jak znaleźć siłe na walke z rakiem - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-01, 22:39   #1471
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 815
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Bardzo prosze o sprawdzenie prawidłowości zapisu numera konta zagranicznego, ponieważ nie mam pojęcia jak ma wygladać prawidłowy wpis, a nie chciałabym wprowadzać kogoś w błąd.

Bank Pekao S.A. I Oddział Wrocław
45 1240 1994 1111 0000 2495 6839
Iban PL 45 1240 1994 1111 0000 2495 6839
SWIFT PKO PPL PW
Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia
ul. Traugutta 112, 50-420 Wrocław

proszę dodać dopisek: darowizna na cele ochrony zdrowia ADRIANA
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 22:45   #1472
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 25 976
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Marilyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dobrego newsa w związku z telewizją, wstępnie są zainteresowani - potrzebuję pilnie telefon do Ady - może ktoś ma? albo gg?

Adriana napisałam PW



<ale ja jestem głupie - przecież nr gg jest w profilu...>
Byłoby wspaniale, gdyby się udało! dziś w celowniku był króciutki reportaż o dziewczynie, która też zbiera pieniądze na operację zagraniczną.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 22:50   #1473
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 1 575
GG do paulina150528
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Chociaz wypowiedziałam sie tylko raz,sledze watek cały czas.

Madzia ciesze sie,ze sa jakies postepy w całej akcji.
Ze strony mojej rodziny lada dzien poleci przelew na konto.Wsród znajomych rozpowrzechniam i adres blogu i watku.

Jestem na etapie rozmów ze znajoma,która jest menadzerka klubu w stolicy.Nie chce narazie zapeszac ale jak sie dogadam z nia to odrazu dam znac.

Dziwczyny pytały o dosc istotna rzecz.Madzia czy mozemy pozapraszac Cie do znajomych na n-k?

Pozdrawiam i duzo siły zycze kochana
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 23:00   #1474
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 5 966
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cuuuuudownie!!! Tez niebawem przesle cos od siebie

Czy oragnizowana bedzie jakas aukcja charytatywna?? Mam wielu przyjaciol w swiecie sportu wyczynowego, wiele bardzo znanych twarzy, moze bede mogla pozbierac jakies gadzety do licytacji... przyda sie czy nie bardzo????

. .az podskacze z radosci

P.S. ...czy moge prosic apel jaki kierujecie do znajomych na NK.. czy ten sam co na str 39

Edytowane przez thelila
Czas edycji: 2009-09-01 o 23:20
thelila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 23:24   #1475
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 596
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Madziu-Ado, ja też napiszę jak największej ilości osobom o tym, że jest akcja, mam nadzieję, że szybko zostanie uzbierana odpowiednia kwota! Z mojej strony też poleciało tyle ile mogłam dać Trzymaj się kochana
bfca8d39b0c33d1e642320d525f11dd69d86e6d3_6578f56ebc91f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 23:28   #1476
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 418
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Dziewczyny na razie tylko przekazali, że chcą z Adą porozmawiać - od 2 dni znajomy obiecał wypuscić macki a ja dziś napisałam długaśnego maila, gdzie im napisałam o co chodzi i po kolei co się dotąd działo i jakie są perspektywy...No i czego byśmy od telewizji chcieli.

Mam nadzieję, że się szybko odezwą

Cieszę się strasznie, że coś się dzieje, aż mam oczy mokre
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 23:29   #1477
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 942
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Nie mogłam zasnąć, myślałam o wątku Ady.
Dziewczyny! zwracajmy uwagę co przewija się codziennie przez nasze ręce. Piszmy do tych firm! Zaczynając od proszków do prania, przez produkty spożywcze. Jogurty, słodycze,soki, lizaki etc. Piszmy!Piszmy! Jeżeli jakaś firma odpisze z pozytywem to dajcie znać i niech wszystkie wizażanki zasypią pocztę.
Myślę, jeszcze o instytucjach, banki? Może hotele? Czy potrzebna jest jakaś zgoda na zbiórki np. ktoś z bliskich Ady mógłby zebrać w puszkę w miejscach tj. kina, baseny etc ?
Albo zrobić zlot wizażanek w centrum handlowym. Wizażanki namawiałyby ludzi by wpłacali dla Wizażanki Ady te kilka zł.
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 23:39   #1478
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 815
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Kochane! link do mojego bloga można wklejać wszędzie - gdzie tylko chcecie- myślę, ze to jest najlepsza forma pomocy!!!

