kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-11, 04:24   #1
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia

kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym


Co Was kusi dziewczyny? Jakie kosmetyki chcialybyscie sobie sprawic na wiosne?

Zamieszczam moja liste zyczen
Do wlosow coby ozywic kolorek - John Frida Louminous Color Glaze
Balsam lekko brazujacy - Vaseline Healthy Body Glow
Puder - Neutrogena Mineral Sheers

Kto sie dolaczy?



__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 05:02   #2
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym

ja ma ten Color Glaze ale dla blondynek i musze powiedziec, ze jestem pozytwnie zaskoczona.. naprawde nadaje polysk
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 09:47   #3
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym

Mnie kusi najbardziej Flavo C, bo do mieszania serum na bazie juvitu jakoś za leniwa jestem, a bardzo bym chciała coś z wit. C na pyszczek. Ale jeszcze mam zapasowe 2 opakowania juvitu w lodówce, więc pocierpię i je zużyję najpierw...
No i nabieram ochoty na jakiś samoopalacz, ale do odsłonięcia nóg i rąk mam jeszcze parę miesięcy, więc się zdążę rozejrzeć za czymś fajnym.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 09:49   #4
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym

czarownicagosia: a gdzie dostane te fajne odzwyki do wlosow?

Ja koniecznie chcialam cien do powiek, ktory podkreslal bedzie ladnie niebieskie oczy. Pomaranczowy bylby dla jasnej blondynki troche za intensywny. Wczoraj udalo mi sie kupic lekko opalizujacy cien w kolorze mango! Astor color vision eyeshadow nr 410 Juicy Mango. Jak dla mnie bardzo udany zakup.
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 13:07   #5
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez Equita
czarownicagosia: a gdzie dostane te fajne odzwyki do wlosow?
Nie wiem jak u Ciebie ale w Stanach produkty do wlosow John Frida sa dostepne w najzwyklejszych drogeriach
P.S Bardzo fajny cien, taki cieply, wiosenny
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 15:16   #6
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez Equita
czarownicagosia: a gdzie dostane te fajne odzwyki do wlosow?

Ja koniecznie chcialam cien do powiek, ktory podkreslal bedzie ladnie niebieskie oczy. Pomaranczowy bylby dla jasnej blondynki troche za intensywny. Wczoraj udalo mi sie kupic lekko opalizujacy cien w kolorze mango! Astor color vision eyeshadow nr 410 Juicy Mango. Jak dla mnie bardzo udany zakup.
AAAah, bardzo fajny ten Astor Dopiero wrócilam z drogerii, ale tego nie zauwazylam, wogule nie moglam stac przy kosmetykach, bo kasy nie mialam, mój dzisiejszy zakup to spray do prasowania :/ i tylko na to mnie bylo stac
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 18:15   #7
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym

Color glaze.. to nie jest odzywka. Najpierw trzeba uzyc normalnej odzywki a potem nalozyc glaze na przynajmniej 3 minuty.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-13, 04:21   #8
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez nineczka
ja ma ten Color Glaze ale dla blondynek i musze powiedziec, ze jestem pozytwnie zaskoczona.. naprawde nadaje polysk
Po zimie przydaloby sie moim wlosom troche polysku, ponoc toto rowniez podkresla kolor - zauwazylas Nineczko?
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 04:40   #9
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym

kupilam to z dwa tygodnie temu wiec trudno powiedziec.. Zauwazylam, ze wlosy sa bardziej blyszczace. W wal-mart mozna kupic za ok. $10..wiec warto wyprobowac.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 17:57   #10
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym

Ja mam Glaze dla ciemnych brunetek, uzylam dopiero kilka razy, wiec trudno mi na razie ocenic efekty. Wydaje mi sie, ze troche przyciemnil mi sie kolor (czy to mozliwe?) super polysku jeszcze nie zauwazylam. Troche przetluszczaja mi sie po tym specyfiku wlosy, to jedyny jak na razie minus.
__________________
Never give up. Under any circumstances, never give up.
jenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 03:08   #11
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym

