Żony doskonałe PM2008 - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-25, 19:47   #4051
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Hehe, dziewczyny, myk z trybem niewidocznym to ja znam aż za dobrze! Ale czasem się przydaje bycie dostępnym... No cóż, trzeba będzie kombinować. A faktycznie, wcisnąć to ona się próbuje wszędzie, kurna odkąd jestem na urlopie to już do mnie zdążyła dzwonić i pisac na gg. Czy ona naprawde nie widzi że jest upierdliwa i męczy czymś takim? Jak dla mnie gg jest dla znajomych, dla rodziny tylko w ważnych sprawach. A ta będzie pisać i mi tyłek zawracać...
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 20:45   #4052
soffera
Zadomowienie
 
Avatar soffera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 597
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Czeko21 odganiam dołki

Izka fryzura i kolor sa super

Dzasta musisz podrasowac nazewnictwo potraw, zamiast zupa pomidorowa wprowadzamy krem ze swiezych pomidorow i juz mamy cos wykwitnego

Malutka dzieki Kochanie

Paulinko koldra za 5000, no nie moge Ale skoro tesciowie placa to czemu nie, w zimne irladzkie noce jak znalazl Podoba mi sie najbardziej sweter tunika. No i ta druga posciel Normalnie sama bym sobie taka sprawila, jest sliczna. O kwiatuchach mysle to samo co Kasia

Izus Ty biedaku remontowy. Swiat jest b. maly, tez nieraz sie o tym przekonalam

Kasiu najwazniejsze ze z Magda lepiej Tylko sie nie zapatrz w Amelke
Ja mam silownie obok ba caly klub sportowy z zajeciami jogi, pilatesu, tanca etc. i co?! Nie chodze Na lenia nic nie poradzisz a na PMS to juz w ogole
Arbuza chce oczywiscie ja!

Agunia nie wiem co gorsze, tesciowa w wersji Kasi czy Twojej
soffera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 21:58   #4053
izazusia
Wtajemniczenie
 
Avatar izazusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasto Polskiej Piosenki
Wiadomości: 2 220
GG do izazusia
Dot.: Żony doskonałe PM2008

No remont to będzie moje drugie imię Mój mężulek to jakiś maniak Ale fakt faktem szafa jest taka jaką chcieliśmy i dużo taniej nas wyniosła niż miałaby ją robić firma. O ile wszystko pójdzie zgodnie z planem w tym tygodniu zamkniemy remont przedpokoju (chociaż chyba nie bo trzeba kafle położyć a my planujemy weekendzik w Międzyzdrojach-ze względu na remontowy pożeracz kasy w tym roku dalszych wypraw nie planujemy)
No cóż...może dożyję końca remontu kiedy z herbatką siądę w pięknym mieszkanku gdzie nie beda sie walać narzędzia, kołki i wszędobylski pył...
__________________
Kobiety rodzą się aniołami, ale kiedy życie połamie im skrzydła - pozostaje już tylko latanie na miotle
izazusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 08:26   #4054
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Kasiu najwazniejsze ze z Magda lepiej Tylko sie nie zapatrz w Amelke
Ja mam silownie obok ba caly klub sportowy z zajeciami jogi, pilatesu, tanca etc. i co?! Nie chodze Na lenia nic nie poradzisz a na PMS to juz w ogole
Arbuza chce oczywiscie ja!


Agunia nie wiem co gorsze, tesciowa w wersji Kasi czy Twojej
1- Jak się tak napatrzę.... to mi się odechciewa
A już szczególnie po tej relacji z porodu

O żesz Ty leningradzie jeden
Ja potrzebuje miasta, siłowni pod nosem i mobilizującej mnie kuleżanki <bądź męża>!
A swoja drogą mąż mobilizuje mnie wieczorem około 21.00 do ćwiczeń w ten oto sposób:
"Kasiuuuuuuuuuuuuu zjesz może loda???"

A arbuza kupiłam jakiegoś podpsutego i go wywaliłam

2- ja też się nad tym zastanawiam
Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
No remont to będzie moje drugie imię
no ja sie kurka tej wizytacji poremontowej nie doczekam chyba
kończcie w końcu ten remont i zapraszajcie mnie na pizzę sercową
ino myk


Dzisiejszy dzień jakiś mega śpiący... ślepka mi się kleją
Na zapały je!!! -->
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 09:17   #4055
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Urlop udany, to super.
kinuś gratuluję mieszkanka.

