Kara dla TV :X -co myslicie?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-19, 11:26   #31
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kara dla TV :X -co myslicie??

Przecież o ile mi wiaodmo Szczuka nie wyśmiewała sie z kalectwa tej Madzi tylko ze sposobu prowadzenia przez nia programu.Jesli ktoś jest osoba publiczną,a Madzia Buczek prowadząc audycje w radiu nią jest,musi liczyć sie z krytyką.Równie dobrze można krytykowac program który prowadzi sama Szczuka.
Dziwne, że jeszcze nikt nie wpadł na pomysł by nałozyć karę na pewne radio za pojawiające sie w nim treści antysemickie.
Widać, że niektórym mediom wolną więcej...

Co by mi nikt nie zarzucił, że ze mnie wojująca feministka to powiem, że za Szczuką nie przepadam.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 17:55   #32
dzelka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 251
Dot.: Kara dla TV :X -co myslicie??

hmm widze, ze nikt z was nie wpadl na pomysł, ze ta dziewczyna mowi tak poniewaz jest niepelnosprawna, wiec wysmiewanie sie z jej glosu jest wysmiewaniem sie z jej choroby...
Nie zmienie to faktu, ze postac Magdy jest strasznie idealizowana,TEN CAŁY KULT MAGDY (nie Madzi) BUCZEK ehhh powiedzenie o Niej zlego słowa jest porownywalne do obrazy boskiej.... przeciez jest to zwykla nastolatka, ktorej strasznie wspolczuje poniewaz przez te podworkowe kólka rozancowe straci cala swoja młodosc... nie mowie, ze przez wiare poniewaz sama jestem osoba wierzaca, ale przez zwykly dewotyzm! Mimo wszystko uwazam, ze kara jest niesłuszna to nie Kuba obrazil Magde tylko Jego gosc...
dzelka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 23:44   #33
HEMEL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 447
Dot.: Kara dla TV :X -co myslicie??

A przeczytajcie co na ten temat mówi sama przewodnicząc KRRiT

http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34474,3219428.html

Poprostu nóż się w kieszeni otwiera Zgadzam się ze wszystkimi, którzy twierdzą, że ten nasz kraj, bardziej ludzie sprawujący władzę w nim, do niczego dobrego nie zmierzają...niestety
__________________
NIE SPRZEDAWAJ NIEREALNYCH MARZEN...
...I NIE DAWAJ ICH NIKOMU ZA DARMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!





HEMEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 23:49   #34
HEMEL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 447
Dot.: Kara dla TV :X -co myslicie??

Cytat:
Napisane przez Paris
Ale który to filmik jest? Bo ja ciemna jak zawsze


Cytat:
Napisane przez Milena13
który to filmik!!??


niestety nie znalazłam filmiku z tą konkretną wypowiedzią Szczuki Ale mam to http://serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34591,3219422.html Pewnie to nie to samo ale zawsze coś
__________________
NIE SPRZEDAWAJ NIEREALNYCH MARZEN...
...I NIE DAWAJ ICH NIKOMU ZA DARMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!





HEMEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 08:01   #35
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Kara dla TV :X -co myslicie??

Cytat:
Napisane przez dzelka88
hmm widze, ze nikt z was nie wpadl na pomysł, ze ta dziewczyna mowi tak poniewaz jest niepelnosprawna, wiec wysmiewanie sie z jej glosu jest wysmiewaniem sie z jej choroby...
Z tego co słyszałam, choroba dziewczynki nie ma zadnego wpływu na to jak mówi. Ma ponoć problem z układem kostnym kończyn. Miałam okazje słyszeć głos tej dziewczyny, jest całkiem normalny, z tym ze ton jakim "śpiewa" to co mówi jest jej chyba narzucany (nasza pani katechetka w 2 klasie podstawówki uczyła nas tak czytac psalmy...tak śpiewająco modulować głosem co teraz jest dość charakterystyczne w radioM, w wykonaniu kazdego...ta dziewczynka tylko doskonale to pokazuje bo kazda dzwoniąca tam pani mówi w taki sam sposób). K. Szczuka nie smiała się z jej głosu, tylko ze sposobu w jaki modlą się w RM (nie z modlitwy) a ta dziewczyna jest doskonałym na to przykładem! co nie ma nic wspolnego z jej chorobą.
Ale niektorzy widzą co chcą:
udawała jej głos : naśmiewa się z niepełnosprawnych
cytowała fragment modlitwy (bo co innego?): wyśmiewała wiarę.
żenada...

