Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszóff" - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-16, 18:08   #2671
yvonna7
Zakorzenienie
 
Avatar yvonna7
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto zaczarowanych <3
Wiadomości: 7 532
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

oj dziewczyny co ta szkoła z nami robi ..

a ja miałam doskonały humor, pouczyłam się dziś na jutro, i wszystko pod koniec posypało się pokłóciłam się z moją przyjaciółką o nic tak na prawdę, ona wzięła to na serio, i teraz jakoś okropnie się czuję.
__________________
Cisza i wiatr,
Słońce i radość,
Deszcz na twych skroniach,
Cóż więcej mógłbyś chcieć?
yvonna7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 18:19   #2672
Leosia69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: .
Wiadomości: 39 909
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

hej a ja w październiku mam połowinki I można iść z partnerami
__________________

Leosia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 19:24   #2673
kamila9422
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 880
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

Sardelka: czasem dobrze jest tak sobie ponarzekać ^^

Leosia: to fajnie, ale co to są te połowinki ??

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

macie pozdrowienia od Guci
kamila9422 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 19:30   #2674
Leosia69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: .
Wiadomości: 39 909
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

Cytat:
Napisane przez kamila9422 Pokaż wiadomość
Sardelka: czasem dobrze jest tak sobie ponarzekać ^^

Leosia: to fajnie, ale co to są te połowinki ??

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

macie pozdrowienia od Guci
coś a'la studniówka taki jakby półmetek liceum
a co z Gucią?
__________________

Leosia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 12:20   #2675
yvonna7
Zakorzenienie
 
Avatar yvonna7
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto zaczarowanych <3
Wiadomości: 7 532
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

hej
wróciłam ze szkoły właśnie ^^ było trochę beznadziejnie ale co tam dostałam dziś 3 za kart z matmy, a nie wiedziałam, że ma być wg a babka kazała mi pisać choć przez 4 dni mnie nie było i +3 za odp z religii, chociaż wczoraj na prawdę dużo się uczyłam ale można poprawić, więc poprawię szybko muszę się uczyć na jutro na kart z ang i na biologię i zrobić duuuuuuże zadanie z matmy a potem CHYBA wyjdę z house na "spotkanie"
__________________
Cisza i wiatr,
Słońce i radość,
Deszcz na twych skroniach,
Cóż więcej mógłbyś chcieć?
yvonna7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 12:47   #2676
RazDwaTrzyMamCie
Zadomowienie
 
Avatar RazDwaTrzyMamCie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

Hej ;**
Przepraszam, że się nie odzywałam ostatnio. Aa mnie teraz przyszła kolej chorowania. Niby nic mi nie jest poważnego, bo mam tylko katar i bilo mnie gardło, ale wolałam nie iść do szkoły, żeby nie było gorzej.
Kamila, przekaż podziękowania
Yvonna, dlaczego napisałaś w " ?
__________________


RazDwaTrzyMamCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 13:08   #2677
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

Hej ! Zareczylam sie !
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 13:14   #2678
RazDwaTrzyMamCie
Zadomowienie
 
Avatar RazDwaTrzyMamCie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

O..gratulacje! ;***** opowiadaj jak było
__________________


RazDwaTrzyMamCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 13:24   #2679
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

W sobote pisze do mnie smska, zebym wyszla przed szpital bo ma cos dla mnie waznego do powiedzenia. No wiec ide, podłamana, że w weekend kibluje w szpitalu. Rozmawiamy o badaniach a moj NARZECZONY mowi nagle ze cos dla mnie ma... Wiec ja sobie mysle ze pewnie misia na pocieszenie.. A on mowi zebym sie odwocila... Wiec odwrocilam sie, potem mowi ze juz moge sie odwrocic w jego strone a on kleczy przede mna... I pyta czy spedze z nim reszte zycia na dobre i na zle Ja patrze na Niego wielkimi oczetami i bylam w takim szoku ze pytam czy zartuje, a gdy widze ze jednak nie otrzaslam sie i zgodzilam
Nic romantycznego, zaplanowal inaczej, ale wyszlo ze musialam byc w klinice I tak bylo super ekstra i bylam mega zaskoczona
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 13:39   #2680
yvonna7
Zakorzenienie
 
Avatar yvonna7
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto zaczarowanych <3
Wiadomości: 7 532
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

Cytat:
Napisane przez RazDwaTrzyMamCie Pokaż wiadomość
Hej ;**
Przepraszam, że się nie odzywałam ostatnio. Aa mnie teraz przyszła kolej chorowania. Niby nic mi nie jest poważnego, bo mam tylko katar i bilo mnie gardło, ale wolałam nie iść do szkoły, żeby nie było gorzej.
Kamila, przekaż podziękowania
Yvonna, dlaczego napisałaś w " ?
E? xD co napisałam?


