Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-16, 14:08   #1531
mzai25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 176
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
ale oni wiedzą że masz coś nie tak z jelitami i wątrobą, więc nie rozumiem. gdzie leki? czy oni kontroluja Twoj stan zdrowia? tzn stan Twoich narzadow wewnetrznych, nie wagi...
ja i moi rodzice już sami niewiemy czego Oni chcą...
nietyję moje bmi śwadczy o zagrożeniu życia, serce pracuje 2razy wolniej niż powinno... najgorsze że oni ratują moje ciało a ja jestem nieszczęśliwa...niemam dobego psyhologa tylko njalepszego dietetyka najlepszego kardiologa ginekologa i jeszcze poru innych... żyje w ciągłym sresie i smutku... nie czerpie radośći z jedzenia... a już było lepiej tzn.JA decydowałam ile i kiedy jem to mój "najlepszy" dietetyk znowu zażądził ubezwłasnowolnienie przez moich rodziców w Oni wiadomo tak mnie kochaja że go ślapo słuchają...
ok wlepiem wczorajsze (miało być lekkostrawne) P:

6:00
IŚ.zbożowe kułeczka cheerios pół na pół z miodowymi, dużo mleczka 3,2% i jeszcze miodek
2kromki tostowego graham z małem
-serkiem maślanym czosnkowym,drobiową jakąś,pekińską i papryką
-z serkiem kiri śmietankowo ziołowym,ogórkeim
nutridrink (tropikalny,ohydny i mdły ale musiałam wypróbować)
8:30
IIŚn.2średnie okrągłe drożdżówki z serem i rodzynkami oblana lukierem, jabłaki cynamonem i kruszonką,Muller milch, grejfrut
10:35
IIŚn.jogobella 7zbóż ta ze zbożami w środku, i wyciapciane w niej 4bułeczki maślane/śniadaniowe(jak kto woli)
jabłucha starte z marchwią na śmietance z cukrem wanioliowym i chynamonem i rodzynkami. potem 3gruchy albo i 4, niecałe 0,5l Vitaminki marchwiowej ale zato pare łyków grejfrutowego od fortuny
coś po14
O.Zupa pieczarkowa z kaszą i troche mięska i marwi chyba bez zasmażki-na śmietanie
dziki łosoś,kasza gryczana na tłustym rosole to w sosie słodko-kwaśnym z ogromem pysznym warzyw(chociaż to mi smakowało..)
sałatka jakaś taka filuśna w której znalazłam avocado dobra była tylko że bolał brzusio....(ogrom majonezu...) i chyba 330ml Vitaminki
nutridrink (i jakieś leki w tym 2nospy i espumisan-musiałam...)
tutaj troche owoców,jakieś winogronka gruszki i takie tam-witaminki
iii...wyprawa do BIedrona
pare minut przed17
Pod.cała paczuszka Bonitków zbożowych czy tam ziarnistych (12%masła)wyciapciane w homogenizowanym stracitella, i 3cisteczka Kapitańskie, ale coś mi niepodeszły
po20
K(niemiałam wcale ochoty na TAKĄ kolacje, ale wpadła ciotka...eh/)o,5l soku grejfrutowego od fortuny....i 3ogromne pajdy ciężkiego domowego czarnego chleba ze słonecznikiem otrębami zarodkami i Bóg jeden wi czym jeszcze(teraz mi się śmiać chce...) z masłem (oj grubo)
-pasztetem z inyka z papryką,pomidorkiem cebulką,i ogórkiem
-serkiem ziarnistym,drobiową,pomid orkiem,papryką (chciałam jeszcze jedną taka ale dostałam-
-z jajem na tefolnie z masłem,indykiem w galarecie i warzywami jakimiś...
nutridrink.

potem się podłamałam bo miałam zgage,rozsadzony brzuch masakrycznie i ryczałam i chciałam zrobć coś głupiego (nie zygać!!) ale nie zrobiłam,zato poszłam bo coś naco zawsze mam ochote...kakłko i 2serducha cynamonowe
Jeśli się zabardzo rozpisałam krzyczcie))
i oceńcie...
__________________
żadna mzai mów mi Iza
mzai25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 14:32   #1532
Magdalena0603
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 859
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

U
  1. płatki jogurtowe,zalane mlekiem 0,5%,kromka razowca z sałatą,szynką,pomidorem
  2. pomidor "wymoczony" w jogurcie naturalnym,całość posolona
  3. ciasteczko typu "babeczka"-taka mikro babka
  4. puszka tuńczyka w oleju z serem homo(pół opakowania),jajko na miękko,2 kromki razowca z gulaszem angielskim
  5. planuję ok 3 małych ziemniaków w mundurkach-zapiekanych w folii,z mnóstwem przypraw i łycha surówki wiejskiej.plus lapmka wina


bardzo bardzo proszę o komentarze
Magdalena0603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 14:38   #1533
gosienkaa
Raczkowanie
 
Avatar gosienkaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

myślę, że nie jest tak źle więc wklejam U:

I. 3 naleśniki z syropem klonowym ; 2 brzoskwinie
II. dwie kromy razowca z masłem i szynką szwarcwaldzką, jajecznica z 3 jaj, papryką, pomidorem, cebulką i szynką, potem: jabłko
III. wieśniak z miodem, wkrojonym bananem, mieszanką studencką, cynamonem; jagodzianka
IV. dorsz smażony, puree ziemniaczane, surówka; micha barszczyku
V. grahamka z masłem orzechowym; kawa mocca;
duuużo śliwek, szlanka świeżo wyciśniętego soku pomarańczowego
VI. dwa tosty z zapieczone z grillowanym kurczakiem, serem, pomidorami, brokułami
herbata z miodem i cytryną
__________________
keeps getting better


gosienkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 15:38   #1534
SweetAboutMe
Zakorzenienie
 
Avatar SweetAboutMe
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nibylandia.
Wiadomości: 3 048
GG do SweetAboutMe
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

U.

