Przeszłość o sobie przypomina...:( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-06, 18:03   #31
jaszczurka_2007
Zadomowienie
 
Avatar jaszczurka_2007
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 544
GG do jaszczurka_2007
Dot.: Przeszłość o sobie przypomina...:(

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Jaszczurka, nie pisz że byłaś głupia, to była Twoja lekcja na tamten czas pewnie dawałaś z siebie co wydawało Ci sie najlepsze. Z tego co piszesz to jesteś bardzo wrażliwą i mądrą osóbką. Skoro uważasz że kontakt z nimi nie ma sensu, to nie wchodź w to. Myśle tylko że takie sytuacje wymagają od nas nieco innej, szerszej perspektywy ale eśli uważasz że cokolwiek ci grozi z jego strony, to pewnie masz rację że chcesz uniknąc spotkania.
Byłam zakochana i jak każda kobieta w takim stanie chciałam jak najlepiej dla niego,dla nas..on to zdeptał..zdeptał to wszystko co nas łączyło i to w najbardziej chamski sposób jaki mógł..
jaszczurka_2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 18:03   #32
Efulinka
Raczkowanie
 
Avatar Efulinka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 32
Dot.: Przeszłość o sobie przypomina...:(

ehhh jak widać świetnie się dobrał z tą swoją żonką
najlepiej uciekaj od tych ludzi jak najdalej!!! niby teraz napisał tylko list a już namącił w Twoim życiu,po co on Ci w ogóle głowę zawraca....nie daj się mu podejść,tacy ludzie się nie zmieniają!

z tego co piszesz widać,że jeszcze jakiś tam mały sentyment do niego masz, nadal jesteś trochę podatna na jego gierki....dobrze to znam sama byłam w takim związku i dobrze Ci radze kochana nie wchodź z nim w żadne rozmowy...bo właśnie o to mu chodzi

ciesz się tym ze masz obecnie kochającego Tżta a o tamtym zapomnij ,tak będzie najlepiej

trzymaj się i bądź silna ,nie daj sobą manipulować
Efulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 18:04   #33
kasiunia920
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 55
Dot.: Przeszłość o sobie przypomina...:(

nie odpisuj nie jest tego wart )
kasiunia920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 18:06   #34
jaszczurka_2007
Zadomowienie
 
Avatar jaszczurka_2007
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 544
GG do jaszczurka_2007
Dot.: Przeszłość o sobie przypomina...:(

Cytat:
Napisane przez Efulinka Pokaż wiadomość
ehhh jak widać świetnie się dobrał z tą swoją żonką
najlepiej uciekaj od tych ludzi jak najdalej!!! niby teraz napisał tylko list a już namącił w Twoim życiu,po co on Ci w ogóle głowę zawraca....nie daj się mu podejść,tacy ludzie się nie zmieniają!

z tego co piszesz widać,że jeszcze jakiś tam mały sentyment do niego masz, nadal jesteś trochę podatna na jego gierki....dobrze to znam sama byłam w takim związku i dobrze Ci radze kochana nie wchodź z nim w żadne rozmowy...bo właśnie o to mu chodzi

ciesz się tym ze masz obecnie kochającego Tżta a o tamtym zapomnij ,tak będzie najlepiej

trzymaj się i bądź silna ,nie daj sobą manipulować
dziękuję za mądre słowa dziękuję wszystkim dziewczynom za to,że mogę liczyć na Wasze mądre słowa
jaszczurka_2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 19:03   #35
jagodowy smak
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 534
Dot.: Przeszłość o sobie przypomina...:(

A może on ma faktyczne wyrzuty sumienia,żałuje tego co zrobił jak się wobec ciebie zachował może mu to ciąży nie pozwala spokojnie spać
chce zacząć nowy etap i może uzyskać wybaczenie ale to już od ciebie zależy czy masz ochotę z nim rozmawiać
jagodowy smak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 19:10   #36
ropuszyca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: bajorko...
Wiadomości: 179
Dot.: Przeszłość o sobie przypomina...:(

Ja bym odpisała coś w stylu że nie chcę go widzieć i nie życzę sobie żeby do mnie pisał. Bo jezeli nie odpiszesz to on może mieć nadzieję że np list nie doszedł ale chcesz się z nim spotkać więc spróbuje jeszcze raz napisać albo odwiedzi Cię w domu / w pracy... Lepiej żeby wiedział jakie jest Twoje stanowisko.
ropuszyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 19:38   #37
Aiiiiiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 352
Dot.: Przeszłość o sobie przypomina...:(