Fryzz, aparat troszkę przekłamał, no ale tak mniej wiecej...
Załącznik 2468164
dziękuję Izuś

śliczny kolorek włosów
Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
już mnie prawie nic nie boli
cieszę się
Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
No remont to będzie moje drugie imię Mój mężulek to jakiś maniak Ale fakt faktem szafa jest taka jaką chcieliśmy i dużo taniej nas wyniosła niż miałaby ją robić firma. O ile wszystko pójdzie zgodnie z planem w tym tygodniu zamkniemy remont przedpokoju (chociaż chyba nie bo trzeba kafle położyć a my planujemy weekendzik w Międzyzdrojach-ze względu na remontowy pożeracz kasy w tym roku dalszych wypraw nie planujemy)
No cóż...może dożyję końca remontu kiedy z herbatką siądę w pięknym mieszkanku gdzie nie beda sie walać narzędzia, kołki i wszędobylski pył...
Izusia, Ty to na prawdę powinnaś się nazywać CZŁOWIEK-REMONT
trzymam kciuki, żeby ta chwila z herbatką nastąpiła jak najszybciej
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 09:59   #4056
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
hej




Katarzinka wierze ze znajdziecie jakis sposob na sasiadow. Nie napisalas jakie to ciacha pichcialas! Mam ochote na cos slodkiego i chyba bede zmuszona cos dzis upichcic


juz sie poprawiam i pisze : ciasto ze śliwkami i murzynek z powidłami sliwkowymi , ale wydawało mi sie, ze pisałam (ale moze jestem troche roztargniona)

a Ty uważaj na gorący olej - bywa zdradliwy

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
CZEŚĆ PIĘKNOŚCI!!!




Fryzz, aparat troszkę przekłamał, no ale tak mniej wiecej...
Załącznik 2468164
bardzo ładny fryzik

a chciałam się podzielic wieścią , iż wczoraj uświadomiłam sobie, ze juz jestem gotowa na to co mnie czeka, jakis taki spokój na mnie spłynął , oczywiście, że lęk przed nieznanym jest, ale juz jestem spokojna

buziaki
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 10:08   #4057
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Heloł, ja na chwile bo praca, praca...
Kasieńko Twoja teściowa to TRAGEDIA, moja w życiu by takich pieniędzy ode mnie nie wziała. Teraz wyjeżdża i chcę żeby mi torbę louis vuitton'a przywiozła
Izulka Ty to się masz z tymi remontami, podziwiam Cię bo wiem co to remont i ile nerwów zjada.
Aguniu szczerze współczuje teściowej na gg
Czekoladko a kysz z deprechą. Nie martw się! A waga spadnie. Teraz ja Cię będę motywować i o wadze przypominać a później Ty mi się tym samym odwdzięczysz chyba dobry układ?
Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy ja po weselu też napisze wszystko na "p".
no, to już między innymi od Ciebie zależy
Fajne włoski, kolorek sie Gosi podoba

Cytat:
Napisane przez dzasta110 Pokaż wiadomość
a no pojawiła
I dobrze bo dawno jej wczesniej nie było

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
a nam tesciowa wyslala koldre z jakiejs welny owczej czy cos za jakies 5000zl
bo kupili jedna a druga dostali gratis hehe ona jest niby jakas lecznicza i wogole nie wiem czy wogole mi sie przyda a jak maz rozmawial z tesciowa przez tel i przekonywal ze mamy koldry i niech sie nie fatyguja to malo sie nie obrazili no i wyslali!! pojutrze zobacze co to za cudo!!!
Hahahahaha też dostałam od teściowej kołdrę (a właściwie dwie, tylko trochę tańsze)+ pościel oczywiście.
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 11:28   #4058
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Wiecie co dziewczynki- dzisiaj rano wstalam z dobrym nastrojem i tak pomyslalam ze deprecha chyba minela ot tak sobie!! pewnie dzieki wam
no i uslyszalam wczoraj od mojej przyjaciolki ze fajnie wygladam juz -ze figurka wraca i to chyba mnie pocieszylo!! oczywiscie moj luby uwaza ze wygladam sexi -pocicga go to ze jestem mamusia -dziwne
teraz mocze nogi.....ale mala sie wybudza

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Czekoladko a kysz z deprechą. Nie martw się! A waga spadnie. Teraz ja Cię będę motywować i o wadze przypominać a później Ty mi się tym samym odwdzięczysz chyba dobry układ?
jasne!!!

a dzisiaj zobaczylam na wadze kg mniej!! ale mi bardziej chodzi o figure a nie kg i zeby wbic sie w spodnie sprzed ciazy bo mam ich chyba z 15 par a nie zamierzam kupowac nowych- w niektorych nawet nie pochodzilam bo obkupilam sie w Irlandii a potem zaszlam w ciaze i byly za male wiec czekaja
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 13:09   #4059
niuniuniau
Zadomowienie
 
Avatar niuniuniau
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 138
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Hejka ho dziewuszyska
U mnie jak zwykle:remont Kamil z tatą robią szafę do przedpokoju a jutro wstawiają nowe drzwi wejściowe.
Poza tym dziś jeżdziłam-moj najwiekszy błąd -dodaję gazu na zakrętach-czemu-nie wiem jakas stuknieta jestem
A wiadomość dnia: MOJA PRZYJACIÓŁKA WYCHODZI ZA MĄŻ za rok. Wczoraj były oświadczyny
Sebka poznała przez neta (tak jak ja mego Kama), okazał się być z Żor-tam mieszkał mój Kam zanim wybyli nad morze, poza tym mieszkał na osiedlu Sikorskiego-to tak jak Kamil z rodzicami a co najlepsze okazało się że uczęszczali do równoległych klas: Kamil do "b" a Seba do "d". Jaki ten świat mały
Iza świat jest baaardzo mały bo ja również poznałam męża przez neta i również jest z Żor a na Sikorski ma rzut beretem bo on mieszkał na Korfantego
__________________
[vichy]263566[/vichy]
Niechaj Bóg ma w swej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, okrutna, psotna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków.