Śniadanie: grahamka z pomidorem, 2 krówki, kawa z mlekiem 3,2% i łyżeczką cukru
II śniadanie: 2 jabłka, nektarynka
Obiad: 1 czerwona papryka średniej wielkości faszerowana (farsz - 1/3 woreczka białego ryżu, papryka i cebulka podsmażona na łyżeczce margaryny, przyprawy) polana sosem pomidorowym
Podwieczorek: serek homo straciatella 150g, jabłko, kawa z mlekiem 3,2% i łyżeczką cukru
Kolacja: 2 jajka gotowane na miękko, kromka pszennego chleba z żółtym serem, pomidorem, ogórkiem zielonym i cebulką
__________________
Studentka Psychologii w Krakowie.
Wegetarianka.


'Komm und hilf mir fliegen.'

Edytowane przez SweetAboutMe
Czas edycji: 2009-09-16 o 17:34
SweetAboutMe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 16:15   #1535
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Wyszlo U.

Sn: jajecznica z 2jajek,polowy cebuli,3plasterki pomidora,3plasterki wedliny z kurczaka,2kromki chleba zytniego z cebulą(w skladzie mąka pszenna)
2sn:serek wiejski,jablko,2lyzki otrebow jablkowych
skakanka,interwały 12min
O:piers z kurczaka z teflonu w ziolach,3lyzki kuskusu,3lyzki leczo(uduszone na oliwie papryki i cebula,z koncentratem pomidorowym)
P:kilka kawalkow ugotowanej na teflonie piersi z kurczaka,garsc mieszanki orzechów
K: serek wiejski lekki,pol pomidora,majeranek
poprosze o ocene)
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 16:18   #1536
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez gosienkaa Pokaż wiadomość
myślę, że nie jest tak źle więc wklejam U:

I. 3 naleśniki z syropem klonowym ; 2 brzoskwinie
II. dwie kromy razowca z masłem i szynką szwarcwaldzką, jajecznica z 3 jaj, papryką, pomidorem, cebulką i szynką, potem: jabłko
III. wieśniak z miodem, wkrojonym bananem, mieszanką studencką, cynamonem; jagodzianka
IV. dorsz smażony, puree ziemniaczane, surówka; micha barszczyku
V. grahamka z masłem orzechowym; kawa mocca;
duuużo śliwek, szlanka świeżo wyciśniętego soku pomarańczowego
VI. dwa tosty z zapieczone z grillowanym kurczakiem, serem, pomidorami, brokułami
herbata z miodem i cytryną
pozwolę sobie na wypowiedź baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo mi się podoba!

Iza - ja też jestem z Tobą, wspieram Cię w tej nierównej walce
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 16:25   #1537
GummyKammy
Zakorzenienie
 
Avatar GummyKammy
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 19 100
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez gosienkaa Pokaż wiadomość
myślę, że nie jest tak źle więc wklejam U:

I. 3 naleśniki z syropem klonowym ; 2 brzoskwinie mniam, śniadanko 1wsza klasa
II. dwie kromy razowca z masłem i szynką szwarcwaldzką, jajecznica z 3 jaj, papryką, pomidorem, cebulką i szynką, potem: jabłko super i jak smacznie!
III. wieśniak z miodem, wkrojonym bananem, mieszanką studencką, cynamonem; jagodzianka wieeeki nie jadłam jagodzianki
IV. dorsz smażony, puree ziemniaczane, surówka; micha barszczyku
V. grahamka z masłem orzechowym; kawa mocca; wiesz co dobre
duuużo śliwek, szlanka świeżo wyciśniętego soku pomarańczowego
VI. dwa tosty z zapieczone z grillowanym kurczakiem, serem, pomidorami, brokułami
herbata z miodem i cytryną
Świetny jadłospis!

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
Wyszlo U.

Sn: jajecznica z 2jajek,polowy cebuli,3plasterki pomidora,3plasterki wedliny z kurczaka,2kromki chleba zytniego z cebulą(w skladzie mąka pszenna)
2sn:serek wiejski,jablko,2lyzki otrebow jablkowych
skakanka,interwały 12min
O:piers z kurczaka z teflonu w ziolach,3lyzki kuskusu,3lyzki leczo(uduszone na oliwie papryki i cebula,z koncentratem pomidorowym)
P:kilka kawalkow ugotowanej na teflonie piersi z kurczaka,garsc mieszanki orzechów
K: serek wiejski lekki,pol pomidora,majeranek
poprosze o ocene)
Przeszłaś już na U? jest tu trochę za mało kcal żeby utrzymać na tym wagę
__________________
A dziś już nie pamiętam nic, czas uspokoić sny,
Uwolniłam się by żyć, by nie otruć świata smutkiem łez,
Więc nie pytaj mnie...


