Chcę mieć kochanka - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-08, 13:57   #91
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Chcę mieć kochanka

Cytat:
Napisane przez jessica77 Pokaż wiadomość
Jeżeli łechtaczki mi nie wycinali to istnieje nadzieja że ona tam jest ( a razem z nią światełko w tunelu) najwyższy czas zapomnieć o wstydzie i zażenowaniu i wybrać się z tym pytaniem do ginekologa. .


jak można nie wiedzieć czy się ma łechtaczkę, czy też nie.
W ogóle nie znasz swojego ciała, to ja się nie dziwię, że orgazmu nie potrafisz odczuć. Obawiam się, że kochanek to tutaj nic nie zmieni
Ginekolog i seksuolog !!!! i to pilnie

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Teraz doczytałam, że autorka w ogóle nie wie gdzie ona ma być oh to jest straszne, żeby w tym wieku Aż mi uwierzyć ciężko !!!
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 13:57   #92
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Chcę mieć kochanka

Najlepiej to mieć pretensje do calego świata, byle tylko nie do siebie....
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 14:00   #93
Madlen__18
Zakorzenienie
 
Avatar Madlen__18
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: las
Wiadomości: 5 022
Dot.: Chcę mieć kochanka

Nie da się nie znaleźc łechtaczki
Może mylnie szukasz jej w bezpośrednich okolicach pochwy? Nie jest nigdzie ukryta widać ją od razu po rozchyleniu warg sromowych.
Taki "guziczek ". Otwórz 1 linka z posta sweetish, zjedź w dół i tam jest dokładne zdjęcie.
Pamiętaj też o tym, że stymulowana łechtaczka się powiększa bo wypełnia się krwią (jak penis u faceta) więc wtedy widać ją bardziej.
Myślę, że nie wiesz gdzie ona jest, dlatego myślisz, że jej nie ma. Może ci się wydaje, że to na pewno nie to miejsce bo to by było za proste i nie bierzesz pod uwagę.
Szukaj
__________________
"mów mi dobrze, dobrze mi mów
łaskocz czule warkoczem ciepłych słów
wilgotnym szeptem przytul mnie
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 14:06   #94
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Chcę mieć kochanka

Szukajcie, a znajdziecie
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 14:17   #95
jessica77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 44
Dot.: Chcę mieć kochanka

Na początku jeszcze trochę mi pomagaliście, teraz to już mnie tylko stresujecie. Jak ja mam iść do lekarza bez zażenowania ( jak radziła Lorelei) jak wy się ze mnie na maksa śmiejecie. Być może lekarz też wybuchnie śmiechem i już nigdy nie dowiem się gdzie jest ta moja p***a łechtaczka. Nie pomyśleliście, że jeśli mając 32 lata jej nie znalazłam to może faktycznie z moją budową jest coś nie tak. A dlaczego zdarza się że dziecko urodzi się bez rączek chociaż wszyscy je mamy. Z biologii miałam 5, być może lepiej niż wy.
Lusterko aż się zniszczyło od używania a w seksie, jak już wielokrotnie pisałam, niewiele czuję.
Do Doris. Chyba szybciej mnie na tym drzewie znajdziesz niż mojego męża. Mój mąż lekko podchodzi do życia, ja jestem bardzo wrażliwa.
jessica77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 14:23   #96
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Chcę mieć kochanka

Jessica nie denerwuj sie , to jest forum ludzie pisza rozne rzeczy.


Ja mysle ze to dobrze ze dzialasz, chcesz cos zrobic. Ale to sie nie stanie z dnia na dzien - trzeba czasu.

Czy ty odczuwsz podniecenie seksualne? Czujesz przyjemnosc jak sie kochacie ( nie chodzi mi o orgazm)?
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 14:24   #97
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Chcę mieć kochanka