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201001030.png
niuniuniau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 13:21   #4060
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Hejka
Ostatnio jakos oczy mi sie wrazliwe zrobily i czy slonce swieci, czy wieje to zawsze lzawie a potem wygladam jakbym ryczala godzine...teraz juz ponad 2 godziny jak siedze w pracy a caly czas mam takie mokre oczy i lekko zaczerwienione
a dzis ide na imprezke urodzinowa do kolezanki ale cos w tym momencie nie mam ochoty przez te oczyska chyba bede sie musiala wybrac do okulisty

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
2- fiu fiu jaka modelka na 1 fotce
storczyki sztuczniaki- beeee <nie cierpie sztucznych kwiatów>
bardzo fajne bluzeczki- jak ktoś chodzi w jeansach to bardzo mi sie widza takie bluzalki

no ja tez nie przepadam za sztucznymi ale ten mi sie spodobal to wzielam
no ja praktycznie tylko w jeansach...

Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
ad. 1
ad. 2 moja babcia ma taką pościel leczniczą i jest z niej bardzo zadowolona
ad. 3 fajne te zdobycze czy mi sie wydaje czy lubisz szarości
no tesciowa tez zadowolona tylko po co ja posciel kupuje zeby spac bez
lubie i to bardzo, mam duzo szarych rzeczy

Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Paulinko koldra za 5000, no nie moge Ale skoro tesciowie placa to czemu nie, w zimne irladzkie noce jak znalazl Podoba mi sie najbardziej sweter tunika. No i ta druga posciel Normalnie sama bym sobie taka sprawila, jest sliczna. O kwiatuchach mysle to samo co Kasia
no masakra ta cena - na raty wzieli
sweterek taki milusi ale jeszcze go nawet nie przymierzalam raczej wszystko na oko kupuje no chyba ze spodnie to koniecznie mierze bo to roz nie bywa...
a posciel mi tez ta druga od razu w sklepie sie rzucila w oczka i tylko 13 jurkow kosztowala


Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
No remont to będzie moje drugie imię
No cóż...może dożyję końca remontu kiedy z herbatką siądę w pięknym mieszkanku gdzie nie beda sie walać narzędzia, kołki i wszędobylski pył...
Zycze zeby ten remoncik wkoncu sie skonczyl


Cytat:
Napisane przez katarzinka Pokaż wiadomość
a chciałam się podzielic wieścią , iż wczoraj uświadomiłam sobie, ze juz jestem gotowa na to co mnie czeka, jakis taki spokój na mnie spłynął , oczywiście, że lęk przed nieznanym jest, ale juz jestem spokojna

buziaki
o to super teraz w spokoju oczekujesz przyjscia na swiat malenstwa, a masz jakies przeczucia co bedzie??

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Kasieńko Twoja teściowa to TRAGEDIA, moja w życiu by takich pieniędzy ode mnie nie wziała. Teraz wyjeżdża i chcę żeby mi torbę louis vuitton'a przywiozła
oo to super tesciowka pokazesz to torbe chyba co

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczynki- dzisiaj rano wstalam z dobrym nastrojem i tak pomyslalam ze deprecha chyba minela ot tak sobie!! pewnie dzieki wam
no i uslyszalam wczoraj od mojej przyjaciolki ze fajnie wygladam juz -ze figurka wraca i to chyba mnie pocieszylo!! oczywiscie moj luby uwaza ze wygladam sexi -pocicga go to ze jestem mamusia -dziwne
teraz mocze nogi.....ale mala sie wybudza [COLOR="Silver"]

a dzisiaj zobaczylam na wadze kg mniej!! ale mi bardziej chodzi o figure a nie kg i zeby wbic sie w spodnie sprzed ciazy bo mam ich chyba z 15 par a nie zamierzam kupowac nowych- w niektorych nawet nie pochodzilam bo obkupilam sie w Irlandii a potem zaszlam w ciaze i byly za male wiec czekaja
no Kochana i tak trzymaj
mezusiowi sie podobasz to najwazniejsze a z czasem wszystko zrzucisz na pewno
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 13:30   #4061
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczynki- dzisiaj rano wstalam z dobrym nastrojem i tak pomyslalam ze deprecha chyba minela ot tak sobie!! pewnie dzieki wam
no i uslyszalam wczoraj od mojej przyjaciolki ze fajnie wygladam juz -ze figurka wraca i to chyba mnie pocieszylo!! oczywiscie moj luby uwaza ze wygladam sexi -pocicga go to ze jestem mamusia -dziwne
teraz mocze nogi.....ale mala sie wybudza

