Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-17, 07:32   #1
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896

Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor


Witajcie Kobitki. No dobrze, wczoraj się skusiłam i zamówiłam na allegro Joico K-PAK Deep Reconstructor za masakryczną (jak na odrzywkę do włosków) cenę. Na KWC są tylko 3 opinie, ale za to wyśmienite. Czy ktoś może jeszcze używał/słyszał o tym preparacie? Może ktoś chodzi do fryzjera pracującego na kasmetykach Joico??? Błagam, przekonajcie mnie, że nie wywaliłam kasy w błoto
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 07:40   #2
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

hejki ja uzywam K-paka od okolo 2 tygodni.Kupowalam w ciemno wiec zeby nie ryzykowac nabylam najmniejsze opakowanie i juz po kilku uzyciach wiem,ze nastepne bedzie DUZE.Jak dla mnie ta odzywka jest rewelacyjna.Moje wlosy byly bardzo zniszczone farbowaniem na jasny kolor,byly strasznie suche i lamliwe.Zadna odzywka nie nawilzala ich na dlugo,tylko do nastepnego mycia.Po K-pak wlosy sa miekkie i z kazdym myciem coraz bardziej nawilzone,jatwo sie rozczesuja,nabraly polysku.I w dodatku jak dla mnie to pachnie jak pinacolada .Ja nie zaluje zakupu,ale mysle ze musisz zaczekac az sama wyprobujesz te odzywke,bo przeciez kazdy ma inne wlosy.Mam nadzieje,ze u Ciebie tez sie sprawdzi
__________________
03.29---60

Edytowane przez sunapee
Czas edycji: 2006-03-21 o 07:11
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 08:08   #3
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Sunapee dziękuje!!! Ja mam właśnie włoski wymaltretowane dekoloryzacją i farbowaniem, od połowy suche i sianowate. Zapuszczam, więc chcę uniknąć większego ścinania bo każdy centymetr jest na wagę złota Mam nadzieję, że K-PACK da radę. A jakie opakowanko kupiłaś? Ja zamówiłam 150ml i ciekawa jestem na ile wystarczy? Czy używa się go do każdego mycia? Czy np raz na tydzień jako maskę?
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 21:20   #4
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

ja rowniez mam opakowanie 150 ml.Na moje oko to jest ono bardzo male,tym bardziej ze nie jest napelniane do konca.Mi ta odzywka bardzo szybko schodzi,bo jest gesta i ja jej dosc sporo na wlosy nakladam,nie jest ona tak nawoskowana jak inne,dlatego trzeba tego troche nalozyc zeby wlosy byly sliskie.Stosuje mniej wiecej co 3 dni,nie wiem czy mozna jej uzywac jak maski,pewnie tak tylko wtedy dluzej trzeba bedzie czekac na efekt.Ostatnio scielam tez sporo wlosow zeby pozbyc sie zupelnie wlasnie tego siana jakie zostalo mi po farbowaniu
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 17:48   #5
maryska13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wieksze miasto :))
Wiadomości: 107
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Aniu ja właśnie się skłaniam do zakupu, mam zamiar w poniedziałek się wybrać do sklepu i kurczę tez mam wielkie wątpliwości, moje włosy są długie i chciałabym żeby takie pozostały ale w stanie opłakanym. Miesiąc temu kupiłam Wax i Seboradin ale nie widzę wielkiego efektu. Po Seboradinie z żeń szeniem nie mogę włosów rozczesać, po lotionie Seboradin stają się sianowate... Waxu używam co 4-5 dni ale tez piorunujących efektów nie widzę i właśnie o Joico przeczytałam tutaj na forum i tak pomyślałam, żeby kupić tylko, że wydawało mi się, ze to jakiś super specyfik który stosuje się co 3,4 tygodnie i daje nadzwyczajne efekty a tutaj czytam u przedmówczyni, że co 3 dni... i teraz nie wiem już co mam myśleć. Co trzy dni to ja myję głowę, włosy mam długie to na ile niby ma mi ta tubka starczyć?
__________________
Marysia
maryska13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 02:59   #6
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Cytat:
Napisane przez maryska13
o Joico przeczytałam tutaj na forum i tak pomyślałam, żeby kupić tylko, że wydawało mi się, ze to jakiś super specyfik który stosuje się co 3,4 tygodnie i daje nadzwyczajne efekty a tutaj czytam u przedmówczyni, że co 3 dni... i teraz nie wiem już co mam myśleć. Co trzy dni to ja myję głowę, włosy mam długie to na ile niby ma mi ta tubka starczyć?
K-pak to jest zwykla odzywka do wlosow.Mozna ja stosowac nawet codziennie.Ja stosuje co 3 dni bo tak mi wygodnie.Byc moze,ze Ty czytalas na forum o kuracji odzywczej przeprowadzanej w salonie,badz tez o jakim innym preparacie tej wlasnie firmy.Jesli masz dlugie wlosy to najmniejsza tubka odzywki na dlugo Ci nie wystraczy,moim zdaniem ona jest bardzo malo wydajna,ale na moje wlosy dziala zbawiennie
__________________
03.29---60

