Mamusie marcowo-kwietniowe 2010 - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-09, 11:18   #3421
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

a co myslicie o butelkach NUK albo MAM ??
mambaby.pl
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 11:22   #3422
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Izumi, brzunio zgrabniusi bardzo. Mój to już taki bebzonio się zrobił. A z ciuszków najbardziej mi przypadł do "oka" ten sweterek rozpinany z kołnierzykiem z ostatniego zdjęcia. (ala sztruks?)

A męskie bokserki... a myślisz, że ja to w czym śpię?
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 11:25   #3423
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
Nom, z tym BPA to po prostu trzeba sprawdzić na opakowaniu (opisie aukcji ), bo za równo starsze "modele" butelek TT jak i AVENT posiadają. Niektóre nowe już nie. I Avent i TT są podobno antykolkowe.... tak więc... decyzja jest tylko Twoja kochana


A ja załączam trochę zdjęć ;D
Ciuszki z lumpka - rozmiary od 56 do 80 - 80 to min. to świąteczne cuś. Mama to kupiła, bo miało klapkę na dupsku tak jak bobasy z moich rysunków, a na metce pisało 6-9mies, więc tym bardziej wzieła, bo sobie przeliczyła, że tyle bobo wtedy będzie mieć
I zdjęcie mojego MEGA wielkiego 17 tygodniowego Brzucha Ciążowego .... tia.... emmm... bokserki męża

i tys smiala marudzic ze masz za duzo tu i tam.....osz ty nieladnie..swietna figura!!!

ja sie wlasnie rozczulalam nad ciuszkami, ktore mi przed chwila z allegro przyszly...ahhh....heh juz jedna szufllade calkowicie zapchalam...
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 11:29   #3424
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
Izumi, brzunio zgrabniusi bardzo. Mój to już taki bebzonio się zrobił. A z ciuszków najbardziej mi przypadł do "oka" ten sweterek rozpinany z kołnierzykiem z ostatniego zdjęcia. (ala sztruks?)

A męskie bokserki... a myślisz, że ja to w czym śpię?
Tak sztruksik, ale taki bardzo delikatny
Czuje się pocieszona z tymi bokserkami Bałam się, że to jakieś zboczenie hehe
No a co do brzucha.. to on w zasadzie zwykle wygląda dośc podobnie no i jakby co to ludzie mówią że nie widać żem w ciąży i się flustruje XD A TU JUŻ PRAWIE POŁOWA! Ehhh


drcron .... nie znam się za bardzo, ale jednak wolę wybrać TT lub Avent (póki co avent wygrywa)

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez mloda1989 Pokaż wiadomość
i tys smiala marudzic ze masz za duzo tu i tam.....osz ty nieladnie..swietna figura!!!

ja sie wlasnie rozczulalam nad ciuszkami, ktore mi przed chwila z allegro przyszly...ahhh....heh juz jedna szufllade calkowicie zapchalam...
Hehehhehe... ano bo mam, ino wiem jak się do zdjęć ustawiać, lata praktyki Hihihi
Gratuluję pełnej szuflady Ja na razie wsio w workach, bo nie mam gdzie tego trzymać. Policzyłam, że mam w sumie ok.35 ubranek już
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 11:36   #3425
catro
Rozeznanie
 
Avatar catro
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 796
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Ze mnie już taka nieufna Kasia, ale tym opisom aukcji nie bardzo ufam - sprzedawcy piszą, że nie ma BPA, a nigdzie indziej takiej informacji znaleźć nie można (właśnie na przykładzie aukcji TT to piszę). Tak więc jeśli na opakowaniu nie zobaczę znaczka, albo na stronie producenta, to niech sprzedawca pisze sobie co chcę, ale ja tego nie kupię

drcron, te MAM wyglądają całkiem ciekawie, trzeba poczytać

Edit: hihi obejrzałam ciuszki Izumi - słitaśne

Edytowane przez catro
Czas edycji: 2009-11-09 o 11:38
catro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 11:44   #3426
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

no dobra to na zdjeciu moj malusi 19 tygodniowy glodny brzusio razem z pasem - zdjecie w wersji domowej jeszcze przed porannym < bardziej popoludniowym prysznicem > bo dzisiaj leniwa jestem

