Jego studia.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-24, 08:59   #1
Maliiina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 24
Arrow

Jego studia..


Mam problem, z którym sama sobie poradzić nie mogę. Probóję sobie to tłumaczyć na wiele sposobów, jednak ciągle chodzę smutna albo zdenerwowana... Otóż mój chłopak zaczyna w tym roku studia, jego wymarzony kierunek który planował juz chyba od podstawowki jestem strasznie szczesliwa ze bedzie robił to co kocha i jego pasja w przyszłosci bedzie jego praca to fajne jednak mnie, jak chyba wiekszosc dziewczyn wyjezdzajacych facetów przeraża fakt, kogo tam pozna, ile bedzie imprezował i zkim ja w tej uczelni widze tylko to ze slynie z najlepszych lasek, slyszy sie ciagle jak to sudentki potrafia byc wyluzowane... nie w pozytywnym sensie:P kumpel z ktorym bdzie studiował, to taki casanova, z kwiatka na kwiatek, kreci z kilkoma na raz i juz wyciaga Go na imprezy...
Najgorzej czuje sie z tym, ze tak bardzo kocham mojego chłopaka, ufam mu, a ciagle sie boje nie chce mu tego mowic, bo jak powiedzialam to sie poklocilismy ze uwazam ze jest taki glupi i ze koledzy maja na niego jakis wplyw... ze jestem miloscia jego zycia, ta z ktora chce spedzic jego reszte, ze ciagle mam pretensje o cos czego nie robi... a ja glupia ciagle sie zamartwiam... ze tu impreza w akademiku, tu w klubie... boje sie ze sie zmieni.. ze nie bedzie juz tym moim misiem ktorego tak strasznie kocham. Czy za bardzo fiksuje? jesli tak, to mozecie mnie zjechac;d moze mi to jakos otworzy oczy pozdrawiam
Maliiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 09:06   #2
sylweczenka
Wtajemniczenie
 
Avatar sylweczenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z Leniuchowa :)
Wiadomości: 2 688
Dot.: Jego studia..

a jakiz to kierunek, ze takie panny tam sa
sylweczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 09:10   #3
ajfla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 107
Dot.: Jego studia..

skoro tak Cie zapewnia że Cie kocha, więc chyba nie ma po co robić takich szopek ? chyba nie chciałabyś żeby wszystko to, co jest miedzy Wami zepsuło sie przez głupia zazdrość ? zreszta laski laskami, zawsze są i będą - i tu nic nie poradzisz .
__________________
z deszczu pod rynnę ?
ajfla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 09:11   #4
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 471
Dot.: Jego studia..

Za bardzo fiksujesz Nie takie studia straszne, jak je malują.

A Ty też przeciez możesz przyjechać do swojego TŻta w odwiedziny i razem z nim pójść na imprezę. Jeśli będziecie nadal pielęgnowali swój związek to nic złego się nie stanie. A presją na TŻta możesz tylko Waszemu związkowi zaszkodzić.
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


Było cudownie...
kilka zdjęć...


Isia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 09:14   #5
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Jego studia..

.

Edytowane przez Rebelious
Czas edycji: 2014-07-02 o 17:20
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 09:17   #6
Maliiina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 24
Dot.: Jego studia..

Bedzie studiował wychowanie fizyczne w krakowie. Mieszkamy jakies 40 minut od krakowa, wiec on nie bedzie tam mieszkał tylko wracał do siebie
Maliiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 09:19   #7
oluniunka
Raczkowanie
 
Avatar oluniunka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 251
Dot.: Jego studia..

Trochę przesadzasz, chociaż nie ukrywam może być trochę ciężko mu i Tobie np. ze względu że ma takiego właśnie kumpla, że ciągle jakaś imprezka czy inna dziewczyna
oluniunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 09:21   #8
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: Jego studia..

Jeśli Cie kocha tomimo imprez i wielu lasek obok niego nie zrobi nic głupiego, natomiast jeśli coś zrobi to znaczy, ze facet nie jest Ciebie wart.
Powiem Ci, że to wcale nie jest tak, że student korzysta z każdej okazji. Wszystko zależy od charakteru. Spokojnie, nie panikuj.Narazie trochę przesadzasz.
Będzie dobrze.
__________________




Nie liczę dni,
Sprawiam, że to dni się liczą...

drusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 09:23   #9
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Jego studia..

