Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-19, 19:05   #301
kasieńka:)
Rozeznanie
 
Avatar kasieńka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 655
Dot.: czy mogę byc zaniepokojona???

Oki będę pisac normalnie ale przez to wyrażam mój bunt przeciwko infantylnym wątką które wpływają destrukcyjnie na mój układ nerwowy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 2_strajk.gif (1,9 KB, 231 załadowań)
kasieńka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-19, 19:06   #302
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: czy mogę byc zaniepokojona???

Poniżej wpisuję tabelkę, ktora dołączona jest do testu owulacyjnego, kiedy nalezy spodziewać sie owulacji:
Długość cyklu 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
Ile dni doliczyć 4 5 6 7 8 9 9 9 9 10 10 10 12 13 14 15 16 17 18 19
jesli moment współzycia ieści się w ramach, to masz szanse bycia mamą, czego ci zazdroszczę.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-19, 19:10   #303
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: stosunek w 6 dniu cyklu!Jest sie czego bać?

Ból jajnika to może być objaw owulacji (jajeczko jest uwalniane po tej stronie, po krórej odczuwasz ból), może to też być nawrót stanu zapalnego- polecam wizytę u lekarza.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-19, 20:08   #304
arowww
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 133
GG do arowww Wyślij wiadomość przez MSN do arowww
Dot.: Co ja ma zrobić???Prosze pomóżcie!!!

Kolejny taki sam temat :/ Może niech te same problemy beda w jednym wątku bo to juz staje sie męczące .... I nikt tu Wam nie powie czy jestescie w ciązy , jesli tak sie boicie to plecam dodatkowo antykoncepcje w postaci tabletek antykoncepcyjnych i wizyte u ginekologa...
arowww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-19, 20:12   #305
arowww
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 133
GG do arowww Wyślij wiadomość przez MSN do arowww
Dot.: czy mogę byc zaniepokojona???

Ciekawe ile jeszcze dzis przecyztam takich samych wątków :/ Zlitujcie sie prosze i przestańcie w kółko to samo, mam wrażenie ze wszystkie osoby piszące tego rodzaju tematy to niedoświadczone i bardzo młode osoby , trzeba czasem pomyslec zanim sie cos zrobi Pozdrawiam i zaprzestańcie z tymi tematami.
arowww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-19, 20:15   #306
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: czy mogę byc zaniepokojona???

Cytat:
Napisane przez arowww
Ciekawe ile jeszcze dzis przecyztam takich samych wątków :/ Zlitujcie sie prosze i przestańcie w kółko to samo, mam wrażenie ze wszystkie osoby piszące tego rodzaju tematy to niedoświadczone i bardzo młode osoby , trzeba czasem pomyslec zanim sie cos zrobi Pozdrawiam i zaprzestańcie z tymi tematami.

KA$IUNIA wg profilu ma 19 lat, nie jest już więc taka młoda. I zastanawiam się co gorsze: czy to, że w tym wieku "decyduje się macierzyństwo" czy to, że widocznie nie uznaje antykoncepcji.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-19, 22:15   #307
Castalamare
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 154
Dot.: stosunek w 6 dniu cyklu!Jest sie czego bać?

margitta - z checia zrobilabym juz ten test jutro ale niestety to jeszcze za wczesnie zeby ten test cokolwiek wykryl :| bo to bedzie dopiero moj 10 dzien cyklu...dlatego musze czekac jeszcze jakies 10 dni

a do ginekologa sie jednak zarejestruje bo jak mi wrocilo to zapalenie to nie bedzie fajnie... choc to zapalenie bylo bardzo lagodne i sie bardzo szybko wyleczylo ...

ale mimo wszystko test chyba musze zrobic mimo wizyty u ginekologa bo giinekolog moze wykryc ciaze dopiero po 3-4 tygodniach chyba, prawda?

dziekuje Wam za odpowiedzi... milej nocki
Castalamare jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-19, 22:18   #308
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: czy mogę byc zaniepokojona???