Edytowane przez sunapee
Czas edycji: 2006-03-21 o 07:12
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 08:15   #7
maryska13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wieksze miasto :))
Wiadomości: 107
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

To dobrze, że mnie uświadomiłaś w takim razie chyba mi tylko jakiś zabieg w salonie zostaje, dzięki za odpowiedź ) Ja mam włosy za łopatki to chyba na dwa razy bym to wysmarowała... myślałam, ze efekt po jednym zastosowaniu się jakoś tak przez kilka myć utrzymuje ale jak od mycia do mycia a ja myję co dwa dni to chyba nie dla mnie. Pozdrawiam
__________________
Marysia
maryska13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-20, 09:32   #8
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Ja rozmawiałam ze znajomą fryzjerką, chciałam podpytać, żeby się pocieszyć. Ona powiedziała że K-PAK Rekonstruktor to nie jest zwykła odżywka, tylko właśnie maska - kuracja. ( Z serii K-Pak jest też zwykła odrzywka podobno, ale nie nazywa się reconstructor). Trzeba robić podobnie jak z Waxem: nałożyć na włoski - czepek foliowy - ciepły ręcznik - potrzymać ile sie da. I podobno lepiej nie stosować często, tylko raz na tydzień, bo włoski się przyzwyczają. I że efekt pojawi się już po pierwszych użyciach i powinien być STAŁY, tzn pozostanie nawet jak się skończy używać Reconstructora. Tylko nie wiem, czy mam w to wierzyć???
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 07:10   #9
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Cytat:
Napisane przez ank@
Ja rozmawiałam ze znajomą fryzjerką, chciałam podpytać, żeby się pocieszyć. Ona powiedziała że K-PAK Rekonstruktor to nie jest zwykła odżywka, tylko właśnie maska - kuracja. ( Z serii K-Pak jest też zwykła odrzywka podobno, ale nie nazywa się reconstructor). Trzeba robić podobnie jak z Waxem: nałożyć na włoski - czepek foliowy - ciepły ręcznik - potrzymać ile sie da. I podobno lepiej nie stosować często, tylko raz na tydzień, bo włoski się przyzwyczają. I że efekt pojawi się już po pierwszych użyciach i powinien być STAŁY, tzn pozostanie nawet jak się skończy używać Reconstructora. Tylko nie wiem, czy mam w to wierzyć???