Jeśli Cię kocha, to związek przetrwa, naprawdę.

Ostatnio przeraża mnie wysyp wątków, w których dziewczyny studiujących chłopaków piszą o wyluzowanych studentkach, wręcz rzucających się na każdego studenta/współlokatora, tudzież usiłujących ich za wszelką ceną uwieść dla rozkoszy łoża... Trzeci rok jestem na studiach, a jakoś nie miałam okazji takich rozerotyzowanych, zdeterminowanych studentek spotykać na swojej drodze... A, i nie próbowały zaciągnąć do łóżka mojego TŻta, najwyżej umówić się z nim na kawę (a mimo to jakoś trwamy razem 2 lata ). Może powinnam się bardziej rozejrzeć, może gdzieś w ciemności czają się seksowne kusicielki, dybiące na TŻta...
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 09:30   #10
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Jego studia..

Ja teraz zaczynam studia i już zaliczyłam 3 imprezy integracyjne. Mój Tż studentem nie jest, ale nie robi problemów. Prawdopodobnie nie bedzie mogł ze mna chodzic na wiekszosc imprez, bo pracuje do pozna, ale jak tylko bedzie wolny to go wezme ze sobą

Kocham go i nigdy nie zrobiłabym nic co mogłoby go zranić. Ide na imperze, dobrze sie bawie z nowymi znajomymi a pozniej wracam stęskniona do Niego

Zapowiada sie takze kilka wyjadow 2-3 dniowych. Pytałam sie Tżta co o tym myśli. Powiedział, że mi ufa i nie ma problemu.

Nie rob chłopakowi wyrzutów, bo nie ma o co. Zapewnił Cie, że nic się nie wydarzy. Mówisz, ze ufasz, ale jednak nie jestes pewna. Gdzie tu logika?
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 09:37   #11
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Jego studia..

.

Edytowane przez Rebelious
Czas edycji: 2014-07-02 o 17:20
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 09:52   #12
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Jego studia..

Cytat:
Napisane przez Rebelious Pokaż wiadomość
I puszczałaś TŻta na kawę z rozerotyzowanymi studentkami?
Nie było mi dane decydować, bo on się z nimi nie chciał puścić.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 09:57   #13
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Jego studia..

.

Edytowane przez Rebelious
Czas edycji: 2014-07-02 o 17:20
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 10:08   #14
modzianka
Raczkowanie
 
Avatar modzianka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Katowice Miasto Jedno Na Sto ;)
Wiadomości: 497
Dot.: Jego studia..

Cytat:
Napisane przez Maliiina Pokaż wiadomość
wiec on nie bedzie tam mieszkał tylko wracał do siebie
hmm wiec nie rozumiem niepokoju ale ta zazdrosc fakytcznie moze wam obojgu krzywde zrobic...
modzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 10:09   #15
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Jego studia..

jak bedzie wracal to czym Ty sie denerwujesz?:P jakby wyjechakl gdzies bardzo daleko i mielibyscie sie nie widywac i wynajmowalby mieszkanie z tym kolega "casanova" to wtedy bym sie martwila:P a tak to nie widze problemu:P
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 10:15   #16
Marvola88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 111
Dot.: Jego studia..

Cytat:
Napisane przez Maliiina Pokaż wiadomość
Bedzie studiował wychowanie fizyczne w Krakowie. Mieszkamy jakieś 40 minut od Krakowa, wiec on nie będzie tam mieszkał tylko wracał do siebie
Laski, jak laski, z racji kierunku wysportowane(no chyba, że tam turystykę studiują, to nie muszą), ale poza tym to nie widzę w nich nic specjalnego(a byłam na kilku imprezach AWF). Jedne ładne, drugie mniej... jak wszędzie...
Twój chłopak będzie mieszkał w domu, więc będziecie się widywać regularnie, w sensie: z tęsknoty w inne ramiona się nie rzuci. A studenckie życie jest demonizowane, nie każdy facet idąc na studia staje się kobieciarzem i zapomina o swojej dziewczynie. Do liceum też nie chodziliście razem i miał tam jakieś koleżanki i na jakieś imprezy chodził, więc co się niby dla Ciebie zmienia? Poza tym, skoro mieszkacie tak blisko krk, to pewnie część jego koleżanek poznasz, bo czemu miałabyś nie chodzić z nim na te imprezy? (oczywiście nie na zasadzie: idę na każdą, beze mnie się nie ruszasz :P)
Marvola88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 10:20   #17
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Jego studia..