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------


jasne!!!

a dzisiaj zobaczylam na wadze kg mniej!! ale mi bardziej chodzi o figure a nie kg i zeby wbic sie w spodnie sprzed ciazy bo mam ich chyba z 15 par a nie zamierzam kupowac nowych- w niektorych nawet nie pochodzilam bo obkupilam sie w Irlandii a potem zaszlam w ciaze i byly za male wiec czekaja
no i super, ze samopoczucie lepsze i w ogóle ponuraki poszły precz

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Hejka
Ostatnio jakos oczy mi sie wrazliwe zrobily i czy slonce swieci, czy wieje to zawsze lzawie a potem wygladam jakbym ryczala godzine...teraz juz ponad 2 godziny jak siedze w pracy a caly czas mam takie mokre oczy i lekko zaczerwienione
a dzis ide na imprezke urodzinowa do kolezanki ale cos w tym momencie nie mam ochoty przez te oczyska chyba bede sie musiala wybrac do okulisty



o to super teraz w spokoju oczekujesz przyjscia na swiat malenstwa, a masz jakies przeczucia co bedzie??
idz idz do okulisty , lepiej niech obejrzy - ja tak zaczęłam miec od pracy przy kompie i dostałam okulary do kompa i jest lepiej

przeczuć nie mam, na poczatku ciąży mieliśmy z mężem, a teraz się uspokoiło i juz nie mamy, ale za niecałe 4 tygodnie (choc wiele wskazuje ze wcześniej) będziemy wiedzieć któż to bryka w moim brzuszku
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 14:19   #4062
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
a dzisiaj zobaczylam na wadze kg mniej!! ale mi bardziej chodzi o figure a nie kg i zeby wbic sie w spodnie sprzed ciazy bo mam ich chyba z 15 par a nie zamierzam kupowac nowych- w niektorych nawet nie pochodzilam bo obkupilam sie w Irlandii a potem zaszlam w ciaze i byly za male wiec czekaja
Masz motywacje, więc schudniesz, będzie ok

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
a dzis ide na imprezke urodzinowa do kolezanki ale cos w tym momencie nie mam ochoty przez te oczyska chyba bede sie musiala wybrac do okulisty

oo to super tesciowka pokazesz to torbe chyba co
Udanej imprezy a do okulisty koniecznie się wybierz, z oczami nie ma żartów.

Hahaha jeśli tylko mi ją kupi(czytaj:jak trafi na wyprzedaży) to pewnie, że tak. a czy super...hmmm

Cytat:
Napisane przez katarzinka Pokaż wiadomość
przeczuć nie mam, na poczatku ciąży mieliśmy z mężem, a teraz się uspokoiło i juz nie mamy, ale za niecałe 4 tygodnie (choc wiele wskazuje ze wcześniej) będziemy wiedzieć któż to bryka w moim brzuszku
Trzymam kciuki żebyście szybko się dowiedzieli
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 14:58   #4063
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość



Trzymam kciuki żebyście szybko się dowiedzieli
my tam wolimy, żeby jak najdłużej posiedziało Maleństwo w brzuszku
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 15:37   #4064
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Smile Dot.: Żony doskonałe PM2008

WITAM W TEN PONURY DZIKOLOROWO...

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
Hejka ho dziewuszyska
U mnie jak zwykle:remont Kamil z tatą robią szafę do przedpokoju a jutro wstawiają nowe drzwi wejściowe.
Poza tym dziś jeżdziłam-moj najwiekszy błąd -dodaję gazu na zakrętach-czemu-nie wiem jakas stuknieta jestem
A wiadomość dnia: MOJA PRZYJACIÓŁKA WYCHODZI ZA MĄŻ za rok. Wczoraj były oświadczyny
Sebka poznała przez neta (tak jak ja mego Kama), okazał się być z Żor-tam mieszkał mój Kam zanim wybyli nad morze, poza tym mieszkał na osiedlu Sikorskiego-to tak jak Kamil z rodzicami a co najlepsze okazało się że uczęszczali do równoległych klas: Kamil do "b" a Seba do "d". Jaki ten świat mały
Bob budowniczy zawsze da radę...jak nie pogoni, to zrobi sama...
Izuś, a Ty przypadkiem nie powinnam wyścigówką jeździć? Oczywiście, to nie piszę złośliwie ...wiem co to znaczy, bo ja też miałam takie "możliwości"
Gratulacje dla przyjaciółki Twej.
Świat jest mały ..ojjj zgadzam się.
Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
1- sama sobie zazdraszczam- bo juz sie nie moge doczekac!!!
co do tesciowej- to szkoda gadac... dała popis na 102! a co najlepsze to ona jest chyba tego nieświadoma co zrobiła!!!
2- super kolorek, bardzo ładnie wyszłas wielkooka i natychmiast oddawaj tę bluzkę!!!!!!!!!!!!<tylko najpierw powiększ o jakieś 3 rozmiary >
1. Ja też bym sobie zazdraszczała...
2. Nie przesadzaj Zgrabniaczku, nie przesadzaj!!!! bo lańsko dostaniesz.
Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
ślicznie Ci

