótkie miałam. Na chłopaka łeb robiony
A ja już bym była zadowolona z takich do łopatek i najlepiej jeszcze lekko kręcone wiem, ze straszna, bo wolno rosną, ale za to jak nie muszą rosnąc, a najlepiej to, żeby w ogóle nie rosły to wtedy pędzą, że hej


Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
Ok, a wracając do spowiedzi, jak To Ir pięknie określiła toooo:

ś: dwa jajka na twardo + kromka ciemnego chleba
II ś: dwie kulki lodów grycan byłam z koleżanką na zakupach i samo tak wyszło
O: Udko z kurczaka + ciemna bułeczka + pomidory i kapustka kiszona
Taaa samo wyszło
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 19:40   #3071
Alexandra777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 140
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Witam Was drogie dziewczyny a przede wszystkim Ciebie topciu
Przeczytałam wątek (niestety nie cały) ale to mnie zainspirowało do ponownego odchudzania się właśnie ok 3 lat temu miałam 10 kg mniej (58 przy wzroście 168cm schudłam z wizażem ) teraz mam 68.00 (jakiś miesiąc temu miałam jeszcze 64) ale cóż takie jest życie...
Więc zaczynam od nowa bo to szok jak przytyłam.... na razie jestem na etapie poskramiania głodu... zobaczymy liczę na wsparcie
__________________
10.07.2009 --68--67--66--65--64--63--62--61--60--59--58--
Alexandra777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 20:20   #3072
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
A ja już bym była zadowolona z takich do łopatek i najlepiej jeszcze lekko kręcone wiem, ze straszna, bo wolno rosną, ale za to jak nie muszą rosnąc, a najlepiej to, żeby w ogóle nie rosły to wtedy pędzą, że hej

Taaa samo wyszło
haha, właśnie, że samo Ale ponoć lody z tych wszystkich słodkości tuczą najmniej

Cytat:
Napisane przez Alexandra777 Pokaż wiadomość
Witam Was drogie dziewczyny a przede wszystkim Ciebie topciu
Przeczytałam wątek (niestety nie cały) ale to mnie zainspirowało do ponownego odchudzania się właśnie ok 3 lat temu miałam 10 kg mniej (58 przy wzroście 168cm schudłam z wizażem ) teraz mam 68.00 (jakiś miesiąc temu miałam jeszcze 64) ale cóż takie jest życie...
Więc zaczynam od nowa bo to szok jak przytyłam.... na razie jestem na etapie poskramiania głodu... zobaczymy liczę na wsparcie
Witaj
Bardzo się cieszę, że przybywa nas w tym wątku odwiedzaj nas i nie porzucaj! To rozkaz! razem zrzuci każdy zbędny kilogram/centymetr

A wracając do jedzenia dzisiejszego to:
Podwieczorek: jabłko
Kolacja: trochę obiadowego kurczaka , pól bułki, pomidor, później na drugą połówkę bułki położyłam plasterek sera żółtego i zrobiłam taką niby zapiekankę w piekarniku

Aerobik odbębniony, niedawno wróciłam z biegania
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 20:24   #3073
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez Alexandra777 Pokaż wiadomość
Witam Was drogie dziewczyny a przede wszystkim Ciebie topciu
Przeczytałam wątek (niestety nie cały) ale to mnie zainspirowało do ponownego odchudzania się właśnie ok 3 lat temu miałam 10 kg mniej (58 przy wzroście 168cm schudłam z wizażem ) teraz mam 68.00 (jakiś miesiąc temu miałam jeszcze 64) ale cóż takie jest życie...
Więc zaczynam od nowa bo to szok jak przytyłam.... na razie jestem na etapie poskramiania głodu... zobaczymy liczę na wsparcie
Raz się udało zrzucić w wizażem to i drugi raz Ci się uda. oby tylko zdrowowitaj

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
haha, właśnie, że samo Ale ponoć lody z tych wszystkich słodkości tuczą najmniej
Ponoć tak, a raz na jakiś czas też nie zaszkodzą
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 20:52   #3074
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Zwłaszcza, że lodów nie jadłam od kilku miesięcy

