Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-18, 19:23   #1321
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Przyszły do mnie korektory Scotta Barnsa (duopak). jutro je przetestuję, podobno nie wysuszają więc można je stosować pod oczy. No zobaczymy..
Bosiaku a co z Twoim zdrowiem ?
Jak się czujesz, jest już lepiej ?
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 19:30   #1322
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Bosiaku a co z Twoim zdrowiem ?
Jak się czujesz, jest już lepiej ?
A dziękuję Vibesko Siły witalne wracają jem lecytynę i guaranę. Staram się jeść dobrze, bo te wyniki mam złe, i muszę zbić ten nadmiar (dwukrotny.. trójglicerydów i zmniejszyć cholesterol). Jeszcze z okiem muszę iść tylko do lekarza bo mnie bardzo boli co jakiś czas. Nie wiem od czego. Może to od komputera takie bóle?
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 19:44   #1323
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
dużo mi to nie mówi no ale przynajmniej nie będziesz się musiała poznawać okolicy
Ursus

lizzie podziwiam przede wszystkim za odwagę i za mądrą decyzję, bo to świetna szansa. Trzymam kciuki nadal chociaż jestem pewna Twojego sukcesu

Kupiłam zestaw masło czekoladowe i czekoladowy żel pod prysznic Farmony.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 20:46   #1324
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Do 22 listopada jest 50% zniżki na żele pod prysznic i szampony marki Sephora.
Nogi same zaprowadziły mnie dziś do Sephory Od razu spytałam o tą promocję i w oczach pani konsultantki pojawił się popłoch... pobiegła na zaplecze, zaczerpnęła informacji i wróciła z pytaniem 'skąd wiem o tej promocji?'; bo ma być dopiero od 23.11

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
A wracając do tematu wątku to zużywanie zapasów idzie mi świetnie Po pierwsze nie będę miała ich za bardzo gdzie trzymać po remoncie pokoju, a po drugie jeśli za miesiąc miałabym wyjechać, to nie chcę zostawiać ogromnych zapasów w domu, a wiadomo, że ze wszystkim się nie zabiorę Tak więc ostatnio intensywnie się maseczkuję, balsamuję i ogólnie wklepuję w siebie wszystko co się da Kusi mnie jednak zniżka Sephorowa, ale jakoś pomysłów brak
Chętnie Ci zdejmę z barków ten ciężar i pomogę zużyć co ciekawsze smarowidła

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Jak wszystko pójdzie po mojej myśli i zaliczę semestr z jednego przedmiotu, to wybiorę się na mini zakupy do Natury - muszę kupić nowy podkład, puder sypki, róż, może jakiś cień i błyszczyk/pomadkę (o ile coś mnie zauroczy ), odżywkę do włosów.
Umówiłam się do fryzjera na podcinanie końcówek + odwieżenie fryzury, bo jakieś takie smętne te włosy są teraz.
Te zakupy wcale takie mini nie będą Mi akurat nic się z kolorówki nie kończy i prawie nic mnie nie kusi. Od jakiegoś czasu za to myślę o ciemnym brązowym(najlepiej matowym) cieniu, taka gorzka chłodna czekolada. Znacie coś takiego, możecie polecić?
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 20:50   #1325
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

U mnie są tabliczki z informacjami przy kasie.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Nogi same zaprowadziły mnie dziś do Sephory Od razu spytałam o tą promocję i w oczach pani konsultantki pojawił się popłoch... pobiegła na zaplecze, zaczerpnęła informacji i wróciła z pytaniem 'skąd wiem o tej promocji?'; bo ma być dopiero od 23.11
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 21:49   #1326
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, dziękuję wszystkim za kciuki, na pewno pomogły Ponieważ od dłuższego czasu szukałam bezskutecznie pracy w swoim zawodzie, a siedzenie w domu w końcu mi się znudziło złożyłam aplikację na Międzynarodowe Studia doktoranckie z Neurobiologii. Rozpatrzyli pozytywnie moją aplikację i zaprosili mnie na rozmowę, którą właśnie dziś miałam. Wydaje mi się, że poszło w miarę ok, oczywiście rozmowa była po angielsku i studia też częściowo będą po angielsku, gdyż ok. 2 lat spędzę w Anglii i ok. 2 lat w Polsce, z tym że będą to naprzemienne, 9-miesięczne bądź 6-miesięczne wyjazdy. Ostateczne wyniki mają być podane do końca miesiąca, więc czeka mnie jeszcze 2 tygodnie stresu Ale jak się uda, to 1 stycznia wyjeżdżam do Anglii na 9 miesięcy.
Z jednej strony bardzo się cieszę, ale z drugiej jestem przerażona, będę zdana tylko na siebie w obcym kraju. No i będzie pewnie mniej czasu na wizaż Jak już będę wiedziała na 100% czy się dostałam na pewno wam napiszę. A na razie lecę sprzątać dom, bo przy tym remoncie wygląda jak pobojowisko...
O kurcze, gratulacje. Skok na głęboką wodę, brzmi super.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Tylko jak ja wybiorę dwa zapachy z tylu fajnych?
Też się nad tym zastanawiam.
Ale na bank wezmę monoi.