Izumi - swietne ciuszki najbardziej podoba mi sie pasiasta bluza z kapturkiem ale ja uwielbam wszystko co ma kapturek i skarpetusie przeslodkie

lo boziu ale my mamy brudne lustro az wstyd a dopiero co w sobote je czyscilam
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 11:47   #3427
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

aneczkkaa, Baobabek ,catro, madziwnia, fasolka73, tylkooliwka, izumi, ania
dziękuję za miłe słowa ( i jak kogoś pominęłam to wam też)
Cytat:
Napisane przez izaizula Pokaż wiadomość
Wiesz co ja birę teraz na zapalenie oskrzeli Rovamecyne nie wiem czy to jest to co tym masz. w każdym razie nic innego nie łykałam i mi od razu pomogło. A wiem ze ten antybiotyk daję sie też jak kobieta w ciaży ma toksoplazmozę wiec jest zupełnie bezpieczny dla dzidzi.
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia

czuję się dziś kapkę lepiej, to wpadłam do was.

zapytam lekarza o tą rovamycinę
domowe sposoby to cały czas stosuję, ale boję się że bakteryjnego zapalenia się tak latwo nie wyleczy....

madzia, dostałam właśnie duomox, czyli amoxyciklinę, pochodną penicyliny na którą jestem uczulona (tak piszą w ulotce).
Zadzwoniła dziś do gina, powiedziałam mu w czym rzecz, i zalecił jednak spróbować ten duomox, że jak to pochodna to powinno być ok, żeby zacząć od pół tabletki i zobaczyć reakcję.

Pytałam go o zagrożenie dla dziecka, mówił że niewielkie, że może się np. zdarzyć tak że po urodzeniu będzie miało zapalenie uszka czy coś.

Jak mi spadł kamień z serca!!!! jak się tak strasznie bałam jaki ta choroba będzie mieć wpływa na malutką.....

Mój mąż zaczął mieć podobne objawy i zaczął ten mój antybioty brać, więc dla mnie i tak nie starczy....

Teraz moja chora mama czeka na wizyte domową ze swojej przychodni i może uda mi się babkę zbajerować żeby mi przepisała ten antybiotyk, bo inaczej zaś będzie musiał mój mąż do przychodni lecieć i stać kupę czasu w kolejce po tą receptę nową....

Mam nadzieję że się uda


A i dzwonił do mnie dyrektor i delikatnie namawiał mnie żebym poszła na L4 juz do końca, na co przytaknęlam, bo i tak juz zamierzałam lekarza o takie porposić.
Generalnie chciałam pracować do końca roku, jednak wziąwszy pod uwagę częśttliwość moich chorób, to nie ma sensu ani dla moich uczniów, ani dla mnie.
Za tydz. w poniedz. mam wizytę i poproszę już o L4 ciągłe.

ja razem z laktorem TT będę miała od razu butelkę tą właśniecyca imitującą.
Moja koleżanka ma i jej dziecię przyjmuję ją bez marudzenia (jest na cycu, ale czasem odciąga pokarm i mąż podaje). Ponoć są anatomiczne i dziecku jest wygodnie z nich pić.
I nie ma BPA.
Zresztą m.in. dla tego też chciałam ten laktator
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 11:53   #3428
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Panie specjalistki od ubiorów dziecięcych - mam pytanie, więc wczujcie się

Jest marzec, ni to ciepło, ni zimno. Wychodzicie z maluchem do lekarza - blisko jest, więc wózeczkiem podjeżdżacie i... jak należy małego ubrać? Proszę o konkrety - co na co itd. Tak, tak... ja to mam ten macierzyński instynkt No i czy maluchowi ubiera się w ogóle skarpetki
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 12:15   #3429
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

BOZE odkrylam ze zgubilam ksiazeczke ciazowa ;( ;( ;( ;( i co ja teraz mam zrobic ?? w ksiazeczce mialam wsadzone skierowanie na badania co ja teraz powiem lekarzowi ?? sierota ze mnie przetrzasnelam caly dom i nigdzie jej nie ma
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 12:17   #3430
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

