Wszystko o Avonie - część 8 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-12, 21:40   #781
Demonililith
Raczkowanie
 
Avatar Demonililith
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 83
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
no przecież dla okręgu normalnego katalog 16 dopiero wchodzi od jutra, więc jaka ma być nova Ty ?
A w takim razie przepraszam za sianie wrogiej propagandy
Demonililith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 21:45   #782
Konfietka
Raczkowanie
 
Avatar Konfietka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 42
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
no przecież dla okręgu normalnego katalog 16 dopiero wchodzi od jutra, więc jaka ma być nova Ty ?
Do katalogu 16 jest oferta w Nowej Ty 46 listopad 2009, a na stronie jest już Nowa Ty 47 grudzień 2009.
Konfietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 21:53   #783
aqqA
Rozeznanie
 
Avatar aqqA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 748
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

A wyników krzyżówek ani widu ani słychu..
Kombinują jak mogą żeby koszty obniżyć, ciekawa jestem jak jest w innych krajach.
Dołączam sie do prośby o fotki lub recenzje torebki Heidi.
I jeszcze bym prosiła o zdjęcia zegarka eternal love..
__________________
Cosmetics Freak bloguje

Konsultantka avonu


My

dbam o włosy
8MB i BBL

aqqA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 21:57   #784
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez Demonililith Pokaż wiadomość
A w takim razie przepraszam za sianie wrogiej propagandy
przynajmniej żeśmy sobie pogadały

Cytat:
Napisane przez Konfietka Pokaż wiadomość
Do katalogu 16 jest oferta w Nowej Ty 46 listopad 2009, a na stronie jest już Nowa Ty 47 grudzień 2009.
nie, do katalogu 16 jest Nova Ty numer 47 bo w niej właśnie jest napisane "... i złóż zamówienie w katalogu 16 ....."
coś się chyba wszystkie pogubiłyśmy
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 22:06   #785
mode24
Raczkowanie
 
Avatar mode24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

co do Alcatela pisałam do nich niedawno maila w tej sprawie i odpisali, że nie ma już go w ofercie i firma nie przewiduje w najbliższym czasie wprowadzenia do oferty jakiegokolwiek telefonu.

czyli skończyło sie :/ a miałam ochotę na wejście do myAvon przez te 70 avonków właśnie...

dziś złożyłam zamówienie z kat. 16- zafakturowali mi w końcu zegar za polecenie konsultantki w kat. 13; z braków jedynie konturówka z netto a zamówienie dość spore i wszystko przyszło; prezent za 1000 zł w poprzednim katalogu AROMADISIAC EDT/NIEJ 50ML rzeczywiście za 7,50- ciekawe co bedzie w nastepnym- no i mam dwa kremiki za 1 zł każdy za płatność kartą- wie ktos moze co bedzie w kat. 16?

Edit: już widzę w NovejTy- W Katalogu 17/2009 Iskrzący błyszczyk do ust w prezencie dla
wszystkich, którzy w czasie trwania Katalogu 16 (transakcje w dniach 12.11.2009 – 02.12.2009) dokonają płatności swoją Kartą AVON w Avonie na łączną kwotę min. 250 zł.

Edytowane przez mode24
Czas edycji: 2009-11-12 o 22:11
mode24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 22:10   #786
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez mariolab Pokaż wiadomość
kobitki możecie mi powiedzieć czy w którymś katalogu bedzie można zamówi to etuii na telefon z 15 oferty netto co było po 11,90???????????
kosztowało 12,9zł


Informujemy, że zestaw „Wieczna Młodość” zaprezentowany na stronie 199 w katalogu 16, będzie czasowo sprzedawany bez jednego ze składników - Kuracji Odbudowującej dla włosów matowych i łamliwych.
Kolejna dostawa tego składnika będzie uzupełniona w ciągu dwóch tygodni. Do tego czasu cena zestawu będzie pomniejszona o wartość niedostępnego składnika.
Przepraszamy za niedogodności
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 00:15   #787
Konfietka
Raczkowanie
 