Cytat:
Napisane przez arowww
Ciekawe ile jeszcze dzis przecyztam takich samych wątków :/ Zlitujcie sie prosze i przestańcie w kółko to samo, mam wrażenie ze wszystkie osoby piszące tego rodzaju tematy to niedoświadczone i bardzo młode osoby , trzeba czasem pomyslec zanim sie cos zrobi Pozdrawiam i zaprzestańcie z tymi tematami.
wg. mnie to normalna reakcja w chwili paniki, bezradności, usilne poszukiwanie pomocy, odpowiedzi najlepiej takiej ktora byłaby satysfakcjonująca. Internet stwarza możliwośc szukania odpowiedzi na bardzo osobiste pytania i pozostania przy tym anonimowym. Jesli nawet ktos nakrzyczy to można szybko się odciąć, nie kontynuować dyskusji, to nie to co gderająca mama, czy ciekawska koleżanka. Nie liczmy więc że to ostatni tego typu post.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-20, 08:12   #309
kasieńka:)
Rozeznanie
 
Avatar kasieńka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 655
Wink Dot.: czy mogę byc zaniepokojona???

Popieram naszą moderatorke... I inne wizażanki. Prośby o diagnoze ciąży były, są i będą. Ja też zaszłam w ciąże w młodym wieku ale nie prosiłam na forum o diagnoze, tylko zrobiłam test. Test kosztuje 10zł a człwowiek przynajmniej wie na czym stoi. I takie coś mi się nasuwa, że mimo tego, że autorki tych infantylnych tekstów mają 19, 20 bądz 21 lat to ja 18-sto latka czuję się doroślejsza od nich
kasieńka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-20, 08:55   #310
kasieńka:)
Rozeznanie
 
Avatar kasieńka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 655
Wink Dot.: stosunek w 6 dniu cyklu!Jest sie czego bać?

Wiesz co? Z tego co ja pamiętam (jak robiłam sama) to trzeba było odczekać 14 dni od stosunku w którym to miało dojsc do zapłodnienia. Słyszłam, że są jakieś "szybsze" ale ja już starej daty jestem...
kasieńka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-20, 08:57   #311
KA$IUNIA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13
Dot.: czy mogę byc zaniepokojona???

strasznie mi pomogliscie !!1 juz nigdy nie wejde na to forum!!!
KA$IUNIA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-20, 09:04   #312
kasieńka:)
Rozeznanie
 
Avatar kasieńka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 655
Angry Dot.: czy mogę byc zaniepokojona???

KA$IUNIA Ty sie na nas nie obrażaj bo to nie nasza wina, że wątki o diagnoze ciaży powtarzaja się w nieskończoność i po pewnym czasie mogą zmęczyć lub zdenerwować. Moja Droga sama decydując się na współżycie bez zabiezpieczenia musiałaś pomyśleć, że możesz być w ciąży a to nie jest wina żadnej z nas. A na co Ty właściwie tu liczyłaś? Że napiszemy, że nie jesteś w ciąży żeby Cie uspokoić? Sorki ale krew mi sie już burzy w żyłach:/
kasieńka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-20, 09:11   #313
kasieńka:)
Rozeznanie
 
Avatar kasieńka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 655
Wink Dot.: Co ja ma zrobić???Prosze pomóżcie!!!

arowww ja już przestałam nawet marzyć o tym, żeby one się uspokoiły. Biorą się takie za sex a póżniej tak jak autorka tekstu piszą co mają zrobić! Co masz zrobić? ZACZNIJ MYŚLEC!!! A jak mamy pomoc? Przeprowadzić aborcje czy co ?
kasieńka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-20, 09:23   #314
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: czy mogę byc zaniepokojona???

Cytat:
Napisane przez KA$IUNIA
strasznie mi pomogliscie !!1 juz nigdy nie wejde na to forum!!!
Kasiunia- prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest BARDZO DUŻE.

A rózne wypowiedzi wizażanek wynikają z rozbieżności pomiedzy twoimi wypowiedziami a tytułem wątku.