WITAM
ZARAZ WAS BEDE CZYTAC i odpisywac ale najpierw:

wrzuce Wam zdjęcia pierwszych wspólnych zakópów z T. wczoraj.. ja powiedziałam że musze miec ta kurteczkę a on wybrał ten komplecik.. ma chłop gust
dodatkowo byliśmy wczoraj u kuzynki i dostałam 4 mega torby ciuszków bo jej mały sie urodził 62 cm a teraz ma miesiac i juz nosi 68 i wszystko nowe i nie nowe ale w super stanie oddała.
Zdjęcie 3 i 4 to 2 sztuki z ponad 300 jakie dostałam
dostałam nawet taki puder sypki na pępuszek na dzidzi.. ponoc znajomi z wiednia im dali.. jak to sie stosuje.. po p0rzemyciu spirytem czy zamiast spirytu??
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 12:21   #3431
endoderfinki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 68
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

spokojnie, książeczka znajdzie sie z pewnościa
ja bym poszperała w torebkach. ah te różne zakamarki, ciężko w nich coś znaleźć
spokojnie
endoderfinki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 12:25   #3432
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Madziwnia, super te ciuszki- komplecik bomba! A tę czapeczkę to Ci zaraz Izumi wytknie, zobaczysz, bo uszata, a ona ma odchył lekki z tego powodu
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 12:30   #3433
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez endoderfinki Pokaż wiadomość
spokojnie, książeczka znajdzie sie z pewnościa
ja bym poszperała w torebkach. ah te różne zakamarki, ciężko w nich coś znaleźć
spokojnie
obawiam sie ze wypadla mi wczoraj w sklepie mialam ja w tylnej kieszeni spodni a dzisiaj dawalam je do prania ale ksiazeczki juz nie bylo ona taka mala dziwnie byla ze sie tam miescila
a co jesli jej nie znajde?? czy lekarz wystawi mi druga?? skad bedzie wiedzial jakie mialam wyniki jakie cisnienie ile wazylam cholera ja to mam zawsze pod gorke
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 12:41   #3434
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

powinien miec skserowane twoje wyniki wiec bez obaw...na pewno ksiazeczka sie znajdzie albo lekarz druga wystawi ja zaraz moje nowosci wleje
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 12:45   #3435
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Witam was po weekendzie...
Wiec przylacze sie do licytacji 82 kg - Kto da wiecej??hehehe
COs mi sie dzis pisanie w wizazu zacina i nawet wielkosci czcionki nie moge zmienic
Aaaaa z nowosci - po moim narzekaniu na brak zakupow ciuszkowych tz laskawie wzial mnie do sklepu i mam juz pierwsze zakupy zaliczone....
Postaram sie w domku wkelic zdjecia - bo jako czlowiek genialny wlasnie sie zorientowalam ze moja kamerka internetowa tez ma aparat wiec i brzusia wam wkleje i ciuszki

Drcron - nie martw sie ja zgubilam niedawno paszport - tez nie wiem jak ale gdziesik wcielo i musialam nowy wyrabiac bo tu w szpitalu innych dokumentow nie uznaja
__________________
Xawery mały zbój ale mój - 24.03.2010
Leon kochany klusek - 22.08.2013
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 12:45   #3436
mloda1989
Zakorzenienie
 
Avatar mloda1989
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 329
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

uprzedzam domysly...nie wem na 100% ze dziewczynka...ale tak czuje i dlatego takie ciuszki:P
mloda1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 12:48   #3437
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Ja też mam nadzieję, że karta się znajdzie! Poza tym pamiętaj, że jest na niej Twój adres, więc jak ktoś ma trochę oleju w głowie to wpadnie na to, że na pewno jest Ci potrzebna, a sam z niej raczej nie skorzysta!

