Galerie artystyczne w internecie cz. II - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-28, 21:03   #1801
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

prosilabym dziewczyny ktore sa na modnej aby zobaczyly, czy wyskakuja im w "wyslane" adresy te ktore rzeczywiscie byly podane do wysylki czy jeden i ten sam przy kazdym towarze.
Dzis chcialam zobaczyc adres jednej pani do ktorej wyslalam kolczyki i wyskoczyl mi kedzierzyn kozle (inna ulica, inne imie i nazwisko), a w mailu mam Olesnice i inne dane personalne. Zauwazylam jednak ze klikajac na kazdy sprzedany przedmiot wyskakuje mi Pani z KK. W explorerze i mozilli sie tak dzieje i nie wiem czy to moj PC czy Modna.
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 21:09   #1802
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez Sweet_nuka Pokaż wiadomość
prosilabym dziewczyny ktore sa na modnej aby zobaczyly, czy wyskakuja im w "wyslane" adresy te ktore rzeczywiscie byly podane do wysylki czy jeden i ten sam przy kazdym towarze.
Dzis chcialam zobaczyc adres jednej pani do ktorej wyslalam kolczyki i wyskoczyl mi kedzierzyn kozle (inna ulica, inne imie i nazwisko), a w mailu mam Olesnice i inne dane personalne. Zauwazylam jednak ze klikajac na kazdy sprzedany przedmiot wyskakuje mi Pani z KK. W explorerze i mozilli sie tak dzieje i nie wiem czy to moj PC czy Modna.
Generalnie, w Modnej w "wysłanych" adresy zupełnie znikają. Zatem trzymaj się tego co masz w mailu. Mnie w sumie też się teraz pojawia jakaś pani z KK, ale to raczej błąd, bo tam powinno być puste okienko, a nie adres (tak zwykle było).
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-28, 21:32   #1803
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

ok, dziekuje
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 20:06   #1804
Sonciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sonciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 361
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cześć dziewczyny !
Mam ogromny problem, chciałabym zacząć sprzedawać w jakiejś galerii, ale nigdzie nie umiem znaleźć informacji dot. tego, czy muszę być pełnoletnia...
Liczę na szybką odpowiedź

Edit: Przepraszam już znalazłam
__________________
NOWA WYMIANA W LIPCU - wszystkowątek -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276537

Edytowane przez Sonciaaa
Czas edycji: 2009-10-12 o 20:10
Sonciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 10:34   #1805
lookrecya
Zadomowienie
 
Avatar lookrecya
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 166
GG do lookrecya
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

wczoraj dostalam powiadomienie o sprzedazy w modnej a przedmiot dalej jest dostepny - czy zawsze tak jest jesli przedmiot od razu nie jest oplacony, czy po prostu ktos zrezygnowal i zaden mail nie przyszledl?
lookrecya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 10:38   #1806
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez lookrecya Pokaż wiadomość
wczoraj dostalam powiadomienie o sprzedazy w modnej a przedmiot dalej jest dostepny - czy zawsze tak jest jesli przedmiot od razu nie jest oplacony, czy po prostu ktos zrezygnowal i zaden mail nie przyszledl?

To pytanie na forum Modnej raczej
I jest tam cały wątek o tym właśnie, z wczoraj
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 17:58   #1807
kassia27
Raczkowanie
 
Avatar kassia27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: moje własne miejsce:)
Wiadomości: 451
GG do kassia27
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Ja miałam wczoraj to samo Dostałam maila o sprzedaży a przedmiot w Modnej widniał jako nie sprzedany. Zapytanie wysłałam o co chodzi i w odpowiedzi dostałam link do strony na forum Modnej o takich sytuacjach.

Maciek tam pisze, że mama się nie wylogowała i jakis 6-latek sie zajął zakupami.
__________________
AngelDesign

Edytowane przez kassia27
Czas edycji: 2009-10-15 o 18:02
kassia27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 07:56   #1808
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

kochane dzieci
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 18:58   #1809
kassia27
Raczkowanie
 