Edytowane przez taszkin
Czas edycji: 2006-03-20 o 08:33
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 21:21   #36
dzelka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 251
Dot.: Kara dla TV :X -co myslicie??

Niestety jej głos na pewno jest spowodowany ta choroba... wiem bo mam kolezanke w takiej samej sytuacji i tlumaczyla mi to wszystko, dziewczyna ma problemy z oddychaniem i z sercem dlatego tak mowi...
Ale wcale nie twierdze, ze kara otrzymana przez polsat jest sprawiedliwa uwazam tak jak wy, ze jest to jedna wielka głupota. Moja wypowiedz odnosila sie do słow osoby piszacej, ze Szczuka nie wysmiewala sie z niepelnosprawnosci, wysmiewala sie tylko z jej głosu...
dzelka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 22:02   #37
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Kara dla TV :X -co myslicie??

Tak, tak powiedziałam bo tak słyszałam, niestety nie jestem w stanie przytoczyć źródła tutaj. Żródło informacji z ktorego korzystałam (fakty w tvn i jeszcze jakis wywiad) taką podało mi informację. Jesli jest błędna to albo ja błędnie odczytałam to co mówili, albo byla to informacja niepotwierdzona. Wszystko mozliwe, dlatego jesli (powtarzam, jeśli) się pomililam opierając na tych zródłach to wycofuję. pozdrawiam!
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-20, 22:34   #38
Morrisey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 120
Dot.: Kara dla TV :X -co myslicie??

Śmieszne to wszystko i chora sytuacja wynika z niej ,że polityczna poprawność dopuszcza szydzenie z ułomnej religijnej dziewuszki.Ciekawe jaka wrzawa by się podniosła , jak by ktoś sparodiował jeżdzącego na wózku ciepłolubnego Żyda, wtedy było by wielkie avanti ,Pacewicz i inni obrońcy politycznej porawności podnieśli by larum , a tak skoro zostało urażona tylko godność małej , chorej katolickiej dziewuszki to wszystko jest oki .Przecież ona parodiowała nie tylko jej kalectwo tylko również jej głęboką wiarę.No ale ten multimedialny k... gospodarz programu dla kasy zrobi wszystko .
Morrisey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 23:21   #39
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kara dla TV :X -co myslicie??

Cytat:
Napisane przez Morrisey
Śmieszne to wszystko i chora sytuacja wynika z niej ,że polityczna poprawność dopuszcza szydzenie z ułomnej religijnej dziewuszki.Ciekawe jaka wrzawa by się podniosła , jak by ktoś sparodiował jeżdzącego na wózku ciepłolubnego Żyda, wtedy było by wielkie avanti ,Pacewicz i inni obrońcy politycznej porawności podnieśli by larum , a tak skoro zostało urażona tylko godność małej , chorej katolickiej dziewuszki to wszystko jest oki .Przecież ona parodiowała nie tylko jej kalectwo tylko również jej głęboką wiarę.No ale ten multimedialny k... gospodarz programu dla kasy zrobi wszystko .

A co ma z tym polityka wspólnego? Szczuka chyba nie jest politykiem.
Szydziła nie z ułomnej dziewuszki,a ze sposobu prowadzenia przez nią audycji.
Chyba jest różnica, prawda? Powinna sie jeszcze cieszyć,że Szczuka zrobiła jej darmową reklamę.Ja o tej całej Buczek wcześniej nie słyszałam,a teraz proszę wielka gwiazda ))
Co do ciepłolubnego żyda-w radyjku w którym ta "gorliwa katoliczka" występuje nie raz się ich obrażało i jakoś o dziwo nikt larum nie podnosił.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 23:47   #40
Morrisey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 120
Dot.: Kara dla TV :X -co myslicie??