Mam ochote kupic sobie wreszcie to Glaze John Frida - mam tylko problem z wyborem koloru Przygladalam sie ostatnio dokladnie moim wlosom i wyszlo na to, ze sa trojkolorowe - blond, rude i braz - i jaki kolor mam sobie kupic
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-23, 03:46   #12
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia
Mam ochote kupic sobie wreszcie to Glaze John Frida - mam tylko problem z wyborem koloru Przygladalam sie ostatnio dokladnie moim wlosom i wyszlo na to, ze sa trojkolorowe - blond, rude i braz - i jaki kolor mam sobie kupic
stawiam na braz choc i tak ta seria nieprzypadla mi do gustu
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 04:02   #13
moonka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 34
Dot.: kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym

http://www.tressa.com/

goraco polecam ten produkt-szampon do wlosow farbowanych,to jest tak ze jak masz blond jak ja to uzywam szamponu o kolorze uwaga!uwaga!FIOLETOWYM i tak karzdy kolor ma swoj odpowiednik suuper no i co tu duzo ukrywac lepszy od tego popularnego z marketu,bo dostepny tylko w salonach fryzjerskich koszt ok 13$.uzywam juz ok pol roku,butelka starcza mi na ok 1,5 miesiaca,myje sie nim co drugie mycie wloskow....
moonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 04:13   #14
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez raspberry69
stawiam na braz choc i tak ta seria nieprzypadla mi do gustu
Dlaczego? Nie dziala na Ciebie?
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 04:18   #15
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez czarownicagosia
Dlaczego? Nie dziala na Ciebie?
niedosc ze niedzialalo, to wlosy przesuszylo ja kupialm zestaw okolo 2 lata temu wiec moze od tamtego czasu cos sie zmienilo
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 04:20   #16
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym

Co prawda to nie nowosc,ale mnie kusi.Kilka dni temu odkrylam serum z witamina C Cellex-C,tylko ta cena... Ale i tak sobie zafunduje jak tylko zaczne prace,bo do tego wlasnorecznie ukrecanego to zabieram sie jak pies do jeza...dziewczyny a moze ktoras z Was ma doswiadczenia z tym serum?? Albo moze slyszala gdzies od kogos cos?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cellex-c.jpg (3,6 KB, 11 załadowań)
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 05:14   #17
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym

OJ kusi mnie kusi, wiele rzeczy... Najchetniej wyprobowalabym cos z produktow YonKa, kremow Dr. Murad albo Peggy Sage, a najlepiej, jakbym miala jakis zastrzyk gotowki, to kusi niesamowicie Kenzoki. Czaje sie na:
- peeling z ryzem i bialym mlekiem [1] ( dotykalam mmmm, jak ryz na mleku tylko taki 'jedrny' , a jak paaaachnie..),
- rozswietlajacy krem wylapujacy swiatlo i odbijajacy reflektory Creme qui fait belle [2] ,
- oraz nawilzajacy kaszmir w spray'u z wyciagiem z bambusa (Cachemire pour la peau [3]) ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kenzoki.jpg (2,4 KB, 234 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kenzoki2.jpg (3,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kenzoki3.jpg (2,3 KB, 1 załadowań)
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 11:33   #18
aniahoneybunny1982
Raczkowanie
 