Ale muszę przyznać, że to Twoje doświadczenie zmusiło mnie w końcu do zrobienia tego, o czym już kiedyś myślałam-podniosłam tyłek i skserowałam całą kartę ciąży wraz z oryginałem badania krwi. Badanie wpięłam do karty, a kopie wsadziłam do szuflady razem ze zdjęciami usg, wynikami toxo itd. Nie chciałabym zgubić karty i zdjęć i wyników krwi...
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 12:56   #3438
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
no a teraz trochę ponarzekam jak jest z tymi ruchami u was???ja jestem w 20 tyg i raz coś czuję, raz mi się wydaje, że czuję, a od 2-3 dni - cisz nic, nawet bulgotnięcia żadnego...i czywiście schizy sę załączają nie wiem czy nie wczesać się dzisiaj gdzieś prywatnie na usg tylko....bo oszaleję, jak jeszcze przez 2 tyg muszę czekać i jak nic nie będę odczuwać...a stetoskopem też nic nie mogę wysłuchać martwię się...
a masz!!!!
Już więcej nic nie pisze bo ci ładnie koleżanka-wizażanka zacytowała kawałek ksiązki
Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki
No to wychodzi na to, że tylko ja tyję w niezłym tempie - już mam na koncie jakieś 7,5 kg. No, ale ... życie - ktoś musi wyrabiać statystyki

Maluch ostro daje o sobie znać - już w nocy budzi mnie, jak sam nie śpi, ma chłopak pałera

Buziaczki na poniedziałek dla Mamuś
Dziekuję za buziaczki
I troche pocieszenia ja juz mam 7 kg na Plucie dzis 20tydz 2 dz. i obecnie 82 kg tylko niestety z wysokiej pki ruszałam.
ale juz wiem że mam silna wole i jak po ostatniej ciązy tak i po tej zrzucę szybko zbęde kg.. oby...
Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość
CZEŚĆ LACHONY BRZUCHATE!


madziwnia, nie chcę zapeszać, ale OBY OBY! Byłoby super jakby wreszcie wam się ułożyło Tylko czy aby ta praca nie jest zbyt męcząca lub coś w tym stylu?
A tych gazików do pempuszka w sumie nie mam w planach zakupowych, bo taniej jednak jest kupić osobno gaziki i alkohol izopropylowy, ale na pewno to spora wygoda. Z tym CC to nie wiem. Ja mam astygmatzm pogłębiający się (na lewe oko widzę tylko plamy kolorów już i -7) i mój gin. nakazał mi przynieść zaświadczenie o okulisty, z którego by wynikało, że nie ma przeciwwskazań to porodu naturalnego. Myślę, że jak powiesz gin. o swoich problemach zdrowotnych to Ci podpowie co dalej. (...) Ekhem... kochana.... na co ci TYYYYLE ciuszków..... podziel się ;D
Kochana jaka praca..... ona bedzie mnie tylko rejstrowała a ja bde w domku siedziała

IZUMI... FAJNY MAM KOMPLECIK Z USZKAMI NIE??!!!
Cytat:
Napisane przez martuko Pokaż wiadomość
dzień dobry

Pokaże Wam zdjęcie mojego brzuszka wczoraj zrobione
No prosze jak sobie juz rosnie ale w porównaniu z moim to masz taki zgrabniutki a mój jakbym nociła gorylatko
Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
ale czy te butelki TT sa bezkolkowe tak samo ?? ...... 4 stowki sie znalazly probowalam sobie przypomniec co one tam robia ale pustka w glowie wiec bedzie na butelki bo ja nadal bezgotowkowa jestem mimo iz 10 sie zbliza to jeszcze zus mi wyplaty na konto nie przelal ciekawe czy moj szefcio wyslal do nich moje zwolnienie?? hmmm to jest ciekawe :/
co do flamastrow to takie zwykle byly kupilam je w Krystku to u nas taki sklep gdzie czesto farby kupowalam bo narazie mam postuche malowania no ale jak dzidzia sie urodzi to sobie odbije maz obiecal zrobic mi pracownie na strychu
Toś ty sama malowała ten napis na koszulce????
Są butelki TT bezkolkowe i jakie wypasione!!!!
A 4 stówek zazdroszvze
]A co do ZUS-u i wypłaty heh to możesz pomarzyc ale wiesz pociesze cię że co kraj to obyczaj nie musi byc tak u ciebie ale u nas to maja 2-3 msc opóźnienia i potem dopiero wyrównują...
Cytat:
Napisane przez Izumi Pokaż wiadomość