Avatar kassia27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: moje własne miejsce:)
Wiadomości: 451
GG do kassia27
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Dziewczyny,
sytuacja dotyczy galerii Modna.
Napisałam już maila w tej sprawie lecz na razie nie dostałam odpowiedzi i na forum Modnej też ale nie wiem jak często na to forum ktoś zaglada więc i tu się zapytam bo tak mnie to gryzie, że szok. Otóż klientka kupiła ode mnie komplet biżuterii, którego nie otrzymała ponieważ przesyłka "zaginęła" (kochana Poczta Polska).
Zostałam o tym fakcie poinformowana przez Modną. Złożyłam reklamację na poczcie bo upłynęło już 2 tygodnie od czasu wysłania przesyłki.
Natomiast dopiero teraz sprawdziłam sobie konto i widzę, że otrzymałam przelew za ten komplet I nie bardzo rozumiem tę sytuację.
Czy to nie jest tak, że klientka powinna otrzymać zwrot pieniążków za ten komplet a ja się dalej "bujam" z PP?
Ponieważ w momencie kiedy otrzymam zwrot pieniędzy z Poczty to będę je musiała z powrotem przelać na konto Modnej czy jak to ma wyglądać??
Już się kompletnie w tym pogubiłam.
Sądziłam, że nie dostanę pieniędzy za tę rzecz skoro sprzedaży tak na prawdę nie było

Może miał ktoś podobną sytuację??
__________________
AngelDesign
kassia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 19:21   #1810
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

to wyglada tak - A sprzedaje cos B i przesylka znikka. Po 2 tygodniach A idzie zlozyc reklamacje (nie oddaje kasy, caly czas ma kase u siebie). Reklamacja uwzgledniona, A dostaje kase od poczty - oddaje ją B.
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 20:23   #1811
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez kassia27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
sytuacja dotyczy galerii Modna.
Napisałam już maila w tej sprawie lecz na razie nie dostałam odpowiedzi i na forum Modnej też ale nie wiem jak często na to forum ktoś zaglada więc i tu się zapytam bo tak mnie to gryzie, że szok. Otóż klientka kupiła ode mnie komplet biżuterii, którego nie otrzymała ponieważ przesyłka "zaginęła" (kochana Poczta Polska).
Zostałam o tym fakcie poinformowana przez Modną. Złożyłam reklamację na poczcie bo upłynęło już 2 tygodnie od czasu wysłania przesyłki.
Natomiast dopiero teraz sprawdziłam sobie konto i widzę, że otrzymałam przelew za ten komplet I nie bardzo rozumiem tę sytuację.
Czy to nie jest tak, że klientka powinna otrzymać zwrot pieniążków za ten komplet a ja się dalej "bujam" z PP?
Ponieważ w momencie kiedy otrzymam zwrot pieniędzy z Poczty to będę je musiała z powrotem przelać na konto Modnej czy jak to ma wyglądać??
Już się kompletnie w tym pogubiłam.
Sądziłam, że nie dostanę pieniędzy za tę rzecz skoro sprzedaży tak na prawdę nie było

Może miał ktoś podobną sytuację??
Przede wszystkim, musisz mieć 100% pewności, że ta przesyłka naprawdę zaginęła - więc musisz poczekać aż poczta przyśle wynik "reklamacyjnego śledztwa" i decyzję co do kwoty odszkodowania. A jak będą wyglądać dalsze rozliczenia z Modną - oni zapewne też czekają na wynik reklamacji, a potem zapewne odejmą Ci od kolejnego przelewu ten zwrot. Albo inaczej, nie ja tam rządzę Jak przypuszczam, klientka dostanie z powrotem 100% wpłaconej kwoty, a Ty odszkodowanie z poczty zachowasz dla siebie. Teoretycznie to klient powinen dostać tyle ile da poczta, ale jeżeli to było nieubezpieczone, a kwota z poczty nie pokryje tego kosztu, to cóż....trzeba ubezpieczać, a klienta nie interesuje "bo poczta", on chce swoje pieniądze.

Nawiasem mówiąc, w jakimś kobiecym tygodniku (znalezionym u Babci ;P ) czytałam niedawno genialną wręcz poradę. A mianowice, pewna pani zamówiła coś przez internet, przesyłka do niej wysłana została kurierem, a ten kurier zostawił przesyłkę u ochrony bloku. Kiedy chciała ją odebrać, ochroniarz stwierdził, że żadnego kuriera nie było. No i co ona ma teraz zrobić. Porada gazetki: masz 10 dni na odstąpienie od umowy, i tak dalej, i sprzedawca ma jej oddać pieniądze. Ręce mi opadły..... Firma kurierska zawaliła sprawę, trzeba najpierw sprawdzić dokładnie dokumenty nadawcze, kto podpisał odbiór itd. Ale nie, oczywiście winny sprzedawca i to sprzedawca ma płacić za to, że ochroniarz (kurier?) coś ukradł. I to oczywiście przeczytało kilkaset tysięcy osób, czy jaki tam oni mają w tym gazeciątku nakład. Aha, a ten doradca podobno był ze Stowarzyszenia Konsumentów Polskich.
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-17, 09:04   #1812
kassia27
Raczkowanie
 