GummyKammy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 16:32   #1538
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

orzeszku to , że jednego dnia np zjesz więcej a nadal chcesz się redukować to nie określaj jadłospisu już U tylko dalej r . przecież nie określamy jadłospis ze wzgledu na ilość zjedzonego w danym dniu pokarmu tylko od celu.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 16:51   #1539
Anianiani
Raczkowanie
 
Avatar Anianiani
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 271
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

No dobrze, postanowiłam wziąć się za siebie i nie schodzić poniżej 1500 kcal... Udało mi się?

U:

Śn: Owsianka z czterech łyżek płatków ze śliwkami, cynamonem, rodzynkami i 100g serka homo naturalnego; kawa pół na pół z mlekiem 3,2%.

IIśn: Duża kromka ciężkiego chleba żytniego z pasztetem sojowym i papryką + gigantyczny pomidor.

IIIśn: Serek wiejski z garścią nerkowców, dwie brzoskwinie.

Ob: Dwa kotlety sojowe gotowane w ziołach, trzy łyżki kaszy gryczanej z pieczarkami podsmażanymi na oliwie, góra sałaty z pomidorem i jogurtem nat.

K: Kromka chleba razowego z Bieluchem szczypiorkowym, jajko na miękko, dwa duże ogórki małosolne, zbożówka z mlekiem, jabłko.

Proszę o ocenę
Anianiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 17:28   #1540
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Dawno mnie nie było.

U:

Ś. Owsianka z 5 łyżek z malinami, figą suszoną i żurawiną suszoną na mleku; kawa z mlekiem
IIŚ. Bułka z pestkami dyni z masłem, sałatą i jajkiem, 0,5l. 'Pysia'
Ob. Ziemniaki ze śmietaną i koperkiem, kotlet mielony, sałatka z kapustą pekińską, kukurydzą, rzodkiewką, marchewką, itd.
Później, chaotycznie: kawa z mlekiem, z 0,5kg. śliwek, 2 gryzy bułki słodkiej od mamy, kakao
I zrobię sobie zaraz jeszcze jedno kakao i już raczej koniec, nie jestem głodna.

Będę wdzięczna za ocenę. ; )
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka
star15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 17:51   #1541
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

U w kierunku P.
Śniadanie: owsianka: jakieś 4łychy górskich płatków, 2łychy muesli orzechowego, łycha zarodków, rodzynek, dwie łychy miodu. zalane jogo naturalnym 150g.
II. Śniadanie: latte i duza drożdzowa jagodzianka z kruszonką jamii
Obiad: 3 ziemniaki, pulpet wieprzowy z sosem z pieczarek, marchewki i papryki, surówka: pomidor, pekińska, szczypior, jogo grecki. - by mama.
Kolacja: dwie kromy razowca z wiesniakiem, łososiem wędzonym, oliwkami i avokado.
po: kilka kiwi

i jak?
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 17:55   #1542
isabella3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 262
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

no to moje Uu dzisiaj:

Śn: serek homo 150 gram waniliowy + 4 łyżki granoli orzechowej + bułka biała duża -> pół z łyżką masła orzechowego, pół z miodem ku....rde, bo inaczej się nie da ;/ dlaczego ja miałam po tym śniadaniu wyrzuty sumienia

IIŚn: ta sama duża biała bułka z margaryną i pomidorem(złożona) + 3BIT XXL

Ob (17) : 2 udka pieczone + 4 ziemniaki+ sałatka (pomidory, sałata,sos)

K: będzie wiejski 200 gram z warzywami albo z łychą dżemu, nie wiem jeszcze


mam dość masła orzechowego i mieszanek studenckich. po prostu tego nie lubie
a! i nie mam zamiaru ulegać przekonaniom a propo słodyczy (zarówno czyichś jak i swoim).. po co mam się później rzucać na nie wiadomo ile


musiałam to napisać
__________________
"Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega"

Stephen King
isabella3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 17:58   #1543
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
orzeszku to , że jednego dnia np zjesz więcej a nadal chcesz się redukować to nie określaj jadłospisu już U tylko dalej r . przecież nie określamy jadłospis ze wzgledu na ilość zjedzonego w danym dniu pokarmu tylko od celu.
masz racje
jutro piękna r-ka bedzie.
wszak do celu jeszcze sporo mi zostalo
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 18:08   #1544
upgirl
Zadomowienie
 
Avatar upgirl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 440
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość
U w kierunku P.
Śniadanie: owsianka: jakieś 4łychy górskich płatków, 2łychy muesli orzechowego, łycha zarodków, rodzynek, dwie łychy miodu. zalane jogo naturalnym 150g.
II. Śniadanie: latte i duza drożdzowa jagodzianka z kruszonką jamii
Obiad: 3 ziemniaki, pulpet wieprzowy z sosem z pieczarek, marchewki i papryki, surówka: pomidor, pekińska, szczypior, jogo grecki. - by mama.
Kolacja: dwie kromy razowca z wiesniakiem, łososiem wędzonym, oliwkami i avokado.
po: kilka kiwi

i jak?
Mi się wydaje ze to nie jest jadłospis na U, mimo tej jagodzianki. Jesz zupełnie jak na R. Czytam Twoje jadłospisy i widzę ze cały czas tak jest
__________________

upgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 18:09   #1545
Magdalena0603
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 859
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