Cytat:
Napisane przez jessica77 Pokaż wiadomość
Na początku jeszcze trochę mi pomagaliście, teraz to już mnie tylko stresujecie. Jak ja mam iść do lekarza bez zażenowania ( jak radziła Lorelei) jak wy się ze mnie na maksa śmiejecie. Być może lekarz też wybuchnie śmiechem i już nigdy nie dowiem się gdzie jest ta moja p***a łechtaczka. Nie pomyśleliście, że jeśli mając 32 lata jej nie znalazłam to może faktycznie z moją budową jest coś nie tak. A dlaczego zdarza się że dziecko urodzi się bez rączek chociaż wszyscy je mamy. Z biologii miałam 5, być może lepiej niż wy.
Lusterko aż się zniszczyło od używania a w seksie, jak już wielokrotnie pisałam, niewiele czuję.
Do Doris. Chyba szybciej mnie na tym drzewie znajdziesz niż mojego męża. Mój mąż lekko podchodzi do życia, ja jestem bardzo wrażliwa.
Byłaś tak łaskawa zajrzeć na linki, które podalam ?
Nie wiem kto tutaj śmieje sie z ciebie, widze ze wiekszosc jest w szoku po prostu.
Przestań biadolić i bierz sie do roboty Na zdjeciach, ktore dodałam, przeciez dokładnie widać co i jak.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-08, 15:02   #98
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Chcę mieć kochanka

Nie denerwuj sie, to zwyczajnie dziwne, wiec nie dziw sie, ze ludzie sa zdziwieni. Łechtaczka jest organem bardzo wrazliwym, stad ułatwiona lokalizacja, jej stymulacja pobudza podniecenie. Jesli Ty nic nie czujesz, to naprawde nie mam pojecia, co doradzic oprócz lekarza, bo wiele dziewczat nawet jak samodzielnie sie dotykaja, odczuwaja satysfakcje seksulną. Pomysl co podnieca Ciebie i to drąz. Moze jakies wyobrazenia, moze jakies dodatkowe bodzce, czy przedmioty, moze nietypowe miejsca, moze inna kobieta. No ja juz wiecej pomysłow nie mam.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 15:05   #99
jessica77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 44
Dot.: Chcę mieć kochanka

Ok. już mi lepiej. Trochę mnie poniosło.
Moje odczucia podczas seksu są minimalne . Kiedy kocham się z moim mężem najpiękniejsze jest to, że jesteśmy tak blisko siebie.
Sweetish , oczywiście że oglądałam, ale ja takich stron już setki obejrzałam . Bardzo podobał mi się film polecany przez jedną wizażankę : łechtaczka, piękna nieznajoma. Na filmie już wszystko widać co można zobaczyć, więcej nie trzeba. A mimo to sama nic nie znalazłam.
Do lekarza i tak się wybieram bo nie mam nic do stracenia a wiele do zyskania.
jessica77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 15:09   #100
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Chcę mieć kochanka

kurde... zrob zdjecie i wklej
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 16:25   #101
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Chcę mieć kochanka

Nie musisz się denerować, jak widać większość wizażanek taka sytuacja tylko i wyłacznie zastanawia. Nikt się nie śmieje.

W sumie powinnaś odczuć łechtaczkę podczas większego podniecenia. Jeżeli jej nie wyczuwasz (a masz 32 lata), więc zapewne wiesz o czym mówisz...

Zresztą w Twoich postach nie wyczytałam, żebyś dała się ponosić uniesieniom, żeby cokolwiek Cię kręciło.

Myślę, że to zdecydowane zadanie dla seksuologa nie wizażanek. Ty rób co w Twojej mocy, jednak zwróć sie z tym problemem do specjalisty.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 11:09   #102
blondi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 375
Dot.: Chcę mieć kochanka

Doris a pomyślałaś, że nie każda kobieta chce wypróbować 5 czy 10 facetów i wybrać tego najlepszego w łóżku na męża? Dla Jessici ważniejsze było uczucie, a nie sex. I najwidoczniej przez te wszystkie lata nie miała odwagi o tym rozmawiać, aż w końcu nie wytrzymała. Mam wrażenie, że nie tylko nie współczujesz jej, ale również docinasz, np. pisząc o tym drzewie A chyba nie o to chodzi...
blondi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 15:25   #103
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Chcę mieć kochanka