Cytat:
Napisane przez Rebelious Pokaż wiadomość
Znaczy, że dobrze wychowany
A ja myślałam, że to dlatego, że mnie kocha... Pozostaje mi zatem zamknąć go gdzieś i strzec przed kuszącymi seks-studentkami...
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 10:27   #18
Maliiina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 24
Dot.: Jego studia..

Pewnie macie racje, awlasciwie na pewno bo ja sama sobie wkrecam głupoty a pozniej sie tym zamartwiam Dziekuje za odpowiedzi, troche mnie podbudowały
Maliiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 10:27   #19
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Jego studia..

Ile jeszcze razy założysz wątek o swoim problemie z zazdroscia ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 11:03   #20
Maliiina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 24
Dot.: Jego studia..

a czy to az taki problem ze zaloże kolejny watek? tak strasznie Ci to przeszkadza? to po co jest to forum? żeby sobie ładnie wyglądalo, żadne wiadomości się nie powtarzaly, a jesli zapytasz o cos oczywstego to zostaniesz zjechany jak mozesz byc taki głupi.. nie rozumiem Cie, zalozylam 3 watki i to w bardzo rozległym czasie... najwyrazniej czulam taka potrzebe i jesli mi to w jakis sposob pomoglo, to nie powiannas sie czepiac
Maliiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 11:23   #21
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Jego studia..

Cytat:
Napisane przez Maliiina Pokaż wiadomość
Bedzie studiował wychowanie fizyczne w krakowie. Mieszkamy jakies 40 minut od krakowa, wiec on nie bedzie tam mieszkał tylko wracał do siebie
OMG. Naprawdę przesadzasz. Psycholog się kłania.
Kiedy on ma Cię niby zdradzać? Na wykładach? Ćwiczeniach? Czy może w przerwach będzie ciągnął koleżanki do łazienki?
Będziesz miała go codziennie wieczorami, a jeśli zdarzy się jakaś impreza możesz sama ruszyć tyłek i iść z nim. To nie jest duża odległość.

I czemu się tak uczepiłaś tych studentek? To z nim jesteś, nie z tymi wyimaginowanymi dziewczynami i to on ma być Tobie wierny, nie one. I pretensje o zdradę możesz mieć tylko do niego a nie snuć bzdurne rozważania o złych studentkach, które tylko czyhają na Twojego TŻ.
Jeśli nie będzie Cię chciał zdradzić to nie zdradzi, choćby mu poł uniwersytetu weszło do łóżka. Jesli zdradzi - to znaczy że z nim i z waszym związkiem jest cos nie tak. I tyle.

Zresztą - zdajesz sobie sprawę z tego, że jeśli dalej będziesz zadręczała swohjego TŻ takimi bzdurami, to on kiedyś nie wytrzyma, kopnie Cie w d*** i może znajdzie sobie potem jakąś normalną pannę? A Ty sobie wkręcisz (bo oczywiście cięzko będzie uświadomić sobie, że to na Twoje własne życzenie), że przewidziałaś to?
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 11:31   #22
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Jego studia..

Cytat:
Napisane przez Maliiina Pokaż wiadomość
Bedzie studiował wychowanie fizyczne w krakowie. Mieszkamy jakies 40 minut od krakowa, wiec on nie bedzie tam mieszkał tylko wracał do siebie
Wyloozuj naprawdę. Przecież to tak jakby do szkoły chodził. Nie masz się o co martwić na razie . Więcej wiary w siebie i w faceta.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 11:46   #23
Yunna
Raczkowanie
 
Avatar Yunna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 167
Dot.: Jego studia..