Pamiętajcie ,że drugie konto nie może być nigdzie ukazane w sposób publiczny: tv, radio, internet, sklep itp ponieważ to konto nie posiada zgody na publiczne wystawianie go. mogę je przekazywać na zasadzie z ręki do ręki (koledze, sąsiadowi), instytucjom, zakładom pracy, ale za to posiada ono zgode na wypłacenie tych pieniędzy na moją operacje.

Konto z blogu , które mogę wystawiać publicznie, na dzień dzisiejszy nie posiada zgody do pobrania pieniędzy na operację we Włoszech( fundacja sie dopiero stara o te zgode) , ponieważ nie mieli wczesniej nikogo kto zbierał na operację w tym instytucie co ja . Posiada ono zgode na wiele innych instytutów które fundacja miała we wczesniejszych. Otrzymanie zgody potrwa ok 30dni roboczych. To jest standardowa procedura!


Mam nadzieję że teraz jest to zrozumiałe dlaczego drugie konto nie widnieje na blogu ale na dzień dzisiejszy jest dla mnie nieco lepszą opcją.

Po prostu prawo prawo i jeszcze raz prawo...

Jeśli ktoś ma jakieś nowe pomysły prosiłabym abyomawiać je ze mną, (proszę pisać na forum lub pw) ponieważ obawiam sie o to że może być coś zrobione wbrew przepisom , co grozi ogromnymi konsekwencjami a jest to ostatnia rzecz jakiej mi jeszcze teraz potrzeba.

Oczywiście jesli wasi znajomi zadają pytania dlaczego nie macie mnie w znajomych na NK to jak najbardziej przyjmę każde zaproszenie. Zresztą sporo już ich otrzymałam

Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystkie datki jak również każdą inną pomoc.
Jestem w wielkim szoku odnosnie tego co się dzieje. mam z kazdej strony pytania : e-mail, prywatne wiadomości, na gg ludzie chcą porozmawiać, w miedzyczasie musze sie zapoznawać z prawem itp Normalnie gorączka, nie nadążam z tym wszystkim!!!
Oczywiście cięszę sie bardzo że taki stopień to wszystko już osiagnęło
mąż siedzi i ciagle mi daje sygnały kto gdzie jakiej odpowiedzi oczekuje staramy sie nikogo nie ominać a jesli sie tak przytrafi to z góry przepraszamy.

Absolutnie nie można samodzielnie zbierać pieniedzy do puszek!!! moze to robić tylko instytucja która ma takie uprawnienia i musi mieć dodatkowo zgode władz miasta w którym organizują taką zbiórkę.

Proszę konsultować wszystkie pomysły ze mną i nie robić niczego bez mojej zgody!!!

Wiem ze to wszystko z dobrego serca i troski o mnie ale naprawde proszę aby nie zrobić czegoś za co grożą konsekwencje. Jest cała masa dziwnych przepisów o których nawet nie mamy pojecia , każde przedsiewzięcie musi być przemyslane pod każdym względem, bo potem moze być za późno....
Na tym etamie jaki to wszystko juz osiagnęło prawo musi być uwzgledniane na kazdym kroku.

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2009-09-02 o 13:37
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 23:48   #1479
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 749
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Mogłabym prosić o numer drugiego konta na PW? Z góry dziękuję


EDIT: dziękuję bardzo rano poleci przelew

Edytowane przez Spaza
Czas edycji: 2009-09-02 o 00:42
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 23:58   #1480
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 158
GG do justysd
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Pozwoliłam sobie Kochana zaprosić Cię więc do grona swoich znajomych na NK
Bardzo się cieszę, że mogłam Ci chociaż trochę pomóc. I jestem bardzo dumna z Naszej Wizażowej Społeczności. To cudowne, że jest tyle ludzi dobrej woli.
Napisz proszę jak się czujesz, tak fizycznie. Wszystkie tutaj martwimy się o Ciebie
Jestem z Tobą całym swoim sercem
justysd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 00:07   #1481
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 815
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Bardzo prosze o przesyłanie najpierw do mnie apeli, które wysyłacie do gazet lub telewizji![/B]

[/COLOR]Chciałam was uwrażliwić na jeszcze jedną sprawę!!!!
Na diagnoze czekałam tak długo, ponieważ mój nowotwór ma bardzo skomplikowaną budowę i trudno było go zdiagnozować. Instytuty w Polsce które się mną zajmowały, zrobiły tyle na ile były w stanie i ile mogły mi pomóc. Niestety to jest tak trudny nowotwór, dlatego nie mogły zrobić za dużo...
Bardzo proszę, aby ktoś nie pisał, że nie byłam zadowolona z prowadzących mnie szpitali, bo to nie prawda!!!
Miałam problemy z biurokracją, a nie z lekarzami, czy szpitalami!
Jeszcze raz was mocno na to uczulam!!!