A czy chwaliłam się Wam, że mam już na górnych ząbkach aparat? Kryształowy jest piękny i jestem z niego dumna
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 20:55   #3075
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
A czy chwaliłam się Wam, że mam już na górnych ząbkach aparat? Kryształowy jest piękny i jestem z niego dumna
I uśmiech gości u Ciebie 24/h? u mnie w pracy sekretarka ma aparat i tak fajnie, niewyraźnie mówi
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 21:19   #3076
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
I uśmiech gości u Ciebie 24/h? u mnie w pracy sekretarka ma aparat i tak fajnie, niewyraźnie mówi

hehe, ja zawsze szczerzyłam zęby w szczerym uśmiechu, więc żadna różnica i właśnie co dziwne, to kompletnie nie seplenię. Mówię identycznie jak mówiłam. Ludzie dopiero jak stoją metr ode mnie to zauważają, że coś tam na zębach mam Bo on jest przezroczysty, tylko drucik widać
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 21:35   #3077
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
hehe, ja zawsze szczerzyłam zęby w szczerym uśmiechu, więc żadna różnica i właśnie co dziwne, to kompletnie nie seplenię. Mówię identycznie jak mówiłam. Ludzie dopiero jak stoją metr ode mnie to zauważają, że coś tam na zębach mam Bo on jest przezroczysty, tylko drucik widać
Może seplenią Ci, którzy mają na dole i górze aparat?

Haha powiedzcie dlaczego tak jest, że jak się w facecie wzbudzi zazdrośc to robi się kochany
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 21:41   #3078
topcia06
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 886
GG do topcia06
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Navien, to dzisiaj jest jakiś "lodowy dzień", bo ja dzisiaj też zjadłam dwie gałki lodów, a już nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam lody.
Co do mojego dzisiejszego jadłospisu to chyba nie jest najlepszy, ale spróbujmy:
I ś: dwie kromki pełnoziarnistego chleba z papryką, pomidorem, ogórkiem i twarożkiem;
II ś: jogurt z cynamonem, małe jabłko;
obiad: ryż z warzywami + surówka z kapusty (wspominałam, że ubóstwiam warzywa? )
p: lody
k: małe jabłko
Wiem, że taka kolacja to się nie liczy, ale sumienie nie pozwalało mi na zjedzenie niczego więcej przez te lody...
Dzisiaj też poćwiczyłam, ale trochę mniej intensywnie niż wczoraj, bo zrobiły mi się zakwasy
Wiecie, jak sobie tak podsumowałam ten dzisiejszy jadłospis to nawet nie jest taki zły, prawda?

Aleksandra, witamy na naszym wątku
__________________
Badania dowiodły, że szczęścia nie daje miłość, bogactwo czy władza, tylko dążenie do nieosiągalnych celów: a czymże jest dieta, jeśli nie tym?
topcia06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 22:08   #3079
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Topciu, jadłospis całkiem ładny, tylko właśnie ta kolacja Ale wierzę, że się poprawisz