Cytat:
Napisane przez blondi1985 Pokaż wiadomość
Doris a pomyślałaś, że nie każda kobieta chce wypróbować 5 czy 10 facetów i wybrać tego najlepszego w łóżku na męża? Dla Jessici ważniejsze było uczucie, a nie sex. I najwidoczniej przez te wszystkie lata nie miała odwagi o tym rozmawiać, aż w końcu nie wytrzymała. Mam wrażenie, że nie tylko nie współczujesz jej, ale również docinasz, np. pisząc o tym drzewie A chyba nie o to chodzi...
5, czy 10 niekoniecznie, ale może też niekoniecznie takiego, który w tak ważnej sferze życia niewiele daje? Czy Ty w ogóle przeczytałaś post "z drzewem" i zrozumiałaś go? Cóż, nie chce mi się tłumaczyć o co chodziło, bo kilka osób na szczęście zrozumiało i nie przekręca teraz sensu... Jasne, że nie współczuję, bo łapanie pierwszego lepszego, bo się nawinął, ma dobrą pracę i tak się mamusi podoba jest dla mnie śmieszne. Sorry, taka jestem niefajna, że nie wierzę iż "uczucie" bez kilku innych "dodatków" przetrwa wszystko. Dziewczyna wiedziała na co się decyduje, więc... Teraz, zamiast wylewać żale na forum, może czas wziąć się za siebie, iść do tego lekarza i generalnie "coś robić". Nie współczuję ludziom, którzy nie robią niczego, aby zmienić swoje życie, a tylko jojczą jak to jest źle i partner beee.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 15:37   #104
blondi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 375
Dot.: Chcę mieć kochanka

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
5, czy 10 niekoniecznie, ale może też niekoniecznie takiego, który w tak ważnej sferze życia niewiele daje? Czy Ty w ogóle przeczytałaś post "z drzewem" i zrozumiałaś go? Cóż, nie chce mi się tłumaczyć o co chodziło, bo kilka osób na szczęście zrozumiało i nie przekręca teraz sensu... Jasne, że nie współczuję, bo łapanie pierwszego lepszego, bo się nawinął, ma dobrą pracę i tak się mamusi podoba jest dla mnie śmieszne. Sorry, taka jestem niefajna, że nie wierzę iż "uczucie" bez kilku innych "dodatków" przetrwa wszystko. Dziewczyna wiedziała na co się decyduje, więc... Teraz, zamiast wylewać żale na forum, może czas wziąć się za siebie, iść do tego lekarza i generalnie "coś robić". Nie współczuję ludziom, którzy nie robią niczego, aby zmienić swoje życie, a tylko jojczą jak to jest źle i partner beee.
Nie musisz nic tłumaczyć...
Nie dla wszystkich sex jest najważniejszy, przy wyborze mężczyzny życia....naprawdę.
A co do Jessici to nie prawda, że nic nie robi, bo to, że tutaj napisała jest już pierwszym krokiem, żeby zrobić coś z problemem!
blondi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 15:41   #105
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Chcę mieć kochanka

dokladnie. tak jak napisalam niech autorka zrobi zdjecie swoich miejsc intymnych i obejrzymy co tam ma. jak nie chce sie jej ruszyc do niczego. do lekarza nie bo wstyd, maz... jak tak sie bierze za niego jak za poszukiwanie lechtaczki to sie nie dziwie ze facet woli dac sobie spokoj

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez blondi1985 Pokaż wiadomość
Nie musisz nic tłumaczyć...
Nie dla wszystkich sex jest najważniejszy, przy wyborze mężczyzny życia....naprawdę.
A co do Jessici to nie prawda, że nic nie robi, bo to, że tutaj napisała jest już pierwszym krokiem, żeby zrobić coś z problemem!

tylko ze pisaniem meza nie rozpali i zwiazku nie uratuje
dla autorki jest to big problem-sex, skoro kochanka chce szukac, zeby ja wreszcie ktos zadowolil

Edytowane przez Jagoda1982
Czas edycji: 2009-09-09 o 15:43
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 15:44   #106
blondi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 375
Wink Dot.: Chcę mieć kochanka

Cytat:
Napisane przez Jagoda1982 Pokaż wiadomość
dokladnie. tak jak napisalam niech autorka zrobi zdjecie swoich miejsc intymnych i obejrzymy co tam ma. jak nie chce sie jej ruszyc do niczego. do lekarza nie bo wstyd, maz... jak tak sie bierze za niego jak za poszukiwanie lechtaczki to sie nie dziwie ze facet woli dac sobie spokoj