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2009-09-02 o 13:40
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 00:44   #1482
Ciii
Raczkowanie
 
Avatar Ciii
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 259
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

aż nie mogę się nadziwić, jak ludzie potrafią sobie pomagać i wspierać w tych trudnych chwilach.
Na milion procent uzbierasz pieniążki wierzę w to
__________________
... zmienić życie

Ciii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 01:15   #1483
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 815
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Bardzo prosze o sprawdzenie prawidłowości zapisu numera konta zagranicznego, ponieważ nie mam pojęcia jak ma wygladać prawidłowy wpis, a nie chciałabym wprowadzać kogoś w błąd.

Bank Pekao S.A. I Oddział Wrocław
45 1240 1994 1111 0000 2495 6839
Iban PL 45 1240 1994 1111 0000 2495 6839
SWIFT PKO PPL PW
Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia
ul. Traugutta 112, 50-420 Wrocław

proszę dodać dopisek: darowizna na cele ochrony zdrowia ADRIANA
Chciałabym wpisać numer konta zagranicznego na blog, ale nie jestem pewna czy poprawnie wpisałam tą informacje? Czy ktoś moze mi pomóc?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 02:22   #1484
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 289
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Chciałabym wpisać numer konta zagranicznego na blog, ale nie jestem pewna czy poprawnie wpisałam tą informacje? Czy ktoś moze mi pomóc?
Madzia właśnie próbuje wykonać przelew internetowy z banku z siedzibą w Nowym Jorku, jednak pojawia się informacja że SWIFT/BIC jest niepoprawny, wpisałam tak jak podałaś czyli PKO PPL PW i nie przechodzi dalej Pozatym chcą żeby podać dokładny adres banku.
__________________



kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 06:53   #1485
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Chciałabym wpisać numer konta zagranicznego na blog, ale nie jestem pewna czy poprawnie wpisałam tą informacje? Czy ktoś moze mi pomóc?
"Madziu" wydaje mi się , że SWIFT dla banku PKO powinien wyglądać tak: BPKOPLPW

reszta chyba jest w porządku, ale jeszcze się upewnij.
IBAN ma 28 znaków w tym dwie litery-symbol państwa, jest PL, więc poza tym wszystko powinno być ok.


Zupełnie przypadkiem trafiłam na Twój wątek. Moje problemy w porównaniu do Twoich, od dnia dzisiejszego są błahostkami. Podziwiam Cię i chylę czoła!Jesteś NIESAMOWITA!Tak trzymaj!Będę Ci kibicować i trzymam mocno kciuki!Wierzę, że Ci się uda, musi się udać!Postaram się pomóc w miarę swoich możliwości
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~


Edytowane przez Agna
Czas edycji: 2009-09-02 o 07:02
Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 08:17   #1486
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 815
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Witam wszystkie moje kochane wizażanki!!!
Chciałam Wam od razu podziękować za Wasze wsparcie i za pomoc! Nigdy nie spodziewałam się, że znajde tyle osób które zechcą mi pomóc!
Dziewczyny, jest Was tyle, ze nie ma możliwości, aby akcja się nie udała!!! Zobaczycie, razem zbierzemy odpowiednią kwote na operacje Już niedługo wróce zdrowa, tutaj do Was!!!
Jesteście cudowane!!!!!!!!!!

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2009-09-02 o 08:19
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 08:18   #1487
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 104
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Wkleiłam adres Twojego blog na swój photoblog. Wierzę, że zdobędziesz wszystkie pieniądze na tą operację Trzymam kciuki za Ciebie i bardzo mocno życzę, aby wszystko Ci się udało Trzymaj się ciepło
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 08:40   #1488
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 815
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Bardzo prosze o sprawdzenie prawidłowości zapisu numera konta zagranicznego, ponieważ nie mam pojęcia jak ma wygladać prawidłowy wpis, a nie chciałabym wprowadzać kogoś w błąd.