Z twoich wypowiedzi wynika, iż wasze współżycie było celowe, gdyż chcesz być w ciąży; natomiast tytuł wątku sugeruje, iż jesteś (wybacz, proszę to określenie, ale ostatnio tyle tu wątków z prośbą o zdiagnozowanie ciąży) kolejną beztroską nastolatką, która współżyje kilkakrotnie bez zabezpieczenia i liczy na cud, że dziecka "jakoś" nie będzie...
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-20, 09:26   #315
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: czy mogę byc zaniepokojona???

Przepraszam ze sie wtrace ale moim zdaniem juz troche przesadzacie.Ja jestem na wizazu juz od jakiegos czasu ale nie udzialam sie za bardzo-raczej sledze niektore watki.i zauwazylam ze na wielu z nich pojawia sie krytyka,krytyka i jeszcze raz krytyka!no bez przesady.Dziewczyna napisala pytanie bo chciala sie moze uspokoic lub wlasnie uslyszec(przeczytac)slowa otuchy ze jest w ciazy(bo wydaje mi sie ze wlasnie o to jej chodzi wiec nie wiem skad te komentarze ze powinna sie zabezpieczyc).Przeciez ona nie chce zebyscie jej wprost powiedzialy "tak,jestes w ciązy" lub "nie,nie jestes"/chce ulyszec tylko Wasza opinie.dla mnie pytania na forum sa czasem zastepstem rozmowy z moja przyjaciolka(ktorej niestety teraz nie ma).wiec jak nie ma z kim pogadac to sie pisze!a jesli tak strasznie Wam przeszkadza to ze juz ktoras osoba z kolei zadaje to samo pytanie to po co odpowiadacie??nie lepiej jest po prostu opuscic watek i nie udzielac sie?gdyby KA$IUNIA(i inne dziewczyny) wiedziala ze taka bedzie Wasza reakcja to na pewno nie zadawala by pytania.przeciez ona oczekiwala pomocy.
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-20, 09:38   #316
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: czy mogę byc zaniepokojona???

Cytat:
Napisane przez Aangelek
Dziewczyna napisala pytanie bo chciala sie moze uspokoic lub wlasnie uslyszec(przeczytac)slowa otuchy ze jest w ciazy(bo wydaje mi sie ze wlasnie o to jej chodzi wiec nie wiem skad te komentarze ze powinna sie zabezpieczyc).
Wyjaśniłam to już powyżej, ale powtórzę: takie a nie inne komentarze zapewne wzięły się z tego, że owszem, z jej postępowania wynika, iż pragnie dziecka i jest do niego na jak najlepszej drodze, ale tytuł wątku sugeruje co innego.
No chyba że jest zaniepokojona tym, iż mimo tak licznego współżycia bez zabezpieczenia mogło nie dojść do zapłodnienia.

Cytat:
Napisane przez Aangelek
Przeciez ona nie chce zebyscie jej wprost powiedzialy "tak,jestes w ciązy" lub "nie,nie jestes"/chce ulyszec tylko Wasza opinie.
Niby tak, ale jak możemy wyrazić opinię, jeśli nie znamy "sedna" zagadnienia? No i czym jest zniepokojona?

Moja obiektywna opinia dotycząca poniższych dwóch przypadków jest następująca:

1) Jeśli chcesz być w ciąży - nie, nie muszisz być zaniepokojona; jestes na jak najlepszej drodze do zostania mamą
2) Jeśli NIE chcesz być w ciąży - owszem, możesz być jak najbardziej zaniepokojona, gdyż jestes na najlepszej drodze do macierzyństwa.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-20, 09:48   #317
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: czy mogę byc zaniepokojona???

Cytat:
Napisane przez primavera
Wyjaśniłam to już powyżej, ale powtórzę: takie a nie inne komentarze zapewne wzięły się z tego, że owszem, z jej postępowania wynika, iż pragnie dziecka i jest do niego na jak najlepszej drodze, ale tytuł wątku sugeruje co innego.
No chyba że jest zaniepokojona tym, iż mimo tak licznego współżycia bez zabezpieczenia mogło nie dojść do zapłodnienia.
Zgadzam sie z tym jak najbardziej.bo ja tez czytajac po raz pierwszy pytanie nie wiedzialam o co dokladnie chodzi.ale uwazam ze reakcja jest troche za ostra...