Avatar kassia27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: moje własne miejsce:)
Wiadomości: 451
GG do kassia27
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez clementinne Pokaż wiadomość
Przede wszystkim, musisz mieć 100% pewności, że ta przesyłka naprawdę zaginęła - więc musisz poczekać aż poczta przyśle wynik "reklamacyjnego śledztwa" i decyzję co do kwoty odszkodowania. A jak będą wyglądać dalsze rozliczenia z Modną - oni zapewne też czekają na wynik reklamacji, a potem zapewne odejmą Ci od kolejnego przelewu ten zwrot. Albo inaczej, nie ja tam rządzę Jak przypuszczam, klientka dostanie z powrotem 100% wpłaconej kwoty, a Ty odszkodowanie z poczty zachowasz dla siebie. Teoretycznie to klient powinen dostać tyle ile da poczta, ale jeżeli to było nieubezpieczone, a kwota z poczty nie pokryje tego kosztu, to cóż....trzeba ubezpieczać, a klienta nie interesuje "bo poczta", on chce swoje pieniądze.
No tak muszę poczekać.
Clementinne ale co kurcze z prowizją? Ja ją zwracam czy galeria??? To mnie najbardziej interesuje bo biżu troszkę kosztowała i prowizja też troszkę wynosi

Przesyłka była ubezpieczona. Każda polecona jest ubezpieczona z tego co pytałam. Natomiast zwracają do 50krotności opłaty pobranej za jej wysłanie czyli 4,15 x 50 maksimum. Mniej niż kosztowała biżu ale trudno. Będę teraz wysyłała jako wartościową i nie będzie problemu co do kwoty.

Moim zdaniem nie powinnam w ogóle tej kasy teraz dostać. Nie ruszę jej. Najwyżej jak się okaże, że to jakaś niejasna sytuacja to oddam Im te pieniądze a nie, że mi tam z kolejnego rozliczenia odejmą. Ja lubię być "na czysto" JUŻ.

Pierwszy raz mi się coś takiego przytrafiło.
Na allegro sprzedałam już masę rzeczy różnistych (po synku, swoje jakieś pierdoły nieużywane, kiedyś składaczki), na prawdę dużo tego było i nigdy nie miałam takiej sytuacji.


Cytat:
Napisane przez clementinne Pokaż wiadomość
Nawiasem mówiąc, w jakimś kobiecym tygodniku (znalezionym u Babci ;P ) czytałam niedawno genialną wręcz poradę. A mianowice, pewna pani zamówiła coś przez internet, przesyłka do niej wysłana została kurierem, a ten kurier zostawił przesyłkę u ochrony bloku. Kiedy chciała ją odebrać, ochroniarz stwierdził, że żadnego kuriera nie było. No i co ona ma teraz zrobić. Porada gazetki: masz 10 dni na odstąpienie od umowy, i tak dalej, i sprzedawca ma jej oddać pieniądze. Ręce mi opadły..... Firma kurierska zawaliła sprawę, trzeba najpierw sprawdzić dokładnie dokumenty nadawcze, kto podpisał odbiór itd. Ale nie, oczywiście winny sprzedawca i to sprzedawca ma płacić za to, że ochroniarz (kurier?) coś ukradł. I to oczywiście przeczytało kilkaset tysięcy osób, czy jaki tam oni mają w tym gazeciątku nakład. Aha, a ten doradca podobno był ze Stowarzyszenia Konsumentów Polskich.
o matko!!! co za ... nie będe się wyarażać na temat ochroniarza
Ciekawe ile ludzi teraz tak będzie robiło
__________________
AngelDesign

Edytowane przez kassia27
Czas edycji: 2009-10-17 o 09:07
kassia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 09:37   #1813
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Chciałam się podzielić dobrą nowiną
Dostałam pozytywną odpowiedź z ArsNeo....wysłałam zgłoszenie wczoraj jakoś przed północą...i chyba nawet godzina nie minęła, patrze a tu mail z galerii.....aż przecierałam oczy ze zdumienia....
Muszę teraz porobić trochę prac na start
I jeszcze do hf-boutique..to było pierwsze zgłoszenie - eksperymentalne ....tylko z tego co widzę tam się nic nie dzieje.....
__________________
MOJA BIŻUTERIA
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 09:55   #1814
heurek
Wtajemniczenie
 