Dzisiaj byłam już po praktykach i lekarzu głodna i padnięta (i biedniejsza o 100zł ), więc odpuściłam sobie Sephorę i w ogóle łażenie po sklepach i pojechałam do TŻa. A teraz nie wiem czy się spieszyć przed niedzielą po szampony czy nie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-18, 21:52   #1327
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Lizzie, serdecznie gratuluję! Podziwiam za odwagę i jestem pewna, ze wszystko ułoży się po Twojej myśli! Nadal
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
ooo, taki mini-mikserek do mleka? Dziewczyny, które robią sobie kosmetyki, używają takich ubijaczek do mieszania kremów Więc jakby Ci się znudziło spienione mleko... to będziesz wiedziała co robić
nooo taki

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kup sobie ten do którego link podrzuciłam w watku odwykowym - z kubkiem.
Nie kupuj ze sprężynką, bo one prawie nie spieniają i szybko się psują.
No właśnie, podobał mi się ten z linku, który podałaś. I na pewno kupię z kubkiem
Poza tym mam jeszcze kupic do naszego gniazdka parę drobiazgów- jakiś garnek, patelnię, sztućce, pojemniki na kawę, herbatę itp. Już się nie mogę doczekać!
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 07:33   #1328
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X


Ale mi się dziś wstać nie chciało, mam okres i wszystko mnie boli Dobrze, że nie muszę nigdzie wychodzić ani jechać do pracy, bo mam zamiar położyć się zaraz na wyrku i leżeć aż poczuję się lepiej.

Muszę pochwalić lakier Sensique Inspired by Earth. Po wczorajszym umyciu włosów wieczorem nie mam ani odrobiny odprysku, nic a nic. Pazurki wyglądają jakbym dopiero co je pomalowała A zwykle po tym jak długo moczę dłonie (np. myjąc gary albo kąpiąc się) zauważam drobne odpryski.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 08:18   #1329
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
lizzie podziwiam przede wszystkim za odwagę i za mądrą decyzję, bo to świetna szansa. Trzymam kciuki nadal chociaż jestem pewna Twojego sukcesu


Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Chętnie Ci zdejmę z barków ten ciężar i pomogę zużyć co ciekawsze smarowidła
Haha, nie wątpię Ale pod jednym warunkiem: musiałabyś nas odwiedzić w Warszawie


Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Te zakupy wcale takie mini nie będą Mi akurat nic się z kolorówki nie kończy i prawie nic mnie nie kusi. Od jakiegoś czasu za to myślę o ciemnym brązowym(najlepiej matowym) cieniu, taka gorzka chłodna czekolada. Znacie coś takiego, możecie polecić?
Na pewno jest taki odcień z MACa, bo sama go macałam, nie pamiętam jednak w tej chwili nazwy. Ale to kolejny pretekst, żeby przyjechać do Warszawy

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
O kurcze, gratulacje. Skok na głęboką wodę, brzmi super.



Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ale na bank wezmę monoi.
Oj tak, monoi jest super. Mi się podobał jeszcze grejpfrut, chyba nosek go miała.

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Lizzie, serdecznie gratuluję! Podziwiam za odwagę i jestem pewna, ze wszystko ułoży się po Twojej myśli! Nadal



A ja lecę zaraz na zakupy, trzeba uzupełnić trochę garderobę i poszukać kurtki na zimę, może wstąpię też do Sephory i jednak skuszę się na coś w promocji
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 09:39   #1330
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Ursus
O to praktycznie koło mnie Ja w Piastowie mieszkam :P

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Nogi same zaprowadziły mnie dziś do Sephory Od razu spytałam o tą promocję i w oczach pani konsultantki pojawił się popłoch... pobiegła na zaplecze, zaczerpnęła informacji i wróciła z pytaniem 'skąd wiem o tej promocji?'; bo ma być dopiero od 23.11