Bank Pekao S.A. I Oddział Wrocław
45 1240 1994 1111 0000 2495 6839
Iban PL 45 1240 1994 1111 0000 2495 6839
SWIFT PKO PPL PW
Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia
ul. Traugutta 112, 50-420 Wrocław

proszę dodać dopisek: darowizna na cele ochrony zdrowia ADRIANA
Cytat:
Napisane przez Agna Pokaż wiadomość
"Madziu" wydaje mi się , że SWIFT dla banku PKO powinien wyglądać tak: BPKOPLPW

reszta chyba jest w porządku, ale jeszcze się upewnij.
IBAN ma 28 znaków w tym dwie litery-symbol państwa, jest PL, więc poza tym wszystko powinno być ok.
Dziewczyny, jeszcze raz prosze o sprawdzenie poprawności numera konta zagranicznego!!! Ja naprawde nie znam sie na tym, a wklejając go na blog musze mieć pewność, ze konto jest dobrze zapisane!
Prosze o dokładne wytłumaczenie (jak małemu dziecku) z czym konkretnie jest problem

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kasandra82 Pokaż wiadomość
Madzia właśnie próbuje wykonać przelew internetowy z banku z siedzibą w Nowym Jorku, jednak pojawia się informacja że SWIFT/BIC jest niepoprawny, wpisałam tak jak podałaś czyli PKO PPL PW i nie przechodzi dalej Pozatym chcą żeby podać dokładny adres banku.
Dokładny adres banku? Hmmm...
Jeszcze zapytam się fundacji...

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2009-09-02 o 08:54
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 08:41   #1489
niro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 379
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Witaj Adziu!

Kochana Ty jestes jak "terminatorek" byłaś tu jeszcze o 1.30 a teraz już na pełnych obrotach.
Z Twoją siła napewno wszystko się uda i szybko wrócisz do zdrowia.

Powiedz Adziu czy masz wyznaczony jakiś termin operacji - tak mniej-więcej kiedy?
Wiesz jak nóżna gardle to i my sprężymy się ze zbieraniem kasiorki.
__________________
--------
Homo homini amicus esse debet........
niro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 08:52   #1490
kamelleon_2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 93
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Mam prosbe, czy moglby ktos z Was wkleic ten gotowy apel o pomoc, bo ja szukalam juz na kilku stronach nie moge znalezc, a okropnie mnie dzisiaj glowa boli i nie mam sily juz gapic sie w ten monitor. Bo wydaje mi sie ze lepiej wysylac ten apel plus adres strony bloga, bo sama strona bloga, to nie kazdy ma czas zeby wejsc, bo nie wie co to jest itp.
dzieki wielki z gory,paps
ijaa - p.s. mam nadzieje ze szybciutko dostane te plakaciki to wydrukuje i ruszam do rozwieszania
__________________
Gdy kobieta jest szczesliwa jest takze piekna...
kamelleon_2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:00   #1491
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 136
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Apel dla kamelleon_2005


Cena życia...
Pogodna i pełna życia 26-letnia absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach walczy o życie. Niedawno zdiagnozowano u niej bardzo rzadką odmianę raka (chrzęstniakomięsak jasnokomórkowy) usytuowanego w okolicy
kosci krzyżowej. Okazało się, że jest on odporny na chemioterapię i radioterapię. Jedyną szansę na wyzdrowienie daje jej niezwykle skomplikowana operacja usunięcia guza z dużym marginesem kości krzyżowej. Niestety tego typu operacje obarczone są dużym ryzykiem powikłań oraz ewntualnego kalectwa.
W Polsce nie są one wykonywane. Wydłużający się okres oczekiwania na podjęcie leczenia spowodował, ze guz rozprzestrzenił się na kość biodrową.
Nadzieję na powrót do zdrowia dał jej Instytut w Bolonii we Włoszech, gdzie tamtejsi lekarze przeprowadzali już podobne operacje i mają doświadczenie w leczeniu tego typu nowotworów. Od roku 1900 do 2007 odnotowano tam 40 przypadków nowotworu clear cell chondrosarcoma.
Operacja jest bardzo poważna, ale Adriana wierzy, że dzięki niej jej organizm pokona tę chorobę.
Koszt operacji to 30 tyś euro. Operacja powinna być wykonana w najbliższym czasie, ponieważ guz szybko rośnie. W celu zgromadzenia środków niezbędnych do sfinansowania operacji, w Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Ochrony Zdrowia we Wrocławiu utworzone zostanie subkonto, dlatego zwracam się z ogromną prośbą -możesz pomóc uzbierać Adrianie fundusze potrzebne na operację.
Ada pragnie z całych sił walczyć o życie, ale bez życzliwych osób, jej szanse maleją z każdym dniem.
Zapraszam również na blog www.nowakadriana.blog.interia.pl