mozesz sprobowac,tymbardziej ze takie stosowanie zaleca Ci fryzjerka.Produkt,ktory ja mam to K-Pak Deep Penetrating Reconstructor.Na opakowaniu jest napisane zeby nalozyc na mokre wlosy i zmyc po pieciu minutach.Ja tak robie i nawilzenie jest trwale a nie dorazne.Po odzywkach marketowych bylo to wlasnie od mycia do mycia.Teraz czuje pod palcami,ze moje wlosy nie sa juz suche
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 07:14   #10
maryska13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wieksze miasto :))
Wiadomości: 107
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Ania a Twój Joico juz z allegro doszedł? Ja wczoraj obeszłam wszystkie hurtownie fryzjerskie i nigdzie go nie było. I kupiłam maskę intensywnie nawilżającą Matrixa do włosów kręconych bo takie mam i jakąś odżywkę z jedwabiem Goldwella, jeszcze mnie pani namówiłam na serum Matrixa. Po pierwszym uzyciu włosy mam śliskie i puchate, okropne... może później będzie lepiej. Narazie zniknęła szorstkość ale to nie taki efekt o jaki mi chodziło. Zobaczę po kilku użyciach. Maskęmam stosować raz na tydzień a odżywkę po każdym myciu. Teraz żałuję, że nie zamówiłam Joico na allegro. Poczekam na Twoją opinię i może jednak się skuszę.
__________________
Marysia
maryska13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 07:50   #11
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Cytat:
Napisane przez maryska13
Ania a Twój Joico juz z allegro doszedł? Ja wczoraj obeszłam wszystkie hurtownie fryzjerskie i nigdzie go nie było. I kupiłam maskę intensywnie nawilżającą Matrixa do włosów kręconych bo takie mam i jakąś odżywkę z jedwabiem Goldwella, jeszcze mnie pani namówiłam na serum Matrixa. Po pierwszym uzyciu włosy mam śliskie i puchate, okropne... może później będzie lepiej. Narazie zniknęła szorstkość ale to nie taki efekt o jaki mi chodziło. Zobaczę po kilku użyciach. Maskęmam stosować raz na tydzień a odżywkę po każdym myciu. Teraz żałuję, że nie zamówiłam Joico na allegro. Poczekam na Twoją opinię i może jednak się skuszę.
Maryska, moje Joico powinno przyjść dziś lub jutro. Rozmawiałam ze sprzedawcą, aby nie wysyłać paczki w piątek, bo jak taka paczka "leżakuje" przez weekend na poczcie to często zawartość znika... Także wysłane było wczoraj a ja już czekam i szuram nogami Dam znać jaki efekt. Ta fryzjerka mówiła mi także, żeby nie nakładac Joico na skórę głowy bo może podrażnić - tak bardzo preparat nafaszerowany jest składnikami regenerującymi. Ciekawe ???
Ja też mam odżywkę Matrix, ale "sleek - look", jestem z niej zadowolona (też Allegro) aczkolwiek daje efekt doraźny, na jedno mycie. Poprawia wygląd włosów, ale nie ich kondycję. Moje włoski po eksperymentach ostatnich miesięcy wymagają jednak zdecydowanie "terapii wstrząsowej"