Cytat:
Napisane przez primavera
Niby tak, ale jak możemy wyrazić opinię, jeśli nie znamy "sedna" zagadnienia? No i czym jest zniepokojona?
A nie moznaby odpowiedziec KA$IUNI w dokladnie taki sam sposob?
Ja nie chce takze nikogo krytykowac ani tym bardziej sie klocic tylko po prostu zaznaczyc ze forum jest po to aby pomagac a nie krytykowac.wiem ze nie zawsze mozna "pomoc" na odleglosc" ale mozna przeciez napisac po prostu kilka slow otuchy.
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-20, 10:21   #318
kasieńka:)
Rozeznanie
 
Avatar kasieńka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 655
Wink Dot.: czy mogę byc zaniepokojona???

Jasne może i macie racje, że ciut za ostro się wypowiedziałam. Ale dzieczyna pisze w tytule "Czy może być zaniepokojona?". Więc nie pokoi się tym, że może być w ciąży. Więc cholerka po co współżyje bez zabiezpieczenia? Jesli nie pokoi się tym, że nie jest w ciąży powinna ująć to w wątku. Chodzi mi tu głównie o to, że na forum niektórzy szkują rzetelnych informacji a przebijanie się przez mnożące się wątki kobiet które się kochają a później jojczą że są w ciąży zniecheca je do tego. Istnieje wiele wątków na ten tamat więc mogą się dopisać do niego, automatycznie rzuci go na samą góre i po problemie. Zreszta przeczytajciew regulamin. Tam coś pisze na ten tamat.
kasieńka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-20, 10:31   #319
KA$IUNIA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13
Dot.: czy mogę byc zaniepokojona???

wiecie co moze macie racje ze moj watek nie powinien tak brzmieć lecz jestem tutaj po raz drugi na tym foum i za bardzo sie na tym nie znam lecz tak jak powiedziala Aangelek ze poprotu chcialam uzyskac jakies informacje !! ak macie racje chce zostać mamusia!!! i to juz od jakiegos czasu!! poprosu chcialam sie dowiedziec czy w takiej sytuacji moglabym spodziewac sie słodkiego dzidziusia!!! jesli tak to bardzo sie ciesze!!! jutro zrobie tescik i wszystko sie okaze!! AANGELEK DZIEKUJE BARDZO ZA MIŁE SŁOWA RADE I OBRONE!! NAPRAWDE JAKO JEDNA Z NIELICZNYCH OSOB TY POWINNAS ZAJAC SIE TYM FORUM!!!
KA$IUNIA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-20, 10:35   #320
siss
Rozeznanie
 
Avatar siss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: LandsHut :P
Wiadomości: 649
Dot.: czy mogę byc zaniepokojona???

Coż, popieram wizażanki, ktore chciałyby się "pozbyć" nawału podobnych postow. Fakt, że pod wpływem nerwow czy nagłych emocji człowiek chce się wygadać, posłuchać zdania na ten temat, ale: ZROB NAJPIERW TEST! Przecież to bardzo proste wyjście! Test ciążowy można użyć już szostego dnia braku miesiączki. Zwłaszcza, jeśli się wspołżyło bez zabezpieczenia tyle razy i w tak ryzykownych dniach cyklu. Jeśli jesteś zaniepokojona, to lecisz do apteki, dajesz 12 zł i robisz z testu użytek!
Cytuję: Płytkowy test ciążowy do użycia w domu. Wykrywa już 6-dniową ciążę.

Takie posty wydają się zaśmiecać forum.
Pominę sprzeczności w wypowiedziach pytającej...

edycja: Może należałoby przykleić instrukcję postępowania podobnych w przypadkach.
siss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-20, 10:40   #321
KA$IUNIA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 13
Dot.: czy mogę byc zaniepokojona???

Dobrze To Macie Jak W Banku Juz Wjecej Takiego Tematu Tutaj Nie Porusze Jak I Zadnego Innego Rowniez!!
KA$IUNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-20, 10:49   #322
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 790
Dot.: czy mogę byc zaniepokojona???