U
  1. płatki jogurtowe,zalane mlekiem 0,5%,kromka razowca z sałatą,szynką,pomidorem
  2. pomidor "wymoczony" w jogurcie naturalnym,całość posolona
  3. ciasteczko typu "babeczka"-taka mikro babka
  4. puszka tuńczyka w oleju z serem homo(pół opakowania),jajko na miękko,2 kromki razowca z gulaszem angielskim
  5. planuję ok 3 małych ziemniaków w mundurkach-zapiekanych w folii,z mnóstwem przypraw i łycha surówki wiejskiej.plus lapmka wina


bardzo bardzo proszę o komentarze
Magdalena0603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 18:18   #1546
upgirl
Zadomowienie
 
Avatar upgirl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 440
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez isabella3 Pokaż wiadomość
no to moje Uu dzisiaj:

Śn: serek homo 150 gram waniliowy + 4 łyżki granoli orzechowej + bułka biała duża -> pół z łyżką masła orzechowego, pół z miodem ku....rde, bo inaczej się nie da ;/ dlaczego ja miałam po tym śniadaniu wyrzuty sumienia wyrzuty sumienia? PUK PUK w główke! Bardzo dobre, węgle na dobry początek dnia!

IIŚn: ta sama duża biała bułka z margaryną i pomidorem(złożona) + 3BIT XXL Ładnie

Ob (17) : 2 udka pieczone + 4 ziemniaki+ sałatka (pomidory, sałata,sos)
Mam nadzieje ze sporo zjadłaś tej sałatki bo pomidorek ma tylko 15 kcal w 100 g.


Joł joł a gdzie podwieczorek ?

K: będzie wiejski 200 gram z warzywami albo z łychą dżemu, nie wiem jeszcze
A to taka Erkowa troche kolacja. Może jakieś pieczywo do tego? warzywo ?


mam dość masła orzechowego i mieszanek studenckich. po prostu tego nie lubie
a! i nie mam zamiaru ulegać przekonaniom a propo słodyczy (zarówno czyichś jak i swoim).. po co mam się później rzucać na nie wiadomo ile


musiałam to napisać
j.w
tylko po co te wyrzuty, moze jest to lekka hipokryzja z mojej strony, ale naprawde nie mozna miec wyrzutów bo to nie prowadzi do niczego dobrego!

Buziak Izuś!

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena0603 Pokaż wiadomość
U
  1. płatki jogurtowe,zalane mlekiem 0,5%,kromka razowca z sałatą,szynką,pomidorem
    skoro to U to może 2 kromki ?
  2. pomidor "wymoczony" w jogurcie naturalnym,całość posolona totalnie za mało!!! pomidor 100 g 15 kcal, to nie jest posiłek
  3. ciasteczko typu "babeczka"-taka mikro babka
  4. puszka tuńczyka w oleju z serem homo(pół opakowania),jajko na miękko,2 kromki razowca z gulaszem angielskim to chyba obiad? fajnie byłoby zjeść coś na ciepło, ale rozumiem, praca szkoła czy co tam... jest różnorodność są białka, tłuszcze i ww. ok
  5. planuję ok 3 małych ziemniaków w mundurkach-zapiekanych w folii,z mnóstwem przypraw i łycha surówki wiejskiej.plus lapmka wina Walnij sobie wiecej tej surówki bo w 100 g ziemniaków jest 60-80 kcal a jakaś wędlina może? coś konkretniejszego niż ziemniaki, to węgle i to skrobia czyli wegle proste jak bedziesz długo siedzieć w nocy to bedziesz głodna po takiej kolacji


bardzo bardzo proszę o komentarze
j.w
__________________

upgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 18:19   #1547
isabella3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 262
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez upgirl Pokaż wiadomość
j.w
tylko po co te wyrzuty, moze jest to lekka hipokryzja z mojej strony, ale naprawde nie mozna miec wyrzutów bo to nie prowadzi do niczego dobrego!

Buziak Izuś!
Skarbie, jest lekka hipokryzja. Dziękuję za to co napisałaś, ale powiem Ci, że sama powinnaś jeść..hm..więcej? Mnie osobiście brakuje luzu i bardzo z tego powodu cierpie Jesteś prawie idealna (jak ja nie lubie tego słowa), dlatego też bądźże wreszcie na tym U!