Cytat:
Napisane przez jagodowy smak Pokaż wiadomość
A może on ma faktyczne wyrzuty sumienia,żałuje tego co zrobił jak się wobec ciebie zachował może mu to ciąży nie pozwala spokojnie spać
chce zacząć nowy etap i może uzyskać wybaczenie ale to już od ciebie zależy czy masz ochotę z nim rozmawiać
Wydaje mi sie ze gdyby naprawde zdal sobie sprawe z tego jakim toksycznym byl czlowiekiem, dalby jej spokuj. Nawet kosztem wlasnego.
Aiiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 19:54   #38
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Przeszłość o sobie przypomina...:(

Cytat:
Napisane przez jaszczurka_2007 Pokaż wiadomość
dostałam od niego kartkę w zeszłym roku na święta,grzecznie odpisałam,że również życzę mu udanych świąt,w końcu to nie czas żeby komuś źle życzyć..jakiś czas po tym napisała do mnie jego żona,że w jakiś sposób dostała tą kartkę i sobie nie życzy żebym do niego pisała, a jak nie posłucham to zobaczę i że ona nie będzie sobie mną rąk brudzić..więc kontakt z tymi ludźmi naprawdę nie ma sensu..
Po tym co napisałaś nawet nie zastanawiałabym sie nad odpisaniem jednego malutkiego słowa.

Już nie mówiąc o spotkaniu.

Chyba, że zdjęcie mu/jej/im potrzebne, bo chcą dać jakiemuś zbirowi Twoją podobiznę, żeby wiedział kogo ma obić...

Teraz to się zaczęłam dziwić Twoim rozważaniom nad ewentualnym postępowaniem tu nie ma czego rozważać, tu trzeba spierdzielać...
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 22:04   #39
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Przeszłość o sobie przypomina...:(

Cytat:
Napisane przez jaszczurka_2007 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Ja go widzę teraz w położeniu że chciałby przez moje wybaczenie oczyścić swoja osobę. Nie ponieść konsekwencje tego co zrobił ale łatwo się wybielić i tyle. Chociaż napiszę szczerze że ten jego list,te słowa są chyba najbardziej "człowiecze"jakie od niego usłyszałam,w końcu nazwał coś uczuciami..ale znając go to pewnie jakaś gra..
O jakie to wzruszajace....
A co Cie obchodzą jego uczucia? Co Cie obchodza jego przeprosiny? Nie mów, ze biorą Cie takie głodne kawałki?
Masz teraz innego faceta? Masz. Skup się na nim i na tym co on czuje, a nie jakiś pokręcony kryminalista, który zdradzał Cie przez rok, a potem wziął ślub z inna.

Cytat:
Napisane przez jaszczurka_2007 Pokaż wiadomość
Już nie wiem jak jest...napisał że chce się ze mną spotkać nawet w jej obecności,ale na razie mam zachować dyskrecję na ten temat ( stwierdził że ona też jest z tym jakby powiązana) więc raczej nie chodzi o powrót...
Cytat:
Napisane przez jaszczurka_2007 Pokaż wiadomość
Nawet ciężko mówić o jakimkolwiek ułożeniu się jak ona jest na wolności a on w więzieniu,ślub też wzięli za kratkami.
Nie wcinaj się w to. On ma swoje życie, Ty teraz masz swoje. Przestań w końcu tak sie nim zajmowac i zajmij soba. Przestan dawac mu nadzieje. Zerwij z nim calkowicie kontakt i nie pozwol, na to zeby chocby zblizyl sie do Ywojego otoczenia.

Bo chyba szkoda by Ci bylo, gdyby przez Twoj sentyment do dawnego kochanka stala sie krzywda Twoim rodzicom albo Twojemu TZ?
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 22:18   #40
lalalola
Raczkowanie
 
Avatar lalalola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 174
Dot.: Przeszłość o sobie przypomina...:(

Cytat:
Napisane przez fondue Pokaż wiadomość
mówi się...
"nie wchodź dwa razy do tej samej rzeki" - więc jeśli zakończyłaś ten etap życia i rozpoczęłaś nowy, to nie powracaj do bolesnej przeszłości po raz drugi...
"dasz palec - zechce całą rękę" - a co jeśli nie chodzi mu o jedno spotkanie? A może chce się spotkać, by Cię znów upokorzyć, albo co gorsza zrobić coś strasznego? Kryminał niekoniecznie zmienia człowieka na lepsze..