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Hehe, dziewczyny, myk z trybem niewidocznym to ja znam aż za dobrze! Ale czasem się przydaje bycie dostępnym... No cóż, trzeba będzie kombinować. A faktycznie, wcisnąć to ona się próbuje wszędzie, kurna odkąd jestem na urlopie to już do mnie zdążyła dzwonić i pisac na gg. Czy ona naprawde nie widzi że jest upierdliwa i męczy czymś takim? Jak dla mnie gg jest dla znajomych, dla rodziny tylko w ważnych sprawach. A ta będzie pisać i mi tyłek zawracać...
Napisz sobie opisz, "dostępna tylko dla przyjaciół" oczywiście żarcik...
Nie zazdroszczę Ci takich znajomych na gg..
Cytat:
Napisane przez soffera Pokaż wiadomość
Izka fryzura i kolor sa super
Agunia nie wiem co gorsze, tesciowa w wersji Kasi czy Twojej

Oto jest pytanie...
Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
dziękuję Izuś
śliczny kolorek włosów


Cytat:
Napisane przez katarzinka Pokaż wiadomość
bardzo ładny fryzik
a chciałam się podzielic wieścią , iż wczoraj uświadomiłam sobie, ze juz jestem gotowa na to co mnie czeka, jakis taki spokój na mnie spłynął , oczywiście, że lęk przed nieznanym jest, ale juz jestem spokojna

Wspaniałe wieści...

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
no, to już między innymi od Ciebie zależy
Fajne włoski, kolorek sie Gosi podoba
Pić niet, bo kierowcą będę..a mamy do sali jakieś 2-3 km.
Potańczć czemu nie.... Pogadać i owszem. I na "p" ewentualnie mogę jeszcze Porwać buta Pannie Młodej
Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczynki- dzisiaj rano wstalam z dobrym nastrojem i tak pomyslalam ze deprecha chyba minela ot tak sobie!!pewnie dzieki wam
no i uslyszalam wczoraj od mojej przyjaciolki ze fajnie wygladam juz -ze figurka wraca i to chyba mnie pocieszylo!! oczywiscie moj luby uwaza ze wygladam sexi -pocicga go to ze jestem mamusia -dziwne
teraz mocze nogi.....ale mala sie wybudza
w niektorych nawet nie pochodzilam bo obkupilam sie w Irlandii a potem zaszlam w ciaze i byly za male wiec czekaja
No i tak ma być...Nastrojowa czekoladinka, to to co Pmki lubią najbardziej...
A spodenki sie doczekają... bo jak nie to im powiem co o nich sądzę..
Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Ostatnio jakos oczy mi sie wrazliwe zrobily i czy slonce swieci, czy wieje to zawsze lzawie a potem wygladam jakbym ryczala godzine...teraz juz ponad 2 godziny jak siedze w pracy a caly czas mam takie mokre oczy i lekko zaczerwienione
Mnie też ostatnio łzawią łoooczyska jak szalone...bylismy w kościele ostatnio, to masakra, nie nadążyłam wycierać łez... Mam nadzieje, że to minie..
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 15:47   #4065
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Izasusia, ale czy Ty mocno wciskasz ten gaz na zakrętach? I co Ci każe na zakrętach robić instruktor? Bo jeśli zdejmować nogę z gazu, to lepiej zmień instruktora... Na zakrętach wskazane jest utrzymywanie stałej prędkości, wręcz czasem lekkie dodanie gazu, bo przy zwalnianiu jak jest jezdnia mokra inaczej nietrudno o poślizg. Zwalniamy tylko przed zakrętem, nigdy na (się odezwała kierowczyni wielka )
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 17:07   #4066
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
Hejka
Ostatnio jakos oczy mi sie wrazliwe zrobily i czy slonce swieci, czy wieje to zawsze lzawie a potem wygladam jakbym ryczala godzine...teraz juz ponad 2 godziny jak siedze w pracy a caly czas mam takie mokre oczy i lekko zaczerwienione
a dzis ide na imprezke urodzinowa do kolezanki ale cos w tym momencie nie mam ochoty przez te oczyska chyba bede sie musiala wybrac do okulisty


kurde pamietam jak bylam w IE to caly czas mialam takie oczy - z tych wiatrow bo mam bardzo wrazliwe no ale jak ty wczesniej mialas wszystko ok z oczkami to chyba cos nie tak- marsz do okulisty

Cytat:
Napisane przez izka19855 Pokaż wiadomość


No i tak ma być...Nastrojowa czekoladinka, to to co Pmki lubią najbardziej...
A spodenki sie doczekają... bo jak nie to im powiem co o nich sądzę..
ty to potrafisz rozweselic ludzia swoimi tekstami
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 19:02   #4067
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Ja jak zawsze przelotem
Przyczłapałam się pochwalić, że już jesteśmy prawnymi właścicielami mieszkanka