Chętnie Ci zdejmę z barków ten ciężar i pomogę zużyć co ciekawsze smarowidła


Te zakupy wcale takie mini nie będą Mi akurat nic się z kolorówki nie kończy i prawie nic mnie nie kusi. Od jakiegoś czasu za to myślę o ciemnym brązowym(najlepiej matowym) cieniu, taka gorzka chłodna czekolada. Znacie coś takiego, możecie polecić?
Dobrze wiedzieć z tą sephorą, no nic, jeszcze to przemyślę. Co do cienia to z MACa jest

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
A dziękuję Vibesko Siły witalne wracają jem lecytynę i guaranę. Staram się jeść dobrze, bo te wyniki mam złe, i muszę zbić ten nadmiar (dwukrotny.. trójglicerydów i zmniejszyć cholesterol). Jeszcze z okiem muszę iść tylko do lekarza bo mnie bardzo boli co jakiś czas. Nie wiem od czego. Może to od komputera takie bóle?
To dobrze, że zdrowiejesz

Niby pracę dostałam, ale nie wiem czy ją przyjąć. Bo praca przy stadionie, od 15 czy 16 do 22. I do tego jeszcze mało przyjemna. Yhh, no nie wiem.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 09:48   #1331
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X



Nie mogę chodzić z TŻ po sklepach
Bylismy wczoraj w Galerii - mieliśmy skoczyć tylko do Natury (chciałam kupić odzywkę Growth Activator, bo w pozostałych dwóch Naturach nie było, ale i tak się okazało, że akurat ta odzywka nie jest w promocji -20% ), ale weszliśmy do sklepiku z kolorówką i kupiłam pastelowe kuleczki Joko Virtual
TŻ kusil mnie różnymi lakierami do paznokci - ja ogladałam kuleczki, a on mi przynosił buteleczki mówiąc jak dziecko; "paaaatrz, jaki ładny". Aż się kobieta śmiała
Poszliśmy tez do Carrefoura, a tu dalej promocja na Luksję, wzięłam więc 4 żele: mięta + trawa cytrynowa, melon + winogrono i grejfrut + marakuja i z serii Rituals Indian Spice.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 10:01   #1332
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Hosenko Ale lakieru do paznokci nie kupiłaś żadnego, czyli aż tak źle nie było z tymi zakupami
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 10:13   #1333
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość


Nie mogę chodzić z TŻ po sklepach
Bylismy wczoraj w Galerii - mieliśmy skoczyć tylko do Natury (chciałam kupić odzywkę Growth Activator, bo w pozostałych dwóch Naturach nie było, ale i tak się okazało, że akurat ta odzywka nie jest w promocji -20% ), ale weszliśmy do sklepiku z kolorówką i kupiłam pastelowe kuleczki Joko Virtual
TŻ kusil mnie różnymi lakierami do paznokci - ja ogladałam kuleczki, a on mi przynosił buteleczki mówiąc jak dziecko; "paaaatrz, jaki ładny". Aż się kobieta śmiała
Poszliśmy tez do Carrefoura, a tu dalej promocja na Luksję, wzięłam więc 4 żele: mięta + trawa cytrynowa, melon + winogrono i grejfrut + marakuja i z serii Rituals Indian Spice.
Ach jaki wyrozumiały mężczyzna A czy widziała Twoje wszystkie kosmetyki? Może trzeba zastosować terapię szokową i wtedy już nie będzie chodzenia po drogeriach?
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 10:20   #1334
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Hej
znów wróciłam do domu, miałam 20-minutowe kolokwium i wcześniej wyszłam, odwołano wykład z ekonomii (to już chyba tradycja ) a następny dopiero o 15 nie lubię tak krążyć między domem a szkołą - przynajmniej dobrze, że nie mam daleko
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Nogi same zaprowadziły mnie dziś do Sephory Od razu spytałam o tą promocję i w oczach pani konsultantki pojawił się popłoch... pobiegła na zaplecze, zaczerpnęła informacji i wróciła z pytaniem 'skąd wiem o tej promocji?'; bo ma być dopiero od 23.11
o, to ciekawe jak jest w Warszawie.. chciałam wybrać się w weekend, ale jak mam jechać na darmo, bo obowiązuje dopiero od poniedziałku, to niezbyt mi się uśmiecha
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie mogę chodzić z TŻ po sklepach
ja nie lubię jeszcze sklepy z ciuchami ok, ale kosmetyczne zakupy średnio z nim lubię, wolę mieć swobodę choć przyznam czasem jest zabawnie trzeba objaśniać jak dziecku co do czego służy, a po co mi kolejny kosmetyk, skoro jeden taki już mam etc.
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 10:23   #1335
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Hosenko Ale lakieru do paznokci nie kupiłaś żadnego, czyli aż tak źle nie było z tymi zakupami
Nie kupiłam Najbardziej kusił mi srebrny do końcówek z drugiej szafy Essence - używałabym do stempelków, ale przemyślę jeszcze

