Offtopowe zapuszczanie cz. V - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-17, 21:53   #4441
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Kazdy i tata i brat tak robią u mnie
Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
u mnie tak samo <lol2> do tej pory nie wiem skąd to sie bierze ;O
Mam nadzieję, że mój TŻ tak nie robi, bo szalenie mnie to wkurza:rolleyes : Poranek, otwiera lodówkę,widzę karton z mlekiem, więc wsypuje płtki do miski, chce zalać lekiem, a tu 3 krople
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 21:55   #4442
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

Cytat:
Napisane przez carlo_rossi Pokaż wiadomość
Moze róż? dobrze dobrany rozswietli buzie, nada zdrowy wyglad' i podkersli kształty.
Hmm, tylko jak dobrze dobrać odcień?
Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Jak lubisz kolorowy makijaż to może cień do powiek? Albo kredka do oczu?

Ja w ogóle się nie maluję. Od czasu do czasu tylko zrobię wokół oczu grubą zieloną krechę ^^ Benek i Weegirl mogą to potwierdzić (;

A jak to wygląda hmm, jednym się to podoba, a inni krytkują moją krechę :P
Wydaje mi się, że niestety cienie ani ciemne kredki nie byłyby mile widziane w szkole. Podobno białe i beżowe kredki powiększają optycznie oko, ale szczerze mówiąc to nigdzie takich nie widziałam.
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 21:58   #4443
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 678
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Jak lubisz kolorowy makijaż to może cień do powiek? Albo kredka do oczu?

Ja w ogóle się nie maluję. Od czasu do czasu tylko zrobię wokół oczu grubą zieloną krechę ^^ Benek i Weegirl mogą to potwierdzić (;

A jak to wygląda hmm, jednym się to podoba, a inni krytkują moją krechę :P
Lubie zielone kreski sama czasem tak maluje oczy ale wtedy tylko dolną tak po połowy oka- od zewnątrz do zrenicy na zielono, górna powieka ciemna krecha i jest seksi

a jak ktos lubi subtelny makijaż to polecam brązową kredke, jasny opalizujący cień do powiek. na youtunie mozna poszperac...
__________________
# Per aspera ad astra #
carlo_rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 22:00   #4444
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
Hmm, tylko jak dobrze dobrać odcień?

Wydaje mi się, że niestety cienie ani ciemne kredki nie byłyby mile widziane w szkole. Podobno białe i beżowe kredki powiększają optycznie oko, ale szczerze mówiąc to nigdzie takich nie widziałam.
Ja myślę, że delikatne brązowe/beżowe cienie, albo malutko brązowej kredki by przeszło, ale moim zdaniem trzeba mieć niezłe umiejętności, żeby umieć się tym posługiwać
Ja w gimnazjum malowałam rzęsy też Miss Sporty Do tego trochę czarnej kredki, ale akurat mi chyba pasowała, jak patrzę na zdjęcia z tamtych czasów, to w ogóle nie było widać, że jestem umalowana
A na buzię dawałam lekki podkład (nie pamiętam, co to było, ale w ogóle go nie było widać, nie wiem, po co go nakładałam), korektor i puder, ale to z konieczności, a nie z chęci i było git Nikt się nie czepiał

A teraz to już zupełnie inna bajka
Zresztą kiedyś zrobię sobie zdjęcie w pełnym ekwipunku, wstawię się do albumu i się Wam ujawnię
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 22:01   #4445
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

Cytat:
Napisane przez legallybrunette Pokaż wiadomość
ja zaczynalam przygodę z rzęsami od tuszu miss sporty w takim jasno blękitnym opakowaniu. tak naprawde jest beznadziejny dla tych którzy lubią tuszować rzęsy, bo jest to rzadzizna, jakby woda pomalowana na czarno. zostawia na rzęsach tylko kolor czarny. co wyglada naturalnie ale nie pogrubia ani nie podkręca, wiec rzęsy nie wyglądają na umalowane. hmm nie wiem daje taki efekt jakbys zrobila henne. wloski są poprostu ciemne. jak dla mnie na początek byl super. bo nikt nie widzial ze jestes pomalowana a oko jednak ladniej wyglądalo. a pozniej kupowalam coraz bardziej urozmaicone pogrubiacze i zagęszczacze i teraz bym się czula z nim ŁYSO :O xD ale jak najbardziej polecam.