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
OMG. Naprawdę przesadzasz. Psycholog się kłania.
Bez przesady że zaraz psycholog!
Po prostu dziewczyna się martwi, nie wie jak to jest na studiach, jakie są tam dziewczyny. Ja swoją drogą kiedy mój TŻ szedł na studia też miałam pewne obawy, nie wiem skąd się wzięły te opinie o studentkach zaciągających do łóżek,ale ja również takie różne plotki słyszałam ale zapewniam Cię że nic takiego nie ma miejsca,mój TŻ sobie spokojnie studia powoli kończy a ja w ciągu tych prawie 3 lat nie miałam ani jednego powodu do zazdrości czy niepokoju o niego
Więc nie martw się, będzie dobrze
__________________

Mój prywatny pan ochroniarz
Nasze zaręczyny

2830g i 52cm największego szczęścia na świecie
Nasz mały Tomuś


Yunna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 12:04   #24
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Jego studia..

.

Edytowane przez Rebelious
Czas edycji: 2014-07-02 o 17:19
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 12:29   #25
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Jego studia..

Cytat:
Napisane przez Yunna Pokaż wiadomość
Bez przesady że zaraz psycholog!
Po prostu dziewczyna się martwi, nie wie jak to jest na studiach, jakie są tam dziewczyny.
Gdyby to był pierwszy wątek Autorki, miałabyś rację. Ale to jest już 3 (trzeci!) wątek Maliiiny na temat jej zazdrości. I podsumowując je dziewczyna ma naprawdę duży problem ze sobą zakrawający na obsesję/chorobliwą zazdrość, bo jest zazdrosna po prostu o WSZYSTKO.

Dlatego radze jej psychologa. Bo problem tkwi w niej.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 12:54   #26
limonka1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 155
Dot.: Jego studia..

Rozumiem, że mogłabyś się niepokoić gdyby wyjechał na studia i zamieszkał w innym mieście a Ciebie odwiedzał raz na 2 tygodnie. W sytuacji gdy on nigdzie nie wyjeżdża to nie widzę problemu, przecież możecie razem chodzić na imprezy, szukasz dziury w całym
limonka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 13:31   #27
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Jego studia..

Nie wazne czy mu bedziesz truc tylek 3 razy dziennie czy nie.
Jak Cie ma walic po rogach ... to bedzie.

I nic nie zrobic, sila nie zatrzymasz. Jak bedzie chcial odejsc, odejdzie.

Wiec zyj dziewczyno. Ciesz sie chwila.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 13:42   #28
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Jego studia..

Ech! Nic się nie martw! Mój TŻ studiował kosmetologię - wiec na roku same baby, w dodatku na zajeciach masował im cycki Jak Cię kocha to nie zdradzi. Ja na poczatku tez byłam pełna obaw, ale z czasem mi przeszło. Facet tez musi wyjsc gdzieś z kumplami. Jeśli Twój TŻ poważnie mysli o waszym zwiazku, zadna inna nie zawroci mu w głowie.
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 13:47   #29
Rebelious
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 592
Dot.: Jego studia..

.

Edytowane przez Rebelious
Czas edycji: 2014-07-02 o 17:19
Rebelious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 14:17   #30
asiapoznan111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: Jego studia..

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
Ech! Nic się nie martw! Mój TŻ studiował kosmetologię - wiec na roku same baby, w dodatku na zajeciach masował im cycki Jak Cię kocha to nie zdradzi. Ja na poczatku tez byłam pełna obaw, ale z czasem mi przeszło. Facet tez musi wyjsc gdzieś z kumplami. Jeśli Twój TŻ poważnie mysli o waszym zwiazku, zadna inna nie zawroci mu w głowie.

jaaak dobrze, że moj TŻ jest na polibudzie i ma 2 dziewczyny na roku;] ito na dodatek 'dziewczyny z wąsami'

Dokładnie, nie każdy student leci na wszystko co sie rusza... Też uważam, że jesli naprawdę cię kocha, nie zrobi nic co mogłoby zaszkodzić Waszemu związkowi. Zaufaj mu.
__________________
dukam.
asiapoznan111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.