Avatar Konfietka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 42
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
nie, do katalogu 16 jest Nova Ty numer 47 bo w niej właśnie jest napisane "... i złóż zamówienie w katalogu 16 ....."
coś się chyba wszystkie pogubiłyśmy
No nie jestem pewna, w 47 Nowej Ty jest oferta katalogu 17. Chyba że, oba numery Nowej Ty dotyczą katalogu 16.
Co sądzicie, bo ja naprawdę już pogubiłam się.
Konfietka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 01:00   #788
jabuho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: K-n /pomorskie
Wiadomości: 122
GG do jabuho
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez kasia2439 Pokaż wiadomość
Demo ZAWSZE masz w limicie, zawsze tak było. a co do zegarków to pisze na strefie że będą dokłądali je w zamówieniu z katalogu 17
No właśnie, z demo zawsze można było brać po jednej sztuce danego produktu, od jakiegoś czasu chyba tylko pojawiły się tam także kosmetyki tzw. "znane i lubiane", które są z odpowiednią adnotacją "oferta NIE JEST limitowana", ale reszta jak zawsze JEST LIMITOWANA
jabuho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 05:36   #789
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez malvvinaa Pokaż wiadomość
Nie wiem czy kojarzycie (konsultantki od dawna pewnie wiedzą) był kiedyś taki zapach jak PINK SUEDE-damski odpowiednik BLACK SUEDE TOUCH i jego już dawno nie ma w katalogu, a ostatnio pojawił się w katalogu niejaki RARE PEARLS i ogłoszono wielki powrót. Klientki od razu zauważyły, że "stare" perfumy wróciły i zaczęły pytać o PINK... Napisałam im maila a oni mi na to, że produkt nie powróci, mogę jedynie wypatrywać oferty specjalne... Trochę to niesprawiedliwe, bo RARE PEARLS nikt nie jest zainteresowany, poza tym pojawił się tylko raz, a na PINK SUEDE napewno znalazła by się rzesza klientek (chociaż sama nie wiem jak pachną, bo jestem konsultantką niecały rok). Trochę się zbulwersowałam...
Nie martw się, ja i moje klientki także z utęsknieniem czekamy na ten zapach On był śliczny
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 06:09   #790
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez Konfietka Pokaż wiadomość




Dokładnie malka, tego właśnie się obawiam. Przyjdzie - nie przyjdzie. W 15 zamawiałam z oferty internetowej naszyjnik, miał żółta kropkę, ale na podglądzie faktury jest. Wiec co robić, nie brać nic z żółta kropką. Paranoja. Przestaje mi się to wszystko podobać.
Otóż to - loteria, przyślą - nie przyśla. Uważam, że już to żółte światło to kompletna porażka jakiegoś "mega-mózgu" tam na górze. Po co ono w ogóle jest, skoro niczego nie wnosi oprócz nerwów i stresu? Ja przez te kretyńskie światła zupełnie przestałam zamawiać z netto, bo dosc miałam tego czy przyjdzie, czy nie przyjdzie, czy może przyjdzie, czy przyjdzie ale nie na pewno, albo że nie przyjdzie na pewno, a w paczce jednak było. Kiedyś kserowałam ofertę netto i pokazywałam wszystkim i zamówień miałam z niej naprawdę sporo. Teraz ofertę przejrze sama i wyrzucam, pokazuję tylko co którąś tam, ale i tak z niej nie zamawiam. Postanowiłam, że koniec z czyszczeniem magazynów i tyle.