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Ach jaki wyrozumiały mężczyzna A czy widziała Twoje wszystkie kosmetyki? Może trzeba zastosować terapię szokową i wtedy już nie będzie chodzenia po drogeriach?
Naocznie nie widział, ale wie ile sztuk lakierów mam. Stwierdził: jak już masz tyle, to jeden więcej nie zrobi wielkiej różnicy

Organzza: widok meżczyzny w drogerii jest rozczulający Mój jest wtedy lekko zawstydzony? zażenowany? a jednoczesnie bardzo zaciekawiony i wszystko ogląda i przynosi zapytać co to jest i do czego służy.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-11-19 o 10:27
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 10:26   #1336
fallintoyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 241
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

ja nie mogę żyć bez błyszczyków.
fallintoyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 10:28   #1337
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Naocznie nie widział, ale wie ile sztuk lakierów mam. Stwierdził: jak już masz tyle, to jeden więcej nie zrobi wielkiej różnicy
O, dobre, dobre

A mi się nudziło i obfociłam mój zbiorek Jeszcze mi brakuje kilku odcieni do pełnej "tęczy".
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 10:46   #1338
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Wczorajszy wieczór spędziłam na oglądaniu najnowszych niedzielnych odcinków Desperatek i Californication. Za chwilę zabieram się za Dextera.
Jak to dobrze być anglistką i nie zawracać sobie głowy napisami
Ja czekam na polskie z lenistwa- jednak (zwłaszcza w Californication) nie rozumiem slangowych określeń, bo się zatrzymałam z nauką parę lat temu a z "żywym" językiem tez nie mam do czynienia
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam już po praktykach i lekarzu głodna i padnięta (i biedniejsza o 100zł ), więc odpuściłam sobie Sephorę i w ogóle łażenie po sklepach i pojechałam do TŻa. A teraz nie wiem czy się spieszyć przed niedzielą po szampony czy nie.
a co z tym Twoim lakierem HM? Znaczy ja Ci go moge kupić, ale po weekendzie na pewno bo mnie choroba rozłożyła
Lizzie- fajna szansa ci się trafiła. Ja mam już dośc studiowania

Był listonosz, przyniósł lakiery burżujkowe Rose Corset i Fuchsia provoc- śliczne

Zmykam na gorącą herbatkę z soczkiem malinowym i garść tabletek
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 10:50   #1339
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Ach jaki wyrozumiały mężczyzna A czy widziała Twoje wszystkie kosmetyki? Może trzeba zastosować terapię szokową i wtedy już nie będzie chodzenia po drogeriach?
Moja mężczyzna widziała tylko moje wszystkie lakiery (trochę mniej niż 50... chyba)... i mnie zapytał ostatnio, czy chcę nowy lakier na Mikołajki
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
O, dobre, dobre

A mi się nudziło i obfociłam mój zbiorek Jeszcze mi brakuje kilku odcieni do pełnej "tęczy".
Zielonego! Zielonego! Ja jeszcze nie mam, ale jak znajdę zielony lakier ChG z brokatem, to będzie mój na Święta! W końcu trzeba pasować do choinki
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 10:51   #1340
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Naocznie nie widział, ale wie ile sztuk lakierów mam. Stwierdził: jak już masz tyle, to jeden więcej nie zrobi wielkiej różnicy
boskie
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A mi się nudziło i obfociłam mój zbiorek Jeszcze mi brakuje kilku odcieni do pełnej "tęczy".
Oo, jak ładnie się prezentuje, jak dojdzie jeszcze jeden burżujek to może cyknę całą kolekcję bo się trochę pozmieniało
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 10:55   #1341
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
O, dobre, dobre

A mi się nudziło i obfociłam mój zbiorek Jeszcze mi brakuje kilku odcieni do pełnej "tęczy".
Jak fajnie kolorowo
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 11:00   #1342
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Zielonego! Zielonego! Ja jeszcze nie mam, ale jak znajdę zielony lakier ChG z brokatem, to będzie mój na Święta! W końcu trzeba pasować do choinki
Ja kiedyś miałam pięknego Astora ale nie miałam do czego używać i chyab wywaliłam
W każdym razie podobają mi się te:
__________________
*
Łydka
*