Cytat:
Napisane przez KA$IUNIA
AANGELEK DZIEKUJE BARDZO ZA MIŁE SŁOWA RADE I OBRONE!! NAPRAWDE JAKO JEDNA Z NIELICZNYCH OSOB TY POWINNAS ZAJAC SIE TYM FORUM!!!
dziekuje
Aangelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-20, 10:54   #323
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: czy mogę byc zaniepokojona???

Cytat:
Napisane przez KA$IUNIA
za bardzo sie na tym nie znam lecz tak jak powiedziala Aangelek ze poprotu chcialam uzyskac jakies informacje !! ak macie racje chce zostać mamusia!!! i to juz od jakiegos czasu!! poprosu chcialam sie dowiedziec czy w takiej sytuacji moglabym spodziewac sie słodkiego dzidziusia!!! jesli tak to bardzo sie ciesze!!! jutro zrobie tescik i wszystko sie okaze!!
Kasiunie- nie obrazaj sie na wizaż, tylko na przyszłość nadaj wątkowi bardziej adekwatny tytuł.
Po prostu z tego wynikało, jakbyś nie chciała ciąży- no i chyba sama przyznasz, że w takiej sytuacji twoje postępowanie (mam na myśli współżycie bez zabezpieczenia) byłoby nierozważne.

Masz spore szanse na dzidziusia, test rozwieje twoja niepewność odnośni efaktu bycia w ciąży
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-20, 13:19   #324
kasieńka:)
Rozeznanie
 
Avatar kasieńka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 655
Red face Dot.: czy mogę byc zaniepokojona???

I założycielka wątku sie na nas obraziła... Myslę, że gdybyś nadała tytuł np. "prawdopodobieństwo ciąży" a w wątku ujełabys to, że czekasz na dziecko, moje wypowiedzi zarówno jak i innych wizażanek byłby inne. Ja odniosłam wrażenie, że sie kochasz bez zabezpieczenia a później żale o ciąże. Na przyszłość wyjmij wszystko a na pewno bedziesz bardziej zadowolona.
kasieńka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-20, 17:13   #325
Castalamare
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 154
Dot.: stosunek w 6 dniu cyklu!Jest sie czego bać?

eee tam kasienka od razu starej daty

ciekawa jestem czu duzo Wizażystek, zaliczylo "wpadkę" i jak sobie teraz radza...

kasienka ile Twoje dzidzi ma miesiecy/latek ?

pozdrawiam gorąco
Castalamare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-20, 17:15   #326
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: stosunek w 6 dniu cyklu!Jest sie czego bać?

Zapytaj w aptece,jest test,który już w 6 dni po domniemanym zapłodnieniu wykryje ciążę .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-20, 18:20   #327
Castalamare
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 154
Dot.: stosunek w 6 dniu cyklu!Jest sie czego bać?

Fresa a czy ten test jest wiarygodny w miare? bo w sumie czekac 10 dni to teraz jak dla mnie dlugo.. a tak to bede juz w miare spokojna...
a ile ten test moze kosztowac? ok 15 zl prawda?

pozdrawiam
Castalamare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-20, 18:43   #328
sonia*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4
Dot.: stosunek w 6 dniu cyklu!Jest sie czego bać?

Test, który wykrywa ciążę po 6 dniach, to QuickVue Po 6 dniach daje 90% pewności, natomiast najpożniej po 10 dniach 100%. Z tego co wiem, jest to jeden z najlepszych testów i nie kosztuje dużo
sonia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-20, 18:55   #329
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: stosunek w 6 dniu cyklu!Jest sie czego bać?

Castalamare-Sonia właśnie ci odpowiedziała na to pytanie
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-20, 19:05   #330
Castalamare
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 154
Dot.: stosunek w 6 dniu cyklu!Jest sie czego bać?

dziekuje Wam bardzo chyba jutro juz kupie ten test... i zrobie... i podziele sie wynikiem...

pozdrawiam goraco
Castalamare jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.