Avatar heurek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Gratuluję Poppppy!! Zasłużyłaś sobie
__________________
Biżuteria mojego pomysłu
Inne różności

Fikcja to prawda ukryta w jądrze kłamstwa, a prawdę tę można wyrazić bardzo prosto- magia istnieje



heurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 09:56   #1815
kassia27
Raczkowanie
 
Avatar kassia27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: moje własne miejsce:)
Wiadomości: 451
GG do kassia27
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

poppppy klask i: not o kochana dziergaj na starcik swoje piękności Powodzenia Ci życzę i świetnej sprzedaży
__________________
AngelDesign
kassia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 09:56   #1816
zuteria
Rozeznanie
 
Avatar zuteria
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 968
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Poppy, gratuluję!! To duże osiągnięcie, Twoje prace na to zasługują. Super, bardzo się cieszę, że się udało
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=351036

Chainmaille w moim wykonaniu, będzie mi miło jeśli skomentujesz

zuteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 10:10   #1817
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Heurek, Kasiu, Zuterio - bardzo Wam kochane dziękuję za gratulacje....
achhhh jestem taka przejęta i podekscytowana, że spać nie mogłam .....i teraz mam oczy na zapałkach....ale najchętniej to bym siadła i dziergać zaczęła....tylko to se ne da...mąż na wyjeździe integracyjnym i ja sama z maluchami
__________________
MOJA BIŻUTERIA
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 10:22   #1818
olenka_ola
Raczkowanie
 
Avatar olenka_ola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 186
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez olenkaola Pokaż wiadomość
Na wstępie chciałam napisać, że ciesze sie, że znalazłam to forum i Was w internecie

Do szukania niestety zmusila mnie sytuacja

Kilka miesiecy temu zaczełam współprace z Wylegarnią (bizuterie robie od poł roku) no i mam kłopocik, bo sprzedalam kilka rzeczy i czekam na przelew od Wylęgarni. Problem z tym, że czekam, czekam i czekam..

Ostatnio nawet dostałam od nich maila, że wyślą ten mój przelew (dla mnie troche pieniążków to jest), ale na mailu się skończyło

Stąd moje pytanie do Was, bo chyba bardziej się znacie - kiedy w praktyce mogę dostać pieniążki? Chciałabym jechać na wakacje, a tu nie wiadomo, za co

Mam nadzieję, że ktoś mnie jeszcze pamięta, a cytat wyżej nie jest mój. Po prostu zbieżność nicków.
Wpadłam na forum, pierwszy raz od kilku miesięcy i taki "kfiatek" czytam.
Przepraszam za OT, ale powstrzymać się nie mogłam.

Wracając do tematu, Modna mnie pogoniła Muszę wziąć się w garść.
olenka_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 10:38   #1819
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez kassia27 Pokaż wiadomość
No tak muszę poczekać.
Clementinne ale co kurcze z prowizją? Ja ją zwracam czy galeria??? To mnie najbardziej interesuje bo biżu troszkę kosztowała i prowizja też troszkę wynosi

Przesyłka była ubezpieczona. Każda polecona jest ubezpieczona z tego co pytałam. Natomiast zwracają do 50krotności opłaty pobranej za jej wysłanie czyli 4,15 x 50 maksimum. Mniej niż kosztowała biżu ale trudno. Będę teraz wysyłała jako wartościową i nie będzie problemu co do kwoty.

Moim zdaniem nie powinnam w ogóle tej kasy teraz dostać. Nie ruszę jej. Najwyżej jak się okaże, że to jakaś niejasna sytuacja to oddam Im te pieniądze a nie, że mi tam z kolejnego rozliczenia odejmą. Ja lubię być "na czysto" JUŻ.

Pierwszy raz mi się coś takiego przytrafiło.
Na allegro sprzedałam już masę rzeczy różnistych (po synku, swoje jakieś pierdoły nieużywane, kiedyś składaczki), na prawdę dużo tego było i nigdy nie miałam takiej sytuacji.