Avatar aniahoneybunny1982
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 471
Dot.: kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez jowisia
OJ kusi mnie kusi, wiele rzeczy... Najchetniej wyprobowalabym cos z produktow YonKa, kremow Dr. Murad albo Peggy Sage, a najlepiej, jakbym miala jakis zastrzyk gotowki, to kusi niesamowicie Kenzoki. Czaje sie na:
- peeling z ryzem i bialym mlekiem [1] ( dotykalam mmmm, jak ryz na mleku tylko taki 'jedrny' , a jak paaaachnie..),
- rozswietlajacy krem wylapujacy swiatlo i odbijajacy reflektory Creme qui fait belle [2] ,
- oraz nawilzajacy kaszmir w spray'u z wyciagiem z bambusa (Cachemire pour la peau [3]) ...
wlsnie ciekawi mnie jak to jest z tymi kosmetykami Dr.Murad.czy moze ktos uzywal? moze cos polecisz Jowisia?
__________________
bcbg
aniahoneybunny1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 11:38   #19
aniahoneybunny1982
Raczkowanie
 
Avatar aniahoneybunny1982
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 471
Dot.: kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez raspberry69
niedosc ze niedzialalo, to wlosy przesuszylo ja kupialm zestaw okolo 2 lata temu wiec moze od tamtego czasu cos sie zmienilo
ja mialam taki sam problem po uzyciu szmponu i odzywki JOHN FRIEDA SERIA DO WLOSOW Z PASEMKAMI.KOMPLETNIE NIE MOGLAM ROZCZESAC WLOSOW,BYLY TAKIE SUCHE I W OGOLE.OD TAMTEJ PORY NIE KUPUJE ZADNYCH WYNALAZKOW DO WLOSOW
__________________
bcbg
aniahoneybunny1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-23, 13:42   #20
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym

UWAGA DZIEWCZYNY! musze sie bezzwlocznie podzielic z Wami moim najnowszym HITEM!
nowy Turnaround Concentrate! te wszystkie wczesniejsze wersje lacznie z total turnaround na czele to w porownaniu z tym badziewia! Powiem tylko tyle: po ok.10 dniach buzka wyraznie wygladzona,przebarwienia jakby sukcesywnie znikaly, zaskorniki jakby same sie czyscily...jestem w duzym szoku i pod wielkim wrazeniem. Moze to zasluga tego, ze wczesniej uzylam 30ml "starego" totala i odrazu przeszlam na concentrat co spotegowalo efekt? nie mam pojecia w kazdym badz razie - REWELACJA. cenka 35funtow.
Drugie moje odkrycie to serum do wlosow Umberto Giannini- sleek and chic straightening gloss serum. Swietnie prostuje ( ja klade je na wlosy przed uzyciem prostownicy), sprawia, ze wloski sa lsniace i zdrowe cena ok 5 funtow
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 14:06   #21
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym

Equita!!! cos Ty narobila??? 15min temu narobilas mi ochoty na te cienie i postanowilam wybrac sie na spacerek do Boot"sa. Dodatkowo przemawial za tym fakt, ze super sloneczko i chyba z 15 stopni ciepla. Wylaczylam komputer, ubralam sie, zadzwonilam do meza i okazalo sie, ze on ma wszystkie klucze od domu! Tak wiec wrocilam z podkulonym ogonem i zale sie tutaj ponownie Ale nie ma tego zlego.....moze wypatrze cos jeszcze i jutro zrobie zakupy hurtem hihihihihi
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 15:26   #22
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez aniahoneybunny1982
wlsnie ciekawi mnie jak to jest z tymi kosmetykami Dr.Murad.czy moze ktos uzywal? moze cos polecisz Jowisia?
*
Och, ten murad jest cholernie drogi...!! I sama nie wiem, czy warto sie skusic.. Na polce stoi tuz obok StriVectin-rozczarowania stulecia. O ile KENZOKI wiem, ze nie znajde podobnych produktow, wiec moze warto oproznic portfel - o tyle murad....... -ja bylam zainteresowana kremem z wit. C polecanym szczegolnie palaczom, nawilzajacy, przeciwzmarszczkowy, filtry... zachwalany i ze swietny, natomiast ja tak sobie mysle: dobra, a nasz Iwonicz Zdroj? Przeciez Z Iwostinu tez jest krem wlasnie z wit. C i E i z filtrami i swietny jest... to dlaczego mam przeplacac 15(!) razy tyle za praktycznie to samo...?
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 16:50   #23
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez jowisia
*
Przeciez Z Iwostinu tez jest krem wlasnie z wit. C i E i z filtrami i swietny jest... to dlaczego mam przeplacac 15(!) razy tyle za praktycznie to samo...?