Sunapee: Wygląda na to, że to ten sam produkt
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 13:26   #12
maryska13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wieksze miasto :))
Wiadomości: 107
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Aniu, w takim razie ja czekam na Twoją opinię i zamówię też Joico na allegro. W ostatnim czasie chyba pobiłam swój rekord w wydawaniu kasy na nietrafione odżywki i maski do włosów.. (
__________________
Marysia
maryska13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 13:39   #13
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Cytat:
Napisane przez maryska13
Aniu, w takim razie ja czekam na Twoją opinię i zamówię też Joico na allegro. W ostatnim czasie chyba pobiłam swój rekord w wydawaniu kasy na nietrafione odżywki i maski do włosów.. (
Kurcze to samo miałam. U mnie totalnym niewypałem okazała się np maska L'oreal Proff. Absolute Repair i serum Oleo Relax Kerastase - przy pierwszych użyciach było świetne a potem zaczęło robić z moich włosów smętnie zwisające sztywne kołki... Aż mi się zimno robi na myśl o tej kasie Na szczęście serum udało mi się "opchnąć" koleżance, ktora... była z niego bardzo zadowolona
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 06:56   #14
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Cytat:
Napisane przez maryska13
Aniu, w takim razie ja czekam na Twoją opinię i zamówię też Joico na allegro. W ostatnim czasie chyba pobiłam swój rekord w wydawaniu kasy na nietrafione odżywki i maski do włosów.. (
Marysko, tak jak obiecałam:
Wczoraj użyłam Reconstruktora po raz pierwszy. Jestem zachwycona natychmiastowym efektem! Moje włosy zachowują się tak, jakby... zmienił się ich gatunek! Są zdrowe, błyszczace, takie "śliskie" a wcale nie obciążone. Wręcz więcej się ich zrobiło! I zero "sianka" na głowie. Nigdy wczesniej żaden preparat nie dał mi takiego efektu! Ale uwaga - to dopiero pierwsze użycie. Zamierzam stosować preparat 1-2 razy w tygodniu, i nie wiem, jaki efekt będzie długofalowy, tzn czy na prawdę uratuje on moje włoski, czy będą ładne tylko w momencie jego zastosowania. Niestety dla mnie to zbyt dużo dawać 90zł za odrzywkę do codziennego użytku, więc jeśli nie będzie obiecywanego efektu długofalowej rekonstrukcji - wicej nie kupię!
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 08:11   #15
Domenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 24
SHOW NA POLSACIE W PIĄTEK 24 marca O 20-ej

Jestem zachwycona rekonstrukcją włosa firmy,która będzie pokazana w programie Show w piątek na Polsacie.Nie mam pojęcia czemu Złośliwcowi przeszkadza to,że mówi się o doskonałej jakości kosmetyków.Znam zasady forum,ale jeżeli coś jest rewelacyjne to czemu na ten temat milczeć.Może moja euforia była zbyt wielka,ale to nie jest tylko moja opinia.Byłam na pokazie mody w Atelie Brodzińska i tam wszystkie kobiety były zauroczone pokazem Fabrizio,a konkretnie rekonstrukcją włosa.Złośliwej życzę żeby spróbowała i chyba wtedy mi naprawdę podziękuje.Pozdrawiam
Domenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 08:16   #16
Domenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 24
SHOW! TIME NA POLSACIE W PIĄTEK 24 marca O 20-ej

Jestem zachwycona rekonstrukcją włosa firmy,która będzie pokazana w programie Show TIME w piątek na Polsacie.Nie mam pojęcia czemu Złośliwcowi przeszkadza to,że mówi się o doskonałej jakości kosmetyków.Znam zasady forum,ale jeżeli coś jest rewelacyjne to czemu na ten temat milczeć.Może moja euforia była zbyt wielka,ale to nie jest tylko moja opinia.Była na pokazie mody w Atelie Brodzińska i tam wszystkie kobiety zapisywały były zauroczone pokazem Fabrizio,a konkretnie rekonstrukcją włosa.Złośliwej życzę żeby spróbowała i chyba wtedy mi naprawdę podziękuje.Pozdrawiam
Domenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 08:56   #17
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: SHOW! TIME NA POLSACIE W PIĄTEK 24 marca O 20-ej

Cytat:
Napisane przez Domenka
Jestem zachwycona rekonstrukcją włosa firmy,która będzie pokazana w programie Show TIME w piątek na Polsacie.Nie mam pojęcia czemu Złośliwcowi przeszkadza to,że mówi się o doskonałej jakości kosmetyków.Znam zasady forum,ale jeżeli coś jest rewelacyjne to czemu na ten temat milczeć.Może moja euforia była zbyt wielka,ale to nie jest tylko moja opinia.Była na pokazie mody w Atelie Brodzińska i tam wszystkie kobiety zapisywały były zauroczone pokazem Fabrizio,a konkretnie rekonstrukcją włosa.Złośliwej życzę żeby spróbowała i chyba wtedy mi naprawdę podziękuje.Pozdrawiam
Jakoś nie bardzo kumam o co biega
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 17:48   #18
iga z
Raczkowanie
 