ps. kolezanka mi dziś napisała, że tez walczy z rakiem kości

Edytowane przez Silwena
Czas edycji: 2009-09-02 o 09:08
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:10   #1492
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeszcze raz prosze o sprawdzenie poprawności numera konta zagranicznego!!! Ja naprawde nie znam sie na tym, a wklejając go na blog musze mieć pewność, ze konto jest dobrze zapisane!
Prosze o dokładne wytłumaczenie (jak małemu dziecku) z czym konkretnie jest problem

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------


Dokładny adres banku? Hmmm...
Jeszcze zapytam się fundacji...
Madzia chyba Cię wprowadziłam w błąd. Masz dobry SWIFT! Chodzi o bank Pekao S.A. zatem jego SWIFT to PKOPPLPW. Pomyliłam Pekao S.A z PKO BP !
Nie wiem co może być nie tak, że jedna z wizażanek nie mogła dokonać przelewu na konto zagraniczne.
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:12   #1493
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 815
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez niro Pokaż wiadomość
Witaj Adziu!

Kochana Ty jestes jak "terminatorek" byłaś tu jeszcze o 1.30 a teraz już na pełnych obrotach.
Z Twoją siła napewno wszystko się uda i szybko wrócisz do zdrowia.

Powiedz Adziu czy masz wyznaczony jakiś termin operacji - tak mniej-więcej kiedy?
Wiesz jak nóżna gardle to i my sprężymy się ze zbieraniem kasiorki.
Tak, ja już od 6.00 rana siedze, czytam i odpowiadam na e-maile, wiadomości itp.

Termin nie jest jeszcze wyznaczony. Operacja miała odbyć się we wrześniu, ale ze względów finansowych prawdopodbnie zostanie ona troszkę przesunięta w czasie. Niestety całą kwote za operacje musze zapłacić dwa tygodnie przed terminem, co jest dodatkowym utrudnieniem. Dziewczyny, ale nie martwcie się!!! Spójrzcie ile nas jest Nie ma rzeczy niemośliwych! I teraz wiem, że "chcieć" to znaczy "móc"!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:26   #1494
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 672
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

no jasne, że chcieć to znaczy móc

UDA NAM SIĘ !!!!!!!!!!

Ada jak będziesz miała jakiś podgląd do konta niedługo to napisz ile jeszcze brakuje pieniążków
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:27   #1495
marlenka0505
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 110
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Witam serdecznie, szczególnie Ciebie Madziu. Trafiłam tu przez przypadek i jestem strasznie wzruszona Twoją historią
Oczywiście przelew za moment posyłam.
Mam tylko jeszcze jedną sugestię. Wydaje mi się, że dobrze by było abyś na n-k napisała o swojej chorobie i całej akcji. Wtedy mając Cię w znajomych będziemy mogli polecać Twój profil i może szybcie jto pójdzie
pozdrawiam i życzę wytrwałości
__________________
Oliwia 30.11.2004 Nasza Modelka
Wojtuś 03.08.2010 Mistrz w sikaniu na odległość
marlenka0505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:27   #1496
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 14 611
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Wątek obserwuję od dłuższego czasu, ale jeszcze się nie wypowiadałam.
Madziu trzymam kciuki za ciebie, zaglądam tu codziennie i czytam wszystko od deski do deski, postaram się pomóc jak tylko mogę, wierzę w to, że uda ci się pokonać chorobę
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 09:28   #1497
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Madziu poszperałam troszkę w internecie na temat przelewów zagranicznych.
Oprócz tego co podałaś czyli SWIFT i IBAN potrzebne prawdopodobnie są:
nazwa i adres banku odbiorcy przelewu
oraz tzw. SORT CODE - numer rozliczeniowy
SORT code jest to numer rozliczeniowy stanowiący cyfry od 3 do 10 w polskim numerze konta - często klienci zagraniczni wymagają tego w standardowych dokumentach wysłanym dostawcom.
Czyli, na logikę, były by to cyfry: 1240 1994 ?????