A co do nowego pomysłu ze światłami do katalogu: zastanawiam się czy kolejny "mega-mózg" na górze ma klapki na oczach ??? Wprowadzając każdą zmianę w jakiejkolwiek dziedzinie rozpatruje się wszystkie aspekty jej wprowadzenia, nie tylko jedna (w tym przypadku pozorną) korzyść, ale też i negatywy. Przykładowo podejmując decyzje o ślubie np. nie myśli się tylko o tym że będzie super, bo nie będziemy musieli sie co wieczór rozstawać, ale też o 100 innych plusach i minusach. A w Avonie "mega-mózg" wpadł na pomysł - zwiększymy zyski, KK bedą nam przecież więcej płacić i psrtyk - zmiana z dnia na dzień weszła w życie. Tylko juz nikt nie pomyślał o stratach. KK to nie krótkowzroczne, nie grzeszące inteligencją damulki, tylko wręcz przeciwnie - mądre, radzące sobie w życiu kobiety, które potrafią liczyć i na domiar złego dla "mega-mózgu" są też sprytne. Dotychczas KK podbijając upust brakami płaciła za całość zamówienia np. 25zł mniej. Teraz chcąc zapłacić tyleżsamo mniej, zamówi np. dodatkowo komplet bizuterii za powiedzmy 59,90, ponosi go tydzień, włoży w kopertę bombelkową, odeśle do Garwolina, zwrot zaliczy jej sie do tej samej kampanii, więc na upust w następnej nie będzie miał żadnego wpływu, a zapłaci za to na poczcie ze 4-5zł, powiedzmy że taki koszt noszenia przez tydzień fajnego kompletu biżuterii jest całkiem adekwatny do przyjemności pokazania się w nowych dodatkach
Jaki efekt? Upragniony ZYSK, ...ale dla kogo? Dla Poczty Polskiej Avon wyjdzie na tym jak Zabłocki na mydle, bo nie dość że KK zapłaci za kosmetyki dokładnie tyle ile zapłaciłaby dobijając brakami, to jeszcze dojdzie koszt utylizacji bizuterii wartej po upuście 47,92zł, a więc kwotę niebanalną. BRAWO BRAWO za "kreatywność" "mega-mózgu" !!!!!


Wiecie jak nazwałam sobie ten genialny pomysł? Akcją pt. WIELKIE WYPOŻYCZANIE, bo tak mi się to skojarzyło z wielkim prezentobraniem, które było wcześniej.
Więc ja chętnie z tej opcji wypożyczania biżuterii (zresztą może i zapachów czy innych rzeczy) skorzystam i jestem pewna, że nie ja jedna A "mega-mózgowi" życzę duuużej premii do pensji za taki nowatorski sposób "zwiększania" zysków firmy

Edytowane przez malka
Czas edycji: 2009-11-13 o 06:16
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 06:31   #791
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez malka Pokaż wiadomość
Otóż to - loteria, przyślą - nie przyśla. Uważam, że już to żółte światło to kompletna porażka jakiegoś "mega-mózgu" tam na górze. Po co ono w ogóle jest, skoro niczego nie wnosi oprócz nerwów i stresu? Ja przez te kretyńskie światła zupełnie przestałam zamawiać z netto, bo dosc miałam tego czy przyjdzie, czy nie przyjdzie, czy może przyjdzie, czy przyjdzie ale nie na pewno, albo że nie przyjdzie na pewno, a w paczce jednak było. Kiedyś kserowałam ofertę netto i pokazywałam wszystkim i zamówień miałam z niej naprawdę sporo. Teraz ofertę przejrze sama i wyrzucam, pokazuję tylko co którąś tam, ale i tak z niej nie zamawiam. Postanowiłam, że koniec z czyszczeniem magazynów i tyle.