__________________
"Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega"

Stephen King
isabella3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 18:22   #1548
gorzkakawa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Mazur ;))
Wiadomości: 869
GG do gorzkakawa
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

U:
I. owsianka z 5 łyżek z bananem, połową kubeczka serka wiejskiego, makiem i cynamonem, kawa z mlekiem
II. spora grahamka z masłem, polędwicą, sałatą, papryką czerwoną i żółtą+cały pomidor
III. Dwa naleśniki: z serem topionym i szynką polany keczupem; z masłem orzechowym
kawa z mlekiem
IV. big milk, fistaszki(ach, ta monotonia)
V. puszka tuńczyka z papryką, pomidorem i pewnie czerwoną fasolą z majonezem, kromka razowca z masełkiem
i pewnie pestki słonecznika wpadną
__________________


175, 83/62/89
gorzkakawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 18:25   #1549
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Uuuu
8:15 lubella jesienne delicje + pół szklanki mleka 0,5%, pół homo waniliowego (75g), pół łyżeczki powidła (nie lubimy owocków )
12:00 bułka fitness (70g) posmarowana cienko masłem na pół:
- pół plastra sera żółtego, pieczarki uduszune z cebulą, 45g tuńczyka w sosie pomidorowym, pomidor, papryka
- pieczarki z cebulą, pomidor, papryka, brie light 15g
obie zapieczone, keczup i 10 dkg kiszonej kapusty
30 minut ćwiczeń
15:00 3 ziemniaki z połową cebuli zeszklonej na maśle, 1/4 dużego kalafiora z masłem i bułką tartą, talerzyk sałatki zielonej polany 75g jogurtu naturalnego, 200g kefiru
16:30 szklanka galaretki pomarańczowej, pół homo waniliowego, trochę rodzynek
30 minut hula
19:15 bułka fitness posmarowana cienko masłem i zapieczona w piekarniku z czosnkiem, jajecznica na maśle z dwóch jaj, całą cebulą, niemałą ilością papryki i dużą ilością szczypiorku. uhuh, ale kolorowa wyszła

doooobrze?

edit: doszło troszkę orzeszków w skorupce paprykowej i troszkę za dużo rodzynek.
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/

Edytowane przez olkaa_pw
Czas edycji: 2009-09-16 o 19:52
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 18:27   #1550
upgirl
Zadomowienie
 
Avatar upgirl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 440
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez isabella3 Pokaż wiadomość
Skarbie, jest lekka hipokryzja. Dziękuję za to co napisałaś, ale powiem Ci, że sama powinnaś jeść..hm..więcej? Mnie osobiście brakuje luzu i bardzo z tego powodu cierpie Jesteś prawie idealna (jak ja nie lubie tego słowa), dlatego też bądźże wreszcie na tym U!

Też mam problem z luzem w żarciu, ale zaczęłam dodawać orzechy, siemię lniane, słonecznik. Dla mnie życie jest prostsze jak moge sobie łatwo i szybko przygotować posiłek ktory mi smakuje. Wiem ze katuje tunę i wieśniaka, ale kurcze ja to MEEEGA uwielbiam.

P.S mam nadzieję że terapia da Ci duzo i przestaniesz tak głupolować! O!

Sorry za OT, teraz jeszcze pytanie- sonda
Czy Wy dziewczyny, najadacie sie pieczywem ? Pytam poważnie, bo ja w ogóle go nie jem, a nie jem go dlatego że sie nim nie najadam, musiałabym zjeść chyba cały bochenek ! a zjem takie 100g tunczyka to wypchana jestem na full, wiem ze wegle przegrywaja w starciu z białkiem ale jak dla mnie to niewytłumaczalne

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez gorzkakawa Pokaż wiadomość
U:
I. owsianka z 5 łyżek z bananem, połową kubeczka serka wiejskiego, makiem i cynamonem, kawa z mlekiem
II. spora grahamka z masłem, polędwicą, sałatą, papryką czerwoną i żółtą+cały pomidor
III. Dwa naleśniki: z serem topionym i szynką polany keczupem; z masłem orzechowym
kawa z mlekiem
IV. big milk, fistaszki(ach, ta monotonia)
V. puszka tuńczyka z papryką, pomidorem i pewnie czerwoną fasolą z majonezem, kromka razowca z masełkiem
i pewnie pestki słonecznika wpadną
Dżizasss jak dla mnie super!!!!!!
__________________

upgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 18:28   #1551
mzai25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 176
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
pozwolę sobie na wypowiedź baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo mi się podoba!

Iza - ja też jestem z Tobą, wspieram Cię w tej nierównej walce
czyżby do mnie? strasznie dziękuję i wogóle innym wizażystkom niema słów żeby wam powiedzieć jak wam dziękuję
__________________
żadna mzai mów mi Iza
mzai25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 18:34   #1552
Irish lady 28
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 358
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

uuu
  1. jajecznica z 2 jaj,ze szczypiorem,cebulką, do tego grahamka z szynką i pomidorem,szklanka mleka 1,5 %
  2. 2 parówki na ciepło z keczupem i musztardą,ogórek konserwowy,kromka razowca z serem żółtym
  3. obiad w Pizza Hut-3 kawałki pizzy diabelskiej czy jakos tak-piekielnie ostra..salami,cebula,brok uły..itd...do tego bar sałatkowy(ale już nie mogłam całej miseczki)....
  4. kiść winogron,kilka garści orzechów laskowych w polewie czekoladowej
  5. puszka tuńczyka wsw,serek wiejski truskawkowy-nowość Piątnicy,kilkanaście rzodkiewek....

aha..i w międzyczasie,około 11-12 wpadł kubek żurku....


jakoś dużo chyba wyszło,co myślicie?????mam wrażenie jakbym zjadła ok.3000 kalorii
Irish lady 28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 18:43   #1553
olkaa_pw
Rozeznanie
 
Avatar olkaa_pw
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 987
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez mzai25 Pokaż wiadomość
czyżby do mnie? strasznie dziękuję i wogóle innym wizażystkom niema słów żeby wam powiedzieć jak wam dziękuję
do Ciebie, do Ciebie chociaż się nie odzywam to cały czas śledzę Twoje posty i czytam jadłospisy trzymam kciuki cały czas, jesteś bardzo dzielna!