moim osobistym zdaniem - ja bym się bała... z nim spotkać

jeśli zechcesz mu odmówić, tak jak radzę... to zrób to w sposób delikatny, wytłumacz w liście na spokojnie, że to bolesna dla Ciebie przeszłość.. broń Boże nie wspominaj Mu o obecnym TŻ.. to może rozwścieczyć (pomimo tego, że jest mężem już innej kobiety), wytłumacz to kilkoma prostymi słowami, ale tak, by nie biła od nich oDraza, czy oBraza....

no i trzymaj się dzielnie
wszystko co najważniejsze zostało tu ujęte
lalalola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 22:30   #41
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Przeszłość o sobie przypomina...:(

Cytat:
Napisane przez jaszczurka_2007 Pokaż wiadomość
Hmm nawet nie wiem od czego zacząć...3 lata temu rozstałam się z osobą którą bardzo kochałam..byliśmy razem 2 lata,mieszkaliśmy ze sobą,prowadziliśmy wspólne życie..dowiedziałam się o jego zdradach,kłamstwach,spadł y mi klapki z oczu..jego stosunek do mnie,wyzwiska i rzeczy o których nawet nie chce pisać..to był bardzo toksyczny związek i ogromnie ciężko było mi się z niego pozbierać..ten chłopak miał kryminalną przeszłość i tak się stało że tuż po naszym rozstaniu znowu trafił do więzienia. Jest tam już 2 lata (w tym czasie ożenił się z dziewczyną z którą nota bene mnie zdradzał). Dzisiaj dostałam od niego list z więzienia..prosi mnie w nim o spotkanie po wyjściu,że chciałby oczyścić swój wizerunek przede mną..później chciałby się spotkać z moimi rodzicami i bratem żeby im również wszystko wytłumaczyć..(rozstaliśmy się w wielkiej złości, głównym powodem była jego roczna zdrada i traktowanie mnie prawie jak śmiecia)..byłam po prostu głupia że dałam się tak traktować!!Prosi mnie w liście również o nasze wspólne zdjęcia jak je jeszcze zachowałam..dziewczyny ja już mam kogoś,cudownego chłopaka który sprawia że zapominam o tym wszystkim co mnie spotkało..ale ten dzisiejszy list sprawił że bolesna przeszłość po trochu wróciła..on mnie prosi o odpowiedź,o spotkanie..moi rodzice nawet nie chcą go widzieć,ja chyba też..co byście zrobiły na moim miejscu..ja nawet nie chcę odpisywać na ten list..przecież to nie ma sensu..
szczerze, to nie decyduj sie na spotkanie, skad mozesz wiedziec jakie ma zamiary wobec ciebie? nie wierze, ze wiezienie zmieni czlowieka na lepszego, jesli ktos dajmy na to raz ukradl/zabil etc. to zrobi to ponownie.
Jesli chce zdjecia, to mu je wyslij z adnotacja albo i bez, zeby sie juz wiecej do ciebie nie odzywal i dal ci spokoj. Czasem tak po prostu jest, ze nie mozna wracac do tego co juz kiedys bylo. Trzeba sie odciac chociazby niewiadomo jak ciezko bylo.

Cytat:
Napisane przez fondue Pokaż wiadomość
mówi się...
"nie wchodź dwa razy do tej samej rzeki" - więc jeśli zakończyłaś ten etap życia i rozpoczęłaś nowy, to nie powracaj do bolesnej przeszłości po raz drugi...
"dasz palec - zechce całą rękę" - a co jeśli nie chodzi mu o jedno spotkanie? A może chce się spotkać, by Cię znów upokorzyć, albo co gorsza zrobić coś strasznego? Kryminał niekoniecznie zmienia człowieka na lepsze..

moim osobistym zdaniem - ja bym się bała... z nim spotkać

jeśli zechcesz mu odmówić, tak jak radzę... to zrób to w sposób delikatny, wytłumacz w liście na spokojnie, że to bolesna dla Ciebie przeszłość.. broń Boże nie wspominaj Mu o obecnym TŻ.. to może rozwścieczyć (pomimo tego, że jest mężem już innej kobiety), wytłumacz to kilkoma prostymi słowami, ale tak, by nie biła od nich oDraza, czy oBraza....

no i trzymaj się dzielnie
moim zdaniem na 100 osob, tylko dwie beda zmienione na lepsze, o ile w ogole.
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 23:01   #42
sungold
Rozeznanie
 
Avatar sungold
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 833
Dot.: Przeszłość o sobie przypomina...:(

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
O jakie to wzruszajace....
A co Cie obchodzą jego uczucia? Co Cie obchodza jego przeprosiny? Nie mów, ze biorą Cie takie głodne kawałki?
Masz teraz innego faceta? Masz. Skup się na nim i na tym co on czuje, a nie jakiś pokręcony kryminalista, który zdradzał Cie przez rok, a potem wziął ślub z inna.