A co do nowego pomysłu ze światłami do katalogu: zastanawiam się czy kolejny "mega-mózg" na górze ma klapki na oczach ??? Wprowadzając każdą zmianę w jakiejkolwiek dziedzinie rozpatruje się wszystkie aspekty jej wprowadzenia, nie tylko jedna (w tym przypadku pozorną) korzyść, ale też i negatywy. Przykładowo podejmując decyzje o ślubie np. nie myśli się tylko o tym że będzie super, bo nie będziemy musieli sie co wieczór rozstawać, ale też o 100 innych plusach i minusach. A w Avonie "mega-mózg" wpadł na pomysł - zwiększymy zyski, KK bedą nam przecież więcej płacić i psrtyk - zmiana z dnia na dzień weszła w życie. Tylko juz nikt nie pomyślał o stratach. KK to nie krótkowzroczne, nie grzeszące inteligencją damulki, tylko wręcz przeciwnie - mądre, radzące sobie w życiu kobiety, które potrafią liczyć i na domiar złego dla "mega-mózgu" są też sprytne. Dotychczas KK podbijając upust brakami płaciła za całość zamówienia np. 25zł mniej. Teraz chcąc zapłacić tyleżsamo mniej, zamówi np. dodatkowo komplet bizuterii za powiedzmy 59,90, ponosi go tydzień, włoży w kopertę bombelkową, odeśle do Garwolina, zwrot zaliczy jej sie do tej samej kampanii, więc na upust w następnej nie będzie miał żadnego wpływu, a zapłaci za to na poczcie ze 4-5zł, powiedzmy że taki koszt noszenia przez tydzień fajnego kompletu biżuterii jest całkiem adekwatny do przyjemności pokazania się w nowych dodatkach
Jaki efekt? Upragniony ZYSK, ...ale dla kogo? Dla Poczty Polskiej Avon wyjdzie na tym jak Zabłocki na mydle, bo nie dość że KK zapłaci za kosmetyki dokładnie tyle ile zapłaciłaby dobijając brakami, to jeszcze dojdzie koszt utylizacji bizuterii wartej po upuście 47,92zł, a więc kwotę niebanalną. BRAWO BRAWO za "kreatywność" "mega-mózgu" !!!!!


Wiecie jak nazwałam sobie ten genialny pomysł? Akcją pt. WIELKIE WYPOŻYCZANIE, bo tak mi się to skojarzyło z wielkim prezentobraniem, które było wcześniej.
Więc ja chętnie z tej opcji wypożyczania biżuterii (zresztą może i zapachów czy innych rzeczy) skorzystam i jestem pewna, że nie ja jedna A "mega-mózgowi" życzę duuużej premii do pensji za taki nowatorski sposób "zwiększania" zysków firmy

informacja ze strefy konsultantki :
Od katalogu 16 rozszerzamy zakres działania Świateł w Internecie,aby umożliwić monitorowanie dostępności produktów do wyczerpania zapasów. Dotychczas, kolorowe światełka działały tylko dla Oferty Netto i Internetowej. Teraz obejmują również ofertę wyprzedażową z katalogu i wybrane produktów z mini katalogu.


nie rozumiem dlaczego tak się unosisz nie ma tam słowa o tym, że będą monitorowane produkty z katalogu
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 07:31   #792
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
informacja ze strefy konsultantki :
Od katalogu 16 rozszerzamy zakres działania Świateł w Internecie,aby umożliwić monitorowanie dostępności produktów do wyczerpania zapasów. Dotychczas, kolorowe światełka działały tylko dla Oferty Netto i Internetowej. Teraz obejmują również ofertę wyprzedażową z katalogu i wybrane produktów z mini katalogu.


nie rozumiem dlaczego tak się unosisz nie ma tam słowa o tym, że będą monitorowane produkty z katalogu

Czy ja się unoszę, do całej akcji podchodzę z dużą dawką humoru , chyba, że Ty wstałaś lewą nogą i dla poprawy nastroju pokrzyczałaś na mnie na czerwono jak pani w szkole... Nie ruszyło mnie to
Tak na marginesie - przeczytaj to, co napisałaś: "ofertę wyprzedażową z KATALOGU" a pod spodem piszesz "nie ma tam słowa o tym, że będą monitorowane produkty z KATALOGU". Więc z czego, z Wyborczej, jeśli nie np. ze stron wyprzedażowych ??
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 08:35   #793
Suszara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 939
GG do Suszara
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Nie denerwujcie się na siebie Dziewczyny....

W K16, za zamówienie w K15 powyżej 1000zł dają wodę Aromadisiac dla Niej (demo z K1 - 29,90)...