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------




tylko ze pisaniem meza nie rozpali i zwiazku nie uratuje
Zaznaczyłam, że zrobiła już pierwszy krok
blondi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 15:49   #107
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Chcę mieć kochanka

ale to nie wizazanki sie z nia do lozka klada
niech powie to wszystko mezowi. z tego co pisze to jest to normalny facet, dobrze sie dogaduja wiec powinien zrozumiec i tez zaczac dzialac. do tanga trzeba dwojga
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 15:59   #108
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Chcę mieć kochanka

Ten wątek ostatacznie zachwiał moją wiarą w ludzką roztropność.
Po pierwsze 32 latka, która mówi o sobie, że jej dzwonią ostatnie dzwonki (chodzi o uprawianie seksu !) a niedługo żaden facet jej nawet kijem nie dotknie taka będzie posunięta w latach, po drugie zamiast załatwiać swoje małżeńskie problemy z mężem, najpierw kombinuje czy kochanek nie byłby lepszym rozwiązaniem. Pociesza mnie tylko, że podobne bzdury może chyba tylko klepać osoba, która nie wie nawet gdzie ma łechtaczkę. Wody

Kobieto...nie...jednak nie wiem co powiedzieć.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-09-09 o 18:53
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 21:00   #109
jessica77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 44
Dot.: Chcę mieć kochanka

Przez parę dni zbłądziłam myślami i napisałam że chcę kochanka, ale po waszych postach już dawno zadeklarowałam że go nie chcę i zdałam sobie sprawę że najważniejszy dla mnie jest mój mąż. Może to był mój pierwszy i jedyny chłopak ale się w nim zakochałam i kocham do tej pory. Nie jestem brzydka więc zdecydowanie nie była to desperacja, a mąż kiepsko zarabia i raczej jesteśmy biedni. Więc pieniądze to też nie powód dla którego jestem z moim mężem. Jak już wcześniej wspominałam mąż jest wspaniałym człowiekiem i razem żyjemy 11 lat w sielankowej atmosferze domowej. Nie sądzę że przez sex ten związek się rozpadnie tym bardziej, że już rozmawialiśmy z mężem na ten temat i razem będziemy pracować nad poprawą naszego życia seksualnego. Powolutku działamy. Przyznaję się że trochę późno zaczęliśmy i wiele lat straciliśmy ale lepiej późno niż wcale.
O takich tematach ciężko rozmawia się bezpośrednio i pomyślałam że forum to super sprawa bo tu można wszystko otwarcie pisać. Nigdy nie pomyślałam że ktoś może to odebrać za wylewanie żali czy jojczenie. Ja po prostu sobie z wami rozmawiam a kto ma ochotę niech się przyłączy. Wiadomo że nikt za mnie problemu nie rozwiąże ale może coś ciekawego podpowiedzieć. Jak już wcześniej napisałam sporo mi pomogliście.
Jagoda, do lekarza idę ( pisałam), już jestem umówiona. Dlaczego uważasz że do niczego mi się nie chce ruszyć?
Sine.ira, wiem że 32 lata to jeszcze nie tak dużo ale boję się że jeżeli przez tyle lat mi się nie udało to czy przez następne 15 się uda. Potem jest już coraz trudniej. Problemy z mężem rozwiązuję a z kochanka zrezygnowałam. Z tą łechtaczką pewnie wszyscy macie racje. Dotyk w tym miejscu tak bardzo mnie drażni że pewnie za mało się starałam i za mało zrobiłam. Przyznaję się .
(PS. Ja też mam ślicznego kotka)
jessica77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 21:23   #110
blondi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 375
Dot.: Chcę mieć kochanka