Lasoa o kurdę ! jaaa nie mogę Gratuluję słooneczko i szczęścia, szczęscia, szczęścia!!!!! I słodkich bobasków ale to chyba za szybko życzę
__________________
Cisza i wiatr,
Słońce i radość,
Deszcz na twych skroniach,
Cóż więcej mógłbyś chcieć?
yvonna7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 13:57   #2681
RazDwaTrzyMamCie
Zadomowienie
 
Avatar RazDwaTrzyMamCie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
W sobote pisze do mnie smska, zebym wyszla przed szpital bo ma cos dla mnie waznego do powiedzenia. No wiec ide, podłamana, że w weekend kibluje w szpitalu. Rozmawiamy o badaniach a moj NARZECZONY mowi nagle ze cos dla mnie ma... Wiec ja sobie mysle ze pewnie misia na pocieszenie.. A on mowi zebym sie odwocila... Wiec odwrocilam sie, potem mowi ze juz moge sie odwrocic w jego strone a on kleczy przede mna... I pyta czy spedze z nim reszte zycia na dobre i na zle Ja patrze na Niego wielkimi oczetami i bylam w takim szoku ze pytam czy zartuje, a gdy widze ze jednak nie otrzaslam sie i zgodzilam
Nic romantycznego, zaplanowal inaczej, ale wyszlo ze musialam byc w klinice I tak bylo super ekstra i bylam mega zaskoczona
Mmm... romantycznie
A dlaczego jesteś w klinice? Przepraszam, jeżeli już pisałaś, ale szukałam kilka stron wcześniej i nie znalazłam.

Cytat:
Napisane przez yvonna7 Pokaż wiadomość
E? xD co napisałam?


Lasoa o kurdę ! jaaa nie mogę Gratuluję słooneczko i szczęścia, szczęscia, szczęścia!!!!! I słodkich bobasków ale to chyba za szybko życzę
spotkanie w cudzysłowie jakieś nietypowe czy jak?
__________________


RazDwaTrzyMamCie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 14:22   #2682
minus
Wtajemniczenie
 
Avatar minus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 724
GG do minus
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

Cytat:
Napisane przez yvonna7 Pokaż wiadomość
oj dziewczyny co ta szkoła z nami robi ..

a ja miałam doskonały humor, pouczyłam się dziś na jutro, i wszystko pod koniec posypało się pokłóciłam się z moją przyjaciółką o nic tak na prawdę, ona wzięła to na serio, i teraz jakoś okropnie się czuję.
co do szkoły to się zgadzam a co do przyjaciółki to Tysiu ja też tak nie raz mam (nie wiem czy to pocieszające x DD) no i 3maj się beybe !

Cytat:
Napisane przez yvonna7 Pokaż wiadomość
hej
wróciłam ze szkoły właśnie ^^ było trochę beznadziejnie ale co tam dostałam dziś 3 za kart z matmy, a nie wiedziałam, że ma być wg a babka kazała mi pisać choć przez 4 dni mnie nie było i +3 za odp z religii, chociaż wczoraj na prawdę dużo się uczyłam ale można poprawić, więc poprawię szybko muszę się uczyć na jutro na kart z ang i na biologię i zrobić duuuuuuże zadanie z matmy a potem CHYBA wyjdę z house na "spotkanie"
boszz... Ty mi nie mów nic, bo jak pomysle, że będzie jakiś sprawdzian czy pytanie to wiesz...

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
Hej ! Zareczylam sie !
łii Gratulacje


No dobra to ja tak napiszę co u mnie (nie wiem czy jest po co ale macie x DD)

Więc od niedzieli jestem, a raczej byłam chora. Jutro znów wracam do szkoły. Uniknełam tym sposobem kartkówek, pytania i zaliczania biegania z wf. Aż mi się chce jak mam wracać. Teraz mam zaległości ;/ ale olać to taraz napisze... Hm. Oo. : w piątek kupiłam w księgarni 'Zmierzch' (wydałam na to 40 zł )
Wiedziałam, że książka jest o wampirach (tzn między innymi) no, że oni się zakochali, że Edward jest cudny... Buhahha no i wgl. Ale jak byłam chora i leżałam w łóżku to wzięłam się za to od poniedziałku. To mnie tak wciągnęło... No nie spodziewałam się, sama jestem w szoku Hm. Czytałam to dzień i noc. Bo mi się we łubie poprzewracało i nie zwracałam uwagi na godzinę. Tak więc baaardzo grubą książkę (jak dla mnie.) (w sumie to moja pierwsza dłuższa książka x DD) przeczytałam w 4 dni ! Dziś rano skończyłam.
No i jestem nienormalna Uzalezniona I mam świra na tym punkcie W sumie to tylko to co dziś rana kończyłam było jakieś Hm. wzruszające. Modliłam się żeby mama nie weszła do pokoju i nie zobaczyła jak rycze