jako fluid z ziaji lubię kremo-podklady. nadaje ladny koloryt a nie obciąża jak puder.

i do tego lekko kości policzkowe różem. ogólnie jestem uzależniona od malowania kości policzkowych. mogę nie nalozyc fluidu, nie pomalowac rzęs, ale kosci policzkowe muszę ! twarz wysmarowana fluidem bez pomalowania kosci policzkowych to dla mnie jak nie dokonczone. wydaje mi sie taka jednolita taka zlewająca się. nie lubię poprostu, zawszę lubie dac jakis efekt delikatnego cienia czy rózu na policzku.

http://ikf.com.pl/makijaze/makijaz346604.htm o tak ;-)
http://ikf.com.pl/makijaze/makijaz345358.htm albo tak uwazam ze wyglada to bardzo swierzo i dziewczeco i twarz jest obudzona
Ja też mam tusz Miss Sporty, ale w granatowym opakowaniu - podobno pogrubiający - na spółę z mamą . Ja nie lubię grubo pomalowanych rzęs i grudek, dlatego zawsze po pomalowaniu starannie czeszę rzęsy starą szczoteczką do zębów (bo nie mam takiej do brwi) . Moje rzęsy są czarne i dosyć długie, ale lubią opadać, więc ostatnio usztywniam je odżywką. Pomyślę nad tym różem, bo może rzeczywiście policzkom przydałoby się rozświetlenie i uwydatnienie kości policzkowych.
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 22:01   #4446
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

Cytat:
Napisane przez carlo_rossi Pokaż wiadomość
Lubie zielone kreski sama czasem tak maluje oczy ale wtedy tylko dolną tak po połowy oka- od zewnątrz do zrenicy na zielono, górna powieka ciemna krecha i jest seksi
.
Uwielbiam taki makijaż Ale to chyba trzeba mieć odpowiedni typ urody. Moja znajoma się tak maluje, z różnymi kolorami i wygląda zjawiskowo, a ja, no cóż, lepiej nie mówić
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 22:11   #4447
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

Nie chce mi się czekać aż zacznie cytowanie działać, bo net mi zamula
A TŻ o wszystko się czepia... Jak nie o to, że śniło mu się, że go zdradziłam i pewnie to zrobiłam, to o to, że nie lubie jego mamy, za dużo z jego kolegami pisze ( którzy sami zagadują ), za mało jest seksu, mój net mu zamula i nie ma jak ze mną pogadać, nie spędzam całego dnia z nim przed kompem. No normalnie psychicznie nie daje rady, a jak mu dziś zapowiedziałam, że go wyślę do psychologa z tymi podejrzeniami to zaczął skakać... A powiem, że mamy się rzadko bo mieszkamy 150 km od siebie...
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-17, 22:15   #4448
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

Ja muszę mieć pomalowane rzęsy. telescopic lub stiletto i mmmm mrau. reszta może dla mnie nie istnieć. Ale teraz zagłębiam się w temat minerałków i nie wiem jaki lekki podkład wybrać pod puder everyday minerals.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 22:16   #4449
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 678
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
Hmm, tylko jak dobrze dobrać odcień?

Wydaje mi się, że niestety cienie ani ciemne kredki nie byłyby mile widziane w szkole. Podobno białe i beżowe kredki powiększają optycznie oko, ale szczerze mówiąc to nigdzie takich nie widziałam.
To zalezy jaki masz odcień skóry, niestety nie potrafie Ci doradzic wirtualnie. Sama mialam problem z dobraniem koloru ale mila ekspedientka pomogła mi i chyba z poł godziny stała ze mna i mi pomagała, az sie zdziwiłam ze jej sie chiało. Najlepiej zebys wybrala sie do jakiejs drogerii potestowac, popytac...