Cytat:
Napisane przez jessica77 Pokaż wiadomość
Przez parę dni zbłądziłam myślami i napisałam że chcę kochanka, ale po waszych postach już dawno zadeklarowałam że go nie chcę i zdałam sobie sprawę że najważniejszy dla mnie jest mój mąż. Może to był mój pierwszy i jedyny chłopak ale się w nim zakochałam i kocham do tej pory. Nie jestem brzydka więc zdecydowanie nie była to desperacja, a mąż kiepsko zarabia i raczej jesteśmy biedni. Więc pieniądze to też nie powód dla którego jestem z moim mężem. Jak już wcześniej wspominałam mąż jest wspaniałym człowiekiem i razem żyjemy 11 lat w sielankowej atmosferze domowej. Nie sądzę że przez sex ten związek się rozpadnie tym bardziej, że już rozmawialiśmy z mężem na ten temat i razem będziemy pracować nad poprawą naszego życia seksualnego. Powolutku działamy. Przyznaję się że trochę późno zaczęliśmy i wiele lat straciliśmy ale lepiej późno niż wcale.
O takich tematach ciężko rozmawia się bezpośrednio i pomyślałam że forum to super sprawa bo tu można wszystko otwarcie pisać. Nigdy nie pomyślałam że ktoś może to odebrać za wylewanie żali czy jojczenie. Ja po prostu sobie z wami rozmawiam a kto ma ochotę niech się przyłączy. Wiadomo że nikt za mnie problemu nie rozwiąże ale może coś ciekawego podpowiedzieć. Jak już wcześniej napisałam sporo mi pomogliście.
Jagoda, do lekarza idę ( pisałam), już jestem umówiona. Dlaczego uważasz że do niczego mi się nie chce ruszyć?
Sine.ira, wiem że 32 lata to jeszcze nie tak dużo ale boję się że jeżeli przez tyle lat mi się nie udało to czy przez następne 15 się uda. Potem jest już coraz trudniej. Problemy z mężem rozwiązuję a z kochanka zrezygnowałam. Z tą łechtaczką pewnie wszyscy macie racje. Dotyk w tym miejscu tak bardzo mnie drażni że pewnie za mało się starałam i za mało zrobiłam. Przyznaję się .
(PS. Ja też mam ślicznego kotka)
I tak 3maj! Napewno, chociaż w jakimś stopniu uda się, jeśli tylko będziesz coś w tym kierunku robić
blondi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 21:40   #111
milenka22
Rozeznanie
 
Avatar milenka22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 921
Dot.: Chcę mieć kochanka

Jasne lepiej miec takiego, ktory byc moze nie bedzie Cie szanowal zdradzal itp ale zyc pelnia zycia bo z orgazmami ciekawe ilu bedziesz musiala wyprobowac zeby znalezc tego jedynego

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Jak to wszyscy??? Mnostwo kobiet nie ma orgazmu a mimo to odczuwaja przyjemnosc z seksu, kochaja partnerow i sa zadowolone. Mowie tu min o sobie ale z rozmow z moimi kolezankami wynika, ze tez nie maja orgazmow, a przynajmniej nie wszystkie
__________________
Płacz jest ostatnią deską ratunku - nie pierwszą!
milenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 22:58   #112
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Chcę mieć kochanka

Cytat:
Napisane przez milenka22 Pokaż wiadomość
Jak to wszyscy??? Mnostwo kobiet nie ma orgazmu a mimo to odczuwaja przyjemnosc z seksu, kochaja partnerow i sa zadowolone. Mowie tu min o sobie ale z rozmow z moimi kolezankami wynika, ze tez nie maja orgazmow, a przynajmniej nie wszystkie

Nie wierze .
Co innego sie z tym pogodzic i zyc a co innego udawac zadowolenie.
Orgazm jest naturalna rzecza, potrzebna do rozladowania napiecia seksualnego - jego brak predzej czy pozniej prowadzi do frustracji.
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 23:06   #113
milenka22
Rozeznanie
 
Avatar milenka22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 921
Dot.: Chcę mieć kochanka

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Nie wierze .
Co innego sie z tym pogodzic i zyc a co innego udawac zadowolenie.
Orgazm jest naturalna rzecza, potrzebna do rozladowania napiecia seksualnego - jego brak predzej czy pozniej prowadzi do frustracji.
Ja potrafie rozladowac napiecie sama, z partnerem ciagle sie tego ucze ale kocham go i nie przeszkadza mi to ze jak narazie nie osiagam orgazmow. Jesli w przyszlosci mi sie to uda to fajnie jesli nie trudno. Ale dziwi mnie ze autorka watku wziela slub a teraz mysli o zdradzie. No chyba ze nie spali ze soba przed slubem.
__________________
Płacz jest ostatnią deską ratunku - nie pierwszą!
milenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 08:24   #114
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Chcę mieć kochanka