Edytowane przez rzyrafka
Czas edycji: 2009-11-19 o 11:03
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 11:05   #1343
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A mi się nudziło i obfociłam mój zbiorek Jeszcze mi brakuje kilku odcieni do pełnej "tęczy".
aaale fajnie
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja kiedyś miałam pięknego Astora ale nie miałam do czego używać i chyab wywaliłam
W każdym razie podobają mi się te:
ta zieleń jest cudowna
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 11:06   #1344
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Żeby tylko zielonego mi brakowało Jeszcze żółtego, ciemnobrązowego, beżowego, czarnego, jasno-różowego i pewnie kilku odcieni niebieskiego

rzyrafko ten jest śliczny http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1258628422
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 11:10   #1345
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

I jeszcze te
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 11:11   #1346
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Ja nie jestem przekonana do zieleni na paznokciach Podoba mi się tylko jedna: bardzo ciemna, niemal czarna, z droinkami z Pierre Rene Salon Use.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 11:20   #1347
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ta zieleń jest cudowna
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
No i właśnie na tego czekam, aż się pojawi w Polsce Piękny jest... taki choinkowy
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja nie jestem przekonana do zieleni na paznokciach Podoba mi się tylko jedna: bardzo ciemna, niemal czarna, z droinkami z Pierre Rene Salon Use.
Też nie byłam nigdy przekonana... ale ten Emerald jest taaki piękny, że chyba złamię swoją zasadę Teraz kolor, którego nie umiem sobie wyobrazić na moich paznokciach to błękit, bym wyglądała jak topielica
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 11:24   #1348
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

A mi się nudziło i obfociłam mój zbiorek Jeszcze mi brakuje kilku odcieni do pełnej "tęczy".
Alee ładnie. Mi się zielony nie podoba.


Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Moja mężczyzna widziała tylko moje wszystkie lakiery (trochę mniej niż 50... chyba)... i mnie zapytał ostatnio, czy chcę nowy lakier na Mikołajki
Oj przejęzyczyło mi się Moja w sumie też jest tolerancyjna ale nie widziałam zapasów.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 11:25   #1349
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Śliczne te zielenie, zarówno butter london jak i dashing diva. Ale chyba nie do kupienia
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 11:30   #1350
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Musiałam dziś zmusić się do wstania z łóżka o nieludzkiej porze- 7.30 Normalnie to dla mnie blady świt, ja oczy otwieram zazwyczaj ok 9 a zamykam ok 1. Myślałam że jak wrócę z załatwiania urzędowych spraw to kimnę się jeszcze na godzinkę. Ale zrobiłam kawę i zaczytałam się w ulubionej Chmielewskiej.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja czekam na polskie z lenistwa- jednak (zwłaszcza w Californication) nie rozumiem slangowych określeń, bo się zatrzymałam z nauką parę lat temu a z "żywym" językiem tez nie mam do czynienia
Ja też czasem nie łapię slangowych wyrażeń lub idiomów; na studiach nie uczyli a w US nigdy nie byłam, zakochana jestem w Brytyjskim angielskim. Ale jak czegoś nie zrozumiem, to przewinę, wsłucham się, wyszukam w słowniku. I tak poszerzam horyzonty

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zmykam na gorącą herbatkę z soczkiem malinowym i garść tabletek
Przeziębienie dopadło?

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Moja mężczyzna widziała tylko moje wszystkie lakiery (trochę mniej niż 50... chyba)... i mnie zapytał ostatnio, czy chcę nowy lakier na Mikołajki
Jaki szpieg. Wystarczy się lekko pomylić i już się czepia

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja nie jestem przekonana do zieleni na paznokciach Podoba mi się tylko jedna: bardzo ciemna, niemal czarna, z droinkami z Pierre Rene Salon Use.
Ja też nie. Nie potrafię sobię wyobrazić zieleni na moich paznokciach, chyba że ciemny szmaragd, i to tylko latem i na stopach.
Ale niektóre ciemne odcienie wklejone przez rzyrafkę są naprawdę cudne!

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość

Haha, nie wątpię Ale pod jednym warunkiem: musiałabyś nas odwiedzić w Warszawie

Na pewno jest taki odcień z MACa, bo sama go macałam, nie pamiętam jednak w tej chwili nazwy. Ale to kolejny pretekst, żeby przyjechać do Warszawy
Elu, noszę się już długo z zamiarem kolejnej wizyty, ale jakoś ciągle brakuje czasu
Tylko mi najbardziej posawałby weekend bo czwartkowe popołudnia/wieczory mam strasznie zapchane zajęciami z ang.

Tak przypuszczałam, że w Macu na pewno się taki odcień znajdzie, ale ja wolę coś tańszego bo i tak rzadko maluję oczy cieniami.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.

Edytowane przez sleepy
Czas edycji: 2009-11-19 o 11:43
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.