Avatar iga z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 88
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Cytat:
Napisane przez ank@
Marysko, tak jak obiecałam:
Wczoraj użyłam Reconstruktora po raz pierwszy. Jestem zachwycona natychmiastowym efektem! Moje włosy zachowują się tak, jakby... zmienił się ich gatunek! Są zdrowe, błyszczace, takie "śliskie" a wcale nie obciążone. Wręcz więcej się ich zrobiło! I zero "sianka" na głowie. Nigdy wczesniej żaden preparat nie dał mi takiego efektu! Ale uwaga - to dopiero pierwsze użycie. Zamierzam stosować preparat 1-2 razy w tygodniu, i nie wiem, jaki efekt będzie długofalowy, tzn czy na prawdę uratuje on moje włoski, czy będą ładne tylko w momencie jego zastosowania. Niestety dla mnie to zbyt dużo dawać 90zł za odrzywkę do codziennego użytku, więc jeśli nie będzie obiecywanego efektu długofalowej rekonstrukcji - wicej nie kupię!
czy pomoże on na rozdwojone końcówki?
iga z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 18:40   #19
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Cytat:
Napisane przez iga z
czy pomoże on na rozdwojone końcówki?
Tak szczerze powiedziawszy to nie wiem - jak masz bardzo porozdwajane lepiej podciąć i dopiero wtedy odrzywiać. Ja nie mam porozdwajanych końcówek, tylko ogólnie zniszczone i przesuszone włoski, więc nigdy się tym aspektem K-PAKA nie interesowałam
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-24, 10:12   #20
maryska13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wieksze miasto :))
Wiadomości: 107
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Aniu, dziękuję za odpowiedź, teraz mnie przekonał K-PAK ) Ja tez nie mam porozdwajanych końcówek tylko włosy sianowate i lekko przypalone po headlinie. Narazie stosuje tego Matrixa curl.life i w sumie tez nie jest najgorszy. Żałuję tylko, że wydałam tą samą kasę na Goldwell'a i Matrixa za którą miałabym Joico. Niestety chwilę musze poczekac az się mój budżet podreperuje. Odżywka Goldwell'a Kerasilk na bazie jedwabiu którą mi pani poleciła jest beznadziejna... Kolejne wywalone w błoto pieniądze. Dobrze, że chociaż ten Matrix nienajgorszy bo kupiłam opakowanie 500 ml...
__________________
Marysia
maryska13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 14:03   #21
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

No to powodzenia Marysko! Niedługo się uzbiera Jak poużywam K-PAKA jakieś 2-3 tygodnie to dodam na KWC recenzję.
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 06:06   #22
scadia
Raczkowanie
 
Avatar scadia
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 33
GG do scadia
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

No właśnie...mnie też mogłybyście pocieszyć...zachęcona opiniami tutaj "pobiegłam" czym prędzej na allegro. Zamówiłam, odebrałam i dziś rano chciałam użyć...ale konsustecja tego czegoś sprawiła, że natychmiast odstawiłam ją z powrotem! Myślałam, że odżywka będzie gęsta a tymczasem miała kosystencję...no sama nie wiem...zepsutego serka, który gdzieniegdzie jest żadki a gdzieniegdzie gęstrzy z grudkami. Czy to z moim jest coś nie tak, czy one wszystkie tak wyglądają?
scadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 06:56   #23
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Ona faktycznie ma konsystencję, brzydko mówiąc "sraczkowatą". To raczej właściwa konsystencja, bo moja też tak ma Chociaż grudek nie stwierdziłam. Może trzeba ją wstrząsnąć przed użyciem, to zrobi sie bardziej jednolita.
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 09:10   #24
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