jowisiu nie wiem jak u Ciebie z ochrona sloneczna,ale ostrzegam ze filtry czy to w Iwostinie czy w Murad nie sa stabilne,wiec nie sugeruj sie ze na pudelku jest napisane spf 25 czy iles tam.....lepiej kupic Avene czy LRP,wtedy bedziesz miala pewnosc ze zmarchy Cie nie zaatakuja
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 17:02   #24
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez aniahoneybunny1982
wlsnie ciekawi mnie jak to jest z tymi kosmetykami Dr.Murad.czy moze ktos uzywal? moze cos polecisz Jowisia?


fantastyczne sa.TYLKO,ze niestety nie pamietam co dokladnie mialam,bo wybralam sie z kumpela (fanka Murad) do Sephora jakies 2 lata temu i ona zapakowala mi koszyk a ja tylko placilam Wtedy za bardzo nie przykladalam uwagi do nazw,ale stosowalam wszystko co mi ktos polecil zeby tylko pozbyc sie tradziku.I rzeczywiscie kosmetyki te wyleczyly mi syfki pieknie.Kumpela z kolei bardzo chwalila krem na cienie pod oczami,miala okropne i ten krem ponoc bardzo pomagal.Ja niestety popelnilam blad bo tylko jakies 2 tygodnie stosowalam wszystko regularnie,a potem to z przerwami wiec nie osiagnelam efektow takich jakie powinny byc,ale i tak bylam zadowolona.Pozniej ja zawiozlam inna kumpele do Sephory i poprosilysmy babke o pomoc i ta obladowala ja probkami,nie takimi gotowymi tylko w pojemniczkach,chyba z 8 produktow dostala .No wlasnie a jak ostatnio bylam w Bostonie w Sephora to nie widzialam tych sloiczkow na probki,czyzby przestali je robic czy to zalezy od sklepu???W Miami przy kazdej polce byl szklany sloj wypelniony pojemnoczkami probkowymi i babki dawaly doslownie WSZYSTKO o co sie poprosilo
Ania mozesz tez wejsc na strone Murad i zamowic sobie probki odpowiednie do Twojego rodzaju cery
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 17:13   #25
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez sunapee
fantastyczne sa.TYLKO,ze niestety nie pamietam co dokladnie mialam,bo wybralam sie z kumpela (fanka Murad) do Sephora jakies 2 lata temu i ona zapakowala mi koszyk a ja tylko placilam Wtedy za bardzo nie przykladalam uwagi do nazw,ale stosowalam wszystko co mi ktos polecil zeby tylko pozbyc sie tradziku.I rzeczywiscie kosmetyki te wyleczyly mi syfki pieknie.Kumpela z kolei bardzo chwalila krem na cienie pod oczami,miala okropne i ten krem ponoc bardzo pomagal.
Oj kusisz kusisz... ale te CENY... Tradziku nie mam, na oczy narazie trzy zapasy w szafie do przetestowania, co jeszcze bys polecala..?

Cytat:
Napisane przez sunapee
Ania mozesz tez wejsc na strone Murad i zamowic sobie probki odpowiednie do Twojego rodzaju cery
Jak to?! GDZIE??