A tu proszę, jak ładnie za 7,50
__________________
od 15.08.2004 - RAZEM



AVONOWE I ORIFLAMOWE
Suszara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 08:47   #794
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez malka Pokaż wiadomość
Czy ja się unoszę, do całej akcji podchodzę z dużą dawką humoru , chyba, że Ty wstałaś lewą nogą i dla poprawy nastroju pokrzyczałaś na mnie na czerwono jak pani w szkole... Nie ruszyło mnie to
..Wyborczej, jeśli nie np. ze stron wyprzedażowych ??
zgadzam sie w całosci z malką
sami sobie do wlasnej bramki gola strzelają

p.s. proszę ładnie o info o brakach z m-k lu b katalogu
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 08:48   #795
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez Suszara Pokaż wiadomość
Nie denerwujcie się na siebie Dziewczyny....

W K16, za zamówienie w K15 powyżej 1000zł dają wodę Aromadisiac dla Niej (demo z K1 - 29,90)...

A tu proszę, jak ładnie za 7,50
Ja tam ani myślę sie denerwować, dzis 13ty piątek, ciekawe co dobrego przyniesie ten dzień (na razie przyniósł zamówienie za 50).

Zobaczymy czy mi tym razem spakuja to demo, nie mogę się doczekać faktury. Poprzednio mi nic nie spakowali, bo wzięłam niższe demo niż mi przysługiwało, więc nie przysłali nic
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 08:49   #796
milenka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 132
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez Suszara Pokaż wiadomość
Nie denerwujcie się na siebie Dziewczyny....

W K16, za zamówienie w K15 powyżej 1000zł dają wodę Aromadisiac dla Niej (demo z K1 - 29,90)...

A tu proszę, jak ładnie za 7,50
super z tymi perfumami, juz sie nie moge doczekac, dostane je we wtorek to napisze jak pachną, wogole fajnie ze zrobili te promocje na nowości
milenka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 08:52   #797
Suszara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 939
GG do Suszara
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Juz pomijam supercenę

Ale mam tę wodę z 2 katalogowym wyprzedzeniem - bo mogłabym zamówic ja dopiero w K1.....a tu proszę już w K16 będę ją mieć...pewnie zdąrzę zużyc do tego czasu...
__________________
od 15.08.2004 - RAZEM



AVONOWE I ORIFLAMOWE
Suszara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 08:57   #798
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

powiem szczerze, że ja też już się nie mogę doczekać tej wody,
milenka27 koniecznie napisz jak pachnie jak już dostaniesz
ja co prawda taki prezent będę mogła kupić dopiero drugi raz bo nigdy nie miałam takich dużych zakupów, mogliby trochę pójść na rękę i zrobić tę promocję od 500zł
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 08:58   #799
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez malka Pokaż wiadomość
Tak na marginesie - przeczytaj to, co napisałaś: "ofertę wyprzedażową z KATALOGU" a pod spodem piszesz "nie ma tam słowa o tym, że będą monitorowane produkty z KATALOGU". Więc z czego, z Wyborczej, jeśli nie np. ze stron wyprzedażowych ??
produkty ze stron wyprzedażowych przedstawione są jedynie na 2 stronach w katalogu- czy aż taką dużą część Twoich zamówień stanowią, że to aż taki kłopot gdyby się przy składaniu zamówienia okazało się, że są niedostępne?? zamawiając z tych stron zawsze informuję klientki, że to produkty do wyczerpania zapasów, więc nie zawsze mogą być dostępne- mimo, że są ukazane w katalogu, który jest z wyprzedzeniem drukowany
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 08:59   #800
milenka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 132
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

powinnam mieć niedlugo fakturę z 16 wiec napisze czy są jakies braki a zamowienie mialam najwieksze w historii prawie 2 tyś w pierwszym terminie
milenka27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:01   #801
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez milenka27 Pokaż wiadomość
powinnam mieć niedlugo fakturę z 16 wiec napisze czy są jakies braki a zamowienie mialam najwieksze w historii prawie 2 tyś w pierwszym terminie
wow gratuluję
ja nigdy takiej kwoty nie osiągnęłam, obyśmy wszystkie takie właśnie zamówienia na każdy katalog miały - takie małe życzenie przy piątku 13
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:04   #802
ewa_krk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 157
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Co do tych światełek to właśnie wczoraj zauważyłam składając zamówienie ale nie bardzo wiedziałam czemu sie znalazły:P tak to jest jak sie nie wszystko czyta zreszta w tych wyprzedazowej oferercie z katalogu nic ciekawego nie ma przykładowo te zele i balsamy 2-fazowe byly w netto po 8,90 teraz je wrzucili do katalogu i tak w większości jest
__________________

ewa_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:06   #803
Paola
Raczkowanie
 
