Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-03, 11:30   #2551
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

shade.. super nazwane.. tytanowe ! kusii..
ja z majirel zrezygnowalam.. nie ma u mnie w hurtowni.. jest za droga zeby kupowac na allegro i wcale nie daje ładnych efektów.. wole cos taniego z duza pojemnoscia
mam jeszcze z 1/3 tej 6,1 fanola.. farba sama w sobie bardzo podobna do majirel..
a mozna mieszac farby preofesjonalne inncyh firm? chyba nie?

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

albo podpisane specjalne brazy.. to chyba metaliki.. nie? nawet 7,7 jaaa;P
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 11:42   #2552
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
shade.. super nazwane.. tytanowe ! kusii..
ja z majirel zrezygnowalam.. nie ma u mnie w hurtowni.. jest za droga zeby kupowac na allegro i wcale nie daje ładnych efektów.. wole cos taniego z duza pojemnoscia
mam jeszcze z 1/3 tej 6,1 fanola.. farba sama w sobie bardzo podobna do majirel..
a mozna mieszac farby preofesjonalne inncyh firm? chyba nie?

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

albo podpisane specjalne brazy.. to chyba metaliki.. nie? nawet 7,7 jaaa;P
No mnie zainteresowało.... Z przesyłką 35 zł za 150ml więc serio tanio! To są 3 tubki Majirel - która mnie totalnie zawiodła! Spróbuję tę ARTEGO. Jak będzie do kitu to wrócę do Allewaves. Z niej byłam póki co najbardziej zadowolona. Tylko mam obawy, że 7 to jednak dla mnie za jasny poziom... a znów 6 wpada w prawie czarny Ratunkiem były by pasemka jasne i na to potem 7. Ale póki co nie da rady.

Zaraz wkleję foty po sklepowym Excellence - masakrze.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 11:49   #2553
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

to moze kup dwie 7 i 6 i mieszaj..
ja np w pon jade do hurtowi.. pewnie znowu kupie fanole. bo mam troche tamtej.. i mysle nad 5,1 bo 6,1 za jasna..
w ogóle to troche mnie te popiele przerazaja ta swoja szaroscia.. chciałabym taki naturalny ale nie czarwono rudy (((((((
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 12:01   #2554
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Właśnie... Czemu brąz nie może wyjść jak brąz?! Mi ta 7,1 złapała na złoto-rudy... Na szczęście nie na czerwono, bo tego to nienawidzę. Na zdjęciach poniżej kolor wygląda bardziej złoty - ale tak naprawdę jest zdecydowanie rudyyyyy... No cóż.....

Pierwsza fota w świetle dziennym - reszta pod żarówką.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 12:03   #2555
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

i to jest poziom 7 osz :P
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 12:09   #2556
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
i to jest poziom 7 osz :P
Hahah!! Pal licho już że 7 (farbowałam na ciemną 6) ale bardziej to że... POPIELATY!!!!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 12:43   #2557
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 975
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Właśnie... Czemu brąz nie może wyjść jak brąz?! Mi ta 7,1 złapała na złoto-rudy... Na szczęście nie na czerwono, bo tego to nienawidzę. Na zdjęciach poniżej kolor wygląda bardziej złoty - ale tak naprawdę jest zdecydowanie rudyyyyy... No cóż.....

Pierwsza fota w świetle dziennym - reszta pod żarówką.

chciałam sie w niedługim czasie skusić na jakąś farbe sklepową ale chyba mi po tych zdjęciach przeszło ...
Ja Wam powiem ze jestem zadowolona z Kolestonu, może nie jest to jakiś mega zimny kolor ale napewno nie jest rudy, no a pozatym mi sie taka smoła przestała podobać - chce porostu brąz bez rudości i u mnie sie w tym temacie Koleston sprawdza, a z Maji też nie jestem zadowolona, tak jak wy nie dość ze się słabo trzyma to kolory wychodzą nie do końca takie jakie mają wyjść, a taki faktyczny popiel uzyskałam dopiero po 3 cim farbowaniu popielata farbą i na oksy 3%
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-03, 12:52   #2558
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość

chciałam sie w niedługim czasie skusić na jakąś farbe sklepową ale chyba mi po tych zdjęciach przeszło ...
Ja Wam powiem ze jestem zadowolona z Kolestonu, może nie jest to jakiś mega zimny kolor ale napewno nie jest rudy, no a pozatym mi sie taka smoła przestała podobać - chce porostu brąz bez rudości i u mnie sie w tym temacie Koleston sprawdza, a z Maji też nie jestem zadowolona, tak jak wy nie dość ze się słabo trzyma to kolory wychodzą nie do końca takie jakie mają wyjść, a taki faktyczny popiel uzyskałam dopiero po 3 cim farbowaniu popielata farbą i na oksy 3%
No właśnie oprócz Artego myślę o Welli - ale raczej Color Touch - niż Kolestonie. W Touch też są kolorki z 71 po kropce... Myślę o 6/71... Tylko właśnie nie wiem czy najpierw spróbować Wellę czy Artego... :/
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 13:16   #2559
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 975
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
No właśnie oprócz Artego myślę o Welli - ale raczej Color Touch - niż Kolestonie. W Touch też są kolorki z 71 po kropce... Myślę o 6/71... Tylko właśnie nie wiem czy najpierw spróbować Wellę czy Artego... :/
no ja właśnie miałam koleston 6/71 przypuszczam ze color touch wyjdzie podobnie... a o tych farbach artego to piersze słyszę, wiec Ci niestety nie pomogę i jeszcze dodam ze w moim odczuciu Koleston jest delikatniejszą farbą niż Maji
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2009-10-03 o 13:18
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 13:21   #2560
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
no ja właśnie miałam koleston 6/71 przypuszczam ze color touch wyjdzie podobnie... a o tych farbach artego to piersze słyszę, wiec Ci niestety nie pomogę i jeszcze dodam ze w moim odczuciu Koleston jest delikatniejszą farbą niż Maji
A masz może jakieś fotki po tym farbowaniu? Albo chociaż napisz na jakie wyjściowe włosy kładłaś ten 6/71?
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 13:58   #2561
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 975
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
A masz może jakieś fotki po tym farbowaniu? Albo chociaż napisz na jakie wyjściowe włosy kładłaś ten 6/71?
Niestety nie mam żadnych fotek aparat mi padł... bede mieć za jakieś 2-3 tyg. możliwość zrobienia fotek... kładłam na popiele maji, bodajże 2/3 6.1 i 1/3 5.11 (swoja droga nie ma rożnicy w kolorze czyli sie o conajmniej 1/3 tonu maji wypłukała ) i oksy 3%
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-04, 13:07   #2562
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Poczytałam sporo na temat tych farb Artego na różnych forach. Podoba mi się! Ma niską zawartość amoniaku... No i ta pojemność! A już myślałam, że Allwaves (100ml) to już gigant.

Palety nigdzie nie widzę, ale przypomniało mi się, że rok temu jak się nimi interesowałam to na pewno miałam paletkę z netu ściągniętą i gdzieś ją na płytkę zgrywałam jak zmieniałam komputer!

Zaraz będę szukać... Choć przy moich zdolnościach do robienia mega bałaganu w półkach to może trochę potrwać...

Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 17:10   #2563
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Poczytałam sporo na temat tych farb Artego na różnych forach. Podoba mi się! Ma niską zawartość amoniaku... No i ta pojemność! A już myślałam, że Allwaves (100ml) to już gigant.

Palety nigdzie nie widzę, ale przypomniało mi się, że rok temu jak się nimi interesowałam to na pewno miałam paletkę z netu ściągniętą i gdzieś ją na płytkę zgrywałam jak zmieniałam komputer!

Zaraz będę szukać... Choć przy moich zdolnościach do robienia mega bałaganu w półkach to może trochę potrwać...


Shade, ja miesiąc temu robiłam artego, pisałam tu zresztą i wklejałam fotkę, mieszanka 5.11 i 6.11, na początku kolor był piękny, teraz już tak mnie nie zachwyca, ale bardzo ciepły nie jest.
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 22:08   #2564
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ech... Na KWC Artego już tak nie "świeci"
Myślę więc dalej..........