A ja załączam trochę zdjęć ;D
Ciuszki z lumpka - rozmiary od 56 do 80 - 80 to min. to świąteczne cuś. Mama to kupiła, bo miało klapkę na dupsku tak jak bobasy z moich rysunków, a na metce pisało 6-9mies, więc tym bardziej wzieła, bo sobie przeliczyła, że tyle bobo wtedy będzie mieć
I zdjęcie mojego MEGA wielkiego 17 tygodniowego Brzucha Ciążowego .... tia.... emmm... bokserki męża
Ja tez mam boskierki ale przestawiłam sie na koszule mam takie super słodkie ładne i mi wygodnie...
Brzuś juz tez sie pmału uwidacznia
IZUMI ALE TY SIĘ SPASŁAŚ!!! jaka ty gruba jestes!!!
A jaka obiektywna wzgledem siebie... i wcoloe nie przesodzosz;p;p

Cytat:
Napisane przez drcron Pokaż wiadomość
BOZE odkrylam ze zgubilam ksiazeczke ciazowa ;( ;( ;( ;( i co ja teraz mam zrobic ?? w ksiazeczce mialam wsadzone skierowanie na badania co ja teraz powiem lekarzowi ?? sierota ze mnie przetrzasnelam caly dom i nigdzie jej nie ma
O jej ale jak ktos znalazł to może odda tylko że tam adresu chyba nie ma...
Cytat:
Napisane przez mrowak Pokaż wiadomość
Madziwnia, super te ciuszki- komplecik bomba! A tę czapeczkę to Ci zaraz Izumi wytknie, zobaczysz, bo uszata, a ona ma odchył lekki z tego powodu
Hihihihihi wiem wiem...

Izumi jak tam... szał pał.. w Tesco sa takie
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 12:59   #3439
endoderfinki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 68
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Mója gin zawsze ma wpięte do kartoteki moje wyniki badań, mysle, że wszyscy tak robią. A jako że siuski kontrolowac muszę często przez problemy z nerkami moja kartoteka wyglada jak hamburger napakowany wszystkim co sie da
więc spokojnie
endoderfinki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 13:05   #3440
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Dziewczyny czy mozna uzywać czy możemy uzywac środków nawilżających itp...

Ps. wygrałam aukcje z laktatorem Avent ISIS with VIA ( philips)
za 70 zł a nowy ok 150.. a babeczka użyła go kilka razy i tylko jeden pojemnik uzywany a sa trzy.
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 13:13   #3441
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Izumi jak tam... szał pał.. w Tesco sa takie
No tak, jak się napalę, polecę wieczorem do tesco (i tak mam taki plan) i u mnie oczywiście NIE BĘDZIE bu
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 13:13   #3442
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

A ktoras wie moze co to SIATKI CENTYLOWE????
__________________
Xawery mały zbój ale mój - 24.03.2010
Leon kochany klusek - 22.08.2013
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 13:38   #3443
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Dziewczyny znalazłam meble!!!!
I wyobraźcie sobie że można zamówic przez internet i np. szafa kosztuje 1150 zł a w salonie u nas chciel 1385 zł jaki narzut maja!!!
I bedziemy zamawiac przez internet i jakis 1000zł zaoszczędzimy:"
http://www.gawin.pl/Meble_sypialniane,o10,of,pl.html
LAGUNA


SIATKI CENTYLOWE
http://www.edziecko.pl/zdrowie_dziec...9,2904785.html
ale wpisz sobie w google mnóstwo tego .. a swoimi słowami cięzko mi opisac ;/
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!

Edytowane przez madziwnia
Czas edycji: 2009-11-09 o 13:42
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 13:51   #3444
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

dziekuje za pocieszenie ale co do wynikow to ja mam wszystko w domku w ksiazce w oczekiwaniu na dziecko wpiete ale tam byly zalecenia lekarza i to co mi robil na wizycie < wymiar dzidzi na poszczegolnych usg i cisnienie waga a teraz nie ma juz tego holercia sierota ze mnie
madziwnia - gratuluje wygranej aukcji

przecudna ta czapunia z uszkami ja tez chce taka idealnie pasowalaby do mojej wlochatej bluzy z uszkami i rajtuzek wlochatych ze stopami misia

jade do Tesco moze bede miala szczescie i sie trafi sie czapunia

z tego wszystkiego zjadlam wszystkie mrozone maliny a mialam zrobic torta jutro dla siostrzenicy na urodziny i teraz bedzie czekooladowy

a wlasnie znacie moze jakis dobry sprawdzony przepis na biszkopt?? bo mnie zawsze takie plackowate wychodza

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

bardzo lubie meble GAWIN mamy naroznik z tej firmy jest rewelacyjny jak sie go rozklada to wyskakuje materac i jest lozko ale teraz bedziemy mieli lozko takie zwykle nie rozkladane
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 13:51   #3445
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Dziewczyny ten komplecik nie był z przeceny ale leżał w takim koszu koło ciuszków.. tam nie były przecenione.. podpowiadam ale byc może wisiały gdzies też...