Cytat:
Napisane przez cosma
A co ma z tym polityka wspólnego? Szczuka chyba nie jest politykiem.
Szydziła nie z ułomnej dziewuszki,a ze sposobu prowadzenia przez nią audycji.
Chyba jest różnica, prawda? Powinna sie jeszcze cieszyć,że Szczuka zrobiła jej darmową reklamę.Ja o tej całej Buczek wcześniej nie słyszałam,a teraz proszę wielka gwiazda ))
Co do ciepłolubnego żyda-w radyjku w którym ta "gorliwa katoliczka" występuje nie raz się ich obrażało i jakoś o dziwo nikt larum nie podnosił.
A czyja coś wspominałem o polityce a co do RM, to chyba sama nie wierzyrz w co piszesz , nikt nigdy nie podnosił larum , a te wszystkie listy otwarte, apele do wszystkich świętych ,ażeby coś z tym zrobić, to kto pisał , pewnie i pani Szczuka nie jeden raz .Salon wkurza, że istnieje jeszcze jakiś poziom rzeczywistośći , który nie zgadza się z jego wizją świata , pozdrawiam
Morrisey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 00:13   #41
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Kara dla TV :X -co myslicie??

Tak, nie podnosił larum bo reakcje słuchaczy na nietolerancję(lekko mówiąc) prowadzących wobec Żydów były stłumiane, co nieraz wyłapałam (przyznam, że z niewielkim poświęceniem bo nie musiałam długo słuchać ale wystarczyło mi...choc byłam sceptyczna). Jesli w ogóle o tym samym mówimy.
I widze tez, ze własnie teraz wcale nie jest "ok" bo takiego "larum" dawno nie było
Cytat:
Napisane przez Morrisey
Salon wkurza, że istnieje jeszcze jakiś poziom rzeczywistośći , który nie zgadza się z jego wizją świata , pozdrawiam
Póki mamy kraj wolny, gdzie jest swoboda w posiadaniu racji i wyglaszaniu poglądów, mamy wolny wybór co do tego do jakiego "poziomu rzeczywistości" chcemy należeć ...to zawsze raz jedni raz drudzy będa niezadowoleni i taki urok kraju wolnego...bo gdyby poziom rzeczywistości i "wizja świata" była jedena (wiecznie zadowolony i nie "wkurzony" na żaden do niego przeciwstawny "obóz") to dobrze wiemy dokąd bysmy zaszli

ps. a kto teraz jest "salonem" zaczymam się wahac

Edytowane przez taszkin
Czas edycji: 2006-03-21 o 00:42
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 00:42   #42
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Kara dla TV :X -co myslicie??

Moim zdaniem Szczuka wysmiewala sie nie tylko ze sposobu mowienia Magdy, to byla rowniez ironiczna parodia jej glebokiej wiary. To pierwsza sprawa. Po drugie watpie, zeby tak inteligentna i obeznana osoba jak Szczuka nie zdawala sobie sprawy z jej kalectwa. I uwazam to za conajmniej nie na miejscu. Jak zreszta bardzo wiele rzeczy, ktore nawet mnie nie smiesza.

A jednoczesnie kara dla polsatu oburzyla mnie. Zyjemy (zyjecie - bo ja juz nie) do cholery w liberalnym, demokratycznym panstwie, a tu widze rozpetal sie zalazek chorych systemow totalitarnych. Smiac sie czy plakac....

Ps. Dostalam dzis na gadu takiego linka :
http://www.dostepne.info/szczuka/

Podpisalam sie.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 07:58   #43
sheerine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 135
Dot.: Kara dla TV :X -co myslicie??