Dziewczyny... A czy jest sens pomieszać 5,12 z 9,11? Co by z tego mogło wyjść? Poziom 7? (myślę o Diacolor)...

Mam jeszcze pół 5,12 ale ona mi mega ciemno wychodzi... No i za mało popielata jest... Może dodanie "lodowej szarości" (9,11) coś by pomogło?

Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 08:14   #2565
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Shade, ale kombinacje :0 poziom 5 z poziomem 9 niby n chłopski rozum powinien wyjść na 7, ale jaki oksydant, bo do 9 dodaje się chyba wodę powyżej 6%, a do poziomu 5 raczej nie .
powiem szczerze , że wydaje mi się patrząc na fotkę Twoich włosów, że kżda farba z poziomu 7 będzie łapał na jaśniejszy odrost , a reszta będzie ciemniejsza.
tak jak pisałam poziom 7, u mojej mamy,wychodzi jasno, nie jest to brąz ,kolor jest dość jasny a wiadomo, że się wymywa.może zamiast 7, pomieszaj poziom 6 z 7 ?
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 12:20   #2566
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez amstafy Pokaż wiadomość
Shade, ale kombinacje :0 poziom 5 z poziomem 9 niby n chłopski rozum powinien wyjść na 7, ale jaki oksydant, bo do 9 dodaje się chyba wodę powyżej 6%, a do poziomu 5 raczej nie .
powiem szczerze , że wydaje mi się patrząc na fotkę Twoich włosów, że kżda farba z poziomu 7 będzie łapał na jaśniejszy odrost , a reszta będzie ciemniejsza.
tak jak pisałam poziom 7, u mojej mamy,wychodzi jasno, nie jest to brąz ,kolor jest dość jasny a wiadomo, że się wymywa.może zamiast 7, pomieszaj poziom 6 z 7 ?
Mądrze piszesz i ja się z tym zgadzam... Ta kombinacja 9 z 5 Richesse była tylko pomysłem na... brak pomysłów. Chodzi o to że w Richesse nie ma zimnych kolorów. Ten 9,11 jako jedyny z wyższych poziomów. Reszta to już "5". Moje włosy trochę odtatnio oberwały i szukam czegoś łagodnego... No nie wiem co tu robić. Chyba faktycznie wrócę do "6" ale wiem, że znów będę czarna Może 6,02 z Richesse? Na KWC pisze że wychodzi jak "kawa z mlekiem". Tyle tylko, że na rudości to 6,02 chyba niewiele pomoże... Kiedyś była 6,01 to barany ją wycofali! WHY? Straszne... MUSZĘ znaleźć jakiś szampon koloryzujący profesjonalny! Mam dość farb. I tak muszę farbować co 3 tyg. więc szamponik byłby ok. Ale jest tak mały wybór... I najgorsze jest to, że tylko kilka firm prof. je ma. I niestety są to te najdroższe! Wella, Matrix czy L'Oreal... Płacić co miesiąc 50zł to ciężka sprawa...