Cytat:
Napisane przez upgirl
Sorry za OT, teraz jeszcze pytanie- sonda
Czy Wy dziewczyny, najadacie sie pieczywem ? Pytam poważnie, bo ja w ogóle go nie jem, a nie jem go dlatego że sie nim nie najadam, musiałabym zjeść chyba cały bochenek ! a zjem takie 100g tunczyka to wypchana jestem na full, wiem ze wegle przegrywaja w starciu z białkiem ale jak dla mnie to niewytłumaczalne
hm. ja się niczym nie najadam, mój brzuch mówi dość dopiero np. po zjedzeniu połowy dużej pizzy. naprawdę dużej.
ale. jeśli mam wybierać między pieczywem a tuńczykiem, głosuję na pieczywo. a. fakt, kromek muszę zjeść dobre kilka, żeby poczuć, że coś zjadłam, za to bułka jedna i jest okej, już nie burczy. chociaż druga i trzecia też by się zmieściła
za to sam tuńczyk... łe. nawet bym nie poczuła.
__________________
"The sun sets in the west
Representing a new dawn
Continue do your best and life goes on and on."
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/

Edytowane przez olkaa_pw
Czas edycji: 2009-09-16 o 18:50
olkaa_pw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 18:47   #1554
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

tapetka22 i kika171 dziękuję bardzo za ocenę Normalnie same profesjonalistki tu widzę!!!
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 18:57   #1555
renol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 82
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Moje RRRRR

IS 2 łyżki płatkow owsianych, garsc slonecznika, dyni, banan, jabłko, suszona żurawina, łyżeczka miodu, mleko

II S grahamka, jedna połowka z wędlinka wołowa, a druga z ryba wedzona treval(polecam ta rybke bardzo dobra podobno mniej tłusta niż makrela) do tego pomidorek, sałata, szczypiorek

troche pozniej gruszka i pare sliwek

O 1/3 kaszy gryczanej i sosik z pomidorow, papryki, cebulki, przyprawy, w soku przecierowym warzywnym na oliwie z oliwek a i jeszcze do tego filecik PYCHOTA

P piwo

K serek biały 3% 1/3 opakowania i łyżka z serkiem naturalnym, szczypiorek, ogórek i jajko na miekko

DZIEWCZYNKI DLACZEGO NIKT NIE OCENIA MOICH JADŁOSPISOW to znaczy ze sa dobre czy zle bo zaczynam sie zastanawiac.
renol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 19:11   #1556
upgirl
Zadomowienie
 
Avatar upgirl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 440
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez renol Pokaż wiadomość
Moje RRRRR

IS 2 łyżki płatkow owsianych, garsc slonecznika, dyni, banan, jabłko, suszona żurawina, łyżeczka miodu, mleko hmm czegoś mi tu brakuje, mało tych płatków. reszta super, ale dodaj ze dwie łyżki hmm ?

II S grahamka, jedna połowka z wędlinka wołowa, a druga z ryba wedzona treval(polecam ta rybke bardzo dobra podobno mniej tłusta niż makrela) do tego pomidorek, sałata, szczypiorek ładnie, a było masło ??

troche pozniej gruszka i pare sliwek hmm byłaś głodna czy tak ot ? bo jeżeli byłaś głodna to wychodzą braki sniadaniowe

O 1/3 kaszy gryczanej i sosik z pomidorow, papryki, cebulki, przyprawy, w soku przecierowym warzywnym na oliwie z oliwek a i jeszcze do tego filecik PYCHOTA Baardzo ładnie. A co to za filecik? kurczakowy ?

P piwo

K serek biały 3% 1/3 opakowania i łyżka z serkiem naturalnym, szczypiorek, ogórek i jajko na miekko też uważam że dobrze, jest białko i warzywka

DZIEWCZYNKI DLACZEGO NIKT NIE OCENIA MOICH JADŁOSPISOW to znaczy ze sa dobre czy zle bo zaczynam sie zastanawiac.
Przewija sie tyle tych jadłospisow ze czasami sie coś pominie. Inna sprawa że zazwyczaj komentuje sie kiepskie jadłospisy a nie mozna zapominac o tych dobrych
Podoba mi sie Twoje jadło. Troche sztywno momentami i nienaturalne połączenia wg mnie ale sama mam z tym problem
__________________

upgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 19:37   #1557
kika171
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 908
GG do kika171
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez gorzkakawa Pokaż wiadomość
U:
I. owsianka z 5 łyżek z bananem, połową kubeczka serka wiejskiego, makiem i cynamonem, kawa z mlekiem mniammmm, pysznie
II. spora grahamka z masłem, polędwicą, sałatą, papryką czerwoną i żółtą+cały pomidor ok, ładnie
III. Dwa naleśniki: z serem topionym i szynką polany keczupem; z masłem orzechowym hmm, ciekawie, ale szkoda, że tylko 2
kawa z mlekiem
IV. big milk, fistaszki(ach, ta monotonia) ojjj, grunt, że zdrowo:P
V. puszka tuńczyka z papryką, pomidorem i pewnie czerwoną fasolą z majonezem, kromka razowca z masełkiem super
i pewnie pestki słonecznika wpadną
jw, moim zdaniem fajne U tylko obiadek i podw mały

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Dawno mnie nie było.