Ir
, bo faceci to takie proste stworzonka, nie lubią nic tracić

Idę spać, bo dziś rano wstałam skoro świt (9.00 haha)
I bardzo przejęłam się akcją "noś dobrze dobrany stanik". Naoglądałam się o tym programów, naczytałam i wyszło mi z obliczeń pewnego kalkulatora, uwaga, uwaga, że powinnam nosić stanik rozmiaru 75E! A zawsze nosiłam 75B/C! Robiłam sama sobie krzywdę! Pod koniec września lecę kupić sobie kilka sztuk dobrzej dobranej bielizny! Koniec z ugniataniem piersi
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-10, 23:33   #3080
topcia06
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 886
GG do topcia06
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
Naoglądałam się o tym programów, naczytałam i wyszło mi z obliczeń pewnego kalkulatora, uwaga, uwaga, że powinnam nosić stanik rozmiaru 75E! A zawsze nosiłam 75B/C!
Wow! Czyli pewnie stanik z miseczką w rozmiarze E bardzo powiększy Ci piersi.
To w takim razie ja powinnam nosić rozmiar 80... F albo G (o ile jeszcze taki istnieje), bo normalnie noszę C/D. Tyle, że np. ja nie chcę mieć jeszcze większego biustu... Taki jak mam jest ok...
Zasmuciłaś mnie tym postem na samą noc. Gdzie znalazłaś ten kalkulator? Ja też chcę to sobie obliczyć!
W ogóle ostatnio byłam w sklepie z bielizną, bo od dłuższego czasu poszukuję prostego, czarnego stanika, a ekspedientka mi powiedziała, że takich staników jakich ja wymagam to nie ma, może mi ewentualnie kilka sprowadzić na specjalne zamówienie.
A ja chciałam taki normalny, bez gąbek... Niestety jeśli chodzi o staniki bez gąbek, to w mojej miejscowości są albo takie dla małych dziewczynek, albo takie wieeeelkie, gdzie jedna miseczka może służyć za czepek na głowę
To tak a propos biustu.
A teraz dobranoc, Moje Drogie
__________________
Badania dowiodły, że szczęścia nie daje miłość, bogactwo czy władza, tylko dążenie do nieosiągalnych celów: a czymże jest dieta, jeśli nie tym?

Edytowane przez topcia06
Czas edycji: 2009-08-10 o 23:34
topcia06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 09:30   #3081
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Topciu ja znalzłam taki kalkulator i wg niego też nosze za małe staniki http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 10:30   #3082
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez topcia06 Pokaż wiadomość
Wow! Czyli pewnie stanik z miseczką w rozmiarze E bardzo powiększy Ci piersi.
To w takim razie ja powinnam nosić rozmiar 80... F albo G (o ile jeszcze taki istnieje), bo normalnie noszę C/D. Tyle, że np. ja nie chcę mieć jeszcze większego biustu... Taki jak mam jest ok...
Zasmuciłaś mnie tym postem na samą noc. Gdzie znalazłaś ten kalkulator? Ja też chcę to sobie obliczyć!
W ogóle ostatnio byłam w sklepie z bielizną, bo od dłuższego czasu poszukuję prostego, czarnego stanika, a ekspedientka mi powiedziała, że takich staników jakich ja wymagam to nie ma, może mi ewentualnie kilka sprowadzić na specjalne zamówienie.
A ja chciałam taki normalny, bez gąbek... Niestety jeśli chodzi o staniki bez gąbek, to w mojej miejscowości są albo takie dla małych dziewczynek, albo takie wieeeelkie, gdzie jedna miseczka może służyć za czepek na głowę
To tak a propos biustu.
A teraz dobranoc, Moje Drogie
Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
Topciu ja znalzłam taki kalkulator i wg niego też nosze za małe staniki http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/

Dokładnie tym kalkulatorem liczyłam. I większy stanik wcale nie powiększy Ci biustu Topciu aż tak bardzo, po prostu ładnie go wyeksponuje
I mnie to cała sprawa strasznie ruszyła, bo w sumie szkodzimy własnym piersiom. Źle dobrane staniki deformują je, pozbawiają ładnego kształtu. Szczególnie wzięłam sobie do serca to po obejrzeniu filmików z "jak dobrze wyglądać nago", tego programu:

http://bialelaki.pl/effuniak/

pooglądajcie je sobie, mi dały wiele do myślenia Pod koniec września polecę kupić przynajmniej ze dwa-trzy dobrze dopasowane staniki.
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 11:35   #3083
Corny
Rozeznanie
 
Avatar Corny
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podWarszawa
Wiadomości: 818
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

uf, w końcu znalazłam chwilę na wizaż
co do dobranych staników, to ja już kiedyś sobie liczyłam i wyszło mi chyba 75E, o ile dobrze pamiętam. tylko problem w tym, że w sklepach z takimi rozmiarami liczą sobie za stanik po 170zł, a sory ale ja tyle nie mam. teraz i tak noszę jakiś D i przyznam, że o wiele się poprawił wygląd mojego biustu też w ogóle muszę moje zasoby stanikowe powiększyć...