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Uwielbiam taki makijaż Ale to chyba trzeba mieć odpowiedni typ urody. Moja znajoma się tak maluje, z różnymi kolorami i wygląda zjawiskowo, a ja, no cóż, lepiej nie mówić
ja robie mniej wiecej takie cos : http://www.youtube.com/watch?v=VNA1s...eature=channel
zwykle robie wlasnie z "żabim" kolorem albo śliwkowym.
__________________
# Per aspera ad astra #
carlo_rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 22:18   #4450
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

soleilko to przykre że Twój tz takie rzeczy wygaduje jakoś ta jesienno- zimowa aura nie robi dobrze związkom. Ja zaczynam myśleć że z moim Tz to jednak nie to
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 22:20   #4451
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

Cytat:
Napisane przez carlo_rossi Pokaż wiadomość
To zalezy jaki masz odcień skóry, niestety nie potrafie Ci doradzic wirtualnie. Sama mialam problem z dobraniem koloru ale mila ekspedientka pomogła mi i chyba z poł godziny stała ze mna i mi pomagała, az sie zdziwiłam ze jej sie chiało. Najlepiej zebys wybrala sie do jakiejs drogerii potestowac, popytac...

ja robie mniej wiecej takie cos : http://www.youtube.com/watch?v=VNA1s...eature=channel
zwykle robie wlasnie z "żabim" kolorem albo śliwkowym.
Oo, Michelle Phan, uwielbiam ją A makijaż śliczny, może jakbym zrobiła coś takiego, tylko różowo-fioletowe
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-17, 22:24   #4452
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość
soleilko to przykre że Twój tz takie rzeczy wygaduje jakoś ta jesienno- zimowa aura nie robi dobrze związkom. Ja zaczynam myśleć że z moim Tz to jednak nie to
Też powoli tak zaczynam myśleć... Ale szkoda mi zaprzepaścić tego związku, może jakoś nam się uda
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 22:25   #4453
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że niestety cienie ani ciemne kredki nie byłyby mile widziane w szkole. Podobno białe i beżowe kredki powiększają optycznie oko, ale szczerze mówiąc to nigdzie takich nie widziałam.
Ja tam się nie przejmowałam nigdy tym, co jest mile a co niemile widziane u mnie w szkole :P W gimnazjum czepiali się moich pomalowanych na tęczowo paznokci. Im większe afery były tym ostrzejsze barwy wybierałam :P
Za to w LO jak przyszłam do szkoły w zielonych pasemkach to usłyszałam tyle komplementów od wychowawczyni, że szkoda gadać

Cytat:
Napisane przez carlo_rossi Pokaż wiadomość
Lubie zielone kreski sama czasem tak maluje oczy ale wtedy tylko dolną tak po połowy oka- od zewnątrz do zrenicy na zielono, górna powieka ciemna krecha i jest seksi
Ja maluję grubą krechą wokół całych oczu. Kredka z Inglota jest po prostu boska. Uwielbiam tez zielony tusz do rzęs Sephory <3 Jak będę miała trochę gotówki to kupię sobie
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 22:25   #4454
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

Cytat:
Napisane przez carlo_rossi Pokaż wiadomość
To zalezy jaki masz odcień skóry, niestety nie potrafie Ci doradzic wirtualnie. Sama mialam problem z dobraniem koloru ale mila ekspedientka pomogła mi i chyba z poł godziny stała ze mna i mi pomagała, az sie zdziwiłam ze jej sie chiało. Najlepiej zebys wybrala sie do jakiejs drogerii potestowac, popytac...
Mam wątek na metamorfozach i są tam dosyć aktualne zdjęcia (te stare są straszne ), więc gdyby Ci się chciało - zapraszam serdecznie
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 22:28   #4455
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