Nie wiem, ja zawsze przesyłki powyżej 100 zł ubezpieczam ( słyszałam, że zwracają do 120 zł ) Już w sumie mniejsza o to czy zwracają 120 zł czy więcej, ubezpieczenie nie kosztuje dużo, a mam zawsze pewność że mi zwrócą całą kwotę, a nie ile im się tam przyśni lub przywidzi.

Przykra sprawa....... Z tego co mi się wydaje, klient dostanie zwrot pieniążków łącznie z prowizją. Przynajmniej tak na mój głupi, chłopski rozum.Jeśli za coś płacę i nie dociera do mnie, to za przeproszeniem guzik mnie obchodzi kto ile bierze i jakaś prowizja. Ale zaznaczam, że to tylko moje rozumowanie..... Nie wiem jak to wygląda w modnej. Mam nadzieję,że nikogo nie urażę.

Gdybyś ubezpieczyła ( oczywiście jak ubezpieczasz to na pełną kwotę, razem z prowizją). To nie byłoby problemu. A tak widzę ,że dostaniesz zdecydowanie mniej pieniążków.
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-17, 11:01   #1820
kassia27
Raczkowanie
 
Avatar kassia27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: moje własne miejsce:)
Wiadomości: 451
GG do kassia27
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Nie wiem, ja zawsze przesyłki powyżej 100 zł ubezpieczam ( słyszałam, że zwracają do 120 zł ) Już w sumie mniejsza o to czy zwracają 120 zł czy więcej, ubezpieczenie nie kosztuje dużo, a mam zawsze pewność że mi zwrócą całą kwotę, a nie ile im się tam przyśni lub przywidzi.

Przykra sprawa....... Z tego co mi się wydaje, klient dostanie zwrot pieniążków łącznie z prowizją. Przynajmniej tak na mój głupi, chłopski rozum.Jeśli za coś płacę i nie dociera do mnie, to za przeproszeniem guzik mnie obchodzi kto ile bierze i jakaś prowizja. Ale zaznaczam, że to tylko moje rozumowanie..... Nie wiem jak to wygląda w modnej. Mam nadzieję,że nikogo nie urażę.

Gdybyś ubezpieczyła ( oczywiście jak ubezpieczasz to na pełną kwotę, razem z prowizją). To nie byłoby problemu. A tak widzę ,że dostaniesz zdecydowanie mniej pieniążków.
No niestety Moniczko cóż zrobię. Człowiek uczy się na błędach. Nie sądziłam, że ta przesyłka "zaginie".

Natomiast co do prowizji to sprawa jest oczywista, że klient musi dostać pełną kwotę jaką uiścił. Mnie raczej chodziło o to czy jak sprawa się rozwikła to galeria "odbierze" mi tę kwotę, którą ja od nich otrzymałam czy łącznie z prowizją? Bo jeśli łącznie z prowizja to do tego wszystkiego będę jeszcze musiała dołożyć
__________________
AngelDesign
kassia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 14:01   #1821
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez kassia27 Pokaż wiadomość
No tak muszę poczekać.
Clementinne ale co kurcze z prowizją? Ja ją zwracam czy galeria??? To mnie najbardziej interesuje bo biżu troszkę kosztowała i prowizja też troszkę wynosi

Przesyłka była ubezpieczona. Każda polecona jest ubezpieczona z tego co pytałam. Natomiast zwracają do 50krotności opłaty pobranej za jej wysłanie czyli 4,15 x 50 maksimum. Mniej niż kosztowała biżu ale trudno. Będę teraz wysyłała jako wartościową i nie będzie problemu co do kwoty.
Czeeeeeekaj....
Co rozumiemy przez "ubezpieczona"? Są standardowe polecone, i są przesyłki listowe z zadeklarowaną wartością (inny druczek). W przypadku tych drugich dostaniesz tyle ile zadeklarowałaś (i dopłaciłaś). W przypadku pierwszych, max. 110zł plus koszty nadania, lub tyle, ile napisałaś w reklamacji (jak napisałaś 50zł, to 50zł). Ile napisałaś w reklamacji? Bo jeżeli nic, to nic....obawiam się. Aha, zwracają nie 50-krotność opłaty za nadanie, a 50-krotność traktowania przesyłki jako poleconą (50 x 2,20zł). (zgadnij teraz dlaczego każdy nowy pocztowy cennik to podwyżka opłaty zasadniczej, a nie traktowania jako polecony )

Jeżeli odszkodowanie będzie mniejsze niż cena, to cóż, troszkę na tym stracisz, ale może chociaż materiały pokryje