Nie bardzo mam siłę opowiadać szczegóły, bo jestem po dwóch dwunastogodzinnych dniach w pracy i dzisiaj cały dzień biegania po mieście i załatwania, więc padam na pysk. Ważne, że udało się załatwić wszystkie formalności i dzosiaj podpisaliśmy akt notarialny uffffffff

Teraz mogę zacząć grzebanie w materiałach budowlanych, meblach, armaturach itd.
Nie ma to jak fajny odpoczynek

czekusia21 cieszę się rybulko, że humorek się poprawił co do kilosów to bardzo chętnię stworzę z Tobą grupę wsparcia, bo u mnie to tak z 15 by się ptrzydało zrzucić ..... tylko, że ja nie bardzo mam kiedy je zrzucać, chęci są i to duże tylko kiedy ja mam iść na siłownię jak ja do domu ostatnio docieram po 21-ej

izazusia jak Ci dalej ten instruktor będzie tak mendził o tych zakrętach to weź się rozpędź przed zakrętem, a wchodząc w zakręt tak przy jakiś 80 km/h zaciagnij hamulec ręczny ...... potem mu powiedz że wg jego instrukcji wyhamowywałaś na zakręcie ..... aaaaa tylko wcześniej sprawdź czy ma w tym samochodzie poduszki i kurtyny powietrzne ...

kasieńka gratuluję teściowej!!! sknery, dusigrosza, skrudża, babola wstrętmego ..... a następnym razem dopominaj się o swoje - ja tam bym powiedziała że sumując to co mi wisi za bluzkę i odliczając kasę za spodenki to dopłacam 5 zeta i czekam na spodenki .... ucz się od starszych jak się nie dać wydymać ..... ja też kiedyś chciałam być grzeczną i miłą dziewczynką i żeby wszyscy mnie lubli ale na szczęście się qrwa tego oduczyłam ..... pamiętaj grzeczne dziewczynki chodzą do nieba a niegrzeczne TAM GDZIE CHCĄ i tego się trzymaj


edit. jeszczepanna WIDZĘ CIĘ !!!! odzywać mi się tu ale już !!!!!

Edytowane przez czekoladka79
Czas edycji: 2009-08-26 o 19:04
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 19:04   #4068
jeszczepanna
Raczkowanie
 
Avatar jeszczepanna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 222
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Nawet nie wiem od czego zacząć... może...
Czy mnie jeszcze pamiętacie?
Tu jeszczepanna tzn jużniepanna wiem wiem niku zmienić nie mogę. Nie było mnie tu od grudnia 2008r, zleciało potwornie. Jak widzę ile was tu jeszczę idelanych żona zostało to aż sie za glowe złapałam - m.a.r.t.a , kasieńska, izazusia, agunia, katarzinka.. i wiele innych perfekcyjnych żon których ników nie pamietam.
Co niektóre z was obserwuje na nk. Dzieciaczki się sypią - rewelacja.
U nas wszystko bdb. Jak mówi rodzina i znajomi - małżeństwo mi służy - tzn czytaj przytyłam co mnie wcale nie cieszy
Wreszcie od jutra mam urlop, wypadzik do Szczawnicy szykujemy i dzieciątko planujemy. Tak mi sie zrymowało

Wiec "po latach" witam perfekcyjne żonki i jak można też chce ponownie do was dołączyć. Tymczasem pozdrawiam ze słonecznej dziś wawki.
buźka. Karolina
jeszczepanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 19:09   #4069
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Żony doskonałe PM2008

jeszczepanna ja niedawno przeglądałam jakiś stary wątek z zeszłego roku i trafiłam na Twój post i tak się zastanawiałam co u Ciebie słychac jak się wiedzie itd.
Suuuuper że się odezwałaś i zagladaj tu do nas częściej.

Ale z tym tyciem poślubnym mnie chyba nikt nie przebije 10 kg od zeszłego roku
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 19:13   #4070
jeszczepanna
Raczkowanie
 
Avatar jeszczepanna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 222
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Czekoladka jak mi miło
Myślałam że już odeszłam w niepamięc.
U mnie 8 do przodu, wiec tez bardzo dużo. Jutro jeszcze zajrze, mam day off potem upragniony urlopik
jeszczepanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 19:17   #4071
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Czeko79 Gratki wielkie wkoncu swoje M
to kiedy przeprowadzka i parapetow?? chetnie sie wybiore do stolycy