Cytat:
Napisane przez jessica77 Pokaż wiadomość
Sine.ira, wiem że 32 lata to jeszcze nie tak dużo ale boję się że jeżeli przez tyle lat mi się nie udało to czy przez następne 15 się uda. Potem jest już coraz trudniej. Problemy z mężem rozwiązuję a z kochanka zrezygnowałam. Z tą łechtaczką pewnie wszyscy macie racje. Dotyk w tym miejscu tak bardzo mnie drażni że pewnie za mało się starałam i za mało zrobiłam. Przyznaję się .
Do tej pory Ci się nie udawało, bo wiedzę na temat ludzkiej seksualności i anatomii masz, z tego co wynika, bliską zeru. Ja rozumiem, że są na świecie ludzie o różnym potencjale intelektualnym i różnym podejściem do życia. Nie mniej jednak jak spotykam taką osobę i przestaje stanowić jakiś tam hipotetyczny twór, to niezmiennie mnie to przeraża. Że można TAK żyć i być TAKIM ignorantem. Wprost niepojęte.
Moja przyszywana kuzynka, która ma teraz coś pod 50tkę, była w małżeństwie jakieś 20 parę lat i jak twierdzi, nigdy z mężem nie było jej dobrze w łóżku, niczego nie czuła...A parę lat temu wyszła za mąż za innego faceta i podobno w końcu wie co to znaczy dobry seks i spełnienie. Więc dalej nie rozumiem na co Twoim zdaniem miałoby być za późno u Ciebie za 15 lat. Wyobraź sobie, że pochwa nie zarasta pajęczyną i mchem NAWET po 40 tce (mówię nawet, bo idąc Twoim tokiem myślenia, 40 tka to już skrajna starość). A o szczęście (szeroko pojęte) trzeba zabiegać całe życie a nie do jakiejś dziwnej granicy wieku. Niekoniecznie trzeba szukać szczęścia u boku innego faceta, ale czasem niestety (albo na szczęście) tak. Ale zanim to nastąpi (szukanie szczęścia gdzie indziej), warto na początek choćby zaznajomić się z budową swojego ciała i jego reakcjami.
Tyle ode mnie.
Fajnie, że masz kotka. Co nie zmienia faktu, że dawno mnie tutaj tak nikt nie zdenerwował. Masakra.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-09-10 o 08:53
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 10:04   #115
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: Chcę mieć kochanka

sine.ira ma chyba najbardziej racjonalne posty z tego co widzę...dla mnie to osobisty horror jak można nie znać swojego ciała...ja dorastając sama uczyłam się swojego ciała...a pózniej trafiłam na męzczynę mojego życia,który nie szukał łechtaczki w pochwie...a moi poprzedni partnerzy byli własnie takimi ignorantami,którzy po stosunku pytali czy miałam orgazm...i też najwyrazniej nie mieli pojęcia o łechtaczce...dlatego dzisiaj z perspektywy czasu myślę,że seks bez seksu oralnego i draznienia łechtaczki spowodowałby,że byłabym najnieszczęśliwszą osobą na świecie!!!Proponuję więc,abyś zaczęła od tego samego...zrób sobie mały wieczorny seansik i po prostu zacznij się sama dotykać,moze przy okazji wyobrazając sobie jakieś sceny erotyczne,a nawet je oglądając...musisz znależć bodzce,które Cię podniecają...bez tego droga do orgazmu będzie jeszcze cięższa...jesli odkryjesz najpierw sama co Cię podnieca,moze wtedy będziesz w stanie wytłumaczyć mężowi lub delikatnie go naprowadzić...
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 12:22   #116
Ulina2000
Raczkowanie
 
Avatar Ulina2000
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Chcę mieć kochanka