Ja też sobie tłumacze, że to tylko jesienne humorki. Wkrótce wybija nam 2 lata a on biedak tak się stara... Widać ja się nie przykładam.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 22:38   #4456
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość
Ja też sobie tłumacze, że to tylko jesienne humorki. Wkrótce wybija nam 2 lata a on biedak tak się stara... Widać ja się nie przykładam.
Nam dopiero w marcu minie rok, ale tak czy siak... Musze chyba od niego odpoczac... O wszystko jest zazdrosny, o wszystko ma pretensje i wybucham. Non stop sie klocimy, dzien w dzien. Jak tak dalej bedzie to po co mamy byc razem
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 22:43   #4457
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

racja Soleilko, uważam, że powinnas mu przedstawić sprawę jasno i szczerze porozmawiać. Ja dzisiaj tak poważnie porozmawiałam z moim Tż i się biedak przestraszył. Prawie się popłakał! No nic.... Idę spać dziewuszki bo jestem padnieta po całym tygodniu. Dobranoc
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 22:52   #4458
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 678
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ja tam się nie przejmowałam nigdy tym, co jest mile a co niemile widziane u mnie w szkole :P W gimnazjum czepiali się moich pomalowanych na tęczowo paznokci. Im większe afery były tym ostrzejsze barwy wybierałam :P
Za to w LO jak przyszłam do szkoły w zielonych pasemkach to usłyszałam tyle komplementów od wychowawczyni, że szkoda gadać



Ja maluję grubą krechą wokół całych oczu. Kredka z Inglota jest po prostu boska. Uwielbiam tez zielony tusz do rzęs Sephory <3 Jak będę miała trochę gotówki to kupię sobie
jaw LO bylam karnie pytana za pomalowene paznokcie :P zielony tusz mmmm chyba bede musiala wybrac sie do Sephory, pamietasz moze cene?

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
Mam wątek na metamorfozach i są tam dosyć aktualne zdjęcia (te stare są straszne ), więc gdyby Ci się chciało - zapraszam serdecznie
moglabys podac link? tutaj albo na pw jak wolisz, wtedy zerknę ale to juz raczej jutro bo padam na pyszczek

naolejowałam sie i moge z czystym sumieniem isc spac. Dobranoc

Soleilko, przyrto mi weź cieplą kąpiel i połoz sie spac, rano wszytko bedzie lepiej wyglądac...
__________________
# Per aspera ad astra #

Edytowane przez carlo_rossi
Czas edycji: 2009-10-17 o 22:58
carlo_rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 23:03   #4459
legallybrunette
Rozeznanie
 
Avatar legallybrunette
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 673
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
Ja też mam tusz Miss Sporty, ale w granatowym opakowaniu - podobno pogrubiający - na spółę z mamą . Ja nie lubię grubo pomalowanych rzęs i grudek, dlatego zawsze po pomalowaniu starannie czeszę rzęsy starą szczoteczką do zębów (bo nie mam takiej do brwi) . Moje rzęsy są czarne i dosyć długie, ale lubią opadać, więc ostatnio usztywniam je odżywką. Pomyślę nad tym różem, bo może rzeczywiście policzkom przydałoby się rozświetlenie i uwydatnienie kości policzkowych.
ja zostawilam po jednym tuszu taką która mi najbardziej podpasowala, wsadzilam do gorącej wody i umylam dokladnie i teraz uzywam jako szczoteczkę do rozczesywania
__________________
legallybrunette jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-17, 23:30   #4460
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 678
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

aanika znalazłam Cie na metamorfozach moge zapytac ile masz lat?

kurcze mialam isc spac.. dobra teraz serio ide, buziaki!
__________________
# Per aspera ad astra #
carlo_rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-17, 23:34   #4461
dymka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 219
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

Moich paznokci w liceum nikt się na szczęście nie czepiał, a najczęściej były wiśniowe albo czarne

Wypiłam kieliszek wina (bo stoi otwarte) obejrzałam 3 odcinki dextera i na więcej nie mam już siły, więc zmykam i wszystkim Włosomaniaczkom życzę słodkich snów
__________________
"A że ją Pan Bóg stworzył, a Szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszna i święta..."
dymka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 00:06   #4462
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