Szampon ma jeszcze ten plus, że się nie wżera, a ja planuję na zimę pasemka zrobić - i na pewno będzie łatwiej "przebić" się rozjaśniaczowi przez nietrwałą farbkę, niż trwałą. Ech....... Co tu robić................
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 12:21   #2567
HappyChappi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 32
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cześć dziewczyny,
proszę o poradę: mój naturalny kolor to taki jak ma np. Kinga Rusin czy Anna Mucha. Najchętniej wróciłabym do niego, ale niestety siwieję strasznie. Farbowałam majirelem 7.1, który wypłukał się na rudo i był troszkę za jasny. Teraz chcę zmieszać 7.1 z 5.11 i zastanawiam się nad proporcją. Czy ryzykować pół na pół, czy np. 2/3 6.1 + 1/3 5.11? Nie chcę mieć smoły na głowie.
HappyChappi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 12:27   #2568
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Ja bym zaczęła od pół na pół, potem stopniowo zmieniała proporcje 2/3 6.1 do 1/3 5.71 i w końcu 3/4 6.1 do 1/4 5.71, aż do momentu, kiedy będziesz nakładać samo 6.1. A najlepiej jeszcze zastosować sie do wskazówek na instrukcji obsługi z maji, gdzie napisane jest, żeby mieszankę nakładaną na długości rozcieńczyć z wodą, wtedy pigment nie bedzie tak głęboko wnikał i oblepiał włosów, a jedynie tonował kolor.
dzięki.
Co do Artego-czytałam opinie fryzjerów ze ich jakość jest nie najlepsza, szybko spływają
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-10-05 o 12:31
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 13:13   #2569
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Shade ja mam ten sam problem, mam tak zmasakrowane włosy po tych wszystkich dekoloryzacjach, do tego co eksperyment z farbą , kończy się tym samym, że odrosty inne od reszty, i po tygodniu muszę je farbować ponownie, bo kolor się jeszcze bardziej wymywa i jest do d...
teraz mam welle 5.71, już drugi tydzień , owszem wymyła się na ciepły, ale i tak nie jest zła, no i czarna nie wyszła.
została mi jeszcze jedna tubka tej farby i zastanawiam się nad łagodnym szamponem.ale odwieczny problem...jakim
i martwi mnie to,że szampon się wymywa znacznie szybciej od farby, i nie wiem czy siwe pokryje
generalnie to mam już dość tych problemów i oczekiwania co mi na głowie wyjdzie, stwierdzam , że jak robiłam zwykłym castingiem "ciemny brąz"to owszem były czarne, ale były zdrowe!miały jednolity kolor!(teraz mam odcienie świata na głowie) , i farbowałam co 4 tyg. tylko odrost , a resztę co 3raz, i moje włosy miały się super, a od kiedy naszło mnie na brąz to jest istna masakraniekiedy mam chwilę , że tak mnie korci wrócić do czarnych i mieć święty spokój, choć znając babską naturę to nie wytrzymam długo.
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-05, 14:40   #2570
bannanka
Raczkowanie
 
Avatar bannanka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 30
GG do bannanka
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

czesc dziewczyny! ja z jasnego blondu , praktycznie białego przefarbowałam włoski na brąz wella color touch. Fryzjerka zmieszała 3 kolory: 6.71, 6.77 i z wella color touch + 6.71, wiec kolor powinien wyjsc zimny, ale nie wyszedl i spiera sie na rudo. Na plus moge zaliczyc to ze wloski są po niej odzywione, zdrowsze, blyszczace no i nie wyszły czarne
bannanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 16:10   #2571
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

haha a ja dzis kupiłam farbe TRINITY w necie nigdzie o niej nie ma 5,1 choc piekna była 5,71 choc jej nie bylo
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 16:44   #2572
megan79
Raczkowanie
 
Avatar megan79
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 43
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Mądrze piszesz i ja się z tym zgadzam... Ta kombinacja 9 z 5 Richesse była tylko pomysłem na... brak pomysłów. Chodzi o to że w Richesse nie ma zimnych kolorów. Ten 9,11 jako jedyny z wyższych poziomów. Reszta to już "5". Moje włosy trochę odtatnio oberwały i szukam czegoś łagodnego... No nie wiem co tu robić. Chyba faktycznie wrócę do "6" ale wiem, że znów będę czarna Może 6,02 z Richesse? Na KWC pisze że wychodzi jak "kawa z mlekiem". Tyle tylko, że na rudości to 6,02 chyba niewiele pomoże... Kiedyś była 6,01 to barany ją wycofali! WHY? Straszne... MUSZĘ znaleźć jakiś szampon koloryzujący profesjonalny! Mam dość farb. I tak muszę farbować co 3 tyg. więc szamponik byłby ok. Ale jest tak mały wybór... I najgorsze jest to, że tylko kilka firm prof. je ma. I niestety są to te najdroższe! Wella, Matrix czy L'Oreal... Płacić co miesiąc 50zł to ciężka sprawa...