A jeśli chodzi o zwrot prowizji - nie wiem, pytaj Modną

Edytowane przez clementinne
Czas edycji: 2009-10-17 o 14:02
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 14:12   #1822
follow me
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 309
GG do follow me
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez poppppy Pokaż wiadomość
Chciałam się podzielić dobrą nowiną
Dostałam pozytywną odpowiedź z ArsNeo....wysłałam zgłoszenie wczoraj jakoś przed północą...i chyba nawet godzina nie minęła, patrze a tu mail z galerii.....aż przecierałam oczy ze zdumienia....
Muszę teraz porobić trochę prac na start
I jeszcze do hf-boutique..to było pierwsze zgłoszenie - eksperymentalne ....tylko z tego co widzę tam się nic nie dzieje.....
Gratuluje To naprawde duże osiągnięcie
follow me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 16:12   #1823
Rosemary
Zakorzenienie
 
Avatar Rosemary
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 006
GG do Rosemary
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Proszę pilnie o pomoc. Nie mogę w Pace zalogować się ani na bloga, żeby stworzyć nowy wpis (mimo, że kiedyś już to robiłam), ani na forum. Ciągle mi pisze, że nieznany login.
Potrzebuję maila do admina moze ktos ma? Chyba był kiedys na forum podany...
Pewnie przez ten mój nieszczęsny apostrof znwou są problemy.
__________________
Ucho też człowiek!
Rosemary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 17:44   #1824
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

mateusz.wojczakowski@paka mera.pl ten ?
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 23:40   #1825
Rosemary
Zakorzenienie
 
Avatar Rosemary
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 006
GG do Rosemary
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Dziękuję, napisałam na ten.
__________________
Ucho też człowiek!
Rosemary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 07:01   #1826
iwogg
Zadomowienie
 
Avatar iwogg
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 103
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez poppppy Pokaż wiadomość
Chciałam się podzielić dobrą nowiną
Dostałam pozytywną odpowiedź z ArsNeo....wysłałam zgłoszenie wczoraj jakoś przed północą...i chyba nawet godzina nie minęła, patrze a tu mail z galerii.....aż przecierałam oczy ze zdumienia....
Muszę teraz porobić trochę prac na start
I jeszcze do hf-boutique..to było pierwsze zgłoszenie - eksperymentalne ....tylko z tego co widzę tam się nic nie dzieje.....
Gratulacje. Wielkie brawka. Robisz śliczne wrapki. Nie dziwi mnie, że Ci przyjęli.
__________________
Mój wątek wizażowy
iwogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 12:09   #1827
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez poppppy Pokaż wiadomość
Chciałam się podzielić dobrą nowiną
Dostałam pozytywną odpowiedź z ArsNeo....wysłałam zgłoszenie wczoraj jakoś przed północą...i chyba nawet godzina nie minęła, patrze a tu mail z galerii.....aż przecierałam oczy ze zdumienia....
Gratuluję! Piękne wrapy robisz

Mam pytanko - odnośnie ArsNeo - jak długo czeka się na panel twórcy? Tak, tak - przyjęli mnie Mam dobry humorek z tego powodu
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 12:21   #1828
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez rusa1ka Pokaż wiadomość
Gratuluję! Piękne wrapy robisz

Mam pytanko - odnośnie ArsNeo - jak długo czeka się na panel twórcy? Tak, tak - przyjęli mnie Mam dobry humorek z tego powodu
Dziękuję......i gratuluję serdecznie
Jeśli chodzi o dostęp to u mnie zamknęło się to w jednej dobie.....po północy dostałam pozytywną odp., a dostępy jakoś po 17.....
Iwogg, Follow me - dziękuję Wam
__________________
MOJA BIŻUTERIA
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 12:22   #1829
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

Cytat:
Napisane przez poppppy Pokaż wiadomość
Dziękuję......i gratuluję serdecznie
Jeśli chodzi o dostęp to u mnie zamknęło się to w jednej dobie.....po północy dostałam pozytywną odp., a dostępy jakoś po 17.....
Iwogg, Follow me - dziękuję Wam
Dziękuję za odpowiedź
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 12:34   #1830
hanka2501
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 841
GG do hanka2501
Dot.: Galerie artystyczne w internecie cz. II

a orientujecie się czy w ArsNeo przysyłają też negatywną odpowiedź??
hanka2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.