Cytat:
Napisane przez carlo_rossi Pokaż wiadomość
jaw LO bylam karnie pytana za pomalowene paznokcie :P zielony tusz mmmm chyba bede musiala wybrac sie do Sephory, pamietasz moze cene?
Coś koło 30 zł.
Były też chyba różowe i niebieskie. Gdybym miała kiedyś nadmiar kasy to i w różowy bym się zaopatrzyła. I w Sephorową serię kosmetyków do loków, o ile nadal mają. Uwielbiam asortyment Sephory i to, że nie testuje na zwierzętach No i za uprzejmość ekspedientek. Za to nie trawię zwykłego oglądania produktów w Sephorze ze względu na wiecznie podejrzliwych ochroniarzy ;/ Czuję się tam jak podejrzana o chęć dokonania kradzieży ;/

Cytat:
Napisane przez dymka Pokaż wiadomość
Wypiłam kieliszek wina (bo stoi otwarte) obejrzałam 3 odcinki dextera i na więcej nie mam już siły, więc zmykam i wszystkim Włosomaniaczkom życzę słodkich snów
Weź mi nie rób ochoty na wino :P
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 06:33   #4463
Klaudiczka997
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Honolulu :o)
Wiadomości: 535
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

Dzień Dobry

Co do TŻ to mi też sie za cholere nie układa....jesteśmy bo jesteśmy...
__________________
Długość włosów obecnie: 65-67cm

Upragniona: 75-80cm.

Posiadam na wymianę:
zestaw khadi szampon i odzywke
wax zagraniczny
odzywke fitomed i aussie,
tigi melko i miód,
i zestaw doliva z oliwa z oliwek
Cece-med maska

Gdyby kogoś coś interesowało to chetnie sie zamienie

Edytowane przez Klaudiczka997
Czas edycji: 2009-10-18 o 06:42
Klaudiczka997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 07:33   #4464
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ja tam się nie przejmowałam nigdy tym, co jest mile a co niemile widziane u mnie w szkole :P W gimnazjum czepiali się moich pomalowanych na tęczowo paznokci. Im większe afery były tym ostrzejsze barwy wybierałam :P
Za to w LO jak przyszłam do szkoły w zielonych pasemkach to usłyszałam tyle komplementów od wychowawczyni, że szkoda gadać
Odważna dziewczyna z Ciebie . U mnie jest tak, że nauczyciele nie stawiają uwag czy karnych puntów za makijaż, ale zawsze coś tam sobie pomyślą. Czasami tylko mój wychowawca coś powie na ten temat, a to, że tuszu za dużo, a to, że spódnica za krótka, że ramiona odkryte (no przepraszam, jeszcze lato jeszcze było ) albo... że kolczyki za duże .
Cytat:
Napisane przez carlo_rossi Pokaż wiadomość
aanika znalazłam Cie na metamorfozach moge zapytac ile masz lat?
15 . Małolata jeszcze jestem

Cytat:
Napisane przez dymka Pokaż wiadomość
Moich paznokci w liceum nikt się na szczęście nie czepiał, a najczęściej były wiśniowe albo czarne
W liceum panuje już większa dowolność, bo to przecież dorośli albo proawie dorośli ludzie, przynajmniej na papierku
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 08:01   #4465
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość
soleilko to przykre że Twój tz takie rzeczy wygaduje jakoś ta jesienno- zimowa aura nie robi dobrze związkom. Ja zaczynam myśleć że z moim Tz to jednak nie to
Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Też powoli tak zaczynam myśleć... Ale szkoda mi zaprzepaścić tego związku, może jakoś nam się uda
Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość
racja Soleilko, uważam, że powinnas mu przedstawić sprawę jasno i szczerze porozmawiać. Ja dzisiaj tak poważnie porozmawiałam z moim Tż i się biedak przestraszył. Prawie się popłakał! No nic.... Idę spać dziewuszki bo jestem padnieta po całym tygodniu. Dobranoc
Trzymajcie się dziewczyny To jesień, ja też mam jakieś teraz głupie myśli, nie kłócimy się, staramy się, ale ja mam ostatnio prawie cały czas jakiś podły nastrój,szczególnie wieczorem.

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
Odważna dziewczyna z Ciebie . U mnie jest tak, że nauczyciele nie stawiają uwag czy karnych puntów za makijaż, ale zawsze coś tam sobie pomyślą. Czasami tylko mój wychowawca coś powie na ten temat, a to, że tuszu za dużo, a to, że spódnica za krótka, że ramiona odkryte (no przepraszam, jeszcze lato jeszcze było ) albo... że kolczyki za duże .