Avatar Paola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 220
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Według mnie przesadzili trochę z tym, że te światełka wchodzą już W TYM katalogu, a gdzie akcja informacyjna?? Nie sądzę, żeby wszyscy jak jeden mąż ściągali sobie NovąTY ze strony...

W każdym razie ściągnęłam, obejrzałam i doznałam szoku jak zobaczyłam ten paskudny kubek na ostatniej stronie... jedno jest pewne, nikogo nie polecę, bo nie mam miejsca na takie buble w szafce, a aż wstyd byłoby dać taki komuś na prezent...

No i faktycznie nie ma prezentów za doładowania (jeśli tak dalej pójdzie to mój nr myAvon też stanie pod znakiem zapytania)
__________________
Konsultantka Avon
Paola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:09   #804
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez malka Pokaż wiadomość
Ja tam ani myślę sie denerwować, dzis 13ty piątek, ciekawe co dobrego przyniesie ten dzień (na razie przyniósł zamówienie za 50).
do mnie właśnie przyszedł sms z zamówieniem, jeszcze nie sprawdzałam, na jaką kwotę, bo to tylko numery stron i produktów, ale sporo tego jest, więc miła niespodzianka. zwłaszcza, że dopiero zaczynam zbierać na k16.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:14   #805
ewa_krk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 157
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Zgodze się z Tobą PAOLA ten kubek jest paskudny:P i rzeczywiście wstyd bylby komuś go dac szkoda ze nie napisali z boku ze wartośc kubka to 100zł bo oni lubią przeginać z cenami
__________________

ewa_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:34   #806
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez milenka27 Pokaż wiadomość
powinnam mieć niedlugo fakturę z 16 wiec napisze czy są jakies braki a zamowienie mialam najwieksze w historii prawie 2 tyś w pierwszym terminie
czekamy
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:40   #807
Suszara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 939
GG do Suszara
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Moje Kochane powiedzcie mi co to takiego jest w tym szarym pudełeczku z napisem Professional??
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1258104246

Peeling...

gdzieś w zagranicznych katalogach widziałam już takie opakowanie, ale i tak nie wiem co to jest

EDYCJA:
http://avonshop.co.uk/product/skinca...oner-pads.html to jest to samo??

To dlatego w nast. katalogach są dzwoneczki przy clearskin...
__________________
od 15.08.2004 - RAZEM



AVONOWE I ORIFLAMOWE

Edytowane przez Suszara
Czas edycji: 2009-11-13 o 09:43
Suszara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:46   #808
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez Suszara Pokaż wiadomość
Moje Kochane powiedzcie mi co to takiego jest w tym szarym pudełeczku z napisem Professional??
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1258104246

Peeling...

gdzieś w zagranicznych katalogach widziałam już takie opakowanie, ale i tak nie wiem co to jest

EDYCJA:
http://avonshop.co.uk/product/skinca...oner-pads.html to jest to samo??

To dlatego w nast. katalogach są dzwoneczki przy clearskin...

w strefie napisali, że to jest:
"CS profesional oczyszczająco-tonizujące płatki do twarzy".
tak podobnie wygląda jak ten w drugim linku
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:57   #809
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;15251835]czekamy[/QUOTE]

Brak u mnie:

QUAD CIENIE/POW.DENIM BLUES
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 10:09   #810
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez malka Pokaż wiadomość
Brak u mnie:

QUAD CIENIE/POW.DENIM BLUES
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:02.