U:

Ś. Owsianka z 5 łyżek z malinami, figą suszoną i żurawiną suszoną na mleku; kawa z mlekiem Twoje owsianki wymiatają
IIŚ. Bułka z pestkami dyni z masłem, sałatą i jajkiem, 0,5l. 'Pysia' mhm, smakowicie, ale szkoda, że nie ma wędlinki
Ob. Ziemniaki ze śmietaną i koperkiem, kotlet mielony, sałatka z kapustą pekińską, kukurydzą, rzodkiewką, marchewką, itd. aaaa pyyysznie
Później, chaotycznie: kawa z mlekiem, z 0,5kg. śliwek, 2 gryzy bułki słodkiej od mamy, kakao
I zrobię sobie zaraz jeszcze jedno kakao i już raczej koniec, nie jestem głodna.

Będę wdzięczna za ocenę. ; )
hmm do obiadu super, a później tak jakoś "inaczej" chaotyczną całośc potraktowałabym jako podw więc brak kolacji

Cytat:
Napisane przez Anianiani Pokaż wiadomość
No dobrze, postanowiłam wziąć się za siebie i nie schodzić poniżej 1500 kcal... Udało mi się?

U:

Śn: Owsianka z czterech łyżek płatków ze śliwkami, cynamonem, rodzynkami i 100g serka homo naturalnego; kawa pół na pół z mlekiem 3,2%. powiedzmy, że ok

IIśn: Duża kromka ciężkiego chleba żytniego z pasztetem sojowym i papryką + gigantyczny pomidor. hmm a ile mogła ważyc ta kromka? mogłaś doda wiejski

IIIśn: Serek wiejski z garścią nerkowców, dwie brzoskwinie. aha tutaj jest więc ok,fajnie, że nnkt i owocek

Ob: Dwa kotlety sojowe gotowane w ziołach, trzy łyżki kaszy gryczanej z pieczarkami podsmażanymi na oliwie, góra sałaty z pomidorem i jogurtem nat. 3 łyżki?mało..

a gdzie podw? no chyba, że obiadek późno i 3 śn były

K: Kromka chleba razowego z Bieluchem szczypiorkowym, jajko na miękko, dwa duże ogórki małosolne, zbożówka z mlekiem, jabłko. a może 2 kromki?

Proszę o ocenę
jw, ale nie wiem czy tutaj jest 1500

Cytat:
Napisane przez Sherrie Pokaż wiadomość
tak, dokladnie tak mam...
ale nie bede tu pisala bo nie chce robic OT-ów więc jeśli będziesz miała ochotę pw

widze ze jest ze mna coraz gorzej no ale jakos nie potrafie...
teraz mam motywacje (ale chyba za pozno)... nigdy nie jest za późno

P:

sniadanie; owsianka: 4 lyzki platkow owsianych, lyzka musli tropicalnego, 2 lyzki mieszanki studenckiej, po lyzce slonecznika i dyni, 2 lyzki czegos w rodzaju czeko-dzemi (pamietacie?), lyzka kakao
brzoskwinia, kawa z mlekiem mniammmm, pyszna owsianka

2 sniadanie; kromka chleba ziarnistego z maslem, szynka, papryka i "ketchupem" paprykowym; activia sliwkowa, 3 lyzki musli, kilka sliwek ladnie, ale kromka jakaś gigantyczna mam nadzieję

obiad: 7 pierogow z ziemniakami i serem bialym (poltlustym) z maslem, salatka z zielonych pomidorow z marchewka, szklanka pomodorowej smacznie
po: mala paczka laysow czosnkowo-jakichs tam

podwieczorek: 2 galy lodow orzechowych z mieszanka studencka (lycha), 2 lyzkami otrebow granulowanych a może więcej orzeszków?

kolacja: jajecznica z 2 jaj z serem zoltym, pomidorami (nie mam pomyslow na kolacje), 2 kromki chleba ziarnistego z maslem i wędlinką plus łyżeczka majonezu i jest git

ile tu moze byc kcal?
malo? w sam raz?
co do ilości kcal to nie wiem, ale tak troszkę za mało jak na P chyba b. ładne U...

Cytat:
Napisane przez beaufyf00l Pokaż wiadomość
lekkie P:

Ś: owsianka (mleko kozie ponad 250ml, płatki ok.60g, twaróg, amarantus, otręby granulowane, crunchy, banan) ładnie ale skoro P to może jakaś kromeczka do tego?