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jasne, że nie współczuję, bo łapanie pierwszego lepszego, bo się nawinął, ma dobrą pracę i tak się mamusi podoba jest dla mnie śmieszne. Sorry, taka jestem niefajna, że nie wierzę iż "uczucie" bez kilku innych "dodatków" przetrwa wszystko. Dziewczyna wiedziała na co się decyduje, więc... Teraz, zamiast wylewać żale na forum, może czas wziąć się za siebie, iść do tego lekarza i generalnie "coś robić". Nie współczuję ludziom, którzy nie robią niczego, aby zmienić swoje życie, a tylko jojczą jak to jest źle i partner beee.
Doris, jak dla mnie to troche niesprawiedliwa i rzekłabym nawet agresywna nieco wypowiedź. Przecież autorka przede wszystkim pisząc tego posta pokazała, że właśnie chce coś z tym zrobić. W kolejnych to jeszcze potwierdza. Poza tym dziewczyna miała koło 21 lat jak wychodziła za mąż i w dodatku była wychowana w rodzinie, w której seks był tematem wstydliwym. SKĄD zatem miała mieć takie doświadczenie seksualne by rozsądnie wybrać partnera? Żyjemy w społeczeństwie, w którym wychodzi się za mąż bardzo młodo, a wiele kobiet uczy się seksu właśnie ze swoim mężem.
Ja wyszłam za mąż w wieku 32 lat, kiedy miałam juz troche doświadczenia i wydaje mi się, że wiedziałam czego oczekiwać od związku. Z perspektywy czasu dochodzę do wniosku, że gdybym wyszła np za mąż za chłopaka, z którym spotykałam się 8-7 lat temu to byłby kiepski związek. Kompletnie się zmieniłam. Może byśmy dojrzeli razem ale najprawdopodobniej byśmy rozeszli sie w innych kierunkach. Może autorka nie miała tego szczęścia wychować się w warunkach, w których nawet w wieku 30 lat nikt nie nazwa kobiety niezamężnej starą panną. A może (z tego co zrozumiałam) po prostu się zakochała. A kto w wieku 21 lat mysli czy miłość życia okaże sie odpowiednim partnerem seksualnym? W każdym razie nie nazwałabym tego 'łapaniem pierwszego lepszego'...

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
(...) po drugie zamiast załatwiać swoje małżeńskie problemy z mężem, najpierw kombinuje czy kochanek nie byłby lepszym rozwiązaniem.
.
Gdyby tak każdy umiał od razu wpadać na właściwe rozwiązania to świat byłby idealny. Kombinowała, ale nie zrobiła. Szuka rozwiązania. Czyta o tym w internecie, pyta. A z tego co przeczytałam mąż nie za specjalnie jest łatwym rozmówcą w tym temacie.
Ulina2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 12:31   #117
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Chcę mieć kochanka

Cytat:
Napisane przez Ulina2000 Pokaż wiadomość

Gdyby tak każdy umiał od razu wpadać na właściwe rozwiązania to świat byłby idealny. Kombinowała, ale nie zrobiła. Szuka rozwiązania. Czyta o tym w internecie, pyta. A z tego co przeczytałam mąż nie za specjalnie jest łatwym rozmówcą w tym temacie.
A daj spokój. Nie mam nic więcej do dodania poza tym, że każdy nawet przeciętnie inteligentny człowiek, swoje małżeńskie problemy próbuje najpierw załatwić z mężem/partnerem.
A nie - najpierw kochanek a potem się zobaczy. Nieważne, że mężowi nie powiedziałam, że mi niezbyt fajnie z nim w łóżku.
Może dla Ciebie taka płycizna emocjonalna jest zrozumiała, dla mnie nie. W takim razie pięknie się różnimy.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 12:39   #118
Ulina2000
Raczkowanie
 
Avatar Ulina2000
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Chcę mieć kochanka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A daj spokój. Nie mam nic więcej do dodania poza tym, że każdy nawet przeciętnie inteligentny człowiek, swoje małżeńskie problemy próbuje najpierw załatwić z mężem/partnerem.
A nie - najpierw kochanek a potem się zobaczy. Nieważne, że mężowi nie powiedziałam, że mi niezbyt fajnie z nim w łóżku.
Może dla Ciebie taka płycizna emocjonalna jest zrozumiała, dla mnie nie. W takim razie pięknie się różnimy.
Zrozumiałe jest dla mnie to, że dziewczyna ma problem i szuka rozwiązania. Nie widzę w tym nic płytkiego. Wspomniała o kochanku, bo przyszło jej to na myśl. Ale jak widać najpierw napisała, czyli faktycznie od początku nie była zachwycona swoim pomysłem więc zwróciła sie o radę.
Ulina2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 12:48   #119
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Chcę mieć kochanka