spowiedź wczorajsza (ostrzegam, że grzech na grzechu)
śn(10): kawałek imieninowego sernika mamy z galaretką brzoswkiniową + kromka chleba razowego z serkiem naturalnym, sałatą i pomidorkiem
przek(13.30): sałatka z marchewki, sałaty, pomidora i serka wiejskiego (mój przysmak dietetyczny)
przek(19?!): 2 kulki lodów - smaki: sernik z mandarynką i bounty...
kolacja(22): tost z tostowego chleba z serem żółtym i majonezem + reszta sałatki z dodatkiem majonezu na spółę z koleżanką

kurcze, już prawie się powstrzymałam od tego tosta. ale w końcu uległam muszę się nauczyć odmawiać
ale ale... byłam wczoraj na zakupach i kupiłam dwie bluzki w rozmiarze... 36 i jeszcze nowe buty na koturnie, takie czarne, piękne i jeszcze w piatek jestem zaproszona na spacer z jednym gosciem, a potem wieczorem na koncert z innym szaleństwo, co oni się tak rzucili haha ale poprawia mi to wszystko bardzo humor
__________________
http://onet.pl
Corny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 13:09   #3084
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez Corny Pokaż wiadomość
uf, w końcu znalazłam chwilę na wizaż
co do dobranych staników, to ja już kiedyś sobie liczyłam i wyszło mi chyba 75E, o ile dobrze pamiętam. tylko problem w tym, że w sklepach z takimi rozmiarami liczą sobie za stanik po 170zł, a sory ale ja tyle nie mam. teraz i tak noszę jakiś D i przyznam, że o wiele się poprawił wygląd mojego biustu też w ogóle muszę moje zasoby stanikowe powiększyć...

spowiedź wczorajsza (ostrzegam, że grzech na grzechu)
śn(10): kawałek imieninowego sernika mamy z galaretką brzoswkiniową + kromka chleba razowego z serkiem naturalnym, sałatą i pomidorkiem
przek(13.30): sałatka z marchewki, sałaty, pomidora i serka wiejskiego (mój przysmak dietetyczny)
przek(19?!): 2 kulki lodów - smaki: sernik z mandarynką i bounty...
kolacja(22): tost z tostowego chleba z serem żółtym i majonezem + reszta sałatki z dodatkiem majonezu na spółę z koleżanką

kurcze, już prawie się powstrzymałam od tego tosta. ale w końcu uległam muszę się nauczyć odmawiać
ale ale... byłam wczoraj na zakupach i kupiłam dwie bluzki w rozmiarze... 36 i jeszcze nowe buty na koturnie, takie czarne, piękne i jeszcze w piatek jestem zaproszona na spacer z jednym gosciem, a potem wieczorem na koncert z innym szaleństwo, co oni się tak rzucili haha ale poprawia mi to wszystko bardzo humor
Jeden grzeszny dzień to żadna tragedia! Ja na nowo zaczynam wciskać pupę w rozmiar 38 liczę na to, że pod koniec września będzie to już 36

A co do staników, to niestety, ceny są duże za dobry biustonosz. Jednak postanowiłam wydać trochę kasy na nie, bo to jednak nasze zdrowie póki co odkładam pieniądze na drugi łuk aparatu. Za górę dałam 2 tyś zł, dól tyle samo będzie kosztował, a do tego comiesięczne wizyty za 120zł Plus inne wydatki. Ech, koszty, koszty! Dobrze, że idę do stałej pracy od października (oby!)
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 14:07   #3085
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
Jeden grzeszny dzień to żadna tragedia! Ja na nowo zaczynam wciskać pupę w rozmiar 38 liczę na to, że pod koniec września będzie to już 36
36 - marzenie

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
Ech, koszty, koszty! Dobrze, że idę do stałej pracy od października (oby!)
A cóż to za praca, pochwal sie