IIŚ: kromka wieloziarnistego z pasztetem orientalnym+ polędwica sopocka (dużo), pomidor, sałata+ miseczka buraczków z cebulką ok, ale znowu będę się czepiac 1 kromki (najadacie się tym?może tylko ja taka dziwna jestem,że po jednej chodzę głodna

O: ponad 50g makaronu durum+ gotowany łosoś, krewetki, brokuły z sosem (musztarda francuska, olej z win, sok z cytryny, woda)+ przyprawy+ cała duża micha sałaty z pomidorem ciekawa "kompozycja"
d: nektarynka, winogrona

P: kawałek tarty z wiśniami, kawałek tiramissu+ 300ml cappucino woooww, zazdroszczę ciast

K: jajko na miękko+ wieśniak z pomidorem i przyprawami mało, dodaj grahamkę z masełkiem/szynką/serem

wiem, że kolacja ostro lipna, ale po tym cieście zjedzonym mało wcześniej byłam zapchana i w ogóle jakoś nijako mi było...
no ok więc kolację wybaczam, ale następnym razem widzę ja ładniejszą, a reszta jw
__________________
Książki-15

A6w- ...27-28-29-30-31-32-33-34-35-36-37-38-39-40-41-42

"Zapytałam dziecko niosące świeczkę:
- Skąd pochodzi to światło?
Chłopczyk natychmiast ją zdmuchnął.
- Powiedz mi, dokąd teraz odeszło - odparł. - Wtedy ja powiem ci, skąd pochodzi.
JC"
kika171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 19:54   #1558
Irish lady 28
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 358
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

uuu
  1. jajecznica z 2 jaj,ze szczypiorem,cebulką, do tego grahamka z szynką i pomidorem,szklanka mleka 1,5 %
  2. 2 parówki na ciepło z keczupem i musztardą,ogórek konserwowy,kromka razowca z serem żółtym
  3. obiad w Pizza Hut-3 kawałki pizzy diabelskiej czy jakos tak-piekielnie ostra..salami,cebula,brok uły..itd...do tego bar sałatkowy(ale już nie mogłam całej miseczki)....
  4. kiść winogron,kilka garści orzechów laskowych w polewie czekoladowej
  5. puszka tuńczyka wsw,serek wiejski truskawkowy-nowość Piątnicy,kilkanaście rzodkiewek....
aha..i w międzyczasie,około 11-12 wpadł kubek żurku....


jakoś dużo chyba wyszło,co myślicie?????mam wrażenie jakbym zjadła ok.3000 kalorii
Irish lady 28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 20:15   #1559
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Cytat:
Napisane przez paulina.t11 Pokaż wiadomość
tapetka22 i kika171 dziękuję bardzo za ocenę Normalnie same profesjonalistki tu widzę!!!
kika tak...ja to duzo w buzi...gorzej w czynach...ale kiedys zaskocze

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez mzai25 Pokaż wiadomość
czyżby do mnie? strasznie dziękuję i wogóle innym wizażystkom niema słów żeby wam powiedzieć jak wam dziękuję
nie ma tu osoby ktora by cie nie wspierala!!a z tym szpitalem...to jakby cie tam umiescili to zrobili by najwieksza krzywde!!tobie oczywiscie!!

skoro w domu tyle jesz (i nutridrinki do tego pijesz) i nie tyjesz to tam tymbardziej bys nie tyla!
dieta tuczaca szpitalna dostarcza max 3500kcal a ty jesz WZORCOWO o wiele wiecej!!!
wtedy jak lezalas oni nie widzieli jak sie starasz??

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Irish lady 28 Pokaż wiadomość
uuu
  1. jajecznica z 2 jaj,ze szczypiorem,cebulką, do tego grahamka z szynką i pomidorem,szklanka mleka 1,5 %
  2. 2 parówki na ciepło z keczupem i musztardą,ogórek konserwowy,kromka razowca z serem żółtym
  3. obiad w Pizza Hut-3 kawałki pizzy diabelskiej czy jakos tak-piekielnie ostra..salami,cebula,brok uły..itd...do tego bar sałatkowy(ale już nie mogłam całej miseczki)....
  4. kiść winogron,kilka garści orzechów laskowych w polewie czekoladowej
  5. puszka tuńczyka wsw,serek wiejski truskawkowy-nowość Piątnicy,kilkanaście rzodkiewek....
aha..i w międzyczasie,około 11-12 wpadł kubek żurku....


jakoś dużo chyba wyszło,co myślicie?????mam wrażenie jakbym zjadła ok.3000 kalorii
moim zdaniem super!!
jest wszytsko co trzeba!
pozywne sniadanka(duzo bialeczka jest ), urozmaicone posilki, swoboda, kolry super moim zdaniem,,,
i nie ma wcale 3000..ja naliczylam jakies 2500 wiec naprawde cudowne UUUUU
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 21:46   #1560
renol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 82
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy, część IX

Upgirl wielkie dzieki za ocene bo wazne jest to dla mnie.

MOJE RRRR dzisiaj mało wzorowe ale cos mi sie zaczynaja przejadac te kurczaki i jakos ciagnie mnie do slodyczy

SI 3 łyzki owsianych, łyzka słonecznika, żurawina suszona, banan i łyżka miodu, mleczko 0,5%

SII bułka z ziarnem, wędlina drobiową, sałata, pomiorem, ogórkiem i serem zółtym light do tego soczek pomidorowy

O Pierś z kurczaka na parze w ziołach, 2 jaja sadzone, pare boczniaków smażonych na oliwie z oliwek, surówka z kapusty kiszonej, marchewki, cebulki

P orzechy ziemne duuzzza garść( ile tych orzeszków moge? zastepuja mi chęć na słodycze)

K pół makreli wędzonej, 3 łyżki sera białego 3% z cebulka i szypiorkeim


PROSZE O OCENKE
renol jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.