Już nic nie dodam, bo wiem, że nie chce się Wam czytać więc przepraszam tylko za błędy (jeśli jakieś są) bo piszę baaardzo szybko.

PS codziennie zaglądam i chociaż nie mam czasu pisać wiem co u Was się dzieje ! mOJEE NIECH KTOŚ ZATRZYMA MI TEN CZAS ;/ JA NIE NADĄŻAM KU*WA ! ;/


Tak wgl to ja jestem świruską czy jest tu jakaś fanka tego gorszącego Zmiechchu ?

Edytowane przez minus
Czas edycji: 2009-09-17 o 14:25
minus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 14:22   #2683
yvonna7
Zakorzenienie
 
Avatar yvonna7
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto zaczarowanych <3
Wiadomości: 7 532
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

Ah noo taak jaaakby :| bo ja sama nie wiem co to;p czy to randka, czy nie, i wg troszkę dziwnie
__________________
Cisza i wiatr,
Słońce i radość,
Deszcz na twych skroniach,
Cóż więcej mógłbyś chcieć?
yvonna7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 14:25   #2684
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

Hej
Lasoa, wow, gratuluje!!! A ile masz lat, jesli moge spytac?

Kurde, moj najgorszy wrog jezdzi ze mna emzetka dzis czekalam z nia na emzetke, a bylo mi troche glupio, bo tylko dwie bylysmy i jakis stary dziadek... ;/
A tak jej nie cierpie...
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 14:26   #2685
yvonna7
Zakorzenienie
 
Avatar yvonna7
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto zaczarowanych <3
Wiadomości: 7 532
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

Minusek ;***** Dobrze, że już wyzdrowiałaś Ja nie czytałam, i nie oglądałam Zmierzchu, ale tyle się tego słyszałooo, że szok I po Twojej wypowiedzi przeczytam! A żebys wiedziała! Koleżanka jest starszną fanką, ale myślę, że bez problemu pożyczy mi książkę, bo juz to kiedys proponowała ale uznałam jakieś wampiry za bajkę
__________________
Cisza i wiatr,
Słońce i radość,
Deszcz na twych skroniach,
Cóż więcej mógłbyś chcieć?
yvonna7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 14:26   #2686
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

minus, ja tez jestem wciagnieta przez serie 'Zmierzch'
i nawet udzielam sie w watku o sadze
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 14:27   #2687
yvonna7
Zakorzenienie
 
Avatar yvonna7
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto zaczarowanych <3
Wiadomości: 7 532
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
Hej
Lasoa, wow, gratuluje!!! A ile masz lat, jesli moge spytac?

Kurde, moj najgorszy wrog jezdzi ze mna emzetka dzis czekalam z nia na emzetke, a bylo mi troche glupio, bo tylko dwie bylysmy i jakis stary dziadek... ;/
A tak jej nie cierpie...
eh . a czemu to taki wróg
__________________
Cisza i wiatr,
Słońce i radość,
Deszcz na twych skroniach,
Cóż więcej mógłbyś chcieć?
yvonna7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 14:32   #2688
minus
Wtajemniczenie
 
Avatar minus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 724
GG do minus
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
Kurde, moj najgorszy wrog jezdzi ze mna emzetka dzis czekalam z nia na emzetke, a bylo mi troche glupio, bo tylko dwie bylysmy i jakis stary dziadek... ;/
A tak jej nie cierpie...
buhaha też mam wrogów ;D Daj jej popalić maleńkaa