Cytat:
Napisane przez jeszczepanna Pokaż wiadomość
Nawet nie wiem od czego zacząć... może...
Czy mnie jeszcze pamiętacie?
Tu jeszczepanna tzn jużniepanna wiem wiem niku zmienić nie mogę. Nie było mnie tu od grudnia 2008r, zleciało potwornie. Jak widzę ile was tu jeszczę idelanych żona zostało to aż sie za glowe złapałam - m.a.r.t.a , kasieńska, izazusia, agunia, katarzinka.. i wiele innych perfekcyjnych żon których ników nie pamietam.
Co niektóre z was obserwuje na nk. Dzieciaczki się sypią - rewelacja.
U nas wszystko bdb. Jak mówi rodzina i znajomi - małżeństwo mi służy - tzn czytaj przytyłam co mnie wcale nie cieszy
Wreszcie od jutra mam urlop, wypadzik do Szczawnicy szykujemy i dzieciątko planujemy. Tak mi sie zrymowało

Wiec "po latach" witam perfekcyjne żonki i jak można też chce ponownie do was dołączyć. Tymczasem pozdrawiam ze słonecznej dziś wawki.
buźka. Karolina
Witaj po przerwie milo mi poznac
Udanego urlopiku i powodzenia w zmajstrowaniu dzidzi
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 19:18   #4072
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Żony doskonałe PM2008

o jak milutko, że nie jestem sama z tymi kilosami
No to teraz grupa wsparcia odchudzającego potrzebna na gwałt !!!!
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 19:20   #4073
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cytat:
Napisane przez jeszczepanna Pokaż wiadomość
Nawet nie wiem od czego zacząć... może...
Czy mnie jeszcze pamiętacie?
raaaany no wreszcie żoncia marnotrawna powróciła Tak od czasu do czasu się zastanawiałam co tam u Ciebie i czemu już tu nic nie piszesz. No i w końcu napisałaś, ufff. Zapraszamy ponownie częściej!

A ja jak jeszcze nie macie dość tematu mojego psiaka wklejam jego najnowsze zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg shiro portret.jpg (30,3 KB, 13 załadowań)
__________________




Edytowane przez agunia82
Czas edycji: 2009-08-26 o 19:22
agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 19:25   #4074
jeszczepanna
Raczkowanie
 
Avatar jeszczepanna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 222
Dot.: Żony doskonałe PM2008

PaulinaIzabela mnie również miło Cię poznać.
Czekoladko ja odchudzanko zaczełam 1,5 tyg temu ( niestety z przerwą na weselne jedzonko) wagi nie mam wieć nie znam efektów, ale co dla mnie najważniejsze nie mam wzdęć, na które nawet espumisan nie pomagał. Staram się nie jeśc pieczywa, tłustego miecha, ziemniaków. W pracy tylko pieczywo chrupkie z sałatką własnej roboty ( sałata lodowa, pomidor, ogórek, papryka, rzodkiew, bazylia i oliwa z oliwek). Sałatka bdb ale juz patrzeć na nią nie mogę. Na urlopie będziemy chodzić po górach wiec mam nadzieje ze kilogramy spadną w dół. Kończe bo mój kochany mężuś zaraz z pracy wraca i kolacyjkę muszę zrobić. buziaki do jutra

Agunia ... fajnie mnie nazwałaś witaj miło zrobić come back

Edytowane przez jeszczepanna
Czas edycji: 2009-08-26 o 19:28
jeszczepanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 19:32   #4075
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
A ja jak jeszcze nie macie dość tematu mojego psiaka wklejam jego najnowsze zdjęcie
pięknie wyszedł - model tak dostojnie
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 19:45   #4076
izka19855
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 1 529
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Cytat:
Napisane przez jeszczepanna Pokaż wiadomość
Nawet nie wiem od czego zacząć... może...
Czy mnie jeszcze pamiętacie?
Tu jeszczepanna tzn jużniepanna wiem wiem niku zmienić nie mogę. Nie było mnie tu od grudnia 2008r, zleciało potwornie. Jak widzę ile was tu jeszczę idelanych żona zostało to aż sie za glowe złapałam - m.a.r.t.a , kasieńska, izazusia, agunia, katarzinka.. i wiele innych perfekcyjnych żon których ników nie pamietam.
Co niektóre z was obserwuje na nk. Dzieciaczki się sypią - rewelacja.
U nas wszystko bdb. Jak mówi rodzina i znajomi - małżeństwo mi służy - tzn czytaj przytyłam co mnie wcale nie cieszy
Wreszcie od jutra mam urlop, wypadzik do Szczawnicy szykujemy i dzieciątko planujemy. Tak mi sie zrymowało

Wiec "po latach" witam perfekcyjne żonki i jak można też chce ponownie do was dołączyć. Tymczasem pozdrawiam ze słonecznej dziś wawki.
buźka. Karolina
JESZCZEPANNA->> Już nie PANNA WITAMY WITAMY...
Dobrze, że wróciłaś...
Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
ty to potrafisz rozweselic ludzia swoimi tekstami

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
A ja jak jeszcze nie macie dość tematu mojego psiaka wklejam jego najnowsze zdjęcie
WSPANIAŁY PIECHO
izka19855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 20:03   #4077
Milibili
Zadomowienie
 
Avatar Milibili
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 037
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Witajcie kochane!