Cytat:
Napisane przez jowisia

Ps. Dostalam dzis na gadu takiego linka :
http://www.dostepne.info/szczuka/

Podpisalam sie.
Ja też się podpisałam, przed chwilą bowiem obejrzałam urywek z tego programu i nie zauważyłam w zachowaniu pani Szczuki nic, co mogłoby podlegać karze.
sheerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 11:35   #44
marli
Raczkowanie
 
Avatar marli
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: Kara dla TV :X -co myslicie??

I JA TEZ SIE PODPISZE!!!

Do diaska podobno żyjemy w kraju demokratycznym. A tu okazuje się, że za powiedzenie czegoś anegdotycznego i złośliwego (nawet nie obraźliwego!) w programie satyrycznym o członkach rodziny ojca dyrektora od razu dostaje się po głowie !!!

Z p. Szczuki naśmiewają się notorycznie. Przedżeźniają jej sposób mówienia, na który przecież nie ma wpływu (ponieważ ma wadę wymowy i też można to określić jako naśmiewanie się z choroby!!!). A mimo tego ona nie robi z tego powodu wielkiego szumu i nie stawia się w roli osoby poszkodowanej czy ofiary nagonki. A wydaje mi się , że przedżeźnianie jej jest znacznie bardziej obraźliwe, ponieważ odnosi się często do jej sposobu mówienia. A sama p. Szczuka w żaden sposób nie naśmiewała się z kalectwa wyżej wspomnianej "poszkodowanej" prowadzącej program w radiu Maryja.
marli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 18:10   #45
amberia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: Kara dla TV :X -co myslicie??

Podpisuję się bez mrugnięcia.Przede wszystkim p.Szczuka jest zbyt inteligentna na to by naśmiewać się z niepelnosprawnej osoby.Stać ją umysłowo na bardziej perfekcyjną prowokację.Sądzę,że aby zrobić to z premedytacją musiłaby zejść do poziomu tych ,którzy chcą ją ukarać.To przecież ich interpretacja,myslę,że p.Kazia nawet by takiego idiotyzmu nie wymysliła.Poza tym to super reklama dla radia Ojca Ciemnej Strony Mocy Tadeusza vel Vadera.A efekt końcowy tego cyrku będzie najbardziej odczuwalny dla niepełnosprawnych,niestet y tylko w sensie negatywnym.Na pewno nie przysporzy im to sympatii.Szkoda tej chorej dziewczyny,ona i tak dostaje baty przez całe życie,a że przy okazji Imperator i reszta tego bigosu coś zarobi,to przeciez taki mały "bonusik".Wkrótce zapewne zostanie podany numer konta z dopiskiem "Szczuj bliźniego swego,a szczególnie Szczukę przedstawicielkę Złego"!!!
amberia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 20:16   #46
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Kara dla TV :X -co myslicie??

Rowniez sie podpisalam, z przyczyn juz wyzej wymienionych. Ech...
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 20:32   #47
HEMEL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 447
Dot.: Kara dla TV :X -co myslicie??

Ja po rozważeniu wszystkiego też się podpisałam
__________________
NIE SPRZEDAWAJ NIEREALNYCH MARZEN...
...I NIE DAWAJ ICH NIKOMU ZA DARMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!





HEMEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 07:48   #48
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Kara dla TV :X -co myslicie??

http://fakty.interia.pl/news?inf=730387 > > machina ruszyła
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 12:42   #49
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Kara dla TV :X -co myslicie??

http://www.radiomaryja.pl.eu.org/nagrania

Edytowane przez taszkin
Czas edycji: 2006-03-28 o 21:42
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-28, 20:55   #50
HEMEL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 447
Dot.: Kara dla TV :X -co myslicie??

Powiem Wam, że się pięknie dzieje
__________________
NIE SPRZEDAWAJ NIEREALNYCH MARZEN...
...I NIE DAWAJ ICH NIKOMU ZA DARMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!





HEMEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.