Cytat:
Napisane przez Ulina2000 Pokaż wiadomość
Zrozumiałe jest dla mnie to, że dziewczyna ma problem i szuka rozwiązania. Nie widzę w tym nic płytkiego. Wspomniała o kochanku, bo przyszło jej to na myśl. Ale jak widać najpierw napisała, czyli faktycznie od początku nie była zachwycona swoim pomysłem więc zwróciła sie o radę.
Skąd wiesz ? Może szukała potwierdzenia słuszności swoich planów ?
A poza tym, jeżeli działanie pod presją otoczenia z lęku przed byciem starą panną powoduje, że kobiety decydują się na ślub z pierwszym lepszym przy którym na dodatek nie są spełnione seksualnie, ma działać jako usprawiedliwienie, to wybacz, ale dla mnie to najczystszej wody głupota. Nie twierdzę, że autorka wątku działała z takich intencji (to znowu tylko Twoje domniemania), ale wiem, że są takie kobiety. Zresztą na forum seks pojawił się właśnie wątek o tym jak to facet unika seksu z dziewczyną, sytuacja trwa chyba z pół roku, on nie chce o tym gadać, bagatelizuje jej potrzeby i problem w ogóle, ale mimo to ona przyjęła w międzyczasie jego oświadczyny. Niektóre kobiety są po prostu tak naiwne i głupie, że aż trudno znaleźć zrozumienie dla ich irracjonalnych decyzji. Jestem szczęśliwa, kocham go, ale...to nic że on ma w dupie moje potrzeby seksualne. I słynne: po ślubie na pewno wszystko się zmieni.
Gratuluję. Ja zrozumienia dla takich osób nie mam w ogóle.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 13:27   #120
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Dot.: Chcę mieć kochanka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Skąd wiesz ? Może szukała potwierdzenia słuszności swoich planów ?
A poza tym, jeżeli działanie pod presją otoczenia z lęku przed byciem starą panną powoduje, że kobiety decydują się na ślub z pierwszym lepszym przy którym na dodatek nie są spełnione seksualnie, ma działać jako usprawiedliwienie, to wybacz, ale dla mnie to najczystszej wody głupota. Nie twierdzę, że autorka wątku działała z takich intencji (to znowu tylko Twoje domniemania), ale wiem, że są takie kobiety. Zresztą na forum seks pojawił się właśnie wątek o tym jak to facet unika seksu z dziewczyną, sytuacja trwa chyba z pół roku, on nie chce o tym gadać, bagatelizuje jej potrzeby i problem w ogóle, ale mimo to ona przyjęła w międzyczasie jego oświadczyny. Niektóre kobiety są po prostu tak naiwne i głupie, że aż trudno znaleźć zrozumienie dla ich irracjonalnych decyzji. Jestem szczęśliwa, kocham go, ale...to nic że on ma w dupie moje potrzeby seksualne. I słynne: po ślubie na pewno wszystko się zmieni.
Gratuluję. Ja zrozumienia dla takich osób nie mam w ogóle.
Święta racja.Dlaczego mam wrażenie,że większość kobiet niezadowolona z życia seksualnego ze swoim partnerem i tak zaczyna z nim wiązać swoje życie bo zaczyna im plątać się po głowie myśl..."lepszego mężczyzny już nie znajdę;na lepszego nie zasługuję;po ślubie na pewno wszystko się ułoży;w sumie to ma więcej zalet niż wad itp..." A po kilku latach małżeństwa budzą rano się w wielkiej frustracji i uprzytamniają sobie,że nie miały ani razu orgazmu,a jeśli miały to było to bardzo dawno temu...i nagle są w stanie rozwalić swój wieloletni związek szukając partnera, który da im orgazm...Nie tylko my kobiety mamy prawo dawać mężczyznom przyjemność,ale Oni nam również...i niestety najlepszym sposobem na to jest znależć faceta,który to potrafi lub jest pojętnym uczniem...bo są również na świecie mężczyzni którzy są wspaniali nie tylko w łóżku,ale też jako życiowi partnerzy...te dwie cechy nie muszą ze sobą kolidować. Drogie Panie muszę Was zasmucić,ale... Oni naprawdę istnieją....
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.