JA musze powiedziec ze mam normalna konsystencje,jak inne odzywki.Naklada ja sie bardzo dobrze.NA razie uzywalam jej 2 razy i zaraz bedzie trzeci.MOje pierwsze stwierdzenie to fakt ze nie przetluszcza wlosow.Niemusze jak na razie myc codzinnie wlosow.Zdecydowanie polecam.ALe wiecej o regeneracji wlosow bede mogla napisac jak zuzyje cala tubke.Pozdrawiam
Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 10:13   #25
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

scadia moim zdanie najprawdopodobniej ktos sprzedal ci na allegro przeterminowana odzyke skoro ma taka serkowata konsystencje- konsystencja kazdej odzywki musi byc jednolita- zadsza lub gestsza ale zawsze jednolita niestety na allegro sie bardzo czesto zdaza ze sprzedaja stare kosmetyki dlatego ja jesli juz zamiawiam na allegro kosmetyk do wlosow to tylko od naprawde zaufanego sprzedawcy
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 12:03   #26
scadia
Raczkowanie
 
Avatar scadia
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 33
GG do scadia
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Ja tez staram się ostrożnie wybierać sprzedawców na allegro. Pani od której kupiłam odżywkę wydaje mi się być w porządku. Sympatyczna, poradziła mi jak użyć odżywki, żeby efekt był jak najlepszy. Napisałam już do niej z moimi wątpliwościami...na razie nie odpisała. A ta konsystencja - nie podoba mi się. Jakby się "zważyła" Na tubie nie ma też nigdzie daty ważności.
scadia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 12:07   #27
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Kenzo, jak rozmawiałam z fryzjerką to powiedziała, że Rekonstruktor ma właśnie dość rzadką jak na maske konsystencję, no i za wydajny to nie jest. Ale jeśli się stosuje 1-2 razy w tygodniu ( a tak ponoć trzeba) to jest do przeżycia. Dla mnie najwazniejsze jest, że działa. Użyłam jej do tej pory 3 razy i naprawde widzę efekt!
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 12:09   #28
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Wiesz to ze pani jest sympatyczna mnie zupelnie nie przekonuje - ja zazwyczaj kupuje tylko u osob ktore wystawiaja bardzo duzo kosmetykow profesjonalnych fryzjerskich bo sa to zazwyczaj hurtownie lub sklepy fryzjerskie a takze salony Jeszcze nigdy sie na nich nie zawiodlam zawsze sa to produkty swiezutkie z nabita dluga data waznosci,koniecznie skontaktuj sie z ta babka i sprobuj zwrocic produkt - moze sie uda Raczej nie stosuj tej odzywki bo mozesz nabawic sie podraznien jesli faktycznie jest przeterminowana
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 12:14   #29
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Anka ja napisalam ze odzywki moga byc zadkie ( bo sama mam takich kilka) lub geste- konsystencja zalezy od skladnikow ale nigdy nie moze byc serkowata i niejednolita bo to swiadczy o zwazeniu sie kosmetyku ktory byl nieodpowiednio przechowywany lub jest zwyczajnie przeterminowany - znam sie na tym bo studiuje kosmetologie i mam duzo chemi kosmetycznej a poza tym przetestowalam cale mnostwo roznych odzywek bo mam na punkcie wloskow male kuku
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 13:02   #30
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Pocieszcie mnie! Joico K-PAK Deep Reconstruktor

Wiesz, zaniepokoiłaś mnie. Moja odrzywka co prawda nie ma grudek, ale ma specyficzną konsystencję - jak pisałam jest dośc rzadka i przypimina hmmm... powiedzmy koktajl z bananów zmiksowanych z mlekiem. Podrażnień nie powoduje ale na wszelki wypadek przejdę sie do jakiegoś salonu i sprawdzę "naocznie" czy wszystko z nią ok.
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-31 14:00:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.