WIECIE CO CHYBA POCZUŁAM JAK DZIDZIA MI COS WTYKA pod żebra na samym środku tuż pod cyckami 2 takie jakby uderzenia dziwne uczucie ale pierwszy raz....
Bo jeszcze takich wyraźnyxh ruchów nie czułam ale głosno bulgotanie słychac... hihihi..
może zazdrosne że ktos chce kupić taki sam komplecik jak mu rodzice wczoraj fundneli
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 13:53   #3446
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

drcron - Biszkopt, ale mała tortownica: szklanka mąki, szklanka cukru, proszek do pieczenia (ja daję tak na oko - chyba z 2 łyżeczki), 5 jajek.

A więc ucieramy cukier z żółtkami aż będzie niemal biała masa, później ubijamy białka, mieszamy delikatnie i stopniowo mąkę, proszek, ubite na sztywno białko i masę cukrowo-jajeczną i włala Migusiem, puchaty i zawsze wychodzi. Na dużą tortownicę trza wiecej Moja ma z 24 cm - chyba, bom piszę z pracy i zmierzyć nie ma jak.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 14:40   #3447
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

nio, odzyskałam swój aparat, to wstawiam Wam zdjęcia
mrowak, przeczytałam, ale mimo wszystko dalej schizy mam...umówiłam się na usg do specjalisty w tej dziedzinie na czwartek na 10.00 mam nadzieję, że wszystko będzie ok ja poprostu jestem życiowy panikarz...
Evitka, widzę, że będziemy w tej samej sytuacji, ja też planowałam pracować do końca semestru, no ale cóż, bałam się tych wszystkich wirusów i od wtorku jestem na l4 - i nie żałuję na moje miejsce jest już dziewczyna przyjęta, mam nadzieję, że mnie zechcą we wrzesniu
cieszę się, że już lepiej się czujesz
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 14:44   #3448
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

No no Baobabku ciuszki superasne szczególnie mi sie podoba len long z napisem i te 3 szt. bodów tzn kolory lubie brąz
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 14:48   #3449
mrowak
Zakorzenienie
 
Avatar mrowak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 3 256
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Dad+Mum=Me jest THE BEST
mrowak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 14:49   #3450
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2010

Witajcie, tak dużo piszecie że ja naprawdę nie nadążam czytać, a muszę jeszcze sprawdzać wszystkie linki i notować porady. Ale od dzisiaj znowu w pracy więc będę na bieżąco. Tak namawiałyście na te zakupy że także kupiłam w zeszłym tygodniu te bodziaki za 1,99 (4 szt) i dwa kocyki w LIDLU. Dzisiaj może podjadę do Tesko.

Ja także mam już prawie 8 kg na plusie czyli 66 kg (162cm). I niedługo będę przechodziła załamanie nerwowe. Moja waga mnie po prostu przeraża a zostało jeszcze 3,5 miesiąca. To jest horror. Czuję się nabrzmiała i opuchnięta. Ostatnio nawet lekarza poprosiłam aby sprawdził czy to czasem nie opuchlizna. On stwierdził, że niestety ale to tłuszcz. Ważę się codziennie. Pochodziłabym na basen ale przez moją wieczna grzybicę nie mogę. I przytulać (od początku ciąży) też przez grzybicę nie mogę. A przechodzę już 6-tą kurację. I za każdym razem mam inne lekarstwa.

A i jeszcze mi przykro, gdyż zbliża się sezon narciarski a ja w tym roku to najwyżej na ciepłej herbacie pod stokiem mogę posiedzieć.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)


Edytowane przez P0P70
Czas edycji: 2009-11-09 o 14:54
P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.