Cytat:
Napisane przez Corny Pokaż wiadomość
uf, w końcu znalazłam chwilę na wizaż
co do dobranych staników, to ja już kiedyś sobie liczyłam i wyszło mi chyba 75E, o ile dobrze pamiętam. tylko problem w tym, że w sklepach z takimi rozmiarami liczą sobie za stanik po 170zł, a sory ale ja tyle nie mam. teraz i tak noszę jakiś D i przyznam, że o wiele się poprawił wygląd mojego biustu też w ogóle muszę moje zasoby stanikowe powiększyć...
Ale stanik nie jest czymś co będzie leżało latami w szafie tylko to będziesz nosić więc czasem warto wydać więcej kasy

Cytat:
Napisane przez Corny Pokaż wiadomość
spowiedź wczorajsza (ostrzegam, że grzech na grzechu)
śn(10): kawałek imieninowego sernika mamy z galaretką brzoswkiniową + kromka chleba razowego z serkiem naturalnym, sałatą i pomidorkiem
przek(13.30): sałatka z marchewki, sałaty, pomidora i serka wiejskiego (mój przysmak dietetyczny)
przek(19?!): 2 kulki lodów - smaki: sernik z mandarynką i bounty...
kolacja(22): tost z tostowego chleba z serem żółtym i majonezem + reszta sałatki z dodatkiem majonezu na spółę z koleżanką

kurcze, już prawie się powstrzymałam od tego tosta. ale w końcu uległam muszę się nauczyć odmawiać
ale ale... byłam wczoraj na zakupach i kupiłam dwie bluzki w rozmiarze... 36 i jeszcze nowe buty na koturnie, takie czarne, piękne i jeszcze w piatek jestem zaproszona na spacer z jednym gosciem, a potem wieczorem na koncert z innym szaleństwo, co oni się tak rzucili haha ale poprawia mi to wszystko bardzo humor
szalejesz kobieto, jak nie jeden to drugi no, no, no
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 15:52   #3086
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość
36 - marzenie
A cóż to za praca, pochwal sie
marzenie, marzenie, ale w zeszłym roku było faktem

A do pracy to planuję do kawiarni Albo do Coffee Heaven albo do Starbucksa. Zwykła robota, nie zależy mi na wielkiej kasie, po prostu chcę zarabiać na siebie i nie obciążać dłużej rodziców.
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 15:58   #3087
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
marzenie, marzenie, ale w zeszłym roku było faktem

A do pracy to planuję do kawiarni Albo do Coffee Heaven albo do Starbucksa. Zwykła robota, nie zależy mi na wielkiej kasie, po prostu chcę zarabiać na siebie i nie obciążać dłużej rodziców.
Nieważne gdzie, ważne, że jakaś będzie i będziesz miała trochę swojej kasy na drobne wydatki
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 16:55   #3088
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

No i ot chodzi mogę pracować spokojnie na pół etatu, ustawię sobie zajęcia na uczelni na 2-3 dni w tygodniu, resztę mogę pracować. No i przede wszystkim, to kocham pracę wśród masy ludzi! A do tego kawa!
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 18:23   #3089
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

Cytat:
Napisane przez Navien Pokaż wiadomość
No i ot chodzi mogę pracować spokojnie na pół etatu, ustawię sobie zajęcia na uczelni na 2-3 dni w tygodniu, resztę mogę pracować. No i przede wszystkim, to kocham pracę wśród masy ludzi! A do tego kawa!
Matuchnooo, kawa!!!jak narkoman bym chyba chodziła pól etatu to niedużo, uda Ci się wszystko pogodzić, boś zdolna dziewuszka
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 19:30   #3090
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: W kółko i w kółko, bez żadnych efektów...

No pół etatu to tylko 80h miesięcznie, więc dam radę a czy zdolna jestem, to raczej wątpliwe, heh

A co do posiłków, to dziś:
Ś: bułka z pasztetem i pomidorem
O: rosół maminej roboty
P: Kolba kukurydzy
K: Kanapka z wędlinką i serem żółtym + mały grzech w postaci kromki chleba z nutellą

Poszłam na aerobik, a tu bum, wyłączyli prąd niemalże w całej mojej wsi. Tak więc wróciłam do domu. Dziś bez ćwiczeń, bez biegania, bo pogoda do bani. Tylko pada u mnie i pada. Cały dzień
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.