Cytat:
Napisane przez yvonna7 Pokaż wiadomość
Minusek ;***** Dobrze, że już wyzdrowiałaś Ja nie czytałam, i nie oglądałam Zmierzchu, ale tyle się tego słyszałooo, że szok I po Twojej wypowiedzi przeczytam! A żebys wiedziała! Koleżanka jest starszną fanką, ale myślę, że bez problemu pożyczy mi książkę, bo juz to kiedys proponowała ale uznałam jakieś wampiry za bajkę
Ah wolałam być chyba chora skarbie Ale mi Was brakowało Co do Zmierzchu to chyba postanowiłam przeczytać dlatego, że tak się nasłuchałam o tym choć wątpiłam w to, że dobrnę do końca, że to przeczytam

ee ! ja Cię teraz trzymam za słowo ! Przeczytaj, jestem pewna, że Cię wciągnie pod warunkiem, ze lubisz książki a tak wgl to nie miałam ochoty czytać, (dlatego jestem opóźniona ) bo również stwierdziłam, ze to jakieś bajeczki o wampirach Ale tam o tym zapominasz., jest miłość.. Hm. Dobra..
minus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 14:33   #2689
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

Cytat:
Napisane przez yvonna7 Pokaż wiadomość
eh . a czemu to taki wróg
bo bylysmy z kolezankami w McDonaldzie. Byli tez chlopaki (w tym P.) no i poszlysmy do toalety. I one weszly (byly cztery) i zaczelismy gadac. Pytaly sie, czy przyszlismy z chlopakami. No i sobie gadamy, ale w koncu one poszly. Naprawde byle mile.
A pozniej poszlysmy do chlopakow, a oni do nas: 'Wy gadalsycie z tymi dziewczynami?' My potwierdzilsymsy, a oni powiedzieli, ze one zaraz do nich poszly i powiedzialy, ze jestesmy jakies poje.bane i wgl'
Tak nam d.upe obrobily, ze szok...
I najgorsze jest to, ze chodzimy razem do skzoly, a one sa jeszcze od nas o rok starsze i strasznie sie rzadza...
Normalnie takie nerwy mam na nie... Takie falszywe sa..;/
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 14:36   #2690
minus
Wtajemniczenie
 
Avatar minus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 724
GG do minus
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
minus, ja tez jestem wciagnieta przez serie 'Zmierzch'
i nawet udzielam sie w watku o sadze

Oo ku*wka ;D a czytałas już Księżyc ? Czy tylko Zmiechrz ? Bo ja mam ochotę na książke Księżyc.. No wiesz...

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Kladuś, jak czytałas Księżyc to Edward odchodzi... z rodzinką... No i jak to jest ? Wraca do niej ? ona chce sie zabić ? (widziałam w 'streszczeniu')
Ivv ;*** !
wracam niedługo ;***
minus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 14:39   #2691
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

wszystkie 4 czesci

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

to jest tak, ze on ja opuszcza, ale wracaja do siebie, ale to pod koniec ksiazki. A ona nie chciala sie zabic, tlyko po rostu skoczyla z klifu dla zabawy, a Edward myslal, ze ona sie zabila, wiec tez chcial sie zabic, wiec pojechal do Volterry (chyba ) i sprobowal prowokowac tamtych wampirow (bo one tam rzadza ) aby go zabili, bo on juz stracil sens zycia, skoro Bella nie zyje.
I Bella pojedzie go ratowac
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 14:44   #2692
yvonna7
Zakorzenienie
 
Avatar yvonna7
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto zaczarowanych <3
Wiadomości: 7 532
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

Klada to rzeczywiście spoko koleżanki ;/

Minusku przeczytam, przeczytam ale książkę bd miała dopiero w sobotę chyba
__________________
Cisza i wiatr,
Słońce i radość,
Deszcz na twych skroniach,
Cóż więcej mógłbyś chcieć?
yvonna7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 14:54   #2693
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

Cytat:
Napisane przez yvonna7 Pokaż wiadomość
E? xD co napisałam?


Lasoa o kurdę ! jaaa nie mogę Gratuluję słooneczko i szczęścia, szczęscia, szczęścia!!!!! I słodkich bobasków ale to chyba za szybko życzę
a dziekuje dziekuje Moze najpierw slub?

Cytat:
Napisane przez RazDwaTrzyMamCie Pokaż wiadomość
Mmm... romantycznie
A dlaczego jesteś w klinice? Przepraszam, jeżeli już pisałaś, ale szukałam kilka stron wcześniej i nie znalazłam.
Nie pisalam, mam problem z jajnikami...

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
Hej
Lasoa, wow, gratuluje!!! A ile masz lat, jesli moge spytac?