Cytat:
Napisane przez sunapee
jowisiu nie wiem jak u Ciebie z ochrona sloneczna,ale ostrzegam ze filtry czy to w Iwostinie czy w Murad nie sa stabilne,wiec nie sugeruj sie ze na pudelku jest napisane spf 25 czy iles tam.....lepiej kupic Avene czy LRP,wtedy bedziesz miala pewnosc ze zmarchy Cie nie zaatakuja
Dzieki, juz mnie ostatnio L_V zachecala do kilkustronicowej lektury watku o filtromaniaczkach, ale jeszcze przez niego nie przebrnelam
No tak, ale pomijajac juz filtry, jezeli chodzi o sam kremik tylko, witaminka C i E, to czy naprawde rozni sie ten na ktorego sie czaje Murada od naszego Iwostinu..? Czy chodzi tylko o marke, bo takie mam wrazenie...?
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 17:29   #26
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez jowisia
Jak to?! GDZIE??

www.murad.com ale musisz poczytac czy wysylaja do Francji albo moze maja Francuska strone??? Z kosmetykow nic wiecej Ci Jowisiu nie polece bo ja je stosowalam glownie na tradzik i tylko a takimi mam doswiadczenia.Wogole to wejdz na ich strone,wszystko jest poukladane kategoriami.Fakt,ze ceny niektorych produktow sa zabujcze,dlatego najlepiej najpierw probki prztestowac,albo przynajmniej przeprowadzic wywiad czy to wogole dziala.
Oj Jowisia widac braki w czytaniu wizazu Z witamina C podobnie jak z filtrami.Nie kazdy produkt,ktory ja zawiera ma jej w odpowiedniej ilosci i opakowaniu.Witamina C bardzo szybko sie utlenia w kontakcie z powietrzem a tym samym robi sie bezuzyteczna.Zerknelam na Murad i oni chyba nawet nie podaja jaki % witaminy C jest w tym kremie.Ja bym chyba na Twoim miejscu sobie darowala.Lepiej chyba zainwestowac w produkty sprawdzone jak Activ C LRP i serum flavo-C,to z tych co dziewczyny podaja,a ja jak pisalam wyzej ostrze lapy na Cellex-C,to serum ma az 17% witaminy C,albo moze sie zmusze i sama sobie ukrece serum
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 20:49   #27
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym

Mnie na razie nic nie kusi-przechodze na minimalizm.
Szukam tylko teraz jakiegos kremu z vit C i nie moge sie zdecydowac- LRP mnie niestety uczula.
Sunapee-az 17% w tym Cellex C wow-ide szukac recenzjii Tylko ten krem jak znam zycie pewnie kosztuje ze $100.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 21:04   #28
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Sunapee-az 17% w tym Cellex C wow-ide szukac recenzjii Tylko ten krem jak znam zycie pewnie kosztuje ze $100.

troszke wiecej niz &100 kosztuje,ale mysle ze warto,bo raz ze ma bardzo duzo witaminy,a dwa jest w ciemnym szklanym sloiczku,czyli widac ze firma sie zna na tym co robi Na ebayu troche taniej mozna upolowac,widzialam za jakies 70 dolcow TO na razie tylko jeden krem jaki znalazlam z duza zawartoscia wit.C.Elfie jak znajdziesz cos wiecej to koniecznie daj znac,bo ja bym chciala cos mocniejszego nic Active C
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 21:06   #29
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym

Czytalam opinie na MUA odnosnie tego serum cellex c-ma tylko 40 % glosow-wiekszosc twierdzi ze strata pieniedzy-szybko sie podobno ulatnia i uczula niektorych.

Ja sie waham pomiedzy tymi dwoma:Zia- ultimate C serum-$39- dobre opinie ale nie podaja ile tam tej vit c jest i strasznie mala pojemnosc.

Dr Varon's vitamin c concentrated serum- dostepne na www.drugstore.com

kosztuje niecale $20 i ma 10 % vit C-kilka opini ale ogolnie ma 4 gwaiazdki.Sunapee-tez jest w ciemnym sloiczku

Sama juz niewiem ale Cellex juz napewno nie kupie kosztuje $115 i pewnie by mnie podraznil.Wole sie podraznic za nizsza cene
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 21:24   #30
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: kusi mnie - nowosci w swiecie kosmetycznym

Nastepny-10% vit C-$16-4 gwiazdki-drugstore.com
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.