W liceum panuje już większa dowolność, bo to przecież dorośli albo proawie dorośli ludzie, przynajmniej na papierku
U nas straaasznie sie czepiają. Nie można założyć np czegoś o takim kroju:
http://www.allegro.pl/item776243176_...r.html#gallery
http://www.allegro.pl/item769854580_...y_rozl_96.html

"A Ty, panienka to na plaży jesteś?!"
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 08:05   #4466
aanika
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 529
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
T

U nas straaasznie sie czepiają. Nie można założyć np czegoś o takim kroju:
http://www.allegro.pl/item776243176_...r.html#gallery
http://www.allegro.pl/item769854580_...y_rozl_96.html

"A Ty, panienka to na plaży jesteś?!"
A co to, zakon czy szkoła?
Bez przesady, po co się kisić w zabudowanych bluzkach skoro na dworze jest gorąco? Ja cały wrzesień przechodziłam w bluzkach na ramiączkach i nikt nic mi nie mówił, oprócz wychowawcy, który jakoś żartobliwie próbował to skomentować, ale mu nie wyszło jak zwykle
aanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 08:17   #4467
Klaudiczka997
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Honolulu :o)
Wiadomości: 535
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

U nas w szkole w liceum i podstawówce to był "hi life"...
Każdy malował sie, ubierał i robił co chciał....
Zwłaszcza w liceum to ostre makijaże miniówki i bluzki przed pępek...jedynie dyra majaca 60 lat potrafiła zwrócić uwage ale każdy to olewał a panny lansowały sie na potęge.... ogólnie luzik...
__________________
Długość włosów obecnie: 65-67cm

Upragniona: 75-80cm.

Posiadam na wymianę:
zestaw khadi szampon i odzywke
wax zagraniczny
odzywke fitomed i aussie,
tigi melko i miód,
i zestaw doliva z oliwa z oliwek
Cece-med maska

Gdyby kogoś coś interesowało to chetnie sie zamienie
Klaudiczka997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 08:23   #4468
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
Odważna dziewczyna z Ciebie . U mnie jest tak, że nauczyciele nie stawiają uwag czy karnych puntów za makijaż, ale zawsze coś tam sobie pomyślą. Czasami tylko mój wychowawca coś powie na ten temat, a to, że tuszu za dużo, a to, że spódnica za krótka, że ramiona odkryte (no przepraszam, jeszcze lato jeszcze było ) albo... że kolczyki za duże .
U mnie też żadnych punktów nie stawiali. Buntowałam się, bo nie podoba mi się takie traktowanie młodych ludzi. Co kogo obchodzi makijaż lub pomalowane paznokcie? Tak samo o farbowanie włosów wiecznie miałam afery. Już od podstawówki. W którejś klasie podstawówki przyszłam do szkoły w świeżo ściętej grzywce, oczywiście pofarbowanej na fioletowo [ bibuła ]. Jakaś nauczycielka na przerwie wymierzyła palec w moje czoło i z niesmakiem oraz wyrzutem w głosie zapytała mnie: "Co to?!" Jak gdyby nigdy nic odpowiedziałam: "grzywka". I sobie poszłam :P
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 08:42   #4469
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość

Ja w ogóle się nie maluję. Od czasu do czasu tylko zrobię wokół oczu grubą zieloną krechę ^^ Benek i Weegirl mogą to potwierdzić (;
To prawda - potwierdzam

Dziewczyny, czytam Was, ale nie mam weny do pisania... Ostatnio do niczego nie mam weny...
Postoję sobie trochę z boku...
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 08:52   #4470
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: Offtopowe zapuszczanie cz. V

Ja też nie mam do niczego weny ale buzia mi się nie zamyka. Strasznie mrowi mi skalp co do nauczycieli to u mnie tak zle nie jest ale np. Babka od polskiego tak bezczelnie zawsze każdego mierzy z góry na dol że aż czasem mam ochotę jej zwrócić uwagę...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.