Kurde, moj najgorszy wrog jezdzi ze mna emzetka dzis czekalam z nia na emzetke, a bylo mi troche glupio, bo tylko dwie bylysmy i jakis stary dziadek... ;/
A tak jej nie cierpie...
Mam lat 18 naście Ale kocham mojego TŻta nad zycie a on mnie
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 14:58   #2694
yvonna7
Zakorzenienie
 
Avatar yvonna7
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto zaczarowanych <3
Wiadomości: 7 532
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
a dziekuje dziekuje Moze najpierw slub?
no ja to miałam na myśli
__________________
Cisza i wiatr,
Słońce i radość,
Deszcz na twych skroniach,
Cóż więcej mógłbyś chcieć?
yvonna7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 15:01   #2695
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

kurcze, w wieku 18 lat sie zareczyc... tez bym tak chciala
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 15:06   #2696
yvonna7
Zakorzenienie
 
Avatar yvonna7
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto zaczarowanych <3
Wiadomości: 7 532
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
kurcze, w wieku 18 lat sie zareczyc... tez bym tak chciala
no nie?
__________________
Cisza i wiatr,
Słońce i radość,
Deszcz na twych skroniach,
Cóż więcej mógłbyś chcieć?
yvonna7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 15:14   #2697
Eerie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z domu ;D
Wiadomości: 2 006
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

Minus też mnie wciagneło

lasoa jak za.je.biście ! gratuluję ;*******

a u mnie okej, kart chemii i biologii nawet spoko
i z moja jest fajnie, jutro tydzień będzie... jeżeli chcecie, moge wam o tym nie wspominać

i ogolnie jestem szczęśliwa bo matmy jutro nie mam i polskiego nie musze wypracowania pisać :d
Eerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 15:24   #2698
kamila9422
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 880
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

Hi

Lasoa: gratuluję, duuuuuużo szczęścia

łooo odpowiadałam dzisiaj z anglika i dostałam 4+
a na PO mieliśmu musztrę, i byłam komendantem xD, moja grupa dostała 4, ale chyba poprawiamy to za tydzień ^^
kamila9422 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 15:30   #2699
minus
Wtajemniczenie
 
Avatar minus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 724
GG do minus
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
bo bylysmy z kolezankami w McDonaldzie. Byli tez chlopaki (w tym P.) no i poszlysmy do toalety. I one weszly (byly cztery) i zaczelismy gadac. Pytaly sie, czy przyszlismy z chlopakami. No i sobie gadamy, ale w koncu one poszly. Naprawde byle mile.
A pozniej poszlysmy do chlopakow, a oni do nas: 'Wy gadalsycie z tymi dziewczynami?' My potwierdzilsymsy, a oni powiedzieli, ze one zaraz do nich poszly i powiedzialy, ze jestesmy jakies poje.bane i wgl'
Tak nam d.upe obrobily, ze szok...
I najgorsze jest to, ze chodzimy razem do skzoly, a one sa jeszcze od nas o rok starsze i strasznie sie rzadza...
Normalnie takie nerwy mam na nie... Takie falszywe sa..;/
co za ździ.ry ;/

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
wszystkie 4 czesci

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

to jest tak, ze on ja opuszcza, ale wracaja do siebie, ale to pod koniec ksiazki. A ona nie chciala sie zabic, tlyko po rostu skoczyla z klifu dla zabawy, a Edward myslal, ze ona sie zabila, wiec tez chcial sie zabic, wiec pojechal do Volterry (chyba ) i sprobowal prowokowac tamtych wampirow (bo one tam rzadza ) aby go zabili, bo on juz stracil sens zycia, skoro Bella nie zyje.
I Bella pojedzie go ratowac
Dzieki Teraz to już na pewno bd to czytać Tylko musze znaleźć tanio...

Cytat:
Napisane przez yvonna7 Pokaż wiadomość
Minusku przeczytam, przeczytam ale książkę bd miała dopiero w sobotę chyba
To mi opowiesz

Cytat:
Napisane przez Eerie Pokaż wiadomość
Minus też mnie wciagneło


a u mnie okej, kart chemii i biologii nawet spoko
i z moja jest fajnie, jutro tydzień będzie... jeżeli chcecie, moge wam o tym nie wspominać
i ogolnie jestem szczęśliwa bo matmy jutro nie mam i polskiego nie musze wypracowania pisać :d
To się cieszę, że Cb również ee ja mam codziennie i matme i polak ;/

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kamila9422 Pokaż wiadomość
Hi

Lasoa: gratuluję, duuuuuużo szczęścia

łooo odpowiadałam dzisiaj z anglika i dostałam 4+
a na PO mieliśmu musztrę, i byłam komendantem xD, moja grupa dostała 4, ale chyba poprawiamy to za tydzień ^^

chyba macie ciekawe zajęcia ;D
minus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 15:30   #2700
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Pogaduchy po szkole część II pt."Problemy gospodyń koła rószancofego bez monszó

a mnie w szkole nie bylo od tygodnia
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.