Natomiast I oddział banku Pekso S.A mieści się:
I Oddział we Wrocławiu
ul. Oławska 2
50-950 Wrocław
lub
I Oddział we Wrocławiu
ul. Kiełbaśnicza 7a
50-950 Wrocław
tel. (71) 344-44-54 do 58
fax (71) 371-61-48

Potwierdź koniecznie w fundacji jaki mają adres

Ale teoretycznie powinna wystarczyć nazwa banku i oddział. Może dlatego, że wg danych z internetu Pekao ma dwa I oddziały jest jakiś problem.....Nie mam pojęcia. Te dane powinny wystarczyć:

Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia
ul. Traugutta 112, 50-420 Wrocław

Bank Pekao S.A. I Oddział Wrocław
.............(nr konta).............
IBAN: PL.............(nr konta)............. (bez spacji)
SWIFT: PKOPPLPW
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~


Edytowane przez Agna
Czas edycji: 2009-09-03 o 14:37
Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 10:13   #1498
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 815
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Agna Pokaż wiadomość
Madziu poszperałam troszkę w internecie na temat przelewów zagranicznych.
Oprócz tego co podałaś czyli SWIFT i IBAN potrzebne prawdopodobnie są:
nazwa i adres banku odbiorcy przelewu
oraz tzw. SORT CODE - numer rozliczeniowy
SORT code jest to numer rozliczeniowy stanowiący cyfry od 3 do 10 w polskim numerze konta - często klienci zagraniczni wymagają tego w standardowych dokumentach wysłanym dostawcom.
Czyli, na logikę, były by to cyfry: 1240 1994 ?????

Natomiast I oddział banku Pekso S.A mieści się:
I Oddział we Wrocławiu
ul. Oławska 2
50-950 Wrocław
lub
I Oddział we Wrocławiu
ul. Kiełbaśnicza 7a
50-950 Wrocław
tel. (71) 344-44-54 do 58
fax (71) 371-61-48

Potwierdź koniecznie w fundacji jaki mają adres

Ale teoretycznie powinna wystarczyć nazwa banku i oddział. Może dlatego, że wg danych z internetu Pekao ma dwa I oddziały jest jakiś problem.....Nie mam pojęcia. Te dane powinny wystarczyć:

Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia
ul. Traugutta 112, 50-420 Wrocław

Bank Pekao S.A. I Oddział Wrocław
45 1240 1994 1111 0000 2495 6839
IBAN: PL 45 1240 1994 1111 0000 2495 6839
SWIFT: PKOPPLPW
Czyli muszę się tylko zapytać o adres tego oddziału i powinno być wszystko ok?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 10:13   #1499
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 099
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Tak, ja już od 6.00 rana siedze, czytam i odpowiadam na e-maile, wiadomości itp.

Termin nie jest jeszcze wyznaczony. Operacja miała odbyć się we wrześniu, ale ze względów finansowych prawdopodbnie zostanie ona troszkę przesunięta w czasie. Niestety całą kwote za operacje musze zapłacić dwa tygodnie przed terminem, co jest dodatkowym utrudnieniem. Dziewczyny, ale nie martwcie się!!! Spójrzcie ile nas jest Nie ma rzeczy niemośliwych! I teraz wiem, że "chcieć" to znaczy "móc"!
damy radę

Wysyłam Ci zapytanie na pw
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2009-09-02 o 10:24
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-02, 10:20   #1500
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 815
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Przypinam Twój wątek na górze i trzymam kciuki

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Adriano

Przyznałem Ci bezterminowo status sponsora forum, to umożliwia skorzystanie z mikroreklamy w podpisie. Spowoduje to, że pod każdym Twoim postem pojawi się reklama taka, jaką wpiszesz w profilu.

Wpisz w swoim profilu dane reklamy (tego wątku lub swojego bloga). Mam nadzieję, że to ułatwi szukanie darczyńców
Dziewczyny, prosze o objaśnienie, o co chodzi z tą reklamą?

Dzisiaj będe miała również flash banery na stronki!

Pozowoliłam sobie również skopiować apel z blogu, na pierwszą strone tego wątku!
Zaobaczcie, czy tak moze być?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:09.






© 2000 - 2026 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.