Szampon ma jeszcze ten plus, że się nie wżera, a ja planuję na zimę pasemka zrobić - i na pewno będzie łatwiej "przebić" się rozjaśniaczowi przez nietrwałą farbkę, niż trwałą. Ech....... Co tu robić................
Shade,no więc ja też byłam po farbie Allwaves 6.1 i spoko zimny,ale za ciemny.Miałam podobny pomysł żeby wybrać Loreala 7.1,ale oddałam się w ręce fryzjera.Położył mi cienkie pasemka,zmył,a na to mieszankę Diacoloru 6.02+7.02.Dopiero teraz przy nastepnej koloryzacji będę robiła poziomem 7.Powiem Ci tylko,że 6.02 Diacolor nie ma nic wspólnego z kawą z mlekiem,bo mieszanka 6.02 i 7.02 wcale nie wyszła jasno.Jedynie na tych rozjaśnianych pasemkach chwycila jaśniej.
megan79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 16:47   #2573
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

megan! jak napisz mi! mozna mieszac farby 2 róznych producentów? chyba nie? prawda? mam troche farby 6,1 fanoli i teraz kupiłam 5,1 trinity
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 16:48   #2574
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Taa..... Ja też czasem myślę, by sobie rzucić granatową czerń i mieć spokój... (ale chyba bym na zawał umarła widząc siebie taką). Albo jakiś zimny fiolet - jak kiedyś i tyle. Ale niestety mam taką naturę, że uwielbiam naturalność i wiem, że tylko brąz da mi szczęście...

Chyba mimo różnych opinii zamówię Matrix Color Sync - 6A i zobaczę. No gorzej niż teraz być nie może chyba.....
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 06:30   #2575
HappyChappi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 32
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ponawiam pytanie, możecie mi doradzić?
Cześć dziewczyny,
proszę o poradę: mój naturalny kolor to taki jak ma np. Kinga Rusin czy Anna Mucha. Najchętniej wróciłabym do niego, ale niestety siwieję strasznie. Farbowałam majirelem 7.1, który wypłukał się na rudo i był troszkę za jasny. Teraz chcę zmieszać 7.1 z 5.11 i zastanawiam się nad proporcją. Czy ryzykować pół na pół, czy np. 2/3 6.1 + 1/3 5.11? Nie chcę mieć smoły na głowie.
HappyChappi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 15:48   #2576
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez HappyChappi Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie, możecie mi doradzić?
Cześć dziewczyny,
proszę o poradę: mój naturalny kolor to taki jak ma np. Kinga Rusin czy Anna Mucha. Najchętniej wróciłabym do niego, ale niestety siwieję strasznie. Farbowałam majirelem 7.1, który wypłukał się na rudo i był troszkę za jasny. Teraz chcę zmieszać 7.1 z 5.11 i zastanawiam się nad proporcją. Czy ryzykować pół na pół, czy np. 2/3 6.1 + 1/3 5.11? Nie chcę mieć smoły na głowie.
Ja bym nie mieszała pół na pół. Poziom 5 jest naprawdę ciemny. Zawsze możesz spróbować w tych proporcjach co pisałaś czyli więcej 7 mniej 5 a jeśli wyjdzie Ci za jasno to w następnym farbowaniu zmienisz proporcje. Pamiętaj, że zawsze łatwiej przyciemnić niż z ciemnego wychodzić.

A ja od razu też poproszę o poradę... Czy poziom 7 mogę zrobić na wodzie 3%? Co wtedy? Powinno wyjść ciemniej niż na 6% prawda?
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 15:58   #2577
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ja po farbowaniu. jestem czarna :P ale mam nadzieje ze tylko chwilowo:P
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 16:12   #2578
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
ja po farbowaniu. jestem czarna :P ale mam nadzieje ze tylko chwilowo:P
A jaki Ty miałaś ten poziom???? A co z popielatością????
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 16:26   #2579
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

5,1 popielaty jest :P
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-06, 16:35   #2580
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
5,1 popielaty jest :P
Ja kupię jednak Artego 7/71... Zobaczymy. Mam jeszcze trochę Allwaves 6,1 więc zmieszam te farby. Nie ważne że inny producent. Zlewa mi to.

Co z tym oxydantem 3%? Poradzi ktoś czy ma sens na nim robić poziom 7?
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.