Trzymamy się jeszcze 2w1 Prawie cały dzien leże zgodnie z zaleceniami Skonczyliśmy 34 tydzien i oby jeszcze 2 tyg chodziaz malenstwo posiedziało w brzuszku Jutro lekarz więc proszę o kciuki Bo dzisiaj brzuszek coś bardziej boli...

Jeszcze panna
Witaj Karolinko z powrotem !!!! nie zostawiaj nas więcej bo bedzie lanie

Czeko
Gratuluje mieszkanka! A z tą wagą to myślę, że to nie hormony sa winne tylko ty masz takie tempo życia, że organizm robi zapasy bo boi się, że zaniedługo nie bedziesz mieć nawet czasu na jedzenie

Czekoladko tak już sporo kg spadło reszta też raz dwa zniknie, zobaczysz jak malutka?

paulinaizabela
lepiej idz do okulisty lepiej za wczasu zadbac niż czekac az się pogorszy

agunia
ale on jest cudny
__________________

PCOS? Insulinooporność? Moja droga do odzyskania zdrowia i zgrabnej sylwetki.
http://cialo-w-remoncie.blogspot.com/

- 25 kg
6 wrzesień 2008

Milibili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 20:05   #4078
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Żony doskonałe PM2008

W imieniu Shiro ślicznie dziękuje

Mili już mocno ściskam I czarruje żeby dwupak trwał tyle, ile trzeba
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 20:18   #4079
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Mili też trzymam kciukasy za jutrzejszą wizytę u dr Grzebałki
Mam nadzieję, że dzidiza będzie taka jak ja i urodzi się 2 tygodnie po terminie ..... bo wiecie ja tam sobie siedziałam w brzuszku u mamy i tak sobie kombinowałam - była akurat zima stulecia więc na na dworzu zimbo, głośno a tam w brzuszku cieplutko, mamusia blisko więc po co wyłazić No a potem jak natura zaczęła mnie cisnąć na ten świat to ja się zaparłam łokciem i foch NIE WYJDĘ !!! No ale z naturą nie wygrasz i w końcu mnie wypchnęła (urodziłam się trzymając się rączką za głowę z miną " a było tam tak milutko i co to teraz będzie" - poród się sporo przeciągnął bo łokieć nie chciał przejść )
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 20:38   #4080
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: Żony doskonałe PM2008

Hejka
Byłam dzisiaj u mojej słynnej bratowej, miałyśmy sobie powyjaśniać kilka spraw, ale kurna się nie udało, bo montowali jej szafę do przedpokoju ale rozmawiałyśmy tak ogólnie i powiem Wam, że było bardzo miło, atmosfera jak za starych dobrych czasów wieczorkiem wpadła do nas teściowa, szykuję się, żeby ją trochę poopierdzielać, ale kurna też nie było jak a tak się ponastawiałam na te rozmowy, a tu

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
No cóż...może dożyję końca remontu kiedy z herbatką siądę w pięknym mieszkanku gdzie nie beda sie walać narzędzia, kołki i wszędobylski pył...
i za to kochana Izuniu trzymam

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
A swoja drogą mąż mobilizuje mnie wieczorem około 21.00 do ćwiczeń w ten oto sposób:
"Kasiuuuuuuuuuuuuu zjesz może loda???"
no to świetna motywacja

Cytat:
Napisane przez katarzinka Pokaż wiadomość
a chciałam się podzielic wieścią , iż wczoraj uświadomiłam sobie, ze juz jestem gotowa na to co mnie czeka, jakis taki spokój na mnie spłynął , oczywiście, że lęk przed nieznanym jest, ale juz jestem spokojna
podobno przed porodem taki spokój to normalne

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczynki- dzisiaj rano wstalam z dobrym nastrojem i tak pomyslalam ze deprecha chyba minela ot tak sobie!! pewnie dzieki wam
cieszę się, że już lepiej

Cytat:
Napisane przez paulinaizabela Pokaż wiadomość
przez te oczyska chyba bede sie musiala wybrac do okulisty

lubie i to bardzo, mam duzo szarych rzeczy
ad. 1 idź idź ze wzrokiem nie ma żartów
ad. 2 pasuje Ci ten kolorek

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
Przyczłapałam się pochwalić, że już jesteśmy prawnymi właścicielami mieszkanka
moje gratulacje

Cytat:
Napisane przez jeszczepanna Pokaż wiadomość
Czy mnie jeszcze pamiętacie?
witaj ponownie pewnie, że pamiętamy i proszę mi tu częściej się odzywać

Cytat:
Napisane przez Milibili Pokaż wiadomość
Trzymamy się jeszcze 2w1 Prawie cały dzien leże zgodnie z zaleceniami Skonczyliśmy 34 tydzien i oby jeszcze 2 tyg chodziaz malenstwo posiedziało w brzuszku Jutro lekarz więc proszę o kciuki Bo dzisiaj brzuszek coś bardziej boli...
za wizytę u lekarza i oby maleństwo posiedziało u mamusi w brzusiu jak najdłużej
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.