Nie wcinaj się w to. On ma swoje życie, Ty teraz masz swoje. Przestań w końcu tak sie nim zajmowac i zajmij soba. Przestan dawac mu nadzieje. Zerwij z nim calkowicie kontakt i nie pozwol, na to zeby chocby zblizyl sie do Ywojego otoczenia.

Bo chyba szkoda by Ci bylo, gdyby przez Twoj sentyment do dawnego kochanka stala sie krzywda Twoim rodzicom albo Twojemu TZ?
zgadzam się całkowicie.
nie widzę nawet jednego powodu dla ktorego mialabys się z nim spotkac, choc wnioskuję z samego załozenia wątku i postów ze ciągle to rozwazasz.
po co mu wasze zdjęcia? i dlaczego raptem tak mu zalezy na tych przeprosinach?
cała sprawa jest b. dziwna i ja na pewno nie odpisywalabym ani nie spotykalabym sie z nim, tym bardziej po tych 'grozbach' ze strony jego dziewczyny.
masz juz jakos poukładane, wiec po co chcesz jeszcze namieszac.
naprawdę nie wierzę w jego dobre intencje, ludzie AŻ tak sie nie zmieniają.
sungold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 07:46   #43
Kaliopea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 159
Dot.: Przeszłość o sobie przypomina...:(

1. List wyrzuć.
2. Pogadaj z obecnym chłopakiem o tej całej sytuacji (niech facet wie tak na wszelki wypadek jak by Twojemu byłemu po wyjściu z więzienia nadal usilnie zależało na oczyszczeniu się i spotkaniach).
3. Ciesz się życiem i nie wracaj do przeszłości. Nie jesteś byłemu nic winna. Wszelkie kontakty utrudniają tylko sprawę, a w jego dobre intencje przepraszam, ale nie wierzę. Jak by szczerze żałował to by Ci święty spokój dał, bo po tym wszystkim nie miał by sumienia do Ciebie pisać i przypominać tych wszystkich traumatycznych przeżyć z przeszłości.
__________________
...the piano keys are black and white, but they sound like a million colours in my mind...
Kaliopea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 08:38   #44
wild girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 408
Dot.: Przeszłość o sobie przypomina...:(

nie kontaktowala bym sie z nim na Twoim miejscu,z tego co napisalas to on nie zasluguje na nic od Ciebie...
__________________
Wystepek jest malowniczy, cnota - jakze bezbarwna...
wild girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 10:04   #45
jaszczurka_2007
Zadomowienie
 
Avatar jaszczurka_2007
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 544
GG do jaszczurka_2007
Dot.: Przeszłość o sobie przypomina...:(

List wyrzucony a mój obecny chłopak już o wszystkim wie. Postanowiłam że nie będę ryzykowała straty swojego świętego spokoju kosztem jego świętego spokoju. W tej sprawie nie ma już co wyjaśniać,jest to jasne dla mnie i mam gdzieś czy jest jasne dla niego. Dziękuję jeszcze raz dziewczyny za rady
jaszczurka_2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 13:36   #46
Aiiiiiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 352
Dot.: Przeszłość o sobie przypomina...:(

Powodzenia
Aiiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 14:34   #47
Efulinka
Raczkowanie
 
Avatar Efulinka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 32
Dot.: Przeszłość o sobie przypomina...:(

Cytat:
Napisane przez jaszczurka_2007 Pokaż wiadomość
List wyrzucony a mój obecny chłopak już o wszystkim wie. Postanowiłam że nie będę ryzykowała straty swojego świętego spokoju kosztem jego świętego spokoju. W tej sprawie nie ma już co wyjaśniać,jest to jasne dla mnie i mam gdzieś czy jest jasne dla niego. Dziękuję jeszcze raz dziewczyny za rady
bardzo mądrze zrobiłaś
mam nadzieję,że wszystko Ci się dobrze ułoży
Efulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 08:45   #48
mona2007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodnipomorskie
Wiadomości: 2 523
Dot.: Przeszłość o sobie przypomina...:(

to jest zakończony etap w twoim życiu , ja bym nie odpisywała, kompletnie to zlekceważyła, żyj swoim życiem, i bądź szczęśliwa.
__________________

CHCE CZUĆ SIĘ DOBRZE PATRZĄC NA SIEBIE, I CHCE ABY PATRZONO NA MNIE I WIDZIANO ATRAKCYJNĄ KOBIETE



a ja czekam, i czekam na niego





mona2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:28.